Автор Тема: Кривавий шоколад або януковічь пацан з рогаткою.  (Прочитано 11542 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
яке пожизненно? який побратим? Суд був? - ні то пішли ви... Основний факт є те що Поросенко разом з любими друзями ригами - узурпує владу і ламає конституцію. Вчорашнє голосування показове.
Виділене - страшне обвинувачення в Україні. Доведи. Яким чином?
блок БПП -голосує за закони разом з регіоналами, регінали ідуть на вибори від імені порошенка мало?
Навіть якби це було так - чому це "узурпація влади"? БПП (як і інші партії) своїми діями (чи бездіяльністю) може  не виправдати очікувань виборців - будуть нести політичну відповідальність на виборах. При чому тут "узурпація влади"? Чи був порушений закон?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Аваков давно перевершив свого вчителя захарченка - той хоч якусь видимість занності створював.
Музичко, вбивці бузини, ПС, Свобода... хто далі? А цей фейсбучний поц оголошує винними ще до суду...
Навіть янукович не настільки цинічний як Порося, а так звичайно путен називає нас фашистами а пеця ворогами української нації, якщо обоє говорять одне і теж то напевне вони однодумці? Ідем далі вся провокація біля ради спланована пецьою і виконана аваковим, паляться хлопці. Хто кричить піймай злодія?. Невже порошенко настільки геніальний що перевихова регіоналів? Щось дуже великі сумніви, але тут таки цікаві нюанси риги=сепари голосують за тещо йому треба, а він назначає їх на пости і виставляє їх кандидатами від БПП (мер м. Дружківка сюжет ТСН один з багатьох таких кандидатів).

Тільки що приїхав з києва...
1. Ми їхали на мирну акцію, багато що можна зробити прапором?
2. Я обійшов всю маріїнку і виникло цікаве питання чому перед радою стояли реально діти а спецназ ховався в парку.
3. аваков в котре збрехамши, уважно дивився декілька відео, в того що кидав нібито бояву грануту жодної символіки свободи.
4. Знов аваков збрехавши про бойову гранату граната не димить у повітрі і не вибухає чорним димом, і осколки не пробивають наскрізь, і ранить 120 чоловік ахренеть дайте 3, навіть "ф1" - оборонна таких поранень не дає.
5. Дуже великий сумнів у кількості поранених силовиків більше 120 а пікетувальників тільки один?
6. Аваков, що суд останньої інстанції, знову призначив винних?
7. А тим часом обшукують штаб батальйону СІЧ і затримують бійців.
Тільки у мене виникає думка щодо занадто великої кількості співпадінь.
8. і останнє хто б не кинув гранату Аваков винний тому що не забезпечив охорону мітингу.


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?
8 разів цей текст з'явився у твоїх постах на цьому форумі. Решта "мирних" дописів про плани на наступну "мирну акцію".

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Глава МИД РФ Сергей Лавров, говоря о вчерашних событиях под Верховной Радой, также без суда и следствия, указал на виновных. По его словам, это «экстремисты» из партии «Свобода» виновны в убийстве сотрудника Национальной гвардии, ранении десятков мирных граждан.

«Я вчера смотрел то, что происходило на Украине. Вы знаете, это те самые экстремисты из партии „Свобода“, которые, по утверждению министра внутренних дел Украины, виновны в этих преступлениях, в убийстве сотрудника Национальной гвардии, ранении десятков мирных граждан», — сказал во вторник российский министр, выступая в МГИМО, передает РИА

http://argumentua.com/novosti/glava-mid-rf-sergei-lavrov-podderzhal-avakova-obviniv-svobodu-v-drake-pod-radoi
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Аваков давно перевершив свого вчителя захарченка - той хоч якусь видимість занності створював.
Музичко, вбивці бузини, ПС, Свобода... хто далі? А цей фейсбучний поц оголошує винними ще до суду...
Навіть янукович не настільки цинічний як Порося, а так звичайно путен називає нас фашистами а пеця ворогами української нації, якщо обоє говорять одне і теж то напевне вони однодумці? Ідем далі вся провокація біля ради спланована пецьою і виконана аваковим, паляться хлопці. Хто кричить піймай злодія?. Невже порошенко настільки геніальний що перевихова регіоналів? Щось дуже великі сумніви, але тут таки цікаві нюанси риги=сепари голосують за тещо йому треба, а він назначає їх на пости і виставляє їх кандидатами від БПП (мер м. Дружківка сюжет ТСН один з багатьох таких кандидатів).

Тільки що приїхав з києва...
1. Ми їхали на мирну акцію, багато що можна зробити прапором?
2. Я обійшов всю маріїнку і виникло цікаве питання чому перед радою стояли реально діти а спецназ ховався в парку.
3. аваков в котре збрехамши, уважно дивився декілька відео, в того що кидав нібито бояву грануту жодної символіки свободи.
4. Знов аваков збрехавши про бойову гранату граната не димить у повітрі і не вибухає чорним димом, і осколки не пробивають наскрізь, і ранить 120 чоловік ахренеть дайте 3, навіть "ф1" - оборонна таких поранень не дає.
5. Дуже великий сумнів у кількості поранених силовиків більше 120 а пікетувальників тільки один?
6. Аваков, що суд останньої інстанції, знову призначив винних?
7. А тим часом обшукують штаб батальйону СІЧ і затримують бійців.
Тільки у мене виникає думка щодо занадто великої кількості співпадінь.
8. і останнє хто б не кинув гранату Аваков винний тому що не забезпечив охорону мітингу.


З ціх всіх нюансів вилазить висновок який дуже смердить. Самі додумаєтесь? чи навести?
8 разів цей текст з'явився у твоїх постах на цьому форумі. Решта "мирних" дописів про плани на наступну "мирну акцію".
заперечення по суті будуть? ні значить злилась.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Цитуй Лаврова, цитуй.
Це ж ви кричите - ми не маємо зважати що про нас говорять у Росіїї, нам своє робити.
І тут я згоден.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
заперечення по суті будуть? ні значить злилась.
Були. Можу повторити, - ти не всі події зазначив. Але написано грамотно -
Цитувати
1. Ми їхали на мирну акцію, багато що можна зробити прапором?
А на яку приїхали? Ми можеш зазначити чи була мирною ця акція? Скільки вибухів ти особисто чув?
Я розумію, особисто ти обходив "маріїнку",
Цитувати
2. Я обійшов всю маріїнку і виникло цікаве питання чому перед радою стояли реально діти а спецназ ховався в парку.
досліджував де саме "ховався спецназ". Хоча "Січ" є також тим саме "спецназом", тобто батальйоном особливого призначення.
Далі 5 пунктів звинувачення Авакова, хай захищається, ну і пункт про 
Цитувати
7. А тим часом обшукують штаб батальйону СІЧ і затримують бійців.
Начебто треба пункт вже виправляти, але самостійно не можеш напевно  :smilie7: То може просто прибрати?  :smilie8:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
1.мирна акція закінчилась коли мусорки порвали потрети загиблих на сході свободівців, і бійок як таких не було була штовханина, тебе б  18 лютого 14 року на майдан тоді зрозімієш що таке бійка підготовлена Свободою.
2. досліджував де саме "ховався спецназ". Хоча "Січ" є також тим саме "спецназом", тобто батальйоном особливого призначення. - чому не січ охороняла Зраду, не Київ1 не Київ 2, не дорослі спецпризначеці?
3.Тиж авакова захищаєш відповідь по 3. 4. 5. тезах в студію.
4. Ізза одного можливо контуженого бійця штормити штаб батальйону? може більше змісту з  Градів  по горобцям?
5. Де відповідь на 8 тезу.
6. Ти вважаєш що правильно висувати сепаратиста від БПП на мера міста?
7. Ти вважає що це нормально коли вчора люди кричали це вороги а сьогодні разом з ними незаконно міняють конституцію?
8. Коли у хуйла і поросяти однакова риторика на адресу Свободи - може щось не так у консерваторії?
9. Підримка авакова лавровим це так гарний жест добрих союзників?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
аматорка або відповідь по пунктах або киш з форуму...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
4. Знов аваков збрехавши про бойову гранату граната не димить у повітрі і не вибухає чорним димом, і осколки не пробивають наскрізь, і ранить 120 чоловік ахренеть дайте 3, навіть "ф1" - оборонна таких поранень не дає.
5. Дуже великий сумнів у кількості поранених силовиків більше 120 а пікетувальників тільки один?

Застосована граната РГО і димить (затримка), і вибухає з чорним димом. Понад 600 уламків мають швидкість до 1200 м/с - достатньо, щоб пробити місце, що не захищене  бронежелетом високого класу.
 По відео добре видно місце вибуху - воно було на достатній відстані від вишикуваних нацгвардійців, які щільно стояли та закривали "протестувальників" - пояснення чому постраждалих так багато та чому абсолютна більшість постраждалих - правоохоронці, а не "мирні" протестувальники.
 Ймовірно більшість з 120 - з незначними ушкодженнями (подряпинами, синцями і т.п.), але навіть такі випадки були зафіксовані лікарями (що логічно - це пошкодження при виконанні робочих обов'язків, з різних формальних причин правоохоронці зацікавлені це фіксувати), з такими ж пошкодженнями "протестувальники" може навіть і до лікарів не звертались.
« Останнє редагування: Вересня 02, 2015, 01:26:26 01:26 від ray »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33612
  • Стать: Чоловіча
Чи димить граната ( тобто запал) - спеціально для Швободерів.

Відео
« Останнє редагування: Вересня 02, 2015, 02:09:33 02:09 від RG »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
виловити один пунк з 8 на нього відповісти а інші нехай інші відповідають? що по інших 7 пунктах. До речі є купа відео що не димить граната і не факт що це та яку нам показують-суд був?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
До речі є купа відео що не димить граната і не факт що це та яку нам показують-суд був?
Ага, не факт, а може й нацгвардійці не померли, а може й нацгвардійців не було, а може і мітингу не було, то все балачки, запис зробили на студії в Каліфорнії. Вія підтвердить, що нічого не бачила.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27060
Ни у кого не появилась ассоциация с приснопамятными ветками "Есть ли российские войска на Донбассе?"?

У меня лично стойкая

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
До речі є купа відео що не димить граната і не факт що це та яку нам показують-суд був?
Ага, не факт, а може й нацгвардійці не померли, а може й нацгвардійців не було, а може і мітингу не було, то все балачки, запис зробили на студії в Каліфорнії. Вія підтвердить, що нічого не бачила.


я розумію, що порохоботи дуже переживають за захистників вальцманоригівського режиму і їм ложити на захисників України на фронті. А мені ложити на захисників режиму і на тих нацгвардійців - ну не бачу я ніякої різниці мід ними і тих хто охороняв яника, я чогось переймаюсь за тих хто на фронті і за тих хто з фронту повертається.



..Rodion Shovkoshytnyi
2 год. · Змінено ·
У нас потери.
Сводная группа, которая в районе Счастья работала. Которую ранее с СВД бронебойными обстреляли.
"Знову обстріляли нашу групу на ділянці Луганського загону.
Машина волонтера л200.
В складі наряду не було прикордонників.
В 800 метрах від 0 була засада, мабуть хотіли взяти в полон.
Спочатку кинули 2 гранати, потім стріляли із стрілецької зброї.
Наші тримали оборону поки не прибуло підкріплення.
В ході зіткнення загинули 1 волонтер, 1 фіскал.
1 СБУ, і 3 вдв поранені".
Детали уточняются. Чьих рук дело догадываемся.
Волонтера я не знаю. Уточнил, сказали Эндрю.
Мои соболезнования семьям.
Злее будем


це рук вальцмана яценюка діло ----- і за цих бійців мені болить
« Останнє редагування: Вересня 02, 2015, 12:11:15 12:11 від Геннадій-Умань »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
виловити один пунк з 8 на нього відповісти, а на інші нехай інші відповідають?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
я розумію, що порохоботи дуже переживають за захистників вальцманоригівського режиму і їм ложити на захисників України на фронті. А мені ложити на захисників режиму і на тих нацгвардійців - ну не бачу я ніякої різниці мід ними і тих хто охороняв яника, я чогось переймаюсь за тих хто на фронті і за тих хто з фронту повертається.
слухай мразюка, як би не вийшло так, що ті хто повернуться з фронту таких поцреотів як ти перших на палю посадять
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\слухай мразюка, як би не вийшло так, що ті хто повернуться з фронту таких поцреотів як ти перших на палю посадять\\

розумієш мразь - я спілкуюсь постійно - і одіваюх їх в британську форму- збираю і постачаю бу ноути - на відміну від такого генетичного мусора як ти

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Цитувати
я розумію, що порохоботи дуже переживають за захистників вальцманоригівського режиму і їм ложити на захисників України на фронті. А мені ложити на захисників режиму і на тих нацгвардійців - ну не бачу я ніякої різниці мід ними і тих хто охороняв яника, я чогось переймаюсь за тих хто на фронті і за тих хто з фронту повертається.
слухай мразюка, як би не вийшло так, що ті хто повернуться з фронту таких поцреотів як ти перших на палю посадять
та ні наскільки я спілкувався з фронтовиками на, на палю посадять таких як ти
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27060
До речі є купа відео що не димить граната і не факт що це та яку нам показують-суд був?
Ага, не факт, а може й нацгвардійці не померли, а може й нацгвардійців не було, а може і мітингу не було, то все балачки, запис зробили на студії в Каліфорнії. Вія підтвердить, що нічого не бачила.


я розумію, що порохоботи дуже переживають за захистників вальцманоригівського режиму і їм ложити на захисників України на фронті. А мені ложити на захисників режиму і на тих нацгвардійців - ну не бачу я ніякої різниці мід ними і тих хто охороняв яника, я чогось переймаюсь за тих хто на фронті і за тих хто з фронту повертається.

Захистныки на фронти находятся на фронте по определению.
А под ВР находились вполне себе конкретные провокаторы пытающиеся на крови заработать себе гнилой авторитет, полностью просраный в 14 году кстати.
То что взрослый и хитрожопый мужик обманул и спровоцировал пацана на отсидку ему еще отольется.
Я понимаю что 21 год уже какбы и не мальчик, но во первых не все люди взрослеют одинакова, а во вторых над ним довлел авторитет человека которого он считал "правильным".
Результат ясен думаю и полностью аналогичен акции "Украина без Кучмы", "ракеты" отсидят до звонка, а "авторитет" будет и дальше гулять на воле

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Генадій фільтруй свій гнилий базар ...у складі групи загинув близький друг відомого "порохобота" ТукИ - керівника Луганської ОГА .

George Tuka
1 год. ·

Сейчас я не чиновник. Сейчас я - волонтер! Сейчас я - простой мужик. Расстреляна сводная мобильная группа. Погибли двое ребят и четверо раненых. Один из погибших - мой ДРУГ!!! МОЙ ЛИЧНЫЙ ДРУГ!!! Честнейший парень, патриот и настоящий Герой! Воин и волонтер. Андрея просили перейти в другой сектор, а я упросил его еще поработать в районе Счастья. Этот разговор был вчера. А сегодня утром Андрюху убили... Я догадываюсь, чьих рук это дело. Я знаю - ты, мразь,читаешь меня и следишь за моей деятельностью. Знай, отныне ты не просто барыга. Ты - мой личный враг!

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
\\слухай мразюка, як би не вийшло так, що ті хто повернуться з фронту таких поцреотів як ти перших на палю посадять\\

розумієш мразь - я спілкуюсь постійно - і одіваюх їх в британську форму- збираю і постачаю бу ноути - на відміну від такого генетичного мусора як ти

подивимся
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
тільки своїх власних грошей більше здав чим така мразь як ти можеш заробити за десятиліття вклав - а ти працюй на стеця урод кончений

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
я зовсім не прихильник свободи і вважаю їхню верхушку агентами ФСБ чи КГБ - як кому зручно. Але нема більших провокаторів які провокують людей чим ці риги під керівництвом вальцманів і іншої мразі. Те що відбулось це просто перша врадієвка.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Генадій фільтруй свій гнилий базар ...у складі групи загинув близький друг відомого "порохобота" ТукИ - керівника Луганської ОГА .

George Tuka
1 год. ·

Сейчас я не чиновник. Сейчас я - волонтер! Сейчас я - простой мужик. Расстреляна сводная мобильная группа. Погибли двое ребят и четверо раненых. Один из погибших - мой ДРУГ!!! МОЙ ЛИЧНЫЙ ДРУГ!!! Честнейший парень, патриот и настоящий Герой! Воин и волонтер. Андрея просили перейти в другой сектор, а я упросил его еще поработать в районе Счастья. Этот разговор был вчера. А сегодня утром Андрюху убили... Я догадываюсь, чьих рук это дело. Я знаю - ты, мразь,читаешь меня и следишь за моей деятельностью. Знай, отныне ты не просто барыга. Ты - мой личный враг!

я гидуюсь від тебе чмо -- але що ти хотів цим сказати ? загинули люди - волонтер і інші від людей цього режиму які піднімають статки на цьому. Не від рук кацапів а від рук бариг

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!

..Rodion Shovkoshytnyi
2 год. · Змінено ·
У нас потери.
Сводная группа, которая в районе Счастья работала. Которую ранее с СВД бронебойными обстреляли.
"Знову обстріляли нашу групу на ділянці Луганського загону.
Машина волонтера л200.
В складі наряду не було прикордонників.
В 800 метрах від 0 була засада, мабуть хотіли взяти в полон.
Спочатку кинули 2 гранати, потім стріляли із стрілецької зброї.
Наші тримали оборону поки не прибуло підкріплення.
В ході зіткнення загинули 1 волонтер, 1 фіскал.
1 СБУ, і 3 вдв поранені".
Детали уточняются. Чьих рук дело догадываемся.
Волонтера я не знаю. Уточнил, сказали Эндрю.
Мои соболезнования семьям.
Злее будем


це рук вальцмана яценюка діло ----- і за цих бійців мені болить

так, саме "вальцмана". Бо це за його розпорядженням були створені зведені атиконтрабандні групи. А тепер він же і винен ?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
я гидуюсь від тебе чмо -- але що ти хотів цим сказати ? загинули люди - волонтер і інші від людей цього режиму які піднімають статки на цьому. Не від рук кацапів а від рук бариг

саме таки мразі як ти підбурюють українців один проти одного. краще вже бути генетичним сміттям ніж таким як ти.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Генадій фільтруй свій гнилий базар ...у складі групи загинув близький друг відомого "порохобота" ТукИ - керівника Луганської ОГА .

George Tuka
1 год. ·

Сейчас я не чиновник. Сейчас я - волонтер! Сейчас я - простой мужик. Расстреляна сводная мобильная группа. Погибли двое ребят и четверо раненых. Один из погибших - мой ДРУГ!!! МОЙ ЛИЧНЫЙ ДРУГ!!! Честнейший парень, патриот и настоящий Герой! Воин и волонтер. Андрея просили перейти в другой сектор, а я упросил его еще поработать в районе Счастья. Этот разговор был вчера. А сегодня утром Андрюху убили... Я догадываюсь, чьих рук это дело. Я знаю - ты, мразь,читаешь меня и следишь за моей деятельностью. Знай, отныне ты не просто барыга. Ты - мой личный враг!

я гидуюсь від тебе чмо -- але що ти хотів цим сказати ? загинули люди - волонтер і інші від людей цього режиму які піднімають статки на цьому. Не від рук кацапів а від рук бариг



Дно...Де таких роблять...я х.з :smilie2:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Та здається людині грошей шкода. Переживає.
Уперше бачу щоб хтось вихвалявся кількістю відданих грошей. Барига напевно  :smilie7:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
навіщо ці пузирі і окозамилювання в вигляді мобільних груп - яких потім і інколи розстрілюють якщо вони випадково путаються під ногами. Там контрабанда іде на десятки міліардів баксів ешелонами. І всі знають хто на цьому має навар.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
А ось читата з іншого форуму по подіях під ВР
Цитувати
Вевешник був пацаном-призовником. От тобі реальна ситуація : мій знайомий служить в Азові , бойовий досвід ого-ого, для нього це вже не перша війна.
А його сина недавно призвали на строкову службу в Нац. Гвардію, пішов куди призвали. І що би мій знайомий мав зробити, коли б його син (не дай Бог) загинув отак, по дурному, через такого "героя" ?

Невже не доходить, що так розпалюється реальна громадянська війна в Україні, а не вигадана Хуйлом ?  :smilie2: