Автор Тема: Уряд хоче ввести прогресивний податок на доходи  (Прочитано 7961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Яценюк: Уряд збільшить податки для тих, хто багато заробляє

Уряд пропонує ввести в Україні прогресивну систему оподаткування населення

Про це, представляючи антикризовий пакет у Верховній Раді, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За його словами, громадяни, які заробляють 300 тис. гривень, платитимуть 20% податку, ті хто заробляють більше 500 тис. гривень – 25%.

«Мова йде про 300 тис. громадян, які володіють 60% загальних активів України.  1,7% багатих, повинні заплатити податки, щоб 98% українців відчули, що в країні прийшов час соціальної справедливості», - зазначив Яценюк.

http://espreso.tv/new/2014/03/27/yacenyuk_uryad_zbilshyt_podatky_dlya_tykh_khto_bahato_zaroblyaye

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
 :smiley24:

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
300 тис в рік?

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Но перед этим надо закрыть обход этого податку, а то они и обычного неплатят нихрена...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
300 тис в рік?

Ну оскільки там

Цитувати
Мова йде про 300 тис. громадян

то думаю в рік.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
скроют доходы еще больше, не ?

Offline macintosh

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Стать: Чоловіча
Но перед этим надо закрыть обход этого податку, а то они и обычного неплатят нихрена...

ввести зміни в кримінальний кодекс, за обхід давати 10-точку  :gigi:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
300 тис в рік?

Ну оскільки там

Цитувати
Мова йде про 300 тис. громадян

то думаю в рік.

Оце так. Я входжу до когорти мажорів?  :smilie10:
Син вчительки і вчителя, без копійки в кармані ще 5 років назад, який вчився на бюджеті, торгував всім чим міг(законно і не дуже), щоб з дівкою хоч в кіно піти, став мажорм? Який тепер має утримувати інші 98%!  :weep:

Ридаю  :lol: :weep: Подзвонити дружині обрадувати, що ми мажори!!!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Правительство Украины намерено ввести в Украине прогрессивную шкалу налогообложения доходов физических лиц. Появятся сразу пять ставок в зависимости от размера ежемесячного дохода. Об этом говорится в антикризисном законопроекте №4576.

Для доходов до 10 прожиточных минимумов в месяц (около 12 тыс. грн) будет применяться ставка 15%, 10-17 прожиточных минимумов (12-20 тыс. грн) - 17%, 17-33 прожиточных минимума (20-39 тыс. грн).

Доходы в 33-66 прожиточных минимума (39-78 тыс. грн) будут облагаться 25%-ным налогом. Налог на сверхдоходы составит 30%.


Сейчас ставка подоходного налога составляет 15%, для доходов свыше 12 тыс. грн в месяц - 17%.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Оце так. Я входжу до когорти мажорів?  :smilie10:
Син вчительки і вчителя, без копійки в кармані ще 5 років назад, який вчився на бюджеті, торгував всім чим міг(законно і не дуже), щоб з дівкою хоч в кіно піти, став мажорм? Який тепер має утримувати інші 98%!  :weep:

Ридаю  :lol: :weep: Подзвонити дружині обрадувати, що ми мажори!!!

А що не так. Ось ще раз список податкових ставок в країнах світу.  У багатьох країнах Євросоюзу найбідніші взагалі не платять податку на доходи, а найбагатші біля половини доходу. У Франції взагалі 75%. Так що звикайте. Нормальна світова практика. Ну за винятком різних Росій і Монголій.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Оце так. Я входжу до когорти мажорів?  :smilie10:
Син вчительки і вчителя, без копійки в кармані ще 5 років назад, який вчився на бюджеті, торгував всім чим міг(законно і не дуже), щоб з дівкою хоч в кіно піти, став мажорм? Який тепер має утримувати інші 98%!  :weep:

Ридаю  :lol: :weep: Подзвонити дружині обрадувати, що ми мажори!!!

А що не так. Ось ще раз список податкових ставок в країнах світу.  У багатьох країнах Євросоюзу найбідніші взагалі не платять податку на доходи, а найбагатші біля половини доходу. У Франції взагалі 75%. Так що звикайте. Нормальна світова практика. Ну за винятком різних Росій і Монголій.

300к/12 == 25к в місяць = 2к баксів.
А в яких країнах 2к баксів = мажор? При тому, що мене то заставлять платити, я нікуди не дінуся, папік в мене вчитель хімії, питань не порішає. А депутати і приближені, бідні, як церковні миші, і далі будуть обходити ці податки. Навіть субсидію оформлять.


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
В тень, все в тень.
Проходили уже прогрессивную шкалу, до 40% подоходный налог по-моему был.
Потом была либерализация до 13% - еще пиарились, мол самый низкий налог на доходы физических лиц в Европе.
Даже то, что есть сейчас (15-17) - много, потому что еще есть ЕСВ больше 30% и всего выходит в районе 50%. Поэтому так много серых зарплат.
Поднять налоги при стагнирующем бизнесе - значит загнать его в тень или уничтожить.
Вспоминается карикатура из журнала "Красная бурда"

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Все це буде безрезультатне дрочево. Позаганяють в тінь. Краще б різали видатки.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
В тень, все в тень.
Проходили уже прогрессивную шкалу, до 40% подоходный налог по-моему был.
Потом была либерализация до 13% - еще пиарились, мол самый низкий налог на доходы физических лиц в Европе.
Даже то, что есть сейчас (15-17) - много, потому что еще есть ЕСВ больше 30% и всего выходит в районе 50%. Поэтому так много серых зарплат.
Поднять налоги при стагнирующем бизнесе - значит загнать его в тень или уничтожить.
Вспоминается карикатура из журнала "Красная бурда"


Так і буде. Мало того, що через всіляки ПДВ і збори реально плотиш величезні податки, так ще і мало. Ти ж паскуда, почав масло з червоною рибою їсти і взуття шкіряне купувати, назад в болото!


Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
я понимаю желание правительства получить дополнительные сборы, ибо страну реально поставили на краю пропасти. Но сейчас мне кажется более уместным было бы урезание расходов бюджета при свободе предпринимательства. Нужно чтобы механизм начал работать, колесики вертеться. Тогда пойдут доходы. Иначе ничего хорошего не будет.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?


Можна зробити. В багатьох країнах різниця між найбільшим і найменшим податками біля 50%, а в нас від 15% і до 25 чи 30%. В нас пропонується ще не дуже прогресивний податок.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Для початку потрібно припинити оподаткування доходів, що дорівнюють прожитковому мінімуму.
По друге враховувати склад сім'ї, скільки утриманців має платник податків.
По третє вивести зарплату з тіні - припинити оподаткування фонду заробітної плати юридичних осіб.
І тільки потім постає питання розміру ставок.
А так це не реформи, а імітація, що не принесе відчутного ефекту.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий

Знаю, в некоторых штатах есть налог аналогичный НДС, но нигде не берут больше 10%, шо уже меньше нашего.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Для початку потрібно припинити оподаткування доходів, що дорівнюють прожитковому мінімуму.
По друге враховувати склад сім'ї, скільки утриманців має платник податків.
По третє вивести зарплату з тіні - припинити оподаткування фонду заробітної плати юридичних осіб.
І тільки потім постає питання розміру ставок.
А так це не реформи, а імітація, що не принесе відчутного ефекту.

+100500

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

будемо такими ж багатими як вони теж таке собі зможемо дозволити,
нам рівнятись на їх величини безглуздо 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

Ну то в нас треба встановити нульову ставку податку на доходи  для доходів < 30 000 грн

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
я понимаю желание правительства получить дополнительные сборы, ибо страну реально поставили на краю пропасти. Но сейчас мне кажется более уместным было бы урезание расходов бюджета при свободе предпринимательства. Нужно чтобы механизм начал работать, колесики вертеться. Тогда пойдут доходы. Иначе ничего хорошего не будет.
+1. У нас государственный и коммунальный сектор намного менее эффективен, чем частный.
На сегодняшний день чем меньше государство вмешивается в экономику, тем лучше она себя чувствует.
Нужна дерегуляция и урезание расходов.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

будемо такими ж багатими як вони теж таке собі зможемо дозволити,
нам рівнятись на їх величини безглуздо 

з таким підходом - ніколи ми багатими не будемо. Це в нас кримінальний злочин! Всі в болото, гоп!
Ще раз кажу, не треба давити дурнуватими податками тих, хто зумів хоч щось заробити, треба давати шанс іншим заробляти, тоді і податки будуть платити.
Ще раз кажу, який в ж мажор з доходом в 2к баксів? Не накрадених, не на обмані. А важкою працею зароблені.
Цих грошей реально на НОРМАЛЬНЕ життя, не більше.

п.с. Моя зп набагато більша за 2к баксів. При цьому я катаюсь на машині 92р. в. Живу в старій квартирі.

Так, я зробив зуби, сходив до лікарів, підправив давні шрами(це треба було зробити в 18, але через бідність і безплатну медицину, я зробив в 30), навіть корекцію зору зробив, бо маю за що. Жінці можу дозволити купити щось коштовне на д.р. і т.п
Почав купувати дороге взуття сімї. Можу дозволити собі раз на рік поїхати в якийсь Єгипет на тиждень.

Але мені до мажора, як рачки до києва. А тепер мене хочуть напрягти платити за алкаша сусіда, який крім бухати, ще вміє з аквафрешем бігати і кричати расєя? Не буде цього.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

Ну то в нас треба встановити нульову ставку податку на доходи  для доходів < 30 000 грн
до 10к точно. І дати любям можливість заробляти навіть більше, щоб мали змогу платити податки. А не стригти тих, хто хоч якось зумів вирватися з бідності.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 476
  • ПТН - ПНХ!

з таким підходом - ніколи ми багатими не будемо. Це в нас кримінальний злочин! Всі в болото, гоп!
Ще раз кажу, не треба давити дурнуватими податками тих, хто зумів хоч щось заробити, треба давати шанс іншим заробляти, тоді і податки будуть платити.
Ще раз кажу, який в ж мажор з доходом в 2к баксів? Не накрадених, не на обмані. А важкою працею зароблені.
Цих грошей реально на НОРМАЛЬНЕ життя, не більше.

п.с. Моя зп набагато більша за 2к баксів. При цьому я катаюсь на машині 92р. в. Живу в старій квартирі.

Так, я зробив зуби, сходив до лікарів, підправив давні шрами(це треба було зробити в 18, але через бідність і безплатну медицину, я зробив в 30), навіть корекцію зору зробив, бо маю за що. Жінці можу дозволити купити щось коштовне на д.р. і т.п
Почав купувати дороге взуття сімї. Можу дозволити собі раз на рік поїхати в якийсь Єгипет на тиждень.

Але мені до мажора, як рачки до києва. А тепер мене хочуть напрягти платити за алкаша сусіда, який крім бухати, ще вміє з аквафрешем бігати і кричати расєя? Не буде цього.
Нормальна ойропейська практика. 20% - це понти. Насправді українські айтішники уху їли, мають по 3к баксів+ і платять 5%

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Нормальным считается налог,когда отдаёшь 30% с бесконечности. Есть еще социальный там-пензионный,но у нас он платится до 17 000  гривень,а потом нет. Так что,если взять 100 000 евров,то заплатишь: 30 000 + 2700 = 32700 налогов и спи спокойно. Причем,он ложится на себестоимость,так шо с прибыли не плотишь...Ну дело нормальное. Так жить можно. Но я бы брал бы 10% с оборота вместо этого с желающих. Для ряда бизнесов это было бы лучче,а бюджету таньге б не уменьшилось бы.