Автор Тема: Порошенко викопав собі яму.Хто буде наступним президентом?  (Прочитано 11727 раз)

0 Користувачів і 42 Гостей дивляться цю тему.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


Вот интересно, я как и многие другие, будут на стороне народа, войска с другой стороны, те с кем я более полутора лет был плечом к плечу на передовой. Там друзья, братья, кумовья... Вы пойдете против нас?


С каких это пор рейдер Гена, друг Портнова,  стал народом ?
 :Sho_za:
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2015, 08:10:28 20:10 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Там дохрена санцкций , и от многих стран, поинтересуйтесь, счета заблокированы, кредиты рашкинским предприятиям не дают, запчасти для ВПК не поставляют, особенно хороши Швейцарские санкции...  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34415
  • Стать: Чоловіча
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Да-да-да, кобзону. На хера тут фігню городити.  :fp2


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595
котяра, випий валерьянки
нічого не прорве
тому що фінансова ситуація стабилізувалася і з цього приводу заворушень не буде
а політика народу пох допоки не Янукович президент

згадайте  - обидва майдана були проти Януковича який конституцію згвалтував у збоченскій спосіб
Порох дитина у порівнянні з ним

тому все буде ОК

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Там дохрена санцкций , и от многих стран, поинтересуйтесь, счета заблокированы, кредиты рашкинским предприятиям не дают, запчасти для ВПК не поставляют, особенно хороши Швейцарские санкции...  :smilie3:
Самий швидкий спосіб поставити росію на коліна - заборонити експорт нафти. Чому цього не зробили? Я відповідь знаю.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
На все мав бути свій час. Але позаяк Пеця сцикун то з переляку від першого туру виборів в Дніпрі він всрався і хтось йому порадив што пора Пьойтр Лєксєічь к рєшітєльним дєйствіям. І навалився пріпіздєнт всією масою свого великого тіла на ліву ногу. А нога стояла на граблях.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774


Вот интересно, я как и многие другие, будут на стороне народа, войска с другой стороны, те с кем я более полутора лет был плечом к плечу на передовой. Там друзья, братья, кумовья... Вы пойдете против нас?


С каких это пор рейдер Гена, друг Портнова,  стал народом ?

Підтримка народом Корбана дуже красномовно виявила себе спочатку в Чернігові, а потім в Києві, де він обидва рази з помпою програв людям з і сторони Порошенка — Березенку та Кличку. Якщо Коломойський хоче покінчити з собою раз і назавжди, то,  канєшно, можно погратися в «народну підтримку». «Свобода» під Радою вже погралася. Народ краще не дратувати. Чи він і справді вважає, що народ його хоч якось підтримує. Ну, окрім тих, хто гроші від нього отримав так чи інакше, зрозуміло.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Там дохрена санцкций , и от многих стран, поинтересуйтесь, счета заблокированы, кредиты рашкинским предприятиям не дают, запчасти для ВПК не поставляют, особенно хороши Швейцарские санкции...  :smilie3:
Самий швидкий спосіб поставити росію на коліна - заборонити експорт нафти. Чому цього не зробили?

Была бы большая эскалация с многими тысячами жертв и новой потерей территорий, было бы наверно и эмбарго... Но Вам оно надо такой ценой?
Prosperity is based on people and ideas

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча


Вот интересно, я как и многие другие, будут на стороне народа, войска с другой стороны, те с кем я более полутора лет был плечом к плечу на передовой. Там друзья, братья, кумовья... Вы пойдете против нас?


С каких это пор рейдер Гена, друг Портнова,  стал народом ?

Підтримка народом Корбана дуже красномовно виявила себе спочатку в Чернігові, а потім в Києві, де він обидва рази з помпою програв людям з і сторони Порошенка — Березенку та Кличку. Якщо Коломойський хоче покінчити з собою раз і назавжди, то,  канєшно, можно погратися в «народну підтримку». «Свобода» під Радою вже погралася. Народ краще не дратувати. Чи він і справді вважає, що народ його хоч якось підтримує. Ну, окрім тих, хто гроші від нього отримав так чи інакше, зрозуміло.
Народ нікого не підтримує, наші "політичні сили" доживають свої останні дні. Бо лайно всі без винятку.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Народ є поняттям абстрактним і дуже растяжімим. Пєці, Сєні, Бєні, Гєні той народ глубоко пох... Але рагулі з Пєтєй во главє вирішили шо євреї є кращою мішенню ніж татарин чи підрахуй. Граблі їм в помощ. Одна цьоця єврейського проісхождєнія свого часу загриміла на кічу. Що с того вийшло найкращє затямив папєрєднік.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
На все мав бути свій час. Але позаяк Пеця сцикун то з переляку від першого туру виборів в Дніпрі він всрався і хтось йому порадив што пора Пьойтр Лєксєічь к рєшітєльним дєйствіям.

Думаю запад посоветовал. Западному капиталу рейдеры у руля не нужны, деньги любят тишину  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34415
  • Стать: Чоловіча
Народ є поняттям абстрактним і дуже растяжімим. Пєці, Сєні, Бєні, Гєні той народ глубоко пох... Але рагулі з Пєтєй во главє вирішили шо євреї є кращою мішенню ніж татарин чи підрахуй. Граблі їм в помощ. Одна цьоця єврейського проісхождєнія свого часу загриміла на кічу. Що с того вийшло найкращє затямив папєрєднік.  :smilie5:

Бля, ну що за хуйню ти несеш.  :fp2

Йди швидко на свіже повітря, від того компа в тебе вже мозок плавиться.  :weep:

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я ще непомилявся... :smilie5:

Та я і передбачень твоїх не бачив.  :weep:

Я попереджав шо гамеріка зброї не дасть і реальних санкцій не введе проти хуйла.  :smilie7:

Ну, по зброї чіткості немає, а по санкціях спистів ти.  :smilie5:
Нафтове ембарго на росію ніхто не наклав, і свіфт не відключив. Просто ціна на нафту впала і росії поплохєло. А заборона на в'їзд кобзону це посміховисько.

Там дохрена санцкций , и от многих стран, поинтересуйтесь, счета заблокированы, кредиты рашкинским предприятиям не дают, запчасти для ВПК не поставляют, особенно хороши Швейцарские санкции...  :smilie3:
Самий швидкий спосіб поставити росію на коліна - заборонити експорт нафти. Чому цього не зробили?

Была бы большая эскалация с многими тысячами жертв и новой потерей территорий, было бы наверно и эмбарго... Но Вам оно надо такой ценой?
Звісно потрібно. Це потрібно Україні. Справа зовсім не в ембарго. Кілька сотень тисяч жертв і спалених дотла мільйонників дуже швидко б показали, хто такі українці - вільні люди, достойні мати свою державу, чи генетичні раби, що падають на коліна перед москвою вже 300 років. Війна ще не починалася, і я молюсь щоб Україна здала цей екзамен.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Хуйню якраз несе Пєця. Бо стріляє собі в ногу. Знову ж таки з переляку. Жірний пінґвін... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34415
  • Стать: Чоловіча
Хуйню якраз несе Пєця. Бо стріляє собі в ногу. Знову ж таки з переляку. Жірний пінґвін... :lol:

Бля, та ну тебе нахер.  :fp :an

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча

згадайте  - обидва майдана були проти Януковича який конституцію згвалтував у збоченскій спосіб
Порох дитина у порівнянні з ним

тому все буде ОК

Стесняюсь спросить, ну и как вам результаты, шо первого, шо второго майдана?
И как там щас, конституцию никто не насилует?
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Міха трясе сфальсифікованими протоколами перед телекамерами в Одесі, а  хапають Корбана.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Впродовж кількох місяців чиряк прорве. Хто стане на чолі держави? Ярош? Тягнибок? Ляшко? Тимошенко?

Ваші прогнози, панове... :smilie3:

Пля.... піпець. Хоч одного б назвав реального, а не цих ляльок  з театру Карабаса.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9849
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові

згадайте  - обидва майдана були проти Януковича який конституцію згвалтував у збоченскій спосіб
Порох дитина у порівнянні з ним

тому все буде ОК

Стесняюсь спросить, ну и как вам результаты, шо первого, шо второго майдана?
И как там щас конституцию никто не насилует?

Народ, Майдани, що перший, що другий припустилися собою однієї великої помилки - не склали чіткі вимоги до нової влади й не залишили контролюючий орган, який би наглядав за діями влади. Й коли оцих владнюків кудись би не туди заносило як оце Яценюка, який ніяк не народить податкову реформу, то зразу скликався би новий Майдан з вимогою відставки. Якось так.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Впродовж кількох місяців чиряк прорве. Хто стане на чолі держави? Ярош? Тягнибок? Ляшко? Тимошенко?

