Автор Тема: Вія, прибери тролів з форуму.  (Прочитано 14493 раз)

0 Користувачів і 29 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #120 : Січня 03, 2016, 09:07:27 21:07 »
Тролів треба ігнорувати якщо не банити. Єдина проблема - вони лізуть в чужі гілки щоб срати там. :weep:

Слухай їхню гірку правду і не вийо..ся :laugh:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #121 : Січня 03, 2016, 09:44:37 21:44 »
Тролів треба ігнорувати якщо не банити. Єдина проблема - вони лізуть в чужі гілки щоб срати там. :weep:

Ти хоча б гілку свою прочитав, тебе також оголосили тролякою. Банити?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #122 : Січня 03, 2016, 09:54:33 21:54 »
То що там з швондером і сіссуалієм, носіями гіркої правди ?

А з котом все просто - дозволити відкриття лише однієї чи двох тем на добу, щоб не мітив тут все. Інакше - до ветеринара на кастрацію.  :gigi:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #123 : Січня 03, 2016, 10:03:23 22:03 »
Носіі хай носять, Кіт хай мітить.
Будуть порушувати правила - тисніть доповідь, попереджу або забаню на добу.
Усьо згідно букви закону.
Не подобається - біжіть в Адмінфорум і обговорюйте зміни в правилах форуму. Я влада виконавча, а ви - законотворці. Отаке :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #124 : Січня 03, 2016, 10:16:55 22:16 »
Носіі хай носять, Кіт хай мітить.
Будуть порушувати правила - тисніть доповідь, попереджу або забаню на добу.
Усьо згідно букви закону.
Не подобається - біжіть в Адмінфорум і обговорюйте зміни в правилах форуму. Я влада виконавча, а ви - законотворці. Отаке :)

Нам никуда бежать не надо, в правилах все есть - тролинг запрещен.
Почему ты отказываешся выполнять этот пункт для меня загадка

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #125 : Січня 03, 2016, 10:17:08 22:17 »
прийде в окоп до наших бійців, буде ... розповідати, що ...  вина легитимича не доведена
А бойцы сами не знают, что Янукович до сих пор по Конституции Украины считается невиновным, коль его вина, действительно, не установлена приговором заочного суда?

Гарний приклад, в окопі ця істота такого б не сказала, а інет і адміністрація дає таку можливість

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #126 : Січня 03, 2016, 10:21:40 22:21 »
Носіі хай носять, Кіт хай мітить.
Будуть порушувати правила - тисніть доповідь, попереджу або забаню на добу.
Усьо згідно букви закону.
Не подобається - біжіть в Адмінфорум і обговорюйте зміни в правилах форуму. Я влада виконавча, а ви - законотворці. Отаке :)

Нам никуда бежать не надо, в правилах все есть - тролинг запрещен.
Почему ты отказываешся выполнять этот пункт для меня загадка

Тому що тролінгу не бачу.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #127 : Січня 03, 2016, 10:26:59 22:26 »
прийде в окоп до наших бійців, буде ... розповідати, що ...  вина легитимича не доведена
А бойцы сами не знают, что Янукович до сих пор по Конституции Украины считается невиновным, коль его вина, действительно, не установлена приговором заочного суда?

... в окопі ця істота такого б не сказала...

Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?

Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?

Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?

А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

 

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #128 : Січня 03, 2016, 10:27:51 22:27 »
Жінки такі неочікувані створіння. Коли Вія стала модератором, скажу чесно, згадавши Дрейк, вирішив, що жіночі емоції і суб'єктивізм догроблять форум. Виявилось, що історично найкращі модери СУП - Elsewhere і Via, причому остання підходить до справи на основі принципів (!), чого взагалі не чекав.

Я, правда, би не був таким правильним і кацапів прорідив би, але Бог з ним, має Вія терпіння, то хай буде.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #129 : Січня 03, 2016, 10:28:13 22:28 »
Тролів треба ігнорувати якщо не банити. Єдина проблема - вони лізуть в чужі гілки щоб срати там. :weep:
Ти хоча б гілку свою прочитав, тебе також оголосили тролякою. Банити?

Він не читає...

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #130 : Січня 03, 2016, 10:31:51 22:31 »
Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?
Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?
Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?
А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

Ага, по законах воєн 19го століття, починаючи війну, треба було її оголосити... так що, тепер трупи з фронту закопувати з думкою, що ніякої війни насправді нема?
Забанте  цього ватного юриста

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #131 : Січня 03, 2016, 10:34:32 22:34 »

Гарний приклад, в окопі ця істота такого б не сказала

 Ты знаешь о чем говорят в окопах?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #132 : Січня 03, 2016, 10:35:59 22:35 »
Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?
Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?
Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?
А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

Ага, по законах воєн 19го століття, починаючи війну, треба було її оголосити... так що, тепер трупи з фронту закопувати з думкою, що ніякої війни насправді нема?
Забанте  цього ватного юриста

За що я маю його банити - за те, що наша влада засцяла оголосити військовий стан і грається в паскудне АТО і паскудні Мінські угоди?
Владу треба банити, ясно?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #133 : Січня 03, 2016, 10:59:34 22:59 »

Гарний приклад, в окопі ця істота такого б не сказала

 Ты знаешь о чем говорят в окопах?

Знаю: кажуть "кацапи, ідіть нахуй!"  :smiley14:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #134 : Січня 03, 2016, 11:00:41 23:00 »
Знаю: кажуть "кацапи, ідіть нахуй!"  :smiley14:

  :laugh:  :smiley15:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #135 : Січня 03, 2016, 11:07:27 23:07 »
Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?
Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?
Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?
А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

Ага, по законах воєн 19го століття, починаючи війну, треба було її оголосити... так що, тепер трупи з фронту закопувати з думкою, що ніякої війни насправді нема?
Забанте  цього ватного юриста

За що я маю його банити - за те, що наша влада засцяла оголосити військовий стан і грається в паскудне АТО і паскудні Мінські угоди?
Владу треба банити, ясно?

Ясно як день, кацапня тут допомогає банити українську владу.  :fp2

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #136 : Січня 03, 2016, 11:11:07 23:11 »
Ясно як день, кацапня тут допомогає банити українську владу.  :fp2

Читай Конституцію України та українські закони!!!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #137 : Січня 03, 2016, 11:13:00 23:13 »
Ясно як день, кацапня тут допомогає банити українську владу.  :fp2

Читай Конституцію України та українські закони!!!

.... а ти тим часом іди нахуй, пизда очката.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #138 : Січня 04, 2016, 08:42:53 08:42 »
От цитати з тексту правил форуму
Цитувати
4. Постійний надокучливий флуд та троллінг.
...
5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.
Навіщо це було записувати у правила, якщо дехто не знає що таке тролінг? От Шильдер наприклад виглядає як троль. Хоча може просто дурний. Носиться зі статтею 62 Конституції, вірніше з номером статті. Надокучливо  :smilie3: повторює "янукович не винний, тому що суду не було. Але стаття 62 говорить про те, що людина не може бути покарана без доведення у суді її винуватості. От весь (!) текст статті 62.
Цитувати
Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

У разі скасування вироку суду як неправосудного держава відшкодовує матеріальну і моральну шкоду, завдану безпідставним засудженням.
Ця стаття не порушена, януковича не піддане "кримінальному покаранню". Він втік в іншу країну.
Схоже на те, що Шильдер пропонує заборонити називати януковича винуватим в узурпації влади. Але стаття 62 не забороняяє звинувачувати людину. На підставі доказів, звичайно. Якщо без доказів, то людина має хороші шанси у суді вимагати покарання за наклеп та виграти.
От модератор на форумі як тій суддя  :smilie7:, до якого звернулась людина ... не за захистом, а за здійсненням закону   :smilie8:
Ще раз, Шильдер докучливо  :gigi: троліть. Ну не може людина не розуміти про що мова у статті 62.

Ну і, Шильдеру говорять про узурпацію влади, а він переводить стрілку на корупцію. Протест був проти узурпації влади, а не проти корупції  :smilie7: З корупцією бореться "нинішня влада" (все ж таки Шильдер не втрачена душа, припинив писати "українське керівництво"  :smilie3:) на вимогу МВФ  :gigi:

Я до того, що існують факти, які не можна ігнорувати на політичному форумі. В правилах забороняється 
"Публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру". Так, дискусія важлива і на форум більшість ходить саме за дискусією, але не про факти, не про події, що відбулися і завдали .. хай не всім ... багато болю.
Українці вибороли право вибирати, захистили своє конституційне право -
Цитувати
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Цитувати
Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
Про що тут дискутувати з Шильдером, який докучливо (!) .... !!!!! останнім часом пише про статтю 62, яка з його слів забороняє звинувачувати януковича в узурпації влади?
Я не знаю, бан на один день доведе Шильдеру щось чи ні, але спробувати варто. А раптом  :gigi:

Ще раз, виключне тому, що в правилах забороняється докучливий тролінг, а також публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру. Отаке.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #139 : Січня 04, 2016, 09:22:42 09:22 »

Про що тут дискутувати з Шильдером, який докучливо (!) .... !!!!! останнім часом пише про статтю 62, яка з його слів забороняє звинувачувати януковича в узурпації влади?
Я не знаю, бан на один день доведе Шильдеру щось чи ні, але спробувати варто. А раптом  :gigi:

Ще раз, виключне тому, що в правилах забороняється докучливий тролінг, а також публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру. Отаке.

"Вы все врете", а Шильдер нам тут являет "гирку правду" (модер)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #140 : Січня 04, 2016, 09:27:48 09:27 »
Щас воно нам буде по кожному пункту... Конституцiю раскладати...
Нехай йде в СУД i там каже суддям...
А вони його... Карним Кодексом, да по головi палкою, щоб не лiз, куди не треба.
 :smilie7:


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #141 : Січня 04, 2016, 11:16:27 11:16 »
Коротко кажучи, майже всі дописувачі не бажають бачити кацапських тролів на форумі. Незрозуміло, чому адміністрація не йде назустріч побажанням учасникам форуму.  Форум і без них прекрасно себе почуватиме, нах кому потрібні оці нервові подразнювачі.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #142 : Січня 04, 2016, 11:30:19 11:30 »
Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?
Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?
Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?
А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

Ага, по законах воєн 19го століття, починаючи війну, треба було її оголосити... так що, тепер трупи з фронту закопувати з думкою, що ніякої війни насправді нема?
Забанте  цього ватного юриста

За що я маю його банити - за те, що наша влада засцяла оголосити військовий стан і грається в паскудне АТО і паскудні Мінські угоди?
Владу треба банити, ясно?

Ясно як день, кацапня тут допомогає банити українську владу.  :fp2

 :lol: :smilie9: я української влади не бачу, Бачу прохуйловський жидівський каганат, з бодяженим газом, з захмарними цінами на бензин, бачу як ригів випускають а садять патріотів оце я бачу. І навіть в дечому погоджуюсь з кацапнею.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #143 : Січня 04, 2016, 11:31:08 11:31 »

Про що тут дискутувати з Шильдером, який докучливо (!) .... !!!!! останнім часом пише про статтю 62, яка з його слів забороняє звинувачувати януковича в узурпації влади?
Я не знаю, бан на один день доведе Шильдеру щось чи ні, але спробувати варто. А раптом  :gigi:

Ще раз, виключне тому, що в правилах забороняється докучливий тролінг, а також публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру. Отаке.

"Вы все врете", а Шильдер нам тут являет "гирку правду" (модер)
мудаг не перекручуй.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #144 : Січня 04, 2016, 11:36:50 11:36 »
нах кому потрібні оці нервові подразнювачі.

Що конкретно твої нерви подразнює?

Твої нерви подразнює, що ти напевно николи не читала Конституцію України та українські закони?

А хто тобi заважає їх читати?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #145 : Січня 04, 2016, 11:39:37 11:39 »
І навіть в дечому погоджуюсь з кацапнею.

ще трохи і погодишся в усьому...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #146 : Січня 04, 2016, 11:46:54 11:46 »
нах кому потрібні оці нервові подразнювачі.

Що конкретно твої нерви подразнює?

Твої нерви подразнює, що ти напевно николи не читала Конституцію України та українські закони?

А хто тобi заважає їх читати?

Прошу пана до мене більш ніколи не звертатися. Бо не збираюся більше відповідати ні Вам, ні Вашим колегам по цеху, щоби не гайнувати даром часу.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #147 : Січня 04, 2016, 11:56:02 11:56 »
Чего конкретно, по твоему мнению, нельзя говорить?
Нельзя говорить, что по Конституции Украины (статья 62) человек считается невиновным, если его вина не установлена обвинительным приговором суда?
Это персонально ты запретил цитировать Конституцию Украины?
А кто ты собственно такой, чтобы запрещать цитирование Конституции Украины?

Ага, по законах воєн 19го століття, починаючи війну, треба було її оголосити... так що, тепер трупи з фронту закопувати з думкою, що ніякої війни насправді нема?
Забанте  цього ватного юриста

За що я маю його банити - за те, що наша влада засцяла оголосити військовий стан і грається в паскудне АТО і паскудні Мінські угоди?
Владу треба банити, ясно?

Ясно як день, кацапня тут допомогає банити українську владу.  :fp2

 :lol: :smilie9: я української влади не бачу, Бачу прохуйловський жидівський каганат, з бодяженим газом, з захмарними цінами на бензин, бачу як ригів випускають а садять патріотів оце я бачу. І навіть в дечому погоджуюсь з кацапнею.
[/b]

І як це дружить з логікою в одній голові? :fp2
Це особливості свободівського "націоналізму"?...погоджуватися з кацапнею

Треш...угар і содомія...

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #148 : Січня 04, 2016, 11:57:30 11:57 »
Коротко кажучи, майже всі дописувачі не бажають бачити кацапських тролів на форумі. Незрозуміло, чому адміністрація не йде назустріч побажанням учасникам форуму.  Форум і без них прекрасно себе почуватиме, нах кому потрібні оці нервові подразнювачі.

А ми вже якось банили москаля за загальним рішенням форумчан, я так у бан-листі і зазначила причину бану.
Зараз можемо зробити те саме, робіть голосувалки і голосуйте по кожному окремому ніку. Я виконаю рішення громади.
Якщо громада вважає, що виконання правил замало, а є якась "революційна необхідність" - так тому і бути.
Я особисто цитування Конституціі троллінгом не вважаю. А рішення за вами, повторюю, що я виконавча гілка влади на форумі, а ви - законотворці.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #149 : Січня 04, 2016, 12:02:21 12:02 »
Вія . Якщо треба когось кинути і натягнути, кацапська мразота і у вишиванку влізе...не те що Конституцію тулити у всі діри.

Як дитина...чесно слово

Пора б вже і зрозуміти, що на кацапських виродків демократія перестала поширюватися після певних подій.
« Останнє редагування: Січня 04, 2016, 12:06:34 12:06 від finli »