Автор Тема: Рада підтримала закон про реструктуризацію валютних кредитів  (Прочитано 16806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Якщо це було стосовно валютних депозитів , це одне , позички у іноземній валюті це інше .
На мою думку ,позички у іноземній валюті - шахрайство .
Якщо є депозити у іноземній валюті, то чому не може бути позички у іноземній валюті? Інша справа - на що позички. Та кому  :gigi: позички.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ти мою погано позицію зрозумла. Я не проти виконання договорів. Я просто аналізую ситуацію. У банках жопа з тими договорами, як бачиш вони тягнуться уже купу років і висять невиплаченими. Той же Укрсоцбанк італійці давно шукають кому би збагрити, ніхто не бере. Маса банків збанкрутували, іноземні виходять з країни. Це абсолютно нездорова ситуація. Всі ті речі, що робить Яценюк, Гонтарєва чи Яресько, як мертвому припарка. Вони так говорять про загрозу банківській системі, ніби вона працює нормально.

Ну допустимо не підпише цей закон Порошенко, і що,  завтра народ побіжить в банки? Фіг там. І що дальше ?
:gigi: Ти сам свою позицію розумієш?  Може ти вважаєш, що у світі немає банків, які банкрутують? Зазвичай через те, що невдало, скажемо так, працювали з грошима, які позичили їм вкладники.
Ти вважаєш, якщо пробачити комусь борг, то банк вистоїть? А яким чином депозити повертати вкладникам буде? Ні, може народ після скасування боргів і побіжить у банки за новими кредитами, тут тобі видніше  :smilie3: От позичати гроші банку, у якого купа проблемних кредитів, він точно не буде.
Доречі, ти багато знаєш людей, що відмовились сплачувати борг банку?

Банки самі пишуть, що проблемних кредитів до 80%, то про які депозити ти говориш. Тепер на рахунок того, чи знаю таких людей. Не просто знаю, мій родич юрист допомагає таким людям.  :gigi: Ти думаєш цей закон щось змінить?
 Люди подають в суд, в судах справу тягнуть по два роки, а тоді суд присуджує знімати з людини не більше 25% зарплати. І все. Банк все одно отримує дулю. Переважно банки згоджуються на 15% суми кредиту. І  все чесно і по договору.
От недавно справа була. Колектори хотіли 20 000, після суду згодились на 6000 доларів, причому виплачувати буде з зарплати, яка у  неї 1800 гривень офіційна, але не більше 25%. І все. В квартирі в неї нічого цінного немає.

Ти знаєш що шведський банк коли виходив з України повіддавав свої кредитні портфелі за 6-10 % і вважав, що ще нормально вийшов.

Ще раз повторюю цим законом Блок Порошенко просто сам себе трахнув  і ...все. :gigi:

« Останнє редагування: Липня 04, 2015, 12:29:34 00:29 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Банки самі пишуть, що проблемних кредитів до 80%, то про які депозити ти говориш. Тепер на рахунок того, чи знаю таких людей. Не просто знаю, мій родич юрист допомагає таким людям.  :gigi: Ти думаєш цей закон щось змінить?
 Люди подають в суд, в судах справу тягнуть по два роки, а тоді суд присуджує знімати з людини не більше 25% зарплати. І все. Банк все одно отримує дулю. Переважно банки згоджуються на 15% суми кредиту.
Які саме банки заявляють про 80% проблемних кредитів? От так у декількох банків рівненько у кожного до 80%? Не вірю.  :smilie1:
"Переважно" - сигнальне слово  :smilie3: Хтось погоджується на 15% від суми кредиту, а хтось на 25% з зарплати.
Але 15% тягнуть за собою неможливість у майбутньому отримати хоч якійсь кредит хоч у якому банку?
« Останнє редагування: Липня 04, 2015, 12:35:19 00:35 від аматорка »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Ще раз повторюю цим законом Блок Порошенко просто сам себе трахнув  і ...все. :gigi:
:gigi: Ти позицію змінив, чи Блок Порошенко позицію змінив?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Ти знаєш що шведський банк коли виходив з України повіддавав свої кредитні портфелі за 6-10 % і вважав, що ще нормально вийшов....
І що? Ти пропонуєш українським банкам піти також? А куди?  :smilie3:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
... Ще раз повторюю цим законом Блок Порошенко просто сам себе трахнув  і ...все. :gigi:
:gigi: Ти позицію змінив, чи Блок Порошенко позицію змінив?

Ти про це Лещенка спитай :
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5596e134b2321/

"Зрозумівши, що "Самопоміч" та Ляшко пішли, БПП вирішив скористатися ситуацією та політично обіграти ці партії на темі "хто більше любить простих людей".  ( Які підступні "затейнікі"   :gigi:) Ідеться про конвертації валютних кредитів. Ідея була поставити закон на голосування, і за відсутності двох фракцій провалити його, поклавши на них відповідальність за цей крок. Задум був побудований на тому, що після 21 години, тим більше через демарш двох фракцій, голосів точно не вистачить.

Але, від задуму до реалізації минуло більше часу, ніж хотілося. У підсумку, Ляшко встиг у повному складі повернутися до сесійної зали (з Кабміну навіть вистачило часу дійти депутату Віктору Вовку), а "Самопоміч" частково зайняла свої крісла. Однак все одно залишалося незрозуміло – вистачає голосів за популістичний закон чи ні.

Отже, спікер Гройсман ставить закон про конвертацію.

Але треба розуміти, що в цей момент відбувалося у залі. Депутати підвелися зі своїх місць, галас, крики, вкладники заблокували виходи з парламенту. І Гройсман помилково каже, що "голосуємо в другому читанні та в цілому" – хоча друге читання було декілька тижнів тому, і це вже третє читання.

Сам спікер також тисне кнопку "за" – все ще будучи переконаним, що голосів не вистачає. Задум такий: своїм "за" він збереже політичне обличчя ("Я голосував, які претензії до мене"), але загалом закон провалиться. Перший раз спрацьовує на межі – тільки 225 голосів "за".

І тут на вимогу депутатів Гройсман ставить закон повторно на голосування – після чого він набирає 229 "за" та вважається схвалени"

 :gigi: Це політики ? Це депутати ?

ЦЕ КЛОУНИ.

Бачиш, признаються, що самі себе трахнули, ну чи їх Ляшко. Як тобі більше подобається. :smilie5:

Звідти ж :
"Є підозра, що Гройсман не до кінця контролює апарат Верховної Ради. А Ляшко, який працює в парламенті з 2006 року, може сепаратно домовлятися з потрібними парламентськими чиновниками. Так, закон про кредити сплив у порядку денному аномально швидко. Тільки в середу комітет фінансів та банківської діяльності, який управляється Ляшком через Рибалка, дав "схвальний" (!) висновок, а вже в четвер закон був розмножений і розданий депутатам. За досвідом, так воно не працює. Точніше, працює після наказу Гройсмана. А тепер виявляється, що аналогічної сили "мотиватори" має і Ляшко."
« Останнє редагування: Липня 04, 2015, 01:35:58 01:35 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ти про це Лещенка спитай :
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5596e134b2321/
Лещенко не тупий, от це гарно написано -
Цитувати
І повертаючись до самого закону. Це – черговий подвійний обман.

По-перше, це обман тих людей, які попри всі труднощі погасили свої валютні кредити. Виявилося, що вони не тим займалися. Їм треба було не економити, не шукати додатковий заробіток, не переїжджати в інше житло – їм треба було іти під Раду та молитися на популістичних божків Тимошенко та Ляшка.

По-друге, це обман людей – власників нереструктурованих валютних кредитів, які вірять, що після голосування стараннями популістів їхні проблеми вирішено. Навіть якщо цей закон залишить стіни парламенту, він не буде підписаний президентом Порошенко. Це очевидно ...
Як на мене, у нього гарно виходить, коли він по суті пише, а от коли домислами фонтанує - жах.
Ну, версія, яка не витримує випробування  :smilie3:, от і все що можна сказати про решту тексту.
Наприклад, якщо якісь депутат одразу після голосування говорить про те, що не встиг проголосувати, то голосування просто повторюють. Так було багато разів у Раді, чому Лещенко пише про обов'язкове голосування щодо повернення?
Як на мене, то схоже на якісь "договорняк" з Ляшко.
От тут зазначається деяке напруження щодо позиції Ляшка  :smilie3:
Цікаве, що вчора здається нарешті з'явився голова фракції НФ. До цього часу були тільки заступники. І Луценко пішов. Схоже на те, що коаліцію будуть рятувати. Може і вдасться. Треба ж зміни до Конституції голосувати восени. А це 300 голосів.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
...
Итак сейчас жалуются на то, что по валютным кредитам не платят. И закон открывает возможность запустить поступления средств от валютных кредитов в банки, пусть в 4 раза меньше, чем им бы хотелось, но это больше нуля. ...
А хто скаржиться?  :gigi:

Говорят, что банки. (те которые финансовые учреждения)  :gigi:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Говорят, что банки. (те которые финансовые учреждения)  :gigi:
До суду звертаються, тобто скаржаться ?  :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Икак это гений экономической мысли мог работать премьер-министром и руководить страной ????
Или же это просто рассчитано на сектантов , они  умственно отсталые и она этим пользется ? 
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Тимошенко вважає дебілів дебілами. Які до неї претензії? Вона не повинна бути білою та пухнастою, це виборці повинні думати головою. Біле вбрання вона вдягла і дулю на голові зробила. Що ще потрібно?  :smilie3:
Кухарю навіщо так хвилюватися? Можна спокійно розтлумачити виборцям яким чином працюють банки. Як на мене, то це дієвіше буде.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Или же это просто рассчитано на сектантов , ...
:smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27041
Вот так и работала. Что, по результатам не видно?
Хотя я когда вижу ее на передаче гдето просто отключаю звук

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Вот так и работала. Что, по результатам не видно?
Хотя я когда вижу ее на передаче гдето просто отключаю звук
А я і бачити не можу  :smilie8:
Ще мені здається, що вона таки інструмент. От як Вітренко  :smilie3: Яка, говорять, не завжди виглядала тупою. І Тимошенко розуміє як діють "закони економіки". Я в цьому впевнена.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Икак это гений экономической мысли мог работать премьер-министром и руководить страной ????
Или же это просто рассчитано на сектантов , они  умственно отсталые и она этим пользется ?

Ну почему же, всё зависит от количества депозитов, и кредитов. Глупо как раз привязывать одно к другому. По вашему выходит, что банк раздал кредитов ровно столько, сколько он смог привлечь депозитов. :fp2 Вот это реально глупость.

Кроме того , поймите что разговор идёт о тех кредитах, которые не платят, то-есть с них всё равно никакие проценты по депозитах выплатить не смогут.

Я не поддерживаю и никогда не поддерживал Тимошенко, но она сделает Порошенко с этими кредитами.
Во первых потому что кредитчиков далеко не 65 000(как он заявил), а во вторых потому что ПОП тоже оказался популистом. А играть на поле популизма против Юльки не сможет никто.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27041
Вот так и работала. Что, по результатам не видно?
Хотя я когда вижу ее на передаче гдето просто отключаю звук
А я і бачити не можу  :smilie8:
Ще мені здається, що вона таки інструмент. От як Вітренко  :smilie3: Яка, говорять, не завжди виглядала тупою. І Тимошенко розуміє як діють "закони економіки". Я в цьому впевнена.

Ну на самом деле для таких людей важно не то что они понимают или знают, а то что они делают в данный момент.
В данный потому что они делают только то что им выгодно и даже не в стратегическом плане, а выгодно именно сейчас не смотря на последствия.
Именно этот алгоритм и описывает абсолютно все действия Тимошенко.
Поэтому знает она экономику или нет совершенно не важно, она этими знаниями все равно не пользуется и пользоваться не будет. А так как они ей и не нужны, то скорее всего этих знаний и нет

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27041
А насчет сути закона скажу.

Кредит это договор чвастного лица с частным лицо (клиент-банк).
Если государство хочетповлиять на єтот договор то оно должно как то компенсировать потери тому кто пострадает от его действий.
В данном случае, исходя из принятого закона, должно компенсировать банкам потеряную прибыль. Размер ее это дискурсионный вопрос конечно, но принципиальное положение такое. Если клиенты хотят провести реструктуризацию кредитов то они могут создать общественную организацию и через нее договариваться с банками о таком. Тогда государство банкам нчего должно не будет.
А то что сделано сейчас это реликт советского мышления, тупо установленна цена денег. Причом постфактум. За такое убивать надо

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А насчет сути закона скажу.

Кредит это договор чвастного лица с частным лицо (клиент-банк).
Если государство хочетповлиять на єтот договор то оно должно как то компенсировать потери тому кто пострадает от его действий.
В данном случае, исходя из принятого закона, должно компенсировать банкам потеряную прибыль. Размер ее это дискурсионный вопрос конечно, но принципиальное положение такое. Если клиенты хотят провести реструктуризацию кредитов то они могут создать общественную организацию и через нее договариваться с банками о таком. Тогда государство банкам нчего должно не будет.
А то что сделано сейчас это реликт советского мышления, тупо установленна цена денег. Причом постфактум. За такое убивать надо

Для этого у государства эти 100 лярдов должны быть. А у него их нет, или же тогда не на что содержать армию.
Тимашонка это знает , но ей все равно, лишь бы баламутить и разваливать Украину, работает на своего московского друга.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну почему же, всё зависит от количества депозитов, и кредитов. Глупо как раз привязывать одно к другому. По вашему выходит, что банк раздал кредитов ровно столько, сколько он смог привлечь депозитов. :fp2 Вот это реально глупость.
Банк працює з запозиченими грошами. Є також гроші "засновників" банку, назвемо їх інвестиціями  :smilie3:
Задача банку - розміщення запозичених грошей. Це його робота. Гроші розміщуються не тільки завдяки кредитування, банки працюють і на фондовому ринку, наприклад. Твоя теза незрозуміла, ти пропонуєш не турбувати вкладників банків?
Кроме того , поймите что разговор идёт о тех кредитах, которые не платят, то-есть с них всё равно никакие проценты по депозитах выплатить не смогут.
Якщо не платять, то і платити не будуть. Про що тоді мова? Про те, щоб хтось спав спокійно? Чи може про те, щоб ще кредити міг отримувати  :smilie3:
Я не поддерживаю и никогда не поддерживал Тимошенко, но она сделает Порошенко с этими кредитами.
Во первых потому что кредитчиков далеко не 65 000(как он заявил), а во вторых потому что ПОП тоже оказался популистом. А играть на поле популизма против Юльки не сможет никто.
Подивимось чим справа закінчиться. Якщо для 300 голосів у парламенті хтось стає популістом та одночасно втрачає голоси виборців  :gigi:, то те можна і інакше назвати.
І ще, сподіваюсь, що Порошенко не тримається за владу. Йому потрібно за один строк президентський зробити все що він у принципі здатен зробити.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... выгодно именно сейчас не смотря на последствия. ...
А що їй вигідно зараз? От яка у неї мета прямо зараз? Голоси набрати? У якої політичної партії вона їх візьме? У Ляшка?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ну почему же, всё зависит от количества депозитов, и кредитов. Глупо как раз привязывать одно к другому. По вашему выходит, что банк раздал кредитов ровно столько, сколько он смог привлечь депозитов. :fp2 Вот это реально глупость.
Банк працює з запозиченими грошами. Є також гроші "засновників" банку, назвемо їх інвестиціями  :smilie3:
Задача банку - розміщення запозичених грошей. Це його робота. Гроші розміщуються не тільки завдяки кредитування, банки працюють і на фондовому ринку, наприклад. Твоя теза незрозуміла, ти пропонуєш не турбувати вкладників банків?
Кроме того , поймите что разговор идёт о тех кредитах, которые не платят, то-есть с них всё равно никакие проценты по депозитах выплатить не смогут.
Якщо не платять, то і платити не будуть. Про що тоді мова? Про те, щоб хтось спав спокійно? Чи може про те, щоб ще кредити міг отримувати  :smilie3:
Я не поддерживаю и никогда не поддерживал Тимошенко, но она сделает Порошенко с этими кредитами.
Во первых потому что кредитчиков далеко не 65 000(как он заявил), а во вторых потому что ПОП тоже оказался популистом. А играть на поле популизма против Юльки не сможет никто.
Подивимось чим справа закінчиться. Якщо для 300 голосів у парламенті хтось стає популістом та одночасно втрачає голоси виборців  :gigi:, то те можна і інакше назвати.
І ще, сподіваюсь, що Порошенко не тримається за владу. Йому потрібно за один строк президентський зробити все що він у принципі здатен зробити.

Уже даже Парасюк раскаялся, что за этот закон голосовал :weep: Даже до него дошло...
Какие 300 голосов? Не будет их, как бы косатая прошмандовка с Ляшко не старались.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Какие 300 голосов? Не будет их, как бы косатая прошмандовка с Ляшко не старались.
Я про голосування змін до Конституції. Мені все ж таки здається, що "договорняк" з Ляшком був.
Ну і, вето звичайно буде.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Подивимось чим справа закінчиться. Якщо для 300 голосів у парламенті хтось стає популістом та одночасно втрачає голоси виборців  :gigi:, то те можна і інакше назвати.
І ще, сподіваюсь, що Порошенко не тримається за владу. Йому потрібно за один строк президентський зробити все що він у принципі здатен зробити.

