Автор Тема: план ху*ла  (Прочитано 6337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #150 : Серпня 27, 2018, 03:42:28 15:42 »
Не було, немає і спобіваюся, не буде в Україні підстав для громадянської війни.

Росії треба було щоб виглядало як громадянська війна.
От те що на Донеччині в кінці лютого було абсолютно спокійно.
І березні ще спокійно. Хто в це повірить зараз?
І донеччани на сєпарів в центрі дивились як на місцевих клоунів.

Але вже в березні вимкнули українські телеканали і почали показувати лише російські.
От на Донбасі Росії можна сказати вдалося зробити видимість громадянського конфлікту. Чи не так?

видимість для кого? для внутрішнього споживання в московії - так.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #151 : Серпня 27, 2018, 03:46:12 15:46 »
Росії треба було щоб виглядало як громадянська війна.
От те що на Донеччині в кінці лютого було абсолютно спокійно.
І березні ще спокійно. Хто в це повірить зараз?
І донеччани на сєпарів в центрі дивились як на місцевих клоунів.

Але вже в березні(або квітень можу помилитися) вимкнули українські телеканали і почали показувати лише російські.
От на Донбасі Росії можна сказати вдалося зробити видимість громадянського конфлікту. Чи не так?
Кхм. Ну як вам сказати. Громадянським конфліктом це виглядало десь так, як кримська окупація виглядала референдумом та проголошенням незалежності :)

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #152 : Серпня 27, 2018, 03:46:37 15:46 »
Не було, немає і спобіваюся, не буде в Україні підстав для громадянської війни.

видимість для кого? для внутрішнього споживання в московії - так.

Но им плевать на свое быдло. А вот мир обмануть не удалось. Не получилось у них "Блицкрига" , а за это время мир разобрался кто есть ху.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #153 : Серпня 27, 2018, 03:47:52 15:47 »
видимість для кого? для внутрішнього споживання в московії - так.
Та навіть кацапська глибинка чудово розуміла, що там до чого.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #154 : Серпня 27, 2018, 03:52:52 15:52 »
Но им плевать на свое быдло. А вот мир обмануть не удалось. Не получилось у них "Блицкрига" , а за это время мир разобрался кто есть ху.
Тут чесно кажучи справа в тому, що світ залюбки б "оманувся", якби Україна тихенько здалася. Проблемою світу стало те, що Україна почала битися, й продовжила битися, й досі продовжує. Довелося "розібратися", ху із ху, й допоки точиться боротьба - так й буде.
Коли б здалися - було б як із Грузією.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #155 : Серпня 27, 2018, 04:00:51 16:00 »
Но им плевать на свое быдло. А вот мир обмануть не удалось. Не получилось у них "Блицкрига" , а за это время мир разобрался кто есть ху.
Тут чесно кажучи справа в тому, що світ залюбки б "оманувся", якби Україна тихенько здалася. Проблемою світу стало те, що Україна почала битися, й продовжила битися, й досі продовжує. Довелося "розібратися", ху із ху, й допоки точиться боротьба - так й буде.
Коли б здалися - було б як із Грузією.

Так світова спільнота з задоволенням би проковткнула.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #156 : Серпня 27, 2018, 04:01:08 16:01 »
Проблемою світу стало те, що Україна почала битися, й продовжила битися, й досі продовжує. Довелося "розібратися", ху із ху, й допоки точиться боротьба - так й буде.
Коли б здалися - було б як із Грузією.

Точно так. Украина не та страна , в которой можно игнорировать народ .

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #157 : Серпня 27, 2018, 08:11:59 20:11 »
за любих обставин, як на мене, в стратегічному розумінні ху*ло програв

І ще одним, як на мене, важливим програшем ху*ла є те, що діячі типу хряка ,очевидно , стали значно обережнішими в відносинах з кацапами

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #158 : Серпня 27, 2018, 08:45:30 20:45 »
за любих обставин, як на мене, в стратегічному розумінні ху*ло програв


Он даже не представляет на сколько он проиграл. У него мозгов как у жабы, а чужое мнение он давно не воспринимает. Он стратегически проиграл буквально во всем .  Это точно того не стОило , ради поднятия на год своего мифического рейтинга , который и так в гадюшнике не работает , как в нормальных странах.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: план ху*ла
« Reply #159 : Серпня 27, 2018, 09:12:55 21:12 »
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: план ху*ла
« Reply #160 : Серпня 28, 2018, 08:45:03 08:45 »
ні, в повній мірі реалізувати сценарій можна було лише за умови виносу хряка

некерованість, хаос і безвладдя в Україні були потрібні ху*лу для інституціонування загарбання криму
Нащо їм Крим, коли метою була і є вся Україна (й те для початку).
Вся Україна їм відходить якраз за умови наявності такого лєгітімича, як хряк.
Був би ТС, союзні держави, нівеляція кордонів - коротше кажучи все те, що робиться з Білоруссю, тільки швидше та якісніше, спокіно та контрольовано.
Крим - це результат погано відпрацьованого "emergency plan", а не результат блискавично відпрацьованої операції.
Мета рашки - відбудова. Ми маємо справу з розтягнутим на сторіччя розпадом російської імперії, котрій ніхто нажаль не завдав coup de grace. Їм не Крим потрібен, їм потрібно зупинити розпад та відновити колишні межі та амбіції на загарбання. У кацапів тільки два шляхи - або оце, або подальший розклад на самостійні країни.


Не була в них метою вся Україна. І не є зараз.
Їх мета знищення України як держави.
Їх мета 5-6 країн на території сучасної України.

Вы все правы, не понимаю о чем идет спор

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #161 : Серпня 28, 2018, 08:59:24 08:59 »


Вы все правы, не понимаю о чем идет спор

Да тут и спора то нет. Идет обмен мнениями.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #162 : Серпня 28, 2018, 09:37:50 09:37 »
ні, в повній мірі реалізувати сценарій можна було лише за умови виносу хряка

некерованість, хаос і безвладдя в Україні були потрібні ху*лу для інституціонування загарбання криму
Нащо їм Крим, коли метою була і є вся Україна (й те для початку).
Вся Україна їм відходить якраз за умови наявності такого лєгітімича, як хряк.
Був би ТС, союзні держави, нівеляція кордонів - коротше кажучи все те, що робиться з Білоруссю, тільки швидше та якісніше, спокіно та контрольовано.
Крим - це результат погано відпрацьованого "emergency plan", а не результат блискавично відпрацьованої операції.
Мета рашки - відбудова. Ми маємо справу з розтягнутим на сторіччя розпадом російської імперії, котрій ніхто нажаль не завдав coup de grace. Їм не Крим потрібен, їм потрібно зупинити розпад та відновити колишні межі та амбіції на загарбання. У кацапів тільки два шляхи - або оце, або подальший розклад на самостійні країни.


Не була в них метою вся Україна. І не є зараз.
Їх мета знищення України як держави.
Їх мета 5-6 країн на території сучасної України.

Вы все правы, не понимаю о чем идет спор

Як на мене, дискусія відбувається навколо питання - чи Майдан який відбувся , не дивлячись на підштовхування до нього кацапами, змінив Україну на краще, розуміючи при цьому, які жертви понесла Україна

Моя відповідь - так, кацапи виграли битву, але програли війну

І , приєднаюся до думки Южаніна, це радше дійсно обмін думками

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #163 : Серпня 28, 2018, 10:45:00 10:45 »
З мого боку дискутуються наступні питання:
1) Здатності кацапів достаменно розуміти український менталітет, відчувати сутність процесів, передбачати глобальні реакції.
Моя позиція: ні, не можуть принципово, й відповідно не можуть ініціювати Майдан, й відповідно не можуть мати плана з ініціації Майдану.
2) Ролі хряка особисто та регіоналів як колективної структури: їхньої здатності протистояти прямій директиві кремля.
Моя позиція: чистої води коллаборанти, верхня межа мрій - стати локальними кадировими. Відповідно, вони принципово не могли не влаштовувати кремль, у якого, відповідно, не могло з'явитися ідеї повалення їхньої (читаємо - кремлівської) влади.
3) Здатності, й взагалі притаманності кремлю такої риси, як оркестрування та виконання надскладних планів "тонкого" впливу, особливо - розрахованих на багато років.
Моя позиція: кацапи не мають ані здатності, ані потреби. Сила рашки - не у проактивних, а в реактивних операціях. Немає ніякої потреби у надскладних операціях, коли ви маєте військову силу щоб реагувати, гроші щоб впливати на тих, хто може нівелювати вашу військову силу, та великий рупор щоб у нього розповісти всьому світу, що ото всьо було сплановано геніальним mastermind на прізвисько Huіlo.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #164 : Серпня 28, 2018, 11:43:54 11:43 »
З мого боку дискутуються наступні питання:
1) Здатності кацапів достаменно розуміти український менталітет, відчувати сутність процесів, передбачати глобальні реакції.
Моя позиція: ні, не можуть принципово, й відповідно не можуть ініціювати Майдан, й відповідно не можуть мати плана з ініціації Майдану.
2) Ролі хряка особисто та регіоналів як колективної структури: їхньої здатності протистояти прямій директиві кремля.
Моя позиція: чистої води коллаборанти, верхня межа мрій - стати локальними кадировими. Відповідно, вони принципово не могли не влаштовувати кремль, у якого, відповідно, не могло з'явитися ідеї повалення їхньої (читаємо - кремлівської) влади.
3) Здатності, й взагалі притаманності кремлю такої риси, як оркестрування та виконання надскладних планів "тонкого" впливу, особливо - розрахованих на багато років.
Моя позиція: кацапи не мають ані здатності, ані потреби. Сила рашки - не у проактивних, а в реактивних операціях. Немає ніякої потреби у надскладних операціях, коли ви маєте військову силу щоб реагувати, гроші щоб впливати на тих, хто може нівелювати вашу військову силу, та великий рупор щоб у нього розповісти всьому світу, що ото всьо було сплановано геніальним mastermind на прізвисько Huіlo.

хто, для чого, і якими засобами штучно піднімав рівень протистояння на Майдані ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #165 : Серпня 28, 2018, 11:58:23 11:58 »
хто, для чого, і якими засобами штучно піднімав рівень протистояння на Майдані ?
Ми ж про це ніби вчора дискутували :)
Якщо розгорнуто, то рівень підіймали
1) Кацапи, бо просто не розуміють, що в Україні це працює дещо інакше, ніж у рашці.
2) Донецькі, бо розуму там небагато, а той що є - має лише досвід розгону шахтарів (в нас таке пару разів було, коли худобка трохи забувалася, та починала стукати касками у недозволених місцях).
3) Відсутність адекватного керування силовиками взагалі-то теж призводило до неадекватних тактичних рішень, котрі власне ніхто особливо й не санкціонував.

До пунктів 1 та 2 я маю також зауважити, що їхні дії у рашці та Донецьку були б ефективними. Це для вас воно "штучно підіймали рівень протистояння на Майдані", а от на будь-який площі москви це спрацювало б.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #166 : Серпня 28, 2018, 12:08:54 12:08 »
хто, для чого, і якими засобами штучно піднімав рівень протистояння на Майдані ?
Ми ж про це ніби вчора дискутували :)
Якщо розгорнуто, то рівень підіймали
1) Кацапи, бо просто не розуміють, що в Україні це працює дещо інакше, ніж у рашці.
2) Донецькі, бо розуму там небагато, а той що є - має лише досвід розгону шахтарів (в нас таке пару разів було, коли худобка трохи забувалася, та починала стукати касками у недозволених місцях).
3) Відсутність адекватного керування силовиками взагалі-то теж призводило до неадекватних тактичних рішень, котрі власне ніхто особливо й не санкціонував.

До пунктів 1 та 2 я маю також зауважити, що їхні дії у рашці та Донецьку були б ефективними. Це для вас воно "штучно підіймали рівень протистояння на Майдані", а от на будь-який площі москви це спрацювало б.

я абсолютно переконаний, що всі ці дії не могли бути настільки дилетантськими

у них був очевидний і зрозумілий мотив- піднесення рівня протистояння на новий щабель, коли ситуація умовно "стабілізувалася"

Ви якось так рішуче забираєте розум в донецьких і кацапів- так, вони роблять помилки, але не треба їх вважати за дітей

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #167 : Серпня 28, 2018, 01:35:19 13:35 »
я абсолютно переконаний, що всі ці дії не могли бути настільки дилетантськими

у них був очевидний і зрозумілий мотив- піднесення рівня протистояння на новий щабель, коли ситуація умовно "стабілізувалася"

Ви якось так рішуче забираєте розум в донецьких і кацапів- так, вони роблять помилки, але не треба їх вважати за дітей
Уся наша аналітика - то певною мірою проекція нашого власного життєвого досвіду. Мій життєвий досвід каже мені не переоцінювати значення розуму, бо в моєму оточенні він ніколи нікому не давав особливої переваги, а його нестачу завжди було легко компенсувати. У вас мабуть просто інший життєвий досвід, у якому нема місця концепту "тупий та успішний", тому ви схильні до конструювання складних схем, де "успішний" тільки здається тупим, а насправді дуже розумний, просто усіх увів до омани. На мою думку це основна відмінність наших поглядів.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #168 : Серпня 28, 2018, 09:32:11 21:32 »
я абсолютно переконаний, що всі ці дії не могли бути настільки дилетантськими

у них був очевидний і зрозумілий мотив- піднесення рівня протистояння на новий щабель, коли ситуація умовно "стабілізувалася"

Ви якось так рішуче забираєте розум в донецьких і кацапів- так, вони роблять помилки, але не треба їх вважати за дітей
Уся наша аналітика - то певною мірою проекція нашого власного життєвого досвіду. Мій життєвий досвід каже мені не переоцінювати значення розуму, бо в моєму оточенні він ніколи нікому не давав особливої переваги, а його нестачу завжди було легко компенсувати. У вас мабуть просто інший життєвий досвід, у якому нема місця концепту "тупий та успішний", тому ви схильні до конструювання складних схем, де "успішний" тільки здається тупим, а насправді дуже розумний, просто усіх увів до омани. На мою думку це основна відмінність наших поглядів.

Абсолютно коректне зауваження, але

Кацапи свідомо підтримують імідж повних лузерів з роботами з палкою в сраці, щоб потім змусити всіх глибоко розчаровуватись коли збудовано достатньо банальний міст чи доведені електромережі.

І цю технологію «блискучих успіхів» на фоні повністю гівняного очікування вони використовують часто

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #169 : Серпня 29, 2018, 11:22:56 11:22 »
Справа в тому, що нездатність до розуміння та планування такого рівня для мене - не синонім слова "лузер".
Кацап, нездатний зрозуміти український менталітет, при цьому цілковито здатен збудувати міст, заблокувати азовсьве море, купити частку фейсбуку та затикати там рота українцям під соусом стандартів бібісі; здатен просто завтра завалити Волноваху бурятськими трупами, та окупувати місто попри опір ЗСУ. Які проблеми? Для цього не потрібен ані розум, ані розуміння. Мало того - банально неефективно робити за допомогою хитромудрих комбінацій те, що ви можете купити та відтиснути силою без особливих проблем.
Розуму та схильності до комбінацій просто нема звідки взятися у народів, які все своє існування покладалися на інші якості.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #170 : Серпня 29, 2018, 12:02:50 12:02 »
Справа в тому, що нездатність до розуміння та планування такого рівня для мене - не синонім слова "лузер".
Кацап, нездатний зрозуміти український менталітет, при цьому цілковито здатен збудувати міст, заблокувати азовсьве море, купити частку фейсбуку та затикати там рота українцям під соусом стандартів бібісі; здатен просто завтра завалити Волноваху бурятськими трупами, та окупувати місто попри опір ЗСУ. Які проблеми? Для цього не потрібен ані розум, ані розуміння. Мало того - банально неефективно робити за допомогою хитромудрих комбінацій те, що ви можете купити та відтиснути силою без особливих проблем.
Розуму та схильності до комбінацій просто нема звідки взятися у народів, які все своє існування покладалися на інші якості.

Зауважу лише, що комбінації може робити зовсім не кацап

І напевно робить не кацап

Технологів, які прошарені в маніпулюванні і пропаганді достатньо, я навіть підозрюю, що ці технологи і "насадили" ху*ла на Україну як наживку

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #171 : Серпня 29, 2018, 12:54:28 12:54 »
Цитувати
Комашки
Ми ж про це ніби вчора дискутували :)
Якщо розгорнуто, то рівень підіймали
1) Кацапи, бо просто не розуміють, що в Україні це працює дещо інакше, ніж у рашці.
2) Донецькі, бо розуму там небагато, а той що є - має лише досвід розгону шахтарів (в нас таке пару разів було, коли худобка трохи забувалася, та починала стукати касками у недозволених місцях).
3) Відсутність адекватного керування силовиками взагалі-то теж призводило до неадекватних тактичних рішень, котрі власне ніхто особливо й не санкціонував.

До пунктів 1 та 2 я маю також зауважити, що їхні дії у рашці та Донецьку були б ефективними. Це для вас воно "штучно підіймали рівень протистояння на Майдані", а от на будь-який площі москви це спрацювало б.

Поясніть будь-ласка в цій схемі навіщо  2004 року російські спецслужби вкидували про судимості Януковича.

1) Кацапи недооцінюють українців, але не в тому сенсі, як ви вважаєте.
Ви вважаєте що кацапи недооцінили упертість чи свободолюбство українців?
Я вважаю кацапи якраз і розраховували на упертість українців.
Кацапи ініціювали майдан. І досить успішно модерували його розвиток.
Їм було потрібне повалення Януковича і знищення легітимних гілок влади(ось в цей момент їх наїпали)

2) Крім донецьких ви забуваєте зовсім не донецьку медіапіздоту: Наєма, Лещенко, УП, Громадське

3) Ви вважаєте що кацапи хотіли розігнати Майдан, а я вважаю що росіяни навпаки все робили щоб він не розсмоктався.
Тоді всі дії адекватні їхної мети
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 01:00:44 13:00 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #172 : Серпня 29, 2018, 12:58:23 12:58 »
Справа в тому, що нездатність до розуміння та планування такого рівня для мене - не синонім слова "лузер".
Кацап, нездатний зрозуміти український менталітет, при цьому цілковито здатен збудувати міст, заблокувати азовсьве море, купити частку фейсбуку та затикати там рота українцям під соусом стандартів бібісі; здатен просто завтра завалити Волноваху бурятськими трупами, та окупувати місто попри опір ЗСУ. Які проблеми? Для цього не потрібен ані розум, ані розуміння. Мало того - банально неефективно робити за допомогою хитромудрих комбінацій те, що ви можете купити та відтиснути силою без особливих проблем.
Розуму та схильності до комбінацій просто нема звідки взятися у народів, які все своє існування покладалися на інші якості.

Зауважу лише, що комбінації може робити зовсім не кацап

І напевно робить не кацап

Технологів, які прошарені в маніпулюванні і пропаганді достатньо, я навіть підозрюю, що ці технологи і "насадили" ху*ла на Україну як наживку

Йоптить, що мало спеців там старих пердунів, які мутили дєла ще у 80х роках на Заході?
Але в мене підгорає коли намагаються кацапів виставити недоумками.
Я вважаю що 2014 рік - це кульмінація  московської спецоперації 2002-2014 рр
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #173 : Серпня 29, 2018, 01:30:58 13:30 »
Зауважу лише, що комбінації може робити зовсім не кацап

І напевно робить не кацап

Технологів, які прошарені в маніпулюванні і пропаганді достатньо, я навіть підозрюю, що ці технологи і "насадили" ху*ла на Україну як наживку
Я маю схильність обирати найбільш прості пояснення з можливих, тому мені важко сприймати конспірологію.
Тобто, я розумію, що чисто технічно США можуть багато чого робити. В тому числі досить складні речі. Питання стоїть в іншому. По-перше - чи потрібно США робити складні речі, коли для досягнення аналогічного результату можна зробити речі прості. По-друге, а чи не пояснюється стан речей тимчасовою слабкістю США (добре пояснюється :) ). Й третє за рахунком, але не за значенням - чи потрібно це все було США взагалі (особисто я вважаю, що не потрібно).
Все це вкупі змушує мене вважати, що США не мають ніякого стосунку до Майдану.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #174 : Серпня 29, 2018, 01:44:43 13:44 »
Але в мене підгорає коли намагаються кацапів виставити недоумками.
Між іншим, неспроможність зрозуміти чужий менталітет - це норма. Жоден з присутніх не розуміє, нащо кацап ліпить півня з лайна, або нащо пре вбивати та подихати, аби захопити ще один клаптик території, хоча власній не може при цьому дати ладу. Так, ми чисто емпірично знаємо, що кацапи таке роблять - ну, типу як собачка робить гав-гав, та інколи їсть знайдене на газоні лайно. Але ми не розуміємо й не відчуваємо логіки процесу.
Бодай якось нівелювати цю неспроможність до порозуміння можна, якщо ви чітко віддаєте собі ради у тому, що ви - то одне, а кацап - то інше.
Кацапи, як (сподіваюся) усім відомо, принципово не здатні свідомо таке розуміти, бо України та українців не існує у їхньому світогляді.
Саме тому наші нації приречені до смертельної боротьби допоки когось не буде зламано.
Якщо чесно, то не думаю що це можна заперечувати. Це об'єктивна реальність.
При цьому кацап може демонструвати неабияку майстерність, досвід та хист в усьому, що стосується пропаганди (брехні, перекручування, засилання агентів впливу, підкупу, вбивств, тощо). Я завжди та прямо кажу, що в цьому вони нас якісно перевершують.
Отже неправильно вважати, ніби я кажу, що кацапи - то повні довбні в усьому, що стосується віщої розумової діяльності. Навпаки, я підкреслюю їхні сильні та слабкі сторони, що дає можливість нам як колективу підвищити якість аналітики.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #175 : Серпня 29, 2018, 03:55:07 15:55 »
Цитувати
Комашки
Ми ж про це ніби вчора дискутували :)
Якщо розгорнуто, то рівень підіймали
1) Кацапи, бо просто не розуміють, що в Україні це працює дещо інакше, ніж у рашці.
2) Донецькі, бо розуму там небагато, а той що є - має лише досвід розгону шахтарів (в нас таке пару разів було, коли худобка трохи забувалася, та починала стукати касками у недозволених місцях).
3) Відсутність адекватного керування силовиками взагалі-то теж призводило до неадекватних тактичних рішень, котрі власне ніхто особливо й не санкціонував.

До пунктів 1 та 2 я маю також зауважити, що їхні дії у рашці та Донецьку були б ефективними. Це для вас воно "штучно підіймали рівень протистояння на Майдані", а от на будь-який площі москви це спрацювало б.

Поясніть будь-ласка в цій схемі навіщо  2004 року російські спецслужби вкидували про судимості Януковича.

1) Кацапи недооцінюють українців, але не в тому сенсі, як ви вважаєте.
Ви вважаєте що кацапи недооцінили упертість чи свободолюбство українців?
Я вважаю кацапи якраз і розраховували на упертість українців.
Кацапи ініціювали майдан. І досить успішно модерували його розвиток.
Їм було потрібне повалення Януковича і знищення легітимних гілок влади(ось в цей момент їх наїпали)

2) Крім донецьких ви забуваєте зовсім не донецьку медіапіздоту: Наєма, Лещенко, УП, Громадське

3) Ви вважаєте що кацапи хотіли розігнати Майдан, а я вважаю що росіяни навпаки все робили щоб він не розсмоктався.
Тоді всі дії адекватні їхної мети

саме так

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #176 : Серпня 29, 2018, 03:56:42 15:56 »
Справа в тому, що нездатність до розуміння та планування такого рівня для мене - не синонім слова "лузер".
Кацап, нездатний зрозуміти український менталітет, при цьому цілковито здатен збудувати міст, заблокувати азовсьве море, купити частку фейсбуку та затикати там рота українцям під соусом стандартів бібісі; здатен просто завтра завалити Волноваху бурятськими трупами, та окупувати місто попри опір ЗСУ. Які проблеми? Для цього не потрібен ані розум, ані розуміння. Мало того - банально неефективно робити за допомогою хитромудрих комбінацій те, що ви можете купити та відтиснути силою без особливих проблем.
Розуму та схильності до комбінацій просто нема звідки взятися у народів, які все своє існування покладалися на інші якості.

Зауважу лише, що комбінації може робити зовсім не кацап

І напевно робить не кацап

Технологів, які прошарені в маніпулюванні і пропаганді достатньо, я навіть підозрюю, що ці технологи і "насадили" ху*ла на Україну як наживку

Йоптить, що мало спеців там старих пердунів, які мутили дєла ще у 80х роках на Заході?
Але в мене підгорає коли намагаються кацапів виставити недоумками.
Я вважаю що 2014 рік - це кульмінація  московської спецоперації 2002-2014 рр

а я вважаю, що це один з ключових моментів ковбойської спецоперації

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #177 : Серпня 29, 2018, 03:58:56 15:58 »
Зауважу лише, що комбінації може робити зовсім не кацап

І напевно робить не кацап

Технологів, які прошарені в маніпулюванні і пропаганді достатньо, я навіть підозрюю, що ці технологи і "насадили" ху*ла на Україну як наживку
Я маю схильність обирати найбільш прості пояснення з можливих, тому мені важко сприймати конспірологію.
Тобто, я розумію, що чисто технічно США можуть багато чого робити. В тому числі досить складні речі. Питання стоїть в іншому. По-перше - чи потрібно США робити складні речі, коли для досягнення аналогічного результату можна зробити речі прості. По-друге, а чи не пояснюється стан речей тимчасовою слабкістю США (добре пояснюється :) ). Й третє за рахунком, але не за значенням - чи потрібно це все було США взагалі (особисто я вважаю, що не потрібно).
Все це вкупі змушує мене вважати, що США не мають ніякого стосунку до Майдану.

США змушені робити складні речі, бо їм треба задіяти в грі країни типу Німеччини і т.д. , які при найменшій можливості завжди зістрибують з командної гри

для того, щоб ці країни задіяти, потрібні аргументи не менші захоплення Криму

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #178 : Серпня 29, 2018, 04:01:41 16:01 »
Але в мене підгорає коли намагаються кацапів виставити недоумками.
Між іншим, неспроможність зрозуміти чужий менталітет - це норма. Жоден з присутніх не розуміє, нащо кацап ліпить півня з лайна, або нащо пре вбивати та подихати, аби захопити ще один клаптик території, хоча власній не може при цьому дати ладу. Так, ми чисто емпірично знаємо, що кацапи таке роблять - ну, типу як собачка робить гав-гав, та інколи їсть знайдене на газоні лайно. Але ми не розуміємо й не відчуваємо логіки процесу.
Бодай якось нівелювати цю неспроможність до порозуміння можна, якщо ви чітко віддаєте собі ради у тому, що ви - то одне, а кацап - то інше.
Кацапи, як (сподіваюся) усім відомо, принципово не здатні свідомо таке розуміти, бо України та українців не існує у їхньому світогляді.
Саме тому наші нації приречені до смертельної боротьби допоки когось не буде зламано.
Якщо чесно, то не думаю що це можна заперечувати. Це об'єктивна реальність.
При цьому кацап може демонструвати неабияку майстерність, досвід та хист в усьому, що стосується пропаганди (брехні, перекручування, засилання агентів впливу, підкупу, вбивств, тощо). Я завжди та прямо кажу, що в цьому вони нас якісно перевершують.
Отже неправильно вважати, ніби я кажу, що кацапи - то повні довбні в усьому, що стосується віщої розумової діяльності. Навпаки, я підкреслюю їхні сильні та слабкі сторони, що дає можливість нам як колективу підвищити якість аналітики.

а простих кацапів ніхто не особливо і питає, як і що робити

вони виконують функцію бидла, яке буде здихати і славити царя

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6493
Re: план ху*ла
« Reply #179 : Серпня 29, 2018, 04:25:27 16:25 »
Взагалі, ще до обговорення ігор, хотілося б зрозуміти, чому на вашу думку США взагалі потрібно щось робити з РФ.
США на двісті відсотків влаштовувала б РФ, котра тишком-нишком душить країни, що не входять до складу "цивілізованого світу" у світовідчутті мешканців т.з. країн золотого мільярду. Головне - щоб все було тихо, й не викликало занепокоєння.
Після того, як радянський союз перестав становити загрозу, а згодом й існувати, США ретельно вибудовували зручну для всіх систему зі зрозумілими правилами гри. Навіть ворог був ідеальний - "світовий тероризм"  :Vedy_sebe:
Проблемою США стало саме те, що дуже розумне та розплановане хуйло сіло з ними за дошку, поштовхало фігури так, як вони не ходять; отримало собі два рази майдан, та з криком "я русскій, в глаза мнє сматрі, я так нє іграю" перегорнуло дошку та пішло гратися у стару та зрозумілу гру з військовою окупацією та літаками біля ла-маншу.