Автор Тема: Сяоми выстебала Эппл  (Прочитано 5794 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #60 : Вересня 20, 2018, 11:27:58 23:27 »
Майже в тему  :gigi:

Russia delenda est.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #61 : Вересня 20, 2018, 11:47:27 23:47 »
Давай, пограємось. 1000 доларів коштує не «звичайний смарт», а топові моделі. Я не належу ані до молоді, ані до золотої. Гроші нізвідки не беруться, а заробляються.
Дуже дивно, що ти береш на себе, скажімо, сміливість судити, скільки має коштувати смартфон. Чи ти знаєш, скільки та ж Apple заробляє на своїх продуктах? Маєш уявлення? Дай відповідь будь ласка.
Тоді можна буде продовжити дискусію про вартість смартфонів.
Якщо твому братові не потрібен сучасний смартфон, то ти вважаєш нормальним вказувати, що такий смартфон нікому непотрібний?
Дивна ти людина, хоча хотілося б сказати інше слово.
:Vedy_sebe:
Давай, якось, змiнем градус й тон розмови - я не звик перед всякими...... розмовляти в такому тонi.
Не подобаеться Кiтай - не купуй, але статистика каже, що середнiй клас й молодь... вибирають саме Кiтай, бо iграшку з купою зайвого лайна за 700 баксiв... це вже перебор.
Не буду пiдiмати цю тему, бо у декого нема культури спiлкування, а лише... амбiцii, заради яких можна не лише Яблоко купити, а повний набIр - комп., планшет, приставки для ТБ... тощо.
Не треба iз себе робити надто вумного - всiм зрозумiло, що Яблоко намагаеться бути першими у всьому.
А врубити мозог та подумати, на яких процесарах все це робиться, якi деталi й корпус - навiщо час витрачати?..
Так от, шановний... Кiтай як був першим - для 90 проц. ринку, таким й залишиться.
Кому треба телефон за 100 баксiв, не буде шукати Яблоко, яким би чудовим воно не було.
 :smilie7:

Ну тобто ти нічого взагалі про смартфони не знаєш, але поради даєш ніби вумний. Втім, як завжди.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #62 : Вересня 21, 2018, 09:35:27 09:35 »
Ну тобто ти нічого взагалі про смартфони не знаєш, але поради даєш ніби вумний.
Втім, як завжди.
Звiсно, не знаю, коли  бiльше 10 рокiв... ремонт всiх марок, вiдстежую еволюцiю, е моделi вiд початку Nokii до найсучаснiшiх...
Але заводити тему в кут лише тим, що Яблоко - найкрутiше - це так приемно, бо круче Яблока... взагалi нiчого не мае.
Як на мене,  ще й Samsung... можуть робити крутi гаджети - це не просто бренд, це iсторiя успiху, на вiдмiну вiд того ж того таки Яблока.
Взагалi, про що мова - хто кого переграе в гонцi нових моделей?..
Подобаеться тобi новий Ай Фон... - та й бери собi - менi яка справа., хто на що молиться.
Моя думка залишилася, як i була - гадже за 150 дол... то вже повноцiнний комп, яким би крутим вiн не був.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #63 : Вересня 21, 2018, 10:33:07 10:33 »
Ну тобто ти нічого взагалі про смартфони не знаєш, але поради даєш ніби вумний.
Втім, як завжди.
Звiсно, не знаю, коли  бiльше 10 рокiв... ремонт всiх марок, вiдстежую еволюцiю, е моделi вiд початку Nokii до найсучаснiшiх...
Але заводити тему в кут лише тим, що Яблоко - найкрутiше - це так приемно, бо круче Яблока... взагалi нiчого не мае.
Як на мене,  ще й Samsung... можуть робити крутi гаджети - це не просто бренд, це iсторiя успiху, на вiдмiну вiд того ж того таки Яблока.
Взагалi, про що мова - хто кого переграе в гонцi нових моделей?..
Подобаеться тобi новий Ай Фон... - та й бери собi - менi яка справа., хто на що молиться.
Моя думка залишилася, як i була - гадже за 150 дол... то вже повноцiнний комп, яким би крутим вiн не був.
 :smilie7:

Копирсатися десять років в застарілому лайні по сто баксів — це не те саме, що знатися на смартфонах. З кожного смартфона з роздрібною ціною 1100 доларів Apple заробляє приблизно 200 доларів. І ти вважаєш, що ціна завищена?

Щодо самсунга — це дуже кумедно. Компанія, що крала на протязі всього життя, для тебе є історією успіху. Ну так і ти кради, теж успішним будеш.

https://www.vanityfair.com/news/business/2014/06/apple-samsung-smartphone-patent-war

Почитай, там цікаво. І как Samsung вбила Pioneer, використовуючи вкрадені в неї технології, і як голова Samsung у вікно вилазив, коли полиція приходила по патентних справах, там багатсько. Дуже цікаво.

Apple створила перший масовий комп'ютер, перший масовий комп'ютер з вікнами, перший масовий комп'ютер з мишею, перший ноутбук сучасної компоновки (з трекпедом перед клавіатурою), перший масовий цифровий програвач, перший масовий смартфон, перший масовий планшет. Практично вся електроніка зараз виглядає саме так, якою її створила Apple.

А ти краще продовжуй копирсатися в лайні десятирічної давнини. Слєсарю — слєсарєво.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #64 : Вересня 21, 2018, 10:35:28 10:35 »
Яблосрач ще триває?  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #65 : Вересня 21, 2018, 10:36:29 10:36 »
В мене планшет Еппл. Дуже зручна річ. Та й *уй на нього. Працює і працює. Я задоволений. Зламається - викину.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #66 : Вересня 21, 2018, 10:37:53 10:37 »
На компі - Лінукс і Вінда. Смартфон - Андроїд. Планшет - Еппл. І глибоко похєр. Скрізь є свої недоліки і переваги.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #67 : Вересня 21, 2018, 10:42:49 10:42 »
Хе-хе, в нас тут свій яблучник завівся  :weep:

Перші смартфони взагалі-то Нокія розробила і запустила в масовий продаж. Еппл роздуплились так років через 5 чи 6   :smilie7: 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #68 : Вересня 21, 2018, 10:55:01 10:55 »
Apple створила перший масовий комп'ютер, перший масовий комп'ютер з вікнами (неправда. перше програмне забезпечення з вікнами - Ксерокс), перший масовий комп'ютер з мишею (неправда. Ксерокс), перший ноутбук сучасної компоновки (з трекпедом перед клавіатурою) (Перший ноутбук - Ксерокс), перший масовий цифровий програвач (неправда. Соні), перший масовий смартфон (неправда, Нокіа), перший масовий планшет (неправда, GriDPad, GRiD Systems Corporation). Практично вся електроніка зараз виглядає саме так, якою її створила Apple.

А ти краще продовжуй копирсатися в лайні десятирічної давнини. Слєсарю — слєсарєво.
=====================

 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 21, 2018, 10:58:29 10:58 від Geo »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #69 : Вересня 21, 2018, 11:28:18 11:28 »
Apple створила перший масовий комп'ютер, перший масовий комп'ютер з вікнами (неправда. перше програмне забезпечення з вікнами - Ксерокс), перший масовий комп'ютер з мишею (неправда. Ксерокс), перший ноутбук сучасної компоновки (з трекпедом перед клавіатурою) (Перший ноутбук - Ксерокс), перший масовий цифровий програвач (неправда. Соні), перший масовий смартфон (неправда, Нокіа), перший масовий планшет (неправда, GriDPad, GRiD Systems Corporation). Практично вся електроніка зараз виглядає саме так, якою її створила Apple.

А ти краще продовжуй копирсатися в лайні десятирічної давнини. Слєсарю — слєсарєво.
=====================

 :smilie7:

Geo, слово «масовий» ігнорується навмисне?  :gigi:

Масовий — це і є «успіх». Все і всі копіювали з продуктів саме Apple. І Nokia, і Linux, і Microsoft. І Google, і Samsung, і багато хто ще. Не з Xerox і GRiD, а саме з Apple. Так, це успіх.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #70 : Вересня 21, 2018, 11:32:25 11:32 »
Apple створила перший масовий комп'ютер, перший масовий комп'ютер з вікнами (неправда. перше програмне забезпечення з вікнами - Ксерокс), перший масовий комп'ютер з мишею (неправда. Ксерокс), перший ноутбук сучасної компоновки (з трекпедом перед клавіатурою) (Перший ноутбук - Ксерокс), перший масовий цифровий програвач (неправда. Соні), перший масовий смартфон (неправда, Нокіа), перший масовий планшет (неправда, GriDPad, GRiD Systems Corporation). Практично вся електроніка зараз виглядає саме так, якою її створила Apple.

А ти краще продовжуй копирсатися в лайні десятирічної давнини. Слєсарю — слєсарєво.
=====================

 :smilie7:

Geo, слово «масовий» ігнорується навмисне?  :gigi:

Масовий — це і є «успіх». Все і всі копіювали з продуктів саме Apple. І Nokia, і Linux, і Microsoft. І Google, і Samsung, і багато хто ще. Не з Xerox і GRiD, а саме з Apple. Так, це успіх.

Як може винахідець копіювати у того, хто зпер у нього ідею?

А "успіх" Еппл - в одному. МАРКЕТИНГ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #71 : Вересня 21, 2018, 11:42:21 11:42 »
ТОбто, якщо випустили 500 тисяч - то не масовий. А якщо два мільйони - то вже масовий....Гм.

Є термін: СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО...і одиничний екземпляр, або "концепт".

Все інше- від "лукавого".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #72 : Вересня 21, 2018, 11:50:29 11:50 »
Є такий модний фуфлогон-дизайнер у москалів. Артємій Лєбєдєв.

Він, як і Еппл - геніальний  маркетолог.

Доказ:



Ліворуч - старе лого москальського метро. Праворуч - логотип, розроблений Артємієм Лєбєдєвим. Розробка Лєбєдєва коштувала 232! млн! рублів.

О це і є..."Маркетинг" по Епплівськи.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #73 : Вересня 21, 2018, 11:57:15 11:57 »
- Гиниальнае лого! 232 млн рублей...СкажИцце?
- Вы ипанулись, гспаада?
- Эт же лого ат Арцемия Лебедзева! Бестааалаачь! Вы еще скажИИце, чта не знаеце, кто эт тааакой?
- Боже, кааакая крсаата! Действицельна генииааальна! 232 млн рублей - эт еще дзешева за такое прааизведзение искусства!
- Ну, воот...Вы на глаазах из лимииты уже превраащаецесь в челааавекааа!

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #74 : Вересня 21, 2018, 12:12:20 12:12 »
ТОбто, якщо випустили 500 тисяч - то не масовий. А якщо два мільйони - то вже масовий....Гм.

Є термін: СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО...і одиничний екземпляр, або "концепт".

Все інше- від "лукавого".

Ні, не від «лукавого». Продукти Apple ставали основою для стандарту. Смартфони Nokia — ні, вони були лише для гіків. Саме тому Google, Samsung та Xiaomi копіювали iPhone та iPad, а не Nokia Symbian, Windows Mobile, PalmOS чи TabletPC, що доминували тоді на мікроскопічному ринку смартфонів та планшетів.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #75 : Вересня 21, 2018, 12:14:37 12:14 »
- скаажице...а как это удаается?
- секрет прост! Не быць жлаабом!
- как этаа?
- ну вот к прииимеруу...вам нада праадаць двееерную ручку...Стоит хууйнюю..600 руублей...
- И ччёёй?
- Д-пдаааждзице...слушайце..вишенка на торцике...очень вкуснаае решение есць...Вы ебашице ахуееенную презееентацию дверной ручки са слайдами, 3D-графеекаай, дзевушками на подзиуме, пресс-канференцией, жуурнааалистами и абяязацельна не жлаабицесь на прхладзицельные наапитки, кофе-брЭЭйк, шведский стол и фуршет! ПиАр должен стоить сеерьезного баабла!
- Эт ж...доорагаа...
- Паанты атаабьютца в цене! Вы влецели с презентаацией на 40 штук баксав и продали дверную ручку уже за 140 штук баксав!
- Ручку?
- кааанешнааа, дуурашечкаа...Эти ж маааркетинг!
- А если заказчиик умныый и рааскусит эт фуууфло?
- Уумныый? Таакова праактически не случается...Гдзе вы пааследний раз умных-таа видзели, хоспдяяяя...?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #76 : Вересня 21, 2018, 12:17:41 12:17 »
ТОбто, якщо випустили 500 тисяч - то не масовий. А якщо два мільйони - то вже масовий....Гм.

Є термін: СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО...і одиничний екземпляр, або "концепт".

Все інше- від "лукавого".

Ні, не від «лукавого». Продукти Apple ставали основою для стандарту. Смартфони Nokia — ні, вони були лише для гіків. Саме тому Google, Samsung та Xiaomi копіювали iPhone та iPad, а не Nokia Symbian, Windows Mobile, PalmOS чи TabletPC, що доминували тоді на мікроскопічному ринку смартфонів та планшетів.


Боже, какой бред... :fp2

Я знаю, чем это закончится...

Все, на этом я спрыгиваю с очередной, уже тысячной "яблочно-дрочерной" темы.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #77 : Вересня 21, 2018, 12:18:00 12:18 »
 І ще. Винаходи патентуються. Винаходами користуються хто хоче і може. А ось створити готовий корисний та зручний продукт на основі винаходів — це справжнє мистецтво. Microsoft, Palm та Nokia цього не розуміли, тому і пішли з мобільного ринку, програвши. Google і Samsung вчинили далекоглядніше, просто скопіювавши розробки Apple.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #78 : Вересня 21, 2018, 12:23:26 12:23 »
Эта песТня посвящается всем ФАНАМ (подчеркиваю - ФАНАМ) Элис ой.. Эппл:  :lol:


Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #79 : Вересня 21, 2018, 12:25:52 12:25 »

Я знаю, чем это закончится...

Все, на этом я спрыгиваю с очередной, уже тысячной "яблочно-дрочерной" темы.

Це цілком слушне рішення, бо сперечатися з IT-спеціалістами IBM та сотень інших компаній із Fortune 500, що обирають iOS та macOS пристрої в якості корпоративного стандарту, дійсно не має сенсу.

Чи, з Торвальдсом, який використовує саме Mac.  :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #80 : Вересня 21, 2018, 12:33:48 12:33 »

Я знаю, чем это закончится...

Все, на этом я спрыгиваю с очередной, уже тысячной "яблочно-дрочерной" темы.

Це цілком слушне рішення, бо сперечатися з IT-спеціалістами IBM та сотень інших компаній із Fortune 500, що обирають iOS та macOS пристрої в якості корпоративного стандарту, дійсно не має сенсу.

Чи, з Торвальдсом, який використовує саме Mac.  :smilie5:

Серйозно?

А Торвальдз - взагалі бомба!  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #81 : Вересня 21, 2018, 12:38:56 12:38 »
Раз уж Торвальдз согрешил...Столмэн случайно МаКом не пользуется?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #82 : Вересня 21, 2018, 12:39:40 12:39 »
 :be

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #83 : Вересня 21, 2018, 12:43:05 12:43 »
Раз уж Торвальдз согрешил...Столмэн случайно МаКом не пользуется?

Еге ж


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #84 : Вересня 21, 2018, 12:51:26 12:51 »
Раз уж Торвальдз согрешил...Столмэн случайно МаКом не пользуется?

Еге ж



 :lol:


ЛОЛ!!! СЦУКО!

Linus used to run Fedora on his Macbook Air 11". In his G+ post (march 24, 2013) in the comments he says he runs Fedora 18 on a Pixel (с)

https://www.cultofmac.com/162823/linux-creator-linus-torvalds-i-love-my-macbook-air/

Linus Torvalds is not a huge fan of Apple products. He is, as he describes himself, a socks and sandal kind of guy, a tinkerer. Even so, the Linux creator is absolutely in love with the MacBook Air… and wonders why the hell other laptop makers can’t come out and release an ultrabook that’s worth a damn.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #85 : Вересня 21, 2018, 12:54:55 12:54 »
Я одно скажу...яблоФАНЫ в своем ПОДАВЛЯЮЩЕМ большинстве - это НЕЧТО.  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #86 : Вересня 21, 2018, 01:00:18 13:00 »
Я лично пока в своей жизни не встречал НИ ОДНОГО ФАНА (тот, который пользуется продукцией ТОЛЬКО Эппл)...который бы мог в состоянии отличить флешку USB от губной помады.

Ребята, расслабьтесь. Никто не хочет оскорбить или унизить ваш любимый Эппл. Живите спокойно и идите с Богом.  :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #87 : Вересня 21, 2018, 03:38:53 15:38 »
Я в своєму житті не зустрічав жодного хейтера Apple, хто знався би на IT-ринку та інформаційних технологіях. Лише міфи поширюють.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #88 : Вересня 21, 2018, 03:44:21 15:44 »
Даже не думал что моя темка про подшучивание от китайцев будет такой популярной  :smilie1: На самом деле я лично считай айфоны вполне себе хорошими девайсами 40% цены которых платится за бренд..о чем намекают и китайцы предлагая по цене хорошего смарта тоже хороший смарт + ноут + еще плюшек в довесок..вот и все  :smilie3:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #89 : Вересня 21, 2018, 03:48:55 15:48 »
Даже не думал что моя темка про подшучивание от китайцев будет такой популярной  :smilie1: На самом деле я лично считай айфоны вполне себе хорошими девайсами 40% цены которых платится за бренд..о чем намекают и китайцы предлагая по цене хорошего смарта тоже хороший смарт + ноут + еще плюшек в довесок..вот и все  :smilie3:

 :smiley15: