Автор Тема: Абромавичус подав у відставку  (Прочитано 19648 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #300 : Лютого 09, 2016, 12:23:13 12:23 »
Цитувати
Далеки они от реального мелкого и среднего бизнеса, от проблем производителей, от понимания, при каких условиях теневая экономика у нас в стране может подумать и очень очень потихоньку начинать вылазить "на свет".

Похвально, только вот кредиторы с этим не согласны, денег больше не дадут. Им нужен вывод экономики из тени уже сейчас, а "очень потихоньку" абсолютно не устраивает.

Цитувати
Айварас искренне не считает, что перечисленные вопросы должны были быть в его парафии. Но самое для меня лично поразительное было то, что он во всеуслышанье сказал, что номер закона #3357 ему ни о чём не говорит!

Непонятно до сих пор за счет чего будут выплачиваться многомиллиардные долги Нафтогаза, которые лежат тяжким бременем на государстве, и тут МВФ предлагает 2 пути их погашения: либо повышением налогов, либо повышением тарифов. Айварас потому и не может обещать понижение налогов.

Цитувати
Или министр не в теме, или ему по барабану, но в любом случае для меня лично Абромавичус, как "ледокол реформ" (а он сам процитировал это выражение) закончился..

Нет у Абромавичуса общей стратегии, видения решения всех проблем, главная его задача - перекрыть коррупционные схемы, вывести эконмику из тени,но  это еще не означает автоматически повышение производства, рост зарплат и пенсий.

Но нет этой стратегии и у Сени, вот сказал он вроде много и красиво "Якою буде нова Україна"?, а толком ничего, а именно за счет чего наполнять бюджет, повышать ВВП..



« Останнє редагування: Лютого 09, 2016, 12:32:34 12:32 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #301 : Лютого 09, 2016, 12:29:13 12:29 »
такида
ковйор тре просто спалити і показати хто де і з ким і що і як
і абрамовичЮС маладєц що це показав
тепер прийшла пора петра згадати заповіти мудрого сінгапурця
а ні - жопа таки загорицця
причому дуже скоро, скоріше ніж він про це подумає

і опше вся ця сітуйовіна не може не тішити

більше Лещенків, Нефьодових, Абромявічусів та інших Са... ах какіх хароших чілавєк
і нікуда петрушки не дінуцця
гітлєр хуйло капут

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #302 : Лютого 09, 2016, 01:14:06 13:14 »
Члени Кабінету міністрів домовилися погодити програму дій на 2016 рік, у випадку її невиконання уряд повинен піти у відставку, сказав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, який 4 лютого відкликав свою заяву про відставку.

За його словами, 8 лютого члени уряду мали обговорити програму дій на 2016 рік. На цьому ж засіданні вони мали фіналізувати умови, обов’язкові до виконання всіма гілками влади. «Якщо вони не будуть виконані, Кабмін встає і йде», – заявив він в інтерв’ю ЛІГА.net, опублікованому у вівторок, 9 лютого.

«Уряд подасть у парламент список умов із термінами їх виконання. Щось треба буде ухвалювати впродовж тижня, щось – двох, на щось знадобиться місяць. Але рішення мають бути вже зараз», – сказав Пивоварський.

На запитання, скільки він готовий чекати змін на посаді міністра, Пивоварський відповів: «До 16 лютого. Тоді стане зрозуміло, приймає парламент ці рішення чи ні».

Пивоварський озвучив свої умови:

«Перша – справедлива зарплата держслужбовців. Без цього не можна забезпечити якісну роботу всього апарату чиновників».

«Друга – створення нової програми коаліції й запровадження відповідальності за її невиконання», – сказав він.

Пивоварський обурився: «Минулого тижня за закон про цільовий дорожній фонд проголосувало 140 депутатів. А це основний закон для реформи автодору! Ще один закон про реформу автодору № 0954 і закон про внутрішній водний транспорт навіть не винесли на порядок денний. Я відповідаю за реформи, а Рада вже розроблені законопроекти навіть не виносить на голосування, а якщо виносить — не ухвалює».

«Послухати депутатів – в уряді сидять одні негідники, які нічого не роблять. При цьому в парламенті лежить майже 100 життєво необхідних для розвитку країни законопроектів, які просто не ухвалюються», – наголосив він.

«Третя (умова) – приватизація. Сьогодні держкомпанії буквально “дояться” для виведення коштів на фінансування політичних партій і для депутатів особисто. Це відбувається як на центральному рівні, так і на регіональному», – сказав міністр.

«Подивіться на список стратегічних держкомпаній. Там є компанія Укрінтеравтосервіс. У ній немає нічого стратегічного, але на ній заробляють гроші. І тому я вже 14 місяців хочу й не можу змінити керівника», – зазначив він.

«Міняю керівника Херсонського порту. Кількість отриманих депутатських звернень – величезна. Жовтневий порт, Укрпошта — ситуація аналогічна: конкурси заблоковано судом», – сказав Пивоварський.

На його думку, «усі держкомпанії, крім невеликої кількості стратегічних (на кшталт Нафтогазу, Укрпошти, Укрзалізниці), треба терміново продати».

«Це одне з джерел зла. Тут генеруються корупційні потоки, які потім направляють на боротьбу зі мною й ініціативами нашого міністерства», – сказав він.

«Наступна (умова) – реформа адміністрування податків, і це не ідеться про зниження податкових ставок. Про цю реформу говорять 14 місяців. Рішення можна прийняти зараз і наступного тижня почати реформу», – заявив Пивоварський.

http://zaxid.net/news/showNews.do?ministr_infrastrukturi_zvinuvativ_parlament_u_galmuvanni_reform&objectId=1382012
Prosperity is based on people and ideas

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2571
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #303 : Лютого 09, 2016, 01:20:16 13:20 »
Пивоварский примеряет пиджачок премьера? Хм..

Я не против, конечно.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #304 : Лютого 09, 2016, 01:28:56 13:28 »
Пивоварский примеряет пиджачок премьера? Хм..

Я не против, конечно.

Я тоже :smilie1:  Только Сеня ультиматум поставил, и за ним фракция.
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #305 : Лютого 09, 2016, 02:57:45 14:57 »
луччє сєні хужє нєь...  :smilie5: :smilie5:
чому би й не пивоварський?
чим він за сєню гірший?
хехе

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #306 : Лютого 09, 2016, 04:51:13 16:51 »
луччє сєні хужє нєь...  :smilie5: :smilie5:
чому би й не пивоварський?
чим він за сєню гірший?
хехе

а чим кращий?

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #307 : Лютого 09, 2016, 05:31:20 17:31 »
луччє сєні хужє нєь...  :smilie5: :smilie5:
чому би й не пивоварський?
чим він за сєню гірший?
хехе

а чим кращий?
а пох
просто міняти, шоп мохом не обросли :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #308 : Лютого 10, 2016, 04:40:46 16:40 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #309 : Лютого 10, 2016, 04:46:39 16:46 »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #310 : Лютого 10, 2016, 10:12:03 22:12 »
Крысы чуют неладное, боятся реформаторов  :Ganba:

Цитувати
Пивоварский заявил, что против него открыто уголовное дело

Министр инфраструктуры Украины Андрей Пивоварский заявляет, что в отношении него открыто уголовное дело, о чем он узнал в Национальном антикоррупционном бюро (НАБУ). Об этом сообщает "Интерфакс-Украина".

"То, что мне известно от НАБУ... на меня открыто уголовное дело", - заявил Пивоварский в ходе заседания комитета Верховной Рады Украины по вопросам экономической политики в среду, 10 февраля.

Министр сообщил, что уголовное дело против него открыто по представлению "депутата Денисенко", однако Пивоварский только на заседании комитета узнал, что в Верховной Раде три народных депутата с такой фамилией: внефракционные Андрей и Анатолий Денисенко и депутат из фракции "Блок Петра Порошенко" Вадим Денисенко.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #311 : Лютого 10, 2016, 10:15:02 22:15 »
Миша отказался от охраны

Цитувати
Я очень уважаю и ценю труд ребят из подразделения СБУ "Альфа", которые охраняли меня все эти месяцы. В свете последних событий, заявлений, а также основываясь на информации которой располагаю, я направил официальное письмо руководителю СБУ, в котором отказываюсь от охраны предоставленной его ведомством. Я никого и ничего не боюсь и отныне буду передвигаться в Одессе и в целом по стране без охранников.

Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #312 : Лютого 11, 2016, 09:21:38 09:21 »
Пивоварский примеряет пиджачок премьера? Хм..

Я не против, конечно.

Я тоже :smilie1:  Только Сеня ультиматум поставил, и за ним фракция.
Яка не голосує за необхідні законопроекти?
...
Пивоварський обурився: «Минулого тижня за закон про цільовий дорожній фонд проголосувало 140 депутатів. А це основний закон для реформи автодору! Ще один закон про реформу автодору № 0954 і закон про внутрішній водний транспорт навіть не винесли на порядок денний. Я відповідаю за реформи, а Рада вже розроблені законопроекти навіть не виносить на голосування, а якщо виносить — не ухвалює».
...
Яценюк тут до чого? От я за нього та за НФ не голосувала. Але не буду топтатися "просто так". Йому закидали Мартиненка, Мартиненко пішов з заступника фракції. Яценюк його захищає? Щось не чутне.
Хто гальмує наприклад приватизацію? Яценюк чи парламент? Може фракція НФ гальмує?
А законопроект 0954 хто гальмує?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #313 : Лютого 11, 2016, 09:23:30 09:23 »
Миша отказался от охраны

Цитувати
Я очень уважаю и ценю труд ребят из подразделения СБУ "Альфа", которые охраняли меня все эти месяцы. В свете последних событий, заявлений, а также основываясь на информации которой располагаю, я направил официальное письмо руководителю СБУ, в котором отказываюсь от охраны предоставленной его ведомством. Я никого и ничего не боюсь и отныне буду передвигаться в Одессе и в целом по стране без охранников.


:smilie7: І правильно, у передвиборчу кампанію краще власну охорону мати

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #314 : Лютого 11, 2016, 09:36:38 09:36 »
Прибируть i що дали? На їх мiсце прийдуть iншi. З найкращими намiрами ззвичайно, але потiм стануть такими самими, якщо не гiршими, так вже було не раз. Не працюють iнституції.
Прибирати кожного разу. Ну і, кого прибрали? От Мартиненко прибране зовсім недавно, а він викликав років 10 як мінімум питання.

Конкуренції (тобто гризнi) у парламентi ЗАВЖДИ вистачало, парламент перетворився на зоопарк,  не бракує її i зараз. А працювати коли?  :smilie11:
А в чому їх робота? Саме в обговоренні законопроектів. Основна вимога - публічність. От наприклад, -

Цитувати
"Законопроект (№0954) был остановлен главой транспортного комитета (депутат Ярослав Дубневич, фракция БПП) за две минуты до финального голосования. Вчера еще все было хорошо и была единогласная поддержка комитета. Сегодня оказалось, что еще есть вопросы и я об этом узнал уже сидя в ложе правительства в парламенте. Что ж, будем работать с комитетом и искать решение", - написал Пивоварский на своей странице в Facebook.

Було б цікаво які саме питання виникли у Дубневича як голови транспортного комітету. І прямо у сесійному залі добре б було б щоб відповідь пролунала.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #315 : Лютого 11, 2016, 10:05:23 10:05 »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #316 : Лютого 11, 2016, 10:52:56 10:52 »
Пивоварский примеряет пиджачок премьера? Хм..

Я не против, конечно.

Я тоже :smilie1:  Только Сеня ультиматум поставил, и за ним фракция.
Яка не голосує за необхідні законопроекти?
...
Пивоварський обурився: «Минулого тижня за закон про цільовий дорожній фонд проголосувало 140 депутатів. А це основний закон для реформи автодору! Ще один закон про реформу автодору № 0954 і закон про внутрішній водний транспорт навіть не винесли на порядок денний. Я відповідаю за реформи, а Рада вже розроблені законопроекти навіть не виносить на голосування, а якщо виносить — не ухвалює».
...
Яценюк тут до чого? От я за нього та за НФ не голосувала. Але не буду топтатися "просто так". Йому закидали Мартиненка, Мартиненко пішов з заступника фракції. Яценюк його захищає? Щось не чутне.
Хто гальмує наприклад приватизацію? Яценюк чи парламент? Може фракція НФ гальмує?
А законопроект 0954 хто гальмує?

Пивоварский, Абромавичус как раз озвучивают то что Запад ожидает от наших элит, что нужно сделать в первую очередь. Естественно нашим "элитам" (включая ВР, где собрались все одиозные личности, а также защитники интересов олигархов) это нравится далеко не всегда.
Понятно что дело не только в Яценюке, нужно было быстро ликвидировать коррупционные схемы времен Януковича - а сделано за 2 года только частично, и очень мало.
Запад ждать больше не хочет, и финансировать этот цирк с имитацией реформ не намерен, о чем прямо и заявил.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #317 : Лютого 11, 2016, 11:10:47 11:10 »
Почти все депутаты в ВР - олигархические матрешки от разных финансово-промышленных групп. Посол Паетт открытым текстом призывает сплотиться вокруг реформаторов в правительстве, другого шанса не будет.
Но их разве судьба Украины волнует? Нет, они защищают интересы своих спонсоров.
« Останнє редагування: Лютого 11, 2016, 11:16:19 11:16 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #318 : Лютого 11, 2016, 11:31:04 11:31 »
Пивоварский, Абромавичус как раз озвучивают то что Запад ожидает от наших элит, что нужно сделать в первую очередь. Естественно нашим "элитам" (включая ВР, где собрались все одиозные личности, а также защитники интересов олигархов) это нравится далеко не всегда.
Понятно что дело не только в Яценюке, нужно было быстро ликвидировать коррупционные схемы времен Януковича - а сделано за 2 года только частично, и очень мало.
Запад ждать больше не хочет, и финансировать этот цирк с имитацией реформ не намерен, о чем прямо и заявил.
Хто це? Еліти - це хто? От я бачу, що парламент не голосує. Це я бачу  :smilie7:
Ще бачу, що Пивоварський називає прізвище голови транспортного комітету. Що там не так? От пряме питання до Дубневича. От і вся тобі еліта. Є Дубневич і запитання до нього.
Тобто, є прізвище і є запитання. Немає прізвищ - немає запитань  :smilie8:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #319 : Лютого 11, 2016, 11:32:21 11:32 »
Почти все депутаты в ВР - олигархические матрешки от разных финансово-промышленных групп. Посол Паетт открытым текстом призывает сплотиться вокруг реформаторов в правительстве, другого шанса не будет.
Но их разве судьба Украины волнует? Нет, они защищают интересы своих спонсоров.
Треба у Коломойського спитати. У ахметова питати не треба. Не цікаво. Та він і не фінансує БПП чи НФ. Чи навіть СП  :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #320 : Лютого 11, 2016, 11:51:12 11:51 »
Цитувати
Хто це? Еліти - це хто? От я бачу, що парламент не голосує. Це я бачу  :smilie7:


Бизнесс-кланы, представители различных финансово-промышленных групп (например группа "Приват" - имеет своих нардепов в разных фракциях).

"Элитами" их можно назвать с натяжкой, скорее псевдо-элиты, но так сложилось..
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #321 : Лютого 11, 2016, 11:52:30 11:52 »
Почти все депутаты в ВР - олигархические матрешки от разных финансово-промышленных групп. Посол Паетт открытым текстом призывает сплотиться вокруг реформаторов в правительстве, другого шанса не будет.
Но их разве судьба Украины волнует? Нет, они защищают интересы своих спонсоров.
Треба у Коломойського спитати. У ахметова питати не треба. Не цікаво. Та він і не фінансує БПП чи НФ. Чи навіть СП  :gigi:

Корбан рассказывал про Самопомич - вы "сначала выиграйте, а потом мы вас купим" :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #322 : Лютого 11, 2016, 11:55:59 11:55 »
просто міняти

ДУРІСТЬ це
ви хоч колись хоч якусь хлібну владну посаду займали?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #323 : Лютого 11, 2016, 12:26:34 12:26 »
Цитувати
Хто це? Еліти - це хто? От я бачу, що парламент не голосує. Це я бачу  :smilie7:


Бизнесс-кланы, представители различных финансово-промышленных групп (например группа "Приват" - имеет своих нардепов в разных фракциях).

"Элитами" их можно назвать с натяжкой, скорее псевдо-элиты, но так сложилось..
Я до того, що конкретні люди прикриваються якимось "узагальненнями". От інформація про те, що Коломойський хоче для себе преференції щодо приватизації ОПЗ - це конкретно і ясно що саме з цим робити. А слова про те, о якісь еліти чи ФПГ чогось там хочуть чи не хочуть - ширма для конкретних людей.
От хай реформатори в уряді називають прізвища конкретних депутатів. Хай Пивоварський розкручує Дубневича, хай Дубневич каже які саме питання у нього виникли. Поки вони не почали стріляти одне в одного  :gigi:, є шанс. Треба більше конкретики у звинуваченнях. Загальні слова - в топку. Це як на мене.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #324 : Лютого 11, 2016, 12:48:56 12:48 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #325 : Лютого 11, 2016, 01:38:55 13:38 »

на городі бузина у києві березовець

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #326 : Лютого 11, 2016, 02:26:00 14:26 »
просто міняти

ДУРІСТЬ це
ви хоч колись хоч якусь хлібну владну посаду займали?

хлібність не має значення
щоб почати РЕАЛЬНО керувати потрібно від кількох місяців до кількох РОКІВ
це хіба що бригадою в цеху можна за тиждень навчитися

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #327 : Березня 11, 2016, 03:26:07 15:26 »
НАБУ
47 минут назад

До уваги громадськості та ЗМІ!

Сьогодні орієнтовно о 16:00 в НАБУ чекають на допит виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника, який перервав свою відпустку.


Детективи НАБУ із нетерпінням чекають на пана Пасішника, у тому числі аби почути його версію подій щодо неприбуття на допит у середу 9 березня. За інформацією, якою наразі володіє Бюро, хронологія подій була наступною:


04.03.2016 детективом викликано Пасішника А.П. на 12 год.


09.03.2016 по телефону через мобільний програмний додаток «WhatsApp».
У переписці Пасічник підтвердив свою явку та пояснив, що повістку надсилати не потрібно, оскільки він не переховується.

Таким чином Пасішник А.П. у порядку, передбаченому ст. 135 КПК України, завчасно (не пізніше ніж за 3 дні) повідомлений про виклик.


Однак, 09.03.2016 о 05.48 год. Пасішник А.П. по телефону через мобільний програмний додаток «WhatsApp» надіслав детективу повідомлення про неявку на 12 год. цього дня у зв’язку із тим, що: «відлетів на лікування у відпустку до 1 квітня», про що дав телеграму.


Пасішник А.П. не пояснив причини такого раптового від’їзду після виклику до детектива і власних запевнень у явці, як і не назвав країну перебування.


09.03.2016 о 10.11 год. до Національного антикорупційного бюро України надійшло термінове електронне повідомлення, датоване 09.03.2016, від імені Пасішника А.П. про те, що в період з 09 по 31 березня 2016 року знаходитиметься у щорічній відпустці, яку проводитиме за межами України, «з метою оздоровлення».


Згідно з інформацією Державної прикордонної служби України Пасішник А.П. перетнув державний кордон України у пункті пропуску Бориспіль-D 09.03.2016 о 04.21 год.


у напряму «Виїзд» рейсом №4435 Київ – Шарм-ель-Шейх (Арабська Республіка Єгипет). Рейс вилетів о 6 год.


Квиток на вказаний рейс для Пасішника А.П. замовлено та оплачено 07.03.2016.
#пасішник #нафтогаз
фото: Facebook

Quo Vadis

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #328 : Березня 13, 2016, 11:25:17 11:25 »
Цитувати
Абромавичус 10 березня висловив думку, що шанси Яресько стати прем’єром за останні півтора місяці зросли. Він заявив також, що може повернутися в Кабмін у разі зміни прем’єр-міністра
А також

Цитувати
"Вона (Яресько) виставила умови, що з парламентом не працює, але гарантовано отримує повну підтримку урядових законопроектів. Мало хто буде брати на себе відповідальність за непопулярні закони під МВФ", – заявив один із співрозмовників.
От ці слова Яресько - пряма підтримка Яценюка. Повної підтримки урядових законопроектів в Раді немає. І тій же Абромавичус пішов фактично через відсутність такої підтримки. Законопроекти не голосуються. Яценюк не має підтримки у парламенті, коаліції фактично не існує. Але і Яресько не буде "працювати" з парламентом. Вона розуміє що це таке  :gigi: Напевно. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Абромавичус подав у відставку
« Reply #329 : Березня 13, 2016, 01:19:11 13:19 »
От ці слова Яресько - пряма підтримка Яценюка.
Повної підтримки урядових законопроектів в Раді немає.
І тій же Абромавичус пішов фактично через відсутність такої підтримки. Законопроекти не голосуються.
Яценюк не має підтримки у парламенті, коаліції фактично не існує. Але і Яресько не буде "працювати" з парламентом. Вона розуміє що це таке  :gigi:
Напевно.
:smiley24:
Тобто, розiгруеться цiкава шахова комбiнацiя...
Яресько, як Королева,  робить мат Яценюку...
Однак, Петруччiо дивиться на iншого iгрока - Гройсмана.
Якщо Яресько не буде мати пiдтримки в Радi, то кандидатура Гройсмана... може розглядатися як наступника Яценюка.
Тим паче, згадайте, що, пiд час Майдану, у Гройсмана, в крiслi Прем'ера... вже буле Генеральна репетицiя...
 :smilie7: