Автор Тема: Сорос у Києві  (Прочитано 3226 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Сорос у Києві
« Reply #30 : Листопада 16, 2015, 08:08:26 20:08 »
То ще треба чекати 16 років.
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #31 : Листопада 16, 2015, 09:49:47 21:49 »
...
Цитата из фильма:
"...генералы, такие как Вальтер Дорнбергер, пристально следили за работой любителей ракетостроения"

Там же кстати рассказывается о прототипе будущих американских шатлов.
От саме "пристально"?  :smilie3:
Та як мінімум тема була запропонована університетам. Там захоплених ракетобудування і "знайшли". Тій же фон Браун одразу як почав навчання в університеті мав точку входу у світ свого захоплення. Сама суть будь-якого нормального університету - наукова робота студентів.
Тому фон Брауна "знайшли", а Ейнштейна  - ні  :smilie3: Жарт.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #32 : Листопада 16, 2015, 10:09:01 22:09 »
...
Вопрос вот в чем - есть люди, которые готовы уже сейчас доказывать, реализовывать преимущество более свободного общества (украинского) перед неповоротливым тоталитарным (российским). Эти люди есть и в России, но там система абсолютно не способна дать им хоть какой-то шанс (к счастью для нас).
У нас такой шанс есть. У наших военных есть потребность в этом, поскольку наш враг более многочисленен и более богат.
Как нам прямо сейчас (а это нужно прямо сейчас) реализовать свое преимущество?
Вы предлагаете ждать годы, пока у нас появится настоящий рынок? Или как еще?

P.S.
Я попробую найти фильм. Кажется он был американский. Там рассказывалось как он получил все что ему нужно. По всей стране искали таланты, а когда находили - выделяли им все нужное. Потом добавляли еще если все шло хорошо.
А Німеччина 30-х років була більше схожа на кого зі згаданих?  :smilie3:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #33 : Листопада 16, 2015, 10:10:41 22:10 »
...
Цитата из фильма:
"...генералы, такие как Вальтер Дорнбергер, пристально следили за работой любителей ракетостроения"

Там же кстати рассказывается о прототипе будущих американских шатлов.
От саме "пристально"?  :smilie3:
Та як мінімум тема була запропонована університетам. Там захоплених ракетобудування і "знайшли". Тій же фон Браун одразу як почав навчання в університеті мав точку входу у світ свого захоплення. Сама суть будь-якого нормального університету - наукова робота студентів.
Тому фон Брауна "знайшли", а Ейнштейна  - ні  :smilie3: Жарт.

Там, посмотрите дальше, государство поощряло любые даже безумные проекты (например винтовка с кривым дулом, которая стреляет за угол и пр.).
Это дало колоссальный результат. Преимущество немцев было таким огромным, что немецкие разработки и ученые потом на долгие годы развивали военную науку и в Штатах, и в СССР.

Объясните о чем Вы спорите?
Вы считаете что это неправильно? Ок что тогда правильно? Ждать долгие годы пока поменяется вся система, пока сформируется рынок, пока олигархи сами по себе растворятся, пока толпы фанатов тех или иных лидеров перестанут конфликтовать... Но это же путь к поражению, потому что угрозу надо нейтрализовать прямо сейчас. Есть быстрые схемы, наше общество в состоянии по ним сработать - почему это по-Вашему плохо? Или не плохо? О чем спор?

Через год будут демобилизованы те, кто сейчас был призван. Что дальше? Российская армия у наших границ никуда не денется. Бандиты и террористы никуда не денутся...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #34 : Листопада 16, 2015, 10:55:33 22:55 »
Там, посмотрите дальше, государство поощряло любые даже безумные проекты (например винтовка с кривым дулом, которая стреляет за угол и пр.).
Это дало колоссальный результат. Преимущество немцев было таким огромным, что немецкие разработки и ученые потом на долгие годы развивали военную науку и в Штатах, и в СССР.

Объясните о чем Вы спорите?
Вы считаете что это неправильно? Ок что тогда правильно? Ждать долгие годы пока поменяется вся система, пока сформируется рынок, пока олигархи сами по себе растворятся, пока толпы фанатов тех или иных лидеров перестанут конфликтовать... Но это же путь к поражению, потому что угрозу надо нейтрализовать прямо сейчас. Есть быстрые схемы, наше общество в состоянии по ним сработать - почему это по-Вашему плохо? Или не плохо? О чем спор?

Через год будут демобилизованы те, кто сейчас был призван. Что дальше? Российская армия у наших границ никуда не денется. Бандиты и террористы никуда не денутся...
Та не сперечаюсь я. Німеччина готувалась до війни, тому на вулицях стояли черги за м'ясом, але у військові розробки вкладались. У СРСР наукові колективи формували в іншій спосіб, - закривали в "шарашках". І також готувались до війни. І також народ голодував.
Чому саме зброю Ви радите виготовляти Україні? Нам треба полегшувати умови ведення бізнесу насамперед. А там, буде попит на зброю, буде зброя. Я спрощую, звичайно, але досвід Німеччини от зовсім не зігріває. Та і Ви начебто про вільне суспільство щось говорили  :smilie3: Вільне суспільство - це вільне ведення бізнесу. Це розвинений ринок, то не чекати, а прибирати негайно перепони.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Сорос у Києві
« Reply #35 : Листопада 16, 2015, 10:59:13 22:59 »
Умова спрощування бізнесу дуже проста: виробничий і сервісний бізнес - податок 10% і не більше!
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #36 : Листопада 16, 2015, 11:07:57 23:07 »
...
Чому саме зброю Ви радите виготовляти Україні? Нам треба полегшувати умови ведення бізнесу насамперед.
...

См. выше я ответил на этот вопрос. Потому что это надо прямо сейчас.

Что касается бизнеса, то все ведь понимают что надо делать. Не закручивать гайки, а откручивать. А что на самом деле делают?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Сорос у Києві
« Reply #37 : Листопада 16, 2015, 11:11:17 23:11 »
Проблема в тому, що економічну політику формують фіскали - тобто дивляться на неї через призму наповнення бюджету і бюджетних витрат прямо тепер. А це абсолютно хибний підхід. Це подальше стагнація, тінь, і втеча капіталів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #38 : Листопада 16, 2015, 11:17:49 23:17 »
Проблема в тому, що економічну політику формують фіскали - тобто дивляться на неї через призму наповнення бюджету і бюджетних витрат прямо тепер. А це абсолютно хибний підхід. Це подальше стагнація, тінь, і втеча капіталів.

Проблема в том, что как только где запахнет деньгами, туда бочком... бочком, начинают подсовывать свои тушки всякие свиньи, которые умеют правильные слова в уши первым лицам страны нашептывать.
И так глохнет любое дело.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #39 : Листопада 17, 2015, 12:59:20 00:59 »
См. выше я ответил на этот вопрос. Потому что это надо прямо сейчас.
Якщо "прямо зараз", то купують зброю, а не вкладають в дослідження.
Доречі, німців перемогли і потім їх дослідники працювали на переможців. Радянські винахідники після 1991 розбіглись по світу  :smilie7:
Ми в іншому світі живемо, треба робити приємний бізнесовий клімат в Україні, а не вкладати бюджетні кошти у розробку зброї. Хай бюджет має статтю витрат - купівля зброї. Запропонують щось українські зброярі, держава, ЗСУ тобто, купить у них.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Сорос у Києві
« Reply #40 : Листопада 17, 2015, 01:03:05 01:03 »
См. выше я ответил на этот вопрос. Потому что это надо прямо сейчас.
Якщо "прямо зараз", то купують зброю, а не вкладають в дослідження.
Доречі, німців перемогли і потім їх дослідники працювали на переможців. Радянські винахідники після 1991 розбіглись по світу  :smilie7:
Ми в іншому світі живемо, треба робити приємний бізнесовий клімат в Україні, а не вкладати бюджетні кошти у розробку зброї. Хай бюджет має статтю витрат - купівля зброї. Запропонують щось українські зброярі, держава, ЗСУ тобто, купить у них.

Це західний підхід.
В Україні він поки що не прижився.
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #41 : Листопада 17, 2015, 01:16:34 01:16 »
Проблема в том, что как только где запахнет деньгами, туда бочком... бочком, начинают подсовывать свои тушки всякие свиньи, которые умеют правильные слова в уши первым лицам страны нашептывать.
И так глохнет любое дело.
:eyes:
Декодер, а Ви не забули, що у нас в країні парламент є? І вплив олігархів ... на економіку (хай так) реалізується саме через парламент, через фракції, які "годують" от ті самі "тушки всякие". Тій же Коломойський за законом (!) міг 40% акцій блокувати будь-які неприємні йому рішення по Укрнафті. Зараз не може не тому, що "перша особа" не дозволяє, а тому що закон змінили. Нова більшість змінила закон. Ну звідки от ця нескінчена апеляція до "перших осіб країни"?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #42 : Листопада 17, 2015, 01:26:16 01:26 »
См. выше я ответил на этот вопрос. Потому что это надо прямо сейчас.
Якщо "прямо зараз", то купують зброю, а не вкладають в дослідження.
Доречі, німців перемогли і потім їх дослідники працювали на переможців. Радянські винахідники після 1991 розбіглись по світу  :smilie7:
Ми в іншому світі живемо, треба робити приємний бізнесовий клімат в Україні, а не вкладати бюджетні кошти у розробку зброї. Хай бюджет має статтю витрат - купівля зброї. Запропонують щось українські зброярі, держава, ЗСУ тобто, купить у них.

Ну если и США и СССР, абсолютно разные по идеологии страны воспользовались плодами той системы разработок, которая была у немцев, значит эта система была эффективной? Ведь никто же не пользовался нацистской идеологией, а пользовались учеными и их разработками. А нацистская идеология таки да в конечном итоге проиграла.
А Вернер фон Браун руководил программой полета американцев на Луну.

Я выше рассказывал о чем речь.
Есть вещи которые можно прямо сейчас начать разрабатывать у нас например с выходом результата через полгода, через пару месяцев и т.п. вместо того чтобы тратить иногда на порядок большие суммы на закупку на Западе. Есть люди которые это могут.
Здесь очень простая логика, и как мне кажется все очевидно. Почему эти простые схемы никто не реализует, а Вы вот например даже находите в них какие-то изъяны :) ?  Просто она не вписывается в нынешнюю систему, когда близкие к власти могут поиметь какие-то бонусы. Поэтому понятно Ваше недоверие.
А вот общество наше готово к таким схемам. И у нас есть тут преимущество перед Россией, которое могло бы вылиться в конкретные дела (а не только разговоры о свободе).

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #43 : Листопада 17, 2015, 01:30:47 01:30 »
Це західний підхід.
В Україні він поки що не прижився.
В Україні різні люди мешкають і переважно за різні партії голосують  :smilie3: І здається, у нинішньому парламенту повинні набратися голоси за відповідні закони. Начебто. От Самопоміч загадку задала.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #44 : Листопада 17, 2015, 01:42:15 01:42 »
Ну если и США и СССР, абсолютно разные по идеологии страны воспользовались плодами той системы разработок, которая была у немцев, значит эта система была эффективной? Ведь никто же не пользовался нацистской идеологией, а пользовались учеными и их разработками. А нацистская идеология таки да в конечном итоге проиграла.
А Вернер фон Браун руководил программой полета американцев на Луну.
Користувались людьми, вченими. Вчені, вони як тваринки у цирку. Роблять тільки те, що хочуть  :smilie3: І якщо це комусь корисно, то і користуються.
Есть вещи которые можно прямо сейчас начать разрабатывать у нас например с выходом результата через полгода, через пару месяцев и т.п. вместо того чтобы тратить иногда на порядок большие суммы на закупку на Западе. Есть люди которые это могут.
Хай пропонують. Якщо корисно, куплять. Хай доведуть, і отримують гроші. А в "академію наук" ніхто в здоровому глузді вкладати не буде. Я сподіваюсь.
Вкладати в "чисту" науку треба, звичайно, але нехай така наука існує хоча б в університетах, хай хоч для студентів буде корисною  :smilie3: Будоражить їх уми .. хоча б.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #45 : Листопада 17, 2015, 01:53:17 01:53 »
...
Вкладати в "чисту" науку треба, звичайно, але нехай така наука існує хоча б в університетах, хай хоч для студентів буде корисною  :smilie3: Будоражить їх уми .. хоча б.

"Чистая наука" - официальные госструктуры, институты и пр.?
Я как раз говорил про конкретные дела. Выше я объяснял, повторюсь еще рез.
Есть к примеру волонтерские группы, которые себя зарекомендовали, но у них есть деньги только на то что надо прямо сейчас. При этом есть конкретные наработки и опыт.
Почитайте отзыв Касьянова про Фурию, которая создана т.с-ть "официально".

Есть идея "единства", я уже писал выше, которая начинает на определеном этапе давать сбои, потому что в нее вживляются имитаторы, которые ею пользуются. А есть конкретные локальные задачи, которые по силам людям имющих эти задачи в зоне прямой видимости - близко, рядом. Они эффективнее смогут помочь, чем те кто издалека по известным схемам, с учетом нужных интересов, контроля и нужной преданности нужным людям (и, да, во имя единства конечно же).

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #46 : Листопада 17, 2015, 09:33:00 09:33 »
"Чистая наука" - официальные госструктуры, институты и пр.?
Я как раз говорил про конкретные дела. Выше я объяснял, повторюсь еще рез.
Есть к примеру волонтерские группы, которые себя зарекомендовали, но у них есть деньги только на то что надо прямо сейчас. При этом есть конкретные наработки и опыт.
Почитайте отзыв Касьянова про Фурию, которая создана т.с-ть "официально".

Есть идея "единства", я уже писал выше, которая начинает на определеном этапе давать сбои, потому что в нее вживляются имитаторы, которые ею пользуются. А есть конкретные локальные задачи, которые по силам людям имющих эти задачи в зоне прямой видимости - близко, рядом. Они эффективнее смогут помочь, чем те кто издалека по известным схемам, с учетом нужных интересов, контроля и нужной преданности нужным людям (и, да, во имя единства конечно же).
Я не розумію що саме Ви пропонуєте. Касьянов пропонує таке -
Цитувати
Нам нужен независимый вневедомственный центр военных исследований. Нужна своя DARPA. Надо обеспечить определенную «прозрачность» — в среде экспертов и военных специалистов – оборонных разработок и закупок. Если мы этого не сделаем, в черную дыру «Укроборонпрома» и аффилированных с ним компаний засосет бездарно весь валовый национальный продукт Украины, а воевать по-прежнему будет нечем.

Тобто "вневедомственный центр военных исследований". Ну і? Це і є "академія наук" по американські :) Доречі,  DARPA підпорядкована безпосередньо МО. Я не знаю, може у Касьянова  "независимый вневедомственный центр военных исследований" це одно, а "своя DARPA" - це інше. Але то таке, краще бути багатим та здоровим, ніж бідним та хворим. Давайте все та побільше.

Справа тільки у механізмі пошуку грошей. Я розумію, науці, винахідникам потрібні менеджери. Потрібні люди, які "продадуть" ідею. Ну то добре, вони на цьому зароблять ... або ні. Їх функція - зрозуміти ідею та знайти для її втілення гроші. Як на мене, МО повинні купувати продукт, а не ідею. Але у МО повинні бути гроші для закупки продукту. Звісно, МО може "купити" зразок, вкластися у серію продукту. Але воно не може купувати тільки ідею. Ми не США. Як тільки МО буде вкладати в ідею, це на 90% буде "розпил". Розпилу протидіє конкуренція на ринку зразків, а не ідей. Покажи результат, дай потримати зразок в руках, покажи скільки буде коштувати виробництво, тобто покажи технологію виготовлення. І якщо на ринку щось подібне буде дешевше, то ... вибачай.
Мислівцямі за ідеями повинні бути підприємці, тобто бізнес, а не держава. Це як на мене. Але досвід США вражає, звичайно. І досвід тоталітарних країн вражає  :smilie3: То нам або ринок спочатку розвинути очистити від перепон, або диктатуру встановити треба. Інакше грошей на вистачить на закупку ідей.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #47 : Листопада 17, 2015, 10:11:45 10:11 »
Это как раз очень похоже на то, что было у немцев.
А по поводу рынка я уже писал - нет времени столько ждать.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #48 : Листопада 17, 2015, 02:32:22 14:32 »
Это как раз очень похоже на то, что было у немцев.
А по поводу рынка я уже писал - нет времени столько ждать.
Що саме схоже на те, що було у німців? DARPA? Так, схоже.
А Вашу схильність до диктатури, тобто до визнання її користі  :smilie3:, я вже зрозуміла. Недарма згадуєте весь час "перших осіб", а не парламент. :smilie8: Напівжарт.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #49 : Листопада 17, 2015, 11:05:14 23:05 »
Это как раз очень похоже на то, что было у немцев.
А по поводу рынка я уже писал - нет времени столько ждать.
Що саме схоже на те, що було у німців? DARPA? Так, схоже.
А Вашу схильність до диктатури, тобто до визнання її користі  :smilie3:, я вже зрозуміла. Недарма згадуєте весь час "перших осіб", а не парламент. :smilie8: Напівжарт.

В Шататх есть DARPA, но там нет диктатуры.
Если копнуть глубже, то DARPA видимо устраняет недостатки свободного рынка, как бы странно это не прозвучало.
« Останнє редагування: Листопада 17, 2015, 11:09:14 23:09 від Декодер »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2759
Re: Сорос у Києві
« Reply #50 : Листопада 17, 2015, 11:06:48 23:06 »
Проблема навіть не стільки в корупції скільки в захмарних для такої бідної країни податках, бюрократичній дебільності законів, і примітивному рейдерстві.

І плюс до того - величезна маса людей, які не хочуть нічого крім чергових подачок від  “гасударства“.

За таких умов норальний економічний розвиток просто неможливий.

Це ти та кухарка, що може керувати державою?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Сорос у Києві
« Reply #51 : Листопада 18, 2015, 12:03:02 00:03 »
А що такого особливо складного в керівництві державою?  :Sho_za:

Чим Порошенко розумніший чи принциповіший ,чи досвідченіший від тих, хто на СУПі пише?  :smilie3:

Він зліплений із такого ж тіста що й інші 45  мільйонів в Україні.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #52 : Листопада 18, 2015, 09:49:02 09:49 »
В Шататх есть DARPA, но там нет диктатуры.
На друге коло пропонуєте заходити?  :smilie3:
Було вже -
Мислівцямі за ідеями повинні бути підприємці, тобто бізнес, а не держава. Це як на мене. Але досвід США вражає, звичайно. І досвід тоталітарних країн вражає  :smilie3: То нам або ринок спочатку розвинути очистити від перепон, або диктатуру встановити треба. Інакше грошей на вистачить на закупку ідей.
А по поводу рынка я уже писал - нет времени столько ждать.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #53 : Листопада 18, 2015, 09:54:07 09:54 »
А що такого особливо складного в керівництві державою?  :Sho_za:

Чим Порошенко розумніший чи принциповіший ,чи досвідченіший від тих, хто на СУПі пише?  :smilie3:

Він зліплений із такого ж тіста що й інші 45  мільйонів в Україні.  :gigi:
В парламент у нас обираються 450 ... одиниць. В парламенті зараз декілька партій та/чи кланів і принаймні три ідеології/"ідеології"  :gigi: мають своїх носіїв  там.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #54 : Листопада 18, 2015, 10:03:37 10:03 »
В Шататх есть DARPA, но там нет диктатуры.
На друге коло пропонуєте заходити?  :smilie3:
Було вже -
Мислівцямі за ідеями повинні бути підприємці, тобто бізнес, а не держава. Це як на мене. Але досвід США вражає, звичайно. І досвід тоталітарних країн вражає  :smilie3: То нам або ринок спочатку розвинути очистити від перепон, або диктатуру встановити треба. Інакше грошей на вистачить на закупку ідей.
А по поводу рынка я уже писал - нет времени столько ждать.

Такая система как DARPA может быть эффективной при любой системе.
Не обязательно ждать рынка.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Сорос у Києві
« Reply #55 : Листопада 18, 2015, 10:05:50 10:05 »
А що такого особливо складного в керівництві державою? 

цікаво ти хоч ЧИМ НЕБУДЬ керував в своєму житті?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #56 : Листопада 18, 2015, 10:13:00 10:13 »
Такая система как DARPA может быть эффективной при любой системе.
Не обязательно ждать рынка.
"Ждать" - це круто. Це позиція  :smilie5:
Ну і, які ще існують "системи"?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #57 : Листопада 18, 2015, 10:28:34 10:28 »
Такая система как DARPA может быть эффективной при любой системе.
Не обязательно ждать рынка.
"Ждать" - це круто. Це позиція  :smilie5:
Ну і, які ще існують "системи"?

При самых оптимистических прогнозах у нас свободный рынок будет через несколько лет.
Армия столько ждать не может. Свои разработки для армии например нужны уже сейчас - ближайшие полгода, год...
А DARPA или похожая на нее эффективно работает и при Гитлере и в свободной стране такой как США.

P.S.
По прежнему не понимаю с чем Вы спорите, о чем спор. :)
« Останнє редагування: Листопада 18, 2015, 10:41:37 10:41 від Декодер »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Сорос у Києві
« Reply #58 : Листопада 18, 2015, 01:32:33 13:32 »
Такая система как DARPA может быть эффективной при любой системе.
Не обязательно ждать рынка.
"Ждать" - це круто. Це позиція  :smilie5:
Ну і, які ще існують "системи"?

При самых оптимистических прогнозах у нас свободный рынок будет через несколько лет.
Армия столько ждать не может. Свои разработки для армии например нужны уже сейчас - ближайшие полгода, год...
А DARPA или похожая на нее эффективно работает и при Гитлере и в свободной стране такой как США.

P.S.
По прежнему не понимаю с чем Вы спорите, о чем спор. :)
Я не сперечаюсь, я намагаюсь дізнатися якій саме механізм Ви пропонуєте. Свою DARPA наше МО вже має. Касьянову така не подобається. Інша може бути за інших умов. Ну і, як на мене, то наша задача щонайшвидше прибрати перепони для бізнесу. Не за декілька років, а щонайшвидше. Це повинен зробити парламент.
А Ви до кого апелюєте? Хто що повинен зробити? Тобто, зазначте механізм залучення грошей для військових розробок та відповідальних, умовно кажучи.
А так, це типовий, банальний популізм. "Армія не може чекати" !!! Та вона, МО,  і не чекає, але виходить так, як виходять. Касьянову не подобається. Мені також здається, що там без "розпилу" не обходиться.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сорос у Києві
« Reply #59 : Листопада 18, 2015, 01:39:43 13:39 »
...
Свою DARPA наше МО вже має.
...
Можно об этом поподробнее?
Потому что это же сенсационная новость. По крайней мере для меня.