Автор Тема: Станично-Луганская райгосадминистрация VS Мирослав Гай  (Прочитано 1530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
І чому я не здивований...

« Останнє редагування: Вересня 10, 2019, 03:48:48 15:48 від Geo »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Зелебобіки серед нас :hot:
Mocsia delenda est

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
а видео как их снимают тоже фотошоп?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
І чому я не здивований...


Які джерела? Наведіть пруф.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
а видео как их снимают тоже фотошоп?

я не писав фейк, я написав наіпалово тобто маніпуляція
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46499
  • Never give in!
Драсьте. Наше вам. С кисточкой. Вышла из бана, а вы зае*али ликовать. Разумно радоваться. Сдержанно хвалить. Видеть позитив. Зае*ало вот это:
– мы должны забирать своих граждан любой ценой.
– ну и что, что меняем режиссеров на убийц. А вон в Израиле…
– да, Цемах – наш 3,14дюк. Но Путин сказал, что без Цемаха он дружить с нами не станет. Если завтра Путину понадобится еще какой-то 3,14дюк, мы его упакуем красиво и отдадим, патамушта там условный Сенцов, и его все любят, а 3,14дюка нет.
– ой, я тут в красивом такая стою и сдержанно радуюсь. Громко радоваться неприлично пристойной блогерине, а х*ями обложить – белое пальто заляпаю, конъюнктуру не уловлю, в общих тенденциях запутаюсь. Поэтому я тут постою в красивом писечкой кверху.
– какая сдача интересов, там же наши граждане, которые важнее национальных интересов, потому что национальные интересы – это какая-то неведомая х*йня, а вот граждане вполне осязаемые.
– да Европа эта сама класть на нас хотела!
– посмотрите в глаза родственникам!

Хутор Вольный (2км) и Золотое-4 (4км) завтра станут серой зоной. Уже сегодня.
Это, красивые мои, когда украинские военные заберут манатки и уйдут. И даже не в том дело, что кто-то умер, когда эти поселки отбивали. То х*рня, их же никто по именам не знал и на футболки не клеил. Дело в том, что послезавтра туда придут орки. И вы, гуманисты е*аные, своих граждан отдадите в заложники даже не рашке, а маргиналам со стволами в руках и русским миром на подошвах. Это, конечно, х*евые граждане. Сепары все, быдло и говно, как ни крути. Нормальные все ж уехали, да? Да. Вот я бы там поезда подрывал, а они по подвалам прячутся, да? Да.

Поэтому вам пох*й на эти два поселка. И никто не посмотрит им в глаза. В глаза жене полковника, которого взорвали. В глаза детей тех неумирающих героев, которые умерли, отбивая хутор Вольный. Чтоб сегодня его отдать за политические дивиденды.

https://tverezo.info/post/102540
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Угу. Сама чула ці диферамби Рабіновичу і Мудачуку.

https://mobile.twitter.com/jozefkneht1/status/1171069473102749697

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
А може це через суспільний резонанс?
Можна казати багато чого. Але прикордонник каже в першому пості інше
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Більше того про те що а станиці зняли прапори будуть дезу ганяти ще місяць. А мою інфу зарепостчть 10ок людей. Бо неоплачено.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
красиво вывернулись  :Ganba:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Можна казати багато чого. Але прикордонник каже в першому пості інше


так от тому прикордоннику треба було одразу виступити і розказувати ситуацію, а не доводити її до суспільного накалу. А зараз це називається махання кулаками після бійки.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Більше того про те що а станиці зняли прапори будуть дезу ганяти ще місяць. А мою інфу зарепостчть 10ок людей. Бо неоплачено.


Які темники? Про що ви кажете? Кому неоплачено? Григорію Тукі? Мирославу Гаю?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159

так от тому прикордоннику треба було одразу виступити і розказувати ситуацію, а не доводити її до суспільного накалу. А зараз це називається махання кулаками після бійки.
Це так не працює. У нього немає тисячів баксів для оплати шарингу в соцмережах ботами.


ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159

Які темники? Про що ви кажете? Кому неоплачено? Григорію Тукі? Мирославу Гаю?
Це не до мене питання.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Це не до мене питання.


Ну, як же? Це ж ви стверджуєте про темники і про те, що вам ніхто не платить за ваші дописування. То ж до кого це питання, до кого вам звертатися за оплатою?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159

Ну, як же? Це ж ви стверджуєте про темники і про те, що вам ніхто не платить за ваші дописування. То ж до кого це питання, до кого вам звертатися за оплатою?
Так я стверджую про темники. І?

Ви запитали кому неоплачено. У мене такої інфи немає.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
я не вірив бо ж стримую себе щоб не перетворитися на зрадойоба
і таки виявився правий :gigi:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
я не вірив бо ж стримую себе щоб не перетворитися на зрадойоба
і таки виявився правий :gigi:

А я от себе не стримую. Я до влади Зелі - зрадойоб. І інакше вже не буде, бо це влада така ж як і Овоч, та ще й дурна. Тому я буду її качати, щою вона пішла з України. І виправдовуватти її антиукраїнську малороську політику не збираюсь.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
На жаль ми в одному човні з тими 73%. І все ж, нехай вони нажеруться свого лайна.

https://mobile.twitter.com/iddqd_ua/status/1171148396201205761

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А я от себе не стримую. Я до влади Зелі - зрадойоб. І інакше вже не буде, бо це влада така ж як і Овоч, та ще й дурна. Тому я буду її качати, щою вона пішла з України. І виправдовуватти її антиукраїнську малороську політику не збираюсь.
Я теж буду качати але тоді,  коли це може привести до влади проукраїнські сили.  Зараз це неможливо.  Ще зарано.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Я теж буду качати але тоді,  коли це може привести до влади проукраїнські сили.  Зараз це неможливо.  Ще зарано.
:smiley24:
Зараз тупо такий підхід сіє зневіру.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Прапори в ст. Луганській повернули на місце. Наказ зняти прапори дав Горбенко Ігор Володимирович - головний консультант головного департаменту регіональної політики Офісу Президента України - Зеленського.
Але місцеві проукраїнські луганчани при підтримці ЗСУ повернули прапори на місце.

Подробиці:

https://www.dialog.ua/ukraine/188876_1568046722?fbclid=IwAR2996Ky3FnysmzZrpzWWAmGs8cEI1jjesuSXptz4R8LFxbqMIj66L8MnFQ


Столби мєнялі?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Дорогой мой Бугага....

Так хто кого найобує зараз в гілці?


Шлюхаю внєматочно.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Дорогой мой Бугага....

Так хто кого найобує зараз в гілці?


Шлюхаю внєматочно.
Я не бачу

давайте я особисто спитаю ще раз https://twitter.com/jerzy_zagloba
?
« Останнє редагування: Вересня 10, 2019, 03:11:52 15:11 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Прапори в ст. Луганській повернули на місце. Наказ зняти прапори дав Горбенко Ігор Володимирович - головний консультант головного департаменту регіональної політики Офісу Президента України - Зеленського.
Але місцеві проукраїнські луганчани при підтримці ЗСУ повернули прапори на місце.

Подробиці:

https://www.dialog.ua/ukraine/188876_1568046722?fbclid=IwAR2996Ky3FnysmzZrpzWWAmGs8cEI1jjesuSXptz4R8LFxbqMIj66L8MnFQ


Столби мєнялі?
У мене інфа що міняли стовпи.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч