Автор Тема: Рада підтримала закон про реструктуризацію валютних кредитів  (Прочитано 16642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

По-перше, банки звітують, тобто контроль за їх діяльністю повинен таки бути з боку НБУ.
По-друге, ти зараз що саме намагаєшся довести? Хибність банківської системи незалежно від доцільності кредитування у іноземної валюти?  :smilie3:

Давайте зі скриньками і депозитами закриємо обговорення . Принципова різниця - депозит це реальні кошти , бумажняні . А проценти там , доплати чи інша фігня не суттєво .

Та ясно що банки звітують , Ви ще скажіть,  що мусора це правоохоронні органи .
Давайте так , я ніколи не чув щоб Лойдс , Галіфакс , чи Роял Банк оф Скотланд кредитував британський бізнес індійською рупією , рублями чи американськими доларами , якщо вже на то пішло . А виходячи з дуже простого правила " анлійці ружжа кірпічом нє чистют " , то можна передбачити , знаючи українські реалії , що нічого доброго для країни в цьому немає . От і весь " спор " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Давайте зі скриньками і депозитами закриємо обговорення . Принципова різниця - депозит це реальні кошти , бумажняні . А проценти там , доплати чи інша фігня не суттєво .
Ця "фігня" - це робота банка, - заробляти на грошах, тобто розміщувати їх таким чином, щоб заробляти. Це і кредитування, і робота на фондовому ринку.
Та ясно що банки звітують , Ви ще скажіть,  що мусора це правоохоронні органи .
Давайте так , я ніколи не чув щоб Лойдс , Галіфакс , чи Роял Банк оф Скотланд кредитував британський бізнес індійською рупією , рублями чи американськими доларами , якщо вже на то пішло . А виходячи з дуже простого правила " анлійці ружжа кірпічом нє чистют " , то можна передбачити , знаючи українські реалії , що нічого доброго для країни в цьому немає . От і весь " спор " .
Тобто повертаємось до кредитування в іноземній валюті?  :smilie3: Але ж "на пальцях" у попередньому пості було про гривні  :smilie2:  Якщо в гривнях не можна кредитувати, то чи не пофіг якою буде валюта?
« Останнє редагування: Липня 05, 2015, 09:33:17 21:33 від аматорка »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Тобто повертаємось до кредитування в іноземній валюті?  :smilie3: Але ж "на пальцях" у попередньому пості було про гривні  :smilie2:  Якщо в гривнях не можна кредитувати, то чи не пофіг якою буде валюта?

Там де " на пальцях "  це занадто висока думка про українську банківську систему .
Бо " на самом дєлє " їм впадлу такі " многоходовочкі " . Дав сто баків , потім прокачєліл , а вкладника послав на....й , якщо той почув щось нечисто і почав під руку крутитись під час процесу .
А те що хтось там взяв кредит щоб купити тещі соковижималку , або просто накупив сітра і пряникив , то не бачу нічого страшного .
Фігово те , що подібними законами відкривається можливість кидків .
а аргументи ляшків і інших , що банки теж шахраї , зовсім не виправдовує ідіотів в раді і тих хто не бажає платити борги під різними приводами .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Там де " на пальцях "  це занадто висока думка про українську банківську систему .
Бо " на самом дєлє " їм впадлу такі " многоходовочкі " . Дав сто баків , потім прокачєліл , а вкладника послав на....й , якщо той почув щось нечисто і почав під руку крутитись під час процесу .
А те що хтось там взяв кредит щоб купити тещі соковижималку , або просто накупив сітра і пряникив , то не бачу нічого страшного .
Фігово те , що подібними законами відкривається можливість кидків .
а аргументи ляшків і інших , що банки теж шахраї , зовсім не виправдовує ідіотів в раді і тих хто не бажає платити борги під різними приводами .
Так що пропонується?  :smilie3: Я розгубилась у високих думках. Але мене цікавить ця тема, я дуже хочу зрозуміти твою (можна на ти?) позицію. Що з банківською системою-то робити? Фіг з тією іноземною валютою (поки що), хай тільки гривня ходить, але ти зазначаєш якесь принципове несприйняття банківської системи.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Так що пропонується?  :smilie3: Я розгубилась у високих думках. Але мене цікавить ця тема, я дуже хочу зрозуміти твою (можна на ти?) позицію. Що з банківською системою-то робити? Фіг з тією іноземною валютою (поки що), хай тільки гривня ходить, але ти зазначаєш якесь принципове несприйняття банківської системи.

Можна на ти . Моя позиція Вам не сподобається . Бо я " согласєн з Арамісом " , а Араміс в цьому випадку буде  Деріда . Я пропоную легалізувати всі мутні схеми , хабарі і відкати і закріпити це законодавчо . В такий спосіб це створить соціальний тиск і призведе до деконструкції всієї цієї богадєльні . А як треба , то тут немає ніяких високих думок , для чого винаходити ровер ,все давно вже відомо.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Можна на ти . Моя позиція Вам не сподобається . Бо я " согласєн з Арамісом " , а Араміс в цьому випадку буде  Деріда . Я пропоную легалізувати всі мутні схеми , хабарі і відкати і закріпити це законодавчо . В такий спосіб це створить соціальний тиск і призведе до деконструкції всієї цієї богадєльні . А як треба , то тут немає ніяких високих думок , для чого винаходити ровер ,все давно вже відомо.
А навіщо законодавчо закріплювати?  Щоб текст на папірці був?  :smilie3:
Так зрозуміліше, Деріда здається не сприймав поняття боргу?  :smilie7:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

А навіщо законодавчо закріплювати?  Щоб текст на папірці був?  :smilie3:
Так зрозуміліше, Деріда здається не сприймав поняття боргу?  :smilie7:

Текст на папірці це " закони " і " підзаконні акти " , " нормативи " і " службові інструкції" найкращі в світі , яких ніхто не виконує і за невиконання не карає . Україні нагло треба повертатись до однієї реальності . В даному випадку неважливо погана вона , чи прекрасна . Прикладом узаконення хабарництва зробить всіх рівними перед цим законом , а це один із принципів правового підходу . Бо медсестра в поліклініці бере 20 гривень за ... ну не знаю , за просування в черзі і трясеться , а прокурор " рішаєт" і  всі хочуть бути прокурорами і теж брати  такі хабарі і щоб за це нічого не було тільке суцільна народна повага .
Повертаючись до банківської системи зазначу , що практика токсичних кредитів була відома в Англіі вже 400 років тому , але тоді фальшування ( задля покриття дірки в " стабфондах " ) каралося відрубуванням рук , вириванням очей , відрізанням носів , вух і геніталій .
Але при цьому , якщо я зараз знайду мішок фунтів часів королеви Вікторії, я тупо поїду на Ріджент стріт і там мені їх поміняють на сучасні фунти по відповідньому курсу . От оце і називається довірою до національної валюти . А надання кредитів в доралах просто свідчить про те,  що банкам головне " заработать " в стилі " та хоть трава не рости " ніж бути  " кровеносною системою " бізнесу .
Щодо Деріди , то яж і кажу що це  як Араміс . З якимись місцями в трактуванні Св Августина я погоджуюсь , а з якимись ні . Ну чисто як д ' Артан'ян .  :smilie7:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Шото поросенок вето не накладывает.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Шото поросенок вето не накладывает.

хто такий  "поросенок" ?
може ти форум поплутав?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Шото поросенок вето не накладывает.

хто такий  "поросенок" ?
може ти форум поплутав?

"поросенок" - одно из неофициальных наименований главы нашего государства.
я ничего не попутал.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно