Автор Тема: Чергове ДТП (5 трупів) на тротуарі в Харкові - пора лінчувати...  (Прочитано 10840 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
А, не зовсім зрозумів, що йдеться про дані зовнішніх приладів вимірювання.

Але тут проблема таки в тому, що ці людці навіть і не дивляться на спідометри під час своїх 'маневрів'. А достатнього досвіду водіння, щоб 'відчувати' швидкість авто, в них тим більше немає  :smilie2:

Кикер пишет что когда ГАИшник фиксирует превышение как допустимое в 20 км, у водителя на спидометре превышение уже 30 км

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
А, не зовсім зрозумів, що йдеться про дані зовнішніх приладів вимірювання.

Але тут проблема таки в тому, що ці людці навіть і не дивляться на спідометри під час своїх 'маневрів'. А достатнього досвіду водіння, щоб 'відчувати' швидкість авто, в них тим більше немає  :smilie2:

Кикер пишет что когда ГАИшник фиксирует превышение как допустимое в 20 км, у водителя на спидометре превышение уже 30 км

Та вже в'їхав, я з точки зору автоюзера спочатку сприйняв.

Транспортник же ж, кажу, теорія відносності  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
Шкода загиблих людей. На їхньому місці могли бути ви чи ваші рідні, чи друзі.

Одна із причин цієї трагедії в тому, що люди не можуть зрозуміти простої речі - правила дорожнього руху написані кров“ю і написані для того, щоб зберегти людям життя.

Інша причина - ось ця нахабна розхристаність і якась дурна ненависть до тих же патрульних на дорогах. Так, я розумію, що є корупція, хабарі, але повсюдне “за што ти мєня астанавіл“, “а хто ти такой шоб я тєбє права паказивал“, “ти нє імєєш права мєня астнавлівать“,.... - це є однією із причин того загального бардака на дорогах.
Невже хтось справді думає, що поліції приємно колошкатися з трупами в результаті аварій і тупого нехтування правилами руху?

Я за двацять років водіння авта не отримав жодного зауваження з боку поліції. Може тому що вже на той час вивітрилася дурість молода із голови. Може тому, що дружина весь час нагадує - не перевищуй!  :smilie1:

Що робити із молодими водіями?
Дуже просто - жорстоко карати за найперше ж порушення. Щоб одразу пам“ятали що так не можна. Принаймні, після другого порушення протягом одного року - відбирати права на рік. Або щось у такому ж дусі.
Не знаю, але щось має змінитися.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
На самом деле это не единичный случай.
Я подобное лично наблюдал в Симферополе, дето 2010 году
Счастье было в том что на переходе было до странного мало людей и они успели отскочить
Машину по тротуару пронесло метров с пятьдесят и ее остановили только цветочные клумбы

Водитель кстати был не оченьто и молод

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ну що ж, відомо, що дурень із часом стає просто старим дурнем.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
Антон Геращенко is with Игорь Поддубный.
50 mins ·

По вчерашней харьковской трагедии становится известно все больше деталей.

И я, и все кто видел видео задавались вопросом, почему девушка водитель «Лексуса» даже не пыталась затормозить в момент столкновения.

После того, как сегодня харьковский интернет провайдер «Триолан» выложил видео со своих камер наблюдения напротив Харьковского Исполкома, все стало ясно.

«Лексус» оказывается участвовал в гонках по мирному вечернему Харькову.

А несчастные пешеходы стали жертвами глупого желания малолетней девицы пофорсить.

Следствие теперь должно установить личность водителя второго авто участвовавшего в «покатушках». Он будет важным свидетелем в деле по установлению виновных в харьковской трагедии, за которой последует неотвратимое наказание!
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
У нас тут специфика. Все милионеры юридически нищие. Тоесть по факту они вообще не будут ничего платить при такой норме.
Зуб даю что эта коза не имеет в собствености даже айфона

По наявності айфона не можна судити про рівень матеріального достатку, бо його може купити людина навіть з невеликим доходом, з розстрочкою на рік.

З тої ТП дійсно нічого не візьмеш, бо тачка не її, дав папік порулити. Щодо мільйонерів не погоджуюсь - вони у власності як правило мають нерухомість, гроші на банківських рахунках.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А чому у неї після третього порушення не забрали права на рік чи два?
Тому що родич - прокурор.
Якi можуть бутипитання  -  дивись висновки та бiографiю Зайцевой.
Мiж тим, в невеликому розясненню Голосу Стаолiци 106 FM www.gs.fm адвокат по Крим. злочiнам Iван Лiберман зазначив, що коли у дiвки будуть гарнi адвокати та придумають iй чудовий захист, то Зайцева... може отиримати менше 5 рокiв.
Це означае, що зараз вона може придумати будь якi причини, за яких ii провина може буде "зiпсована" станом здоров'я, несправнiстю автiвки або якимось форс-мажором, який передбачiти не можна.
Це може бути раптовий тиск Зайцевоi, несправнiсть двигуна тощо.
Тобто, Зайцева, при будь яких понтах ii адвокатах... може або вийти пiд заставу, або пiд особистi забов'язаня...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Ну уже ж был прецедент когда одного кренделя отпустил при сходных обстоятельствах потому как у него именно в этот момент, впервые в жизни "произошел эпилептический припадок"

А насчет отобрать права то за что? Там мелкие нарушения типа неправильной парковки в основном

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
відео там де видно перегони

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
 Під час засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрювана у харківській ДТП із 5 загиблими Олена Зайцева сказала, що не визнає своєї провини

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Постраждали люди. Це єдине, що мене турбує. Надіюся, що сім'ї постраждалих дозволять, щоб мої батьки надали їм допомогу", - сказала Зайцева.  - Такий собі прозорий натяк....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Щодо своєї вини вона відмовилася надавати свої пояснення. "Цю інформацію надасть захисник", - сказала вона.

Пізніше на уточнююче запитання судді, чи визнає Зайцева свою провину, вона відповіла: "Ні, не визнаю".

Також Зайцева попросила медичного обстеження та надання лікування.

https://espreso.tv/news/2017/10/20/vynuvatycya_dtp 

Під час засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваній у харківській ДТП із 5 загиблими Олені Зайцевій сторона обвинувачення повідомила, у її крові виявили опіати.

Ось ця потвора...  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2017, 04:28:32 16:28 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Насчет опиатов там количественныый анализ нужен
Бо они даже от булок с маком определяются

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
"Постраждали люди. Це єдине, що мене турбує. Надіюся, що сім'ї постраждалих дозволять, щоб мої батьки надали їм допомогу", - сказала Зайцева.  - Такий собі прозорий натяк....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Вони і так за рішенням суду будуть зобов'язані виплачувати допомогу.

А щодо опіатів. Цілком можливо, що ковтнула пачку кодарексу, у Харкові це нормальне явище.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
"Постраждали люди. Це єдине, що мене турбує. Надіюся, що сім'ї постраждалих дозволять, щоб мої батьки надали їм допомогу", - сказала Зайцева.  - Такий собі прозорий натяк....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Вони і так за рішенням суду будуть зобов'язані виплачувати допомогу.

А щодо опіатів. Цілком можливо, що ковтнула пачку кодарексу, у Харкові це нормальне явище.

Батьки? За рішенням суду? Цікаво якщо суд вирішіть що не вона має компенсувати а батьки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
Ця паскуда є повнолітньою, тому батьків ніхто не змусить нічого компенсувати.
Але все одно, навіть якщо їй дадуть 10 років, то у 30 років вона вже буде на волі.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
"Постраждали люди. Це єдине, що мене турбує. Надіюся, що сім'ї постраждалих дозволять, щоб мої батьки надали їм допомогу", - сказала Зайцева.  - Такий собі прозорий натяк....  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Вони і так за рішенням суду будуть зобов'язані виплачувати допомогу.

А щодо опіатів. Цілком можливо, що ковтнула пачку кодарексу, у Харкові це нормальне явище.

Батьки? За рішенням суду? Цікаво якщо суд вирішіть що не вона має компенсувати а батьки.

Она совершеннолетняя, так что батьки там вообще сбоку припеку.

Единственный вариант это признание ее недееспособной и назначение родителей опекунами. Да то помоему не даст суду право назначить компенсации за ИХ СЧЕТ. Просто опекуны должны распоряжаться имуществом опекуемого, но не несут ответственность своим имуществом перед третьими лицами

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Ця паскуда є повнолітньою, тому батьків ніхто не змусить нічого компенсувати.
Але все одно, навіть якщо їй дадуть 10 років, то у 30 років вона вже буде на волі.  :smiley23:

Та еще и за хорошее поведение через 5 выйдет

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ця паскуда є повнолітньою, тому батьків ніхто не змусить нічого компенсувати.
Але все одно, навіть якщо їй дадуть 10 років, то у 30 років вона вже буде на волі.  :smiley23:
В кращому випадку - вiд 5 рокiв.
Може в США iншi Закони й Порядки...
Наша "Дуся"... може й рiк вiдсидiти, а коли адвокати накопають, що вона таки хвора (на голову), то взагалi сидiти не буде.
Умовний термiн - з великою натяжкою та при добрих адвокатах.
Адже у неi не було Умисне вбивство, а ЧП.
Для адвокатiв зараз треба рити землю, але знайти доводи того, що наркоту не вживала, але був напад якоiсь хвороби - можливо перевтомлення чи гiпертонiчний криз.
Для цього мамзель треба буде проводити медичну експертизу - поза межами СIЗО.
В Украiнi, хто не знае, iснуе окрема Виправна колонiя для винуватцiв ДТП - якщо не помиляюсь, в Березанi, Киiвськоi обл.
:smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
Суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 днів тримання під вартою без права внесення застави до 16 грудня 2017 року 20-річній винуватиці смертельної ДТП у Харкові Олені Зайцевій.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 днів тримання під вартою без права внесення застави до 16 грудня 2017 року 20-річній винуватиці смертельної ДТП у Харкові Олені Зайцевій.
:smiley24:
Але адвокати можуть оскаржити запобiжний арест Зайцевоi.
Адже вона молода, а в камерi буть... алкоголiчки й наркомани.
Вони вмiють "Виховувати" молодь, тим паче - маожорку.
Через тиждень адвокати вiдмажуть мамзель, змiнившi термiн... на браслет та цiлодобовий домашнiй арешт.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
Там десь відео є - вона інтерв“ю в клітці дає. Обдовбана на 200%.

« Останнє редагування: Жовтня 20, 2017, 07:38:04 19:38 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Там десь відео є - вона інтерв“ю в клітці дає.
Обдовбана на 200%.
Залпакана.
Ти ж розумiеш, що таке покалiчти 6, а вбити 5.
Цiкаво, що б iй могли б дати, коли б це саме трапилося в США?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46634
  • Never give in!
В різних штатах по-різному.
Десь від 3 до 20 років.

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
В різних штатах по-різному.
Десь від 3 до 20 років.

То якого хера ти тут верещиш про лінчувати ? Лінчуй в себе - в Штатах,чи в Ольгіно, де ти там сидиш.

Треба відслідковувати, щоби їй дали по закону все, на що заробила. От тут наша медіа та антикорупційна пиздота повинна би була вчепитись залізними щелепами, щоби довести справу до встановлення справедливості.

Але дуже сумніваюсь, там квартирок багато не нацарюєш на цій справі  :smilie2:   

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Вона має страждати. Жорстоко. 20 років зараз - через 10 вийде іншою людиною. Безповоротно скаличеною.
Така жорстока справделивість. Це ще мала ціна за вбивство 6 людей... Батькам, і не тільки її - урок, як варто виховувати дітей.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Вона має страждати. Жорстоко. 20 років зараз - через 10 вийде іншою людиною. Безповоротно скаличеною.
Така жорстока справделивість. Це ще мала ціна за вбивство 6 людей... Батькам, і не тільки її - урок, як варто виховувати дітей.

Післая цього всього вона буде страждати в будь-якому випадку. Це вже не від неї залежить і не від якихось там її покровителів. 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Вона має страждати. Жорстоко. 20 років зараз - через 10 вийде іншою людиною. Безповоротно скаличеною.
Така жорстока справделивість. Це ще мала ціна за вбивство 6 людей... Батькам, і не тільки її - урок, як варто виховувати дітей.

Післая цього всього вона буде страждати в будь-якому випадку. Це вже не від неї залежить і не від якихось там її покровителів.
Не знаю, хто її покровитель, але на Григоришинській Правді кілька юльків (наприклад Пефлор та МАГ) почали дуже активно доводити, що дєвушка нєвінаватая, у всьому мовляв винен водій Туарегу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19214
Не завадило б міцні стовпчики (гранітні, бетонні або чавунні) порозставляти з краю тротуарів. Хоча б біля перехресть і зупинок.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Вона має страждати. Жорстоко. 20 років зараз - через 10 вийде іншою людиною. Безповоротно скаличеною.
Така жорстока справделивість. Це ще мала ціна за вбивство 6 людей... Батькам, і не тільки її - урок, як варто виховувати дітей.

Післая цього всього вона буде страждати в будь-якому випадку. Це вже не від неї залежить і не від якихось там її покровителів.
Не знаю, хто її покровитель, але на Григоришинській Правді кілька юльків (наприклад Пефлор та МАГ) почали дуже активно доводити, що дєвушка нєвінаватая, у всьому мовляв винен водій Туарегу.

Та ні, там навіть винагорода ще би не встигла дойти.

Хіба що пацани з рекламною метою понесли таку херню, типу забивають місце  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Не завадило б міцні стовпчики (гранітні, бетонні або чавунні) порозставляти з краю тротуарів. Хоча б біля перехресть і зупинок.

Та какие там стовпчики, они когда в фонарный столб врезаются сносят его нахрен
В том случае что я описывал машина протащила бетонную клумбу метров на десять по тротуару
Если гонит то это капец