Автор Тема: Рада підтримала закон про реструктуризацію валютних кредитів  (Прочитано 16809 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Мова йшла про те, що товар (валютні кредити) був визнаний незаконним. От треба було їх тоді всі перевести в гривні, раз вони стали незаконні.
Де про це мова була? Закон забороняв надання споживчих кредитів у іноземній валюті. Курс змінився з 5 до 8 грн. Народ панікував, прийняли закон, посилання на який ти дав. Де там у тексті всі надані вже кредити визнаються незаконними?

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Ще закон не почав діяти, а курс сьогодні вже підскочив. Соупадєніє?

Пофіг на курс. Знову ж таки, чому українців має так хвилювати курс ? Живете в Україні - користуйтесь гривнею.

А Вас не удивляет, почему цены потом на все растут?
Фак. ну яке відношення мають ціни до банальної відповідальності по власних зобов"язаннях?

А хто проти зобов'язань. Але хай Президент Уркаїни виконає своє передвиборне зобов'язання і підпише закон. А тоді всі інші.  :gigi: Правильно ?

1. За "уркаину" - получите по мозгам ото всех и отдельно :super:
2.Кто вам такое сказал, что политики должны свои обещания выполнять? Даже реальные участники Майдана-2, которые жизнью реально рисковали,на 90% уже забыли, что они говорили 17 месяцев назад. А вы- про политиков...  :rotate: Обещания политиков = развод лохов на день голосования... На следующий день неприлично даже вспоминать. Я понимаю, определенный процент народа бьется, как рыба в баке перед консервным цехом - но на это всем насрать.

или первый день на свете живете? 
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 02:59:13 14:59 від JamesUA »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
І вазагалі. :lol: Президент Порошенко сказав : "Ми маємо проконвертувати  всі валютні кредити в гривні по фіксованому минулому курсу"

То що, знову щось пішло не так ?

(click to show/hide)
Ну так прибрати спекуляції  :smilie3: та проконвертувати по фіксованому. В договорі і зафіксувати  :gigi:
Долар не так давно у нас майже 40 грн. коштував. Зараз 20 грн. Фіксуємо у договорі?


Фіксуйте. Мені то що. Думаєте від того що ви там щось зафіксуєте у людей гроші з'являться кредити платити. Як діти малі.
"Ага, от тут ми їх знову наїбем. " Браво.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 02:59:42 14:59 від OlegSky »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
А хто проти зобов'язань. Але хай Президент Уркаїни виконає своє передвиборне зобов'язання і підпише закон. А тоді всі інші.  :gigi: Правильно ?

передвиборчі обіцянки існують не для того щоб їх виконувати

 :smiley24:

Супер  :smiley24:


Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага

А для чого ?

Чтобы выиграть выборы. Неужели эта простая мысль не пришла в голову.

а потом - все похрен, причем глубоко.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

1. За "уркаину" - получите по мозгам ото всех и отдельно :super:
2.Кто вам такое сказал, что политики должны свои обещания выполнять? Даже реальные участники Майдана-2, которые жизнью реально рисковали,на 90% уже забыли, что они говорили 17 месяцев назад. А вы- про политиков...  :rotate: Обещания политиков = развод лохов на день голосования... На следующий день неприлично даже вспоминать. Я понимаю, определенный процент народа бьется, как рыба в баке перед консервным цехом - но на это всем насрать.

или первый день на свете живете?

1. Уже виправив. Прошу мене вибачити.
2. Мені в принципі пофіг, але це пояснює чому ми живемо в такому болоті і у людей немає грошей заплатити кредити ( в тому числі.)

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 03:03:45 15:03 від OlegSky »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага

1. За "уркаину" - получите по мозгам ото всех и отдельно :super:
2.Кто вам такое сказал, что политики должны свои обещания выполнять? Даже реальные участники Майдана-2, которые жизнью реально рисковали,на 90% уже забыли, что они говорили 17 месяцев назад. А вы- про политиков...  :rotate: Обещания политиков = развод лохов на день голосования... На следующий день неприлично даже вспоминать. Я понимаю, определенный процент народа бьется, как рыба в баке перед консервным цехом - но на это всем насрать.

или первый день на свете живете?

1. Уже виправив. Прошу мене вибачити.2. Мені в принципі пофіг, але це пояснює чому ми живемо в такому болоті і у людей немає грошей заплатити кредити ( в тому числі.)

Дякую... Розумію, то було не навмисне...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Фіксуйте. Мені то що. Думаєте від того що ви там щось зафіксуєте у людей гроші з'являться кредити платити. Як діти малі.
"Ага, от тут ми їх знову наїбем. " Браво.
Договори потрібно виконувати. Можна реструктуризувати борг за згодою сторін. Банки давно готові. І багато хто з боржників реструктуризував. Борг у гривнях, відсотки також "гривневі", тобто вищі ніж "валютні". Так, ситуація неприємна.
Але буває і так, що людина купила авто у межах гривневого кредиту, а за пару місяців ціна на модель зменшилась відсотків на 30%. Що робити? Як гадаєш?  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
2. Мені в принципі пофіг, але це пояснює чому ми живемо в такому болоті і у людей немає грошей заплатити кредити ( в тому числі.)
Може мозку немає? Тобто, "чому ти такий бідний? Тому що дурний. А чому дурний? Тому що бідний."
Це звичайна пастка. Треба стрибати  :gigi: ... з цього кола на асфальті.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Фіксуйте. Мені то що. Думаєте від того що ви там щось зафіксуєте у людей гроші з'являться кредити платити. Як діти малі.
"Ага, от тут ми їх знову наїбем. " Браво.
Договори потрібно виконувати. Можна реструктуризувати борг за згодою сторін. Банки давно готові. І багато хто з боржників реструктуризував. Борг у гривнях, відсотки також "гривневі", тобто вищі ніж "валютні". Так, ситуація неприємна.
Але буває і так, що людина купила авто у межах гривневого кредиту, а за пару місяців ціна на модель зменшилась відсотків на 30%. Що робити? Як гадаєш?  :smilie3:

Ти мою погано позицію зрозумла. Я не проти виконання договорів. Я просто аналізую ситуацію. У банках жопа з тими договорами, як бачиш вони тягнуться уже купу років і висять невиплаченими. Той же Укрсоцбанк італійці давно шукають кому би збагрити, ніхто не бере. Маса банків збанкрутували, іноземні виходять з країни. Це абсолютно нездорова ситуація. Всі ті речі, що робить Яценюк, Гонтарєва чи Яресько, як мертвому припарка. Вони так говорять про загрозу банківській системі, ніби вона працює нормально.

Ну допустимо не підпише цей закон Порошенко, і що,  завтра народ побіжить в банки? Фіг там. І що дальше ?
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 03:28:36 15:28 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
...
2. Мені в принципі пофіг, але це пояснює чому ми живемо в такому болоті і у людей немає грошей заплатити кредити ( в тому числі.)
Може мозку немає? Тобто, "чому ти такий бідний? Тому що дурний. А чому дурний? Тому що бідний."
Це звичайна пастка. Треба стрибати  :gigi: ... з цього кола на асфальті.

Ну бачиш ти все пояснила. Розумні євреї дурять нерозумних українців. Просто ж і доступно. Правда історія показує, що потім тих розумних євреїв ріжуть або відправляють в газенвагени. От так і ходять вони по колу століттями.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 03:29:06 15:29 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Гонтарєва тут картинку намалювала.

Але є до неї одне питання. Оці гроші які вона намалювала, банки не можуть зібрати ні по курсу 5.05, ні по 8 ні по 21,07.

То нахєра оце малювати ?

Я пропоную зробити курс 42,14 грн за 1 долар, тоді банки зароблять ще  +100 млрд. грн. і всі проблеми України вирішаться. Україна буде врятована. Без пести.

Товариші, врятуймо банківську систему України.  :Razom:

 :fp2
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 05:12:17 17:12 від OlegSky »

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
І вазагалі. :lol: Президент Порошенко сказав : "Ми маємо проконвертувати  всі валютні кредити в гривні по фіксованому минулому курсу"

То що, знову щось пішло не так ?



Ну, это ты совсем жестоко по поросятоботам прошелся.  :laugh:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
І вазагалі. :lol: Президент Порошенко сказав : "Ми маємо проконвертувати  всі валютні кредити в гривні по фіксованому минулому курсу"

То що, знову щось пішло не так ?



Ну, это ты совсем жестоко по поросятоботам прошелся.  :laugh:

 Ааа  :lol:
 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Не знаю чого всі так возмущаються. Ті кредити все рівно ніхто  б не повернув. Пишуть, що проблемних кредитів у портфелі банків до 60 % (а я думаю що більше). От стаття за 2013 рік. почитайте.
http://real-economy.com.ua/publication/ratings/43756.html

Окей. Дехто пише, що таких боржників кілька десятків тисяч, але пишуть що борги складають більше 240 млрд
млрд.  Таке неможливо

http://www.galka.if.ua/v-ukrayini-zrosla-kilkist-problemnih-krediti-v-osnovnomu-zlisni-neplatniki-vlasniki-valyutnih-ipotechnih-pozik/

В Україні зросла кількість проблемних кредиті. В основному «злісні неплатники» власники валютних іпотечних позик

Ну давайте рахувати скільки людей все це зачіпає. Якщо вони винні там по 250 000 (умовний залишок кредиту 10 тис. доларів), то таких боржників уже один мільйон, а у них ще сім'ї, діти і т.д. Ладно, допустимо що у них заберуть майна на 250 млрд . Хто це викупить  і що це за майно ?  Подержані машини  чи старі телевізори і меблі ( бо на нерухомість і так мораторій) ?

