Автор Тема: Російське окупаційне командування посилює свої передові підрозділи на Донбасі  (Прочитано 646 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Російське окупаційне командування посилює свої передові підрозділи на Донбасі снайперами.

Російське окупаційне командування посилює свої передові підрозділи на Донбасі снайперами.
Про це заявив на брифінгу речник Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на дані Головного управління розвідки МОУ.

"Ці заходи окупанти проводять з метою недопущення стабілізації ситуації, завдання втрат особовому складу Об’єднаних сил та провокування наших воїнів на відкриття вогню у відповідь. При цьому, окупанти використовують тактику прикриття дій снайперів веденням вогню з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї з метою недопущення виявлення їх вогневих позицій", - сказав Гуцуляк.

Читайте також: Окупанти на Донбасі активно тренують снайперів - розвідка
Як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, до складу снайперських пар противника входять російські кадрові військовослужбовці, про прибуття яких з РФ на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей повідомлялось раніше.
------------------------------------------------------------------------------------

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2837579-okupanti-posiluut-peredovi-pidrozdili-rosijskimi-snajperami-rozvidka.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Там завжди так.

Снайперів кацапських - просто дохєріща, і вони постійно на ротаціях.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Але наші їх косять пачками. Чесно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Береш пару -тройку АГС....плюст стрєлкотню плотну...але головне АГС-оньки рідненьки !!....і "ПОЛІРУЄШ" місце...Там все давно пристріляно. Снайпера не бачиш, але чуєш, звідки. І місця "льожек" знаєш. Полірнул АГСікамі..."площадно"....і НЕМА тих снайпєрков. Тільки так. Ніхто не вичисляє. Працюємо "по площаді".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Береш пару -тройку АГС....плюст стрєлкотню плотну...але головне АГС-оньки рідненьки !!....і "ПОЛІРУЄШ" місце...Там все давно пристріляно. Снайпера не бачиш, але чуєш, звідки. І місця "льожек" знаєш. Полірнул АГСікамі..."площадно"....і НЕМА тих снайпєрков. Тільки так. Ніхто не вичисляє. Працюємо "по площаді".

Я так і думав.  :smiley24:
Але на думку чомусь спрешу прийшли Гради.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Я так і думав.  :smiley24:
Але на думку чомусь спрешу прийшли Гради.  :gigi:

Танунафіг. Із пушкі по мухє....

АГС-17 - шикарна антиснайперська зброя. Хороший, толковий АГС-ник...покладе "улітку" в квадрат 20х20 метрів. А якщо три АГС? Там бєлкі здохнут всє с йожикамі...не те що снайпер.

А якщо ця чувирла в "кікіморє" підніметься....щоб врятувати свою сраку від уламків....тут вже починають куражитись ДШК-істи. Бо у них персональні рахунки зі снайперами. Бо снайпера валять обов'язково важкі кулемети. А тут...така душевна отвєточка....Хлопців відірвати неможливо від цього процесу порубати снайпера 12,7 кулями на фарш.  :smiley24: Це - пісня!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
У нас просто сєпара сиділи від 250 метрів і до 600 максимум.

зрозуміло, якщо снайпер сам валить з 12,7мм з полутора кілометрів...ти його вже не дістанеш з АГС.

Нам було простіше.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Танунафіг. Із пушкі по мухє....

АГС-17 - шикарна антиснайперська зброя. Хороший, толковий АГС-ник...покладе "улітку" в квадрат 20х20 метрів. А якщо три АГС? Там бєлкі здохнут всє с йожикамі...не те що снайпер.

А якщо ця чувирла в "кікіморє" підніметься....щоб врятувати свою сраку від уламків....тут вже починають куражитись ДШК-істи. Бо у них персональні рахунки зі снайперами. Бо снайпера валять обов'язково важкі кулемети. А тут...така душевна отвєточка....Хлопців відірвати неможливо від цього процесу порубати снайпера 12,7 кулями на фарш.  :smiley24: Це - пісня!

Нізя пастрєлівать!  :av

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я з АГС-17 стріляв ще десь в році 1982-83.
Мені то дуже подобалося, хоча я ніяк не міг повірити, що ті манюпусінькі гранатки можуть заподіяти велику шкоду.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Тільки так. Ніхто не вичисляє. Працюємо "по площаді".

Ну так а як ти можеш почути ЗВІДКИ він шмальнув? У людини вухо стререотиптне, а потрібна триангуляція. У амерів є спеціальні міні-радари для цього. Я розумію, що можна ПРИБЛИЗНО зорієнтуватись по напрямку - і то там конус такий, що навіть не уявляю собі територію. А дальність?

Короче, щось ти не домовляєш...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ой...я забув....соррі.  :ah
Пригадую, як в школi, в 9 класi ми на уроках НВП...  Калаш за 3 хв. збирали.
А потiм, в лiтку 78, в Лютежi, на базi морячкiв... нам дали справжнi Калашi на стрельбiще пострiляти...
Це було просто свято... - але отдача була -  :smiley24:...
40 рокiв пройшло, а спогади залишилися...
 :vinsent:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Стосовно АГСа. Зараз почали збирати АГС в натовському калібрі. УАГ-40. Потужніший боєприпас, більша відстань. Ляпота. Ще би до кожного взводу по 2-3 міномети 60-мм. Було би дуже і дуже круто. Міну не чути на підльоті. Потужніша за ВОГ, більша дальність. Вогнева потужність виросла би дуже сильно. Мрія...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Ну так а як ти можеш почути ЗВІДКИ він шмальнув? У людини вухо стререотиптне, а потрібна триангуляція. У амерів є спеціальні міні-радари для цього. Я розумію, що можна ПРИБЛИЗНО зорієнтуватись по напрямку - і то там конус такий, що навіть не уявляю собі територію. А дальність?

Короче, щось ти не домовляєш...

 :lol: Мдя. Через тиждень...війни....цей дар Божий приходить до кожного солдата. Спочатку (перший тждень) взагалі неможливо щось зрозуміти....звідки стріляють. Та ще й відлуння від териконів йде.  Тиждень, максимум два боїв і аж до самой смерті (і зараз на гражданкє" теж) ти навчишся розпізнавати НАПРЯМОК пострілів, або "виходів" мінометів і арти...і дальність до них. З похибкою десяток-два десятка метрів для "близьких" цілей...З артою і мінометкою похибка вже більша. Але НАПРЯМОК, звідки стріляють ПРОСТО ЧІТКИЙ! Не віриш мені, запитай БУДЬ-якого Учасника Бойових Дій. Я з відстані 10 км вранці в 5-6 ранку чітко докладав комбату, яка колона йде, звідки і куди по напрямку і яка техніка йде: "Урали", танки Т-64, або Т-72, БТРи, "Бехи", все ЧИСТО ПО ЗВУКУ. Потім перевіряли мої дані, коли я слухав вухами з тим, що показували "коптери". 100% співпадіння. Бо на війні САМЕ головне - СЛУХАТИ, а не бачити. І ми це знали, і я це бійцям завжди казав: Заткніться і СЛУХАЙТЕ.

Так що теорія триангуляції - ХЕРНЯ. ТОчно тобі говорю. Бо жити схочеш, вуха будуть, як у вівчарки.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2019, 01:03:43 13:03 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Нещодавно стою, курю у відкрите вікно в парадном...Теремки. Київ. На полігоні десь поруч з нами працюють міномети. Далеко. Кажу: міномети "стодвадцятки"...сусід: Де???? Я кажу: так послухай прямо зараз...чуєш? - Ні! Ніфіга не чую...Я кажу...слухай уважно. Ось там. І рукою ще показую напрямок...Він - тооочнооо...*уєть...Є. А як ти так чуєш?

Отак і чую.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Я регулярно вночі або рано вранці, коли перевіряв пости...підходив до бліндажів...Стоять хлопці. Не сплять. Добре. Дивляться в теплак, або в нічник...і негромко травлять анекдоти, або "за жизнь"..щоб не заснути...Корочє негромко про щось трнидять. Вони знали, що я буду робити. Вже звикли. Я кажу: Стоп. Всі заткнулись. Слухаємо. Задираю шапку під каскою...і в ТИШІ....СЛУХАЄМО. О-о-о...класно все чутно на багато кілометрів. І ми чули все, що там шуршали сєпари, або їхали колоною. Куди і звідки...і що саме їде. Це офігєнно було. Вуха на війні - КРУТЬ. Головне заткнутись і послухати.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Я регулярно вночі або рано вранці, коли перевіряв пости...підходив до бліндажів...Стоять хлопці. Не сплять. Добре. Дивляться в теплак, або в нічник...і негромко травлять анекдоти, або "за жизнь"..щоб не заснути...Корочє негромко про щось трнидять. Вони знали, що я буду робити. Вже звикли. Я кажу: Стоп. Всі заткнулись. Слухаємо. Задираю шапку під каскою...і в ТИШІ....СЛУХАЄМО. О-о-о...класно все чутно на багато кілометрів. І ми чули все, що там шуршали сєпари, або їхали колоною. Куди і звідки...і що саме їде. Це офігєнно було. Вуха на війні - КРУТЬ. Головне заткнутись і послухати.

:smiley24:

Може в тебе вуха кращі за інших?

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Нещодавно стою, курю у відкрите вікно в парадном...Теремки. Київ. На полігоні десь поруч з нами працюють міномети. Далеко. Кажу: міномети "стодвадцятки"...сусід: Де???? Я кажу: так послухай прямо зараз...чуєш? - Ні! Ніфіга не чую...Я кажу...слухай уважно. Ось там. І рукою ще показую напрямок...Він - тооочнооо...*уєть...Є. А як ти так чуєш?

Отак і чую.
Мірняк ніфуя не чує. Я коли зі своїми однокласниками по набережній прогулювався біля пам'ятника засновникам Києва, а по Дніпру ішов теплоход. Далеченько від нас. Ми спокійно собі ляпаємо язиками і тут чую постріли з теплохода. Ну і кажу їм. Стріляють. Видно якесь весілля чи ще якась херня. Ті, зрозуміло, не чують. Потім ще доноситься звук пострілу. Знову кажу. Ті знову ніфуя. Так декілька разів було. Глухі наглухо...

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Може в тебе вуха кращі за інших?
Потенційна чудодійна звіздюліна дуже добре покращує не тільки слух, але і зір та інші фізичні показники...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Потенційна чудодійна звіздюліна дуже добре покращує не тільки слух, але і зір та інші фізичні показники...

Це ясно.
Але все одно вроджені слухові здібності можуть кардинально різнитися.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Може в тебе вуха кращі за інших?

Ні. Це додаткові опції мозоку, які починають працювати в екстремальних умовах. Я інколи свою дружину вдома не чую, що вона бурмоче сердито. Але, якщо бути "сосредоточенним" ще і ОЧІ ЗАПЛЮЩИТИ (спеціально)...вмикається та частина мозку, яка обробляє ЗВУКИ. Чому у  сліпих ОФІГЄННО розвинен СЛУХ (не музикальний, а просто слух)? Вони орієнтуються в просторі на звук. На війні, в екстремальних умовах у людини загострюються всі відчутя дуже сильно. А потім це залишається назавжди. Голова миттєво і чітко розвертається на джерело звуку просто на вулиці. Я серйозно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Мірняк ніфуя не чує. Я коли зі своїми однокласниками по набережній прогулювався біля пам'ятника засновникам Києва, а по Дніпру ішов теплоход. Далеченько від нас. Ми спокійно собі ляпаємо язиками і тут чую постріли з теплохода. Ну і кажу їм. Стріляють. Видно якесь весілля чи ще якась херня. Ті, зрозуміло, не чують. Потім ще доноситься звук пострілу. Знову кажу. Ті знову ніфуя. Так декілька разів було. Глухі наглухо...

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Десь місяць тому граю в мережі інтернет в мисливську гру "Хантерз. Колл оф зе вайлд". Навушники. Зі мною поруч українець "по сєткє". Африка. Ніч. Кажу: чуєш, лев десь поруч дихає? Він - ніхєра не чую! Де? Я йому по компасу: на північнозахідному напрямку. Метрів 300 перед нами. Ми лева не бачимо, але я чую в навушники, як він дихає. Потім хєрак...ще два лева. Я знову дав йому напрямки і приблизеу відстань. Ми тихенько полізли по хащах на звук ближче. І тільки коли вони почали "рикати", він почув. Він охренів з мене, що я чув їх дихання, і де вони сиділи. :) Хочете класно грати - йдіть спочатку на війну... :smilie7: