Автор Тема: В Маріуполі сепаратисти напали на військову частину -12 поранених  (Прочитано 26911 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Granit

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Гарна новина, сподіваюсь почути в новинах зранку, що вбиті - це рашистські загарбники, а не йопнуті місцеві. Надобраніч!

именно местные и есть + немного даунецких. рашистов вроде нет.

Offline Granit

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Я тільки не пойняв,той мєнт якого підстрілили ,звідки він взявся?

можливо завербована сепараторна сука, а можливо і ні
Це військова частина ВВ

у вв потерь нет

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941



ДЯКУЮ !!!!  :smiley24:

Перші ДІЙСНО гарні новини за цей нескінчено довгий сраний день !!!!

Сьогодні думав, що дуба вріжу, так сердце боліло...  :smilie2: Подумав, що скільки народу в Україні в ці дні дійсно помирає від напруження та нервів...  :smilie2:

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Дуже перживають, чи покажуть їх на каналі вєсті 24.  Продовжується стрилянина і вибухи. ГАі перегородила вулицю, не можуть підійти.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
у вв потерь нет

Дуже радий звісно ж. Але думаю, що це ознака того, що рашисти(професійні вояки) там не працювали.

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Горять свалки між домами.


Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Так держать! Покажітє етім оборзєвшім бакланам, что такое внутренніє войска.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Чекають інформацію про Мар"їнку. Там йдуть перемовини з військовими про перехід на сторону народу. Танки там.

че що? ыншу вч теж намагаються брати?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Дуже перживають, чи покажуть їх на каналі вєсті 24.  Продовжується стрилянина і вибухи. ГАі перегородила вулицю, не можуть підійти.

а шо це, мірниє пратестанти відстрілються?

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903

ДЯКУЮ !!!!  :smiley24:

Перші ДІЙСНО гарні новини за цей нескінчено довгий сраний день !!!!

Сьогодні думав, що дуба вріжу, так сердце боліло...  :smilie2: Подумав, що скільки народу в Україні в ці дні дійсно помирає від напруження та нервів...  :smilie2:
Я вже другий день спати не можу. :smilie2:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Дуже радий звісно ж. Але думаю, що це ознака того, що рашисти(професійні вояки) там не працювали.

Абсолютно певний, що ні - хіба що загальне тактичне керівництво, і то максимум 1-2 чоловіка. Офіцери ГРУ - надто дорогий "матеріал". На скільки я зрозумів їхню тактику за ці дні, "грушники" діють тільки на початкововму етапі, коли зненацька захоплюють якийсь населений пункт, причому їхня атака скерована на місцевий РОВД, з метою захоплення зброї. Цю зброю роздають агентам з місцевих, які вже захоплюють адміністративні будинки та починають організовувати місцеву "самооборону" - а "грушники" рухаються далі.

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
чомусь тільки звернув увагу - "взорвалі ворота".
В цих падлюк була вибухівка?
Тоді шмаляти по них треба було без попередження!
Abnormal piglings activity detected!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я вже другий день спати не можу. :smilie2:

Та то капець, в мене вся робота стала, все валиться з рук...

Я б сьогодні того підара (хай вибачать мене порядні геї !) Соболєва був ладен сам ногами забити до смерті... Це ж треба бути таким дебілом та піздоболом ?!?!? Ото вже дійсно - "зразковий юльок" !  :smiley23:  :smilie9:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Українська правда
 IT Sector Харьков ‏@itsector  3 мин.
Люди, которые живут возле воинской части, которую штурмуют в Мариуполе, говорят, что стрельба не затихает ни на секунду

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Кажуть, що дуже багато людей в масках кругом в/ч, не знають хто це, "наші" чи ні.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
чомусь тільки звернув увагу - "взорвалі ворота".
В цих падлюк була вибухівка?
Тоді шмаляти по них треба було без попередження!

Писали, що в них були взривпакети, мабуть і гранати були. На скільки я зрозумів, власне після підриву воріт та явної спроби проникнення на територію наші почали стріляти на ураження.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
IT Sector Харьков @itsector
Люди, которые живут возле воинской части, которую штурмуют в Мариуполе, говорят, что стрельба не затихает ни на секунду

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Українська правда
 IT Sector Харьков ‏@itsector  3 мин.
Люди, которые живут возле воинской части, которую штурмуют в Мариуполе, говорят, что стрельба не затихает ни на секунду


Та десь бачив, що кількість штурмуючих оцінюють у 500 (!) чоловік - це 4 роти, або 2 батальйони ! Пів-тисячі озброєних чоловік нейтралізувати - це бій буде до ранку...

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Dmitry Tymchuk
7 mins ·

В Мариуполе наши отбились. Нападающие явно в шоке - не ожидали отпора. Как показал этот случай, вариант адекватной силы срабатывает куда эффективнее высокоморального пацифизма.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: круто!
я вже замахався своїх домашніх заспокоювати
а тут такий пазітіффф!
реально так мало треба: діяти за статутом
колись як ходив у караули, так ніразу й не довелось...
ну то ми були строковики ,а тут все-таки більш-менш профі-найманці! льогко всіх роз'є***шать!  :smilie1:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Дмитрий Тымчук
В Мариуполе наши отбились. Нападающие явно в шоке - не ожидали отпора. Как показал этот случай, вариант адекватной силы срабатывает куда эффективнее высокоморального пацифизма.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Українська правда
 IT Sector Харьков ‏@itsector  3 мин.
Люди, которые живут возле воинской части, которую штурмуют в Мариуполе, говорят, что стрельба не затихает ни на секунду


Та десь бачив, що кількість штурмуючих оцінюють у 500 (!) чоловік - це 4 роти, або 2 батальйони ! Пів-тисячі озброєних чоловік нейтралізувати - це бій буде до ранку...

у мене таке враження, що у нас кількість народу оцінюють ну дууууууже приблизно. Тобто помилятися можуть раз в 10, особливо вночі. ЦЕ з розряду 1.5 млн на Майдані.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А чому немає допомоги нашим?
там на ранок взагалі можуть багато терористів позбігатись.
Аби прийшла допомога нашим ВВшникам.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Кажуть, що дуже багато людей в масках кругом в/ч, не знають хто це, "наші" чи ні.

До речі, я вдень вже про це думав. Зараз усі в уніформі, причому різних зразків, часом без жодних шевронів чи якихось знаків відмінності. Треба якось розробити систему однозначної ідентифікації "свій-чужиій". Тіпа тих же жовтих стрічок, як в групи Асавалюка - щоб він здох...

Offline Granit

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Українська правда
 IT Sector Харьков ‏@itsector  3 мин.
Люди, которые живут возле воинской части, которую штурмуют в Мариуполе, говорят, что стрельба не затихает ни на секунду


ага, херачат знатно. дым стоит шо на пожаре.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Дмитрий Тымчук
В Мариуполе наши отбились. Нападающие явно в шоке - не ожидали отпора. Как показал этот случай, вариант адекватной силы срабатывает куда эффективнее высокоморального пацифизма.


Чи Тимчук не заскоро оголосив перемогу? Ще ж нічого не скінчилося.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
00.25. В районе школы №9 два человека с огнестрельными ранениями. У одного повреждена спина, у другого рана на голове. Говорят, что они "случайные прохожие". Кто их ранил, не знают.

http://www.0629.com.ua/news/517713

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна



ДЯКУЮ !!!!  :smiley24:

Перші ДІЙСНО гарні новини за цей нескінчено довгий сраний день !!!!

Сьогодні думав, що дуба вріжу, так сердце боліло...  :smilie2: Подумав, що скільки народу в Україні в ці дні дійсно помирає від напруження та нервів...  :smilie2:

Ронін, у Львові має бути стрілецький клуб. Запишись.
Kremlin delenda est.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941

у мене таке враження, що у нас кількість народу оцінюють ну дууууууже приблизно. Тобто помилятися можуть раз в 10, особливо вночі. ЦЕ з розряду 1.5 млн на Майдані.

Якщо серйозно, то я теж так подумав. 500 озброєних (!) чоловік - це дуже багато!  Може оцінка кількості УСІХ сепаратистів у Маріуполі, разом із "живим щитом" з співчувающих люмпенів. Не думаю, що всі 500 пішли штурмовати.
« Останнє редагування: Квітня 17, 2014, 12:44:49 00:44 від Ronin »