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1304-18

Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті

Ну і як ви собі уявляєте потім можливості банка продати цього всього  на таку суму в країні де практично все зупинилося?  Не говорячи вже про соціальні аспекти такої масової експропріації майна ?

Це все рівно треба якось вирішувати. Якщо ці неповернені кредити будуть постійно висіти в банках, то толку ніякого для тих же банків також не буде. А ще зауважте є Крим і Лугандон, які взагалі не збираються нічого повертати. І реакцію простого хлопа десь з під Львова чи Кіровограда, який пішов воювати, вернувся додому, а  у нього виконавча служба (зауважу державна служба) забирає машину чи виносить майно з хати, а він знає що сепари ходять і ржуть з нього бо посилають нахуй всю українську владу і не думають нічого повертати, а Петро їм ще особливий режим готує, який все це закріпить. Уявили ? Ну-ну.

Всі ті хто говорить про те, що це не проблеми державних інститутцій, а проблеми конкретних осіб і банків просто не розуміють масштабів проблеми. Державні інституції для того й існують щоб розрулювати загально-національні проблеми, а оці кредити саме така проблема і є.

Так, девочки и мальчики, а теперь давайте поговорим на тему, в каком случае "будут платить все украинцы". Отбросив политику, справедливость и прочую хрень.
Похоже, что только 2 человека на форуме понимают, в чем дело.
Итак сейчас жалуются на то, что по валютным кредитам не платят. И закон открывает возможность запустить поступления средств от валютных кредитов в банки, пусть в 4 раза меньше, чем им бы хотелось, но это больше нуля. Поросенок ветирует закон - банки "остаются при своих интересах", а не при деньгах.
Теперь рассмотрим вариант с массовой конфискацией собственности у этих, "лузеров, идиотов, обнаглевших" ну и как там еще.
Я за цифры не ручаюсь, но это не так важно. В порядке цифр, вроде бы не ошибаюсь.
Итак число проблематичных ипотечных кредитов называли в 10000.
Представьте себе банки забирают себе эти 10000 квартир и выставляют их по демпинговым ценам. Рынок недвижимости охренеет.
Упадут цены на вторичном рынке недвижимости, упадет спрос на первичном - как следствие уменьшится объем строительства - уменьшатся налоговые поступления от строительных компаний, начнутся сокращения сотрудников строительных компаний - упадут налоговые поступления от зарплат сотрудников строительных компаний и увеличатся выплаты пособий за счет безработных строителей. Вот, какая помощь государству и украинцам! Но это далеко не всё. Падение производства в строительстве потянет за собой падение производства стройматериалов(цемента, бетона, кирпича, стекла и т.д.). И снова падение доходов государства и увеличение расходов. (за счет налогов и пособий, как и со строителями). Но и это еще не всё. Имеем, усиление падения покупательной способности населения дальше - круче. Меньше денег у населения - падение оборота на рынке товаров народного потребления и услуг. То есть охреневание спускается на другой бизнес, включая SMB сегмент. И снова имеем падение доходов государства и увеличение расходов. (за счет налогов и пособий). Дальше - круче. Все сегменты бизнеса усиляют "уход в тень" вот еще дохера покращення. Ну, и кто тогда популисты, за государственную казну не беспокоящиеся?  :)

Надеюсь, не надо пояснять, что будет при выбросе на рынок автомобилей, бытовой электроники и прочих активов этих "лузеров, идиотов, обнаглевших" ну и как там еще?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Банки влетят на 100 млрд гривен, все обвалится, хуйло развалит Украину и без войны.



Ой-ой-ой, бедные несчастные банки и страдающие банкиры, не получат прибыли 100 млрд гривен...  :smilie2: Кстати, а где 109 млрд. гривен рефинанса дели?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
І вазагалі. :lol: Президент Порошенко сказав : "Ми маємо проконвертувати  всі валютні кредити в гривні по фіксованому минулому курсу"

То що, знову щось пішло не так ?



http://finance.i.ua/nbu/?d=13&m=04&y=2014
То есть это при курсе где-то в 12 - 13 гривен! ;)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 У Шустера " в едином порыве" поддерживают закон и  :love:- это Яценюк в 2004м разрешил валютные депозиты.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

 У Шустера " в едином порыве" поддерживают закон и  :love:- это Яценюк в 2004м разрешил валютные депозиты.  :gigi:

А что, у Шустера могло быть по-другому?!  :lol:
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Незалежно від ідиотизму прийнятої Радою мульки , факт хитрожопості українських банківських кидал ( а в цьому є пряма вина держави , хай вже там розбираються заідки взялася ця абсолютно кретинська ідея надання позики в іноземній валюті ) залишається фактом .
Те що народ - халявщики це зрозуміло , але банкіри тут теж нє цєлкі .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

 У Шустера " в едином порыве" поддерживают закон и  :love:- это Яценюк в 2004м разрешил валютные депозиты.  :gigi:

А які проблеми з валютними депозитами ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
хай вже там розбираються заідки взялася ця абсолютно кретинська ідея надання позики в іноземній валюті

 Юля и озвучила у Шустера - "Арсений Петрович в 2004м, когда был исполняющим обязанности главы НБУ" все это неподобство и протолкнул.  :love:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline ликантроп

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

 Юля и озвучила у Шустера - "Арсений Петрович в 2004м, когда был исполняющим обязанности главы НБУ" все это неподобство и протолкнул.  :love:

roma, тут є важливий момент ( скажу зразу мені пох  на Арсенія Петровича і тим більш на Юлію Володимирівну ) , але " правда всєгда одна" .
Якщо це було стосовно валютних депозитів , це одне , позички у іноземній валюті це інше .
На мою думку ,позички у іноземній валюті - шахрайство .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

roma, тут є важливий момент ( скажу зразу мені пох  на Арсенія Петровича і тим більш на Юлію Володимирівну ) , але " правда всєгда одна" .
Якщо це було стосовно валютних депозитів , це одне , позички у іноземній валюті це інше .
На мою думку ,позички у іноземній валюті - шахрайство .

 Ой, я неверно написал, кредитов конечно.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Кто мне объяснит зачем сегодя БПП себя трахает ? Гонтарева рисует кредитов на 5,8 млрд, а Порошекно говорит что заемщиков 65000, это значит что в среднем заемщик торчит банку 90 штук баксов или по курсу по 2 миллиона гривен.

65000 человек по 2 миллиона, Карл. :fp2 При этом они отдавали как минимум 5 лет свои кредиты. То сколько они тогда взяли? И главное, внимание, ПОД ЗАЛОГ КАКОГО ИМУЩЕСТВА ?

Да сегодня я для себя БПП похоронил, как впрочем и весь политикум. Таки... даже не знаю как их назвать.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 11:42:03 23:42 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ти мою погано позицію зрозумла. Я не проти виконання договорів. Я просто аналізую ситуацію. У банках жопа з тими договорами, як бачиш вони тягнуться уже купу років і висять невиплаченими. Той же Укрсоцбанк італійці давно шукають кому би збагрити, ніхто не бере. Маса банків збанкрутували, іноземні виходять з країни. Це абсолютно нездорова ситуація. Всі ті речі, що робить Яценюк, Гонтарєва чи Яресько, як мертвому припарка. Вони так говорять про загрозу банківській системі, ніби вона працює нормально.

Ну допустимо не підпише цей закон Порошенко, і що,  завтра народ побіжить в банки? Фіг там. І що дальше ?
:gigi: Ти сам свою позицію розумієш?  Може ти вважаєш, що у світі немає банків, які банкрутують? Зазвичай через те, що невдало, скажемо так, працювали з грошима, які позичили їм вкладники.
Ти вважаєш, якщо пробачити комусь борг, то банк вистоїть? А яким чином депозити повертати вкладникам буде? Ні, може народ після скасування боргів і побіжить у банки за новими кредитами, тут тобі видніше  :smilie3: От позичати гроші банку, у якого купа проблемних кредитів, він точно не буде.
Доречі, ти багато знаєш людей, що відмовились сплачувати борг банку?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
2. Мені в принципі пофіг, але це пояснює чому ми живемо в такому болоті і у людей немає грошей заплатити кредити ( в тому числі.)
Може мозку немає? Тобто, "чому ти такий бідний? Тому що дурний. А чому дурний? Тому що бідний."
Це звичайна пастка. Треба стрибати  :gigi: ... з цього кола на асфальті.

Ну бачиш ти все пояснила. Розумні євреї дурять нерозумних українців. Просто ж і доступно. Правда історія показує, що потім тих розумних євреїв ріжуть або відправляють в газенвагени. От так і ходять вони по колу століттями.
А ті, хто набрав валютних кредитів тому, що по них відсоток нижчий, у твоїй моделі хто? Євреї чи українці?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Итак сейчас жалуются на то, что по валютным кредитам не платят. И закон открывает возможность запустить поступления средств от валютных кредитов в банки, пусть в 4 раза меньше, чем им бы хотелось, но это больше нуля. ...
А хто скаржиться?  :gigi: