Автор Тема: Вія, прибери тролів з форуму.  (Прочитано 14547 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #30 : Січня 03, 2016, 12:18:36 12:18 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Просто замечательно.
Тоесть Янукович не воровал и не убегал. Крым не анексирован и российской агрессии на Донбасе нет? Я правильно понял?

Неправильно. Ніхто не знає, що відбулося насправді, і кожен висуває версіі, виходячи з власних крихт знань і досвіду під час і після буремних подій. Аналізуйте, аргумертуйте, сперечайтеся, переконуйте, виробляйте спільні версіі. А не волайте "Грохніть Васю, бо він не погоджується зі мною".

 :Sho_za:

То можливо, що Яник не втікав, як щур, в Києві був антиконституційний переворот, а кацапи не лізли в Крим і Дамбас ? Питання ці абсолютно дискусійні, так слід це розуміти ?  :fp2 


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #31 : Січня 03, 2016, 12:19:43 12:19 »
Яке ще нахер полювання, васісуалія і швондера переіпати і справа закрита.

Гому можна залишити, інакше смотрящій кадировець йому пукан порве на британський прапор.  :weep:

Хто хоч це такі? рому-гому я знаю, шильдера ось бачу, а васісуалій то хто такий?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #32 : Січня 03, 2016, 12:21:10 12:21 »
Згідно побажань декого з форумчан, я вже маю тебе грохнути на форумі, бо ти з Криму і у тебе російський паспорт. Ось про що триває дискусія, якщо ти не втямив ще.
То я цього робити не буду. Правила читаємо, спілкуємося. Кому що не так, опонент гарячкує - то берете шаблюку і рубаєте його вщент контраргументами. А мені ваші паспорти нецікаві, я не митниця.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #33 : Січня 03, 2016, 12:25:16 12:25 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. ...
Немає "точки зору". Є місце знаходження - Донецьк. І з Донецька пишуть - "державний переворот", "зміна конституційного устрою". Що з подій, які відбулися, доводить таке? Не пише. То яка ж це "точка зору"? 
Ну і, людиною анонсовано дотримування правил форуму  :smilie3:, то зазначте у правилах необхідність аргументування слів на кшталт "державний переворот".

Якби людина з Луцьку написала те саме, ви б також уникали дискусіі і бігли до мене з вимогами міняти правила і тлумачити терміни????
Це Ви на Ковальчука Юрія натякаєте?  :smilie8:
Ну і, чому б в правилах не записати вимогу доводити свої твердження? А там вже як піде, якщо обвинувачувати будуть у "революції", то реакція одна буде, а у разі ... крику душі, тобто із душу - інша реакція.
Але на серйозні безпідставні обвинувачення треба якось реагувати. 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #34 : Січня 03, 2016, 12:27:49 12:27 »
Згідно побажань декого з форумчан, я вже маю тебе грохнути на форумі, бо ти з Криму і у тебе російський паспорт. Ось про що триває дискусія, якщо ти не втямив ще.
...
А хто таке бажав? І я також не втямила, що дискусія саме про це. Доведіть будь ласка.  :smilie3:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #35 : Січня 03, 2016, 12:32:04 12:32 »
Це Ви на Ковальчука Юрія натякаєте?  :smilie8:
Ну і, чому б в правилах не записати вимогу доводити свої твердження?

Це зовсім не потрібно. Якщо Ковальчук мене дістане, я його грохну без всяких правил. Рома або шильдер мене поки не дістали. А от Ковальчук реально вже на межі.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #36 : Січня 03, 2016, 12:32:08 12:32 »


То можливо, що Яник не втікав, як щур, в Києві був антиконституційний переворот, а кацапи не лізли в Крим і Дамбас ? Питання ці абсолютно дискусійні, так слід це розуміти ?  :fp2

Я не є теоретиком конституційного права і не можу класифікувати, яким саме був переворот. Що пишуть у Конституціі про перевороти, не маю жодноі уяви. Мій чоловік і син брали в тому участь, а от які там рамки законності - хтозна :( Все у нас через жопу в сенсі правового поля :(

То це я веду до того, що модер - це такий собі вишибала в кабаку, який викидає за двері дуже матюкливих і буйних. Поки відвідувачам морди не бьють - вишибали не видно.
А ви з мене хочете зробити агента таємноі поліціі, який арештовує відвідувачів кабака за кожне криве слово проти чинноі влади, навіть якщо влада тиранічна.
Не буде цього. Я не маю ані часу, ані бажання цензурувати всі ваші дискусіі , воно мені даром не треба. Тих, хто вже безбашенно матюкається і Украіну ненавидить - баню. Отакий у нас стан речей.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #37 : Січня 03, 2016, 12:36:18 12:36 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:
Дико поддерживаю! Заткнуть им глотки, выжечь калёным!... ну и что-нибудь им в дупу...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #38 : Січня 03, 2016, 12:36:55 12:36 »
Це Ви на Ковальчука Юрія натякаєте?  :smilie8:
Ну і, чому б в правилах не записати вимогу доводити свої твердження?

Це зовсім не потрібно. Якщо Ковальчук мене дістане, я його грохну без всяких правил. Рома або шильдер мене поки не дістали. А от Ковальчук реально вже на межі.
Ну, от це позиція зрозуміла. Тоді і обговорювати нема що. Маєш право.
Особисто мене взагалі ніхто не дістав. Але дуже хочеться аргументів від Васятки з Донецьку Wasisualiy. Одночасно визнаю, правила тут не допоможуть.
Вибач Wasisualiy за "Васятку з Донецька", далеко було за твоїм справжнім іменем ходити. Але ми ж про принцип, а не про людей.
« Останнє редагування: Січня 03, 2016, 12:40:46 12:40 від аматорка »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #39 : Січня 03, 2016, 12:37:07 12:37 »
Згідно побажань декого з форумчан, я вже маю тебе грохнути на форумі, бо ти з Криму і у тебе російський паспорт. Ось про що триває дискусія, якщо ти не втямив ще.
То я цього робити не буду. Правила читаємо, спілкуємося. Кому що не так, опонент гарячкує - то берете шаблюку і рубаєте його вщент контраргументами. А мені ваші паспорти нецікаві, я не митниця.

Я смотрю ты тоже тролиш потихоньку? "Увод темы от предмета дискурсии" явно проглядывется.
Мы говорим про тролинг в виде "вкидывания явно лживых сообщений", а никак не про место проживания форумчан или их гражданство.Так давай это и обсуждать.
Оба обсуждаемых ника вбросили утеврждания что "Янукович не убежал, Крым не анексирован, Россия на Донбассе не воюет" в ветке про то почему не расследуются дела подельников Януковича.
На мой взгляд это явный "увод от темы путем вброса явно лживых и провокационных тез", ты утверждаешь что лживость этих тез под вопросом и "бегство Януковича, захват Крыма и война с Россией на Донбасе" это предмет для обсуждения?
Так я тебе говорю что захват Крыма это не предмет для обсуждения, а свершившився факт по моим личным наблюдениям на улицах города

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #40 : Січня 03, 2016, 12:39:22 12:39 »
Акуеть братия  :smilie10:
Это я, живущий в Крыму, должен выроблять спильни версии с какимто мудаком который утверждает что анексии Крыма небыло?
Бля.... А мы еще тут бочку катим на Минские договора. Что тут про Кучму с Порошенко говорить когда представители Свободы говорят что неуверены насчет захвата Крыма и части Донбасс Россией и требуют доказательств.
Вия, я когда следующий раз буду в Украине постараюсь с тобой связаться и покажу российский паспорт, надеюсь после этого ты наконецто полностью уверишся в том что Крым таки да, введен в состав РФ. И Тягныбоку передашь что это правда

А с моей точки зрения, прежде всего, нужно не про Минские договора и про Крым с Донбассом говорить, а нужно начинать с начала - то есть, с вопроса "а как в действительности обстояли дела с прежней властью?".

Потому что и Минские договора, и Крым с Донбассом это всё было потом.

Если прежняя власть была такой коррумпированной, почему при новой власти дела против прежних руководителей разваливаются в судах (см. здесь)?

Что там со "зверским разгоном" протестующих в ноябре 2013 года, который расследуют с февраля 2014 года (а сейчас уже 2016 год на дворе)?

И так далее, по вопросам про прежнюю власть.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #41 : Січня 03, 2016, 12:41:01 12:41 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.
Никто мне внятно не хочет пояснить: кто такие троли? Если я имею своё мнение и высказываю его, к тому же, в рамках правил форума - я троль?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #42 : Січня 03, 2016, 12:44:07 12:44 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.
Никто мне внятно не хочет пояснить: кто такие троли? Если я имею своё мнение и высказываю его, к тому же, в рамках правил форума - я троль?

Оно вже й мене тролем назвали :) Ніхто й нікому не може пояснити, хто такий троль. Це суб.єктивний критерій.
А оскільки я сама троль, то й не баню інших тролів. В чому мене й звинуватили, власне, у цій гілці.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #43 : Січня 03, 2016, 12:44:16 12:44 »
Шильдер, ти звідки? От в 2013-2014 ти в якому місті знаходився? Від цього буде залежить повнота відповіді на твої запитання.  :smilie8:

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #44 : Січня 03, 2016, 12:47:38 12:47 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.

Для сведения модеров

Цитувати
Re: Правила форума
.....
4 Постійний надокучливий флуд та троллінг. ...

Про вежливость тут ничего не сказано. В конце стоит точка и дальше начинается уже про "образы", это второй пункт.
Так что тролинг и оскорбления идут отдельно

Смотрим Вики

Цитувати
В інтернет-термінології, «троль» — це людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, у дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників. ....
Найхарактернішою рисою тролінгу є те, що його постійна кінцева мета — привернути увагу до власної персони. .... Але слід пам'ятати, що крім цілком суб'єктивних проявів тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. У цьому випадку мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один із методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток тощо. [откровенного вранья я  бы добавил]

Вот пример поста Шильдера который на 100% попадает под выделенные пункты

Цитувати
По моему мнению, прежняя власть вовсе не была коррумпированной.

Олигархам просто нужно было заменить одних людей во власти на других - законным путем это у них не получалось, тогда их СМИ стали публиковать сфальсифицированные документы о якобы коррумпированной власти.

.......

А сейчас те же самые СМИ, что показывали "документы" о коррумпированном режиме Януковича, показывают "документы" о российской агрессии.

Про "коррумпированный режим Януковича" эти СМИ, получается, наврали.

Значит, не исключено, что врут и про российскую агрессию

Вот первый же пост Висусуалия

Цитувати
Цитата: аматорка від Січня 02, 2016, 08:00:56 20:00
    Протест проти узурпації влади януковичем закінчився з втечею януковича. Потім була анексія Криму і війна, військові дії на частині Донбасу.......
-------------------------------------
А может всё было не совсем так, вернее, совсем не так?

Хотелось бы услышать от модеров почему данные посты не подпадают под "провокационные и лживые вбросы имеющие целью разжигание перепалки и увод внимания от темы разговора".
Использовать вики как правоустанавливающий аргумент - это серьёзно! А можно узнать как бы должна была выглядеть НЕ троллинговая беседа:
-Это да...
-Да...
-Да...
-Да...
- Да ты достал!!!

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #45 : Січня 03, 2016, 12:48:02 12:48 »
"...война с Россией на Донбасе" это предмет для обсуждения?

В соответствии с пунктом 9 статьи 85 Конституции Украины состояние войны в Украине объявляется после соответствующего решения Верховной Рады, поскольку решения об объявлении состояния войны Верховная рада НЕ ПРИНИМАЛА, "предмета для обсуждения" действительно нет.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #46 : Січня 03, 2016, 12:48:44 12:48 »


Якби людина з Луцьку написала те саме, ви б також уникали дискусіі і бігли до мене з вимогами міняти правила і тлумачити терміни????
Це Ви на Ковальчука Юрія натякаєте?  :smilie8:
Ну і, чому б в правилах не записати вимогу доводити свої твердження? А там вже як піде, якщо обвинувачувати будуть у "революції", то реакція одна буде, а у разі ... крику душі, тобто із душу - інша реакція.
Але на серйозні безпідставні обвинувачення треба якось реагувати.

Я ні на кого не натякаю, і мені глибоко наплювати, хто звідки пише і в кого які твердження. Здатні вести дискусію - ведіть, нездатні - не морочте голову собі і людям. Тут вільний форум, нема таємноі цензури і нема потреби малювати якісь угодні комусь суспільні картинки, ми не грантожерський форум. Ви це нездатні осягнути ну ніяк?
Мені соромно за вас.

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #47 : Січня 03, 2016, 12:51:47 12:51 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.
Никто мне внятно не хочет пояснить: кто такие троли? Если я имею своё мнение и высказываю его, к тому же, в рамках правил форума - я троль?


Оно вже й мене тролем назвали :) Ніхто й нікому не може пояснити, хто такий троль. Це суб.єктивний критерій.
А оскільки я сама троль, то й не баню інших тролів. В чому мене й звинуватили, власне, у цій гілці.
Не, ну я понимаю, что украинский сегмент находится под сильным прессингом неусыпного ока, потому и прилюдно повторяю: правила выполняю неукоснительно. Больше недели не терпят, банят безвозвратно ...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #48 : Січня 03, 2016, 12:54:21 12:54 »
Коротше кажучи, куйня повна. Мабуть і цьому форуму скоро гаплик наступить, почали піднімати популярність методами узбецької правди.  :at

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #49 : Січня 03, 2016, 12:54:45 12:54 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:
Дико поддерживаю! Заткнуть им глотки, выжечь калёным!... ну и что-нибудь им в дупу...

Прєдлагаю соєдініть: кальоноє в дупу. І глоткі заткнуть, щоб не було шумно. Згідно конституційного права.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #50 : Січня 03, 2016, 12:55:43 12:55 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.


Треба ще парочку вєжлівих человєчков...?
Зі. Власне мені Ніякої "альтернативної думки" від кацапської наволочі  і даром не треба.І почуйте Данбас теж. Наслухався вже.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #51 : Січня 03, 2016, 12:56:24 12:56 »
Я ні на кого не натякаю, і мені глибоко наплювати, хто звідки пише і в кого які твердження. Здатні вести дискусію - ведіть, нездатні - не морочте голову собі і людям. Тут вільний форум, нема таємноі цензури і нема потреби малювати якісь угодні комусь суспільні картинки, ми не грантожерський форум. Ви це нездатні осягнути ну ніяк?
Мені соромно за вас.
А мені за Вас ні. Почуття гумору - це не обов'язково. Обов'язково аргументувати свої твердження на політичному форумі. Це як на мою думку. Але це моє побажання, не більше. Не переймайтеся. Ви не зобов'язані виконувати кожне побажання. Дійне згідно актуальних правил.
Доречі, згідно правил до модераторів звертаються в іншому розділі.  :smilie7:

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #52 : Січня 03, 2016, 12:57:34 12:57 »
...
Вот первый же пост Висусуалия

Цитувати
Цитата: аматорка від Січня 02, 2016, 08:00:56 20:00
    Протест проти узурпації влади януковичем закінчився з втечею януковича. Потім була анексія Криму і війна, військові дії на частині Донбасу.......
-------------------------------------
А может всё было не совсем так, вернее, совсем не так?

Хотелось бы услышать от модеров почему данные посты не подпадают под "провокационные и лживые вбросы имеющие целью разжигание перепалки и увод внимания от темы разговора".
Ну от особисто мені було б цікаво почути як саме було на йогу думку. Але ж не пише !!! От це проблема.
"Державний переворот", "зміна конституційного устрою". От і все. Які підстави таке казати? Тиша.
Хай сформулює власне бачення більшою кількістю слів, а інакше він класичний троль.
Я ответил: давай согласуем определение понятий тогда и вопросы отпадут сами собой. Это сверхестественно?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #53 : Січня 03, 2016, 12:57:43 12:57 »
Коротше кажучи, куйня повна. Мабуть і цьому форуму скоро гаплик наступить, почали піднімати популярність методами узбецької правди.  :at

А от за таке я можу і глотку перегризти, ясно? Де ти бачиш методи узбецькоі правди, га?
Згідно іх методів я б мала зараз перебанити пів-форуму за кожне криве слово проти Пороха. А я цього робити не бажаю. То в чому ти мене винуватиш?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #54 : Січня 03, 2016, 12:59:04 12:59 »
... правила выполняю неукоснительно. Больше недели не терпят, банят безвозвратно ...
Тролей всюди банять, це не дивно. Спробуй доводити свою "точку зору".

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #55 : Січня 03, 2016, 12:59:42 12:59 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.


Треба ще парочку вєжлівих человєчков...?
Зі. Власне мені Ніякої "альтернативної думки" від кацапської наволочі  і даром не треба.І почуйте Данбас теж. Наслухався вже.
И как это согласуется со мнением нынешней киевской власти?

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #56 : Січня 03, 2016, 01:00:58 13:00 »
Шильдер, ти звідки? От в 2013-2014 ти в якому місті знаходився? Від цього буде залежить повнота відповіді на твої запитання.  :smilie8:


Напоминает мне вопрос, популярный в первые десятилетия прошлого века: "А где вы были в 1917 году?"

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #57 : Січня 03, 2016, 01:03:44 13:03 »
Коротше кажучи, куйня повна. Мабуть і цьому форуму скоро гаплик наступить, почали піднімати популярність методами узбецької правди.  :at

А от за таке я можу і глотку перегризти, ясно? Де ти бачиш методи узбецькоі правди, га?
Згідно іх методів я б мала зараз перебанити пів-форуму за кожне криве слово проти Пороха. А я цього робити не бажаю. То в чому ти мене винуватиш?
Короче, у меня такое предложение: раз так я не в тему появился, то ухожу до 7-го, решайте.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #58 : Січня 03, 2016, 01:03:47 13:03 »
Если прежняя власть была такой коррумпированной, почему при новой власти дела против прежних руководителей разваливаются в судах (см. здесь)?

А що, вже суди це власть? Ти також думаєш, як і наші впороті нацисти або юльки, що суди це все Порошенко винуватий? Ну-ну. Ви тоді дебіли всі хто так вважає.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #59 : Січня 03, 2016, 01:06:01 13:06 »
Я ответил: давай согласуем определение понятий тогда и вопросы отпадут сами собой. Это сверхестественно?
А чого їх погоджувати? Неписьменних тут немає. Ти протест проти узурпації влади януковичем та його подальшу втечу називаєш "державним переворотом", а повернення до Конституції 2004 року "зміною конституційного устрою". Це література. Форум політичний.
Якщо ти щось хочеш довести, доведи. Які саме події ти вважаєш ознакою "державного перевороту"? А які "зміною конституційного устрою". От конкретно.