Автор Тема: Адептів QAnon годують гімном або технології пропаганди  (Прочитано 553 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
QAnon народилося в дебрях 4chan але фактично є яскравим прикладом того що перемагає не правда, а той хто може  спритніше конструювати та поширювати конспірологічні теорії.

Щодо популярності 58% жителів Флоріди знають про QAnon, 24% вірять в її твердження.

Місяць тому проповідникии обіцяли арешти провідних членів deep state.

Зараз вже інша риторика
Всіх хто втратив віру зфокусовані на арештах.
А всі у кого сильна віра не переймаються арештами
Більше того чим більше ви фокусуєтесь на арештах тим більше шансів що ви втратите віру.

https://twitter.com/travis_view/status/1080714392574947329
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Шо это вообще такое?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
То якась маячня про теорію змови навколо Трампа.

https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon

Рейгана на них нема.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Особисто я впевнений що теорії змови це суперпотужний інструмент інформаційної війни.

І от я вчора розмовляв з хлопцем в ОРДО. Він розказував у них наприклад тб дирявому розказували що в краматорську поставили американці передатчики які випромінюють злі промені на Ріспубліку і у людей онкологію викликають

І вони вкидують сотні таких конспірологічних конструктів, і кожен конструкт знайдет собі 100, 1000, 5000 прихильників.
« Останнє редагування: Січня 03, 2019, 04:26:00 16:26 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Особисто я впевнений що теорії змови це суперпотужний інструмент інформаційної війни.

І от я вчора розмовляв з хлопцем в ОРДО. Він розказував у них наприклад тб бриявому розказували що в краматорську поставили американці передатчики які випромінюють злі промені на Ріспубліку і у людей онкогології

І вони вкидують сотні таких конспірологічних конструктів, і кожен конструкт знайдет собі 100, 1000, 5000 прихильників.


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7081
Особисто я впевнений що теорії змови це суперпотужний інструмент інформаційної війни.
А чому суперпотужний?
І от я вчора розмовляв з хлопцем в ОРДО. Він розказував у них наприклад тб дирявому розказували що в краматорську поставили американці передатчики які випромінюють злі промені на Ріспубліку і у людей онкологію викликають

І вони вкидують сотні таких конспірологічних конструктів, і кожен конструкт знайдет собі 100, 1000, 5000 прихильників.
На мою думку, то є не зовсім так. Не 5000, а пів-мільйона. Не кожен по півмільйона, а усі разом (півмільйона будуть в усе те відразу одночасно вірити). Згадувати та використовувати в якості аргументу будуть в залежності від сприйняття публікою (тобто, витягнути таку соціальну одиницю з ОРДЛО, й перемістити у соціум де таке лайно не споживають - то він згадає ті теорії два-три рази, а потім заткне пельку й буде хвалити Бандеру).
А групами по 100-200 й на все життя то будуть сприймати хворі люди, й на загал то такого ефекту не має.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
>>>А чому суперпотужний?
тому що не потребує великих витрат

Цитувати
На мою думку, то є не зовсім так. Не 5000, а пів-мільйона. Не кожен по півмільйона, а усі разом (півмільйона будуть в усе те відразу одночасно вірити). Згадувати та використовувати в якості аргументу будуть в залежності від сприйняття публікою (тобто, витягнути таку соціальну одиницю з ОРДЛО, й перемістити у соціум де таке лайно не споживають - то він згадає ті теорії два-три рази, а потім заткне пельку й буде хвалити Бандеру).
А групами по 100-200 й на все життя то будуть сприймати хворі люди, й на загал то такого ефекту не має.
пів-мільйона з якої кількості? Це наприклад для ДНР десь 25%
ну багато вати в ОРДО спостерігали в Україні в природному середовищі, дуже часто ляпають язиком ватну хєрню, а не славлять Бандеру
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Не гімном, а гівном.
Вчи мову.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не гімном, а гівном.
Вчи мову.  :gigi:
Вчитель ти наш...
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34297
  • Стать: Чоловіча
Не гімном, а гівном.
Вчи мову.  :gigi:

Ну, їх годують гімном, а тебе гівном  :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Більшість людства не знає не тільки про "куанон", але навіть і про "форчан, в дєбрях катораво".  :smilie8:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Більшість людства не знає не тільки про "куанон", але навіть і про "форчан, в дєбрях катораво".  :smilie8:
Я написав статистику по штату Флоріда. Не вірити?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Більшість людства не знає не тільки про "куанон", але навіть і про "форчан, в дєбрях катораво".  :smilie8:
Я написав статистику по штату Флоріда. Не вірити?

ХЗ, але щось мені сумнівно, що типовий флорідський контингент (реднеки, кубінці та старпьори на пенсіі) лазять по форчану, де в основному азіятська пісюрва тусується.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Більшість людства не знає не тільки про "куанон", але навіть і про "форчан, в дєбрях катораво".  :smilie8:
Я написав статистику по штату Флоріда. Не вірити?

ХЗ, але щось мені сумнівно, що типовий флорідський контингент (реднеки, кубінці та старпьори на пенсіі) лазять по форчану, де в основному азіятська пісюрва тусується.

воно там лише  почалося. 58% жителів Флоріди знають про QAnon, 24% вірять в її твердження.
це достатньо великі цифри
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Кіко там у вас вірять тімошенко?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Більшість людства не знає не тільки про "куанон", але навіть і про "форчан, в дєбрях катораво".  :smilie8:
Я написав статистику по штату Флоріда. Не вірити?

ХЗ, але щось мені сумнівно, що типовий флорідський контингент (реднеки, кубінці та старпьори на пенсіі) лазять по форчану, де в основному азіятська пісюрва тусується.

воно там лише  почалося. 58% жителів Флоріди знають про QAnon, 24% вірять в її твердження.
це достатньо великі цифри

Я не впевнений, що 58% жителів Флоріди навіть інтернет браузять, не кажучи вже про якийсь “канон з форчану”. Мабуть цифри таки хуйові, щось типу “рейтингу зеленського”.  :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7081
тому що не потребує великих витрат
Для ефективної роботи він потребує контролю над інформаційним простором, а це великі витрати.
Цитувати
На мою думку, то є не зовсім так. Не 5000, а пів-мільйона. Не кожен по півмільйона, а усі разом (півмільйона будуть в усе те відразу одночасно вірити). Згадувати та використовувати в якості аргументу будуть в залежності від сприйняття публікою (тобто, витягнути таку соціальну одиницю з ОРДЛО, й перемістити у соціум де таке лайно не споживають - то він згадає ті теорії два-три рази, а потім заткне пельку й буде хвалити Бандеру).
А групами по 100-200 й на все життя то будуть сприймати хворі люди, й на загал то такого ефекту не має.
пів-мільйона з якої кількості? Це наприклад для ДНР десь 25%
ну багато вати в ОРДО спостерігали в Україні в природному середовищі, дуже часто ляпають язиком ватну хєрню, а не славлять Бандеру
Ну в тому й справа/проблема, що українське суспільство не може похвалитися тим, що виділено.
Ви можете порівняти з кацапською спільнотою - вам там у 9 випадках з 10 намагатимуться заткнути рота навіть у відповідь на безперечні факти (типу, коли почалася друга світова), ви отримаєте купу негативу, й далі розмова просто не піде. Для українців така поведінка, нажаль, поки що не є типовою - в нас скоріш за все будуть щось там доводити та полемізувати; намагатися брати розумом та культурою.
А то так не працює :)