Автор Тема: Систему е-декларування запускають без атестату КСЗІ  (Прочитано 6841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Як i очiкувалось  :smilie1:
 :Prapor2:

Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Угу. И претензии засекречены, ликвидировать можно до морковкина заговения

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ну така система є фiктивною. З нею не буде не траншiв МВФ i Свiтового банку, не безвiзу, слiдкуємо за курсом гривнi...
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Вже давно працює подача податкових декларацій в електронному вигляді. Не знаю чи щось змінилось, але кілька років тому треба було піти в податкову, отримати електронний ключ і з його допомогою входити в систему звітності. Отже, сама система збору даних онлайн-декларацій вже успішно працює тривалий час.
Депутатів та чиновників зобов'язали звітуватись в електронному вигляді. Чудово. Даємо кожному електронний ключ і нехай користуються на здоров'я. Єдине, що декларації чиновників мають бути публічними, отже потрібно створити спеціальний сайт, де оті декларації зможуть переглядати усі бажаючі.
Постає питання, а для чого ж тоді потрібен той хитрозроблений сертифікат КСЗІ? Мабуть для того, щоб не попала у відкритий доступ декларація СПД Іванька з с. Верхні Дубки Крижопільського р-ну. Хіба так складно зробити список чиновників, чиї декларації можуть бути опубліковані? Ні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Вже давно працює подача податкових декларацій в електронному вигляді. Не знаю чи щось змінилось, але кілька років тому треба було піти в податкову, отримати електронний ключ і з його допомогою входити в систему звітності. Отже, сама система збору даних онлайн-декларацій вже успішно працює тривалий час.
Депутатів та чиновників зобов'язали звітуватись в електронному вигляді. Чудово. Даємо кожному електронний ключ і нехай користуються на здоров'я. Єдине, що декларації чиновників мають бути публічними, отже потрібно створити спеціальний сайт, де оті декларації зможуть переглядати усі бажаючі.
Постає питання, а для чого ж тоді потрібен той хитрозроблений сертифікат КСЗІ? Мабуть для того, щоб не попала у відкритий доступ декларація СПД Іванька з с. Верхні Дубки Крижопільського р-ну. Хіба так складно зробити список чиновників, чиї декларації можуть бути опубліковані? Ні.

Это совсем другие декларации. В налоговой указаны только доход за период, уплаченые налоги и машины недвига насколько помню

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вже давно працює подача податкових декларацій в електронному вигляді. Не знаю чи щось змінилось, але кілька років тому треба було піти в податкову, отримати електронний ключ і з його допомогою входити в систему звітності. Отже, сама система збору даних онлайн-декларацій вже успішно працює тривалий час.
Депутатів та чиновників зобов'язали звітуватись в електронному вигляді. Чудово. Даємо кожному електронний ключ і нехай користуються на здоров'я. Єдине, що декларації чиновників мають бути публічними, отже потрібно створити спеціальний сайт, де оті декларації зможуть переглядати усі бажаючі.
Постає питання, а для чого ж тоді потрібен той хитрозроблений сертифікат КСЗІ? Мабуть для того, щоб не попала у відкритий доступ декларація СПД Іванька з с. Верхні Дубки Крижопільського р-ну. Хіба так складно зробити список чиновників, чиї декларації можуть бути опубліковані? Ні.

Юридично таке декларування не дiйсне, за ним не можна притягнути до вiдповiдальностi за брехню в декларацiях.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Taras Berezovets
‏@TarasBerezovets

Задержка с запуском НАЗК носит чисто технический характер. Софт может сломать обычный хакер и тогда все данные попадут в сеть. Без паники.

https://twitter.com/TarasBerezovets/status/764902414566719488


А от це вiдверта брехня.  :alen  Брехня тупої курицi Корчак яку ж вона сама i заперечила.
Prosperity is based on people and ideas

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Полку порохоботів прибуло :gigi:

Тарас Чорновіл
5 год ·
Доброго дня всім! Вибачайте за тривалу відсутність. Я трохи знову відірвався від цивілізації в одному з закутків Львівщини, а тут інтернет та мобільний зв'язок із перебоями. Але мав сьогодні включення телефоном на 112-му щодо можливого зриву введення в дію електронного декларування, тож довелося трохи перед тим покопатися в матеріалах. Поділюся кількома своїми суб'єктивними висновками.
Найперше, щодо шуму, який знову зняли представники zrada.ru. У них же все просто - якщо щось не гаразд, то винен президент. Порошенка можна любити чи недолюблювати, справа персональна, але ж самих себе на глум так примітивно виставляти таки не слід. Вивчайте "матчасть", шановні. Система антикорупційних органів вибудувана так, що до створення НАБУ й САП президент має певне, хоча й доволі ритуальне, але все ж відношення. НАЗК, на противагу цьому, є повністю відділеним від інституту президента органом, зав'язаним на КМУ, як, до речі, й Держслужба спецзв'язку, що є повністю підзвітною уряду. А складність пошуку винних ще й зростає через те, що обидві структури та їх штат і керівництво формувалися ще минулим Кабміном й перейшли до Гройсмана ніби у примусовий спадок (згадайте, як переформатовувалася коаліція після дезертирства "дюже принципових"). Тепер довго будемо розколупувати, чи ті персонажі, які винні у зриві термінів або в неправильних рішеннях, були нав'язані тримачами золотої акції, чи були прийняті за взаємною згодою... Хоча це вже не матиме принципового значення, хіба для правоохоронців, бо покарати тих, хто виготовив сумнівної якості програмне забезпечення, хто його погоджував або вчасно не прореагував - річ принципова. Судячи з доволі жорсткої реакції прем'єра, керівник ДССЗЗІ Леонід Євдоченко навряд чи втримається на посаді, попри підтримку Народного Фронту. Напевно й не уникнуть відповідальності розробники софту, які не забезпечили належного захисту системи від злому. Як оцінювати в цій ситуації членів НАЗК - як жертву, чи як співвідповідачів - сам гублюся. Якщо формально, то даний орган усе ж потерпіла сторона, оскільки він не може навіть прийняти документацію та самостійно провести перевірки без ДССЗЗІ.
Серйозніша проблема, точніше дві: чим нам це загрожує та який алгоритм виходу зі ситуації обрати.
Щодо негативних наслідків, то вони можуть дійсно бути значними. Невведення в дію своєчасно системи електронного декларування загрожує відтермінуванням чергового траншу МВФ на 3 млрд $ (а українській гривні для міцності він саме зараз не завадив би), 1,2 млрд $ макродопомоги від ЄС, ще ряду фінансових проектів. Крім того, згадаймо, це остання нереалізована вимога з "безвізового пакету" із ЄС. Враховуючи лобістські зусилля Раші та хитку позицію кількох європейських держав, це може бути використано як формальний привід перенести питання на наступний рік. Тому ціна питання особливо висока. І тут уже зрив процесу та його наслідки "доброзичливці" неодмінно обернуть проти Президента, але й нам усім це вельми дорого коштуватиме.
А тепер про шлях виходу із ситуації. Прочитав сьогодні грунтовну статтю на Економічній правді якраз із цього приводу. Там автори провели дійсно серйозний аналіз, нема заперечень, але коли доходиш до висновків, завіяло певною однобокістю. Я не про той дивний пасаж, як авторам хотілося, але не вдалося знайти безпосередню вину Президента, однак вони такої надії не полишають... Це типова для Укрправди легенька політична закомплексованість. Я про інше. Вони співставляють два виходи: "поганий і ще гірший". Перший - це відтермінувати введення першого етапу електронного декларування, тобто зірвати терміни. Другий - вводити вчасно, але з проблемним і недостатньо захищеним софтом у тестовому режимі, побоюючись, що злодійкуваті чиновники скористаються цим, щоб виправдати свої "помилки" ніби то "стороннім втручанням". Автори, а вслід за ними й чимало експертів підняли шум, що другий спосіб зовсім неприйнятний, хоча й перший теж "не медом намазаний". І вже, виходячи з цього нападають на Порошенка за те, що він жорстко вимагає вчасно ввести систему електронного декларування.

А я б не був настільки категоричним. Найперше, це ще питання, чи таки вдасться відкрутитися брехливим чиновникам при вчасному введенні системи, хоч і з проблемами її захисту від втручань. Перевірка фактів зовнішніх проникнень, зломів, їх спрямованості теж може нейтралізувати злодійські викрутаси. Крім того, запідозреного крутія можна перевірити й іншими методами та органами (у НАЗК є ж і інші інструменти). Сам факт спроби викрутитися, зіславшись на хакерську атаку, вже буде додатковою підозрою. Тому в цій частині я катастрофи не бачу, хіба додаткові проблеми. А от у зовнішньому вимірі вчасний запуск системи електронного декларування таки приніс би країні помітніші вигоди й перспективи.
Коли я пишу про вчасне введення в дію, то, на жаль, маю на увазі вже не чітко 00 годин 15-го серпня. Бо вже чисто фізично здійснити відповідні дії не вдасться. Мова йде про затримку на дні (максимум на тижні), а не на місяці.
І зовсім на останок, дуже неприємно, коли основний шум починають піднімати саме ті, хто свого часу найбільше спричинилися до того, що даний закон не був вчасно прийнятий. Їхня багатомісячна затримка якось призабулася. А дарма, бо забуте зло неодмінно породжує рецидиви..

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Это совсем другие декларации. В налоговой указаны только доход за период, уплаченые налоги и машины недвига насколько помню

Хіба не можна на базі існуючої системи створити спеціальні декларації для чинуш?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Напевно й не уникнуть відповідальності розробники софту, які не забезпечили належного захисту системи від злому.
Як оцінювати в цій ситуації членів НАЗК - як жертву, чи як співвідповідачів - сам гублюся.

Ну це ж туфта i лажа, за останнi 2 днi в прямих ефiрах дурь каждого была видна. Лукавить Тарасик.   :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Это совсем другие декларации. В налоговой указаны только доход за период, уплаченые налоги и машины недвига насколько помню

Хіба не можна на базі існуючої системи створити спеціальні декларації для чинуш?

Та хз.
Я там знаю что писалось на основе чего и как.
Там и получатель деклараций другой насколько я понимаю, ониж не в налоговую отправляются.
Та вообще в голову не бери, это все просто отмазки я так понимаю. Реально там проблемы  свзаимодействием системи  с третьими базами данных.
Я вообще не большой спец в этих всех сетевых технологиях и не знаю техзадания. Но не вижу большой сложности в написании всего этого, тем более проскользнуло что они использовали открытыее коды для этого.
Те, в пеереводе на общепонятный, ребята взали давно написаниые модули и просто модифицировали под свои цели. Да там работы на месяц от силы учитывая то что все эти секретки, сертификаты и верификации в тех модулях давно встроены. Насчет этого дебильного БанкАйди, не уверен, но все остальное есть 100%.
 По сути я так понял что там сделана база и формы ввода/вывода, невьебенная работа, прямо скажем  :smilie8:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Жирна зрада зірвалася :gigi:

Корчак Наталія додала 2 нові світлини — з Igor Tkachenko та Yuriy Novikov.
8 год. ·
Ну що ж дорогі друзі, як бачите, без політики і без істерики, рівно о 00.00 ми, вчасно запустили електронне декларування, система працює, тепер розробникам потрібно зконцентруватися на усуненні недоліків і отримати сертифікацію. УНИАН UNN Interfax-Ukraine ТСН 112.ua 5 канал 24 Канал




Сергій Маштабей Muhaylo Serebryakov, взагалі ст.366-1 ККУ це стаття на майбутнє, зараз головне ст.368-2 ККУ. навіть, хоча я не поділяю вашу точку зору з приводу невизнання декларації доказом (бо основні проблеми ДСТЗІ змальовувала у проблемі збереження даних а не у проблемі заповнення декларації), якщо так станеться і недостовірне декларування без сертифікату не буде визнано як доказ саме діяння передбаченого ст.366-1 ККУ, то ГОЛОВНИМ залишається питання підтвердження законності набуття майна. навіть не так важливо що декларант подасть у своїй декларації як важливо що (яке майно, цінності) виявлять у декларанта. а для цього немає значення отримала система е-декларування сертифікат чи ні. тому не нагнітайте паніки там, де її немає.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 08:45:24 08:45 від optimist »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
навіть не так важливо що декларант подасть у своїй декларації як важливо що (яке майно, цінності) виявлять у декларанта. а для цього немає значення отримала система е-декларування сертифікат чи ні. тому не нагнітайте паніки там, де її немає.


Захiд на це не купиться, дурних нема. Пояснення було тут:

http://rpr.org.ua/news/zayava-antykoruptsijna-hrupa-rpr-zasterihaje-uryad-ta-prezydenta-schodo-nevykonannya-zobov-yazan-ukrajiny-iz-zapusku-systemy-elektronnoho-deklaruvannya/

Цю солодку парочку варто було б посадити, навiть якщо по (совковiй) прoцедурi все прaвильно - за саботаж, брехню i загрозу нацiональнiй безпецi.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 11:15:31 23:15 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою.

Про це нагадав керівник групи підтримки України Єврокомісії Петер Вагнер у Твіттері.

"Важливо, щоб система була запущена з сертифікатом безпеки, який гарантує кримінальну відповідальність за неправдиві свідчення", - наголосили в Представництві ЄС.
"Сертифікат технічної безпеки - це ключова умова. Важливий крок у боротьбі з корупцією в Україні!" - підкреслили у відомстві.

Як повідомлялося, опівночі сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування.

Водночас, як повідомляла Європейська правда, через відсутність атестату захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ в суді. Відповідно, посадовців, що опублікують неправдиву інформацію про  свої статки, неможливо буде притягнути до відповідальності.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 02:19:55 14:19 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Як на мене, то зараз не слід фіксувати стан  :smilie3:, а слід наполягати на як найшвидшому виправленні помилок. Причому помилок розробників та замовників.
Протокол, строки, хай додаткові два тижні. За цей строк чиновники зрозуміють яким чином заповнювати ті "40 сторінок". Вони ж не одразу ломануться заповнювати декларації. Хай готуються, знайомляться з .. інтерфейсом системи.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
Алексей Науменко
‏@specadm

 а у ДССЗІ методичка по шифруванню даних від 1976 року, а там немає що таке Bitlocker - тому не дають сертификат xD


https://twitter.com/specadm/status/765127214157459456


Хi-xi  :love:



 :lol:

Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Зараз звичайно відриватися будуть по повній  :gigi:, але замовника треба все ж таки турбувати. Я б перевірила технічне завдання  :smilie3:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Методички в ДССЗІ  за 40 рокiв могли б змiнити? Чим вони займались весь цей час?  :smilie11:
Prosperity is based on people and ideas

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Як на мене, то зараз не слід фіксувати стан  :smilie3:, а слід наполягати на як найшвидшому виправленні помилок. Причому помилок розробників та замовників.
Протокол, строки, хай додаткові два тижні. За цей строк чиновники зрозуміють яким чином заповнювати ті "40 сторінок". Вони ж не одразу ломануться заповнювати декларації. Хай готуються, знайомляться з .. інтерфейсом системи.

Абсолютно доцільно.
Багато систем так впроваджують, крок за кроком, модуль за модулем.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Не можу зрозуміти в чому проблема. Так не встигли з авторизацією/атентифікацією. Ну виправлять з часом, вони за той час втечуть чи що.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Чиновницька каста десь імітує, десь саботує, а десь свідомо спотворює реформи.
Маніпуляція робиться шляхом перестановки черговості дій і зміщення приоритетів - так щоб перетворити все на абсурд. І все це під базарний гвалт - "ви ж хотіли як на Заході, то ось вам тримайте". Або - "ви ж хотіли по закону, то ось вам по закону".
Українців намагаються причвчити до того що західна модель нам не підходить.
Цей шлях до речі вже був обкатаний в Росії - нічого нового.

« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 05:20:42 17:20 від Декодер »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Чиновницька каста дає зрозуміти Заходу, що сприймає український народ як заручників, за якими буде ховатись.
Тобто - Захід тисне на владу, а влада тисне на народ, годуючи його спотворенними імітаціямиі ховаючі це за демагогією комуняцької школи.
Це український варіант російскої тактики "будем бомбить Воронеж".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Як i очiкувалось  :smilie1:
 :Prapor2:



Так це ж не назавжди без атестату, все одно атестують.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Методички в ДССЗІ  за 40 рокiв могли б змiнити? Чим вони займались весь цей час?  :smilie11:

BitLocker Drive Encryption — проприетарная технология, являющаяся частью операционных систем Microsoft Windows Vista Ultimate/Enterprise, Windows 7 Ultimate/Enterprise, Windows Server 2008 R2 и Windows 8. BitLocker позволяет защищать данные путём полного шифрования диска(ов) (логических, с Windows 7 — и карт SD и USB-флешек) (в терминологии Microsoft — тома(ов)).

Не знаю що там насправді про той бітлокер, але сертифікованих спеціалістів Microsoft у держустановах просто нема як класу, бо такий спеціаліст претендує на зарплатню >$1000. Де у нас в держустановах платять такі зарплати?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Методички в ДССЗІ  за 40 рокiв могли б змiнити? Чим вони займались весь цей час?  :smilie11:

BitLocker Drive Encryption — проприетарная технология, являющаяся частью операционных систем Microsoft Windows Vista Ultimate/Enterprise, Windows 7 Ultimate/Enterprise, Windows Server 2008 R2 и Windows 8. BitLocker позволяет защищать данные путём полного шифрования диска(ов) (логических, с Windows 7 — и карт SD и USB-флешек) (в терминологии Microsoft — тома(ов)).

Не знаю що там насправді про той бітлокер, але сертифікованих спеціалістів Microsoft у держустановах просто нема як класу, бо такий спеціаліст претендує на зарплатню >$1000. Де у нас в держустановах платять такі зарплати?

Якби ця проблема керiвником була озвучена, держава б знайшла кошти на вiдповiдного фахiвця, не в цьому справа. Справа в замовчуваннi, навмисному затягуваннi i вiдвертому саботажi.

А нафiга взагалi така служба державi потрiбна, яка працює по iнструкцiям середини минулого сторiччя? От яка вiд неї користь?! лише проблеми..
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Як i очiкувалось  :smilie1:


Так це ж не назавжди без атестату, все одно атестують.


Потрiбен сертифiкат, а глава  ДССЗІ євдоченко скавав, сертифiкат не дам, iбо некуй (у самого в декларацiї лише прочерки, нищеброд тобто),  i затягувате це може ще дуже-дуже довго (а головне законно - з такимим "методичками"). Йому НЕ ТРЕБА, щоб ця система повноцiнно працювала, бо у нього власний, шкурний iнтерес.

Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Якби ця проблема керiвником була озвучена, держава б знайшла кошти на вiдповiдного фахiвця, не в цьому справа. Справа в замовчуваннi, навмисному затягуваннi i вiдвертому саботажi.

Я не дуже впевнений що це був саме саботаж. Якщо прийняти на віру, що там справа саме в технологіях, якими наші держслужби просто не володіють... тут ні про який саботаж не може йти мови, вони реально просто не знають цих технологій, і в їхніх документах навіть таких слів нема.


А нафiга взагалi така служба державi потрiбна, яка працює по iнструкцiям середини минулого сторiччя? От яка вiд неї користь?! лише проблеми..

То вже інше питання, тут треба звертатися до ВР з приводу реформування цієї служби, але доки вона нормативно є - нікуди не дінешся. Чекати якихось чудес від президента - марно. Ну можна через коліно переламати, але чим тоді буде Порошенко відрізнятися від Януковича.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Якби ця проблема керiвником була озвучена, держава б знайшла кошти на вiдповiдного фахiвця, не в цьому справа. Справа в замовчуваннi, навмисному затягуваннi i вiдвертому саботажi.

Я не дуже впевнений що це був саме саботаж. Якщо прийняти на віру, що там справа саме в технологіях, якими наші держслуюби просто не володіють... тут ні пр який саботаж не може йти мови, вон иреально просто не знають цих технологій, і в їхніх документах навіть таких слів нема.

 :fp2   :gigi:

Це i є саботаж, небажання змiнювати стиль роботи вiдповiдно вимогам часу, або ж цi люди просто неквалiфiкованi, непридатнi на цi посади, i тодi мають бути звiльненi негайно.

Цитувати
[/

А нафiга взагалi така служба державi потрiбна, яка працює по iнструкцiям середини минулого сторiччя? От яка вiд неї користь?! лише проблеми..

То вже інше питання, тут треба звертатися до ВР з приводу реформування цієї служби, але доки вона нормативно є - нікуди не дінешся. Чекати якихось чудес від президента - марно. Ну можна через коліно переламати, але чим тоді буде Порошенко відрізнятися від Януковича.

Переламати дрємучий совок через колiно таки доведеться, iншого виходу нема, звичайно що совок буде опиратись i верещати як свиня, iнакше -  втратити пiдтримку заходу i опинитись в обiймах хуйла.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 08:27:52 20:27 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Посол Британії: Запуск неповної системи е-декларування може зіпсувати репутацію України

Запуск неповної системи електронного декларування статків чиновників може негативно вплинути на репутацію України на міжнародній арені, заявила посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф.

"Вітаю з досягненнями України у боротьбі з корупцією, включаючи важливу роботу НАБУ та НАЗК", - написала Гоф у Twitter. "Але запуск неповної системи е-декларування може призупинити прогрес та негативно вплинути на репутацію України", - зазначила вона. "Сподіваюся на повноцінний запуск системи е-декларування невдовзі", - підкреслила посол.

http://www.unian.ua/politics/1471053-posol-velikobritaniji-zapusk-nepovnoji-sistemi-e-deklaruvannya-moje-zipsuvati-reputatsiyu-ukrajini.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Це i є саботаж, небажання змiнювати стиль роботи вiдповiдно вимогам часу, або ж цi люди просто неквалiфiкованi, непридатнi на цi посади, i тодi мають бути звiльненi негайно.

Абсолютно, вони і є некваліфіковані та непридатні.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2016, 08:44:45 20:44 від svit »