Автор Тема: план ху*ла  (Прочитано 6317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
план ху*ла
« : Серпня 27, 2018, 10:25:17 10:25 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858

    Цитата: WestNik від Серпня 26, 2018, 10:45:41 22:45

        План хуйла був простий- знести хряка, відібрати частину України і поставити на українську губернію велику жопу

        Лижичко, наєм і їм подібні були задіяні у цьому плані як виконавці


    Іншими словами, Ви кажете, що Майдан зорганізували кацапи? я у це не вірю. І нащо їм це було, якщо Янукович і так був кишеньковим і кацапська інфільтрація роками була системною у всі органи та міністерства України?



Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #1 : Серпня 27, 2018, 10:29:53 10:29 »
Відповідаючи Астрі

Хряк був прокацапський, це зрозуміло

Але я залишаюся думки, що євроасоціація для нього була реальною ціллю

Просто спробуйте згадати той період, виступи азірова, реальні кроки, і це стане очевидним

і розвиток подій на Майдані, як на мене, принципово наштовхує на думки про інспірованість його кацапами

які у них були цілі, і які з них їм не вдалося реалізувати- про це можна поговорити

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: план ху*ла
« Reply #2 : Серпня 27, 2018, 10:30:16 10:30 »
Так а що тут обговорювати. Це і є нонсенс, який педалюється швайнехунденами з кількох причин (здебільшого задля їхнього власного психологічного комфорту). А ми, все ще значною мірою перебуваючи під їхнім впливом, в це віримо :)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #3 : Серпня 27, 2018, 10:31:42 10:31 »
навіть руслана і мустафа, як медіатори- це ж очевидно

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #4 : Серпня 27, 2018, 10:34:53 10:34 »
Так а що тут обговорювати. Це і є нонсенс, який педалюється швайнехунденами з кількох причин (здебільшого задля їхнього власного психологічного комфорту). А ми, все ще значною мірою перебуваючи під їхнім впливом, в це віримо :)

Пробачте, але я не можу Вас зрозуміти

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #5 : Серпня 27, 2018, 10:38:17 10:38 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858



    Іншими словами, Ви кажете, що Майдан зорганізували кацапи? я у це не вірю.


То, что организовали , я тоже не верю. А то , что они его спровоцировали , в силу врожденной тупости , то я это вижу. Майдан начался утром 30 ноября 2013 года.  У нас по каким-то причинам, смешивают два явления до 30 ноября 2013 года и после. Это совершенно два разных явления почти совпавших по времени , но это совершенно два разных события и по своей природе и по сути.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #6 : Серпня 27, 2018, 10:39:57 10:39 »
Відповідаючи Астрі

Хряк був прокацапський, це зрозуміло

Але я залишаюся думки, що євроасоціація для нього була реальною ціллю

Просто спробуйте згадати той період, виступи азірова, реальні кроки, і це стане очевидним

і розвиток подій на Майдані, як на мене, принципово наштовхує на думки про інспірованість його кацапами

які у них були цілі, і які з них їм не вдалося реалізувати- про це можна поговорити

щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #7 : Серпня 27, 2018, 10:42:41 10:42 »
Масові виступи почалися після побиття студентів.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #8 : Серпня 27, 2018, 10:45:17 10:45 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858



    Іншими словами, Ви кажете, що Майдан зорганізували кацапи? я у це не вірю.


То, что организовали , я тоже не верю. А то , что они его спровоцировали , в силу врожденной тупости , то я это вижу. Майдан начался утром 30 ноября 2013 года.  У нас по каким-то причинам, смешивают два явления до 30 ноября 2013 года и после. Это совершенно два разных явления почти совпавших по времени , но это совершенно два разных события и по своей природе и по сути.

я розумію, що це версія, яка викликає відторження, я навіть готовий до гнилих помідорів

але скажіть- Ви відчували, що хряк реально працює на підписання асоціації ?

і чи не розвивались події не Майдані абсурдно з точки зору інтересів хряка ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #9 : Серпня 27, 2018, 10:48:37 10:48 »
Відповідаючи Астрі

Хряк був прокацапський, це зрозуміло

Але я залишаюся думки, що євроасоціація для нього була реальною ціллю

Просто спробуйте згадати той період, виступи азірова, реальні кроки, і це стане очевидним

і розвиток подій на Майдані, як на мене, принципово наштовхує на думки про інспірованість його кацапами

які у них були цілі, і які з них їм не вдалося реалізувати- про це можна поговорити

щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).

так, хряку зробили пропозицію , від якої він не муг відмовитись

і я думаю, що іудівський план ху*ла був у тому, що він не зупиняв процес євроінтеграції, а дочекався найбільш болючого для українців моменту

взагалі, якщо хтось тут згадає- чи хоч хтось очікував від хряка євроінтеграції, і чи мусів він це робити ?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #10 : Серпня 27, 2018, 10:49:01 10:49 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858



    Іншими словами, Ви кажете, що Майдан зорганізували кацапи? я у це не вірю.


То, что организовали , я тоже не верю. А то , что они его спровоцировали , в силу врожденной тупости , то я это вижу. Майдан начался утром 30 ноября 2013 года.  У нас по каким-то причинам, смешивают два явления до 30 ноября 2013 года и после. Это совершенно два разных явления почти совпавших по времени , но это совершенно два разных события и по своей природе и по сути.

я розумію, що це версія, яка викликає відторження, я навіть готовий до гнилих помідорів

але скажіть- Ви відчували, що хряк реально працює на підписання асоціації ?

і чи не розвивались події не Майдані абсурдно з точки зору інтересів хряка ?

я відчувула, що готується якась засада.
і нема правди діти, у той час була здивована діями хряка на шляху до е/інтеграції, не впмсуволся це якось у його образ.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #11 : Серпня 27, 2018, 10:50:18 10:50 »
Масові виступи почалися після побиття студентів.

так, саме після побиття

якого реально могло не бути

і , думаю, ці протести тривали б ще кілька днів чи тижнів і затухли б

знову ж таки , згадайте, хто "піднімав" Майдан- наєм, руслана, і т.д.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #12 : Серпня 27, 2018, 10:51:20 10:51 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858


але скажіть- Ви відчували, що хряк реально працює на підписання асоціації ?


Нет. Я видел и понимал , что это какая-то подстава и развязка будет в конце. Не могло это быдло проникнуться идеями евроинтеграции. Я так же понимал , что хряк пользуется ими как щитом и до тех пор пока он за ними сидел , он держался на троне. И только он выскочил из-за щита , так сразу и получил.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #13 : Серпня 27, 2018, 10:51:57 10:51 »
Масові виступи почалися після побиття студентів.

так, саме після побиття

якого реально могло не бути

і , думаю, ці протести тривали б ще кілька днів чи тижнів і затухли б

знову ж таки , згадайте, хто "піднімав" Майдан- наєм, руслана, і т.д.

тут ще можна згадати перші вбивста - тоді ж Майдан майже затухав, але хтось вміло хлюпнув керосинчику

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: план ху*ла
« Reply #14 : Серпня 27, 2018, 10:52:18 10:52 »
Ну, дивіться.
Нормальному швайнехундену некомфортно жити з розумінням, що українці здатні до самостійного протистояння рашці. Їм просто необхідно вірити, щонайменш у організацію Майданів США. Це хоча б якось їх заспокоює, але краща версія - вірити у самих себе, у свого бога-баскетболіста, котрий маніпулює геть усім світом, котрого неможливо кинути ну абсолютно ніяк, і який сам усіх кидає.
У сприйнятті кацапів, українцям апріорі відмовляється у існуванні. Для них ми - це південні кацапи, що па пріколу назвалися українцями, й мають прикольні пісеньки. Будь-який мешканець України, який відверто стоїть за самостійість та самоідентифікацію, у сприйнятті кацапа навіть українцем не може називатися. Бандерівцем, западенцем, фашистом - чим завгодно, аби підкреслити що то є аномалія, виключення з правил, й тимчасове непорозуміння природи.
Вони не можуть жити з усвідомленням того, що цих "аномалій" більш ніж достатньо для такого явища, як Майдан. Бо це крах парадігми світосприйняття.
А оскільки, через три сотні років "інтеграції", їхній менталітет має на нас вплив - то ми й самі інколи принаймі розглядаємо можливість того, що нас не існує  :gigi: й що усі наші дії та здобутки - то результат природних аномалій та хитрих планів незрозумілих надістот, а не нашої волі.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #15 : Серпня 27, 2018, 10:52:59 10:52 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858



    Іншими словами, Ви кажете, що Майдан зорганізували кацапи? я у це не вірю.


То, что организовали , я тоже не верю. А то , что они его спровоцировали , в силу врожденной тупости , то я это вижу. Майдан начался утром 30 ноября 2013 года.  У нас по каким-то причинам, смешивают два явления до 30 ноября 2013 года и после. Это совершенно два разных явления почти совпавших по времени , но это совершенно два разных события и по своей природе и по сути.

я розумію, що це версія, яка викликає відторження, я навіть готовий до гнилих помідорів

але скажіть- Ви відчували, що хряк реально працює на підписання асоціації ?

і чи не розвивались події не Майдані абсурдно з точки зору інтересів хряка ?

я відчувула, що готується якась засада.
і нема правди діти, у той час була здивована діями хряка на шляху до е/інтеграції, не впмсуволся це якось у його образ.

і я був здивований

і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати

це жодним чином не виправдання і я вважаю його винним у тисячах смертей, але в основному винен він через свою тупість

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #16 : Серпня 27, 2018, 10:55:31 10:55 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858


але скажіть- Ви відчували, що хряк реально працює на підписання асоціації ?


Нет. Я видел и понимал , что это какая-то подстава и развязка будет в конце. Не могло это быдло проникнуться идеями евроинтеграции. Я так же понимал , что хряк пользуется ими как щитом и до тех пор пока он за ними сидел , он держался на троне. И только он выскочил из-за щита , так сразу и получил.

ніхто, повторююся, ніхто не очікував від хряка ніяких євроасоціацій

він міг спокійно косити бабло і нічим не паритись

але ху*ло реалізував сценарій, який нам видається дивним- насправді цей сценарій був для нього виграшним

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #17 : Серпня 27, 2018, 10:56:53 10:56 »
Масові виступи почалися після побиття студентів.

так, саме після побиття

якого реально могло не бути

і , думаю, ці протести тривали б ще кілька днів чи тижнів і затухли б

знову ж таки , згадайте, хто "піднімав" Майдан- наєм, руслана, і т.д.

тут ще можна згадати перші вбивста - тоді ж Майдан майже затухав, але хтось вміло хлюпнув керосинчику

так, таких подій було достатньо, щоб не списувати їх на випадковість чи тупість

це був свідомий план по нарощуванню рівня протистояння із виносом хряка у завершальному етапі

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: план ху*ла
« Reply #18 : Серпня 27, 2018, 11:00:53 11:00 »
щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).
Хряк був креатурою кремля у чистому вигляді. Це не означає, що абсолютно все, що він робив, було за вказівкою кремля. Це означає тільки те, що по будь-якому питанню йому могли отак от подзвонити, й дати зрозумілу вказівку, котру він виконував незважаючи на те, як це виглядає.
Саме тому він мав можливість гратися у євроасоціацію, але при цьому не мав можливості її реально підписати без зеленого світла з кремля. Й саме тому кремлю він був вигідний, на відміну від майдану та всього іншого.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: план ху*ла
« Reply #19 : Серпня 27, 2018, 11:03:30 11:03 »
так, таких подій було достатньо, щоб не списувати їх на випадковість чи тупість
А це у вас звичайна проблема адекватної людини. Ви просто невзмозі усвідомити глибину тупості крєпкіх донецьких хазяйствєнніков. Це нормально. :)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #20 : Серпня 27, 2018, 11:03:38 11:03 »
Ну, дивіться.
Нормальному швайнехундену некомфортно жити з розумінням, що українці здатні до самостійного протистояння рашці. Їм просто необхідно вірити, щонайменш у організацію Майданів США. Це хоча б якось їх заспокоює, але краща версія - вірити у самих себе, у свого бога-баскетболіста, котрий маніпулює геть усім світом, котрого неможливо кинути ну абсолютно ніяк, і який сам усіх кидає.
У сприйнятті кацапів, українцям апріорі відмовляється у існуванні. Для них ми - це південні кацапи, що па пріколу назвалися українцями, й мають прикольні пісеньки. Будь-який мешканець України, який відверто стоїть за самостійість та самоідентифікацію, у сприйнятті кацапа навіть українцем не може називатися. Бандерівцем, западенцем, фашистом - чим завгодно, аби підкреслити що то є аномалія, виключення з правил, й тимчасове непорозуміння природи.
Вони не можуть жити з усвідомленням того, що цих "аномалій" більш ніж достатньо для такого явища, як Майдан. Бо це крах парадігми світосприйняття.
А оскільки, через три сотні років "інтеграції", їхній менталітет має на нас вплив - то ми й самі інколи принаймі розглядаємо можливість того, що нас не існує  :gigi: й що усі наші дії та здобутки - то результат природних аномалій та хитрих планів незрозумілих надістот, а не нашої волі.

Ви будете здивовані, але я абсолютно не применшую здатності українців до самовизначення

Більше того- кацапи не змогли реалізувати СВІЙ сценарій саме завдяки волі і свідомості українського народу

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #21 : Серпня 27, 2018, 11:04:28 11:04 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.
« Останнє редагування: Серпня 27, 2018, 11:07:36 11:07 від Южанин »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #22 : Серпня 27, 2018, 11:05:09 11:05 »
щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).
Хряк був креатурою кремля у чистому вигляді. Це не означає, що абсолютно все, що він робив, було за вказівкою кремля. Це означає тільки те, що по будь-якому питанню йому могли отак от подзвонити, й дати зрозумілу вказівку, котру він виконував незважаючи на те, як це виглядає.
Саме тому він мав можливість гратися у євроасоціацію, але при цьому не мав можливості її реально підписати без зеленого світла з кремля. Й саме тому кремлю він був вигідний, на відміну від майдану та всього іншого.

дайте просту відповідь на питання- навіщо хряк "грався з євроасоціацією" ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #23 : Серпня 27, 2018, 11:08:17 11:08 »
так, таких подій було достатньо, щоб не списувати їх на випадковість чи тупість
А це у вас звичайна проблема адекватної людини. Ви просто невзмозі усвідомити глибину тупості крєпкіх донецьких хазяйствєнніков. Це нормально. :)

не треба недооцінювати і спрощувати, ху*ло не грає в прості ігри

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #24 : Серпня 27, 2018, 11:08:49 11:08 »
щось відбулося таємне, може якась компра на хряка (хоча що там вже було компроментувати :smilie5:)
недаремно ж він так зіскочив з теми євроінтеграції під час візиту у Вільнюс (?).


дайте просту відповідь на питання- навіщо хряк "грався з євроасоціацією" ?

А он что-то еще мог предложить обществу , что-бы не получить Майдан еще в 2010 году?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #25 : Серпня 27, 2018, 11:14:29 11:14 »

не треба недооцінювати і спрощувати, ху*ло не грає в прості ігри

Не нужно и переоценивать Хуйла , который давно попал в тот капкан в который попадают все диктаторы.Хуйло уверовало в собственную исключительность не слушает и не слышит ни каких возражений по поводу своих хотелок.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #26 : Серпня 27, 2018, 11:27:37 11:27 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.

законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: план ху*ла
« Reply #27 : Серпня 27, 2018, 11:29:44 11:29 »
Ви будете здивовані, але я абсолютно не применшую здатності українців до самовизначення

Більше того- кацапи не змогли реалізувати СВІЙ сценарій саме завдяки волі і свідомості українського народу
Та ну, чого б це мене мало дивувати. Я просто маю на увазі, що ми всі можемо підсвідомо сприймати якісь ідеї швайнехунденів.
Щодо сценарію: по темі, я можу припустити, що кацапи мали план протидії майдану. Я не особливо високої думки про їхню здатність до планування, але це принаймі було б логічно.
На мою думку, план протидії кацапів складався з двох основних пунктів.
Пункт перший: якщо суспільне явище 2004 року починає повторюватися, то треба запустити до натовпу кишенькових оппозиціонерів, котрі будуть професійно боротися з владою, водити за собою лохів, ну й взагалі робити все те, що роблять у рашці. Усі бажаючі протестують, та розходяться додому - а особливо завзятих, які не пішли додому вчасно, мутузять дрючками менти.
Через нерозуміння кацапів нюансів українського менталітету, це не спрацювало у жодному з пунктів, й пішло у рознос.
Пункт другий: якщо все реально погано, почати військову інтервенцію, відхопивши кордону десь як на мапах "прожект новороссія". Так вже робилося раніше, отже далі за сценарієм становлення радянської влади, тільки швидше та комфортніше.
Це спрацювало тільки тією мірою, що вдалося захопити допоки армія України була у взагалі небоєздатному стані.
Отакий план ще міг бути, а от план "саджаємо хряка на трон, маємо його залізобетонну лояльність та повне прокацапське оточення, а потім ініціюємо майдан щоб скинути свою креатуру" - то якось навіть для кацапів не дуже розумно. :)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #28 : Серпня 27, 2018, 11:30:20 11:30 »
хряк не мусив нічого пропонувати

він отримав владу на виборах, міг перебути , як мінімум, одну каденцію без проблем


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #29 : Серпня 27, 2018, 11:31:42 11:31 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858



законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо

А он и так не стал кацапским. Крым - это временно оккупированная территория Украины москальско-фашимстскими оккупантами , но как юридически был Украиной , так и остается и что характерно всегда будет.