Автор Тема: план ху*ла  (Прочитано 6478 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #30 : Серпня 27, 2018, 11:32:42 11:32 »
Ви будете здивовані, але я абсолютно не применшую здатності українців до самовизначення

Більше того- кацапи не змогли реалізувати СВІЙ сценарій саме завдяки волі і свідомості українського народу
Та ну, чого б це мене мало дивувати. Я просто маю на увазі, що ми всі можемо підсвідомо сприймати якісь ідеї швайнехунденів.
Щодо сценарію: по темі, я можу припустити, що кацапи мали план протидії майдану. Я не особливо високої думки про їхню здатність до планування, але це принаймі було б логічно.
На мою думку, план протидії кацапів складався з двох основних пунктів.
Пункт перший: якщо суспільне явище 2004 року починає повторюватися, то треба запустити до натовпу кишенькових оппозиціонерів, котрі будуть професійно боротися з владою, водити за собою лохів, ну й взагалі робити все те, що роблять у рашці. Усі бажаючі протестують, та розходяться додому - а особливо завзятих, які не пішли додому вчасно, мутузять дрючками менти.
Через нерозуміння кацапів нюансів українського менталітету, це не спрацювало у жодному з пунктів, й пішло у рознос.
Пункт другий: якщо все реально погано, почати військову інтервенцію, відхопивши кордону десь як на мапах "прожект новороссія". Так вже робилося раніше, отже далі за сценарієм становлення радянської влади, тільки швидше та комфортніше.
Це спрацювало тільки тією мірою, що вдалося захопити допоки армія України була у взагалі небоєздатному стані.
Отакий план ще міг бути, а от план "саджаємо хряка на трон, маємо його залізобетонну лояльність та повне прокацапське оточення, а потім ініціюємо майдан щоб скинути свою креатуру" - то якось навіть для кацапів не дуже розумно. :)

все вони розуміли

тому і не дочекались, поки студенти розійдуться самі собою

і вже потім не звільнили якогось мєнта київського масштабу

і вже потім не зробили багато іншого, що реально мало б пригасити протести

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #31 : Серпня 27, 2018, 11:33:51 11:33 »
я знаю, що крим український

для мене це абсолютно зрозуміла річ

але для ху*ла і кацапів він кацапський- і це також зрозуміло

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Re: план ху*ла
« Reply #32 : Серпня 27, 2018, 11:33:59 11:33 »
не треба недооцінювати і спрощувати, ху*ло не грає в прості ігри
Ну, по-перше ми не про хуйло, а про донецьке непереможне бидло. Це трохи різні сорти. :)
По-друге, кацапам особливо складних ігор й не потрібно. Зараз світ не дуже складний.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Re: план ху*ла
« Reply #33 : Серпня 27, 2018, 11:35:16 11:35 »
все вони розуміли
Ну, переоцінювати - ваше право :)

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #34 : Серпня 27, 2018, 11:35:31 11:35 »
Не можна було бити дітей.
То була явна кацапська задумка "акта устрашения",
але вони взагалі не розуміють наш менталітет, не розуміють, що для українців діти - то святе.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #35 : Серпня 27, 2018, 11:36:48 11:36 »
я знаю, що крим український

для мене це абсолютно зрозуміла річ

але для ху*ла і кацапів він кацапський- і це також зрозуміло

Когда-то Крым и вся Украина для Гитлера и его фашистского быдла были составляющими их рейха и что это меняет? Какая для нас и всего мира разница  что там себе придумало  быдло во главе со своим шизанутым фюрером?

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #36 : Серпня 27, 2018, 11:37:06 11:37 »
навіть руслана і мустафа, як медіатори- це ж очевидно
А можна по суті?
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #37 : Серпня 27, 2018, 11:40:21 11:40 »
не треба недооцінювати і спрощувати, ху*ло не грає в прості ігри
Ну, по-перше ми не про хуйло, а про донецьке непереможне бидло. Це трохи різні сорти. :)
По-друге, кацапам особливо складних ігор й не потрібно. Зараз світ не дуже складний.

а я і назвав хряка тупим- я це не заперечую

і в цій темі мова йде про план ху*ла, а не хряка

а світ зараз якраз складний- і війни гібридні, і пропаганда гібридна

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Re: план ху*ла
« Reply #38 : Серпня 27, 2018, 11:40:59 11:40 »
дайте просту відповідь на питання- навіщо хряк "грався з євроасоціацією" ?
Елементарно! :) Непереможне бидло набивало ціну своїм послугам на посаді гаутляйтера України. Волога мрія була десь такою: "пріхажу я значіт к владімір владіміричу, й такий йому - начальнік, ну ви ж панімаєтє шо я за вас, но с другой сторони, ну і в общем правда ж я гєніальний палітік? Накіньтє пятіфон на содєржаніє!".
А скінчилося все дзвінком, "ізвінітє пожалуйста, я ж ні хатєл... да да, канєшно, владімір владімірич!".
Й вам зараз здається що я жартую та перебільшую, але ні :)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #39 : Серпня 27, 2018, 11:42:08 11:42 »
все вони розуміли
Ну, переоцінювати - ваше право :)

пробачте за пораду, але недооцінити опонента- це дуже груба , іноді фатальна помилка

до речі, багато кацапських "блогерів" активно працюють в цьому напрямку

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #40 : Серпня 27, 2018, 11:44:07 11:44 »
Не можна було бити дітей.
То була явна кацапська задумка "акта устрашения",
але вони взагалі не розуміють наш менталітет, не розуміють, що для українців діти - то святе.

як на мене, Ви собі протирічите

діти святе, але ми настрашимось і розбіжимося ?

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #41 : Серпня 27, 2018, 11:44:30 11:44 »
Відповідаючи Астрі

Хряк був прокацапський, це зрозуміло

Але я залишаюся думки, що євроасоціація для нього була реальною ціллю

Просто спробуйте згадати той період, виступи азірова, реальні кроки, і це стане очевидним

і розвиток подій на Майдані, як на мене, принципово наштовхує на думки про інспірованість його кацапами

які у них були цілі, і які з них їм не вдалося реалізувати- про це можна поговорити

щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).

Як на мене це може статися і з жулькою, коли та сяде на табуретку. Щодо компроату на неї, так у хуйла він є на сто відсотків.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #42 : Серпня 27, 2018, 11:45:22 11:45 »
я знаю, що крим український

для мене це абсолютно зрозуміла річ

але для ху*ла і кацапів він кацапський- і це також зрозуміло

Когда-то Крым и вся Украина для Гитлера и его фашистского быдла были составляющими их рейха и что это меняет? Какая для нас и всего мира разница  что там себе придумало  быдло во главе со своим шизанутым фюрером?

жодної різниці для світу

колосальна для фюрера

крим для ху*ла як корона

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #43 : Серпня 27, 2018, 11:46:41 11:46 »
навіть руслана і мустафа, як медіатори- це ж очевидно
А можна по суті?

Вас не наштовхує на думки активна участь у зародженні Майдану наєма і тої ж руслани ?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #44 : Серпня 27, 2018, 11:49:28 11:49 »
Відповідаючи Астрі


Як на мене це може статися і з жулькою, коли та сяде на табуретку. Щодо компроату на неї, так у хуйла він є на сто відсотків.

Давайте скажем по другому. Если бы Йулька в 2010 году села на табуретку , то было бы тоже самое , за исключением мелких деталей . Сегодня путлеровская шмара может остановить процесс только сдав Хуйлу территорию или часть территории Украины к чему эти гниды и стремятся.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #45 : Серпня 27, 2018, 11:49:37 11:49 »
Не можна було бити дітей.
То була явна кацапська задумка "акта устрашения",
але вони взагалі не розуміють наш менталітет, не розуміють, що для українців діти - то святе.

як на мене, Ви собі протирічите

діти святе, але ми настрашимось і розбіжимося ?

то кацапські радники так думали, що народ проковтне побиття і злякається
А вийшло навпаки - саме побиття дітей спонукало вийти на Хрещатик мільони.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #46 : Серпня 27, 2018, 11:50:15 11:50 »
Ну, дивіться.
Нормальному швайнехундену некомфортно жити з розумінням, що українці здатні до самостійного протистояння рашці. Їм просто необхідно вірити, щонайменш у організацію Майданів США. Це хоча б якось їх заспокоює, але краща версія - вірити у самих себе, у свого бога-баскетболіста, котрий маніпулює геть усім світом, котрого неможливо кинути ну абсолютно ніяк, і який сам усіх кидає.
У сприйнятті кацапів, українцям апріорі відмовляється у існуванні. Для них ми - це південні кацапи, що па пріколу назвалися українцями, й мають прикольні пісеньки. Будь-який мешканець України, який відверто стоїть за самостійість та самоідентифікацію, у сприйнятті кацапа навіть українцем не може називатися. Бандерівцем, западенцем, фашистом - чим завгодно, аби підкреслити що то є аномалія, виключення з правил, й тимчасове непорозуміння природи.
Вони не можуть жити з усвідомленням того, що цих "аномалій" більш ніж достатньо для такого явища, як Майдан. Бо це крах парадігми світосприйняття.
А оскільки, через три сотні років "інтеграції", їхній менталітет має на нас вплив - то ми й самі інколи принаймі розглядаємо можливість того, що нас не існує  :gigi: й що усі наші дії та здобутки - то результат природних аномалій та хитрих планів незрозумілих надістот, а не нашої волі.
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: план ху*ла
« Reply #47 : Серпня 27, 2018, 11:50:47 11:50 »
Сегодня Путин будет лезть в любую лазейку ( шпаринку) в Украине.
Где будет хоть мало-мальский конфликт - там будет кремлядь.
Обязательно.
Будут раздувать конфликт  и разжигать кровавый огонь в Украине. что есть силы.
Москва пошла ''по''беспределу''.
Надо это хорошо усвоить.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #48 : Серпня 27, 2018, 11:51:30 11:51 »


Вас не наштовхує на думки активна участь у зародженні Майдану наєма і тої ж руслани ?

Я опять возвращаюсь к тому , что не надо путать то , что было до 30 ноября и то что было после. Это два совершенно разных явления.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6528
Re: план ху*ла
« Reply #49 : Серпня 27, 2018, 11:52:59 11:52 »
пробачте за пораду, але недооцінити опонента- це дуже груба , іноді фатальна помилка

до речі, багато кацапських "блогерів" активно працюють в цьому напрямку
Ну, я маю приблизну картину того, в чому кацапи мають силу, а в чому - ні. Хитромудрі комбінації, плани на сто років - це не їхнє від слова "зовсім".
От пропаганда, гроші та природна здібність спокійно жити у лайні та мерти мільйонами задля великої цілі "аби сусіду погано було" - то їхня сила, й недооцінювати її дійсно не варто.
Будь-яке домальовування кацапам рис, що їм не притаманні, відволікає фокус уваги з того, на чому вони знаються, й таким чином ведуть до "іноді фатальної помилки".

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #50 : Серпня 27, 2018, 11:56:18 11:56 »
дайте просту відповідь на питання- навіщо хряк "грався з євроасоціацією" ?
Елементарно! :) Непереможне бидло набивало ціну своїм послугам на посаді гаутляйтера України. Волога мрія була десь такою: "пріхажу я значіт к владімір владіміричу, й такий йому - начальнік, ну ви ж панімаєтє шо я за вас, но с другой сторони, ну і в общем правда ж я гєніальний палітік? Накіньтє пятіфон на содєржаніє!".
А скінчилося все дзвінком, "ізвінітє пожалуйста, я ж ні хатєл... да да, канєшно, владімір владімірич!".
Й вам зараз здається що я жартую та перебільшую, але ні :)

Ви мене не переконали

хряк не мусив і , фактично, не мав займатись асоціацією- ніхто від нього цього не очікував

а ради торгу з ху*лом - це вже був не торг, а реальні дії, які цілком реально мали закінчитись підписанням

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: план ху*ла
« Reply #51 : Серпня 27, 2018, 11:56:26 11:56 »
Что касается Майдана, надо ответ на вопрос : а был  ли выгоден Майдан Путину в то время ?
Надо проанализировать.

Что касается украинцев, то тут мой ответ таков : Майдан украинцам был очень не выгодный, но неизбежный.
Потому что смотреть на то, как били палками людей,которые убегали и прятались от беркутни, было невыносимо.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #52 : Серпня 27, 2018, 11:58:01 11:58 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.

законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо
Продовжуйте, ... тому це була многоходовочка, щоб отримати Крим...
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #53 : Серпня 27, 2018, 11:58:59 11:58 »
Відповідаючи Астрі

Хряк був прокацапський, це зрозуміло

Але я залишаюся думки, що євроасоціація для нього була реальною ціллю

Просто спробуйте згадати той період, виступи азірова, реальні кроки, і це стане очевидним

і розвиток подій на Майдані, як на мене, принципово наштовхує на думки про інспірованість його кацапами

які у них були цілі, і які з них їм не вдалося реалізувати- про це можна поговорити

щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).

Як на мене це може статися і з жулькою, коли та сяде на табуретку. Щодо компроату на неї, так у хуйла він є на сто відсотків.

макака , як на мене, і мала сісти на табуретку у 2014 році за задумом ху*ла

неперебачуваним фактором був, на мою думку, Порошенко, який реально поламав гру кацапів


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #54 : Серпня 27, 2018, 11:59:38 11:59 »

Ну, я маю приблизну картину того, в чому кацапи мають силу, а в чому - ні. Хитромудрі комбінації, плани на сто років - це не їхнє від слова "зовсім".


Совершенно с Вами согласен. Кремль постоянно демонстрирует свою неспособность посчитать события  , хотя-бы на шаг веред.  Особенно ярко это было продемонстрировано в феврале 2014 года и в апреле 2014 года , когда самому тупому , кроме Хуйла было понятно , что проект "Новоотсоссия" накрылся медным тазом и тут Хуйло сунулось на Донбасс.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #55 : Серпня 27, 2018, 12:00:17 12:00 »
Не можна було бити дітей.
То була явна кацапська задумка "акта устрашения",
але вони взагалі не розуміють наш менталітет, не розуміють, що для українців діти - то святе.

як на мене, Ви собі протирічите

діти святе, але ми настрашимось і розбіжимося ?

то кацапські радники так думали, що народ проковтне побиття і злякається
А вийшло навпаки - саме побиття дітей спонукало вийти на Хрещатик мільони.

вийшло так, як і планувалось- людей побиття дітей збурило

і це абсолютно природньо

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #56 : Серпня 27, 2018, 12:01:57 12:01 »


Вас не наштовхує на думки активна участь у зародженні Майдану наєма і тої ж руслани ?

Я опять возвращаюсь к тому , что не надо путать то , что было до 30 ноября и то что было после. Это два совершенно разных явления.

як на мене, це логічна послідовність

і мені завжди хочеться побудувати логічну послідовність, яка б пояснювала хід подій

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #57 : Серпня 27, 2018, 12:02:47 12:02 »
Відповідаючи Астрі



макака , як на мене, і мала сісти на табуретку у 2014 році за задумом ху*ла

неперебачуваним фактором був, на мою думку, Порошенко, який реально поламав гру кацапів

Не Поршенко , а украинский народ. Порошенко уже был следствием деятельности не понятного для Москвы народа. 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #58 : Серпня 27, 2018, 12:03:55 12:03 »
пробачте за пораду, але недооцінити опонента- це дуже груба , іноді фатальна помилка

до речі, багато кацапських "блогерів" активно працюють в цьому напрямку
Ну, я маю приблизну картину того, в чому кацапи мають силу, а в чому - ні. Хитромудрі комбінації, плани на сто років - це не їхнє від слова "зовсім".
От пропаганда, гроші та природна здібність спокійно жити у лайні та мерти мільйонами задля великої цілі "аби сусіду погано було" - то їхня сила, й недооцінювати її дійсно не варто.
Будь-яке домальовування кацапам рис, що їм не притаманні, відволікає фокус уваги з того, на чому вони знаються, й таким чином ведуть до "іноді фатальної помилки".

кацапи ведуть війну в Сирії, щоб в Європі до влади прийшли їхні агенти

це достатньо характерний приклад їхньої "роботи" ?

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #59 : Серпня 27, 2018, 12:04:34 12:04 »
дайте просту відповідь на питання- навіщо хряк "грався з євроасоціацією" ?
Елементарно! :) Непереможне бидло набивало ціну своїм послугам на посаді гаутляйтера України. Волога мрія була десь такою: "пріхажу я значіт к владімір владіміричу, й такий йому - начальнік, ну ви ж панімаєтє шо я за вас, но с другой сторони, ну і в общем правда ж я гєніальний палітік? Накіньтє пятіфон на содєржаніє!".
А скінчилося все дзвінком, "ізвінітє пожалуйста, я ж ні хатєл... да да, канєшно, владімір владімірич!".
Й вам зараз здається що я жартую та перебільшую, але ні :)
:smiley24: :smilie5:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький