Автор Тема: Для ІТ-підприємців – окрема група єдиного податку: законопроект  (Прочитано 2467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Одинаковий відсоток з тих хто забезпечує притік валюти в країну порівнюваний з металургійкою і АПК, не використовуючи при цьому надра країни а лишень власний інтелект, і тих хто займається перепродажем китайського лайна завезеного за сірими схемами? Цікава державницька позиція.  :gigi:

Люди должны быть равны в правах


Негры и белые.

Айтишники и сантехники.

Нарушение в правах ведёт к коррупции и упадку государства какими бы благими аргУментами не подкреплялось.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20329
Люди должны быть равны в правах


Негры и белые.

Айтишники и сантехники.

Нарушение в правах ведёт к коррупции и упадку государства какими бы благими аргУментами не подкреплялось.

это коммунистическая куйня
разные бизнес отрасли априори имеют неравность
айти делают беньги из мозгов
металлурги из ресурсов страны
и так далее

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
5 група - нормальна пропозиція
лише вона не від економічної суті виходить, а від хитропопості окремих газд
чому то йже айтішник не може взяти в оренду той комп у замовника чи як він там йому, хоча б номінально, та праціювати собі далі

пс зробіть простішими трудові відносини й буде всім щастя



Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Люди должны быть равны в правах


Негры и белые.

Айтишники и сантехники.

Нарушение в правах ведёт к коррупции и упадку государства какими бы благими аргУментами не подкреплялось.
kievlyanin, цей патетичний спіч міг мабуть спрацювати на упячці. Але не тут.

Рівність в правах ніяким чином не порушується. Ні у кого не забирається право в будь-який момент стати смузіхльобом і сплачувати податки за пільговою ставкою. А рівність податків для всіх нікому і ніде не гарантується, і ніде в світі такої дурні немає. Держава стимулює те що їй потрібно, і навпаки обмежує те що на її думку шкідливо для її громадян. Будь-якими способами, в тому числі і за допомогою фіскальної системи. Тому табачка, алкоголь завжди оподатковуються найбільше, а ІТ, АПК, медицина-фармакологія, спорт - найменше.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20329
5 група - нормальна пропозиція
лише вона не від економічної суті виходить, а від хитропопості окремих газд
чому то йже айтішник не може взяти в оренду той комп у замовника чи як він там йому, хоча б номінально, та праціювати собі далі

пс зробіть простішими трудові відносини й буде всім щастя

вообще я думаю 5 группа это подготовка ликвидации фопов для эпицентров

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
вообще я думаю 5 группа это подготовка ликвидации фопов для эпицентров

для Розетки
ніхто їх не ліквідує вони праціють по договорам
продають товар розеточній, за що отримують свій % від продажу

фопи с налом та без РКО - це лише до 1 ляма на рік
вони як раз співставні з найманими
ті ж 20% та 22% від мінімалки

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Буду краток - идея полный бред

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Одинаковий відсоток з тих хто забезпечує притік валюти в країну порівнюваний з металургійкою і АПК, не використовуючи при цьому надра країни а лишень власний інтелект, і тих хто займається перепродажем китайського лайна завезеного за сірими схемами? Цікава державницька позиція.  :gigi:

в нормальных странах такой херни нет. там все одинаково и налог зависит от дохода. это то что надо было бы сделать по хорошему. доход например до 200000 в год -5%, 500000-7% 1000000-10% и т.д.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
kievlyanin, цей патетичний спіч міг мабуть спрацювати на упячці. Але не тут.

Рівність в правах ніяким чином не порушується. Н

Абсолютно нарушается ибо перед законом одни становятся привелегированными.

Дефакто это введение привелегий.

Притом сословных
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
kievlyanin, цей патетичний спіч міг мабуть спрацювати на упячці. Але не тут.

Рівність в правах ніяким чином не порушується. Ні у кого не забирається право в будь-який момент стати смузіхльобом і сплачувати податки за пільговою ставкою. А рівність податків для всіх нікому і ніде не гарантується, і ніде в світі такої дурні немає. Держава стимулює те що їй потрібно, і навпаки обмежує те що на її думку шкідливо для її громадян. Будь-якими способами, в тому числі і за допомогою фіскальної системи. Тому табачка, алкоголь завжди оподатковуються найбільше, а ІТ, АПК, медицина-фармакологія, спорт - найменше.

ФОП это типичаня работа по контракту. Во всем мире называется Contractors/Self Employee и т.д. никто нигде не делит на табачку алкоголи или АйТи. Если есть лицензия на торговлю алкоголем - то нужна лицензия котрая стоит денег и у которой есть свои правила.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Почему итшник должен платить 5% а военнослужащий 45??

Почему зарплата военнослужащего облагается а айтишника нет?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
в нормальных странах такой херни нет. там все одинаково и налог зависит от дохода. это то что надо было бы сделать по хорошему. доход например до 200000 в год -5%, 500000-7% 1000000-10% и т.д.
Но это неточно (С)  :gigi: - https://ko.com.ua/mirovaya_praktika_finansovyh_stimulov_v_it_113632
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Абсолютно нарушается ибо перед законом одни становятся привелегированными.

Дефакто это введение привелегий.

Притом сословных
:fp :fp2 :suicide2:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
ФОП это типичаня работа по контракту. Во всем мире называется Contractors/Self Employee и т.д. никто нигде не делит на табачку алкоголи или АйТи. Если есть лицензия на торговлю алкоголем - то нужна лицензия котрая стоит денег и у которой есть свои правила.

Татышо  :laugh:

Ну расскажи нам как ФОП торгующий трусами на базаре "работает по контракту"

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
ФОП это типичаня работа по контракту. Во всем мире называется Contractors/Self Employee и т.д. никто нигде не делит на табачку алкоголи или АйТи. Если есть лицензия на торговлю алкоголем - то нужна лицензия котрая стоит денег и у которой есть свои правила.
В усьому світі все по різному. А ви чомусь намагаєтесь натягнути сову своїх уявленнь про те як щось працює в США (яку ви чомусь називаєте усім світом) на глобус України.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Социализм это когда людей пытаются уравнять в доходах.

Капитализм - когда в правах.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
В усьому світі все по різному. А ви чомусь намагаєтесь натягнути сову своїх уявленнь про те як щось працює в США (яку ви чомусь називаєте усім світом) на глобус України.

Мало ли в мире социаличтических идиотов таких как вы.. Да валом..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Мало ли в мире социаличтических идиотов таких как вы.. Да валом..
Слідкуй за язиком, тут тобі не упячка і ідіотів окрім тебе, не так і багато.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Слідкуй за язиком, тут тобі не упячка і ідіотів окрім тебе, не так і багато.

Я тебе сообщаю экономические и правовые аксиомы.. Базис.. То на чем строится любое государство и экономика.

2+2=4

Земля круглая а е =мс2

Можно ли строить экономику.. Страну или ракету отрицая эти законы?? ". Можно.. Но результат будет отрицательный..

Страна будет нмщей.. В стране будет коррупция и правовой беспредел а ракета не взлетит.

Есть ли примеры стран которые так же как вы отрицает аксиомы? Есть.. Но равняться надо на тех у кого элон маск летит на марс а не тех у которых роскосмос разбивается о небесную твердь.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я тебе сообщаю экономические и правовые аксиомы.. Базис.. То на чем строится любое государство и экономика.

2+2=4

Земля круглая а е =мс2

Можно ли строить экономику.. Страну или ракету отрицая эти законы?? ". Можно.. Но результат будет отрицательный..

Страна будет нмщей.. В стране будет коррупция и правовой беспредел а ракета не взлетит.

Есть ли примеры стран которые так же как вы отрицает аксиомы? Есть.. Но равняться надо на тех у кого элон маск летит на марс а не тех у которых роскосмос разбивается о небесную твердь.
Ти можеш звичайно вважати що комусь щось розкриваєш, але на жаль твій інтелектуальний рівень не дозволяє тобі зрозуміти що розмовляєш ти з більш розумними за тебе людьми, верезеш ти нісенітниці, і не здатен прийняти логічні аргументи. Класичний Данінг-Крюгер.
2+2=11 (в трійковій системі числення) і 2+2=10 (в системі числення з основою 4); Земля не кругла, а геоїд сплюснутий з полюсів;  а е =мс2 це красива, але загалом доволі беззмістовна формула, основною задачею якої було донести до плебса еквівалентність релятивістських маси та енергії. Тому бариж далі своїм алкоголем, і не лізь до тих хто набагато ближче до ракет і Маска ніж ти.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Почему итшник должен платить 5% а военнослужащий 45??

Почему зарплата военнослужащего облагается а айтишника нет?

тому що у айтішника дохід, а у військового грошове забезпечення

хоча я теж за те, щоб військові платили 5%
пс мій батько не платив пдфо як був військовим
це така була, як зараз би сказали, відрижка совка

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20329
наставиваю, что сейчас не на часи про это спорить
будет Порох дальше - будем спорить
не будет - налоги будет куйло устанавливать

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Ти можеш звичайно вважати що комусь щось розкриваєш, але на жаль твій інтелектуальний рівень не дозволяє тобі зрозуміти що розмовляєш ти з більш розумними за тебе людьми, верезеш ти нісенітниці, і не здатен прийняти логічні аргументи. Класичний Данінг-Крюгер.
2+2=11 (в трійковій системі числення) і 2+2=10 (в системі числення з основою 4); Земля не кругла, а геоїд сплюснутий з полюсів;  а е =мс2 це красива, але загалом доволі беззмістовна формула, основною задачею якої було донести до плебса еквівалентність релятивістських маси та енергії. Тому бариж далі своїм алкоголем, і не лізь до тих хто набагато ближче до ракет і Маска ніж ти.  :gigi:

Очень рад твоим глубоким познания но ни троичная система ни геоид ни релятивизм не меняют сути вопроса
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
наставиваю, что сейчас не на часи про это спорить
будет Порох дальше - будем спорить
не будет - налоги будет куйло устанавливать

я останнім часом на ці законопроекти взагалі уваги не звертаю
бо від законопроекту до закону в нашій Раді як до Місяця рачки
таке можуть наваяти, що й рядом с законопроектом не стояло

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
наставиваю, что сейчас не на часи про это спорить
будет Порох дальше - будем спорить
не будет - налоги будет куйло устанавливать

Сплюнь 3 рази.  :pooh:


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Но это неточно (С)  :gigi: - https://ko.com.ua/mirovaya_praktika_finansovyh_stimulov_v_it_113632

Да там есть налоговые льготы отмена ндс как и в украине по вэду.  Но ставки налогов одинаковы. Сделайте налоговые вычеты но оставьте одинаковые ставки это базис.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
В усьому світі все по різному. А ви чомусь намагаєтесь натягнути сову своїх уявленнь про те як щось працює в США (яку ви чомусь називаєте усім світом) на глобус України.
Я, говорю про контракторов а не про ООО. Вы понимаете разницу между фопом и ооо?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20329
шо ж ты Али не поехал на зустрич с Порохом

p.s. я вот уверен что Порох понимает, что такое айти на порядок лучше имбицила и тем более косатой
ту безотносительно политических уподобань


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Да там есть налоговые льготы отмена ндс как и в украине по вэду.  Но ставки налогов одинаковы. Сделайте налоговые вычеты но оставьте одинаковые ставки это базис.
Колись можливо так і буде зроблено. А поки що найкращий варіант - як в законопроекті з ТС. Тому що інакше половина ІТ одразу піде в тінь, а половина на релокейшн.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos