Автор Тема: Український Боїнг 737 із 180 пасажирами впав біля Тегерану  (Прочитано 22985 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Не можна фотографуватись перед польотом...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Моя версія: іранєзи шмальнули формальну "атветку" по порожнім ангарам в Іраку і тутжє вальнули цивільний літак щоб збити темп і перевести увагу на "ой какая трагєдія, давайтє всє вмєстє разбірацца і скарбєть вмєсто етой нікаму нє нужной ескалаціі". Таким чином всі отримують "рампу для з'їзду".

PS. Те, що підніматися в повітря в той час і в тому місці  та ще на літаку під прапором країни, де на троні Цар-віслюк, було актом неймовірної тупості можна і не казати за очевидністю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
За великим рахунком загинули 9 членiв екiпажу та два укр. пасажири - щодо укр. частини пасажирiв борту...
Це просто жах - не встиг 2 хв. пролетiти й ось вам... мяка посадка...
737 таки часто падають - цей, справдi - новий, 2016 року, 6 сiчня перевiрка була...
Невже все це може бути дiверсiей?..
Вражае й те, що Iран не вiддасть чорну скриньку с записами...
Що це за понти - адже 737 належить Украiнi - МАУ - хай вже нашi специ знають всi деталi...
 :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Моя версія: шмальнули формальну "атветку" по порожнім ангарам в Іраку і тутжє вальнули цивільний літак щоб збити темп і перевести увагу на "ой какая трагєдія, давайтє всє вмєстє разбірацца і скарбєть вмєсто етой нікаму нє нужной ескалаціі". Таким чином всі отримують "рампу для з'їзду".

PS. Те, що підніматися в повітря в той час і в тому місці було актом неймовірної тупості можна і не казати за очевидністю.

Екіпаж ВИКОНУЄ СВОЮ РОБОТУ. Він не розбирається в політичних ситуаціях. Є виліт. Є пасажири. Є рейс. Заборони польотів нема. Є дозвіл на виліт. Крапка.

....Екіпаж не винен взагалі, що його збили.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
За великим рахунком загинули 9 членiв екiпажу та два укр. пасажири - щодо укр. частини пасажирiв борту...
Це просто жах - не встиг 2 хв. пролетiти й ось вам... мяка посадка...
737 таки часто падають - цей, справдi - новий, 2016 року, 6 сiчня перевiрка була...
Невже все це може бути дiверсiей?..
Вражае й те, що Iран не вiддасть чорну скриньку с записами...
Що це за понти - адже 737 належить Украiнi - МАУ - хай вже нашi специ знають всi деталi...
 :)

ДЕ ЧАСТО ПАДАЮТЬ 737-мі ???????


ВОНИ БІЛЬШЕ ВСІХ В СВІТІ ЛІТАЮТЬ! В РАЗИ! Ти читав, що кожні "херня-секунд"...в СВІТІ злітає, або садиться Боінг 737?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Бувалий...ти читав пару сторінок назад...я ж відповів ТОБІ!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
За великим рахунком загинули 9 членiв екiпажу та два укр. пасажири - щодо укр. частини пасажирiв борту...
Це просто жах - не встиг 2 хв. пролетiти й ось вам... мяка посадка...
737 таки часто падають - цей, справдi - новий, 2016 року, 6 сiчня перевiрка була...
Невже все це може бути дiверсiей?..
Вражае й те, що Iран не вiддасть чорну скриньку с записами...
Що це за понти - адже 737 належить Украiнi - МАУ - хай вже нашi специ знають всi деталi...
 :)

Що вражає?

Читай документи! Іран має повне право проводити операції з "чорними" скриньками (бо насправді вони червоні, або помаранчові)...у себе!
АЛЕ! Іран НЕ МАЄ ПРАВА НЕ ДОПУСТИТИ до розшифровки спеців з України.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Інколи мені хочеться...піти нахєр за обрій...і поселитися на острові....

Бо задовбало писати одне і те ж...."мама, а де море?"  :smilie2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Бувалий:

в любой момент времени в воздухе находится в среднем 1200 Боингов-737 и каждые 5 секунд в мире взлетает и садится один 737-й (с)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Прям сейчас специально погуглил, для тебя.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Екіпаж ВИКОНУЄ СВОЮ РОБОТУ. Він не розбирається в політичних ситуаціях. Є виліт. Є пасажири. Є рейс. Заборони польотів нема. Є дозвіл на виліт. Крапка.

....Екіпаж не винен взагалі, що його збили.

