Автор Тема: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?  (Прочитано 1632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« : Вересня 08, 2018, 09:22:46 09:22 »
Помидоры, уже не знаем куда девать.. Вот это год! :smiley24: :hot:


скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #1 : Вересня 08, 2018, 11:52:44 11:52 »
Цього року врожай томатiв, судячi по районних ярмарках -  :smiley24:
 :smilie7:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #2 : Вересня 08, 2018, 12:08:20 12:08 »
Цього року врожай томатiв, судячi по районних ярмарках -  :smiley24:
 :smilie7:

Хороший год, были дожди, как раз тогда, когда крайне необходимы. Плюс, во второй половине августа, теплые ночи. Все созрело!
скаче дид ишак лютуе

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1612
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #3 : Вересня 08, 2018, 12:31:59 12:31 »
Посадив 230 кущів помідорів, вже зібрав два центнера і ще лишається мінімум із пів центнера і що з ними робити вже не знаю. Може ще спробую пов'ялити та посушити.
Огірки - херовенькі. Капуста - середньої паршивості. Картопля десь 1:5-1:6. Солодкий перець згорів. Халапеньйо - просто прекрасний.  Баштан зійшов дуде пізно, декілька невеличких кавунчиків і один гігант, як для нашої місцевості - 8 кг і солодкий, як мед. Динь теж практично не має. Шалот - прекрасний, травень-червень були із власною зеленню, ще й на наступний рік зібрав майже відро. Часник - не ахті, але вистачить і на посадку і на зиму. Фазеліс вимахав гігантський, а от плодів мало, хоча цвів дуже добре, а деякі кущі просто ні з того, ні з сього сохнуть. Нут - теж не поганий, а от боби тля сожрала, падлюка.  Кабачки теж були прекрасні, наїлися від пуза. Червоний буряк зійшов дуже погано і виріс мініатюрний. Морква - взагалі не зійшла, треба таки на зиму саджати.
В цілому - краще ніж нормально. Головна проблема в цьому році, що все дуже довго не сходило, хоч і тепло було, а от дощів в той період було мало.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #4 : Вересня 08, 2018, 12:43:54 12:43 »
Морковь в этом году, у нас вообще не взошла. Про нее и забыли.. Покупаем у местного фермера.
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #5 : Вересня 08, 2018, 01:19:24 13:19 »
Пішла ціна на томати догори. Сьогодні вже за 8 продавав.
Але це останні.
З насінням мене кинули одні інтернет підараси.
Наступного року буду сіяти тільки голандські. Нунемс, Семеніс, Байо. Всф інші - нахуй
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #6 : Вересня 08, 2018, 01:21:40 13:21 »
Коли закінчу сезон? Хз, минулого року останній кріп продав 29 листопада.
Ще є що продавати , дві груші незбирані, 6 айв, унабі, на городі огірок, гарбуз,кріп, помідори зелені.
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #7 : Вересня 08, 2018, 01:31:28 13:31 »
Посадив 230 кущів помідорів, вже зібрав два центнера і ще лишається мінімум із пів центнера і що з ними робити вже не знаю. Може ще спробую пов'ялити та посушити.
Огірки - херовенькі. Капуста - середньої паршивості. Картопля десь 1:5-1:6. Солодкий перець згорів. Халапеньйо - просто прекрасний.  Баштан зійшов дуде пізно, декілька невеличких кавунчиків і один гігант, як для нашої місцевості - 8 кг і солодкий, як мед. Динь теж практично не має. Шалот - прекрасний, травень-червень були із власною зеленню, ще й на наступний рік зібрав майже відро. Часник - не ахті, але вистачить і на посадку і на зиму. Фазеліс вимахав гігантський, а от плодів мало, хоча цвів дуже добре, а деякі кущі просто ні з того, ні з сього сохнуть. Нут - теж не поганий, а от боби тля сожрала, падлюка.  Кабачки теж були прекрасні, наїлися від пуза. Червоний буряк зійшов дуже погано і виріс мініатюрний. Морква - взагалі не зійшла, треба таки на зиму саджати.
В цілому - краще ніж нормально. Головна проблема в цьому році, що все дуже довго не сходило, хоч і тепло було, а от дощів в той період було мало.
А ви моркву замочуйте,а грядки потім гіллям з листям чи травою прикидайте і поливайте.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1612
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #8 : Вересня 08, 2018, 01:44:07 13:44 »
Мені в цьому році сподобались гібриди помідорів від Кітано Сідс - Асвон (невеличкі,круглі, масою 50-70 грам, чудово підходять для консервації в банки) та KS898 (круглі, вагою 100-120 грам, непогані для соління та на томат). Обидва гібриди не мають зеленого п'ятна та білої плодоніжки всередині, дуже довго лежать, не печуться на сонці.
Гігантомо порадували розмірами, найбільший - 1.1 кг, в середньому 600-700 грам.
Сан-Мерцано хороші вродили, крупні, аж жалко їх зараз на томат перекручувати.
Біфштекс - дуже смачні свіжими, але всі болячки їхні, гниють, як тільки починають дозрівати.
Рим - непогані на томат і на засолку, дуже щільні, всередині практично не має рідини.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #9 : Вересня 08, 2018, 02:20:52 14:20 »
Я якийсь не такий порохобот

Маю тільки газон і клумбу

Ганьба мені

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #10 : Вересня 08, 2018, 02:21:31 14:21 »
Зауважу лише- трава цього року росла як дурна

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #11 : Вересня 08, 2018, 02:25:47 14:25 »
Зауважу лише- трава цього року росла як дурна

+
я гербіцидів вилив рекордний обсяг
Mocsia delenda est

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #12 : Вересня 08, 2018, 02:38:09 14:38 »
Я якийсь не такий порохобот

Маю тільки газон і клумбу

Ганьба мені

 :lol: :smiley24:
скаче дид ишак лютуе

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1612
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #13 : Вересня 08, 2018, 04:16:29 16:16 »
Я якийсь не такий порохобот

Маю тільки газон і клумбу

Ганьба мені

Може ти і  м'яса не їси на ФУПі не банешся?  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46766
  • Never give in!
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #14 : Вересня 08, 2018, 07:45:24 19:45 »
Зауважу лише- трава цього року росла як дурна

+
я гербіцидів вилив рекордний обсяг

Кажуть що гербіциди дуже корисні для здоров'я...
Сподіваюсь що помідори купують у тебе лише русскоязичниє укрАінци.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #15 : Вересня 08, 2018, 10:34:00 22:34 »
Я якийсь не такий порохобот

Маю тільки газон і клумбу

Ганьба мені

Може ти і  м'яса не їси на ФУПі не банешся?  :smilie5:

Саме так

Фуп я покинув без банів

Що вважаю ознакою здорової , стійкої психіки  :gigi:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #16 : Вересня 09, 2018, 07:14:21 07:14 »
Зауважу лише- трава цього року росла як дурна

+
я гербіцидів вилив рекордний обсяг

Кажуть що гербіциди дуже корисні для здоров'я...
Сподіваюсь що помідори купують у тебе лише русскоязичниє укрАінци.  :smilie7:

из за кучи, высохшей помидорной ботвы, раздалось сердитое кудахтанье ольгинского пятушка :weep: :lol:
« Останнє редагування: Вересня 09, 2018, 10:19:14 10:19 від Аборигеныч »
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #17 : Вересня 09, 2018, 07:23:37 07:23 »
А я сьогодні зібрала другий урожай полуниць за сезон. В четвер обіцяють сніг, а вони продовжують цвісти, бідолашки ...

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #18 : Вересня 09, 2018, 08:28:58 08:28 »
Мені в цьому році сподобались гібриди помідорів від Кітано Сідс - Асвон (невеличкі,круглі, масою 50-70 грам, чудово підходять для консервації в банки) та KS898 (круглі, вагою 100-120 грам, непогані для соління та на томат). Обидва гібриди не мають зеленого п'ятна та білої плодоніжки всередині, дуже довго лежать, не печуться на сонці.
Гігантомо порадували розмірами, найбільший - 1.1 кг, в середньому 600-700 грам.
Сан-Мерцано хороші вродили, крупні, аж жалко їх зараз на томат перекручувати.
Біфштекс - дуже смачні свіжими, але всі болячки їхні, гниють, як тільки починають дозрівати.
Рим - непогані на томат і на засолку, дуже щільні, всередині практично не має рідини.
а где вы семена покупаете таких чудо-помидор?

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #19 : Вересня 09, 2018, 08:30:34 08:30 »
А я сьогодні зібрала другий урожай полуниць за сезон. В четвер обіцяють сніг, а вони продовжують цвісти, бідолашки ...
шо за сорт? де в четвер сніг?  :smilie10:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #20 : Вересня 09, 2018, 08:33:35 08:33 »
В мене яблуня зацвіла. На ній яблука висять і цвіте. Ніколи такого не бачила раніше.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #21 : Вересня 09, 2018, 10:35:41 10:35 »
В мене яблуня зацвіла. На ній яблука висять і цвіте. Ніколи такого не бачила раніше.
Мабуть хворе дерево.
У Львові каштани восени цвітуть ті, які сильно постраждали від каштанової мілі, чи як вона там називається та зараза.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #22 : Вересня 09, 2018, 11:14:34 11:14 »
В мене яблуня зацвіла. На ній яблука висять і цвіте. Ніколи такого не бачила раніше.
Мабуть хворе дерево.
У Львові каштани восени цвітуть ті, які сильно постраждали від каштанової мілі, чи як вона там називається та зараза.

Міль і цвітіння- то речі між собою непов'язані. Бо каштани у Львові вже давно хворі всі, з липня листя вже сохне. Але цвітуть вони тільки цього року. І яблунька на хвору не виглядає, зовсім молоде дерево, перший раз має штук 15 яблук. Я вчора з вікна цвіт побачила- подумала, що в мене галюцинації. Моя мама за всі свої 82 роки теж не бачила такого.

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #23 : Вересня 09, 2018, 11:47:24 11:47 »
так знатоки пжл дайте совет есть два дерева ореха, летом были обычные зеленые, сейчас как каштаны выглядят листва поржавела и много осыпалось листьев. орехи правда висят не падают.

что это и как с этим бороться???

пы сы где вы семена и саженцы берете???

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #24 : Вересня 09, 2018, 11:48:26 11:48 »
В мене яблуня зацвіла. На ній яблука висять і цвіте. Ніколи такого не бачила раніше.
Мабуть хворе дерево.
У Львові каштани восени цвітуть ті, які сильно постраждали від каштанової мілі, чи як вона там називається та зараза.

Міль і цвітіння- то речі між собою непов'язані. Бо каштани у Львові вже давно хворі всі, з липня листя вже сохне. Але цвітуть вони тільки цього року. І яблунька на хвору не виглядає, зовсім молоде дерево, перший раз має штук 15 яблук. Я вчора з вікна цвіт побачила- подумала, що в мене галюцинації. Моя мама за всі свої 82 роки теж не бачила такого.
во франике пишут каштаны зацвели кое где, аномалия деревья путают времена года.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #25 : Вересня 09, 2018, 12:34:47 12:34 »
так знатоки пжл дайте совет есть два дерева ореха, летом были обычные зеленые, сейчас как каштаны выглядят листва поржавела и много осыпалось листьев. орехи правда висят не падают.

что это и как с этим бороться???

пы сы где вы семена и саженцы берете???

цитую

Бура плямистість, або марсоніоз, виглядає як бурі плями, що з розвитком хвороби розповзаються по всьому листку, в результаті уражене листя сохне і передчасно опадає. Опадають і уражені плямистістю плоди, які не встигають дозріти. Прогресує захворювання у вологу погоду. Уражені листки та пагони необхідно з дерева видалити, поки хвороба не розповзлася по всьому горіху. Лікування волоського горіха від плямистості проводять фунгіцидами Стробі (4 г на 10 л води), Хорус (2,5 г на 10л води) і відповідно ін. Першу обробку проводять, щойно на дереві почнуть розпускатися бруньки, удруге горіх обприскують влітку;


Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #26 : Вересня 09, 2018, 02:21:10 14:21 »
так знатоки пжл дайте совет есть два дерева ореха, летом были обычные зеленые, сейчас как каштаны выглядят листва поржавела и много осыпалось листьев. орехи правда висят не падают.

что это и как с этим бороться???

пы сы где вы семена и саженцы берете???

цитую

Бура плямистість, або марсоніоз, виглядає як бурі плями, що з розвитком хвороби розповзаються по всьому листку, в результаті уражене листя сохне і передчасно опадає. Опадають і уражені плямистістю плоди, які не встигають дозріти. Прогресує захворювання у вологу погоду. Уражені листки та пагони необхідно з дерева видалити, поки хвороба не розповзлася по всьому горіху. Лікування волоського горіха від плямистості проводять фунгіцидами Стробі (4 г на 10 л води), Хорус (2,5 г на 10л води) і відповідно ін. Першу обробку проводять, щойно на дереві почнуть розпускатися бруньки, удруге горіх обприскують влітку;

ага дякую щас перенесу в записную книжку

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #27 : Вересня 09, 2018, 03:20:23 15:20 »
Отакий небувалий урожай завжди буває перед великим голодом  :laugh:
.................
В мене на дачі яюлук так багато, що ніколи стільки не було. А на великій яблуні Симеренка, так рясно, що звисають наче виноград  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #28 : Вересня 09, 2018, 05:03:11 17:03 »
В мене яблуня зацвіла. На ній яблука висять і цвіте. Ніколи такого не бачила раніше.
Мабуть хворе дерево.
У Львові каштани восени цвітуть ті, які сильно постраждали від каштанової мілі, чи як вона там називається та зараза.

Міль і цвітіння- то речі між собою непов'язані. Бо каштани у Львові вже давно хворі всі, з липня листя вже сохне. Але цвітуть вони тільки цього року. І яблунька на хвору не виглядає, зовсім молоде дерево, перший раз має штук 15 яблук. Я вчора з вікна цвіт побачила- подумала, що в мене галюцинації. Моя мама за всі свої 82 роки теж не бачила такого.
Мені здається, що пов'язані. Вперше цвітіння каштану восени я побачив років 20 тому, а може й більше, коли про каштанову міль ще мало хто чув. Зацвіло дерево на Замарстинівській, біля церкви Йосафата. А на наступний рік воно хворіло і через кілька років всохло. Воно одне з перших у Львові було вражене каштановою міллю.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #29 : Вересня 09, 2018, 06:27:32 18:27 »
А я сьогодні зібрала другий урожай полуниць за сезон. В четвер обіцяють сніг, а вони продовжують цвісти, бідолашки ...
шо за сорт? де в четвер сніг?  :smilie10:

Сніг буде в Калгарі, Альберта, Канада  :smilie5:

А сорт не знаю. Подивлюся в старих записах.