Автор Тема: Сєпар в шоці  (Прочитано 1918 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Сєпар в шоці
« : Грудня 11, 2015, 10:36:59 22:36 »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #1 : Грудня 11, 2015, 10:46:01 22:46 »
А это не вброс от них на разжигание ненависти к переселенцам?

Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.
Хочешь реально помочь Украине - уезжай оттуда.
В этом рецепт успеха.
« Останнє редагування: Грудня 11, 2015, 10:50:54 22:50 від Декодер »

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Сєпар в шоці
« Reply #2 : Грудня 11, 2015, 11:16:24 23:16 »
Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.

Я думаю, наоборот. Если все переселенцы туда вернутся - режим не выдержит и месяца.

А так - ну так рашка бросит косточку, ее на немногих оставшихся и хватит.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #3 : Грудня 11, 2015, 11:35:13 23:35 »
Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.

Я думаю, наоборот. Если все переселенцы туда вернутся - режим не выдержит и месяца.

А так - ну так рашка бросит косточку, ее на немногих оставшихся и хватит.

Что должно произойти, чтобы нормальный человек добровольно вернулся в Зону из которой он сбежал?
Что должно его убедить - лозунги о высшей целесообразности его жертвы своей жизнью?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Сєпар в шоці
« Reply #4 : Грудня 11, 2015, 11:44:37 23:44 »
А это не вброс от них на разжигание ненависти к переселенцам?

Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.
Хочешь реально помочь Украине - уезжай оттуда.
В этом рецепт успеха.

задумався
Якийсь зомбак пішов у попочлення вбивати українських солдат. А Україна цьому серійному вбивці платить ще й 5 тис. грн, замість того, щоб посадити його на хер

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєпар в шоці
« Reply #5 : Грудня 11, 2015, 11:45:50 23:45 »
Выехал вна. Это куда?
Судя по контексту, на подконтрольную территорию.
Воевал против Украины.
А ему и жене 10 000 гривен, гуманитарную помощь.
Заебись бля! 
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєпар в шоці
« Reply #6 : Грудня 11, 2015, 11:46:36 23:46 »
А это не вброс от них на разжигание ненависти к переселенцам?

Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.
Хочешь реально помочь Украине - уезжай оттуда.
В этом рецепт успеха.

задумався
Якийсь зомбак пішов у попочлення вбивати українських солдат. А Україна цьому серійному вбивці платить ще й 5 тис. грн, замість того, щоб посадити його на хер

Не сажать надо, а вешать.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #7 : Грудня 12, 2015, 12:02:50 00:02 »
Теоретично 10000 це набагато дешевше ніж життя українського військового якого цей поц міг би вбити

Практично спочатку булоб варто було  допомогти тим що з самого початку виіхали бо не бачили для себе можливість  перебувати в лднр
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Сєпар в шоці
« Reply #8 : Грудня 12, 2015, 12:05:27 00:05 »
Дыра походу всьо...



Сегодня полная остановка ДКХЦ. ПАО Донецккокс прекратил своё существование.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1544441909206888&id=100009232811189
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #9 : Грудня 12, 2015, 12:07:52 00:07 »
Я писав вже 100500 раз Україна як держава не взяла на себе труд хочаб повідомити місцеве населення про альтернативи службі в ДНР

Влада лднр відверто з самого початку почала вести політику "нема роботи йди воювпти".

Радіо фм, листівки для людей з різним рівнем освіти, в першу чергу з рівнем освіти ПТУ це могло б серьозно ускладнити мобілізацію як з окупованих так і з підконтрольниз територій.

Якщо в лисичанську немає роботи, то є висока імовірність що він піде в ополчєніє. Тому що його однокласники там якусь невелику копійку але заробляють
« Останнє редагування: Грудня 12, 2015, 12:13:25 00:13 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєпар в шоці
« Reply #10 : Грудня 12, 2015, 12:08:37 00:08 »
Теоретично 10000 це набагато дешевше ніж життя українського військового якого цей поц міг би вбити

Практично спочатку булоб варто було  допомогти тим що з самого початку виіхали бо не бачили для себе можливість  перебувати в лднр

Так может и нам повоевать против нашей армии, а потом еще и денег получить?
Минстець опять хуйню зарядил!  :gigi:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #11 : Грудня 12, 2015, 01:31:39 01:31 »
До переселенців не треба розпалювати ненависть. Вони самі роблять все щоб їх "ПІЗДИЛИ"
Випадок перший - стоїть мурло на вході в школу і курить. Чемне зауваження - Я перепрошую, але тут школа тут палити не можна. відповідь - а мне пох. Запитання - а ви напевне зі сходу? відповідь - да а што? відповідь - та нічого але напевне ви тут не вживетесь. Квадратні очі - а почему? Відповідь - тому що вас тут будуть "ПИЗДИТИ". Істерика - "ти мне угрожаїш"? Відповідь - побійся бога, як я терпіла такому крутому пацану угрожати буду, ДА Я ПЫЛЬ ПОД ТВОИМИ НОГАМИ, але на всяк випадок коли ввечері ідеш тримай дупу руками, "ОЧКО ВЕДЬ НЕ ЖЕЛЕЗНОЕ". - Попався з залишками розуму - цигарку забичкував, сказав що не правий і вибачився.
випадок другий, зняло квартиру навпроти моєї хати і взяло за моду ставити свій "пепелац" перед моїми воротами, після трьох-чотирьох зауважень почав погрожувати. Я нагадав йому куди він приїхав. Не зрозумів. Через декілька днів його автівка позбулась всіх шин їх буквально порізали нах. Прийшов до мене права качати- ніби я йому винен за колеса, після бесіди він погодився, що він винен, і мало того винен мені гроші за моральну шкоду, і саме головне заплатив. А мало не забув важко сперечатись з людиною яка засунула тобі у рота дуло і зняла запобіжник.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #12 : Грудня 12, 2015, 01:42:13 01:42 »
До переселенців не треба розпалювати ненависть. Вони самі роблять все щоб їх "ПІЗДИЛИ"
Випадок перший - стоїть мурло на вході в школу і курить. Чемне зауваження - Я перепрошую, але тут школа тут палити не можна. відповідь - а мне пох. Запитання - а ви напевне зі сходу? відповідь - да а што? відповідь - та нічого але напевне ви тут не вживетесь. Квадратні очі - а почему? Відповідь - тому що вас тут будуть "ПИЗДИТИ". Істерика - "ти мне угрожаїш"? Відповідь - побійся бога, як я терпіла такому крутому пацану угрожати буду, ДА Я ПЫЛЬ ПОД ТВОИМИ НОГАМИ, але на всяк випадок коли ввечері ідеш тримай дупу руками, "ОЧКО ВЕДЬ НЕ ЖЕЛЕЗНОЕ". - Попався з залишками розуму - цигарку забичкував, сказав що не правий і вибачився.
випадок другий, зняло квартиру навпроти моєї хати і взяло за моду ставити свій "пепелац" перед моїми воротами, після трьох-чотирьох зауважень почав погрожувати. Я нагадав йому куди він приїхав. Не зрозумів. Через декілька днів його автівка позбулась всіх шин їх буквально порізали нах. Прийшов до мене права качати- ніби я йому винен за колеса, після бесіди він погодився, що він винен, і мало того винен мені гроші за моральну шкоду, і саме головне заплатив. А мало не забув важко сперечатись з людиною яка засунула тобі у рота дуло і зняла запобіжник.

То население долгие годы (со времен совка!) готовили к роли "научать местных Россию уважать". Это понятно и на это есть какие-то схемы.
Но одно дело все эти неизбежные и понятные конфликты, и другое дело те, кто взял в руки оружие и убивал наших военных.
Это уже красная черта.

Конфликты - это плохо. И этот менталитет "высшей расы" уголовников - это тоже плохо.
Но это можно как-то пережить, потому что оставаясь там они помогают Путину уничтожать Украину. А вот те кто брал в руки оружие и убивал наших людей - это все, это Рубикон.
« Останнє редагування: Грудня 12, 2015, 01:45:26 01:45 від Декодер »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #13 : Грудня 12, 2015, 01:52:56 01:52 »
ні я зрозумів один момент, якщо ти вломиш (вибачте за мат) конкретної пізди, щоб лікувався довго, воно при зустрічі буде кланятись і вітатись "Слава Україні" а якщо попустиш вилізе на шию. як правило більшості хватає моєї фото в однострої з кулеметом і посвідчення члена ВО "Свобода", ну а для упоротих у нас є "Гаразджа" погугліть що це таке)))))))))))))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #14 : Грудня 12, 2015, 01:54:22 01:54 »
До переселенців не треба розпалювати ненависть. Вони самі роблять все щоб їх "ПІЗДИЛИ"
Випадок перший - стоїть мурло на вході в школу і курить. Чемне зауваження - Я перепрошую, але тут школа тут палити не можна. відповідь - а мне пох. Запитання - а ви напевне зі сходу? відповідь - да а што? відповідь - та нічого але напевне ви тут не вживетесь. Квадратні очі - а почему? Відповідь - тому що вас тут будуть "ПИЗДИТИ". Істерика - "ти мне угрожаїш"? Відповідь - побійся бога, як я терпіла такому крутому пацану угрожати буду, ДА Я ПЫЛЬ ПОД ТВОИМИ НОГАМИ, але на всяк випадок коли ввечері ідеш тримай дупу руками, "ОЧКО ВЕДЬ НЕ ЖЕЛЕЗНОЕ". - Попався з залишками розуму - цигарку забичкував, сказав що не правий і вибачився.
випадок другий, зняло квартиру навпроти моєї хати і взяло за моду ставити свій "пепелац" перед моїми воротами, після трьох-чотирьох зауважень почав погрожувати. Я нагадав йому куди він приїхав. Не зрозумів. Через декілька днів його автівка позбулась всіх шин їх буквально порізали нах. Прийшов до мене права качати- ніби я йому винен за колеса, після бесіди він погодився, що він винен, і мало того винен мені гроші за моральну шкоду, і саме головне заплатив. А мало не забув важко сперечатись з людиною яка засунула тобі у рота дуло і зняла запобіжник.

То население долгие годы (со времен совка!) готовили к роли "научать местных Россию уважать". Это понятно и на это есть какие-то схемы.
Но одно дело все эти неизбежные и понятные конфликты, и другое дело те, кто взял в руки оружие и убивал наших военных.
Это уже красная черта.

Конфликты - это плохо. И этот менталитет "высшей расы" уголовников - это тоже плохо.
Но это можно как-то пережить, потому что оставаясь там они помогают Путину уничтожать Украину. А вот те кто брал в руки оружие и убивал наших людей - это все, это Рубикон.
население - не наш термін, скотинка більше підходить, поки пиздиш веде себе культурно.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Сєпар в шоці
« Reply #15 : Грудня 12, 2015, 01:55:57 01:55 »
Потому что единственное, что может реально подорвать оккупационный режим - если люди оттуда начнут уезжать.

Я думаю, наоборот. Если все переселенцы туда вернутся - режим не выдержит и месяца.

А так - ну так рашка бросит косточку, ее на немногих оставшихся и хватит.

Масово виїжджати звідти не будуть. Там лишились ідейні та пристосуванці, яких влаштовує стан речей, а прижитись на підконтрольній території не зможуть, бо банально не витягнуть оренду житла і комуналку.
Дехто з переселенців повертається назад, хто не зміг влаштувати життя тут. А там і гуманітарка якась перепаде і комуналку ніби поки можна не платити. Також теоретично туди можуть поїхати пенсіонери, які очікують отримувати 2 пенсії. Але туди навряд чи поїдуть ті, хто там не жив і не знайомий зі специфікою регіону.

А рашка кісточки регулярно підкидає, питання чи довго це буде тривати.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #16 : Грудня 12, 2015, 02:05:07 02:05 »
Цитувати
Дехто з переселенців повертається назад, хто не зміг влаштувати життя тут. А там і гуманітарка якась перепаде і комуналку ніби поки можна не платити. Також теоретично туди можуть поїхати пенсіонери, які очікують отримувати 2 пенсії. Але туди навряд чи поїдуть ті, хто там не жив і не знайомий зі специфікою регіону.

Ну яка ж там цікаво специфіка регіону?
Те ж саме що  і в Запоріжжі і в Дніпрі.

Влаштувати життя можуть люди, що налєгкє. Наприклад в схемі "30-40 років  він, вона, троє дітей, професія програміст".
А якщо "40-50, він, вона, діти, хворі батьки." Тут вже на порядок складніше.
Професія шахтар, або ще якась специфічна.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #17 : Грудня 12, 2015, 02:14:16 02:14 »
Цитувати
Дехто з переселенців повертається назад, хто не зміг влаштувати життя тут. А там і гуманітарка якась перепаде і комуналку ніби поки можна не платити. Також теоретично туди можуть поїхати пенсіонери, які очікують отримувати 2 пенсії. Але туди навряд чи поїдуть ті, хто там не жив і не знайомий зі специфікою регіону.

Ну яка ж там цікаво специфіка регіону?
Те ж саме що  і в Запоріжжі і в Дніпрі.

Влаштувати життя можуть люди, що налєгкє. Наприклад в схемі "30-40 років  він, вона, троє дітей, професія програміст".
А якщо "40-50, він, вона, діти, хворі батьки." Тут вже на порядок складніше.
Професія шахтар, або ще якась специфічна.
піздьож і відмазки
а як така ситуація двоє дітей, старі батьки, комуналка, і їсти хочеться - в'ябуєш як Папа карло на хімії в черкасах - сутками сцуко, яка допомога в пизду, ні в кого не просиш нікому не кланяєшся 1,5 року на одній картоплі, вареній, жареній, пареній....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #18 : Грудня 12, 2015, 02:23:33 02:23 »
піздьож і відмазки
а як така ситуація двоє дітей, старі батьки, комуналка, і їсти хочеться - в'ябуєш як Папа карло на хімії в черкасах - сутками сцуко, яка допомога в пизду, ні в кого не просиш нікому не кланяєшся 1,5 року на одній картоплі, вареній, жареній, пареній....

але є своя хата, не треба знімати
є подушки, ложки, віделки, кастрюлі. все це не треба купувати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #19 : Грудня 12, 2015, 02:33:14 02:33 »
Цитувати
Дехто з переселенців повертається назад, хто не зміг влаштувати життя тут. А там і гуманітарка якась перепаде і комуналку ніби поки можна не платити. Також теоретично туди можуть поїхати пенсіонери, які очікують отримувати 2 пенсії. Але туди навряд чи поїдуть ті, хто там не жив і не знайомий зі специфікою регіону.

Ну яка ж там цікаво специфіка регіону?
Те ж саме що  і в Запоріжжі і в Дніпрі.


Влаштувати життя можуть люди, що налєгкє. Наприклад в схемі "30-40 років  він, вона, троє дітей, професія програміст".
А якщо "40-50, він, вона, діти, хворі батьки." Тут вже на порядок складніше.
Професія шахтар, або ще якась специфічна.

Вот это конкретное дело - создать информационный портрет зараженного "русским миром".
С массой деталей.

А специфика есть. Опять же - все в деталях (хотя суть понятна - еще с совковых времен заряжена программа на подрыв Украины изнутри).
Навскидку из особенностей по которым можно отличить донецких например:
1. При сколь-нибудь длительной беседе, обязательно между делом упоминают какую-нибудь отталкивающую (по замыслу - пугающую) мерзость. Например о том, как чего-нибудь воровал или "сидел на малолетке" (что в последствии оказывается просто враньем) т.п. Чтобы опасались и уважали.
2. Вообще очень специфическая манера разговора, в которой сочетаются какие-то заготовленные мудрености и неожиданные оскорбления. Например: "Платон мне друг, но истина дороже - это понятно тебе, скотина?.." Это встречается конечно везде, но по массовости - чисто донецко-луганская фишка.
3. При общении часто можно поймать на себе взгляд в котором читается: "а ведь я могу сейчас тебя по голове табуреткой навернуть, а ты даже не ждешь, стоишь затылком близко и руки опущены - сразу видно лох".
4. Само-собой - набившые оскомину бесконечные мантры "Киев виноват в том, что...", "услышьте нас..."
И т.д. и т.п.

Так что еще раз - специфика есть. Очень много заряженных высокомерием и самоуверенностью сверхчеловеков (в ницшеанском смысле - не признающих своей вины и слабости), у которых с одной стороны страх перед Россией, в котором они не способны себе признаться по причине того самого "ницшенства" с уголовным душком (хотя очевидно же - все разговоры о любви к России заканчиваются рассказами о том, какая она страшная, - вот и вся "любовь"), с другой стороны - программа на разрушение всего украинского и обвинения Киева хоть в чем-нибудь ("наши дочери на панели, потому что в Киеве жовто-блакитный флаг" (с), "Киев был виноват перед нами в том, что мы вынуждены были позвать Путина, а теперь виноват в том, что не смог его прогнать, и еще виноват в том, что не хочет ему подчиниться, и еще виноват что не признает свою вину" и т.п.)

Но я уверен - это все переваривается.
И даже без физических конфликтов. По моим наблюдениям - через два года люди начинают серьезно меняться, а через лет пять - изменения уже выглядят необратимыми. При все при этом, повторюсь - просто оставаясь там, опять помогаешь врагу.
Каждый оставшийся там - это минус. К нашей нищете, к страданиям и смертям пенсионеров, бедных людей, больных умирающих от нехватки денег на лекарства и не рожденных. Оставшиеся там - это разрушение нашей страны и в конечном итоге нехватка денег на все - в т.ч. и на них.
Надо всех кого можно забирать. Тем более - пожилых и больных людей, детей и т.п.
« Останнє редагування: Грудня 12, 2015, 02:42:02 02:42 від Декодер »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #20 : Грудня 12, 2015, 02:38:26 02:38 »
піздьож і відмазки
а як така ситуація двоє дітей, старі батьки, комуналка, і їсти хочеться - в'ябуєш як Папа карло на хімії в черкасах - сутками сцуко, яка допомога в пизду, ні в кого не просиш нікому не кланяєшся 1,5 року на одній картоплі, вареній, жареній, пареній....

але є своя хата, не треба знімати
є подушки, ложки, віделки, кастрюлі. все це не треба купувати.
ти не правий якраз це і треба купувати, нема ні хуя, так сталось, перша покупка ложки з виделками
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #21 : Грудня 12, 2015, 02:51:23 02:51 »
Цитувати
Надо всех кого можно забирать. Тем более - пожилых и больных людей, детей и т.п.
І хто їх буде забирати?
От у мене знайомий психічно хворий (шизофренік начебто).
35 років.
Живе сам десь на південь від Донецька.
Поки в лікарні лікується хату виносять.
Влаштуватися працювати не може.

Хто його забере?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #22 : Грудня 12, 2015, 02:52:41 02:52 »
Цитувати
Так что еще раз - специфика есть. Очень много заряженных высокомерием и самоуверенностью сверхчеловеков (в ницшеанском смысле - не признающих своей вины и слабости), у которых с одной стороны страх перед Россией, в котором они не способны себе признаться по причине того самого "ницшенства" с уголовным душком
Антикукраїнську хєрь почали розкручувати десь на початку 2000х ІМХО
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #23 : Грудня 12, 2015, 02:55:56 02:55 »
Цитувати
Так что еще раз - специфика есть. Очень много заряженных высокомерием и самоуверенностью сверхчеловеков (в ницшеанском смысле - не признающих своей вины и слабости), у которых с одной стороны страх перед Россией, в котором они не способны себе признаться по причине того самого "ницшенства" с уголовным душком
Антикукраїнську хєрь почали розкручувати десь на початку 2000х ІМХО
це війна і це його проблеми, чогось нікого не їбе що мої діти будуть їсти на сніданок, мені так само пох....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #24 : Грудня 12, 2015, 03:01:04 03:01 »
Цитувати
Надо всех кого можно забирать. Тем более - пожилых и больных людей, детей и т.п.
І хто їх буде забирати?
От у мене знайомий психічно хворий (шизофренік начебто).
35 років.
Живе сам десь на південь від Донецька.
Поки в лікарні лікується хату виносять.
Влаштуватися працювати не може.

Хто його забере?

Надо чтобы государство начало шевелиться.
Единственное но - ни в коем случае не допускать мест "компактного проживания". Иначе это будут гетто.

Цитувати
Так что еще раз - специфика есть. Очень много заряженных высокомерием и самоуверенностью сверхчеловеков (в ницшеанском смысле - не признающих своей вины и слабости), у которых с одной стороны страх перед Россией, в котором они не способны себе признаться по причине того самого "ницшенства" с уголовным душком
Антикукраїнську хєрь почали розкручувати десь на початку 2000х ІМХО

Понятно что вопрос спорный, но я - уверен, в том, что это начиналось еще при совке. Причем скорее всего - тот регион специально так заряжался, как "предохранитель" на такой случай как раз как сейчас.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #25 : Грудня 12, 2015, 03:14:24 03:14 »
Цитувати
Надо всех кого можно забирать. Тем более - пожилых и больных людей, детей и т.п.
І хто їх буде забирати?
От у мене знайомий психічно хворий (шизофренік начебто).
35 років.
Живе сам десь на південь від Донецька.
Поки в лікарні лікується хату виносять.
Влаштуватися працювати не може.

Хто його забере?
ні бля не при совку, або ти людина - або комуніст так в свій час казали на волині

Надо чтобы государство начало шевелиться.
Единственное но - ни в коем случае не допускать мест "компактного проживания". Иначе это будут гетто.

Цитувати
Так что еще раз - специфика есть. Очень много заряженных высокомерием и самоуверенностью сверхчеловеков (в ницшеанском смысле - не признающих своей вины и слабости), у которых с одной стороны страх перед Россией, в котором они не способны себе признаться по причине того самого "ницшенства" с уголовным душком
Антикукраїнську хєрь почали розкручувати десь на початку 2000х ІМХО

Понятно что вопрос спорный, но я - уверен, в том, что это начиналось еще при совке. Причем скорее всего - тот регион специально так заряжался, как "предохранитель" на такой случай как раз как сейчас.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #26 : Грудня 12, 2015, 03:17:42 03:17 »
Цитувати
Понятно что вопрос спорный, но я - уверен, в том, что это начиналось еще при совке. Причем скорее всего - тот регион специально так заряжался, как "предохранитель" на такой случай как раз как сейчас.

як на мене почалось в 2002 кульмінація була в 2004 істерики.
2005-2008 спад.
навіть в 2013-2014 якщо пригадаєте не було ніяких потягів з шахтарями
пробували щось в лютому виводити шахтарів на мітинги, але це вже був епік-фейл

Восени 2013 в Донецьку практично не було ніякої антиукраїнської пропаганди, київські події ігнорувалися.
В січні-лютому 2014 не було істерики, був вакуум.
Потім березень-квітень запустили російські канали в кабельних мережах і почали брати бика за роги і форсувати події.
Але навіть і при такому розкладі масовка з місцевих були пасивною.

Ковальчук доречі правий, що жорстка протидія з боку держави вирішила б усі проблеми в березні-квітні-травні. І жодні совкові ідеологічні закладки не спрацювали б

А держава мало того що самоусунулась, так і не дала зброю та зелене світло тим донеччанам, що готові були вирішити ці проблеми недемократично.

« Останнє редагування: Грудня 12, 2015, 03:23:25 03:23 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сєпар в шоці
« Reply #27 : Грудня 12, 2015, 03:22:29 03:22 »
ще раз кажу я 3 рази починав свою справу, думки амеб мене не хвилюють...(донецьких)....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сєпар в шоці
« Reply #28 : Грудня 12, 2015, 03:44:32 03:44 »
Цитувати
Понятно что вопрос спорный, но я - уверен, в том, что это начиналось еще при совке. Причем скорее всего - тот регион специально так заряжался, как "предохранитель" на такой случай как раз как сейчас.

як на мене почалось в 2002 кульмінація була в 2004 істерики.
2005-2008 спад.
навіть в 2013-2014 якщо пригадаєте не було ніяких потягів з шахтарями
пробували щось в лютому виводити шахтарів на мітинги, але це вже був епік-фейл

Восени 2013 в Донецьку практично не було ніякої антиукраїнської пропаганди, київські події ігнорувалися.
В січні-лютому 2014 не було істерики, був вакуум.
Потім березень-квітень запустили російські канали в кабельних мережах і почали брати бика за роги і форсувати події.
Але навіть і при такому розкладі масовка з місцевих були пасивною.

Ковальчук доречі правий, що жорстка протидія з боку держави вирішила б усі проблеми в березні-квітні-травні. І жодні совкові ідеологічні закладки не спрацювали б

А держава мало того що самоусунулась, так і не дала зброю та зелене світло тим донеччанам, що готові були вирішити ці проблеми недемократично.

Написал Вам ответ с воспоминаниями совка из тех мест, но потом понял что это глупо здесь.
Было бы наверное неплохо, чтобы кто-нибудь провел исследование на эту тему и подтвердил или опроверг эту теорию (о том, что в разных частях совка специально создавались анклавы, которые в случае развала могли бы раскачивать и подрывать отсоединившийся регион). Но это большой труд и много времени.
« Останнє редагування: Грудня 12, 2015, 03:47:50 03:47 від Декодер »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сєпар в шоці
« Reply #29 : Грудня 12, 2015, 03:59:55 03:59 »
Написал Вам ответ с воспоминаниями совка из тех мест, но потом понял что это глупо здесь.
Было бы наверное неплохо, чтобы кто-нибудь провел исследование на эту тему и подтвердил или опроверг эту теорию (о том, что в разных частях совка специально создавались анклавы, которые в случае развала могли бы раскачивать и подрывать отсоединившийся регион). Но это большой труд и много времени.

не віриться
в будь-якій країні є протиріччя між регіонами, нічого створювати не треба.
якщо вже на то пішло, то на Донбас в села в 46-47 рр багато переселяли з західної України селян.

от допомога з Москви в 90х щоб донецька еліта стала потужною та впливовою, в це я можу повірити.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч