Автор Тема: Я розумію премьер-миністр крім мене нікому не подобається  (Прочитано 14792 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Можна, звiсно, вважати висновки Т. Чорновiла... "замовленням", "хВантазiями", "Рукою Москви", однак тi, хто уважно слiдкуе за дiями Яценюка... таки бачать, що Великий Папа, на перевеликий жаль, сам гальмуе власнi (Державнi) рехФорми...
 :smilie7:
Які саме? От реформу судової системи він гальмує?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Если дожмут Мартыненко, выкурят с ОПЗ, это для Сени  будет не очень хороший знак.
Чому? Як раз навпаки. Звісно, якщо виходити з того, що Яценюк не хабарник.
Якщо він говорить, що справа Мартиненко його не стосується, то і добре. Хай тиснуть Мартиненко.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Если дожмут Мартыненко, выкурят с ОПЗ, это для Сени  будет не очень хороший знак.
Чому? Як раз навпаки. Звісно, якщо виходити з того, що Яценюк не хабарник.
Якщо він говорить, що справа Мартиненко його не стосується, то і добре. Хай тиснуть Мартиненко.
Мартиненко - права рука Яценюка

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мартиненко - права рука Яценюка

а ліва хто?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Мартиненко - права рука Яценюка
В якому сенсі? Партія як такої вже немає. На вибори не ходили.
Мартиненко до уряду яким боком?
Він голова комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Доречі, які у нього стосунки з Демчишиним?  :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Мартиненко - права рука Яценюка
В якому сенсі? Партія як такої вже немає. На вибори не ходили.
Мартиненко до уряду яким боком?
Він голова комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Доречі, які у нього стосунки з Демчишиним?  :smilie7:
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.

даю сто відсотків, якщо Саакашвілі став би премьером чи президентом, ви через пів року максимум обісрали б його як тоді Ющенка, а зараз Порошенка. Ну от така натура у вас - гнидотне зрадництво.

йопнуті ви кремляді  :smiley23:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Повертаємося до Яценюка
До його персональної заслуги відношу повну незалежність від Росії
Ось зараз ми зробили диверсію Криму, росіяне в опасносте :gigi:
Як має діяти х?ло?

"варіант широкомасштабного наступу не пропонувати, ну не має сил хуйло
взяти навіть Маріуполь не вийде

відкючити газ - не вийде, ми його вже не купляємо
відключити електроенергію - не вийде, ми її вже не купляємо
зупинити поставки вугілля - теоретично можливо, але резер потужностей за рахунок Криму і лугандону дасть пережити зиму
обіцяне торгове ембарго - так практично вже і давно"

а все тому що Яценюк підготувався :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.
даю сто відсотків, якщо Саакашвілі став би премьером чи президентом, ви через пів року максимум обісрали б його як тоді Ющенка, а зараз Порошенка. Ну от така натура у вас - гнидотне зрадництво.
йопнуті ви кремляді  :smiley23:
Світе, Ви з дуба гепнулись? :smilie9:
Це ви кремлядь, яка лиже дупу корупціонерам. Наша влада плоть від плоті і кров від крові стара влада. Кругова порука. Разом приймали участь у тих самих схемах. Тому нікого  з ригів і не зачіпили, навпаки дали можливість утікти за кордон. А Саакашвілі в ці схеми не втягнутий. І я просто мрію, щоб він став нашим прем'єром і нарешті переламав хребет старій системі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Світе, Ви з дуба гепнулись? :smilie9:
Це ви кремлядь, яка лиже дупу корупціонерам. Наша влада плоть від плоті і кров від крові стара влада. Кругова порука. Разом приймали участь у тих самих схемах. Тому нікого  з ригів і не зачіпили, навпаки дали можливість утікти за кордон. А Саакашвілі в ці схеми не втягнутий. І я просто мрію, щоб він став нашим прем'єром і нарешті переламав хребет старій системі.

Ви дивитесь на це з кухні, а я з балкону, коли виходжу покурити та порозмірковувати над майбутнім людства. Може в цьому різниця.

Якщо ви не розумієте, про що я - так про те що ситуація зараз зовсім інша ніж була при януковичу.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Ви дивитесь на це з кухні, а я з балкону, коли виходжу покурити та порозмірковувати над майбутнім людства. Може в цьому різниця.
Якщо ви не розумієте, про що я - так про те що ситуація зараз зовсім інша ніж була при януковичу.
Та хоч з туалета, де Ви розмірковуєте над майбутнім людства. Ви при своєму розумі?
Стара система працює як і працювала і своїх не здає! :smilie9:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Тому нікого  з ригів і не зачіпили, навпаки дали можливість утікти за кордон. А Саакашвілі в ці схеми не втягнутий.
боже яка тупість
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.

даю сто відсотків, якщо Саакашвілі став би премьером чи президентом, ви через пів року максимум обісрали б його як тоді Ющенка, а зараз Порошенка.

Так его сейчас уже обсерают все кому не лень, начиная от Корбана и заканчивая Яценюком, все кому он наступает больно на хвост и чьи интресы задевает  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Та хоч з туалета, де Ви розмірковуєте над майбутнім людства. Ви при своєму розумі?
Стара система працює як і працювала і своїх не здає! :smilie9:

маєте рецепт як це подолати? то кажіть не соромтесь.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Цитувати
Тому нікого  з ригів і не зачіпили, навпаки дали можливість утікти за кордон. А Саакашвілі в ці схеми не втягнутий.
боже яка тупість
Схоже, що рептилії з Вашої аватарки зжерли Вам мозок.
Шкода :smilie5:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.
Ви про це? -
Цитувати
"Я закликаю прем'єр-міністра приборкати величезний апетит "любих друзів". А конкретно, своєї правої руки депутата Мартиненка. Я вимагаю від пана Яценюка негайно скасувати грабіжницький контракт на закупівлю газу Одеським припортовим заводом, щоб через фірму-прокладку не витекло з бюджету до кишень політиків 90 мільйонів доларів. Я також очікую від прокуратури детального розслідування цієї афери"
Чи про митницю? -
Цитувати
"В черговий раз ДФС намагається провести псевдореформу замість встановлення чесних правил гри, що ще більше погіршує стан бізнесу. Проігнорувавши надії імпортерів на справедливі ціни розмитнення, прем'єр-міністр підписав постанову, за якою всі товари тепер почали розмитнювати не за фактичною, а за заздалегідь визначеною Фіскальною службою ціною"
Фактична ціна - це ціна, що зазначена у контракту.
Як на мене, то повної ясності немає. Не можна однозначно сказати  - Саакашвілі прав на 100%.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Боком корупційних схем. Це не я сказала, а Саакашвілі. А йому брехати не має сенсу.
даю сто відсотків, якщо Саакашвілі став би премьером чи президентом, ви через пів року максимум обісрали б його як тоді Ющенка, а зараз Порошенка. Ну от така натура у вас - гнидотне зрадництво.
йопнуті ви кремляді  :smiley23:
Світе, Ви з дуба гепнулись? :smilie9:
Це ви кремлядь, яка лиже дупу корупціонерам. Наша влада плоть від плоті і кров від крові стара влада. Кругова порука. Разом приймали участь у тих самих схемах. Тому нікого  з ригів і не зачіпили, навпаки дали можливість утікти за кордон. А Саакашвілі в ці схеми не втягнутий. І я просто мрію, щоб він став нашим прем'єром і нарешті переламав хребет старій системі.

Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. И Саакашвили говорит об этом открыто, этим он настроил против себя абсолютно всех олигархов, от Коломойского до Фирташа. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Prosperity is based on people and ideas

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Що я і намагаюсь вам усім втовкмачити, корупційну систему не зламано. Зніміть нарешті свої рожеві окуляри.
 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Повертаємося до Яценюка
До його персональної заслуги відношу повну незалежність від Росії
...
Це знов провокація?  :gigi: Навіть дві.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Аматорко, ось посилання
http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/20/7089620/
Усі претензії до Саакашвілі, який має на те повноваження і доказову базу.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. И Саакашвили говорит об этом открыто, этим он настроил против себя абсолютно всех олигархов, от Коломойского до Фирташа. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Ну і? Чого він парламент не обвинувачує?  :smilie1:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Що я і намагаюсь вам усім втовкмачити, корупційну систему не зламано. Зніміть нарешті свої рожеві окуляри.

Какую именно? Она не одна, их (коррупционных схем) бесчисленное множество, в зависимомти от отрасли, законодательной базы, финансово-промышленных групп и прочих заинтересованных лиц и т.д.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Аматорко, ось посилання
http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/20/7089620/
Усі претензії до Саакашвілі, який має на те повноваження і доказову базу.
Я саме ці слова Саакашвілі процитувала. То де текст контракту? Чи яка там ціна зазначена?
Треба розбиратися чи ні? І чому саме Яценюк повинен приборкувати Мартиненко? Чому Мартиненко "права рука"?
Тому що заступник голови фракції?  :smilie3: Так Яценюк в уряді, а не в парламенті.
Ну, Тимошенко грузинського походження. На перший погляд  :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. И Саакашвили говорит об этом открыто, этим он настроил против себя абсолютно всех олигархов, от Коломойского до Фирташа. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Ну і? Чого він парламент не обвинувачує?  :smilie1:

Михо работает по тем законам что есть, но предлагает свои законопректы, как сделать процессы более эффективными и прозрачными.
А какой смысл винить парламент? Винить можно конкретных нардепов и глав фракций, что он и делает.. :smilie3: Парламент ОБЯЗАН принимать законы для реформ, а уж кто как работает, как голосует - видно ведь сразу.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Михо работает по тем законам что есть, но предлагает свои законопректы, как сделать процессы более эффективными и прозрачными.
Наприклад? Можна посилання на текст законопроектів, що запропонував Саакашвілі? Доречі, а у представника президента в області є право законодавчої ініціативи?  :smilie3:
А какой смысл винить парламент? Винить можно конкретных нардепов и глав фракций, что он и делает.. :smilie3: Парламент ОБЯЗАН принимать законы для реформ, а уж кто как работает, как голосует - видно ведь сразу.
А який сенс винити прем'єра у старих законах?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Для Саакашвили нет разницы рыг или не рыг, в мутных коррупционных схемах участвуют увы, не только рыги. Та же Юлька открыто лоббирует интересы газового магната Онищенко, друга Януковича. Туда же и радиКал Ляшко.. А рыги  писали в свое время законы под себя, и эти законы действуют и поныне.
Що я і намагаюсь вам усім втовкмачити, корупційну систему не зламано. Зніміть нарешті свої рожеві окуляри.

Какую именно? Она не одна, их (коррупционных схем) бесчисленное множество, в зависимомти от отрасли, законодательной базы, финансово-промышленных групп и прочих заинтересованных лиц и т.д.

Кое-какие подвижки все таки уже есть, в МО в снабжении, в новой полиции все довольно неплохо. Антикоррупционный прокурор еще не начал работать.
Сломать систему - это долгий кропотливый труд, толковых законодателей  прежде всего. Думаю если бы все было действительно так безнадежно, Сорос не стал бы инвестировать в Украину, а МВФ еще кредиты давать.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Михо работает по тем законам что есть, но предлагает свои законопректы, как сделать процессы более эффективными и прозрачными.
Наприклад? Можна посилання на текст законопроектів, що запропонував Саакашвілі? Доречі, а у представника президента в області є право законодавчої ініціативи?  :smilie3:
А какой смысл винить парламент? Винить можно конкретных нардепов и глав фракций, что он и делает.. :smilie3: Парламент ОБЯЗАН принимать законы для реформ, а уж кто как работает, как голосует - видно ведь сразу.
А який сенс винити прем'єра у старих законах?

Его не винит никто в старых законах, а в ненадлежащем исполнении законов по реформам, в лоббировании интересов определенных лиц.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Его не винит никто в старых законах, а в ненадлежащем исполнении законов по реформам, в лоббировании интересов определенных лиц.
Які це закони?

Саакашвілі вимагає у Яценюка скасування контракту ОПЗ. Яценюк його підписував?  :smilie8:
Яким чином Яценюк лобіював інтереси Мартинюка у цьому випадку?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Его не винит никто в старых законах, а в ненадлежащем исполнении законов по реформам, в лоббировании интересов определенных лиц.
Які це закони?

Саакашвілі вимагає у Яценюка скасування контракту ОПЗ. Яценюк його підписував?  :smilie8:
Яким чином Яценюк лобіював інтереси Мартинюка у цьому випадку?

Посмотрите передачу, может станет больше понятно, там представлены обе стороны, представитель руководства ОПЗ тоже есть..  :smilie1:

Prosperity is based on people and ideas

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Ріма, не старайтесь. Ніколи не переконати того, хто не хоче переконатись. Не секрет, що в Україні багато людей годується зі старих схем. Можливо і Аматорка належить до  них.
Ну, вже занадто вперто не хоче розуміти елементарних речей.