Автор Тема: Фопы и налоги  (Прочитано 4017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2752
Re: Фопы и налоги
« Reply #30 : Лютого 16, 2019, 08:52:37 08:52 »
Це означає шлях від демпінгу до якості і високої продуктивності праці

Це значить крах теперішнього пузиря, коли пизда-секретар в ІТ студії требує 2к баксів ЗП бо ж вона в ІТ

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2752
Re: Фопы и налоги
« Reply #31 : Лютого 16, 2019, 08:57:07 08:57 »
На місці уряду я би взагалі ІТ-шників не чіпала. Бо уряд може більше не побачити райдужної картинки по валютним доходам від ІТ сектора.
Вони й переходом на 5% були незадоволені. Частина таки знялася й перебралася до Європи - на більш спокійні місця.
Власне, незрозумілі закиди уряду до цього сектора. Білшість народу працює не на внутрішній ринок, фактично це експорт інтелектуальної діяльності, від уряду не бачить ніяких ні інвестицій, ні допомоги - тож до чого тут великі податки?
ІТ свідомо чи несвідомо бажають отримувати платню приблизно на рівні світових стандартів, бо ці спеціальності таки затребувані в світі, й знайти роботу за кордоном для них не проблема. Отож, своїми нерозумними діями уряд понизить дохід великої групи спеціалістів, які в свою чергу спробують повернути втрачені позиції. За кордоном.

Ви трошки відійшли від теми
ІТшніки, що отримують ЗП з закордону не можуть бути натянуті майжі ніколи, кроми тіх що ходять на роботу локально...
Але все оно бісить повний ігнор дирки ФОП2 через яку мінімізується вся країна і виводяться гроші з бюджету
І нас був скандал, що ремонт вулиці буд розбитий на 3 частини, одночасно обход прозоро і вивід сум 1500000грн відразу в нал на ФОПи, котрий один мертвий вде рік, а інша не має лопати навіть
Такі ФОПи для розеток і т.д. - це 1% податків в рік, вони переповнюються і їх паркують

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Фопы и налоги
« Reply #32 : Лютого 16, 2019, 02:57:55 14:57 »
Ви трошки відійшли від теми
ІТшніки, що отримують ЗП з закордону не можуть бути натянуті майжі ніколи, кроми тіх що ходять на роботу локально...
Але все оно бісить повний ігнор дирки ФОП2 через яку мінімізується вся країна і виводяться гроші з бюджету
І нас був скандал, що ремонт вулиці буд розбитий на 3 частини, одночасно обход прозоро і вивід сум 1500000грн відразу в нал на ФОПи, котрий один мертвий вде рік, а інша не має лопати навіть
Такі ФОПи для розеток і т.д. - це 1% податків в рік, вони переповнюються і їх паркують

До чого тут ремонт доріг? Давайте мухи окремо, а котлети окремо. Або ж я вам не скажу за всю Одесу. :smilie1:
Бо не всі ж ІТ працюють напряму із зарубіжними партнерами. Напряму працюють ті, які виконують невеличкі задачі. Але ж є у західних партнерів і великі проекти на велику кількість людей. В цьому разі заключається договір з українською компанією, яка власне й займаєтся підбором кадрів і розподілом грошей. І так, програмісти в цій команії працюють як ФОПи й координуються керівництвом компанії. В цьому випадку вони так організовуються, щоби мати можливість заплатити гідну зарплату людям.
Для ФОПів з інших галузей, які працюють на ринок всередині країни - не знаю, по якій системі там розподіляються гроші. Якщо гроші ідуть не на виплати ФОПам-працівникам - то керівництво і власників таких компаній потрібно перевіряти на предмет ухилення від податків. І виходить, що знову питання зовсім не у ФОПах. Тим більше, що ФОПи по магазинам, наприклад, не так й багато отримують.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #33 : Лютого 16, 2019, 03:52:22 15:52 »
На місці уряду я би взагалі ІТ-шників не чіпала. Бо уряд може більше не побачити райдужної картинки по валютним доходам від ІТ сектора.
Вони й переходом на 5% були незадоволені. Частина таки знялася й перебралася до Європи - на більш спокійні місця.
Власне, незрозумілі закиди уряду до цього сектора. Білшість народу працює не на внутрішній ринок, фактично це експорт інтелектуальної діяльності, від уряду не бачить ніяких ні інвестицій, ні допомоги - тож до чого тут великі податки?
ІТ свідомо чи несвідомо бажають отримувати платню приблизно на рівні світових стандартів, бо ці спеціальності таки затребувані в світі, й знайти роботу за кордоном для них не проблема. Отож, своїми нерозумними діями уряд понизить дохід великої групи спеціалістів, які в свою чергу спробують повернути втрачені позиції. За кордоном.

"Вони й переходом на 5% були незадоволені. Частина таки знялася й перебралася до Європи - на більш спокійні місця."
переезжают в Европу и США далеко не из-за 5%.Все понимают что их доходы по сути будут ниже, то есть при переезде средний айтишник теряет. да и сложно будет прижится на новом месте - надо будет адаптироваться, а это не для ленивых. Я думаю переезжают либо дурачки недумающие либо люди которые идут на это сознательно и готовы терять для перспективы, детей например.


"Власне, незрозумілі закиди уряду до цього сектора. Білшість народу працює не на внутрішній ринок, фактично це експорт інтелектуальної діяльності, від уряду не бачить ніяких ні інвестицій, ні допомоги - тож до чого тут великі податки?" - инфраструктурой пользуются а платить не хотят. например в США я вообще не понимаю в чем заключается помощь уряда в моей деятельности кроме как постричь меня на налоги.

"ІТ свідомо чи несвідомо бажають отримувати платню приблизно на рівні світових стандартів, бо ці спеціальності таки затребувані в світі, й знайти роботу за кордоном для них не проблема." аххахаха... на Украине свет не зациклилися... знали бы вы сколько сюда щимится индусов, которые готов ВЬЯБЫВАТЬ за гораздо меньшие средства чем зажравшиеся покорители украинских галер....

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Фопы и налоги
« Reply #34 : Лютого 16, 2019, 04:09:26 16:09 »
Як на мене - недостатньо виважене рішення. Наприклад збільшення ставки податку на 1% кожен рік протягом кількох років, щоб довести його до 10-12%, було б більш правильним. ІТ - це перш за все притік валюти. А у нас і так проблеми з сальдо зовнішньоторгівельних операцій.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #35 : Лютого 16, 2019, 04:18:52 16:18 »
Можливо, але там вони не втрачають рівень своїх доходів навіть при великих податках.

нифига не понял... доходы у них существенно понизятся. возьмем "среднего галерного девелопера" на 3К доралов. 36 K баксов будет доход годовой. тут по приезду ему дадуд смотря где правда, ну скажем 80 тыщ. казалось бы 3 раза. -20% налогов = 64 тыщи. страховочку поди оплати = баксов 400 на семью это с льготами, выходит -4800
59K. SSN&Medicare еще 8% = 52.6. возьмем например флориду без налога штата. если налог штата - еще процентов 8. итого 4400 на руки в месяц. учитывая цены, если в Украине и папа и мама и родня, и малого бабушке подкинуть, и квартира своя, и коммуналка минимальная, то программист в результате ПОТЕРЯЕТ в деньгах.

Единственный шанс, если работает жена. тогда учитывая что тут разным профессиям платят прилично, может и выше чем в айти. то есть медсестра анастезиолога может получать в два раза выше того же несчастного нажимателя на кнопки.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012
Re: Фопы и налоги
« Reply #36 : Лютого 16, 2019, 04:25:25 16:25 »
нифига не понял... доходы у них существенно понизятся. возьмем "среднего галерного девелопера" на 3К доралов. 36 K баксов будет доход годовой. тут по приезду ему дадуд смотря где правда, ну скажем 80 тыщ. казалось бы 3 раза. -20% налогов = 64 тыщи. страховочку поди оплати = баксов 400 на семью это с льготами, выходит -4800
59K. SSN&Medicare еще 8% = 52.6. возьмем например флориду без налога штата. если налог штата - еще процентов 8. итого 4400 на руки в месяц. учитывая цены, если в Украине и папа и мама и родня, и малого бабушке подкинуть, и квартира своя, и коммуналка минимальная, то программист в результате ПОТЕРЯЕТ в деньгах.

Единственный шанс, если работает жена. тогда учитывая что тут разным профессиям платят прилично, может и выше чем в айти. то есть медсестра анастезиолога может получать в два раза выше того же несчастного нажимателя на кнопки.

Так жена наверное еще лет пять минимум будет дома сидеть пока право на работу получит. Рабочую визу то один чел имеет, а не семья

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Фопы и налоги
« Reply #37 : Лютого 16, 2019, 04:35:52 16:35 »
"Вони й переходом на 5% були незадоволені. Частина таки знялася й перебралася до Європи - на більш спокійні місця."
переезжают в Европу и США далеко не из-за 5%.Все понимают что их доходы по сути будут ниже, то есть при переезде средний айтишник теряет. да и сложно будет прижится на новом месте - надо будет адаптироваться, а это не для ленивых. Я думаю переезжают либо дурачки недумающие либо люди которые идут на это сознательно и готовы терять для перспективы, детей например.


"Власне, незрозумілі закиди уряду до цього сектора. Білшість народу працює не на внутрішній ринок, фактично це експорт інтелектуальної діяльності, від уряду не бачить ніяких ні інвестицій, ні допомоги - тож до чого тут великі податки?" - инфраструктурой пользуются а платить не хотят. например в США я вообще не понимаю в чем заключается помощь уряда в моей деятельности кроме как постричь меня на налоги.

"ІТ свідомо чи несвідомо бажають отримувати платню приблизно на рівні світових стандартів, бо ці спеціальності таки затребувані в світі, й знайти роботу за кордоном для них не проблема." аххахаха... на Украине свет не зациклилися... знали бы вы сколько сюда щимится индусов, которые готов ВЬЯБЫВАТЬ за гораздо меньшие средства чем зажравшиеся покорители украинских галер....

Алі, високоінтелектуальні ІТ спеціалісти геть нічого не втрачають при переїзді, бо рівень їхніх зарлат буде набато вищий, аніж в Україні, мінус податки. Середній спеціаліст може щось і втратить, але отримає стабільнісь і перспективу полішити своє становище.
І що значить  "користуються інфрастуктурою, а податки платить не хочуть?" Звичайно, що вони платять податки у непрямій формі  - при покупці товарів та послуг(і набагато більші аніж основна маса населення, бо купують більш дорогі речі і продукти) плюс своїх 5% плюс приводять в країну купу валюти. США,мабуть таки, не потребує валютних вливань. :smilie1:
Щодо індусів та китайців - так, їх багато. Але це саме той випадок, коли кількість не переходить в якість. :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #38 : Лютого 16, 2019, 04:52:34 16:52 »
Як на мене - недостатньо виважене рішення. Наприклад збільшення ставки податку на 1% кожен рік протягом кількох років, щоб довести його до 10-12%, було б більш правильним. ІТ - це перш за все притік валюти. А у нас і так проблеми з сальдо зовнішньоторгівельних операцій.  :shuffle:

вот вот. рядом беларусь где чуть ли супр льготные условия сделали для айти аутсорса. они скажут спасибо только.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #39 : Лютого 16, 2019, 04:59:45 16:59 »
Алі, високоінтелектуальні ІТ спеціалісти геть нічого не втрачають при переїзді, бо рівень їхніх зарлат буде набато вищий, аніж в Україні, мінус податки. Середній спеціаліст може щось і втратить, але отримає стабільнісь і перспективу полішити своє становище.
І що значить  "користуються інфрастуктурою, а податки платить не хочуть?" Звичайно, що вони платять податки у непрямій формі  - при покупці товарів та послуг(і набагато більші аніж основна маса населення, бо купують більш дорогі речі і продукти) плюс своїх 5% плюс приводять в країну купу валюти. США,мабуть таки, не потребує валютних вливань. :smilie1:
Щодо індусів та китайців - так, їх багато. Але це саме той випадок, коли кількість не переходить в якість. :smilie1:

"високоінтелектуальні ІТ спеціалісти геть нічого не втрачають при переїзді, бо рівень їхніх зарлат буде набато вищий, аніж в Україні, мінус податки" - я вам привел цифры и конкретный пример. приведите свои цифры, чтобы не быть глословной.

"І що значить  "користуються інфрастуктурою, а податки платить не хочуть?" Звичайно, що вони платять податки у непрямій формі  - при покупці товарів та послуг" где на алиекспрессе? вы бы знали сколько стоит нормальная инфраструктура, вы бы такое не говорили. знаете сколько в сша налогов платят? я еще не говорил о налоге на недвижимость. и еще тут есть налог с продаж который остается на местах.

"приводять в країну купу валюти" - ну да ну да, это пожалуй полезное действие, ну и еще инвестиции. я ж не говорю им врубить 40%, читайте выше - подтянуть постепенно на 1-2% за несколько лет. к 2030му выйти на 10-15%.

ну и вторую и первую группу убрать как тут говорили.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Фопы и налоги
« Reply #40 : Лютого 16, 2019, 05:07:23 17:07 »
Алі, високоінтелектуальні ІТ спеціалісти геть нічого не втрачають при переїзді, бо рівень їхніх зарлат буде набато вищий, аніж в Україні, мінус податки. Середній спеціаліст може щось і втратить, але отримає стабільнісь і перспективу полішити своє становище.
І що значить  "користуються інфрастуктурою, а податки платить не хочуть?" Звичайно, що вони платять податки у непрямій формі  - при покупці товарів та послуг(і набагато більші аніж основна маса населення, бо купують більш дорогі речі і продукти) плюс своїх 5% плюс приводять в країну купу валюти. США,мабуть таки, не потребує валютних вливань. :smilie1:
Щодо індусів та китайців - так, їх багато. Але це саме той випадок, коли кількість не переходить в якість. :smilie1:

ага. зовсім нічого
є в мене товариш, ще інститутський
звалив у США, працює програмістом на майкрософт
має 200+ тисяч. долларів. на рік

приїзжав у 2013 літом, до того років 15 не був тут
дуже крутий, поки не пішли в Файне місто

по 400 грам горілки крафтової, по літру пива також крафтового і дві години під гарну закуску
і крутизна пройшла

бо це я можу на роботу в шортах піти і футболці (я ще тоді на дядю працював),
а він не може, дрескод, костюм і т.д.
це я можу віддати дітей у звичайний садок і школу, а він ні, тільки в пафосну приватну, статус мать його
це я можу жити, де хочу і як хочу
він ні, бо при його доходах він зобов*язаний жити в певному районі,
в будинку певної вартості за парканом, в сенсі під охороною
він зобов*язаний їздити на авто певної цінової категорії і віку.
а ще податки, в тому числі на нерухомість і т.д.
ну і ціни
ми тоді круто посиділи, принесли рахунок, він пропонував порівну
але я пояснив, що він в гостях
він просто випав в осад, коли зрозумів, що на двох ми погуділи
аж на 18 баксів, в центрі міста в самій пафосні ресторації
в суботу ввечері
я спитав, скільки потягнуть такий загул у них
мені сказали, що мінімум 150 долларів

в результаті,
іпотека, кредит на авто, медична страховка на всю родину (частково покриває фірма)
приватний садочок і крута школа для дітей, попереду коледж за дуже не малі кошти і
університет
відпочинок у пафосних місцях за купу бабла
а ще є відношення з жінками та дівчатами
він просто був у шоці, що можна просто підійти, пригостити і познайомитись
без загрози отримати позов до суду
а ще свобода в інтернеті, доступ до музики, відео і програм
а ще свобода у дітей
а вже вартість музичної школи та художньої школи його просто добили

він поспілкувався з моєю доцею і не міг повірити, що це рівень державної школи

в результаті ми дуже уважно порахували не заробітки
а що залишається в кінці місяця в кишені

і виявилось, що приблизно однакова сума
а якщо рахувати у можливості так гарно пропити у кабаку
то в мене більше

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #41 : Лютого 16, 2019, 05:18:10 17:18 »
ага. зовсім нічого
є в мене товариш, ще інститутський
звалив у США, працює програмістом на майкрософт
має 200+ тисяч. долларів. на рік

приїзжав у 2013 літом, до того років 15 не був тут
дуже крутий, поки не пішли в Файне місто

по 400 грам горілки крафтової, по літру пива також крафтового і дві години під гарну закуску
і крутизна пройшла

бо це я можу на роботу в шортах піти і футболці (я ще тоді на дядю працював),
а він не може, дрескод, костюм і т.д.
це я можу віддати дітей у звичайний садок і школу, а він ні, тільки в пафосну приватну, статус мать його
це я можу жити, де хочу і як хочу
він ні, бо при його доходах він зобов*язаний жити в певному районі,
в будинку певної вартості за парканом, в сенсі під охороною
він зобов*язаний їздити на авто певної цінової категорії і віку.
а ще податки, в тому числі на нерухомість і т.д.
ну і ціни
ми тоді круто посиділи, принесли рахунок, він пропонував порівну
але я пояснив, що він в гостях
він просто випав в осад, коли зрозумів, що на двох ми погуділи
аж на 18 баксів, в центрі міста в самій пафосні ресторації
в суботу ввечері
я спитав, скільки потягнуть такий загул у них
мені сказали, що мінімум 150 долларів

в результаті,
іпотека, кредит на авто, медична страховка на всю родину (частково покриває фірма)
приватний садочок і крута школа для дітей, попереду коледж за дуже не малі кошти і
університет
відпочинок у пафосних місцях за купу бабла
а ще є відношення з жінками та дівчатами
він просто був у шоці, що можна просто підійти, пригостити і познайомитись
без загрози отримати позов до суду
а ще свобода в інтернеті, доступ до музики, відео і програм
а ще свобода у дітей
а вже вартість музичної школи та художньої школи його просто добили

він поспілкувався з моєю доцею і не міг повірити, що це рівень державної школи

в результаті ми дуже уважно порахували не заробітки
а що залишається в кінці місяця в кишені

і виявилось, що приблизно однакова сума
а якщо рахувати у можливості так гарно пропити у кабаку
то в мене більше

гыыыы, если он живет в Сиетле, и как вы выразились имеет ипотеку в крутом районе частный садик и школу то его 200К денег это тупо НИ О ЧЕМ.

"медична страховка на всю родину (частково покриває фірма)" - а это он вообще что то залил вам как тот же олд вуд пожраль посралич.... это практика во всех корпоратвных конторах а не какой то супер привелегий майкрософта. а насет того что его в костюме заставляют ходить... он туда случайно не начальником охраны устроился?? в штатах программисты ходят исключительно в том в чем захотят.
« Останнє редагування: Лютого 16, 2019, 05:26:59 17:26 від Ali(UA) »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Фопы и налоги
« Reply #42 : Лютого 16, 2019, 05:25:59 17:25 »
і виявилось, що приблизно однакова сума
а якщо рахувати у можливості так гарно пропити у кабаку
то в мене більше
Ми так недавно в групі випускників в вайбері рахувались. У кого де чого і скільки. По суті після введення безвізу, жодного сенсу для ІТ-шника в релокейшені практично немає. Хіба що хоче стати другим Гейтсом, чи третім Цукербергом - тоді звичайно пряма дорога в Долину, а якщо таких амбіцій немає, то Україна - the best.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #43 : Лютого 16, 2019, 05:30:33 17:30 »
Nik02121971 - я читаю ваш пост снова и снова у меня волосы на жопе шевелятся от того что вам наплел ваш товарищ из майкрософта.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20780
Re: Фопы и налоги
« Reply #44 : Лютого 16, 2019, 05:33:54 17:33 »
 Украина офшорный рай
понятное дело прихдится за это платить низкими пенсиями и прочее
в китае он вообще нет пенсий для не чиновников

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #45 : Лютого 16, 2019, 05:37:22 17:37 »
https://www.zillow.com/homes/for_sale/Seattle-WA_rb/ - меншье 650 тыщ к какой то хибаре не подходи. это нормальный дом в районе ляма будет стоить.

вот пример

https://www.zillow.com/homes/for_sale/49113555_zpid/globalrelevanceex_sort/47.80324,-121.872368,47.400905,-122.610512_rect/10_zm/

это 4700 в месяц. в год полтос. четверть зарботка от 200 тыщ. не будет у него ни на школу ни на садик ни на что другое оставатся

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #46 : Лютого 16, 2019, 05:38:56 17:38 »
Украина офшорный рай
понятное дело прихдится за это платить низкими пенсиями и прочее
в китае он вообще нет пенсий для не чиновников

это да. 5% это офшорище еще то.  :gigi:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20780
Re: Фопы и налоги
« Reply #47 : Лютого 16, 2019, 05:43:05 17:43 »
сейчас для инвесторов основной риск это клоун имбицил и мокака
даже не потому что они никчемные политики и экономисты
а потому что они привезут с собой нестабильность, а хуже того войну с хуйлом

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Фопы и налоги
« Reply #48 : Лютого 16, 2019, 06:06:30 18:06 »
Стосовно ФОПів - все вірно на 100 %, адже у нас є купа супермаркетів, де кожен касор - підприємець, та он і в ювелірних салонах теж одні підприємці стоять за прилавками, в будівництві та ж фігня. Чесно каучи ніколи не думав, що в ІТ-індустріїї те саме, а воно он як виявилось.
Думаю, що всі ці схеми із ФОПами потрібно рубати на корню. Але потрібно зберегти і ІТ-індустрію. А тому потрібно для неї запроваджувати спеціальний режим оподаткування, розрахований, скажімо на 20 років, але це повинна бути звичайна система оподаткування, просто різні ставки податків, від 0 % в перші 2-3 роки і до повного обсягу через 20 років. А от ЄСВ працівник повинен платити відразу по повній, бо ж це його майбутня пенсія і він повинен їїї заробляти відразу.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #49 : Лютого 16, 2019, 06:35:24 18:35 »
Стосовно ФОПів - все вірно на 100 %, адже у нас є купа супермаркетів, де кожен касор - підприємець, та он і в ювелірних салонах теж одні підприємці стоять за прилавками, в будівництві та ж фігня. Чесно каучи ніколи не думав, що в ІТ-індустріїї те саме, а воно он як виявилось.
Думаю, що всі ці схеми із ФОПами потрібно рубати на корню. Але потрібно зберегти і ІТ-індустрію. А тому потрібно для неї запроваджувати спеціальний режим оподаткування, розрахований, скажімо на 20 років, але це повинна бути звичайна система оподаткування, просто різні ставки податків, від 0 % в перші 2-3 роки і до повного обсягу через 20 років. А от ЄСВ працівник повинен платити відразу по повній, бо ж це його майбутня пенсія і він повинен їїї заробляти відразу.

так там по моему ЕСВ как раз основной в этой налговой базе.щас то просто платят с минималки, если с целой з/п будет очень много.

еще раз - по поводу АйТи - перетянете с налогами, я платить 40% ЕСВ не буду, я или нах закроюсь или переведу в беларусь. работники я не уверен что захотят потеснится на 40% в зарплате. будут тянуть через пионер. Соседняя фирма точно все переведет нах в парашу или беларусь.

И мне не нравится как вы говорите: "А от ЄСВ працівник повинен платити відразу по повній, бо ж це його майбутня пенсія і він повинен їїї заробляти відразу." по идее никто никому ничего не должен, это мое видение идеального общества. Хочешь откладывать - откладывай, не хочешь - не откладывай.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20780
Re: Фопы и налоги
« Reply #50 : Лютого 16, 2019, 06:37:33 18:37 »
сомневаюсь что айти будут прессовать

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Фопы и налоги
« Reply #51 : Лютого 16, 2019, 06:47:01 18:47 »
Ali(UA), справа в тому, що навіть ІТішники колись стануть старенькими і будуть потребувати пенсії і держава її змушена буде платити. От і виходить, що пенсії потрібно платити всім і тим хто в пенс.фонд нічого не вносив і тим, хто платив туди по повній.
Можливо потрібно впровадити градацю по сплаті ЄСВ. Хочеш від держави при виході на пенсію отримувати мінімальну пенсію - плати мінімальний внесок, хочеш отримувати достойну пенсію - або плати внески по повній, або іди в приватний пенс.фонд. Бо буле, як з отим антіком, який ніде в Україні не працював, все у москалів шабашив, а тепер вимагає собі достойну пенсію, бо ж держава йому щось винна.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20780
Re: Фопы и налоги
« Reply #52 : Лютого 16, 2019, 07:08:26 19:08 »
Ali(UA), справа в тому, що навіть ІТішники колись стануть старенькими і будуть потребувати пенсії і держава її змушена буде платити. От і виходить, що пенсії потрібно платити всім і тим хто в пенс.фонд нічого не вносив і тим, хто платив туди по повній.
Можливо потрібно впровадити градацю по сплаті ЄСВ. Хочеш від держави при виході на пенсію отримувати мінімальну пенсію - плати мінімальний внесок, хочеш отримувати достойну пенсію - або плати внески по повній, або іди в приватний пенс.фонд. Бо буле, як з отим антіком, який ніде в Україні не працював, все у москалів шабашив, а тепер вимагає собі достойну пенсію, бо ж держава йому щось винна.

все идет к тому что пенсий не будет

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Фопы и налоги
« Reply #53 : Лютого 16, 2019, 09:58:39 21:58 »
ага. зовсім нічого
є в мене товариш, ще інститутський
звалив у США, працює програмістом на майкрософт
має 200+ тисяч. долларів. на рік

приїзжав у 2013 літом, до того років 15 не був тут
дуже крутий, поки не пішли в Файне місто

по 400 грам горілки крафтової, по літру пива також крафтового і дві години під гарну закуску
і крутизна пройшла

бо це я можу на роботу в шортах піти і футболці (я ще тоді на дядю працював),
а він не може, дрескод, костюм і т.д.
це я можу віддати дітей у звичайний садок і школу, а він ні, тільки в пафосну приватну, статус мать його
це я можу жити, де хочу і як хочу
він ні, бо при його доходах він зобов*язаний жити в певному районі,
в будинку певної вартості за парканом, в сенсі під охороною
він зобов*язаний їздити на авто певної цінової категорії і віку.
а ще податки, в тому числі на нерухомість і т.д.
ну і ціни
ми тоді круто посиділи, принесли рахунок, він пропонував порівну
але я пояснив, що він в гостях
він просто випав в осад, коли зрозумів, що на двох ми погуділи
аж на 18 баксів, в центрі міста в самій пафосні ресторації
в суботу ввечері
я спитав, скільки потягнуть такий загул у них
мені сказали, що мінімум 150 долларів

в результаті,
іпотека, кредит на авто, медична страховка на всю родину (частково покриває фірма)
приватний садочок і крута школа для дітей, попереду коледж за дуже не малі кошти і
університет
відпочинок у пафосних місцях за купу бабла
а ще є відношення з жінками та дівчатами
він просто був у шоці, що можна просто підійти, пригостити і познайомитись
без загрози отримати позов до суду
а ще свобода в інтернеті, доступ до музики, відео і програм
а ще свобода у дітей
а вже вартість музичної школи та художньої школи його просто добили

він поспілкувався з моєю доцею і не міг повірити, що це рівень державної школи

в результаті ми дуже уважно порахували не заробітки
а що залишається в кінці місяця в кишені

і виявилось, що приблизно однакова сума
а якщо рахувати у можливості так гарно пропити у кабаку
то в мене більше

Ні, ну що серйозно? :pooh_lol: От жалко, що Уоррен Баффет про це нічого не знає. :pooh_lol:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Фопы и налоги
« Reply #54 : Лютого 16, 2019, 10:16:02 22:16 »
не думаю, що Порошенку варта рухати фопів до виборів

а після виборів розганяти всю цю пиз*обратію треба, звичайно

втрати від втечі хитрозроблених , впевнений, будуть менші, ніж відновлення справедливого бізнес- середовища

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фопы и налоги
« Reply #55 : Лютого 19, 2019, 04:59:41 04:59 »


Рррревва... социалист, прямо побратим Ocasio-Cortes... борец с богачами....

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20780
Re: Фопы и налоги
« Reply #56 : Лютого 19, 2019, 08:45:45 08:45 »
не думаю, що Порошенку варта рухати фопів до виборів

а після виборів розганяти всю цю пиз*обратію треба, звичайно

втрати від втечі хитрозроблених , впевнений, будуть менші, ніж відновлення справедливого бізнес- середовища

не вижу смысла их разгонять
экономика показывает рост
напротив - надо создать еще больше условий для самозанятости населения



Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Фопы и налоги
« Reply #57 : Лютого 19, 2019, 10:22:51 10:22 »
не вижу смысла их разгонять
экономика показывает рост
напротив - надо создать еще больше условий для самозанятости населения

сенс у несправедливості

на несправедливості економіка довго не може розвиватись

« Останнє редагування: Лютого 19, 2019, 10:37:28 10:37 від WestNik »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Фопы и налоги
« Reply #58 : Лютого 19, 2019, 10:28:26 10:28 »
Guido Fawkes


Меня неприятно поразил диалог экономистов ибо они защищают.. находят аргументы!! для защиты римейка феодальной системы сословий когда отношение к человеку формировалось исходя из его социального положения а не на принципе равенства перед законом.

И это не равенство социалистического типа когда равенство стремятся достичь в достатке - что невозможно .. это равенство вернее не_равенство более мерзкого и аморально типа - неравенство в возможностях .. потому что третьи лица на основании вашей принадлежности к сословию ( в данном случае сословию айтишников) определяют что у этого мы заберем 5% его дохода а у этого - 45% ..

Этот может семью кормить и обеспечивать на 95% дохода а у этого пусть дети едят на 55% его дохода ..
И у этой мерзости есть защитники!! Эту мерзость поддерживает тысячи айтишников и даже находятся экономисты дающие их притязаниям на привилегию, на сохранение сословности какие -то аргументы!

.. это тот самый феодализм в существовании которого обвиняют часто Украину и часто вот Вы а я с вами не соглашаюсь .. но в от в этом случае очень колеблюсь.
И я сейчас не говорю о том что налог должен быть 45% или 5% - я говорю что он должен быть равный .. а экономисты и большинство айтишников отстаивают сословность .. кастовость .. неравенство в правах! .. неравенство в возможностях!!

Извините за возможно резкое сравнение но люди в прошлом веке такое уже проходили когда государство решало какие люди перспективны а какие нет - кого "не перспективного" в ГУЛАГ а кого в квартиру расстрелянного ... .кого в печку - а кто арийцы. ...

Безусловно вопрос о 5% и 45% не такой накал имеет но суть вопроса точно такая же - государство принимает на себя функции бога определяя перспективных и нет .. определяя нужных и нет .. определяя чьи дети будут иметь в десятки раз больше только потому что родители принадлежат к правильному сословию.. арийцы .. коммунисты ли .. или айтишники - не важно .. суть одна!
И меня удивляет что находятся те кто это оправдывает.

АПД.

Как правильно было замечено дискриминационность в налогообложении результата труда касается не только айтишников а всех схем когда ФОП подменяет собой трудовые отношения. Просто ввиду того что айтишники возбудились громче всех то пример с ними. Но суть вопроса остается такая-же ФОПы дискриминируют труд наемного работника из-за чего и возникают схемы оптимизации из за нервности налоговой нагрузки... и далее все то же самое.

https://www.facebook.com/groups/358069341433049/permalink/408334929739823/?hc_location=ufi
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Фопы и налоги
« Reply #59 : Лютого 19, 2019, 10:42:47 10:42 »
тема взагалі проста , як двері- ситуація з фопами тормозить розвиток нормального бізнесу