Автор Тема: Кілька питань  (Прочитано 4516 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #60 : Квітня 09, 2019, 11:44:26 11:44 »
Хто?

Хуйло, иногда его называют Владимир Владимирович Путин.
No money No honey

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #61 : Квітня 09, 2019, 12:02:04 12:02 »
Хуйло, иногда его называют Владимир Владимирович Путин.

Саме тому канали Медведчука та Ахметова зараз топлять за Порошенка, так я розумію?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #62 : Квітня 09, 2019, 12:12:56 12:12 »
Саме тому канали Медведчука та Ахметова зараз топлять за Порошенка, так я розумію?

А 2+2 сложить, не?

Это Хуйло ещё не вступило в игру. Самое интересное будет впереди. Начиная с простых вариантов - возврата заложников (не всех) и заканчивая более сложными: энергетический вопрос, отношение с Западом и военное давление.

У Коломойского в этих раскладах номер шестнадцать.

Если нужны ассоциации, то Украина - корабль, Зеленский - бесформенный кусок пластида, Коломойский - человек заложивший этот кусок ниже ватерлинии. А вот поджигать роль оставлена населению Украины. И оно уже стоит с зажженной спичкой.

Конечный бенефициар один - Путин В.В.
No money No honey

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #63 : Квітня 09, 2019, 12:18:00 12:18 »
А 2+2 сложить, не?

Это Хуйло ещё не вступило в игру. Самое интересное будет впереди. Начиная с простых вариантов - возврата заложников (не всех) и заканчивая более сложными: энергетический вопрос, отношение с Западом и военное давление.

У Коломойского в этих раскладах номер шестнадцать.

Если нужны ассоциации, то Украина - корабль, Зеленский - бесформенный кусок пластида, Коломойский - человек заложивший этот кусок ниже ватерлинии. А вот поджигать роль оставлена населению Украины. И оно уже стоит с зажженной спичкой.

Конечный бенефициар один - Путин В.В.

А пост почітать, нє?
Я пишу про те, что Зєлєнскій — проект Порошенка та Коломойського по усуненню Тимошенко, навожу аргументи, а тут бац! ти такий на білому коні розповідаєш про те, що буде, коли Зеленський стане президентом.

Не поважаєш ти мою працю чоловіче. Та й пишеш раніше, ніж думаєш. А Порошенко тобі каже думати. Бєнєфіціар, блін.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #64 : Квітня 09, 2019, 12:30:39 12:30 »
А пост почітать, нє?
Я пишу про те, что Зєлєнскій — проект Порошенка та Коломойського по усуненню Тимошенко, навожу аргументи, а тут бац! ти такий на білому коні розповідаєш про те, що буде, коли Зеленський стане президентом.

Не поважаєш ти мою працю чоловіче. Та й пишеш раніше, ніж думаєш. А Порошенко тобі каже думати. Бєнєфіціар, блін.

Ну, почему же, читал. Написано в хорошем добротном стиле фантасмагории. Что обсуждать-то? Фантасмагорию?

Да, нет. Спасибо.
No money No honey

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #65 : Квітня 09, 2019, 12:50:46 12:50 »
А шо Путін стоїть за Зеленським, то, мабуть, в тебе факт, а не фантасмогорія?

Я задаю дуже прості питання, пройшов вже майже тиждень, і жодне з них не втратило актуальності. Замість того, щоб писати «маячня», краще спробувати відповісти на них для себе самого. Для тебе персональне запитання: навіщо Коломойському Путін? Чи ти вважаєш себе розумнішим за Коломойського, бо ти бачиш, що Путін забере собі президента Зеленського, а Коломойський цього не розуміє?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #66 : Квітня 09, 2019, 12:58:12 12:58 »
А шо Путін стоїть за Зеленським, то, мабуть, в тебе факт, а не фантасмогорія?

Я задаю дуже прості питання, пройшов вже майже тиждень, і жодне з них не втратило актуальності. Замість того, щоб писати «маячня», краще спробувати відповісти на них для себе самого. Для тебе персональне запитання: навіщо Коломойському Путін? Чи ти вважаєш себе розумнішим за Коломойського, бо ти бачиш, що Путін забере собі президента Зеленського, а Коломойський цього не розуміє?

Ещё раз. Коломойского в этом мире интересует только одна вещь. Деньги!

За деньги он может - всё!

Украина для него не страна, а место где эти деньги он может брать в очень больших количествах с минимально возможными издержками. Всё!

Безусловно, он подтопит жирок с малороссов, который поднакопился за эти годы. Когда до берётся "до железки" сдаст на металлом Путину не задумываясь.

Другой вопрос - даст ли ему это сделать Путин, так как у него цели и задачи совсем другого порядка и характера.
No money No honey

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #67 : Квітня 09, 2019, 01:07:42 13:07 »
Для тебе персональне запитання: навіщо Коломойському Путін?
:weep:
На це питання є дуже проста й очевидна відповідь. Гроші.

Насправді цікаве інше питання. Що заставляє пана Фюмюлюха вперто длубати гнилу сільодку, ігноруючи факти та реальність?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Кілька питань
« Reply #68 : Квітня 09, 2019, 01:42:06 13:42 »
А до чого тут взагалі Янукович та люди з ПР? Яка різниця, що вони робитимуть? Тут мова про Порошенка, Коломойського та Зеленського.
При тому що якщо вони ведуть свою гру то план Порошенка Коломойського не спрацює як планувалося.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #69 : Квітня 09, 2019, 01:52:41 13:52 »
Кумедні ви чуваки. Замість того, щоб думати, ведетесь на сценарій. Взагалі, це дуже добре, бо якщо навіть тут ніхто не чує дисонансу, то що вже казати про пересічних. Нехай бояться, це добре, нехай мобілізуються і пропагандують. Ось наприклад навіщо Порошенко так вперто прив'язував Тимошенко до Коломойського, коли вже давно було зрозуміло, що вона, враховуючи її історію та вантаж сторонніх впливів, йому не потрібна в жодному з результатів? Аж до того прив'язував, що у Раді крутив плівку?

Щодо грошей: просто подумайте головою хоч трохи. Невже отримавши владу над Зеленським-президентом, Путіну буде потрібний Коломойський? В Россії всі гроші належать КГБ, їхні олігархи — лише назва, вони найняті працівники. Хто з цим не згодний повторює долю Гусинського чи Ходорковського. Невже ви думаєте, що Коломойський цього не розуміє? Невже ви гадаєте, що Коломойський маючи багато відносно білих бізнесів в Україні, зацікавлений в Путинє, який все відіжме, а не в розвитку економіки України?

І після цього чиї думки є маячнею — мої чи ваші, га?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #70 : Квітня 09, 2019, 01:53:32 13:53 »
При тому що якщо вони ведуть свою гру то план Порошенка Коломойського не спрацює як планувалося.

Про що мова, наприклад? Мені справді цікаво.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #71 : Квітня 09, 2019, 01:57:46 13:57 »
Ще раз великими літерами: Коломойського цікавлять гроші, і я не бачу жоднісінької причини, чому б Порошенко їх не дав би Коломойському в обмін н сприяння, коли мова про майбутнє країни. Я навіть пропоную влаштувати флешмоб на кшталт: «Порошенко, віддай Бєнє 2 ярди, нехай залишить країну в спокої».

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кілька питань
« Reply #72 : Квітня 09, 2019, 01:58:25 13:58 »
Фюмюлюх, а я тобі зараз як дам хук зліва :) А як жеж розслідування Миротворця про фінансування ЗЕ кремлем, з подальшим звернення в СБУ, РНБО, ВР
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #73 : Квітня 09, 2019, 02:13:07 14:13 »
Фюмюлюх, а я тобі зараз як дам хук зліва :) А як жеж розслідування Миротворця про фінансування ЗЕ кремлем, з подальшим звернення в СБУ, РНБО, ВР

О, це вже набагато краще. Дякую, добрий аргумент. В мене немає сталої думки з цього приводу, але я думаю, що причин може бути багато: від гри на електорат з боку «Миротворця» (що, до речі, інколи пов'язують із Геращенком, який вже співає оди Зеленському), і до банального російського тупака, «освоєнія» коштів, що були виділені на українську політику. Росіянські дії дуже рідко є раціональними.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Кілька питань
« Reply #74 : Квітня 16, 2019, 09:08:20 09:08 »
на фупі теж починають здогадуватися :smilie7:


Точно не договорняк ?
aleksey_at_pravda_com_ua [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
14 квітня 2019 16:54:44
IP/Host: 176.122.12.---
Есть ли какие-нибудь серьёзные факты, которые доказывают, что Зеленский не запланированный преемник Порошенко ?

Что накачка Приватбанка государственными деньгами с последующим возвращением Коломойскому не была запланирована заранее ?

Порошенко по сути сконвертировал свою репутацию в деньги, а потом всё равно выставил свою кандидатуру,
чтобы все упивались тем, как он проиграет и верили, что его соперник действительно против него и будет таки бороться с коррупцией.

Вот если бы он не выставил свою кандидатуру, а предложил всем голосовать за Зеленского
ой, дайте досмеяться, ой
Зеленский бы набрал полтора процента.
ой, я икнул

В общем это мне напоминает детскую сказку, где кролик просит лису, "Делай что хочешь, только не бросай меня в терновый куст"
Это наивно, да ?

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Кілька питань
« Reply #75 : Квітня 16, 2019, 09:58:18 09:58 »
Не схоже.
Найімовірніше виберуть Зебіла, там задіяні такі технології, що промили мізки дорослим людям, що вони ладні вчепитись в горлянку за Зебіла, хоча раніше не дуже на вибори ходили, і всі ці дрібниці типу майданів, війни їх не стосувались.
Петра ненавидять люто і затято, хоча навіть до Янука ставляться побажливо і з "юмарком"
Сила, що так пре до влади, страшна, і схоже гроші на таку тотальну промивку мізків є тільки у Хуйла

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #76 : Квітня 16, 2019, 10:04:01 10:04 »
Не схоже.
Найімовірніше виберуть Зебіла, там задіяні такі технології, що промили мізки дорослим людям, що вони ладні вчепитись в горлянку за Зебіла, хоча раніше не дуже на вибори ходили, і всі ці дрібниці типу майданів, війни їх не стосувались.
Петра ненавидять люто і затято, хоча навіть до Янука ставляться побажливо і з "юмарком"
Сила, що так пре до влади, страшна, і схоже гроші на таку тотальну промивку мізків є тільки у Хуйла
Петра ненавидять, бо вiн реально конкурент, який може викласти останнiй туз з рукава - 22.04.2019 року
В Зе... не вiрю - воно хворе й дохле, якщо його залякати... само втече.
Петро не хочу зайвий галас - ЕС й США... слiдкують за розвитком подiй...
Так що... не все втрачено - будем оптимiстами...
 :Razom:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #77 : Квітня 16, 2019, 10:10:38 10:10 »

Петра ненавидять люто і затято, хоча навіть до Янука ставляться побажливо і з "юмарком"

Ну дык все рЫговское , колорадское говно сбилось в кучу вокруг наркомана. Эта масса зебилов как и наркоман ненавидят Украину и все украинское, ненавидят Пороха , как самого эффективного Президента .

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Кілька питань
« Reply #78 : Квітня 16, 2019, 10:11:16 10:11 »
Петра ненавидять, бо вiн реально конкурент, який може викласти останнiй туз з рукава - 22.04.2019 року
В Зе... не вiрю - воно хворе й дохле, якщо його залякати... само втече.
Петро не хочу зайвий галас - ЕС й США... слiдкують за розвитком подiй...
Так що... не все втрачено - будем оптимiстами...
 :Razom:
Я оптиміст, але останні тижні питаю всіх підряд, десь 70% за Зебіла. Київ. Була у відпустці на ЗУ - там теж саме. Бо раніше я цього не підозрювала - в моему оточенні зебілів  не було,  але були ті, які вили про зубажіння і про заборону іронії судьби, і ті, яким завжди пофіг на політику, перед першим туром їх здорово накачали,  зараз ще більше - все, що клоун не робить, все правильно, він святий - одна частина, друга частина - хоч чорт, хоч хуйло, аби не Петро. Як з цього можна вийти в плюс - не уявляю

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #79 : Квітня 16, 2019, 10:12:10 10:12 »
Не схоже.
Найімовірніше виберуть Зебіла, там задіяні такі технології, що промили мізки дорослим людям, що вони ладні вчепитись в горлянку за Зебіла, хоча раніше не дуже на вибори ходили, і всі ці дрібниці типу майданів, війни їх не стосувались.
Петра ненавидять люто і затято, хоча навіть до Янука ставляться побажливо і з "юмарком"
Сила, що так пре до влади, страшна, і схоже гроші на таку тотальну промивку мізків є тільки у Хуйла
З тих Зебілів, що я знаю, за нього максимум що зможуть, то це гучно пункти серед своїх

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #80 : Квітня 16, 2019, 10:14:00 10:14 »
Я оптиміст, але останні тижні питаю всіх підряд, десь 70% за Зебіла. Київ. Була у відпустці на ЗУ - там теж саме. Бо раніше я цього не підозрювала - в моему оточенні зебілів  не було,  але були ті, які вили про зубажіння і про заборону іронії судьби, і ті, яким завжди пофіг на політику, перед першим туром їх здорово накачали,  зараз ще більше - все, що клоун не робить, все правильно, він святий - одна частина, друга частина - хоч чорт, хоч хуйло, аби не Петро. Як з цього можна вийти в плюс - не уявляю
Вийти в плюс то можна але треба до того часу дожити.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #81 : Квітня 16, 2019, 10:20:27 10:20 »
Я оптиміст, але останні тижні питаю всіх підряд, десь 70% за Зебіла. Київ.
Була у відпустці на ЗУ - там теж саме.
Бо раніше я цього не підозрювала - в моему оточенні зебілів  не було,  але були ті, які вили про зубажіння і про заборону іронії судьби, і ті, яким завжди пофіг на політику, перед першим туром їх здорово накачали,  зараз ще більше - все, що клоун не робить, все правильно, він святий - одна частина, друга частина - хоч чорт, хоч хуйло, аби не Петро.
Як з цього можна вийти в плюс - не уявляю
Людина бреше - завжди й кожному.
Брехня це таке маленьке Шоу, в якому брехун, наче Артист власного театру - вам каже одне, а робить iнше.
Але нiколи правди не вiдкрие - у мене безлiч сусiдiв, друзiв, знайомих - нормальнi, освiченнi, бачу, що голосуе за Петра, а в очi каже - барига, пройдисвiт, все розiкрав, всiх обнулив - але пошепки каже - думаете, Юлька краще?..
Висновок -  просто обирають менше зло, а Зе... в цю схему нiяк не входить - вiн нiхто, а вiрт Голобородько... мало хто дивиться.
 :smilie7:

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Кілька питань
« Reply #82 : Квітня 16, 2019, 10:32:58 10:32 »
Людина бреше - завжди й кожному.
Брехня це таке маленьке Шоу, в якому брехун, наче Артист власного театру - вам каже одне, а робить iнше.
 :smilie7:
Можливо, це і було до першого туру. Зараз ніхто не криється, і більшість з тих, хто відповідає, за Зебіла. Переважна більшість :(   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #83 : Квітня 16, 2019, 10:36:07 10:36 »
Можливо, це і було до першого туру. Зараз ніхто не криється, і більшість з тих, хто відповідає, за Зебіла.
Переважна більшість.
Людина не може мiняти власну думку, бо за три тижнi та купу реклами й антиреклами... бачать, хто е ху.
Я особисто голосватиму за Порошенко - що в 1 турi, що в 2 турi.
Сусiд - рiдке падло, навiть в 1 турi за нього не голосував - то його справа та переконувати не буду.
 :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #84 : Квітня 16, 2019, 10:39:58 10:39 »
Я оптиміст, але останні тижні питаю всіх підряд, десь 70% за Зебіла. Київ. Була у відпустці на ЗУ - там теж саме. Бо раніше я цього не підозрювала - в моему оточенні зебілів  не було,  але були ті, які вили про зубажіння і про заборону іронії судьби, і ті, яким завжди пофіг на політику, перед першим туром їх здорово накачали,  зараз ще більше - все, що клоун не робить, все правильно, він святий - одна частина, друга частина - хоч чорт, хоч хуйло, аби не Петро. Як з цього можна вийти в плюс - не уявляю

Вот этого я понять не могу. Тотальное разложение.

Одна сплошная Малороссия.
No money No honey

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Кілька питань
« Reply #85 : Квітня 16, 2019, 10:55:05 10:55 »
Вот этого я понять не могу. Тотальное разложение.

Одна сплошная Малороссия.

Так, на жаль :(
Можливо в інших місцях ЗУ по іншому, на Прикарпатті все погано :(
Хоча саме Карпати виграли найбільше за останні 5 років. Натовпи туристів у всі пори року, шалений розвиток туріндустрії - готелі і не тільки будуються на очах, Навіть у містечках будують багатоповерхівки з шикарними апартаментами, купа людей в тому всьому задіяні, зросли зарплати і добробут - дуже помітно.
Франківськ вилизали, як лялечку - але мордяки кислі - зубожіння і геноцид, і чому москалів не пускають - от би ми на них заробили!
Тому я і думаю, що мізки вимили дуже сильно. Такого ще не було  - така купа людей з мозковими слизнями. І якщо раніше  я хоч сподівалась, що зможу над убогими поглумитись через рік-два, то зараз втрачаю надію - що завадить їм промити мізки, що все ОК, коли в них вдома буде жити бурят, самі вони будуть в дранті їсти сміття?
І якщо Петро якимось дивом виграє, ця масса зомбаків нікуди не подінеться :(

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #86 : Квітня 16, 2019, 11:11:20 11:11 »
Так, на жаль :(
Можливо в інших місцях ЗУ по іншому, на Прикарпатті все погано :(
Хоча саме Карпати виграли найбільше за останні 5 років. Натовпи туристів у всі пори року, шалений розвиток туріндустрії - готелі і не тільки будуються на очах, Навіть у містечках будують багатоповерхівки з шикарними апартаментами, купа людей в тому всьому задіяні, зросли зарплати і добробут - дуже помітно.
Франківськ вилизали, як лялечку - але мордяки кислі - зубожіння і геноцид, і чому москалів не пускають - от би ми на них заробили!
Тому я і думаю, що мізки вимили дуже сильно. Такого ще не було  - така купа людей з мозковими слизнями. І якщо раніше  я хоч сподівалась, що зможу над убогими поглумитись через рік-два, то зараз втрачаю надію - що завадить їм промити мізки, що все ОК, коли в них вдома буде жити бурят, самі вони будуть в дранті їсти сміття?
І якщо Петро якимось дивом виграє, ця масса зомбаків нікуди не подінеться :(

Знаете, что огорчает? Что этого не будет. То есть, эти люди ничего не прочувствуют. Нет необходимости гнобить малоросса. Он сам, добровольно наденет на себя кандалы.

У Мордора останется одна задача - окончательно стереть украинскую идентичность. Пример у нас под боком - Беларусь.

От Украины останется только оболочка и то - не очень презентабельного вида, для успокоения "ведущих демократий".

Из Украины будут лепить чучело, типа такого:


А малороссам другого и не надо.
No money No honey

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #87 : Квітня 16, 2019, 11:22:05 11:22 »
Знаете, что огорчает? Что этого не будет. То есть, эти люди ничего не прочувствуют. Нет необходимости гнобить малоросса. Он сам, добровольно наденет на себя кандалы.

У Мордора останется одна задача - окончательно стереть украинскую идентичность. Пример у нас под боком - Беларусь.

От Украины останется только оболочка и то - не очень презентабельного вида, для успокоения "ведущих демократий".

Из Украины будут лепить чучело, типа такого:


А малороссам другого и не надо.
Йожин, нас кацапи вже не раз ховали і з 1991 не раз верещали, що вже нам капець, а ми звільнялися з їх капкана кожного разу все сильнішими. Звичайно, що буде важко і страшно але, думаю, ми й цього разу настукаємо як кацапам так і своїм підарам.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Кілька питань
« Reply #88 : Квітня 16, 2019, 11:33:52 11:33 »
Так, на жаль :(
Можливо в інших місцях ЗУ по іншому, на Прикарпатті все погано :(
Хоча саме Карпати виграли найбільше за останні 5 років. Натовпи туристів у всі пори року, шалений розвиток туріндустрії - готелі і не тільки будуються на очах, Навіть у містечках будують багатоповерхівки з шикарними апартаментами, купа людей в тому всьому задіяні, зросли зарплати і добробут - дуже помітно.
Франківськ вилизали, як лялечку - але мордяки кислі - зубожіння і геноцид, і чому москалів не пускають - от би ми на них заробили!
Тому я і думаю, що мізки вимили дуже сильно. Такого ще не було  - така купа людей з мозковими слизнями. І якщо раніше  я хоч сподівалась, що зможу над убогими поглумитись через рік-два, то зараз втрачаю надію - що завадить їм промити мізки, що все ОК, коли в них вдома буде жити бурят, самі вони будуть в дранті їсти сміття?
І якщо Петро якимось дивом виграє, ця масса зомбаків нікуди не подінеться :(

Перемога Зю - це випуск зеленого, люмпенського гною.
Лише так, лише через хардкор.
Дебілізація зайшла надто далеко і не підлягає косметичному лікуванню.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #89 : Квітня 16, 2019, 11:35:03 11:35 »
Йожин, нас кацапи вже не раз ховали і з 1991 не раз верещали, що вже нам капець, а ми звільнялися з їх капкана кожного разу все сильнішими. Звичайно, що буде важко і страшно але, думаю, ми й цього разу настукаємо як кацапам так і своїм підарам.

Капканы - то такое. Можно и освободиться если лапку отгрызть.

Тут уже не капкан - тут конкретная разделочная доска.

Остаётся только ждать результатов второго тура. Может быть, на что очень надеюсь, оформится хоть какой-то видимый раздел между Украиной и Малороссией. Тогда появится шанс. Ещё один.

У вас есть сомнения, что их намерения разойдутся с их делами? У меня нет.
No money No honey