Автор Тема: Масон Лемберг: Команда Пороха знову просирає вибори  (Прочитано 3640 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Петру та ЄС не має сенсу гнатися зараз за біомасою, там зараз заправляють мега-популісти нової хвилі.

Але у думаючої частини електорату є запит на розбір польотів та висновки з поразки.

Якщо цього не станеться, у Петра виникнуть проблеми з політичним виживанням. Балаканина про те, що "ми йдемо перемагати" є абслютно нещирою і не поважає виборця, який прекрасно розуміється на рейтинговій ситуації.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Петру та ЄС не має сенсу гнатися зараз за біомасою, там зараз заправляють мега-популісти нової хвилі.

Але у думаючої частини електорату є запит на розбір польотів та висновки з поразки.

Якщо цього не станеться, у Петра виникнуть проблеми з політичним виживанням. Балаканина про те, що "ми йдемо перемагати" є абслютно нещирою і не поважає виборця, який прекрасно розуміється на рейтинговій ситуації.
Тоді питання мети: виграти вибори чи носитися з самим собою як дурень з писаною торбою?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Тоді питання мети: виграти вибори чи носитися з самим собою як дурень з писаною торбою?

Про який виграш виборів йдеться?
Це повний маразм.

Тут питання стоїть виключно в площині формування середньої за розміром опозиційної партії.
Якщо воювати у давно програні битви, то перспектива - лише програш і всієї війни.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Треьа працювати на максимально позитивний результат. І чмирити суперників усіма засобами. Як це робить Трамп.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Про який виграш виборів йдеться?
Це повний маразм.

Тут пиання стоїть виключно в площині формування середньої за розміром опозиційної партії.
Якщо воювати у давно програні битви, то перспектива - лише програш і всієї війни.
У 2014 нам ніхто не давав жодних шансів але ми вистояли.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
У 2014 нам ніхто не давав жодних шансів але ми вистояли.

Так, починається.
Кому це "нам"?

Пан про війну з кацапами говорить чи про вибори?

Триндіти можна скільки завгдно, але є соціологія по виборах до ВР і є соціологія про рівню довіри - недовіри Петру.
Ті, хто говорить про "перемогу" повністю втратили зв'язок з реальністю.
Вже на хвупі Голос йде на рівні з ЄС. Що буде далі?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Так, починається.
Кому це "нам"?

Пан про війну з кацапами говорить чи про вибори?

Триндіти можна скільки завгдно, але є соціологія по виборах до ВР і є соціологія про рівню довіри - недовіри Петру.
Ті, хто говорить про "перемогу" повністю втратили зв'язок з реальністю.
Вже на хвупі Голос йде на рівні з ЄС. Що буде далі?
Якщо зневіритися ще до початку битви, то зрозуміло, що не виграєш.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Якщо зневіритися ще до початку битви, то зрозуміло, що не виграєш.

Знову за рибу гроші.
Яке відношення твоя віра чи зневіра є до об'єктивної соціології, яка вказує, тренд негативний?



Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Знову за рибу гроші.
Яке відношення твоя віра чи зневіра є до об'єктивної соціології, яка вказує, тренд негативний?
Така соціологія не з неба впала, тренди не Богом формуються, а є результатом дій чи бездіяльності

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Така соціологія не з неба впала, тренди не Богом формуються, а є результатом дій чи бездіяльності

Саме так. А твоєї "віри" у перемогу.
Тому бігати по гілках з криками "вірую, вірую!" і таврувати скептиків призведе лише до зворотніх результатів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Так, починається.
Кому це "нам"?

Пан про війну з кацапами говорить чи про вибори?

Триндіти можна скільки завгдно, але є соціологія по виборах до ВР і є соціологія про рівню довіри - недовіри Петру.
Ті, хто говорить про "перемогу" повністю втратили зв'язок з реальністю.
Вже на хвупі Голос йде на рівні з ЄС. Що буде далі?
Насправді зв'язок з реальністю втратив Масон Лемберг. Бо реально з умовним Омельком, який хоче халяви і вірить, що його халяву вкрав Порох, зараз нічого зробити не можна. Навіть якби проти Пороха не працювала гігінтська пропагандонська машина олігархів та кацапів. А вона працює. І працює настільки ефективно, що вже й пан arrow вважає Славка Вакарчука дуже позитивним проукраїнським політиком, ігноруючи очевидні факти фінансування цього політпроекту російським Альфа-банком.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Саме так. А твоєї "віри" у перемогу.
Тому бігати по гілках з криками "вірую, вірую!" і таврувати скептиків призведе лише до зворотніх результатів.
Ну добре, давайте вважати, що команда Порошенка й справді неефективна. Питання:
1. Де взяти ефективну?
2. Що пропонуєте робити? Бо пропозиції Масона якісь неконкретні й теж виглядають фігньою.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6535
Треьа працювати на максимально позитивний результат. І чмирити суперників усіма засобами. Як це робить Трамп.
Трамп має команду, в котрій це розуміють. Сходіть, почитайте коментарі в ГО "Справа громад". Там чесні люди, ну й відповідне ставлення до життя/результати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6535
Насправді зв'язок з реальністю втратив Масон Лемберг. Бо реально з умовним Омельком, який хоче халяви і вірить, що його халяву вкрав Порох, зараз нічого зробити не можна.
А потім можна буде? А що? :) А хто це буде робити?
Масон пише саме про відсутність активності на цьому фронті (ну й писав він це інколи ще рік тому). Взагалі-то в цьому він має рацію, й взагалі-то не його провина в тому, що він це не може змінити так само, як й ми з вами.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ну добре, давайте вважати, що команда Порошенка й справді неефективна. Питання:
1. Де взяти ефективну?
2. Що пропонуєте робити? Бо пропозиції Масона якісь неконкретні й теж виглядають фігньою.

Масон нічого не пропонує, це звичайний писун, а-ля ми всі тут.
Форумний трьоп апріорі не може призвести то чогось конструктивного, це майданчик для роздмухування власної шизи, якщо не йдеться про обмін достеменною та якісною інформацією.

Для мене цією інформацією є:
- результати виборів
- поточні рейтинги партій
- в значно меншій мірі - кадрова ситуація, що оформлюється в партії "ЄС".

Решта - це просто порожнє словоблуддя.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А потім можна буде? А що? :) А хто це буде робити?
Масон пише саме про відсутність активності на цьому фронті (ну й писав він це інколи ще рік тому). Взагалі-то в цьому він має рацію, й взагалі-то не його провина в тому, що він це не може змінити так само, як й ми з вами.

Ні.
Масон - це пиздобол, який мусив би вступити до ГО "Сила Громад" і спробувати донести власну позицію через праймеріз, які відбудуться 4 червня.
Те, що він теревенить, взагалі не варте уваги. Він ніхто, без чіткої позиції, але з возом критики.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А потім можна буде? А що? :) А хто це буде робити?
Масон пише саме про відсутність активності на цьому фронті (ну й писав він це інколи ще рік тому). Взагалі-то в цьому він має рацію, й взагалі-то не його провина в тому, що він це не може змінити так само, як й ми з вами.
Як на мене, не має Масон рації. Критика заради критики, бо маємо факт програшу. Умовному Омельку намагались пояснювати об'єктивну ситуацію, пропагандистської машини для обдурювання Омелька просто не було. Більша активнісь на цьому фронті пояснювання нічого би не дала.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Масон нічого не пропонує, це звичайний писун, а-ля ми всі тут.
Форумний трьоп апріорі не може призвести то чогось конструктивного, це майданчик для роздмухування власної шизи, якщо не йдеться про обмін достеменною та якісною інформацією.

Для мене цією інформацією є:
- результати виборів
- поточні рейтинги партій
- в значно меншій мірі - кадрова ситуація, що оформлюється в партії "ЄС".

Решта - це просто порожнє словоблуддя.
Він пропонує найняти фахівців і відсторонити старий виборчий штаб як такий, що не справився з завданням(хоч останнє дещо сумнівне, провина не виборчого штабу). Результат ми знаємо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Як на мене, не має Масон рації. Критика заради критики, бо маємо факт програшу. Умовному Омельку намагались пояснювати об'єктивну ситуацію, пропагандистської машини для обдурювання Омелька просто не було. Більша активнісь на цьому фронті пояснювання нічого би не дала.
Так, пояснювання мало щоб дали, тре було значно агресивніше працювати і задовго до виборів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Він пропонує найняти фахівців і відсторонити старий виборчий штаб як такий, що не справився з завданням(хоч останнє дещо сумнівне, провина не виборчого штабу). Результат ми знаємо.
Яких фахівців? Я не бачу таких в Україні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Він пропонує найняти фахівців і відсторонити старий виборчий штаб як такий, що не справився з завданням(хоч останнє дещо сумнівне, провина не виборчого штабу). Результат ми знаємо.

Сильно.
Що то за "фахівці"?
Масон вважає, що проблема Петра і ЄС - це виключно технологія?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Так, пояснювання мало щоб дали, тре було значно агресивніше працювати і задовго до виборів.
Щоб агресивніше працювати треба було мати пропагандонську машину, абсолютну більшість у Верховній Раді та підтримку посольства США. Усього цього не було.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Сильно.
Що то за "фахівці"?
Масон вважає, що проблема Петра і ЄС - це виключно технологія?
Він вказує на відсутність технології і професіоналізму

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6535
Ні.
Масон - це пиздобол, який мусив би вступити до ГО "Сила Громад" і спробувати донести власну позицію через праймеріз, які відбудуться 4 червня.
Те, що він теревенить, взагалі не варте уваги. Він ніхто, без чіткої позиції, але з возом критики.
:laugh:
Ну по-перше. Його хтось туди запропонував? Це ж типу наша з вами справа, пропонувати кандидатів на праймеріз.
По-друге, він один з "лідерів думок", й це не залежить ані від вашого, ані від мого до нього ставлення. Лайки, коментарі та перегляди (та й той факт, що всі тут знають, про кого мова) кажуть самі за себе.
Ну й третім пунктом від себе особисто додам, що він свою позицію чудово доніс до більшості з тих, хто зареєстрований на сайті ГО. Те, що вона нікому там не подобається - то справа десята.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
От шо не ясно?!
Порошенка мочканули за те, що він робив Україну українською.
А все інше - лірика для дівчаток.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6535
Як на мене, не має Масон рації. Критика заради критики, бо маємо факт програшу. Умовному Омельку намагались пояснювати об'єктивну ситуацію, пропагандистської машини для обдурювання Омелька просто не було. Більша активнісь на цьому фронті пояснювання нічого би не дала.
Він просто констатує той факт, що нічого не змінилося. Машини як не було, так й нема. Нема не те що машини, а й зеленого розуміння того, що пропаганда необхідна. Про активність на фронті якихось поясень він нічого не писав й не пише.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Моє бачення, що основна проблема Петра (він так, вочевидь, не вважає) - це відсутність чіткого ідеологічного позиціонування в класичній економічній площині. БПП яку ідеологію мала? - соціалістичну, ліберальну, консервативну?
Та ніяку взагалі.
Саме тому, велика частина потреблядського класу повелася на клована, бо побачила там фіктивний лібералізм.

Так от якщо немає ідеологічного контенту, то жодна технологія не допоможе.