Ваші прогнози, панове... :smilie3:

Пля.... піпець. Хоч одного б назвав реального, а не цих ляльок  з театру Карабаса.

Він реально навіть не думав, як Порошенко може втратити владу, чого ж від нього очікувати реальних кандидатів?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
В Україні президентом може стати будь який довбойоб. Останні два пріпіздєнти це підтвердили. Взагалі інститут припизденства в Україні зайвий. Але тупе бажання копіювати кацапів перемогло. Треба узаконити Майдан як головний керівний орган.
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
В Україні президентом може стати будь який довбойоб. Останні два пріпіздєнти це підтвердили. Взагалі інститут припизденства в Україні зайвий. Але тупе бажання копіювати кацапів перемогло. Треба узаконити Майдан як головний керівний орган.

I шоб кожен пiдорас мав майдану звiтувати! (С)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Саме так!  :super:
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595

згадайте  - обидва майдана були проти Януковича який конституцію згвалтував у збоченскій спосіб
Порох дитина у порівнянні з ним

тому все буде ОК

Стесняюсь спросить, ну и как вам результаты, шо первого, шо второго майдана?
И как там щас, конституцию никто не насилует?

Та ви не соромтеся.
Конституцію ЗМІНЮЄ РАДА важко, з кровью нацгвардійців
А Яник замінив коституцію рішенням суду
Різницю відчуваєте?

Ну і результатами обох майданів задоволений - з кожним майданом звязок з Росією слабшав аж поки у 2015 не порвався зовсім.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча

згадайте  - обидва майдана були проти Януковича який конституцію згвалтував у збоченскій спосіб
Порох дитина у порівнянні з ним

тому все буде ОК

Стесняюсь спросить, ну и как вам результаты, шо первого, шо второго майдана?
И как там щас, конституцию никто не насилует?

Та ви не соромтеся.
Конституцію ЗМІНЮЄ РАДА важко, з кровью нацгвардійців
А Яник замінив коституцію рішенням суду
Різницю відчуваєте?

Ну і результатами обох майданів задоволений - з кожним майданом звязок з Росією слабшав аж поки у 2015 не порвався зовсім.

Ну да, ну да, менять конституцию в условиях войны в угоду противника это да, достижение, к тому же проголосовав за это совместно с бандой Януковича, а не с теми кого привел майдан в ВР.
К тому же требования майданов, обоих, насколько я помню, были несколько отличны от того шо вы выдаете за достижения, или как?  :laugh: :lol:

ps. Про кровь нацгвардейцев вы помните, а про кровь небесной сотни уже забыли.
Спросить щас у Нигояна и остальных, как они смотрят на то, шо постмайданная власть изменяет конституцию совместными усилиями с бывшими рыгами из банды Януковича, за это они отдали свои жизни?
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2015, 09:19:28 21:19 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595

Ну да, ну да, менять конституцию в условиях войны в угоду противника это да, достижение, к тому же проголосовав за это совместно с бандой Януковича, а не с теми кого привел майдан в ВР.
К тому же требования майданов, обоих, насколько я помню, были несколько отличны от того шо вы выдаете за достижения, или как?  :laugh: :lol:

В угоду миру, шановний.
А ви такий войовничий в якому АТО служили?
Щодо вимог майдану розмови не було.
Було питання чи задоволения я результатами. Так от я задоволений.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча

Ну да, ну да, менять конституцию в условиях войны в угоду противника это да, достижение, к тому же проголосовав за это совместно с бандой Януковича, а не с теми кого привел майдан в ВР.
К тому же требования майданов, обоих, насколько я помню, были несколько отличны от того шо вы выдаете за достижения, или как?  :laugh: :lol:

В угоду миру, шановний.
А ви такий войовничий в якому АТО служили?
Щодо вимог майдану розмови не було.
Було питання чи задоволения я результатами. Так от я задоволений.

Под этим предлогом можно и капитуляцию выдать за мир.

Цитувати
Було питання чи задоволения я результатами. Так от я задоволений.
  - вопросов больше к вам нет.


Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595
Под этим предлогом можно и капитуляцию выдать за мир.

Можна, але цього ніхто не зробив. То які претензії? Мета - мир  досягнута.

вопросов больше к вам нет..
  -

Радий з цього. Будуть питання - не соромтеся :smilie3:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Порошенко отобьется! Он не один, с ним Обамыч!

З такою опорою, як лавреат, дупа неминуча  :gigi: