Автор Тема: У Києві від вибуху в машині загинув журналіст Павло Шеремет  (Прочитано 41711 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Загалом, якщо це все що є у слідства (а схоже що так воно і є), то справа скоро розвалиться.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
ТА НЕ МОЖНА у слідчого питати! Що значить "керівництво вирішує"? Вирішує Процесуальний кодекс.
Процесуальний кодекс - це не людина, це книжка, вона вирішувати в принципі нічого не може.
 Виокремлене- маячня, ви не розумієте про що пишете

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Загалом, якщо це все що є у слідства (а схоже що так воно і є), то справа скоро розвалиться.
Якщо б щось було , то б показали.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Загалом, якщо це все що є у слідства (а схоже що так воно і є), то справа скоро розвалиться.
Дитячий садок...
Судячи з того Шоу, де Бубочка пригав на трибунi... справи не буде - взагалi...
Аваков вирiшив зробити гарний жест ображеному Хуйлом Бубочке - знайшли та покараемо...
 :ap

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
загальна дестабілізація.

Поясніть своїми словами, що це означає і як себе проявляє.  popcorn2

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Якщо "багато форумчан погодяться", мені явно не по дорозі з такими форумчанами - нехай вб'ються об стіну. Крові їм забажалося, йопт. Нехай до Єбанутої Наді приєднуються.

Закон предписує покарання не тільки за ЗДІЙСНЕННЯ злочинів, але й за ЗАМАХ на здійснення.
Подібні вам дебіли мешкають на ФУПі, Дурдомі , ще десь, тут вас ніхто не тримає. Почитайте що таке замах і не меліть дурниць.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Якщо б щось було , то б показали.

На суді побачимо. Впевнений, що суд буде відкритим.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
На суді побачимо. Впевнений, що суд буде відкритим.
Я тут приводив приклад, що у мене так знайомі два роки в СІЗО чекали, потім змінилася влада, їх випустили, подали до суду на компенсації

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46834
  • Never give in!
Якщо "багато форумчан погодяться", мені явно не по дорозі з такими форумчанами - нехай вб'ються об стіну. Крові їм забажалося, йопт. Нехай до Єбанутої Наді приєднуються.

Закон предписує покарання не тільки за ЗДІЙСНЕННЯ злочинів, але й за ЗАМАХ на здійснення.

Крові забажалося хіба що Авакову, бо йому муляє стати диктатором.

А от що нтреба знати усім волонтерам і добровольцям так це те, що їхні телефони прослуховуються 100%. Без жодних законних підстав.
If you are going through hell, keep going.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Подібні вам дебіли мешкають на ФУПі, Дурдомі , ще десь, тут вас ніхто не тримає. Почитайте що таке замах і не меліть дурниць.

Дидидидидии... Проходили ми все це на ФУПі вже. Як тільки аргументація закінчується - відразу "а ти хто такий?" і "тут ніхто не тримає". "Грустно, дєвіци" (с) Інтелектуально слабо.

Тобто. ви підтримуєте тезу "пару касет по Києву"? Океееей... Ну, сподіваюся, ви тоді не будете проти, якщо вам або вашим рідним при цьому кінцівки повідрива?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Дидидидидии... Проходили ми все це на ФУПі вже. Як тільки аргументація закінчується - відразу "а ти хто такий?" і "тут ніхто не тримає". "Грустно, дєвіци" (с) Інтелектуально слабо.

Тобто. ви підтримуєте тезу "пару касет по Києву"? Океееей... Ну, сподіваюся, ви тоді не будете проти, якщо вам або вашим рідним при цьому кінцівки повідрива?
Що таке замах, класифікацію злочинів, запобіжні заходи вже прочитали?

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Крові забажалося хіба що Авакову, бо йому муляє стати диктатором.

Не пересмикуйте. Юрась тут сказав, що він "і багато людей на форумі" не проти того, щоб "пару касет" пішло по Києву "і не тільки по Києву".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Не пересмикуйте. Юрась тут сказав, що він "і багато людей на форумі" не проти того, щоб "пару касет" пішло по Києву "і не тільки по Києву".
Абсолютно правильно. Ще б ви могли міркувати і спробували здогадатися чиїх і накуя. Але для вас це надзавдання, не для думання квіточку ростили

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
МОТИВ як раз був - загальна дестабілізація. Поки що незрозуміло, чому саме Шеремета обрали ціллю. Але мотив БУВ.
:weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
А от що нтреба знати усім волонтерам і добровольцям так це те, що їхні телефони прослуховуються 100%. Без жодних законних підстав.

А ось ЦЕ - ДІЙСНО цікаво. (Перша людина, файналлі, хто нормальну тему для обговорення підняв).

Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено, мабуть, неможливо фізично обробити в режимі, коли всі вони підкреплені відповідним ордером. Тобто, прослуховування тотальне, і тіки що вони це визнали.

З іншого боку... Я не знаю, як ще у країні, де йде гібридна війна, можна перехоплювати кацапів, терористів і колаборантів. Дуже слизька тема, насправді. Це у Європах можна бавитись у "торжество закона". Ті ж Штати вже давно мають свій "Ешелон" - і витоки інфи показують раз за разом, що антирозвідка і федерали явно не завжди дочікуються дозволу судді на прослушку.

Мені важко тут для себе навіть окреслити, чи то є добре, чи погано.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46834
  • Never give in!
Дидидидидии... Проходили ми все це на ФУПі вже. Як тільки аргументація закінчується - відразу "а ти хто такий?" і "тут ніхто не тримає". "Грустно, дєвіци" (с) Інтелектуально слабо.

Тобто. ви підтримуєте тезу "пару касет по Києву"? Океееей... Ну, сподіваюся, ви тоді не будете проти, якщо вам або вашим рідним при цьому кінцівки повідрива?

То були лише розмови людей (емоційні і іноді жартівливі) жодної можливості здійснити подібне не мали і не матимуть в принципі.
Пиздьож дитячий злочином не є.  :gigi:
Ви мені нагадуєте тих довбойобів, які обурювалися ось цим  :lol: :lol: :



If you are going through hell, keep going.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Абсолютно правильно. Ще б ви могли міркувати і спробували здогадатися чиїх і накуя. Але для вас це надзавдання, не для думання квіточку ростили

Ой не треба..! Я ж кажу - в мене нульова толерантність до демагогії. Ви сказали самі, що "не проти". Гради - недискримінаційне озброєння, тобто, накриють всіх у зоні ураження. Якщо ви мали на увазі, що "непогано б" було накрити конкретних людей - то в мене знову до вас запитання: "а з яких таких хєров?" Ви у нас слідчий, суд і кат в одній особі? Якщо ви хочте будувати Снєгірію або Кубу - то давайте, валяйте. Тіко потім не скавучіть "А мене за що?" - бо саме тим і скінчиться. Якщо ми обираємо європейський шлях, то все має бути ЗА ЗАКОНОМ.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Не пересмикуйте. Юрась тут сказав, що він "і багато людей на форумі" не проти того, щоб "пару касет" пішло по Києву "і не тільки по Києву".
Може та звинувачена на емоціях щось таке й брякнула в розмові, але судять її не за це, а за вбивство Шеремета. Проте жодних доказів того, що вона була якось з загиблим пов'язана не надали (і не вірю, що нададуть, хіба що такого ж роду, як і докази, що Бубочка не наркоша).
А обліко моралє звинуваченої до справи не пришиєш. Кажуть, що вона й зрадойопила по чорному, про Ліпецьку хвабрику та про Вальцмана верещала  :weep:. Ну то й що?
« Останнє редагування: Грудня 13, 2019, 05:55:28 17:55 від bоrderlander »
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Зеленi чоловічки, [13.12.19 17:18]
[ Video ]
Колеги Павла Шеремета сумніваються в версіях слідства

Редакція «Української правди» окреслила головні питання, на які суспільство не почуло відповідей під час вчорашнього брифінгу правоохоронців.

👉 Хто може бути замовником? Версія про те, що такий злочин могла самостійно організувати група волонтерів задля дестабілізації ситуації в Україні, викликає багато питань.

👉 Незрозумілими залишаються мотиви замовників та виконавців. Мети, що була озвучена – дестабілізації ситуації в Україні – не було досягнуто.

👉 Хто був зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні на той час? Навіщо волонтерам, що підтримували армію у складні часи, потрібна дестабілізація ситуації всередині країни?

У нас так само нема відповіді на ці питання.

Але ми знайшли головного сценариста нової влади, який прагне дискредитації українського ветеранського та волонтерського рухів.

Це запис від 4 листопада. В ньому озвучене наче домашнє завдання для поліції, про виконання якого вони відрапортували вчора – переконайтесь самі.



(видео с Телеграм не могу скопировать сюда. Там портнов)

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Пиздьож дитячий злочином не є.  :gigi:


Так то, значить, в Єбанутої Наді також "піздьож дитячий" був?

Ви, мабуть, загубили стрічку обговорення тут. СУПчики тут один за одним продовжують наполягати, що "мотиву не було". Я кажу, що мотив БУВ (достатньо розмови послухати), а з ціллю щось не ясне поки. А мені розповідають тут про те, що "та то ж хіба мотив? то пізждьож дитячий".

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Так то, значить, в Єбанутої Наді також "піздьож дитячий" був?

Ви, мабуть, загубили стрічку обговорення тут. СУПчики тут один за одним продовжують наполягати, що "мотиву не було". Я кажу, що мотив БУВ (достатньо розмови послухати), а з ціллю щось не ясне поки. А мені розповідають тут про те, що "та то ж хіба мотив? то пізждьож дитячий".
Нема мотиву. Бо вбивство Шеремета ніколи не було дестабілізуючим фактором.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
(достатньо розмови послухати)
До речі, дарма Ви слухаєте цирки, які вам Бубочка влаштовує. Там все зроблено так, щоб на Ваші емоції, а не на розум тиснути (по Ваших дописах це між іншим видно)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Захопився ідеями величі арійської раси і вирішив вбити Шеремета - цілком логічно, при цьому ще зумів зібрати групу таких самих - і ніхто його не здав? Для "загальної дестабілізації" подібні злочини потрібно було продовжувати - що їх спинило?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Ой не треба..! Я ж кажу - в мене нульова толерантність до демагогії. Ви сказали самі, що "не проти". Гради - недискримінаційне озброєння, тобто, накриють всіх у зоні ураження. Якщо ви мали на увазі, що "непогано б" було накрити конкретних людей - то в мене знову до вас запитання: "а з яких таких хєров?" Ви у нас слідчий, суд і кат в одній особі? Якщо ви хочте будувати Снєгірію або Кубу - то давайте, валяйте. Тіко потім не скавучіть "А мене за що?" - бо саме тим і скінчиться. Якщо ми обираємо європейський шлях, то все має бути ЗА ЗАКОНОМ.
Таки не для думання квіточку ростили

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Зеленi чоловічки, [13.12.19 17:18]
Колеги Павла Шеремета сумніваються в версіях слідства

(видео с Телеграм не могу скопировать сюда. Там портнов)

Упячка у всій красі. "Недорогеньки" дестабілізували Пороха всі п'ять років - звичайно ж, "не розуміючи", що працюють на послаблення всієї країни таким чином, а тепер такі "Ой, а хто-хто ета сдєєєєлал?" (с) "Каму вигадна дєстабілізация?"
Доказів їм не було надано... Ах.єлі взагалі вже. Забулися, що вони - не суд. І навіть не журналісти (бо важко журнашлюх називати журналістами). "Ждьом атвєтав на наши вапроси!" Та пішли ви нах. Ждуни. В спортлото пишіть.

Нє, я не проти того, щоб раціонально проаналізувати цю справу. ФАКТИ цієї справи. Але коли оті закидони йдуть від людей, що сплюндрували одне з небагатьох авторитетних видань цієї країни, комерціалізуючи ім'я Гії і працюючи, за фактом, на ВОРОГА - спочатку заваливши Юща і потім приклавши руку до повалення Пороха, типу "ми такі авторітетні, і до того ж маємо моральне право (мабуть тому, що Шеремет був коханцем Притули), тому ЗВІТУЙТЕ ПЕРЕД НАМИ" - то визива в мене огиду.
« Останнє редагування: Грудня 13, 2019, 06:21:11 18:21 від elgie »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
А ось ЦЕ - ДІЙСНО цікаво. (Перша людина, файналлі, хто нормальну тему для обговорення підняв).

Стільки телефонних прослуховувань, скільки було заявлено, мабуть, неможливо фізично обробити в режимі, коли всі вони підкреплені відповідним ордером. Тобто, прослуховування тотальне, і тіки що вони це визнали.

З іншого боку... Я не знаю, як ще у країні, де йде гібридна війна, можна перехоплювати кацапів, терористів і колаборантів. Дуже слизька тема, насправді. Це у Європах можна бавитись у "торжество закона". Ті ж Штати вже давно мають свій "Ешелон" - і витоки інфи показують раз за разом, що антирозвідка і федерали явно не завжди дочікуються дозволу судді на прослушку.

Мені важко тут для себе навіть окреслити, чи то є добре, чи погано.

Зелогіка. Це найпростіше для розуміння виділив

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Нема мотиву. Бо вбивство Шеремета ніколи не було дестабілізуючим фактором.

Та скіко можна вже втокмачувати?!! Те, що вбивство НЕ СТАЛО дестабілізуючим фактором, зовсім не означає, що підозрювані не ПЛАНУВАЛИ, що це стане таким фактором. Є план і є реальність.

І про "дестабілізацію". Давайте згадаємо, КОГО більш за все клювали "недорогеньки" за це вбивство? Пороха. Маєчки натягали на себе, інтерв'юшечки західним агенствам штовхали. Це при тому, що Порох за ментів аж ніяк не відповідав. І що розповідала кацапська блядота на рашаТБ. Про "розгул насилля і тероризму" в Україні, тощо. Так що - все могло бути...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Зеленi чоловічки, [13.12.19 17:18]
[ Video ]
Колеги Павла Шеремета сумніваються в версіях слідства

Редакція «Української правди» окреслила головні питання, на які суспільство не почуло відповідей під час вчорашнього брифінгу правоохоронців.

👉 Хто може бути замовником? Версія про те, що такий злочин могла самостійно організувати група волонтерів задля дестабілізації ситуації в Україні, викликає багато питань.

👉 Незрозумілими залишаються мотиви замовників та виконавців. Мети, що була озвучена – дестабілізації ситуації в Україні – не було досягнуто.

👉 Хто був зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні на той час? Навіщо волонтерам, що підтримували армію у складні часи, потрібна дестабілізація ситуації всередині країни?

У нас так само нема відповіді на ці питання.

Але ми знайшли головного сценариста нової влади, який прагне дискредитації українського ветеранського та волонтерського рухів.

Це запис від 4 листопада. В ньому озвучене наче домашнє завдання для поліції, про виконання якого вони відрапортували вчора – переконайтесь самі.



(видео с Телеграм не могу скопировать сюда. Там портнов)
Не очікував таких слів від упячки. Оце розкрили злочин, оце лайна наїдяться.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
До речі, дарма Ви слухаєте цирки, які вам Бубочка влаштовує. Там все зроблено так, щоб на Ваші емоції, а не на розум тиснути (по Ваших дописах це між іншим видно)

ТЮ! А я про що кажу? ФАКТИ треба обговорювати, ФАКТИ. А не "я не вірю". Від "вірю/не вірю" факти не зміняться. Тому і кажу - давайте почекаємо до суду.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Таки не для думання квіточку ростили

Ой, ну давайте, поясніть же ж мені, недолугому, ЩО САМЕ ви мали на увазі. Ну, будь ласка - уважно слухаю. Я хочу почути, ЯК САМЕ треба інтерпретувати ваші слова про те, що ви "не проти" "пари касет по Києву". Даю вам чесне слово: якщо там у вас глибинний смисл закладено, я вибачусь і визнаю, що "не так зрозумів".