Ну подивимось. Ще би хотілося знати, а що взагалі Порошенко хоче зробити за цей срок ? Бо я щось перестаю розміти і що він здатен зробити і що він робить. Ну ладно, може я не розумію глобальності його кроків, але в мене складається таке враження, що вже дуже багато людей перестають його розуміти з тих 54%.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27041
... выгодно именно сейчас не смотря на последствия. ...
А що їй вигідно зараз? От яка у неї мета прямо зараз? Голоси набрати? У якої політичної партії вона їх візьме? У Ляшка?

Цель у нее одна - поднять рейтинг. Или прямо или косвенно - через уменьшение рейтинга других.
Сейчас Порох в цунгцванге, подпишет он закон или не подпишет все равно будут недовольные. Если бы парламент закон провалил он бы был в стороне.
"Болеет она за народ" вот и все дела. Тарифы, кредиты, погоди она еще вспомнит вклады СССРовские ближе к выборам :)

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Кроме того , поймите что разговор идёт о тех кредитах, которые не платят, то-есть с них всё равно никакие проценты по депозитах выплатить не смогут.

Ну не платят, пусть отдают банкам то что оставляли под залог, машины , квартиры (за исключением если в квартире проживают сами заемщики с семьями, нужет соотв. закон). Так происходит во всех западных странах, так было в Америке во время кризиса с 2008 года.
А то ведь многие набрали валютных кредитов, накупили кучу квартир для сдачи или перепродажи, хотели заработать на спекуляциях , а теперь получается  что расплачиваться за них должен весь народ Украины.

Было бы проще всего эти долги взять и списасть. Но тогда кто-то должен покрыть эти убытки, чтобы не было коллапса финансовой системы. У государства таких денег сейчас нет. Так что вряд ли банки их спишут, а вот перепродать могут. Будут забирать залоги и списывать остатки, скорее всего так и будет.

Вместо закона 1558-1 должны бы были принять Закон о банкротстве физических лиц. Но для этого в Раде должны быть депутаты, а не дауны.
« Останнє редагування: Липня 04, 2015, 12:08:42 12:08 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Якщо є депозити у іноземній валюті, то чому не може бути позички у іноземній валюті? Інша справа - на що позички. Та кому  :gigi: позички.

Бо депозит , незважаючи на модне слово це просте зберігання " коштовностей "  , в данному випадку-  баків в банку замість матраса . Це нічим не відрізняється від зберігання золота в банку у злитках . Поклав тугрики , драхми , чорта лисого і їх жеж і зняв . 
Надання кредиту це банківська операція , а надання кредиту  у валюті , вартість якої не може контролюватися центробанком країни, з подальшим поверненням кредиту вже в національній валюті - чистої води розводняк . Я завтра штучно обвалю гривню , ви віддасте мені замість 10 баків , 12 баків в грвневому еквіваленті + інтерес . Потім ми " качєлі " назад і ручкі вот оні .
Те що народ - варуфакіси ми давно знаємо , але банківська система , яка повинна працювати як гарант національної валюти , а замість того перетворюється в " схєму" на державному рівні , теж є елементом " тяжолого наслєдія ". Думаю якщо цей популіський закон цю банківську систему зруйнує , то і хєр з нею .
« Останнє редагування: Липня 04, 2015, 10:30:02 22:30 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Бо депозит , незважаючи на модне слово це просте зберігання " коштовностей "  , в данному випадку-  баків в банку замість матраса . Це нічим не відрізняється від зберігання золота в банку у злитках . Поклав тугрики , драхми , чорта лисого і їх жеж і зняв .
А відсотки? Чи ти про банківську скриньку? А до чого вона у цієї темі?
 
Надання кредиту це банківська операція , а надання кредиту  у валюті , вартість якої не може контролюватися центробанком країни, з подальшим поверненням кредиту вже в національній валюті - чистої води розводняк . Я завтра штучно обвалю гривню , ви віддасте мені замість 10 баків , 12 баків в грвневому еквіваленті + інтерес . Потім ми " качєлі " назад і ручкі вот оні .
Те що народ - варуфакіси ми давно знаємо , але банківська система , яка повинна працювати як гарант національної валюти , а замість того перетворюється в " схєму" на державному рівні , теж є елементом " тяжолого наслєдія ". Думаю якщо цей популіський закон цю банківську систему зруйнує , то і хєр з нею .
Тоді всі учасники зовнішньоторгових відносин, скажемо так, повинні продавати іноземну валюту НБУ і в нього ж купувати. Ти про це?
Комерційні банки не повинні працювати як гарант національної валюти, вони повинні працювати у межах закону.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
А відсотки? Чи ти про банківську скриньку? А до чого вона у цієї темі?
Тоді всі учасники зовнішньоторгових відносин, скажемо так, повинні продавати іноземну валюту НБУ і в нього ж купувати. Ти про це?
Комерційні банки не повинні працювати як гарант національної валюти, вони повинні працювати у межах закону.

Це і є скринька , в принципі . Відсотки це компенсація за право тактичного користування вкладених коштів .
Так про це . Бо якщо вже практика надання токсичних кредитів ,які сумарно перевищують ,відсотків так на 60 ,активи комерц.банку , набула такого поширення , то хоч якісь зобов'язання перед державою ( у вигляді центробанку ) повинні таки бути . Гвалтування національної валюти це не " заработал " , це заліз у вулик , розхерячив там все ,нажрався меду і втік .
Якщо на пальцях . Я - банк , в мене реальних грошей 100 гривень . Я роздав позички Санє,  Пєті
Колі і Васісуалію . Кожному по 45  гривень . Як я це зробив ? Та елементарно - безналом . Номерками на моніторі комп'ютеру . Це означає що у випадку форс мажору ( Саня , Пєтя ,Коля і Васісуалій нагло і разом конвертують номерки в готівку і намилюються перейти мексиканський кордон з валізами ) оті 80 гривень + ще 100 треба буде десь брати , бо під банком вже стоять Гонсалес , Рамірес , Лопес і Микола які вклали місяць тому по 25 грвень чим сформували актив комерц  банку . Тепер комерц банк за наявним курсом 2 баки за 100 гривень купує 2 бака і одночасно подає в центробанк: рятуйте бо пушной звєрьок . Центробанк вмикає друкарський станок - віддає 180 гривень , але курс вже не 2 за 100, а 2 за 600 Комерц банк зливає валюту віддає 100 Гонсалєсу Раміресу Лопесу і Миколі депозити , віддає Санє Пєті Колі і Васісуалію 180 . Повертає Центробанку 180 . А 140 вот оні . Потім 100 заноситься Свириду Феодосійовичу в центробанк а 40  кладе в кишеню Опанс Гриціанович з комерцбанку " надєжди і мєчти " .
Зрозуміло що вмикаються " качєлі " і вся наша камаріл'я ( Саша..................Рамірес ..... Микола ) яка злила перед цим гривню за безцінь , тепер починає гострити мачєте .
Тільки " надєжди і мєчти " давно збанкрутував і Опанас Гриціановіч з валізою сам перейшов мексиканський кордон .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Це і є скринька , в принципі . Відсотки це компенсація за право тактичного користування вкладених коштів .
За просте зберігання, тобто банківську скриньку, людина сплачує банку.
Депозит, або вклад, якщо так тобі приємніше, - це позичання банку грошей. За різних умов та відповідних відсотків. Для того, щоб забезпечити відсоток, банк розміщує сам ці гроші. У тому числі кредитуючи.
Що таке твоє "тактично користування"? Напевно ще і стратегічне є?  :smilie3:
... Якщо на пальцях . Я - банк , в мене реальних грошей 100 гривень . Я роздав позички Санє,  Пєті
Колі і Васісуалію . Кожному по 45  гривень . Як я це зробив ? Та елементарно - безналом . Номерками на моніторі комп'ютеру . Це означає що у випадку форс мажору ( Саня , Пєтя ,Коля і Васісуалій нагло і разом [/b]конвертують номерки в готівку[/b] ...
По-перше, банки звітують, тобто контроль за їх діяльністю повинен таки бути з боку НБУ.
По-друге, ти зараз що саме намагаєшся довести? Хибність банківської системи незалежно від доцільності кредитування у іноземної валюти?  :smilie3:
« Останнє редагування: Липня 05, 2015, 08:29:20 20:29 від аматорка »