Робота екіпажу - безпека на першому місці. А все решта - на далекому 101му.  Знаючи, що годину тому вже почали літати ракети і що FAA закрила небо для американських компаній, я б особисто від взльоту відмовився під будь-якою причиною (наприклад "кнопочка на радіо барахлить час від часу" чи "у всього екіпажу дрисня від зелених фініків") і незважаючи навіть на перспективу звільнення. 

До речі, я б і пасажиром не полетів б в тих умовах.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Робота екіпажу - безпека на першому місці. А все решта - на далекому 101му.  Знаючи, що годину тому вже почали літати ракети і що FAA закрила небо для американських компаній, я б особисто від взльоту відмовився під будь-якою причиною (наприклад "кнопочка на радіо барахлить час від часу" чи "у всього екіпажу дрисня від зелених фініків") і незважаючи навіть на перспективу звільнення. 

До речі, я б і пасажиром не полетів б в тих умовах.
Пішки б з Ірану пішли б? Кордони то теж перекриваються .

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Робота екіпажу - безпека на першому місці. А все решта - на далекому 101му.  Знаючи, що годину тому вже почали літати ракети і що FAA закрила небо для американських компаній, я б особисто від взльоту відмовився під будь-якою причиною (наприклад "кнопочка на радіо барахлить час від часу" чи "у всього екіпажу дрисня від зелених фініків") і незважаючи навіть на перспективу звільнення. 

До речі, я б і пасажиром не полетів б в тих умовах.

Безпека в роботі екіпажу - безпека на БОРТУ! У КВС нема в обов'язках відмовлятись від виліту, якщо ПОЛЬОТИ ДОЗВОЛЕНО і все в предпольотній підготовці і виліту проходить ШТАТНО.

КВС не може тупо "бичити": не полєчу, ібо что-то мне нє нравітся, как Трамп посмотрєл на аятоллу...

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20595
Ирану было бы выгодно если бы штаты завалили.Но там и в помине не было милитарного движения .Ну и в целом   , думаю штаты слушают весь эфир в Тегеране.Мы бы уже все знали.А пока штаты и боинг очень тихо себя ведут.А сейчас репутация боинга на краю.Там куча косяков последнее время

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46638
  • Never give in!
Моя версія: іранєзи шмальнули формальну "атветку" по порожнім ангарам в Іраку і тутжє вальнули цивільний літак щоб збити темп і перевести увагу на "ой какая трагєдія, давайтє всє вмєстє разбірацца і скарбєть вмєсто етой нікаму нє нужной ескалаціі". Таким чином всі отримують "рампу для з'їзду".

PS. Те, що підніматися в повітря в той час і в тому місці  та ще на літаку під прапором країни, де на троні Цар-віслюк, було актом неймовірної тупості можна і не казати за очевидністю.

Totally agree.  :smiley15:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Прям сейчас специально погуглил, для тебя.
Шановний Geo, я розумiю, що ви у нас тут головний та маете повне право всiх строем ставити та матом крити.
Все правильно, так нам й треба, але е одне але...
Я не можу зрозумiти, чому офiцiйна iнфа, яка йде через ТБ та Iнтернет про 737 вас так дратуе...
Ось що менi вдалося нарити на Ю-Тубi...
Деякi сюжети на рос. мовi  - то не моя провина та переклад робити не буду...
Менi здаеться, що найкращiй лiтак в Свiтi... не такий вже святий, як нам здаеться...






 >:(

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Шановний Geo, я розумiю, що ви у нас тут головний та маете повне право всiх строем ставити та матом крити.
Все правильно, так нам й треба, але е одне але...
Я не можу зрозумiти, чому офiцiйна iнфа, яка йде через ТБ та Iнтернет про 737 вас так дратуе...
Ось що менi вдалося нарити на Ю-Тубi...
Деякi сюжети на рос. мовi  - то не моя провина та переклад робити не буду...
Менi здаеться, що найкращiй лiтак в Свiтi... не такий вже святий, як нам здаеться...



КАЦАПИ? Для ДОМОХОЗЯЄК?

Кацапи....Ти мені ЩО ТУЛИШ?

Ти знаєш, скільки я перевернув авіаційної літератури з 2004 року, як "сіммєр"? Більше, ніж реальні льотчики...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
КАЦАПИ?
Кацапи....
Ти мені ЩО ТУЛИШ?
Ти знаєш, скільки я перевернув авіаційної літератури з 2004 року, як "сіммєр"?
Більше, ніж реальні льотчики...
Заспокойтесь вже...
При чому тут кацапи?..
Е iнфа, яка дае чiтку вiдповiть на аварii та причини проблем 737..
 :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Заспокойтесь вже...
При чому тут кацапи?..
Е iнфа, яка дае чiтку вiдповiть на аварii та причини проблем 737..
 :)


 :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:


ДА ПОЧИТАЙ про коефіцієнт надійності 737!!!!!!


ТЦУККО!!!!!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46638
  • Never give in!
https://twitter.com/i/status/1214995974952763392

Так, я розумію. Трагедія. Шкода людей. :smilie2:

Але от не розумію я, чому ці вівці не несуть квіти і свічки під Міністерство Оборони коли мало не щодня гинуть наші люди на Сході?
Виходить що цих шкода, а ті всім до сраки?  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Самі Безпечні МАСОВІ літаки в світі. "По убывающей".

1. Boeing 777 - дальнемагистральник
2. Airbus A340 - дальнемагистральник
3. Airbus A330 - дальнемагистральник
4. Boeing 747 - дальнемагистральник
5. Boeing 737 NG - среднемагистральник
6. Boeing 767 - дальнемагистральник
7. Airbus A320 -среднемагистральник
8. Boeing 757 - среднемагистральник
9. Boeing 737 CFMI (классик) среднемагистральник
10. McDonnell-Douglas MD-11 - дальнемагистральник
11. McDonnell-Douglas MC-10 - дальнемагистральник
12. McDonnell-Douglas MD-80 - среднемагистральник
13. Ту 134 - среднемагистральник
14. Ту 154 - среднемагистральник
« Останнє редагування: Січня 08, 2020, 10:16:40 22:16 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, ще будеш сперечатись?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46638
  • Never give in!
Старшина Запаса
@StarshinaZapasa
Про российский "Бук М1", сбивший "Боинг" на Донбассе, весь мир узнал пять лет назад.
Теперь весь мир узнает про российский "Тор М1", сбивший украинский "Боинг" в Иране.
Это какое-то уникальное умение.
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Ти, Бувалий, розумієш різницю...між ТРАНСАТЛАНТИЧНИМ перельотом "дальнобоя" Б-777...на 12000 км?

Злетів....13 годин в повітрі на крейсерському режимі і сів!!!

І Б-737 середньомагістральним рейсовим "лоукостом"!!! ???

 Злетів - 2 години перельоту. Сів! Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. Екіпаж змінили. Знову злетів...2 години. Сів. ТІ Ж  САМІ 13 годин одного й того ж борту!!

Де буде більше "авіапроішествій"?

ТИ ТУПИЙ? Чи  ТРОЛЬ?  :smilie9:
« Останнє редагування: Січня 08, 2020, 10:28:18 22:28 від Geo »

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20595
tracker, cьогодні в 21:35  (он реальный высококлассный пилот )
.
Не факт. В своё время на B747 после взлёта в Амстердаме разрушился кронштейн крепления двигателя, двигатель вырвало попутно он разрушил второй двигатель, частично была разрушена несущая плоскость и самолёт рухнул на жилую зону. Этап полёта тот же что и МАУ.
 Я не отрицаю что могли ракетой уничтожить, но причин может быть много

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Пішки б з Ірану пішли б? Кордони то теж перекриваються .

Краще живим посидіти в Ірані кілька тижнів/місяців ніж мертвим полежати в купі рваного алюмінію. Це не те питання заради котрого варто йти на подвиг.

Ваш КО.

PS. Про перекриття кордонів мови не було на момент.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Але от не розумію я, чому ці вівці не несуть квіти і свічки під Міністерство Оборони коли мало не щодня гинуть наші люди на Сході?
Виходить що цих шкода, а ті всім до сраки?  :smilie9:

Тому що в цьому випадку у них виникає думка "на єво мєстє мог би бить йа", а у випадку загиблих на Сході - ні.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Тому що в цьому випадку у них виникає думка "на єво мєстє мог би бить йа", а у випадку загиблих на Сході - ні.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24: 100% В точєчку!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
ТИ ТУПИЙ?
Чи  ТРОЛЬ?  :smilie9:
Дякую, ми з вами сбогоднi дуже КУЛЬТУРНО!!!!!!!! поспiлкувалися...
Бiльше питань нема.
 :ap

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46638
  • Never give in!
Ruthen Retweeted
T E Q U I L A
@TekilaUa
·
1h
На месте крушения Боинга 737 МАУ обнаружена головная часть российской зенитной  ракеты  от ЗРК  9К330 «Тор-М1»

If you are going through hell, keep going.