Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 438773 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5310 : Жовтня 23, 2021, 08:47:24 20:47 »
Просто не могла втриматися ... Ось зразу видно, в кого які цінності і чого варті їх слова.

Тільки відкрили модерацію, як ЮАР та Юкі, забувши про навіть умовні правила пристойності, позадирали спіднички і поперли на фуп "боротися"   :lol: :lol: :lol:
Особливо смішно, як один із них почав "боротися", відкривши темку про покупку власного авто  :weep: :weep: :weep:


голосом божевільної глаголить істина

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5311 : Жовтня 23, 2021, 08:48:24 20:48 »
Користуючись нагодою, передаю палкий привіт своїм детракторам на фупі  :love: I love it, як вони позасовували язики у свої "шоколатьє" (C) і соплять у дві дзюрки. А може, і у три. А може, і у чотири. If you know what I mean :lol: :lol: :lol:.

Я не впевнена, що ваша пєсєнка спєта, але те, що ваш autotune has been messed up with (at least for now), це точно.

ЛОЛ!

 :weep: :weep: :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5312 : Жовтня 23, 2021, 08:49:24 20:49 »
Просто не могла втриматися ... Ось зразу видно, в кого які цінності і чого варті їх слова.

Тільки відкрили модерацію, як ЮАР та Юкі, забувши про навіть умовні правила пристойності, позадирали спіднички і поперли на фуп "боротися"   :lol: :lol: :lol:
Особливо смішно, як один із них почав "боротися", відкривши темку про покупку власного авто  :weep: :weep: :weep:

Це не мій форум і я навіть не беру тут активної участі, але Гео б, певно, офігів. А може, уже і офігів. Імхо, Юкі втратив моральне право бути модератором тут.

Хоча я навіть і не здивуюсь, якщо і чупс сам задере спідничину і попре на фуп. Адже так він робив раніше.

ПС. Як аналітик, даю рекомендацію власникам: беручи до уваги статус кво на фупі та тренди, які спостерігаємо на разі, цей форум може стати більш популярним через декілька місяців.

За умови адекватної модерації, звичайно ж, та відкриття реєстрації адекватним юзерам.

Ти не права ад астра........... там не про покупку, а про заміну знищенного..........  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5313 : Жовтня 23, 2021, 08:49:29 20:49 »
голосом божевільної глаголить істина

Лошок, божевільні це ви тут. Тому що я завжди казала правду і лише правду. А ознака божевілля - нездатність цю правду сприймати.

Роками.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5314 : Жовтня 23, 2021, 08:50:39 20:50 »
голосом божевільної глаголить істина

звичайно, але тут треба якось визначитись про які цінності та слова мова.........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5315 : Жовтня 23, 2021, 08:52:19 20:52 »
Лошок, божевільні це ви тут. Тому що я завжди казала правду і лише правду. А ознака божевілля - нездатність цю правду сприймати.

Роками.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5316 : Жовтня 23, 2021, 08:54:45 20:54 »
Це реклама фупу, відверта  :laugh:

Піду читати.

Почитав.  :weep:

Сироєжкін і Електронік  :weep:
OldBoy Ішаков.



Олдбой не бухає і виглядає як лялечка. А це більше схоже на вирвану матку (С) Бандерівця і його львівського алко-брата во христє :at :at :at

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5317 : Жовтня 23, 2021, 09:00:09 21:00 »
Ти не права ад астра........... там не про покупку, а про заміну знищенного..........  :smilie5:

Юкі, при всій повазі і я нічого не маю проти тебе особисто.

Але choose the side and stay there (C). А ти юлиш. Ти або активно дружиш на фупі з людьми, які поливали лайном українців і патріотів, або модеруєш цей форум.

Це якби ти модерував групу каліфорнійських лібералів, а сам би бігав на мітинги до Трампа і кричав 'Fuck Joe Biden' разом з трампістами  :weep: :weep: :weep:.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5318 : Жовтня 23, 2021, 09:01:36 21:01 »
У мене завжди проблема з вибором сторони........... я за баланс та конкуренцію.......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5319 : Жовтня 23, 2021, 09:02:44 21:02 »
Це якби ти модерував групу каліфорнійських лібералів, а сам би бігав на мітинги до Трампа і кричав 'Fuck Joe Biden' разом з трампістами  :weep: :weep: :weep:.

Було б класно.... це єднало б лібералів з трампістами........... в ненависті до мене  :smilie3:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5320 : Жовтня 23, 2021, 09:05:09 21:05 »
У мене завжди проблема з вибором сторони........... я за баланс та конкуренцію.......

Ти не розумієш. У деяких справах не може бути компромісів.

Я не заперечую, що ти маєш повне право дописувати де завгодно - а хоч і на цузі.

Але з моєї персональної точки зору (яку я нікому не нав"язую, тим більше що це рішення власника форуму) ти не можеш дописувати на фупі і при цьому модерувати суп.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5321 : Жовтня 23, 2021, 09:06:22 21:06 »
Просто не могла втриматися ...

Не треба терпіти!
Купи собі отаку річ:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5322 : Жовтня 23, 2021, 09:06:58 21:06 »
До речі, хоч Олдбой знаходиться на протилежному від мене кінці спектру політично, як людина це один із небагатьох найпорядніших людей, які я зустріла у своєму віртуальному житті.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5323 : Жовтня 23, 2021, 09:08:46 21:08 »
Ти не розумієш. У деяких справах не може бути компромісів.

Я не заперечую, що ти маєш повне право дописувати де завгодно - а хоч і на цузі.

Але з моєї персональної точки зору (яку я нікому не нав"язую, тим більше що це рішення власника форуму) ти не можеш дописувати на фупі і при цьому модерувати суп.

Поясни.... я в принципі і не збирався генерувати їм контент інтенсивно, просто цікаво зі старими віртуальними друзями трохи погомоніти............аде цікаво чому ти вважаєш модерування суп та участь у фуп несумісним?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5324 : Жовтня 23, 2021, 09:09:21 21:09 »
З СУПом щось не те! :Sho_za:

Вчора мене тут повчав збоченець.
Сьогодні прийшла збоченка, і повчає вже модератора!

 :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5325 : Жовтня 23, 2021, 09:10:05 21:10 »
Ги, ЮАР так зашкварився, що більше уже ніколи не відмитись  :weep: :weep: :weep:

Не плакай, через день твій бан на фупі закінчиться і будеш постити картинки наполеонівських членів та вібраторів тамтешнім "струнким білявкам" (С).

Може, тоді цей форум нарешті очиститься від збоченого статево стурбованого бидла і тут знову зможуть дописувати нормальні люди.

Хороша циферка - 3909   :hot:.  Поки що я все сказала. А там побачимо, чи захочемо дотягнути до 4000 чи ні  :rotate:

Хі-хі! (С)


ПС. У мене є високоранговий (С) чоловік-канадець. У Олдбоя високорангова (С) дружина-білявка. А у гами ЮАР лише сметанкові плямки на спідничці та гумовий член у горлянці  :smilie10:. Упс!

ПС-2. Бачила фотки Олдбоя і дружини. Дуже симпатична та достойна пара. Олдбой на ній світився від щастя і видно, що пишається своєю дружиною і любить її.

ПС-3. Зверніть увагу, як ЮАР намагається відмазатися від свого зашквару і переводить акценти на мене та на гумовий член. Нагадую, обговорення не про це.

ПС-4. Оцінки кацапської шмоньки маджесті, яка тут роками поливає брудом все українське, називаючи українство та українців хохлами і відмовляючись спілкуватись українською (може, але не хоче) нерелевантні. До речі, вона там теж розбанена і буде "боротися" на фупі так само, як і інші. Дрейк з фупу вже роками не вилазить, тут не дописувала дуже довго - а там ще б пак!

ПС-5. Під порядністю я мала на увазі особисту порядність як людини. Наприклад, його позицію по сімейній вірності, булінгу і так далі. З його політичними установками я не погоджуюсь, звичайно ж. Якщо умовний порохобот займається брехнею, зрадою, мутить мутки по знищенню інших чи в реалі, чи віртуалі, така людина не може вважатися моральною за умовчанням.

ПС-6: Знатно у ЮАР бомбить! Але ж не тільки я вважаю ЮАР ницим безпринципним слимаком - цю ж позицію висловили і інші у цій темі, а багато не висловив, але подумав. ЮАР, таких, як ти, дволичних перебіжчиків не любить ніхто - і там тебе зневажатимуть, і тут будуть гнобити. Хі-хі (С). Але чомусь птічку не жалко  :laugh:.
« Останнє редагування: Жовтня 23, 2021, 09:49:11 21:49 від Ad Astra »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5326 : Жовтня 23, 2021, 09:11:42 21:11 »
До речі, хоч Олдбой знаходиться на протилежному від мене кінці спектру політично, як людина це один із небагатьох найпорядніших людей, які я зустріла у своєму віртуальному житті.

 :hot:

Треба вам оженитися, була б чудова пара Олдбой Ішакойобович і Валька-кацманафтка! :smiley24:
« Останнє редагування: Жовтня 23, 2021, 09:16:21 21:16 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5327 : Жовтня 23, 2021, 09:13:10 21:13 »
Поясни.... я в принципі і не збирався генерувати їм контент інтенсивно, просто цікаво зі старими віртуальними друзями трохи погомоніти............аде цікаво чому ти вважаєш модерування суп та участь у фуп несумісним?
Бо ви модератор, офіційний представник форуму, дописуєте на ворожому форумі

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5328 : Жовтня 23, 2021, 09:15:07 21:15 »
Олдбой не бухає і виглядає як лялечка. А це більше схоже на вирвану матку (С) Бандерівця і його львівського алко-брата во христє :at :at :at

Олдбой не бухає і виглядає як лялечка

Ти справді в цю хуйню віриш?

Ад Астра, я тобі дещо можу розказати про роботу в психіатрічній лікарні. Це - реально - це ад. Це таке пекло, якщо ти розумієш, то краще і не торкайся цієї теми.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5329 : Жовтня 23, 2021, 09:15:49 21:15 »


 будеш постити картинки наполеонівських членів та вібраторів

Валюхо!
Я бачу той член тобі прям душу гріє.
Попитай Гугла, і той малюнок ти обов'язково знайдеш.
Роздрукуй, і повісь біля свого тапчана.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5330 : Жовтня 23, 2021, 09:28:47 21:28 »
До речі, хоч Олдбой знаходиться на протилежному від мене кінці спектру політично, як людина це один із небагатьох найпорядніших людей, які я зустріла у своєму віртуальному житті.

Така оцінка Олдбоя говорить як мінімум  про те, що твій  Астра  політичний спектр є дуже blurry.
Цей Старийхлопчик є наймерзеннішою антиукраїнською потворою на фупі.
Де ти там розгледіла там хоч краплину порядності?
Т-ху! Нечисть!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5331 : Жовтня 23, 2021, 09:28:52 21:28 »
До речі, хоч Олдбой знаходиться на протилежному від мене кінці спектру політично, як людина це один із небагатьох найпорядніших людей, які я зустріла у своєму віртуальному житті.

 :fp2

это кацапский поддонок
впрочем как и ты

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5332 : Жовтня 23, 2021, 09:41:38 21:41 »
Вона подонка!
Потвора по нашому. Мерзенна! :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5333 : Жовтня 23, 2021, 09:43:31 21:43 »
Бо ви модератор, офіційний представник форуму, дописуєте на ворожому форумі
у

Він був ворожим бо там почалась диктатура та чистка всих хто не подобався............. Тепер після того як всих розбанили, сподіваюсь, він стане братерським форумом........

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5334 : Жовтня 23, 2021, 09:49:24 21:49 »
у

Він був ворожим бо там почалась диктатура та чистка всих хто не подобався............. Тепер після того як всих розбанили, сподіваюсь, він стане братерським форумом........
Укі, якщо ви не можете, щоб не хвалитися власним авто, то що ви тут робите? Там будете відкривати аполітичні теми і авто, китиків і собачокі вас не виженуть.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5335 : Жовтня 23, 2021, 09:54:00 21:54 »
Укі, якщо ви не можете, щоб не хвалитися власним авто, то що ви тут робите? Там будете відкривати аполітичні теми і авто, китиків і собачокі вас не виженуть.

не наезжай
я уки часто ругаю но это перебор

а вообще не вижу ничего в минус если влияние вменяемых на УП возрастет
не забывайте форумы читают много сторонних людей,   а не какой то закрытый клуб "для своих"
ганять зешлюшек надо по всему интернету

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5336 : Жовтня 23, 2021, 10:05:53 22:05 »
Укі, якщо ви не можете, щоб не хвалитися власним авто, то що ви тут робите? Там будете відкривати аполітичні теми і авто, китиків і собачокі вас не виженуть.

Yuras, це не авто...... це історія, якою я ділюсь.............. Я у 2017 взяв авто виключно для збирання бабла........ Це авто назбирало мені бабло, і пішло хз куди.......... Тепер час для того шоб витратити заощаджене бабло на цяцьки.........

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5337 : Жовтня 24, 2021, 12:00:37 00:00 »
На форумі де модером людина, яка бігає плазувати на упячку перед тамтешнім ватним зебільйом, мені далі знаходитись неприємно і соромно. Всім адью.  :upa
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5338 : Жовтня 24, 2021, 09:08:15 09:08 »
На форумі де модером людина, яка бігає плазувати на упячку перед тамтешнім ватним зебільйом, мені далі знаходитись неприємно і соромно.
Всім адью.
Сiм рокiв пройшло, а у нас ще е тi, кого дуже цiкавiть... купа шизiв, якi з ФУПу вийти не можуть...
Свого часу... Geo правильно зробив: бажаете бути на ФУПi - сидить там та не робить галасу...
Але... якось так вийшло... що добра половина СУПу... постiйно бiгае на ФУП... - наче перевiряе... - хто там ще лишився...
 :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4778
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5339 : Жовтня 24, 2021, 10:23:22 10:23 »
На форумі де модером людина, яка бігає плазувати на упячку перед тамтешнім ватним зебільйом, мені далі знаходитись неприємно і соромно. Всім адью.  :upa
тю! а було цікаво сперечатися. ех..