Автор Тема: Рада підтримала закон про реструктуризацію валютних кредитів  (Прочитано 17047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Особисто для мене всі депутати, котрі голосували за цей закон, стають в один ряд з тими, хто голосував за закони 16 січня

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Які фракції голосували за?

Всі.
Найбільше довбойобів голосувало від Ляшка.
Яка взагалі логіка в тих, хто нинішню владу представляє, голосувати за це? Вони мало того що популісти, так ще й клінічні ідіоти - самі себе підставляють

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Той факт, що вони клінічні ідіоти - у мене ніколи не викликало подиву.
If you are going through hell, keep going.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Той факт, що вони клінічні ідіоти - у мене ніколи не викликало подиву.
Але тоді виходить. що переважна більшість громадян - ще більші, бо все ж, в депутати попадають не найдурніші

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Треба знати героїв!
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3049
І ось хто є хто:
http://tsn.ua/vybory-v-rady2014/povniy-spisok-novoobranih-narodnih-deputativ-391270.html
PS: всі 6 свободівців.

  И причем там "Свобода"?  :weep: Единогласно прямо все приняли.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Є пропозиція вальнути якісь мітинги проти цього закону

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Є пропозиція вальнути якісь мітинги проти цього закону

  :smilie10: До этого ни на какие митинги не хотелось "вальнути"? Все нормально до этого было? Проценты по депозитам, налог на пенсию, тарифы, цены на лекарства, про ужесточение виз со стороны ЕС, банковские спекуляции с курсом доллара....?
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 01:46:33 01:46 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Є пропозиція вальнути якісь мітинги проти цього закону

  :smilie10: До этого ни на какие митинги не хотелось "вальнути"? Все нормально до этого было? Проценты по депозитам, налог на пенсию, тарифы, цены на лекарства, про ужесточение виз со стороны ЕС, банковские спекуляции с курсом доллара....?
Я думаю, це гірше, ніж все інше разом взяте. Скочуватись у грецію нам не потрібно

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Я думаю, це гірше, ніж все інше разом взяте. Скочуватись у грецію нам не потрібно

 Мы уже "до этого" скатились в Албанию с фрагментами Сомали, какая Греция?  В Греции мандарины на улицах растут, а не "пожары возле Чернобыля".
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Я думаю, це гірше, ніж все інше разом взяте. Скочуватись у грецію нам не потрібно

 Мы уже "до этого" скатились в Албанию с фрагментами Сомали, какая Греция?  В Греции мандарины на улицах растут, а не "пожары возле Чернобыля".
Не згідний.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Не знаю чого всі так возмущаються. Ті кредити все рівно ніхто  б не повернув. Пишуть, що проблемних кредитів у портфелі банків до 60 % (а я думаю що більше). От стаття за 2013 рік. почитайте.
http://real-economy.com.ua/publication/ratings/43756.html

Окей. Дехто пише, що таких боржників кілька десятків тисяч, але пишуть що борги складають більше 240 млрд
млрд.  Таке неможливо

http://www.galka.if.ua/v-ukrayini-zrosla-kilkist-problemnih-krediti-v-osnovnomu-zlisni-neplatniki-vlasniki-valyutnih-ipotechnih-pozik/

В Україні зросла кількість проблемних кредиті. В основному «злісні неплатники» власники валютних іпотечних позик

Ну давайте рахувати скільки людей все це зачіпає. Якщо вони винні там по 250 000 (умовний залишок кредиту 10 тис. доларів), то таких боржників уже один мільйон, а у них ще сім'ї, діти і т.д. Ладно, допустимо що у них заберуть майна на 250 млрд . Хто це викупить  і що це за майно ?  Подержані машини  чи старі телевізори і меблі ( бо на нерухомість і так мораторій) ?

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1304-18

Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті

Ну і як ви собі уявляєте потім можливості банка продати цього всього  на таку суму в країні де практично все зупинилося?  Не говорячи вже про соціальні аспекти такої масової експропріації майна ?

Це все рівно треба якось вирішувати. Якщо ці неповернені кредити будуть постійно висіти в банках, то толку ніякого для тих же банків також не буде. А ще зауважте є Крим і Лугандон, які взагалі не збираються нічого повертати. І реакцію простого хлопа десь з під Львова чи Кіровограда, який пішов воювати, вернувся додому, а  у нього виконавча служба (зауважу державна служба) забирає машину чи виносить майно з хати, а він знає що сепари ходять і ржуть з нього бо посилають нахуй всю українську владу і не думають нічого повертати, а Петро їм ще особливий режим готує, який все це закріпить. Уявили ? Ну-ну.

Всі ті хто говорить про те, що це не проблеми державних інститутцій, а проблеми конкретних осіб і банків просто не розуміють масштабів проблеми. Державні інституції для того й існують щоб розрулювати загально-національні проблеми, а оці кредити саме така проблема і є.

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 06:49:47 06:49 від OlegSky »

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Додумайтесь, почему? Жду предложений. :scenic:

Повод вернуть курс на отметку 5.05? :)

Нет, конечно.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
OlegSky  :smiley24:
80% правильного ответа! :smiley24:
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 07:42:02 07:42 від dark_wing »
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... А ще зауважте є Крим і Лугандон, які взагалі не збираються нічого повертати. І реакцію простого хлопа десь з під Львова чи Кіровограда, який пішов воювати, вернувся додому, а  у нього виконавча служба (зауважу державна служба) забирає машину чи виносить майно з хати, а він знає що сепари ходять і ржуть з нього бо посилають нахуй всю українську владу і не думають нічого повертати, а Петро їм ще особливий режим готує, який все це закріпить. Уявили ? Ну-ну.
...
Крим за дужками залиш, там є кому борги стягувати на користь українських банків. Хоча, російський парламент у травні планував заборонити стягувати борги на користь українських банків. Поки не знайшла рішення.
лугандон? Не збираються повертати? Хтось таки не збирається. І що? Легалізувати цей стан? Якщо хтось не збирається весь обсяг повертати, то і частину не збереться.
Ну і, покажи слова (хоча б слова) людини, яка воює зараз і не збирається повертати борг. Про це можна поговорити. Але твій аргумент ... хитається.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Цитувати
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують ...
:lol:
А у травні дуже популярний був.
Цитувати
Найцікавіше, що позицію Гройсмана підтримали немало депутатів, тому закон і відклали. Коли закінчилось засідання, всі вийшли в кулуари і тут кульмінація: всі тихенько в підвал, через підземний перехід в комітети, а звідти швиденько по дорогих Тойотах і Мерседесах, і додому. А в голові напевне думка: "Я ж народний депутат, я все знаю. Люди - то таке. Потерплять і розійдуться." У ВР, на жаль, дуже багато прихвостнів і щурів. Дуже шкодую, що не зняв їх, щоб ви могли бачити, однак на сайті ВР добре видно усі їхні обличчя. Я навіть закликав депутатів вийти через 4 під'їзд, щоб поспілкуватись з людьми, але у відповідь отримав "теплі слова" і злобні погляди.
Цікава зміна позиції людиною. Погарячкував дядя. Буває. Цікаво, вчора невже вдячних людей біля 4 під'їзду не було? Диво яке.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага

 А о чем банки думали, когда всем подряд  эти кредиты выдавали, что кредитчики потом  своими органами расплачиваться будут?

Это как раз тот случай, когда думать должен тот, кто берет. Человек, который на 20 лет берет кредит в инвалюте в стране, которая 14 лет только существует (на 2005й, например) и в которой уже было три кризиса и одна революция - его даже на органы пустить не выйдет, потому там не то что мозга, нормальных органов нет.

Ну а хитрозадые, которые  в 05,06,07 годах брали кредит, потом через полгода перепродавали дороже, погашали и жили на разницу - они, да в 2008 попали.  Суть состоит в том, чтобы они прожили всю оставшуюся жизнь в полной нищите, в ней же и умерли, зато хоть своим детям вдолбили, что хитрожопость до добра не доводит.

Это все справедливо, тут вето однозначно и проехали. Тем более с учетом того позорища на весь мир, как это принималось. В странах, которые мы называем демократическими, после такого заседания как вчера  отставка правительства и перевыборы - просто по умолчанию.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Додумайтесь, почему? Жду предложений. :scenic:

Повод вернуть курс на отметку 5.05? :)

Все очень просто - выплачивать валютные депозиты по курсу на день заключения договора. И все сойдется :smiley24:

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Той факт, що вони клінічні ідіоти - у мене ніколи не викликало подиву.
Але тоді виходить. що переважна більшість громадян - ще більші, бо все ж, в депутати попадають не найдурніші

Ты серьезно считаешь, что разумный честный человек может пойти в украинскую политику ????

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Є пропозиція вальнути якісь мітинги проти цього закону

  :smilie10: До этого ни на какие митинги не хотелось "вальнути"? Все нормально до этого было? Проценты по депозитам, налог на пенсию, тарифы, цены на лекарства, про ужесточение виз со стороны ЕС, банковские спекуляции с курсом доллара....?
Я думаю, це гірше, ніж все інше разом взяте. Скочуватись у грецію нам не потрібно

Справедливости ради, нам до теперешнего уровня Греции развиваться еще лет 30ть...

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Особисто для мене всі депутати, котрі голосували за цей закон, стають в один ряд з тими, хто голосував за закони 16 січня

А вот это - золотые и правильные слова  :smiley24:

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Не знаю чого всі так возмущаються. Ті кредити все рівно ніхто  б не повернув. Пишуть, що проблемних кредитів у портфелі банків до 60 % (а я думаю що

Конечно. Вот, рассказываю, кредиты у меня лично не валютные, и не очень как бы и много (общая сумма к погашению меньше 2000 долл  по текущему курсу, а четыре года назад было почти 8000). В общем, я, как честный человек, все это обслуживал до февраля 2015, пока зарплаты на обеих работах не стали, как есть, а цены как вы видите. Естественно, человек будет раньше жрать, а потом платить банкам. В общем, у банков уже 5й месяц истерика. Т.е. они мне звонят через день и что то предлагают, угрожают (подадим в суд, испортим кредитную историю, и прочая мурня) - и я их честно и конкретно посылаю.

Какие их дальнейшие действия? максимум по закону что они могут сделать, год судится а потом получить 25% моей месячной зарплаты по исполнительному листу.  Ну и вперед.

Арестовать или продать имущество у них не выйдет, по причине отсутствия такового.

Вот и весь разговор. В любом суде я скажу, что есть вот выписки по зарплате, перечень прошлых платежей, и смотрите сами. "Ну, не смогла..."

Банки сейчас панически бояться признать просроченную задолженность. Ну и хрен с ними. Они даже в суд бояться подать. Звонят и уговоривают. Знаете, что на этой неделе? - Ну, одолжите, у кого нибудь  :smiley24: Я так прямо и отвечаю, ну вот вы мне и одолжите? Нет? Не хотите?   :smilie5:  Ну и давай, досвидания  :weep:

Иван Франко еще написал, "голого не обдереш". Вот флаг им в руки, поровоз навстречу... Посмотрел, что можно в принципе получить за содержимое квартиры (сама квартира не моя, так что - облезут) - ну, тысячи две гривен... И то не факт. Это, если вынести вообще все.

 :smiley15:


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати

Это как раз тот случай, когда думать должен тот, кто берет.

Абсолютно верно. Когда в 2008 году был мировой кризис, то в США люди тоже лишались машин и домов. Оказывались на улице бомжевать.
А у нас коммунизм прям какой-то , и это в нищей то стране.
Нет, коммунизм можно конечно возродить, воссоединиться с хуйлом и жить долго и счастливо в новом Советском Союзе.
Только нужно тогда прямо и открыто об этом заявить, а не юлить и не лицемерить как последние бляди, ради сиюминутных рейтингов.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 11:04:01 11:04 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Закон звичайно " грецький"  ( " тисячілєтіє православія нє проп'йош " ) , але в мене одне зауваження .
Хитрожопі  не тільки ті хто брав кредити , хитрожопі і ті хто їх давав .
Я спостерігаю за одним своїм приятелем який дуже хитрожопий . І часами рішення які він приймає і дії ,на перший погляд виглядають геніальними . Він може поїхати на звалище машин , набрати за дурно запчастин , розкрутити свого " цітрамона "  і єбстись з ним в своєму гаражі . Потім виїхати " диви як в мене гідравліка фунціклірує , це ж гоночна машина !!!! " . Дивишся на це і справді,  " цітрамон " входить в повороти як ферарі . ....чєрез рік - " блять , трубочки порвало , вся " жидкість " ( він любе казати " жидкість " , " скорість " ) - на асфальт , блять треба щось придумать ....
На питання , а нахєра ти все це робив ?- відповідь " ну а шо , я цім мудилам з сітроену бабки буду свої віддавати ? Шоб вони мені там пару гайок покрутили і 300 євро їм за це давай " "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Закон звичайно " грецький"  ( " тисячілєтіє православія нє проп'йош " ) , але в мене одне зауваження .
Хитрожопі  не тільки ті хто брав кредити , хитрожопі і ті хто їх давав .
Я спостерігаю за одним своїм приятелем який дуже хитрожопий . І часами
На питання , а нахєра ти все це робив ?- відповідь " ну а шо , я цім мудилам з сітроену бабки буду свої віддавати ? Шоб вони мені там пару гайок покрутили і 300 євро їм за це давай " "

Для  третьего мира - нормально. (понты дороже денег)

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Та досить вже "аргументувати"  :smilie3: Ясно ж, що це голосування - якісь "договорняк". Напевно з Ляшко та Тимошенко. Їх фракції дружно так голосували. Інше питання - в обмін на що?
А закон Порошенко заветує.  Іншого просто бути не може  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Цитувати

Это как раз тот случай, когда думать должен тот, кто берет.

Абсолютно верно. Когда в 2008 году был мировой кризис, то в США люди тоже лишались машин и домов. Оказывались на улице бомжевать.
А у нас коммунизм прям какой-то , и это в нищей то стране.
Нет коммунизм можно конечно возродить, воссоединиться с хуйлом и жить долго и счастливо в новом Советском Союзе.
Только нужно тогда прямо и открыто об этом заявить, а не юлить и не лицемерить как последние бляди, ради сиюминутных рейтингов.
пани жила в США в 2008-м? :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Цитувати

Это как раз тот случай, когда думать должен тот, кто берет.

Абсолютно верно. Когда в 2008 году был мировой кризис, то в США люди тоже лишались машин и домов. Оказывались на улице бомжевать.
А у нас коммунизм прям какой-то , и это в нищей то стране.
Нет коммунизм можно конечно возродить, воссоединиться с хуйлом и жить долго и счастливо в новом Советском Союзе.
Только нужно тогда прямо и открыто об этом заявить, а не юлить и не лицемерить как последние бляди, ради сиюминутных рейтингов.
пани жила в США в 2008-м? :)

Ну, она может и не жила, а я пару месяцев (02.2010-05.2010) там был и с людьми разговаривал, по их отзывам, пиздец был полными окончательным.

Другой вопрос, что они смотрят со своей колокольни, и их "окончательный пиздец" в Украине нито бы и не заметил даже. Кстати, по итогам 2008 в центре Сиэтла, Портленда (Орегон) и некоторых других городов западного побережья - проезд в ОТ сделали бесплатным :)