Автор Тема: Сяоми выстебала Эппл  (Прочитано 5795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #90 : Вересня 21, 2018, 03:54:18 15:54 »
Даже не думал что моя темка про подшучивание от китайцев будет такой популярной  :smilie1: На самом деле я лично считай айфоны вполне себе хорошими девайсами 40% цены которых платится за бренд..о чем намекают и китайцы предлагая по цене хорошего смарта тоже хороший смарт + ноут + еще плюшек в довесок..вот и все  :smilie3:

40% — звідки інформація? Фантазії?

Я можу запропонувати за ті ж гроші в додаток до смартфону і ноутбука ще телевізор, пилосос і блок Marlboro. Ви після цього станете вважати, що Mi — «вполне себе хорошими девайсами 40% цены которых платится за бренд..о чем намекают» я?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #91 : Вересня 21, 2018, 03:54:25 15:54 »
ТОбто, якщо випустили 500 тисяч - то не масовий. А якщо два мільйони - то вже масовий....Гм.

Є термін: СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО...і одиничний екземпляр, або "концепт".

Все інше- від "лукавого".

Ні, не від «лукавого». Продукти Apple ставали основою для стандарту. Смартфони Nokia — ні, вони були лише для гіків. Саме тому Google, Samsung та Xiaomi копіювали iPhone та iPad, а не Nokia Symbian, Windows Mobile, PalmOS чи TabletPC, що доминували тоді на мікроскопічному ринку смартфонів та планшетів.

Та не писти, чувак. Я тут першими смартфонами Нокії користувався, коли твій Еппл ще навіть не знав, що це таке.

Перші цифрові програвачі від Еппл  :gw: :an :weep:

Піздєц, сектанти  :fp2

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #92 : Вересня 21, 2018, 04:04:04 16:04 »
Я в своєму житті не зустрічав жодного хейтера Apple, хто знався би на IT-ринку та інформаційних технологіях. Лише міфи поширюють.
Сцуко.  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #93 : Вересня 21, 2018, 04:06:21 16:06 »
ТОбто, якщо випустили 500 тисяч - то не масовий. А якщо два мільйони - то вже масовий....Гм.

Є термін: СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО...і одиничний екземпляр, або "концепт".

Все інше- від "лукавого".

Ні, не від «лукавого». Продукти Apple ставали основою для стандарту. Смартфони Nokia — ні, вони були лише для гіків. Саме тому Google, Samsung та Xiaomi копіювали iPhone та iPad, а не Nokia Symbian, Windows Mobile, PalmOS чи TabletPC, що доминували тоді на мікроскопічному ринку смартфонів та планшетів.

Та не писти, чувак. Я тут першими смартфонами Нокії користувався, коли твій Еппл ще навіть не знав, що це таке.

Перші цифрові програвачі від Еппл  :gw: :an :weep:

Піздєц, сектанти  :fp2

Я кажу про масові пристрої, читай уважніше. Я користувався ще Psion та Palm III, набагато раніше ніж ти взяв до рук свою Nokia, але смартфони пішли в маси тільки з моменту появи iPhone та його поганеньких копій на Android. Бо Symbian та Windows Mobile були просто поганими для людей. Вони подобались тільки гікам на кшталт тебе і мене. Тому вони і подохли. Те, що ми зараз називаємо смартфоном, почалося з iPhone. З iPod було те саме.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #94 : Вересня 21, 2018, 04:10:42 16:10 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #95 : Вересня 21, 2018, 05:37:28 17:37 »
Бу-га-га !!!

Фумюлюх, це не ти макаці про Еппл нагрузив ?  :weep:




Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #96 : Вересня 21, 2018, 06:16:52 18:16 »
Бу-га-га !!!

Фумюлюх, це не ти макаці про Еппл нагрузив ?  :weep:



Ні, ця курва каже про Apple, бо всі знають Apple, бо виступати на сцені з яблуком за спиною — прикольно  :lol:.

Треба Apple листа написати, вони полюбляють в таких випадках до суду звертатись.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #97 : Вересня 21, 2018, 09:17:54 21:17 »
Справдi, треба зупинити цей Яблоко-срач, тому що кожний все одно буде стояти на своему.
Я не просто кажу про смарти, а тримав iх в руах, бачiв не з сайтiв, а само залiзо - що воно таке, та як працюе.
Не треба менi лакшину вiiшати, що Яблоко - це еталон IT iндустрii, тому що еталани часто пусуються та й самi америкацi часто густо купляють... не Яблоко, а корейськi бренди, бо вони скромнiши за вартiстю та й батарею завжди можно мiняти.
Казати про те. що Samsung... це поганi хлопцi, якi як не воруують, так х... гонять, все одно, що казати, в США все саме-саме - авто, будинки, свобода слова, гаджети тощо.
Не треба Фюмюлюх... вiшати лакшину на вуха, виставояючi себе великим знавцем Яблока.
Вам би за PR Яблоко могло б гонорар дати, так ви його пiдiймаете.
А я iншоi думки - як для середнього класу, гаджет ДОРОГИЙ, тому що у нас середня зарплата... 200-300 дол.
То як може та ж таки медсестра або вчитель купити Яблоко, когли воно у нас буде не 700 бакс. коштувати а всi 900?..
Ви, часом не малюете грошi - 900 баксiв за "iгрушку", аби протягом дня зробити 10 дзвiнкiв?...
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #98 : Вересня 21, 2018, 10:51:38 22:51 »
Справдi, треба зупинити цей Яблоко-срач, тому що кожний все одно буде стояти на своему.
Я не просто кажу про смарти, а тримав iх в руах, бачiв не з сайтiв, а само залiзо - що воно таке, та як працюе.
Не треба менi лакшину вiiшати, що Яблоко - це еталон IT iндустрii, тому що еталани часто пусуються та й самi америкацi часто густо купляють... не Яблоко, а корейськi бренди, бо вони скромнiши за вартiстю та й батарею завжди можно мiняти.
Казати про те. що Samsung... це поганi хлопцi, якi як не воруують, так х... гонять, все одно, що казати, в США все саме-саме - авто, будинки, свобода слова, гаджети тощо.
Не треба Фюмюлюх... вiшати лакшину на вуха, виставояючi себе великим знавцем Яблока.
Вам би за PR Яблоко могло б гонорар дати, так ви його пiдiймаете.
А я iншоi думки - як для середнього класу, гаджет ДОРОГИЙ, тому що у нас середня зарплата... 200-300 дол.
То як може та ж таки медсестра або вчитель купити Яблоко, когли воно у нас буде не 700 бакс. коштувати а всi 900?..
Ви, часом не малюете грошi - 900 баксiв за "iгрушку", аби протягом дня зробити 10 дзвiнкiв?...
 :smilie7:

Бувалий, ще раз кажу, якщо ти вважаєш, що смартфон — «іграшка» для того, щоб робити дзвінки, якщо ти вважаєш, що заміна батареї смартфона — це звичайна операція, якщо ти вважаєш, що смартфон за 1000 доларів — це погано, бо в Україні медсестра має лише 300, то ти просто нічого не розумієш взагалі про сучасні смартфони. Ти — експерт із застарілого китайського мотлоху, я про нього з тобою навіть сперечатися не буду, бо в тій царині ти є експертом. А мені це нецікаво, хоча через мої руки пройшли кілька сотень Android-смартфонів, починаючи з Blueboo у 2011 році. Це просто не-ці-ка-во.

Та куди ж ти зі своїми знаннями мотлоха лізеш оцінювати сучасні смартфони? Годі вже.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #99 : Вересня 21, 2018, 11:30:39 23:30 »
Бувалий, ще раз кажу, якщо ти вважаєш, що смартфон — «іграшка» для того, щоб робити дзвінки, якщо ти вважаєш, що заміна батареї смартфона — це звичайна операція, якщо ти вважаєш, що смартфон за 1000 доларів — це погано, бо в Україні медсестра має лише 300, то ти просто нічого не розумієш взагалі про сучасні смартфони.
Ти — експерт із застарілого китайського мотлоху, я про нього з тобою навіть сперечатися не буду, бо в тій царині ти є експертом. А мені це нецікаво, хоча через мої руки пройшли кілька сотень Android-смартфонів, починаючи з Blueboo у 2011 році. Це просто не-ці-ка-во.
Та куди ж ти зі своїми знаннями мотлоха лізеш оцінювати сучасні смартфони?
Годі вже.
Та куди нам до таких, як ти - ми ж люди земнi, це ж ви у нас в елiтах на смарти дивиться, пардон, на один лише - Яблоко.
Так от що я тобi скажу, любитель Яблочних гаджетiв - не роби iз себе прохфесора - не треба.
Яблоко - це ще не вищий пiлотаж, тому що були бiльш цiкавi варiанти, про якi багато хто забув.
Той таки Хайфей чi скромна Linovo, Motorola або вiдроджений бренд Nokii.
Дорiкати тим, що я капаюсь в китайському лайнi теж саме, що дорiкати тобi, коли крiм Яблока ти нi чого не бачiш.
Мало того, навiть слухати не бажаеш.
Так от, Фюмюлюх - знову повторю - Яблоко - з економiчноi точки зору - повне  :smiley23:
Його вартiсть - це етапи великого шляху лише однiеi фiрми, яка справдi заробила собi добре iм'я.
Але на Яблоке Свiт не кiнчаеться й вартiсть iх продукту надто висока, аби щороку купляти новий гаджет iз символом вкушеного яблока.
Нам воно не треба, бо головна роль смарта - телефон, анi фотокамера чi накопичувач файлiв.
В дорозi менi це не треба, як i примитивна фотокамера, яка працюе не бiльше 5 Мпкс, хоча заявлено 13 або бiльше.
Можна навести купу прикладiв, де в смарт вгорняють купу зайвого лайна, аби пiдняти вартiсть.
Та це саме лайно жере батарею, яку яблочники впаяли в камеру "назавжди".
Не буду далi наводити мiнуси Яблока - цей гаджет може взяти "Золоту Малiну", як смарт, який... дорожче всiх.
Але висока вартiсть не означае чудову якiсть.
Чi може якiсть Яблока перевищуе корейцiв?...
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #100 : Вересня 21, 2018, 11:49:29 23:49 »
Особенно умилило про космическую сложность замены батареи.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #101 : Вересня 21, 2018, 11:51:20 23:51 »
Заміна батареї -наааааадзвичайна ситуація для ябломанів. Вірю. Чесно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #102 : Вересня 21, 2018, 11:53:41 23:53 »
Особенно умилило про космическую сложность замены батареи.
З батареями в Яблока... чомусь, не так я у людей.
Врублять  в корпус - назавжди, а при Iнтернетi... вона за три години гикнеться (як що там 5 дюймiв дiсплей).
Добре, що е повер-станцii, але... носити iз собою купу технiки - ну його до бiса.
А лiтом, коли все до чорта грiеться... батарея пiд пластиком... це маленька бiмбочка, яка може рванути... будь якоi митi.
Про це ФМЛ не згадуе -  реклама повинна бути лише позитивною.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #103 : Вересня 21, 2018, 11:59:29 23:59 »
Я про що і кажу! Батарею в усіх Яблуках зробили незмінно, бо для юзерів Еппл заміна батареї в девайсах- це ступор! Як пояснити ТП, Що таке батарея, для чого вона, і де вона знаходиться? Тому в смартфонах і планшетах ії запаяли наглухо. Як і відчутність всіляких портів. Що таке порт? Правильно! Це така водічка, де стоять кораблікі!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #104 : Вересня 22, 2018, 12:06:46 00:06 »
Я про що і кажу!
Батарею в усіх Яблуках зробили незмінно, бо для юзерів Еппл заміна батареї в девайсах- це ступор!
Як пояснити ТП,
Що таке батарея, для чого вона, і де вона знаходиться?
Тому в смартфонах і планшетах ії запаяли наглухо.
Як і відчутність всіляких портів. Що таке порт?
Правильно!
Це така водічка, де стоять кораблікі!
:smiley24:
Яблуко, як i дейякi кiтайцi... справдi, "впаяли" батарею, хоча... винути можна... пiднявшi внутрощi гаджета.
В планшетах... батарея легше вiдстьогуеться - у мене в работi ASUS - 1 хв. аби пiдняти кришку та вiд'iднати шлейф.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #105 : Вересня 22, 2018, 12:15:50 00:15 »
Хоча ролик Цитруса мае всi ознаки реклами, але за 3 хв.  вони дали повне уявлення про останнi гаджети Яблука.

 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #106 : Вересня 23, 2018, 08:22:00 08:22 »
Geo, Бувалий, а чого це Xiaomi та Samsung у своїх топових смартфонах теж батарею вбудовану зробили, га? Може тому, що так краще? А хто перший так зробив, га?  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #107 : Вересня 23, 2018, 08:25:02 08:25 »
Geo, Бувалий, а чого це Xiaomi та Samsung у своїх топових смартфонах теж батарею вбудовану зробили, га?
Може тому, що так краще?
А хто перший так зробив, га?  :gigi:
Така батарея може працювати до 3 рокiв.
Але якщо не ганяти всi проги та не "знущатися" фото - вiдео - навiть до 5.
Але... вбудована - то погано: перегрiв на сонцi... може пошкодити головну плату, вважай - процессор.
Якщо не жаль 1500 дол, то можна й "вбудовану"...  не брати до уваги.
Дiточкам головне - Iнтернет, все iнше - зайвий гемор.
 :smilie7: 

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #108 : Вересня 23, 2018, 08:39:48 08:39 »
Та куди нам до таких, як ти - ми ж люди земнi, це ж ви у нас в елiтах на смарти дивиться, пардон, на один лише - Яблоко.
Так от що я тобi скажу, любитель Яблочних гаджетiв - не роби iз себе прохфесора - не треба.
Яблоко - це ще не вищий пiлотаж, тому що були бiльш цiкавi варiанти, про якi багато хто забув.
Той таки Хайфей чi скромна Linovo, Motorola або вiдроджений бренд Nokii.
Дорiкати тим, що я капаюсь в китайському лайнi теж саме, що дорiкати тобi, коли крiм Яблока ти нi чого не бачiш.
Мало того, навiть слухати не бажаеш.
Так от, Фюмюлюх - знову повторю - Яблоко - з економiчноi точки зору - повне  :smiley23:
Його вартiсть - це етапи великого шляху лише однiеi фiрми, яка справдi заробила собi добре iм'я.
Але на Яблоке Свiт не кiнчаеться й вартiсть iх продукту надто висока, аби щороку купляти новий гаджет iз символом вкушеного яблока.
Нам воно не треба, бо головна роль смарта - телефон, анi фотокамера чi накопичувач файлiв.
В дорозi менi це не треба, як i примитивна фотокамера, яка працюе не бiльше 5 Мпкс, хоча заявлено 13 або бiльше.
Можна навести купу прикладiв, де в смарт вгорняють купу зайвого лайна, аби пiдняти вартiсть.
Та це саме лайно жере батарею, яку яблочники впаяли в камеру "назавжди".
Не буду далi наводити мiнуси Яблока - цей гаджет може взяти "Золоту Малiну", як смарт, який... дорожче всiх.
Але висока вартiсть не означае чудову якiсть.
Чi може якiсть Яблока перевищуе корейцiв?...
 :smilie7:

Я не «любитель Яблочних гаджетiв», а професіонал у сфері IT та електроніки з профільною освітою, досвідом проектування програмно-апаратних комплексів, оплаченими аналітичними публікаціями про ринок IT та паяльною станцією в шафі. І китаського Android-лайна я теж бачив кілька сотень у розібраному стані. Бачив планшет, в якому модуль камери був прилеплений на дисплейний флекс на двосторонній скотч. Бачив Wi-Fi-модуль, що був розміщений між металевим екраном та металевым корпусом. Ще раз кажу, якщо копирсаєшся в мотлосі, це не означає, що твоя думка про сучасні технології стає авторитетною.

Якщо ти не можеш заробити грошей на сучасний смартфон, то це не означає, що його вартість завищена. Це означає, що ти не можеш заробити грошей. І ти себе заспокоюєш, що воно тобі не треба. Не ти перший, не ти останній.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #109 : Вересня 23, 2018, 08:55:07 20:55 »
Якщо ти не можеш заробити грошей на сучасний смартфон, то це не означає, що його вартість завищена.
Це означає, що ти не можеш заробити грошей.
І ти себе заспокоюєш, що воно тобі не треба. Не ти перший, не ти останній.
:Sho_za:
Не бачу нi чого поганого в тому, що копирсаюсь в китайському лайнi, як ти кажеш - читати в Iнтернетi це одно, а бачiти й тримати в руках - зовсiм iнше.
Е в мере в колекцii й останнiй Ай Фон, трохи вбитий а все ж...  я не роблю iз цього сенсацii, а просто дивлюссь на слабкi мiсця та зборку - тому й пишу, що 10 рокiв розбираю смарти, як хоббi та нiчого вiд цього не маю, як тобi здаеться.
Казати про заробтки не буду - мене не цiкавiть твоi, а тебе - моi грошi: це вже нижче плинтуса, корписатися в чужому гаманцi.
Останне - новий смарт Яблока - це - в першу чергу - реклама нових технологiй: все воно справдi цiкаво.
Але постае питання, чи витримае батарея такi навантаження?...
Про дисплей... я поки що скромно промовчу - в Ксяомi... вiн такий твердий, що анi зiгнути, анi розбити його не можливо.
Яке скло буде в Яблука  - адже головна деталь кожного смарта - дисплей та тачскрин.
 :smilie7:
 

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #110 : Вересня 23, 2018, 09:29:29 21:29 »
Все, у кого смартфон не Эппл, машина не Бэнтли, жена не последняя победительница Мисс мира - конченные лузеры.
А те, у кого есть деньги на Айфон, но они покупают другой брэнд,  должны подвергаться принудительному лечению в психушке.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #111 : Вересня 23, 2018, 10:59:42 22:59 »
Все, у кого смартфон не Эппл, машина не Бэнтли, жена не последняя победительница Мисс мира - конченные лузеры.
А те, у кого есть деньги на Айфон, но они покупают другой брэнд,  должны подвергаться принудительному лечению в психушке.
:smiley24:
Я хорошо помню те времена, когда в 70-80 годы молодежь сходила с ума по... джинсам.
Доставали чеки Внешпосылторга и покупали в тридорога эти штаны, которые сейчас выбрасывают, как половые тряпки.
Тот же самый ракурс и у Ай Фона - по логике ФМЛХ... нужно все бросить, достать полторы тыши баксов - 44. 000 (Сорок четыре тыщи гривен, Карл!) и купить нафаршированную игрушку, которая прослужит макс. 2-3 года.
Потому что завтра Яблоко выкатит на стол новую дюжину смартов, планшетов, приставок и пр. хрени.
 :smilie7:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #112 : Вересня 24, 2018, 12:34:04 12:34 »
Под натиском Xiaomi, Meizu, Huawei уже давно надо искать аргументы для покупки Самсунга!  :gigi:

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #113 : Вересня 24, 2018, 02:42:22 14:42 »
Син купив мені ось такий телефончик Unboxing Xiaomi Redmi 5 Black, правда в руках ще не мав бо у Львові знаходиться Заберуть у середу. У когось є якась інформація стосовно нього?
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #114 : Вересня 24, 2018, 02:43:49 14:43 »
Все, у кого смартфон не Эппл, машина не Бэнтли, жена не последняя победительница Мисс мира - конченные лузеры.
А те, у кого есть деньги на Айфон, но они покупают другой брэнд,  должны подвергаться принудительному лечению в психушке.
:smiley24:
Я хорошо помню те времена, когда в 70-80 годы молодежь сходила с ума по... джинсам.
Доставали чеки Внешпосылторга и покупали в тридорога эти штаны, которые сейчас выбрасывают, как половые тряпки.
Тот же самый ракурс и у Ай Фона - по логике ФМЛХ... нужно все бросить, достать полторы тыши баксов - 44. 000 (Сорок четыре тыщи гривен, Карл!) и купить нафаршированную игрушку, которая прослужит макс. 2-3 года.
Потому что завтра Яблоко выкатит на стол новую дюжину смартов, планшетов, приставок и пр. хрени.
 :smilie7:
:smiley24: :smilie5:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #115 : Вересня 24, 2018, 02:48:03 14:48 »
Син купив мені ось такий телефончик Unboxing Xiaomi Redmi 5 Black, правда в руках ще не мав бо у Львові знаходиться Заберуть у середу. У когось є якась інформація стосовно нього?
Сало як сало Ксіомі як ксіомі, що там складного? Якщо немає особливих забаганок,
вистачить з головою. Ще й сканер відбитків є  :smilie1:


Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #116 : Вересня 24, 2018, 02:55:50 14:55 »
Син купив мені ось такий телефончик Unboxing Xiaomi Redmi 5 Black, правда в руках ще не мав бо у Львові знаходиться Заберуть у середу. У когось є якась інформація стосовно нього?
Сало як сало Ксіомі як ксіомі, що там складного? Якщо немає особливих забаганок,
вистачить з головою. Ще й сканер відбитків є  :smilie1:


Дякую.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19089
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #117 : Вересня 24, 2018, 08:17:56 20:17 »
Син купив мені ось такий телефончик Unboxing Xiaomi Redmi 5 Black

Що, так і називається "Розпаковування Сяомі..."?  :lol: :laugh:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19089
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #118 : Вересня 24, 2018, 08:20:16 20:20 »
В тему гілки:



 :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #119 : Вересня 24, 2018, 08:24:38 20:24 »
Син купив мені ось такий телефончик Unboxing Xiaomi Redmi 5 Black, правда в руках ще не мав бо у Львові знаходиться Заберуть у середу.
У когось є якась інформація стосовно нього?
Можно по Гуглу знайти - знати лише марку.
Камера чудова -  така прочна - можна цвяхи забивати.
Моржливо, 64 Гб вбудованоi памят...
Камера - 13 Мпкс,, спалах, нутро... нафаршировано так, наче це Яблоко, але на рiвнi 5 або 6 версii.
В Европi... Xeaomi коштуе - до 150 дол.
Батарея - вбудована, кришка - запаяна та взагалi не розбираеться анi отверткою, анi паяльником...
 :smilie7: