Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 439624 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4650 : Серпня 11, 2021, 09:37:46 21:37 »
Друга особа, що волає про моє повернення - це нік medved. Essentially, мотивація у нього така ж, як і у дівчинки Фіми. Хочеться креативу, а катма! Але з ніком medved мені спілкуватися тепер ще огидніше, ніж з ніком Фома Л. Пояснюю, чому.

До недавнього часу моє ставлення до медведки не було в принципі негативним (хоча у нас були, скажем так, розбірки, включаючи на цьому форумі).  Не буду описувати це у деталях, тим більше що синапсис можна прочитати  ТУТ і ТУТ .

Після того, як він повернувся на фуп після декількамісячної відсутності, він почав згадувати мій нік марно, хоча чудово знав, що я там не можу дописати фізично, хоча якби і хотіла. Про що я розжувала йому у ось цьому пості..

Але медведка не заспокоївся і продовжує наярювати на мій нік, підігруючи Фімі, і навіть примазувати до мене фіаніти, хоча у мене давно і офіційно діаманти. А рекомендацію по фіанітиках він спер у мене ж, коли я порекомендувала йому деякі стратегічні кроки по відношенню до об"єкта його кохання, лол!

Медведка, drop this shit and never, EVER, mention my name  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

По-перше, нема чого закликати мене назад, якщо я мордою не вийшла (нагадую, за словами неймовірної, ти дав мені 2 бали по 10-бальній шкалі і назвав старою дурепою). Потворним бегемотам не місце на фупі  :Ganba:.

По-друге, якщо раніше я тобі трохи співчувала, шкодувала і навіть у чомусь захоплювалася твоєю відданістю відомій ницій особі (любов зла, полюбиш і козу), то тепер я тебе просто зневажаю. Тому що у процесі unconditional виконання наказів Блідої Поганки ТМ, на яку у свій час задерли лапку деякі ніки, ти втратив людську подобу.

Я раніше вважала тебе у чомусь а lone ranger, особою з якимись моральними стандартами і відповідними принципами. Останні місяці довели, що ти злив ці принципи (якщо вони коли-небудь були) заради того, щоб стати бойовиком у турчівському батальоні inglorious bastards. А колись це був твій ворог номер один, наступний у відомому списочку після Притули. Всі звернули увагу, як медвед зніс Папіну Радость із позиції номер два у фірмовому списочку і запер його у середину, де його мало хто побачить? це тебе попросила Асті так зробити? чи сам Турч? чи то твоя власна ініціатива, щоб догодити кой-кому? а ще декілька місяців назад воно погрожувало приїхати і покарати Турча фізично  :fp2

Ну і те, як ти брав участь у знущанні над зовнішністю Кадри, просто прояв абсолютної деградації не те що чоловіка, а і людини взагалі. Це дніще, мєрзость, деграданс, кацапський нужник і лайно в ньому  :smilie9:.

Ну давай виклади фотку своєї старенької матері чи 50-літньої сестри - ми посміємося, яка вона страшна та негарна! ну це ж ок для тебе, ні? гулять так гулять!

По-друге, Кадра ніяка не Фрекен Бок, а приваблива жінка, яка, до речі, зовсім не набагато старша за тебе, і яка, до речі, набагато красивіша за той мішок кісток без вторинних статевих ознак, на який ти вже надцять років натираєш долоньки (ПС - твоя дамочка з гідропарку дійсно була гарною, на відміну від "цього"). Вона принаймі виглядає як феміна, на відміну від декого, а її великим гарним очам, чуттєвим губам і привабливій жіночній фігурі із округлостями у тих місцях, де потрібно, позаздрить більша частина жіночого населення планети.

Ну і по-третє, нік Кадра - це СОВІСТЬ фупу на сьогоднішній день. Ти і вся ваша шайка неадекватних хейтерів не зможете залити її своїм лайном і затягти у своє болото. Вона має честь, вона має совість, і за нею - правда, як би ви не казилися  :smiley14:.

« Останнє редагування: Серпня 11, 2021, 10:15:01 22:15 від Ad Astra »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4651 : Серпня 11, 2021, 09:48:38 21:48 »
...
Ну і по-третє, нік Кадра - це СОВІСТЬ фупу на сьогоднішній день. ..
цепиздець якийсь   :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4652 : Серпня 11, 2021, 09:54:45 21:54 »
Так що нагадую медведці та Фімі, що ваше місце - не з достойними дописувачами, а під шконкою у компанії вашого рівня інтелекту, креативу та моралі, що складається з:

1) Неймовірної  П***ди без Х***я ТМ, 12 Years a Slave (C) співмешканець, найкрасивішої, найкультурнішої, найдобрішої та найвихованішої істоти не тільки фупу, а і всесвіту

2) Конячої За**пи ТМ, любительниці Бахуса, яка нажирається до свинячого писку, а потім грубо матюкається та ображає притомних і привабливих дописувачів.

3) Печеного Яблучка ака Дєвачкі-Кєнгуру (С) Neverlove (Фімочка, пости скоріше нові фотки, дехто вже зачекався :love:)

4) Особі невизначеної моральної орієнтації, у якої спочатку "ти кто такая? я тєбя нє помню!", а потім "єта бальшая патєря для фупа"  :Sho_za:

5) Вашого slave owner Турча, у якого розвага уже 20 років організовувати груповий булінг та футбол головами заради дешевого фану. Але сколько вєрьовочкє нє віться ...

6) Решти дегенератів, на яких не хочеться витрачати зусилля навіть набити їх ніки на клавіатурі  :at


Тому більше не волайте, не закликайте і не шукайте мене під лівими ніками - it's done, it's too late, you cannot change it, Віка не прийде  :smilie9:.

Хоча можете чекати мого наступного пришестя, якщо вам від цього легше  :weep: У деяких місцях мене закликають повернутися уже більше 20 років  :fp2
« Останнє редагування: Серпня 11, 2021, 10:18:15 22:18 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4653 : Серпня 11, 2021, 10:05:01 22:05 »
Ну і месидж для Вуда, Хорвата і Сергія.

Ви молодці, у вас гонади навіть не кам"яні, а гранітні. Незважаючи на нечисть, ви не здалися і відстояли себе.

Але не забувайте, що ваш безпосередній обов"язок як чоловіків - не довести лузерам, що ви маєте balls of steel - це всім очевидно і goes without saying, а забезпечити безпеку та добробут своїх родин.

Я сподіваюсь, що Вуд і Хорват уже звернулись у поліцію через безпосередні погрози (у тому числі малолітнім членам родини та матеріального property damage) і порушення законодавства декількох країн, які були здійснені певними особами на фупі при повній бездіяльності з боку власників ресурсу (крім нещодавнього забану Пшениці та ВК). Якщо ви цього ще не зробили, то зробіть і я готова дати письмові показання.

Удачі вам і бережіть себе.

Кадро, справжня Королево Фупу, я захоплююсь Вами і I  :ba You!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4654 : Серпня 11, 2021, 10:11:30 22:11 »
Якщо будуть якісь thoughts, comments, suggestions чи претензії, пишіть, поки я ще тут.

Бо своєю присутністю, як і раніше, вас обтяжувати не збираюсь.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4655 : Серпня 11, 2021, 10:16:49 22:16 »
Якщо будуть якісь thoughts, comments, suggestions чи претензії, пишіть, поки я ще тут.

the only thought I have regarding this stream of consciousness is this:

Ти мабуть чемпіонка провінції по набиранню текстів клавіатурою  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4656 : Серпня 11, 2021, 10:20:31 22:20 »
the only thought I have regarding this stream of consciousness is this:

Ти мабуть чемпіонка провінції по набиранню текстів клавіатурою  :smilie10:

Накопичилось  :smilie5: Але don't you worry - ти правильно визначив, що я сюди частіше, ніж раз в півроку, не заходжу  :weep:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4657 : Серпня 11, 2021, 10:55:24 22:55 »
Дайте їй сельодки, уже хтось нарешті.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4658 : Серпня 12, 2021, 01:27:12 01:27 »
Валя , скіко ти важиш?
Якщо менше 80 кг, можемо спробувати :smilie3:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4659 : Серпня 12, 2021, 01:50:25 01:50 »
Валя , скіко ти важиш?
Якщо менше 80 кг, можемо спробувати :smilie3:

Я не по цих справах - у мене є законний і дуже класний чоловік  :love:. До того ж, я потворний бегемот  :rotate:

Можете спробувати з коалою, з коровою (блін, як я могла про неї забути?) або з особами у вищенаведеному списочку  :laugh:

А то дехто ізголодался  :hot:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4660 : Серпня 12, 2021, 02:22:45 02:22 »
блять, сєрмяжні міркування Наташи :weep:

Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4661 : Серпня 12, 2021, 02:23:30 02:23 »
Валя, єбать, як же на тебе скафандр шили? :fp2
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4662 : Серпня 12, 2021, 02:38:27 02:38 »
Валя, єбать, як же на тебе скафандр шили? :fp2

Таким, як я, скафандр не потрібен, тому що we transcend space and time.

We are wanted and desired beyond age and appearance, and this burning unquenching desire is stronger than sex.

We are unique, special and unforgettable, and some will remember us until their last breath.

I know it, you know it, they know it.

Тому декого і ковбасить.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4663 : Серпня 12, 2021, 03:37:53 03:37 »
як би я тебе виїбав, то точно сказав би : анфогетебл , чи ні.
А так - ХЗ , якась зануда, ще й заміжня :fp2
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4664 : Серпня 12, 2021, 04:05:50 04:05 »
як би я тебе виїбав, то точно сказав би : анфогетебл , чи ні.
А так - ХЗ , якась зануда, ще й заміжня :fp2

Цю ... це примітив ніачьом.

Найсильніше бажання і незабування - це коли дуже хочеш, але ніззя  :smilie7:. З різних причин.

Лімеренс називається. Про це я колись на фупі писала.

В моєму житті є особі, які до цього часу мене хочуть. Причому у мене з ними дефакто нічого не було  :rotate:

Коротше, одних тупо ХХХ, а про інших співають:

  [/youtube]

  [/youtube]

   [/youtube]

« Останнє редагування: Серпня 12, 2021, 04:19:35 04:19 від Ad Astra »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4665 : Серпня 12, 2021, 04:22:17 04:22 »
Тю, запости фотгє, хоча б.
А то в асоціації тіко тєрєшкова :weep:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4666 : Серпня 12, 2021, 04:28:18 04:28 »
Тю, запости фотгє, хоча б.
А то в асоціації тіко тєрєшкова :weep:

Цю-2 ... ніби ти не в курсі, як я виглядаю  :fp2.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4667 : Серпня 12, 2021, 06:52:49 06:52 »
Кабс! Вона ще крутіша:



Гарні чоботи, треба брати! :smiley24:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4668 : Серпня 12, 2021, 07:13:11 07:13 »
Министр обороны, один из лидеров списка "Единой России" на выборах в Госдуму Сергей Шойгу назвал свою коллегу по партии, бывшую космонавтку Валентину Терешкову одним из символов России, на которые никому нельзя позволять посягать.

Будет вьіполнено! :cs:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4669 : Серпня 12, 2021, 07:15:59 07:15 »
Ну, пора закруглятись. Якщо у когось будуть претензії з приводу вищесказаного, пішітє пісьма, можна у Спортлото  :smiley14:

Я відповім. Може  :rotate:. Хоча ЮАР і інші чорнороті відповіді не отримають.

Притомним супчикам найкращі побажання і тримайтесь. The summer is almost over, тому насолоджуйтесь кожним сонячним і спокійним днем, бо нас усіх чекають нелегкі часи :smilie2:.

Yesterday
My life was not so different like today.
Today
The world has changed ...

   [/youtube]

А мені пора ... ну, ви зрозуміли  :rotate:

  [/youtube]


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4670 : Серпня 12, 2021, 07:33:31 07:33 »
Ти чого не спиш? В Канадійшині ніч.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4671 : Серпня 12, 2021, 08:12:19 08:12 »
Ти чого не спиш? В Канадійшині ніч.
дрочить.
ти ж хуя автоматічєского вручив :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4672 : Серпня 12, 2021, 08:31:29 08:31 »
Дрочуха Альберторіанська! :super:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4673 : Серпня 13, 2021, 12:25:10 12:25 »
Друга особа, що волає про моє повернення - це нік medved. Essentially, мотивація у нього така ж, як і у дівчинки Фіми. Хочеться креативу, а катма! Але з ніком medved мені спілкуватися тепер ще огидніше, ніж з ніком Фома Л. Пояснюю, чому.

До недавнього часу моє ставлення до медведки не було в принципі негативним (хоча у нас були, скажем так, розбірки, включаючи на цьому форумі).  Не буду описувати це у деталях, тим більше що синапсис можна прочитати  ТУТ і ТУТ .

Після того, як він повернувся на фуп після декількамісячної відсутності, він почав згадувати мій нік марно, хоча чудово знав, що я там не можу дописати фізично, хоча якби і хотіла. Про що я розжувала йому у ось цьому пості..

Але медведка не заспокоївся і продовжує наярювати на мій нік, підігруючи Фімі, і навіть примазувати до мене фіаніти, хоча у мене давно і офіційно діаманти. А рекомендацію по фіанітиках він спер у мене ж, коли я порекомендувала йому деякі стратегічні кроки по відношенню до об"єкта його кохання, лол!

Медведка, drop this shit and never, EVER, mention my name  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

По-перше, нема чого закликати мене назад, якщо я мордою не вийшла (нагадую, за словами неймовірної, ти дав мені 2 бали по 10-бальній шкалі і назвав старою дурепою). Потворним бегемотам не місце на фупі  :Ganba:.

По-друге, якщо раніше я тобі трохи співчувала, шкодувала і навіть у чомусь захоплювалася твоєю відданістю відомій ницій особі (любов зла, полюбиш і козу), то тепер я тебе просто зневажаю. Тому що у процесі unconditional виконання наказів Блідої Поганки ТМ, на яку у свій час задерли лапку деякі ніки, ти втратив людську подобу.

Я раніше вважала тебе у чомусь а lone ranger, особою з якимись моральними стандартами і відповідними принципами. Останні місяці довели, що ти злив ці принципи (якщо вони коли-небудь були) заради того, щоб стати бойовиком у турчівському батальоні inglorious bastards. А колись це був твій ворог номер один, наступний у відомому списочку після Притули. Всі звернули увагу, як медвед зніс Папіну Радость із позиції номер два у фірмовому списочку і запер його у середину, де його мало хто побачить? це тебе попросила Асті так зробити? чи сам Турч? чи то твоя власна ініціатива, щоб догодити кой-кому? а ще декілька місяців назад воно погрожувало приїхати і покарати Турча фізично  :fp2

Ну і те, як ти брав участь у знущанні над зовнішністю Кадри, просто прояв абсолютної деградації не те що чоловіка, а і людини взагалі. Це дніще, мєрзость, деграданс, кацапський нужник і лайно в ньому  :smilie9:.

Ну давай виклади фотку своєї старенької матері чи 50-літньої сестри - ми посміємося, яка вона страшна та негарна! ну це ж ок для тебе, ні? гулять так гулять!

По-друге, Кадра ніяка не Фрекен Бок, а приваблива жінка, яка, до речі, зовсім не набагато старша за тебе, і яка, до речі, набагато красивіша за той мішок кісток без вторинних статевих ознак, на який ти вже надцять років натираєш долоньки (ПС - твоя дамочка з гідропарку дійсно була гарною, на відміну від "цього"). Вона принаймі виглядає як феміна, на відміну від декого, а її великим гарним очам, чуттєвим губам і привабливій жіночній фігурі із округлостями у тих місцях, де потрібно, позаздрить більша частина жіночого населення планети.

Ну і по-третє, нік Кадра - це СОВІСТЬ фупу на сьогоднішній день. Ти і вся ваша шайка неадекватних хейтерів не зможете залити її своїм лайном і затягти у своє болото. Вона має честь, вона має совість, і за нею - правда, як би ви не казилися  :smiley14:.

Силы небесные!!! :ai

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4674 : Серпня 13, 2021, 06:11:34 18:11 »
Валька!
Виклади цю хуйню кратко, я нездужаю твоє графоманство!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4675 : Серпня 13, 2021, 07:22:35 19:22 »
Шо сіли нєбєсниє? Просто ще одна шекспірівська драма про те, як ще один фацет (а скільки їх було за історію людства) злив свої принципи заради общипаної "недальокой і манерной" постбальзаківської курятини, яка "переплутала форум з тіндером" (С) непряма цитата ніка Waitfor.

А оскільки я не люблю голослівних заяв, то описала цю сумну для фацета історію з "чувством, толком, расстановкой" (С) відомий кацапський поет.

Speaking of кацапський, чому у списочку медведа нема ніка Savanter, який вже відкрито знущається і принижує українців?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105907.0


Кстати, Alezka
Savanter
cьогодні в 14:17
IP/Host: ---.188.34.101.cl.ipnet.ua
Если ты начал писать на украинском для практики из личного интереса , то ок. Но задумайся , а действительно ли это твое желание или оно навязано?

Так как те маргиналы (даже в рамках ФУПа и до 2% по стране), что не считают русскоязычных украинцами, никогда тебя не признают своим. Напротив, вместо просто кацапа и биомассы, ты для них будешь дрессированным кацапом и биомассой. И ничего кроме насмешек с их стороны и презрения никогда не получишь, даже если уволишься с предприятия Ахметова. Их предки всегда были "вторым сортом" и чуть ли не животными в различных империях. Теперь они неосознанно хотят отыграться на своих согражданах, чувствуя себя "панами". Как те рабы, что мечтают не про свободу для всех, а мечтают о своих рабах, так как другого не знают.

И еще раз уже для всех остальных - я не имею ввиду украиноязычных в принципе и всех жителей ЗУ. Это могут быть жители любых регионов, оскорбляющие русскоязычных украинцев.






Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4676 : Серпня 13, 2021, 07:50:42 19:50 »
На фупі є ще одна схожа антиукраїнська мерзота, якого навіть Найтлі назвала "мєрзкім". Єдиний в історії фупу, якого Притула забанила "за нєпомєрниє жалобы", відомий склочник, стукач, чорномордий хам і поціновувач русскава міра і дєди ваєвалі.

Ось що ця гнида думає про українців:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1076027

Трололо
9 травня 2020 04:56:04
IP/Host: ---.hsd1.pa.comcast.net
Lydia,  9 травня 2020 02:19:14
Побєда була, але без Перемоги. Перемогу може святкувати Ізраїль, бо постав як країна.
А для України побєда настала з розвалом совка.
Бачу як сходять на піну нащадки нквдістів.

Понимаете, душечка, из 5-ти в моей семье, призванных летом 41-го, вернулись домой 4-ро летом 45-го. По схронам не сидели, своим в спину не стреляли. Танкист, два пехотинца, связист, курсант артиллерийского училища. Если б не они, меня б не было на этом свете.

А вы посапывайте себе в тряпочку под дидухом и собирайте баблишко со здачи трущоб неграм в Ирвингтоне... и не хватайтесь своими лапами за народную память...


Re: С Наступающим Праздником Великой Победы! от Семёна Слепакова: Песня про 9 мая
Трололо
9 травня 2020 14:52:09
IP/Host: ---.hsd1.de.comcast.net
MAG,  9 травня 2020 11:28:05
Розгорнути попередні цитати...
ДО ВІДОМА зарозумілому  [KA]
Своїм в спину - то стиль нквд-кгб-фсб.
УПА стріляла в зайд на своїй землі!
Якби не мої діди, яким вдалося хліб в 33-му сховати від майбутніх "...Танкист, два пехотинца, связист, курсант артиллерийского училища...", а потім пройти всю Європу і визволяти Варшаву Будапешт, Відень, Берлін і повернутись живим з медалями "За відвагу"  і  "За бойові заслуги", то мене б на світі не було!  :punish:

Ага, расскажи нам о голоде на ЗУ.

Патріоти можуть запитати - чому ця нечисть не тільки не забанена навічно за свої антиукраїнські висловлювання і наругу над пам"яттю героїв України, а навіть не фігурує у славнозвісному списку "патріота" медведки від слоіва "взагалі"?

А ларчик просто аткривался ... Нік Трололо, він же Тарас Булька, він же купа інших різних ніків - великий друг неймовірної П***ди без Х**я і такий же muncher рудого ковра (С) Булька, як і сам медвед  :at.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25086611#msg25086611

Бандер1вець, 25 лютого 2021 21:45:08
Розгорнути попередні цитати...
Я маю фотки Асті :)))
Без гриму.
От тепер заздріть усі.
Асті - світле сонечко нашого форуму...
Вона чудесна.

Я також маю, і в гримі, і без, і сєстру єйо із Кішіньова... :)

Ну і про кавйор як істінній джентльмен  :at  :at  :at

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884391.2120

Тарас Булька
24 грудня 2015 17:00:59
IP/Host: 75.228.125.---
Asti, 24 грудня 2015 16:47:00
Розгорнути попередні цитати...
от можете здивувати жінку, нєатнять )

"Так я могу!"(с) И не только свою... Удивить.

Удачно смотрится синее платье на фоне стройных ног, бежевых туфель, стильной сумки-клатч и больших часов. (В целях безопасности лицо не показывайте.) хм...

Да, а ковёр подходит под цвет штор?


Re: Давайте ділитись фотками.
Asti
24 грудня 2015 17:27:19
IP/Host: 178.151.154.---
Тарас Булька, 24 грудня 2015 17:22:12
Asti, 24 грудня 2015 17:12:14
Тарас Булька, 24 грудня 2015 17:10:41
Ковра как раз и не видно. Шторы на жаргоне - причёска.;))
знов здивували))))дякую за компліменти )
Так ковра действительно нет или приведен в порядок и подстрижен? С 2-й поликлиникой сложилось? Можно в приват.
звісно можна

От так і нема порядку в Україні, і патріоти під шконкою, а кацапи розкошують, і у тому числі на фупі і тут звісили ноги і ***ть на вас, а ви ловите ротом і кричите - божа роса!






Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4677 : Серпня 13, 2021, 07:54:11 19:54 »
Ты просто сумасшедшая. Еще хуже дурочки меридианшы. Немедленно лечиться или просто уйди, старайся меньше писать в периоды обострения. Такое у тебя весной и к осени. Уже заметил. Боже какой ужас. :smilie2:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4678 : Серпня 13, 2021, 07:54:32 19:54 »
Моя мама казала : ти їй - слово, вона тобі- десять.
Моя мама не знала про валюху альбертівну :fp2
Аборіґєнич, ти ж доктор, а шукаєш спасіння у молитві :weep:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20316
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4679 : Серпня 13, 2021, 08:16:00 20:16 »
Маск готовит Валю в далекий Космос в качестве наживки