Автор Тема: Рада прийняла закон: 75% телеефіру має здійснюватися українською мовою  (Прочитано 468 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
« Останнє редагування: Травня 23, 2017, 07:42:45 19:42 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Але вступить в дію цей закон аж через 4 місяці? Невже так багато часу треба щоб адапутватись?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Та все ок, 4 місяці їм щоб підготуватися та попрощатися з кацоязом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Але вступить в дію цей закон аж через 4 місяці?
Невже так багато часу треба щоб адапутватись?
Треба титрувати радянське кiно-лайно та перекладати старi-новi амерськi серiали.
Менi незрозумiло позицiя регiональних ЗМI, до яких можна вiднести й 112 Украiна.
За Законом... воно може надавати ентер як Рос. мовному цирку, так i на Держ. мовi.
Що рахуеться пiд Нац. телеканалами - Перший, Iнтер та Плюси?..
Два з них не Нацiональнi, а приватнi.
Лищаеться Перший UA (+ Ера).
Закон  :smiley24:, от тiльки як вiн виконуватися буде.
Пропуную  й на нашому СУПi ввести 100% спiлкування Держ мовою.
Хто буде брикатися - вiдправляти в ФУП.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Українські діячі культури провели прес-конференцію про необхідність ухвалення законопроекту про квоти на українську мову на телебаченні.
---------------------------
Ірма Вітовська-Ванца Я почуваю себе дискримінованою в цій країні, являючись актрисою і не бажаючи нікуди емігрувати. Я думаю, що багато глядачів, які хочуть дивитись українське, відчувають себе так само.
лариса руснак Нещодавно знімався серіал про Майдан. Серіал знімався російською мовою. Як таке може бути: про наш Майдан російською мовою? Коли я почала піднімати це питання, почались якісь розшаркування, "толерантність", яка не допустима в нашій ситуації. Треба бути більш конкретними. Бо до нас нетолератнті, коли нам присилають відрізані вуха і носи. Зараз у нас одне єдине питання - виживання.
Богдан Бенюк Зайдіть будь-куди: в парламент, в кабінет міністрів, в адміністрацію президента. Ви почуєте там будь-шо завгодно, але не українську мову. Школа №92, куди ходять мої онуки це українська школа імені Івана Франка, але це російська школа, тому що всі довкола говорять російською мовою, вчителі так само говорять російською мовою
Римма Зюбіна З 2000 року україномовний, навіть не український актор, потерпав від того, що могли сказати: "Ми вас не беремо зніматись, тому що у вас акцент". Не брати актора в Україні тому що у нього українізми проскакують в "рузкам ізикє" це досить-таки дивно.
Анатолій Гнатюк Я дуже надіюсь що садистське знущання над українцями в своїй країні за українську мову на решті-решт припиниться. Треба бути повним ідіотом, щоб не розуміти, що мова будь-якої держави це стратегічний фундамент для виживання цієї держави, для виживання нації. Мова є нація.



Повна версія:

If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хай тi дiячи культури роблять цiкавий продукт, який будуть купляти не лише у нас, а й за кордором.
Рос.- мовний крим. серiал "Нюхач" - суто Укр. виробництво... вже купили декiлька краiн.
Тобто, справа не в тому, на якiй мовi - можна титрувати, перекладати тощо..., а в тому, що саме пропонуе продакшен.
Однак... ложку доьогтю може пiдкринути Оппозиуцiя.
Хоча Педро готов будь якоi митi пидписати Закон про мовну квоту на ТБ.
А як воно буде на практицi - подивимось.
Поки що... телеканал Ахметова - ТК Украiна - робить власнi серiали... вiдразу на Рос. та Укр. мовi.
Такий вiнигрет... мама не горюй.
 :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.