Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 440027 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20318
Re: УПЯЧКА
« Reply #3810 : Січня 20, 2020, 04:51:10 16:51 »
А ведь это убожество с куриными мозгами, модератор фура. :weep:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3811 : Січня 20, 2020, 05:23:05 17:23 »
А ведь это убожество с куриными мозгами, модератор фура. :weep:

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3812 : Січня 20, 2020, 06:36:23 18:36 »
Сцукко мразі...
Вони мені темніють в очах
Мікроби трахнуті в голову зеленими шмарклями..
Хочеться крити останніми словами, при тому що в житті вживаю міцну лексику дуже рідко. Наприклад коли батарея впаде на ногу

До речі, на прикладі зе-біомаси мені тепер стало цілком зрозуміло, як совок міг триматися десятиліттями на відвертій брехні про "камунізьм".

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: УПЯЧКА
« Reply #3813 : Січня 20, 2020, 07:53:04 19:53 »
Оскільки Україні не дають фінансування і зібралося купа патріотів, які не мають чим зайнятися
Arthorius
cьогодні в 19:41
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
існує варіант послати їх в якесь конго чи танзанію...чи де там брюліки є...
і патріоти займуться чимось і державі дорогоцінне каміння

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3814 : Січня 20, 2020, 08:24:47 20:24 »
До речі, на прикладі зе-біомаси мені тепер стало цілком зрозуміло, як совок міг триматися десятиліттями на відвертій брехні про "камунізьм".
Якби ви знали історію створення СРСР, то не було б настільки зрозуміло.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20318
Re: УПЯЧКА
« Reply #3815 : Січня 20, 2020, 09:36:24 21:36 »
Оскільки Україні не дають фінансування і зібралося купа патріотів, які не мають чим зайнятися
Arthorius
cьогодні в 19:41
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
існує варіант послати їх в якесь конго чи танзанію...чи де там брюліки є...
і патріоти займуться чимось і державі дорогоцінне каміння

это кадр медведчука
враги достойны большего уважение чем хохлобыдло

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3816 : Січня 20, 2020, 10:17:47 22:17 »
Якби ви знали історію створення СРСР, то не було б настільки зрозуміло.

А звідки припущеня, що я не знаю?
Звідки така пиха?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3817 : Січня 21, 2020, 10:51:46 10:51 »
Для тих, кого дратує термін "хохлобидло".

Хохлобидло є. І це - реалії. І хохлобидла - переважна більшість в країні. Як ми бачимо з нашого тупорилого політичного життя: виборів Януковича і Зеленського. Українці - не хохлобидло. І про них МОВА НЕ ЙДЕ у пості majesty. Мова йде про ХОХЛОБИДЛО - малоросів держави Україна.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3818 : Січня 21, 2020, 10:55:05 10:55 »
Під час ВІЙНИ з АГРЕСОРОМ РОСІЄЮ...тільки ХОХЛОБИДЛО здатне так себе поводити, як ми бачимо цей АД вже 8 чи скільки там місяців!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3819 : Січня 21, 2020, 01:13:04 13:13 »
А звідки припущеня, що я не знаю?
Звідки така пиха?
Тоталітарний режим для встановлення і утримання своєї влади користується певним інструментарієм. Про який інструмент тоталітаризму ви дізналися на прикладі Зелебобіків?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: УПЯЧКА
« Reply #3820 : Січня 21, 2020, 06:07:28 18:07 »
Додатковий доказ того, що Настойка працює проти України і скоріш за все на ФСБ.



Будь які матеріали цього покидька антиукраїнської спрямованості або просто брудні і негативні, і він їх активно розганяє.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3821 : Січня 21, 2020, 06:38:18 18:38 »
Тоталітарний режим для встановлення і утримання своєї влади користується певним інструментарієм. Про який інструмент тоталітаризму ви дізналися на прикладі Зелебобіків?

Не про інструментарій, а про менталітет біомаси.

Зебільна біомаса є реінкарнацією пізьно-совкового суспільства 70-80х, коли домінуючими стали споживацькі настрої та "какая разніца".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3822 : Січня 21, 2020, 07:40:48 19:40 »
Не про інструментарій, а про менталітет біомаси.

Зебільна біомаса є реінкарнацією пізьно-совкового суспільства 70-80х, коли домінуючими стали споживацькі настрої та "какая разніца".
Але ж ви вказали один з інструментів:

До речі, на прикладі зе-біомаси мені тепер стало цілком зрозуміло, як совок міг триматися десятиліттями на відвертій брехні про "камунізьм".
За вашою логікою,  комуністи використали цей інструмент, бо біомаса за своїм менталітетом цілком підходила для його використання. Зауважте, що я виділив тільки брехню, а "відверту" і "про комунізм" ні. Не здогадуєтесь чому? І чому реінкарнація? Совки кудись зникали? І звідки взагалі саме совкова біомаса взялася (це про тоталітаризм і його практики)? А несовкова біомаса має якийсь імунітет проти брехні і маніпуляцій?
 Я веду до того, що сьогочасна України і її населення значно відрізняються від СРСР будь-якого періоду.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3823 : Січня 21, 2020, 08:59:23 20:59 »
Але ж ви вказали один з інструментів:
 За вашою логікою,  комуністи використали цей інструмент, бо біомаса за своїм менталітетом цілком підходила для його використання. Зауважте, що я виділив тільки брехню, а "відверту" і "про комунізм" ні. Не здогадуєтесь чому? І чому реінкарнація? Совки кудись зникали? І звідки взагалі саме совкова біомаса взялася (це про тоталітаризм і його практики)? А несовкова біомаса має якийсь імунітет проти брехні і маніпуляцій?
 Я веду до того, що сьогочасна України і її населення значно відрізняються від СРСР будь-якого періоду.

Тобі не спадало на думку, що твої висновки можуть не співпадати з моїми?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3824 : Січня 21, 2020, 09:18:29 21:18 »
Тобі не спадало на думку, що твої висновки можуть не співпадати з моїми?
Так саме це я і стверджую але як контраргумент вашим думкам використовую свої знання з історії. А ваш аргумент наразі - це сам дурень.
 І для інформації:
Боевая пропаганда
Владимир ЯКОВЛЕВ:
Я учился на журфаке МГУ, у нас была военная кафедра. В обстановке секретности нас учили боевой спецпропаганде — искусству сеять раздор в рядах противника с помощью дезинформации и манипуляции сознанием.

Страшное, доложу вам, дело. Без шуток.

Боевая, или «черная», пропаганда допускает любое искажение реальных фактов ради решения пропагандистских задач. Это эффективное оружие, используемое с единственной целью вышибания мозгов противнику.

Метод «гнилой селедки». Метод «перевернутой пирамиды». Метод «большой лжи». Принцип «40 на 60». Метод «абсолютной очевидности».

Все эти методы и техники вы тоже знаете. Просто не осознаете этого. Как вам и полагается.

Нас учили использовать техники боевой спецпропаганды против солдат армии противника. Сегодня они используются против мирного населения нашей собственной страны. Уже два года, читая российские газеты или просматривая телевизионные шоу, я с интересом отмечаю, что люди, координирующие в России вброс и интерпретацию новостей, явно учились по тому же учебнику, у того же бодрого полковника или его коллег.

Вот например метод «гнилой селедки». Работает так. Подбирается ложное обвинение. Важно, чтобы оно было максимально грязным и скандальным. Хорошо работает, например, мелкое воровство, или, скажем, растление детей, или убийство, желательно из жадности.

Цель «гнилой селедки» вовсе не в том, чтобы обвинение доказать. А в том, чтобы вызвать широкое, публичное обсуждение его… НЕсправедливости и НЕоправданности.

Человеческая психика устроена так, что, как только обвинение становится предметом публичного обсуждения, неизбежно возникают его «сторонники» и «противники», «знатоки» и «эксперты», оголтелые «обвинители» и ярые «защитники» обвиняемого.

Но вне зависимости от своих взглядов все участники дискуссии снова и снова произносят имя обвиняемого в связке с грязным и скандальным обвинением, втирая таким образом все больше «гнилой селедки» в его «одежду», пока наконец этот «запах» не начинает следовать за ним везде. А вопрос «убил–украл–совратил или все–таки нет» становится главным при упоминании его имени.

Или, например, метод «40 на 60», придуманный еще Геббельсом. Он заключается в создании СМИ, которые 60 процентов своей информации дают в интересах противника. Зато, заработав таким образом его доверие, оставшиеся 40 процентов используют для чрезвычайно эффективной, благодаря этому доверию, дезинформации. Во время Второй мировой войны существовала радиостанция, которую слушал антифашистский мир. Считалось, что она британская. И только после войны выяснилось, что на самом деле это была радиостанция Геббельса, работавшая по разработанному им принципу «40 на 60».

Очень эффективен метод «большой лжи», который немного похож на «гнилую селедку», но на самом деле работает иначе. Его суть заключается в том, чтобы с максимальной степенью уверенности предложить аудитории настолько глобальную и ужасную ложь, что практически невозможно поверить, что можно врать о таком.

Трюк здесь в том, что правильно скомпонованная и хорошо придуманная «большая ложь» вызывает у слушателя или зрителя глубокую эмоциональную травму, которая затем надолго определяет его взгляды вопреки любым доводам логики и рассудка.

Особенно хорошо работают в этом смысле ложные описания жестоких издевательств над детьми или женщинами.

Допустим, сообщение о распятом ребенке за счет глубокой эмоциональной травмы, которую оно вызывает, надолго определит взгляды получившего эту информацию человека, сколько бы его потом ни пытались переубедить, используя обычные логические доводы.

Но особенно почитал наш бодрый полковник метод «абсолютной очевидности», дающий хоть и не быстрый, но зато надежный результат.

Вместо того чтобы что–то доказывать, вы подаете то, в чем хотите убедить аудиторию, как нечто очевидное, само собой разумеющееся и потому безусловно поддерживаемое преобладающим большинством населения.

Несмотря на свою внешнюю простоту, этот метод невероятно эффективен, поскольку человеческая психика автоматически реагирует на мнение большинства, стремясь присоединиться к нему.

Важно только помнить, что большинство обязательно должно быть преобладающем, а его поддержка абсолютной и безусловной — в ином случае эффекта присоединения не возникает.

Однако если эти условия соблюдаются, то число сторонников «позиции большинства» начинает постепенно, но верно расти, а с течением времени увеличивается уже в геометрической прогрессии — в основном за счет представителей низких социальных слоев, которые наиболее подвержены «эффекту присоединения». Одним из классических способов поддержки метода «абсолютной очевидности» является, например, публикация результатов разного рода социологических опросов, демонстрирующих абсолютное общественное единство по тому или иному вопросу. Методики «черной» пропаганды, естественно, не требуют, чтобы эти отчеты имели хоть какое–то отношение к реальности.

Я могу продолжать. Учили нас вообще–то целый год, и список методов довольно велик. Важно, однако, не это. А вот что. Методы «черной» пропаганды воздействуют на аудиторию на уровне глубоких психологических механизмов таким образом, что последствия этого воздействия невозможно снять обычными логическими доводами. «Большая ложь» достигает этого эффекта с помощью эмоциональной травмы. Метод очевидности — через «эффект присоединения». «Гнилая селедка» — за счет внедрения в сознание аудитории прямой ассоциации между объектом атаки и грязным, скандальным обвинением.

Проще говоря, боевая спецпропаганда превращает человека в зомби, который не только активно поддерживает внедренные в его сознание установки, но и агрессивно противостоит тем, кто придерживается иных взглядов или пытается его переубедить, пользуясь логическими доводами. Иначе, собственно, и быть не может. Все методы боевой спецпропаганды объединяет единая цель. Она заключается в том, чтобы ослабить армию противника за счет внесения в ее ряды внутренней розни, взаимной ненависти и недоверия друг другу.

И сегодня эти методы применяются против нас самих. И результат, к которому они приводят, ровно тот, для достижения которого они и были созданы. Только взаимная ненависть и внутренняя рознь возникают не в армии противника, а в наших домах и семьях.

Просто выйдите на улицу и посмотрите, как изменилась страна за последние три года. Мне кажется, против собственного населения боевая спецпропаганда работает даже эффективнее, чем против солдат противника.

Наверное, потому, что в отличие от солдат противника мирное население не может себя защитить.

© Владимир Яковлев, российский журналист и медиаменеджер. Основатель и владелец Издательского дома Коммерсантъ

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3825 : Січня 21, 2020, 09:23:29 21:23 »
Так саме це я і стверджую але як контраргумент вашим думкам використовую свої знання з історії. А ваш аргумент наразі - це сам дурень.

Ти вирішив піти далі - почав приписувати мені власні вигадки?

Це ж ти почав "діалог" з закиду, що я не знаю історії.

Попустись вже.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3826 : Січня 21, 2020, 09:29:01 21:29 »
Ти вирішив піти далі - почав приписувати мені власні вигадки?

Це ж ти почав "діалог" з закиду, що я не знаю історії.

Попустись вже.
А оце що? Моя вигадка? Чи може аргумент?

Тобі не спадало на думку, що твої висновки можуть не співпадати з моїми?

Так це факт, що не знаєте. На мої аргументи ви як відповіли?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3827 : Січня 21, 2020, 09:40:12 21:40 »
А оце що? Моя вигадка? Чи може аргумент?
 Так це факт, що не знаєте. На мої аргументи ви як відповіли?

Факт, який ти визначив яким чином?

Слухаю уважно.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3828 : Січня 21, 2020, 09:48:38 21:48 »
Факт, який ти визначив яким чином?

Слухаю уважно.
Достатньо уважно читати

А оце що? Моя вигадка? Чи може аргумент?
 Так це факт, що не знаєте. На мої аргументи ви як відповіли?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3829 : Січня 21, 2020, 10:03:48 22:03 »
Достатньо уважно читати

Зрозумів.
Твої аргументи - це мірило всього і вся.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3830 : Січня 21, 2020, 10:24:38 22:24 »
Зрозумів.
Твої аргументи - це мірило всього і вся.
Не зрозуміли: ваших аргументів нема

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3831 : Січня 22, 2020, 12:01:06 00:01 »
Не зрозуміли: ваших аргументів нема

На якій підставі ти в мене якісь аргументи вимагаєш?
Я написав те, що тебе жодним чином не зачіпало, але тебе понесло.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3832 : Січня 22, 2020, 07:30:42 07:30 »
На якій підставі ти в мене якісь аргументи вимагаєш?
Я написав те, що тебе жодним чином не зачіпало, але тебе понесло.
Ви не забули, що ми на форумі?

Веб-форум або просто Форум — інтернет-ресурс, популярний різновид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. На форумі є адміністратори (власники форуму) та модератори (обслуговуючий персонал, який стежить за виконанням установлених правил та порядком). Форуми можуть бути присвячені програмному забезпеченню, автомобілям, футбольній команді тощо.

Концепція   Редагувати
Суть роботи форуму полягає в створенні користувачами (відвідувачами форуму) своїх тем з їх подальшим обговоренням, шляхом постинга розміщення повідомлень всередині цих тем. Окремо взята тема, по суті, являє собою тематичну гостьову книгу. Користувачі можуть коментувати заявлену тему, задавати питання по ній і отримувати відповіді, а також самі відповідати на запитання інших користувачів форуму і давати їм поради. Всередині теми також можуть влаштовуватися Опитування (голосування), якщо це дозволяє рушій. Питання та відповіді зберігаються в базі даних форуму, і в подальшому можуть бути корисні як учасникам форуму, так і будь-яким користувачам мережі Інтернет, які можуть зайти на форум, знаючи адресу сайту, або отримавши його від пошукових систем при пошуку інформації.

Тематика форумів може бути найрізноманітнішою, охоплюючи всі сфери життя, і визначається або власниками форуму або його адміністрацією, або залежить від контингенту учасників. При цьому форуми можуть бути як спеціалізовані, наприклад, присвячені музиці або якому-небудь музичному жанру, а також вузькоспеціалізовані, присвячені будь-якій музичній групи або виконавцю, так і без спеціалізації, в цьому разі користувачі самі обирають теми цікаві їм.

Форуми можуть існувати як автономно, без прив'язки до якого-небудь сайту, так і бути частиною веб-порталів

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3833 : Січня 22, 2020, 11:47:33 11:47 »
Ви не забули, що ми на форумі?


До чого тут форум до твоїх абсурдних претензії на абсолют?

Я тобі одразу написав, що мої висновки можуть не співпадати з твоїми, що начебто повинно вичерпати тему.




Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3834 : Січня 22, 2020, 12:09:32 12:09 »
До чого тут форум до твоїх абсурдних претензії на абсолют?

Я тобі одразу написав, що мої висновки можуть не співпадати з твоїми, що начебто повинно вичерпати тему.
Форум передбачає дискусію, спілкування, а згідно вашої думки - це трибуна.
  Аргументи на доказ своїх думок можете навести чи й далі будете ухилятися, переводити стрілки?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3835 : Січня 23, 2020, 12:09:30 12:09 »
Для тих, кого дратує термін "хохлобидло".

Хохлобидло є. І це - реалії. І хохлобидла - переважна більшість в країні. Як ми бачимо з нашого тупорилого політичного життя: виборів Януковича і Зеленського. Українці - не хохлобидло. І про них МОВА НЕ ЙДЕ у пості majesty. Мова йде про ХОХЛОБИДЛО - малоросів держави Україна.

Вибач Гео, але він форсить цей мем разом з пропагандою того які рагулі живуть на Західній, що українці - недонація яка обрала Зебіла і тд. Майже в кожному повідомленні. Плюс просуває абсолютно махровий антисемітизм з "жедочками" і усім іншим. Я також ненавиджу зебільне болото. Я також не люблю нинішню владу в якій надлишок євреїв, які не люблять і не асоціюють себе з Україною. Але я ніколи не буду використовувати жодні принижуючі клички для українців. Навіть якщо і зірвусь раз, то не буду робити це системою, форсінг мемом.. І ніхто більше на форумі цього не робить. Це чи провокатор, чи дуже корисний імбецил.

ЗІ Форсінг  від цього ж персонажу явно мутного та фейкового ресурсу TZE-inform, над яким уже давно ржуть усі, і який явно використовується щоб виставити порохоботів які на нього посилаються ідіотами - з цієї ж опери.
« Останнє редагування: Січня 23, 2020, 12:16:12 12:16 від Outlander »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: УПЯЧКА
« Reply #3837 : Січня 23, 2020, 12:58:51 12:58 »
Я не чув від євреїв слів типу
"Жидобидло", хоч таких напевне є певна кількість.
Може хтось чув ? - отож блять..

Ті хто вживають такі слова як "хохлобидло"
чи "вишивата" ніби то від українців
Роблять Роботу За ворогів пасивним способом.
А вислів "Корисні ідіоти" чули ? - отож бо...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: УПЯЧКА
« Reply #3838 : Січня 23, 2020, 01:36:50 13:36 »
Вибач Гео, але він форсить цей мем разом з пропагандою того які рагулі живуть на Західній, що українці - недонація яка обрала Зебіла і тд. Майже в кожному повідомленні. Плюс просуває абсолютно махровий антисемітизм з "жедочками" і усім іншим. Я також ненавиджу зебільне болото. Я також не люблю нинішню владу в якій надлишок євреїв, які не люблять і не асоціюють себе з Україною. Але я ніколи не буду використовувати жодні принижуючі клички для українців. Навіть якщо і зірвусь раз, то не буду робити це системою, форсінг мемом.. І ніхто більше на форумі цього не робить. Це чи провокатор, чи дуже корисний імбецил.

ЗІ Форсінг  від цього ж персонажу явно мутного та фейкового ресурсу TZE-inform, над яким уже давно ржуть усі, і який явно використовується щоб виставити порохоботів які на нього посилаються ідіотами - з цієї ж опери.
   :smiley24:
 Все ніяк не міг правильно сформулювати

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3839 : Січня 23, 2020, 08:04:43 20:04 »
Форум передбачає дискусію, спілкування, а згідно вашої думки - це трибуна.
  Аргументи на доказ своїх думок можете навести чи й далі будете ухилятися, переводити стрілки?

Ти їбанувся крепко.
Я не повинен тобі щось наводити за твоєю вказівкою.