Автор Тема: Я розумію премьер-миністр крім мене нікому не подобається  (Прочитано 14962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Не розкрита тема парламентської коаліції.

Так, дійсно.

Ну давайте поміркуємо. Тут є багато складових.

По-перше, чи сприйме ця Рада призначення Яресько. Якщо так, то виникає інше питання - западним інвесторам такі люди як Ляшко і Тимошенко не потрібні.

Тоді далі, якщо можливо буде мати чітку парламентьску більшість БПП+НФ, то питання начебто вирішено, хоча тут важко, ці дві фракції не завжди можуть дати 226.

Якщо ж стане зрозуміло, що БПП+НФ не зможуть забезпечити роботу парламенту, тоді що? Дострокові.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
«Я хочу, чтобы мы принимали бюджет вместе с налоговой реформой. Считаю, что проект, предложенный Министерством финансов, будет хорошей базой для реальных налоговых преобразований. Для проведения этой реформы нам потребуется сократить расходы госбюджета более чем на 60 млрд грн»

«Если кто-то предлагает радикально снизить ставки (налога), то должен предложить также радикальное снижение расходов госбюджета. Поэтому я обращаюсь к авторам такой радикальной реформы с вопросом: где срезать более 200 млрд грн? С учителей, военных, врачей, нацгвардейцев, полицейских, с кого срезать треть бюджета?»

«У нас прогнозный курс — 24,1 UAH/USD. Думаю, нынешнее колебание — сезонное. Сейчас для дестабилизации гривны вижу только одну угрозу: отсутствие политической воли для дальнейшего проведения сложных реформ. В том числе для того, чтобы золотовалютные резервы страны выросли с $13 млрд до $17 млрд, как это предусмотрено программой МВФ»

Даремно ввели податок на депозити. Замість заохочення грошей у економіку, навпаки створюють передумови для відтоку депозитів.

Чому якщо зрізати бюджет, то відразу ж йде мова про вчителів, лікарів і військових? Запобігати корупції не пробували?

Із 13 млрд. резервів не більше 1,5 належать Україні, решта - запозичені у МВФ. Можна позичити у МВФ ще 4 млрд, не питання. Але хіба це реформи? Чи стане нашій економіці краще, якщо можливість розпоряджатись тими грошима дуже обмежена?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Не розкрита тема парламентської коаліції.

Так, дійсно.

Ну давайте поміркуємо. Тут є багато складових.

По-перше, чи сприйме ця Рада призначення Яресько. Якщо так, то виникає інше питання - западним інвесторам такі люди як Ляшко і Тимошенко не потрібні.

Тоді далі, якщо можливо буде мати чітку парламентьску більшість БПП+НФ, то питання начебто вирішено, хоча тут важко, ці дві фракції не завжди можуть дати 226.

Якщо ж стане зрозуміло, що БПП+НФ не зможуть забезпечити роботу парламенту, тоді що? Дострокові.
А ту не розкрита тема участі США в українській політиці  :smilie3:
Я до того, що США звичайно присутні в українській політиці, але не на рівні "призначити чи зняти Яценюка".
Напевно цікавляться планами, досягненнями, ...виконанням умов МВФ, умовно кажучи. Можуть вирішити пригальмувати військову допомогу. А мета одна. Взяли на себе зобов'язання, виконуйте. Нам потрібна військова допомога? Так. Але якщо ми не будемо проводити заявлені реформи (аж соромно писати слово "реформи"), то допомоги не буде. Це наприклад.
Україні самої щось потрібно від США. Тому вони тут. Але умовою допомоги не є призначення того чи іншого. Умовою може бути боротьба з корупцією, наприклад. От якщо Яценюка обвинувачують в корупції (хай умовно кажучи, але натяки є), то він може піти. Але все ж таки довести ще потрібно.
А може піти просто тому, що коаліція розвалюється. Але тут вже США ні до чого.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Даремно ввели податок на депозити. ...
Все ж таки на дохід з депозиту.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я до того, що США звичайно присутні в українській політиці, але не на рівні "призначити чи зняти Яценюка".
Напевно цікавляться планами, досягненнями, ...виконанням умов МВФ, умовно кажучи.

Вони не цікавляться планами та досягненнями. Там все простіше. Там так - дають завдання, строк. Якщо виконано - дають наступні. Якщо ні - кажуть, хлопці, у вас тут проблема, щось робіть з цим.

Цитувати
Але якщо ми не будемо проводити заявлені реформи (аж соромно писати слово "реформи"), то допомоги не буде. Це наприклад.

Саме так.

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 754
Я до того, що США звичайно присутні в українській політиці, але не на рівні "призначити чи зняти Яценюка".
Напевно цікавляться планами, досягненнями, ...виконанням умов МВФ, умовно кажучи.

Вони не цікавляться планами та досягненнями. Там все простіше. Там так - дають завдання, строк. Якщо виконано - дають наступні. Якщо ні - кажуть, хлопці, у вас тут проблема, щось робіть з цим.

Цитувати
Але якщо ми не будемо проводити заявлені реформи (аж соромно писати слово "реформи"), то допомоги не буде. Це наприклад.

Саме так.

рецепт здесь один - работать

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Оптимісте, Ви мені подобались, але не пішли б Ви зі своїм прем'єром, і ін. корупціонерів з собою прихопили б.
Саакашвілі прямо звинуватив його у корупцію. Ці люди у такий тяжкий час для країни ставлять під удар поступ України, здобутий такою дорогою ціною, кров'ю героїв.
Не розумію, Вам все одно. Чи Ви також заацікавлені в старих схемах. :smilie9: :smilie10: :smilie9:
Майте совість. Цих щурів треба позбавлятись якомога швидше!!!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Оптимісте, Ви мені подобались, але не пішли б Ви зі своїм прем'єром, і ін. корупціонерів з собою прихопили б.
Саакашвілі прямо звинуватив його у корупцію. Ці люди у такий тяжкий час для країни ставлять під удар поступ України, здобутий такою дорогою ціною, кров'ю героїв.
Не розумію, Вам все одно.
Чи Ви також заацікавлені в старих схемах. :smilie9: :smilie10: :smilie9:
Майте совість.
Цих щурів треба позбавлятись якомога швидше!!!
Нi один Прем'ер не втримався в крiслi... бiльше року.
Чого ви на Кроля наiхали - який е, такий е.
Буде 226 голосiв за вiдставку - пiде.
Проблема в тому, ХТО пригне на табуретку?..
У вас е провозицii КРАЩОГО Прем'ера, анiж Кроль?..
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Оптимісте, Ви мені подобались, але не пішли б Ви зі своїм прем'єром, і ін. корупціонерів з собою прихопили б.
Саакашвілі прямо звинуватив його у корупцію. Ці люди у такий тяжкий час для країни ставлять під удар поступ України, здобутий такою дорогою ціною, кров'ю героїв.
Не розумію, Вам все одно. Чи Ви також заацікавлені в старих схемах. :smilie9: :smilie10: :smilie9:
Майте совість. Цих щурів треба позбавлятись якомога швидше!!!

я не можу відповісти вам подібним компліментом
Але вам все таки треба визначитися - кров героїв була пролита за те щоб в Україні відбувалось беззаконня?
Думаю що відповідь зрозуміла.
А за законом Яценюк може подати у відставку або його відставити Рада.
І вибрати нового премьера теж Рада
Рада яку обрав український народ.

От і подумайте кого Рада може замість Яценюка вибрати і чи буде він кращий.

PS Бувалому плюс за спорідненість висновків  :smilie3:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Майте совість. Цих щурів треба позбавлятись якомога швидше!!!

Цих позбавишся, прийдуть інші. Чи у вас є список святих?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

От і подумайте кого Рада може замість Яценюка вибрати і чи буде він кращий.


 Только Юлю, она шестерить на хозяев не будет, хоть какую-то независимую политику сможет проводить.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
у мене складне ставлення до Яценюка. Я за нього голосував на парламентських виборах, він тоді мені подобався. Зараз уже важко сказати. З одного боку, йому дісталась найгірша спадщина в порівнянні з усіма іншими ПМ. А з іншого боку, він не може навести порядок навіть там, де він за нього відповідає- в бюджетній сфері

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
  йому дісталась найгірша спадщина в порівнянні з усіма іншими ПМ.

 Это вранье. Тот же Азаров не лучше получил и долги и газ по 500 и не скулил. И гривну не обваливал и ВВП наростил, а не уронил в 2раза.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
  йому дісталась найгірша спадщина в порівнянні з усіма іншими ПМ.

 Это вранье. Тот же Азаров не лучше получил и долги и газ по 500 и не скулил. И гривну не обваливал и ВВП наростил, а не уронил в 2раза.

і армію одяг і зброєю забезпечив. Апотім ця армія захистили Крим і Донбас :smilie5:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Дві цитати поруч:
Только Юлю, она шестерить на хозяев не будет, хоть какую-то независимую политику сможет проводить.

Это вранье. Тот же Азаров не лучше получил и долги и газ по 500 и не скулил. И гривну не обваливал и ВВП наростил, а не уронил в 2раза.

Ги-ги

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037

я не можу відповісти вам подібним компліментом
Але вам все таки треба визначитися - кров героїв була пролита за те щоб в Україні відбувалось беззаконня?
Думаю що відповідь зрозуміла.
А за законом Яценюк може подати у відставку або його відставити Рада.
І вибрати нового премьера теж Рада
Рада яку обрав український народ.
От і подумайте кого Рада може замість Яценюка вибрати і чи буде він кращий.
PS Бувалому плюс за спорідненість висновків  :smilie3:


Не хвилюйтесь, я вже змінила точку зору про Вас. Не поважаю владних сраколизів.
А притягнення до відповідальності за корупційні махінації законом не передбачені???
Ну, нічого. Сподіваюсь їм недовго лишилось. Захід не збирається давати гроші цим клептоманам.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
Саакашвілі прямо звинуватив його у корупцію. Ці люди у такий тяжкий час для країни ставлять під удар поступ України, здобутий такою дорогою ціною, кров'ю героїв.
...
Ви маєте на увазі "діалог" Яценюка та Саакашвілі? Це так.
От скажіть, будь ласка, Саакашвілі надав докази? Щось занадто він балакучий. Проходили таке вже.
От особисто я не вірю в те, що Яценюк банальний хабарник ... без доказів. Хоча припускаю, що заради, наприклад, поповнення запасів палива виробниками електроенергії у критичних випадках ... щось сіре може вилазити у стосунках з урядом.
То обвинувачення саме Яценюка в хабарництві все ж таки треба доводити.
Звичайно, як прем'єр у якості цапа відбувайло він ідеально виглядає, але потягне за собою позачергові парламентські. Хоча б через те, що парламент у першу чергу винен у гальмуванні реформ. 

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Ну, нічого. Сподіваюсь їм недовго лишилось. Захід не збирається давати гроші цим клептоманам.

Ви помиляетесь і скоро в цьому пересвідчитесь.
І захід грошей дасть і клептоманів посадять :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238

От і подумайте кого Рада може замість Яценюка вибрати і чи буде він кращий.


 Только Юлю, она шестерить на хозяев не будет, хоть какую-то независимую политику сможет проводить.

Ги, хуйлята рвуть пупки за Юлю. Бума, камент?  popcorn1 popcorn2

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Дві цитати поруч:
Только Юлю, она шестерить на хозяев не будет, хоть какую-то независимую политику сможет проводить.

Это вранье. Тот же Азаров не лучше получил и долги и газ по 500 и не скулил. И гривну не обваливал и ВВП наростил, а не уронил в 2раза.

Ги-ги

 Подловил. :gigi: Она не виновата, тогда всемирный кризис был.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тарас Чорновiл... аналiзуе, що... якщо Кроль не пiде з крiсла, його таки почнуть "Iсти" - або своi (Народний Фронт), аби таки назбирають голоси, що б ВОНО таки пiшло.
Чорновiл... по Кролю... наводить тi аргументи, по яких Куля в Лоб... мае багато "мiнусiв" в Кармi - це i характер, образи, бажання зi всiма воювати та не йти не поступки тощо...
Та ми й самi бачiмо його поведiнку, мову, те, як вiн веде засiдання Уряду...
Чорновiл резюмуе, що якщо Кроль сам не пiде з посади, термiн "недоторканостi" якоi майже кiнчiвся, то його таки "Дожмуть" своi ж - з фракцii НФ.
Можна, звiсно, вважати висновки Т. Чорновiла... "замовленням", "хВантазiями", "Рукою Москви", однак тi, хто уважно слiдкуе за дiями Яценюка... таки бачать, що Великий Папа, на перевеликий жаль, сам гальмуе власнi (Державнi) рехФорми...
 :smilie7:
 
 

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Тарас Чорновiл... аналiзуе,

це навіть не смішно

що ж стосується яценюка то дійсно дуже багатьом не подобається його ПРИНЦИПОВА антипопулістичність і Зневага до манюпаса
коли йдеш до великої мети - на манюпаса дійсно треба СРАТИ

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тарас Чорновiл... аналiзуе,

це навіть не смішно

що ж стосується яценюка то дійсно дуже багатьом не подобається його ПРИНЦИПОВА антипопулістичність і Зневага до манюпаса
коли йдеш до великої мети - на манюпаса дійсно треба СРАТИ
Чого це не смiшно?
А що - смiшно - коли цей му**ло... розвалився в крiслi та рахуе на калькуляторi?..
Коли бабцi в Сберкасi вiддають по полтори тищi гривень квартплати, тому що мiнiмум, бачте на 10 гр. бiльше норми?..
Особистi якостi Кулi в Лоб... це вже до психiатрii - там не лише постiйна брехня, а й шулерство - у всiх проявах...
Тож, в чому Чорновiл не прав?
Вiн, на мою думку, все розклав по полочках...
А Куле в Лоб... м'яко натякнув, що в груднi... воно може пригати з даху Каб. Мiна, коли й далi буде так працювати...
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Тарас Чорновiл... аналiзуе,

це навіть не смішно

що ж стосується яценюка то дійсно дуже багатьом не подобається його ПРИНЦИПОВА антипопулістичність і Зневага до манюпаса
коли йдеш до великої мети - на манюпаса дійсно треба СРАТИ

С реформами у него туго, тут дело не только в манюпасе, запад тоже замечает. Много слов, но мало дел.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Тарас Чорновiл... аналiзуе, що... якщо Кроль не пiде з крiсла, його таки почнуть "Iсти" - або своi (Народний Фронт), аби таки назбирають голоси, що б ВОНО таки пiшло.
Чорновiл... по Кролю... наводить тi аргументи, по яких Куля в Лоб... мае багато "мiнусiв" в Кармi - це i характер, образи, бажання зi всiма воювати та не йти не поступки тощо...
Та ми й самi бачiмо його поведiнку, мову, те, як вiн веде засiдання Уряду...
Чорновiл резюмуе, що якщо Кроль сам не пiде з посади, термiн "недоторканостi" якоi майже кiнчiвся, то його таки "Дожмуть" своi ж - з фракцii НФ.
Можна, звiсно, вважати висновки Т. Чорновiла... "замовленням", "хВантазiями", "Рукою Москви", однак тi, хто уважно слiдкуе за дiями Яценюка... таки бачать, що Великий Папа, на перевеликий жаль, сам гальмуе власнi (Державнi) рехФорми...
 :smilie7:

Если дожмут Мартыненко, выкурят с ОПЗ, это для Сени  будет не очень хороший знак.
« Останнє редагування: Листопада 22, 2015, 10:06:40 10:06 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тарас Чорновiл... аналiзуе,

це навіть не смішно

що ж стосується яценюка то дійсно дуже багатьом не подобається його ПРИНЦИПОВА антипопулістичність і Зневага до манюпаса
коли йдеш до великої мети - на манюпаса дійсно треба СРАТИ

С реформами у него туго, тут дело не только в манюпасе, запад тоже замечает.
Много слов, но мало дел.
Это не просто МАЛО СЛОВ - тут личные качества Кроля вылезли на ружу - самовлюбленность, истеричность, желание не идти на компромисс, как итог - Наполеономания, сравнимая разве что... с Хуйлом...
Вот из-за этого... и проблемы.
Конечно, сегодня лучший вариант... найти не просто...
Да и Ересько... не тот вариант, за который Рада проголосует.
Тем более, что она, вроде бы, пока еше и гражданка США (?).
 :smilie7:



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Дві цитати поруч:
Только Юлю, она шестерить на хозяев не будет, хоть какую-то независимую политику сможет проводить.

Это вранье. Тот же Азаров не лучше получил и долги и газ по 500 и не скулил. И гривну не обваливал и ВВП наростил, а не уронил в 2раза.

Ги-ги

 Подловил. :gigi: Она не виновата, тогда всемирный кризис был.

Крізіс бил, а газ вирос до 500 ?  :weep:

Гома, смотрящій чєчєн забєрьот в тєбя почку на органи, в відє штрафа за хєровую работу.  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гома,  смотрящій чєчєн забєрьот в тєбя почку на органи, в відє штрафа за хєровую работу.  :gigi:
:smiley24: