Автор Тема: Запущена капитуляция  (Прочитано 19442 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #150 : Листопада 11, 2019, 11:54:20 11:54 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Запущена капитуляция
« Reply #151 : Листопада 11, 2019, 11:54:53 11:54 »
Вчора на ФБ МО їм в коментах понаписували люди...
Яка ганьба.
Вони на коменти зовсім не реагують

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #152 : Листопада 11, 2019, 11:56:17 11:56 »
Вчора на ФБ МО їм в коментах понаписували люди...
Яка ганьба.
а что толку писать в каментах на ФБ? те посты в ФБ выкладывает какоето дитя-практикант, ему дожоппы те каменты, а принимающие решения вообще уже чхали и на ФБ, и на каменты, и на практиканта их размещающего вместо со всем МО включительно

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Запущена капитуляция
« Reply #153 : Листопада 11, 2019, 11:58:05 11:58 »
Погляньте, хто тут триндіти про предметну розмову почав  :lol:
Коли я про Білецького та його нацкорпус писав аргументовано, Йурас-Йурас написав лише один аргумент - що я схибнувся від ненависті. І це тіпа не щіталось срачем  :laugh:. А коли Йурас-Йурас пише, що Порох займався дешевою коньюктурщиною, то йому аргументовану відповідь подавай  :lol:. А не в коня корм  :smilie7:
Я намагаюся почати, а у відповідь тільки переход на особистості і більше нічого, бо, мабуть, й сказати нічого.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Запущена капитуляция
« Reply #154 : Листопада 11, 2019, 12:01:41 12:01 »

Треба деталей дочекатися. Ну, і хто не знає, була інфа, але я не перевіряв, що прикордоннику Колмогорову 13 років дали:

« Останнє редагування: Листопада 11, 2019, 12:05:04 12:05 від Yuras Yuras »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Запущена капитуляция
« Reply #155 : Листопада 11, 2019, 12:19:19 12:19 »
Нічого Колмогорову не дали. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і повернув справу на новий розгляд. Колмогорова відпустили, але справу не закрили. Тобто, не ув"язнили, але і не виправдали. Нового розгляду я не бачила.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #156 : Листопада 11, 2019, 12:23:10 12:23 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #157 : Листопада 11, 2019, 12:25:02 12:25 »
Тцуко....мене на фейсбуці на тиждень знову забанили. І написати Лапіну не можу.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Запущена капитуляция
« Reply #158 : Листопада 11, 2019, 12:28:55 12:28 »
Тцуко....мене на фейсбуці на тиждень знову забанили. І написати Лапіну не можу.

Пиши тут, я йому можу від тебе переслати.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #159 : Листопада 11, 2019, 12:35:34 12:35 »
Пиши тут, я йому можу від тебе переслати.

Ні...я про інфу, яку не треба відкрито писати з новою "владою". Я вже казав йому вживу. І, ось...цей момент настав...

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Запущена капитуляция
« Reply #160 : Листопада 11, 2019, 01:05:48 13:05 »
Ні...я про інфу, яку не треба відкрито писати з новою "владою". Я вже казав йому вживу. І, ось...цей момент настав...

Та пішла та нова влада в сраку. Щось мусить бути каталізатором, ним може стати Лапін, Мазур, чи будь-хто інший. Питання часу і моменту.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #161 : Листопада 11, 2019, 01:06:33 13:06 »
Та пішла та нова влада в сраку. Щось мусить бути каталізатором, ним може стати Лапін, Мазур, чи будь-хто інший. Питання часу і моменту.
+

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Запущена капитуляция
« Reply #162 : Листопада 11, 2019, 01:07:51 13:07 »
Ти, до речі, в Києві 21?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #163 : Листопада 11, 2019, 01:09:32 13:09 »
Ти, до речі, в Києві 21?

Ну...поки що в тюрму нова влада не посадила...ТАК.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Запущена капитуляция
« Reply #164 : Листопада 11, 2019, 01:13:25 13:13 »
Ну...поки що в тюрму нова влада не посадила...ТАК.

Все ж постарайся не датися))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Запущена капитуляция
« Reply #165 : Листопада 11, 2019, 01:19:47 13:19 »
 Цікаво, в такій загальній обстановці, де довбо@бізм зеленої влади, а де спецоперації кацапів, які пропорції. Ну, і якусь частиною займає казус.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #166 : Листопада 11, 2019, 01:32:22 13:32 »
Цікаво, в такій загальній обстановці, де довбо@бізм зеленої влади, а де спецоперації кацапів, які пропорції. Ну, і якусь частиною займає казус.

Нова влада на 80% діє СВІДОМО і на 20% ідіоти. А не навпаки. Україна обрала свідому антиукраїнську владу ватників, малоросів і сєпарні. І обрала теж СВІДОМО.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Запущена капитуляция
« Reply #167 : Листопада 11, 2019, 01:38:53 13:38 »
Я намагаюся почати, а у відповідь тільки переход на особистості і більше нічого, бо, мабуть, й сказати нічого.
Ви в розмові з аргументами написали, що я схибнувся , то хто тут почав перехід на особистості  :weep: ? Блін, ну що за дешеві маніпуляції, причому від людини, яка заявляє, що Порох - дешевий коньюктурщик!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #168 : Листопада 11, 2019, 01:39:26 13:39 »
Нова влада на 80% діє СВІДОМО і на 20% ідіоти. А не навпаки. Україна обрала свідому антиукраїнську владу ватників, малоросів і сєпарні. І обрала теж СВІДОМО.

Це новий призов врємєнщіков-космополітів, вже не з совка, а з суспільства споживання.
Вони "жівут адін раз" і хочуть взяти віж "жізні" якомога більще "експірієнса".  :rotate:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Запущена капитуляция
« Reply #169 : Листопада 11, 2019, 01:45:40 13:45 »
Це новий призов врємєнщіков-космополітів, вже не з совка, а з суспільства споживання.
Вони "жівут адін раз" і хочуть взяти віж "жізні" якомога більще "експірієнса".  :rotate:

На жаль цих зєлєбобіків виявилось 92 відсотки, а це вже повне загнивання українського державного організму. Тут ні пеніциліном, ні навіть ампутацією не вилікуєш. Вражене все: і патріотичний Київ, і патріотичні Тернопіль, Франек та Львів, навіть глава греко-католицької церкви виявився зебілом  :weep:

Людського матеріалу, з якого можна було б почати нове українське відродження, нажаль страшенно мало.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #170 : Листопада 11, 2019, 01:48:19 13:48 »
На жаль цих зєлєбобіків виявилось 92 відсотки, а це вже повне загнивання українського державного організму. Тут ні пеніциліном, ні навіть ампутацією не вилікуєш. Вражене все: і патріотичний Київ, і патріотичні Тернопіль, Франек та Львів, навіть глава греко-католицької церкви виявився зебілом  :weep:

Людського матеріалу, з якого можна було б почати нове українське відродження, нажаль страшенно мало.

Погоджуюся.
Єдине, що рятує, це також неймовірна деградація кацапів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #171 : Листопада 11, 2019, 01:48:48 13:48 »
Це новий призов врємєнщіков-космополітів, вже не з совка, а з суспільства споживання.
Вони "жівут адін раз" і хочуть взяти віж "жізні" якомога більще "експірієнса".  :rotate:

Це вже другорядне, що вони там "живуть". Мені похєр, воно прийшло з рашки воювати за "погашеніє крєдіта" чи.... з України "ми же с русскімі  - братья". Воно сидить з калашом в окопі, чи на упячкє модерує. Воно - ворог. Прямий окопний, чи падлючий диванний. Ворог. Всі ці б*ядюги по факту нищать Україну і вбивають українців. Прямо чи опосередковано.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #172 : Листопада 11, 2019, 01:53:02 13:53 »
Погоджуюся.
Єдине, що рятує, це також неймовірна деградація кацапів.

Хто знищив Римську Імперію? Внутрішнє "о*уєніє" політичної еліти, "хлєбозрєліщний" бидлонарод і....прийдешні ВАРВАРИ. Вар-ва-ри.

Не треба недооцінювати силу і міць ДЕГЕНЕРАТІВ. УБЛЮДКИ роду людського - це дуже потужна і руйнівна сила. Дуже! Навіть сАма потужна.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #173 : Листопада 11, 2019, 01:54:35 13:54 »
Хто знищив Римську Імперію? Внутрішнє "о*уєніє" політичної еліти, "хлєбозрєліщний" бидлонарод і....прийдешні ВАРВАРИ. Вар-ва-ри.

Не треба недооцінювати силу і міць ДЕГЕНЕРАТІВ. УБЛЮДКИ роду людського - це дуже потужна і руйнівна сила. Дуже! Навіть сАма потужна.

Кацапи - давно не варави, а стагнуючий уламок Монгольської імперії.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Запущена капитуляция
« Reply #174 : Листопада 11, 2019, 01:58:34 13:58 »
Ви в розмові з аргументами написали, що я схибнувся , то хто тут почав перехід на особистості  :weep: ? Блін, ну що за дешеві маніпуляції, причому від людини, яка заявляє, що Порох - дешевий коньюктурщик!
І де це я написав? Можна цитату?
 Щодо "схибнувся", то це констатація факту, бо ви свою ненависть до них тулите до всього , що хоч якось і чимось їх нагадує. Я вам намагався приводити аргументи, натомість ви продукуєте емоції.
 Ще раз: де ваші аргументи?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #175 : Листопада 11, 2019, 01:59:05 13:59 »
Кацапи - давно не варави, а стагнуючий уламок Монгольської імперії.

Не варвари?  :laugh:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #176 : Листопада 11, 2019, 02:01:35 14:01 »
Не варвари?  :laugh:

Їхня правляча каста - не варвари.
Про бидло не йдеться, воно ж нічого не вирішує.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #177 : Листопада 11, 2019, 02:04:38 14:04 »
Їхня правляча каста - не варвари.
Про бидло не йдеться, воно ж нічого не вирішує.

Ні. Народ вирішує, хто правитиме країною, і якою вона повинна бути. Саме народ. Тобто, який народ, така і влада. Який народ, така і країна. А не навпаки.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #178 : Листопада 11, 2019, 02:10:40 14:10 »
Ні. Народ вирішує, хто правитиме країною, і якою вона повинна бути. Саме народ. Тобто, який народ, така і влада. Який народ, така і країна. А не навпаки.

Народ вирішує, а насєлєніє - ні.
Шо можуть вирішувати спадкоємні раби, скажи? Якийсь мізер зможе через високий IQ запідозрити, що шось не так.
Але більшість є натурально недостатньо розумною, аби побачити крізь безкінечну пропаганду правлячої еліти.

Ти по собі рівняєш людей, Гео. І в цьому твоя помилка. 90% з гаком й тупіші й аморальніші за тебе. А планку для них ти ставиш, як для себе.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #179 : Листопада 11, 2019, 02:15:37 14:15 »
Народ вирішує, а насєлєніє - ні.
Шо можуть вирішувати спадкоємні раби, скажи? Якийсь мізер зможе через високий IQ запідозрити, що шось не так.
Але більшість є натурально недостатньо розумною, аби побачити крізь безкінечну пропаганду правлячої еліти.

Ти по собі рівняєш людей, Гео. І в цьому твоя помилка. 90% з гаком й тупіші й аморальніші за тебе. А планку для них ти ставиш, як для себе.

Ха! Якщо народ є "насєлєніє" то він вирішує саме так, як "насєлєніє". І країна буде "засєлєна і насєлєна" гівном. Це теж країна. Говьона. Країна ублюдків. У нас мало в світі ублюдочних країн ублюдків? Вони існують. Ці "бананові" республіки. Навіть державні прапори є.