Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 290557 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5730 : Червня 21, 2024, 06:53:57 18:53 »
Оце бомбануло. О 6-30 вже підірвала і настрочила.

По факту. 15 числа Бегемотіна і олігофрен Іон обговорювали
1) Мою роботу
2) Мою національність, згадали мати і дружину.

Після цього по мармизі прилетіло і почалось десь отак



Бегемотіна, сиди тихенько на своєму бложику і ніхто не буде тебе по мармизі онучою. Але якщо ти вже вилезла - то вигрібай.

Ти реально єбанута, бо пхаєш скрізь свій диплом і свого чоловіка-пенса. То-твоє власне.  Надрочуй на нього у приваті. Якщо ти думаєш що то тіко у тебе нема у дипломі школі / універу четвірок то я сміявсі багато разів. У мене теж нема  :super: Але порівняти мій диплом з дипломом пєздобольських наук  :gigi: Я міг би його отримати просто так, маючи штани.

Щодо твого пенса - гарних чоловіків до 45 розбирають. Якщо когось до 45 не розібрали - то це вже питання  :laugh: Але це не наше діло, фокін інджой.   Бажаю вам обом дожити до 100 і 110 без деменції і паркінсона і померти в один день.

Далі щодо погроз і поширення приватної інфи.  Дивись, мене це реально заіпало.  Я маю повне дос'є і у випадку продовження такої хуйні з твого боку - єбану так що охуїють усі. Мені втрачати нема чого, all in.  Тому вчергове тобі пропоную - залягти на дно ЛТП і строчити без згадування мене, дружини, матері, дітей, місця роботи і т.д.

Зрозуміло?


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5731 : Червня 21, 2024, 07:10:34 19:10 »
Оце бомбануло. О 6-30 вже підірвала і настрочила.

По факту. 15 числа Бегемотіна і олігофрен Іон обговорювали
1) Мою роботу
2) Мою національність, згадали мати і дружину. 

А до того ця скотина полізла в Ютуб до Сергія і почала вчергове додовбуватись до нього. Це після років обговорення і навіть погроз в сторону чужих чоловіків, жінок і навіть дітей!

 
Цитувати
і почалось десь отак 

Почалось після того, як ця мразь  навела на мене наклеп, що я його переслідую, коли це ВІН мене переслідує - вже і не ховаючись, ось просто внизу погрожує досьє!

Цитувати
Ти реально єбанута, бо пхаєш скрізь свій диплом і свого чоловіка-пенса. То-твоє власне.  Надрочуй на нього у приваті. Якщо ти думаєш що то тіко у тебе нема у дипломі школі / універу четвірок то я сміявсі багато разів. У мене теж нема  :super: Але порівняти мій диплом з дипломом пєздобольських наук  :gigi: Я міг би його отримати просто так, маючи штани. 

Я ніде нічого не пхаю, я відповідаю на роки образ, гнилих оселедців, брехні, інсинуацій і підлих наклепів. Як ось він це зробив просто тут в цій темі. Може порівняти свій ХХХ з пальцем, його думка все одно не має ніякої цінності.

Цитувати
Щодо твого пенса - гарних чоловіків до 45 розбирають. Якщо когось до 45 не розібрали - то це вже питання  :laugh: Але це не наше діло, фокін інджой.   Бажаю вам обом дожити до 100 і 110 без деменції і паркінсона і померти в один день. 

Може, у його селі. Насправді, чоловікам, хто хоче мати традиційну дружину, в Північній Америці не так легко знайти собі пару. Тому багато взагалі і не одружується. Тут якісь взагалі патологічні чи ревнощі, чи я навіть не знаю, як це пояснити. Що воно взагалі до мого чоловіка причепилося і яке його собаче діло, хто коли одружився?

Хай йорзає на своїй "красуні" і забуде про чужих недоступних йому жінок. І переживає за власне "доживання" - old age is not a right, but a prividedge :smiley14:.

Цитувати
Далі щодо погроз і поширення приватної інфи.  Дивись, мене це реально заіпало.  Я маю повне дос'є і у випадку продовження такої хуйні з твого боку - єбану так що охуїють усі. Мені втрачати нема чого, all in.  Тому вчергове тобі пропоную - залягти на дно ЛТП і строчити без згадування мене, дружини, матері, дітей, місця роботи і т.д.

Яке кінчене лайно! Де я йому погрожувала? Але він мені погрожує постійно! Нема що втрачати? А сім"я, родина, робота - адже розпалення антимусульманськоїі та расистської ворожнечі, булінг та харасмент, у тому числі малолітніх, заборонені в Великобританії, чи не так?

Так я вище написала - cease and desist. Це - попередження, яке має юридичну силу. Я з свого боку не порушувала ніяких законів і не поширювала,  на відміну від нього, приватної інформації.

І мудведа це теж стосується.

І так, я це лайно не чіпала і не збираюсь чіпати - але я все одно взнаю, якщо воно буде мутити навіть в оффлайн. Юристи напоготові  :smilie9:.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 07:15:18 19:15 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5732 : Червня 21, 2024, 07:25:12 19:25 »
Це ж яка мерзота!

А потім скаже, що то було просто так, він пошуткував.

Коли погрожував викласти адресу моєї дитини  :smilie9:.

І коли сам в цій темі розпочав офтоп з накидуванням брехні, лайна та поклепів!

Хоча міг би у ввічливій та культурній формі, як я вже написала вище, висловити свої concerns іншим способом.

Тим більше що ми обговорювали "його"в абсолютно нейтрально формі, на відміну від потоків бруду, який він виливав на Єрмачці на мене, навіть коли мене там не було  :smilie10:.

Мерзенна, повністю деградована, збочена, зла і ненависна істота  :at. Якби він знав, що йому нічого не буде, то думаю, із задоволенням вбив би мене!
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 07:28:15 19:28 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8690
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5733 : Червня 21, 2024, 07:25:44 19:25 »
Дуже цікава гілка...  popcorn1
Важко не погодитись : жидівка-хамасівка - рідкісне явище в природі.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5734 : Червня 21, 2024, 07:29:45 19:29 »
Важко не погодитись : жидівка-хамасівка - рідкісне явище в природі.

А твоє яке етнічне походження, мудведка? Що в тебе російська мова - рідна, це давно відомий факт.

Тому ти - не етнічний українець.


Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5735 : Червня 21, 2024, 07:32:33 19:32 »
Дивись, бегемотіна. Якщо тобі не подобається якийсь камент на ютубі, там знизу є кнопочка report. Знаєш що це означає? Спробуй натиснути.  Якщо камент порушує правила - його видалять, а аффтора можуть забанити. Якщо гугл не знайшов нічого кримінального - камент буде висіти, а ти скуштуєш облизня.  Це зрозуміло?

Камент на ютубі до тебе ЖОДНОГО відношення не мав. Не лізь своєю мармизою туди, куди тебе не просять, це зрозуміло? Іон просить каменти - ми йому пишемо каменти. І будемо писати.  Питання щодо цього є?

Далі, щодо "традиційних" дружин. Нон май фокін бізнес, але що роблять чоловіки до 45 років у Канаді? Дрочать??? Чи шукають нетрадиційного чоловіка? В будь-якому випадку це не моя справа. Ще раз кажу - бажаю твоєму чоловіку протягнути мінімум до 110, а краще довше. І ти щоб не менше ніж до 100. 

Щодо ніяких законів - бугага.
1) Поширення приватної інформації
2) Зберігання і використанння інформації не за призначенням (наприклад, зберігання і аналіз айпішників) це я тобі як профі в цьому кажу.
3) Розповсюдження пропаганди, підтримка тереростичних формувань хамас
4) Хейт крайм. Антисемітизм. Щод мене - це пряме відношення

І це я навіть не починав, але про всяк випадок https://cst.org.uk/report-incident антисемітизм я зарепортаю як тіко ти ще квакнеш щось про євреїв у мій бік. Іон піде паровозом.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5736 : Червня 21, 2024, 07:33:17 19:33 »
Мені аж шкода стало клаповухого ... зовнішність - це його слабке місце, він завжди подібні насмішки боляче сприймає :ak

Але любиш кататися обзивати чужу зовнішність, люби і саночки возити вигрібай :smiley14:.

Насправді нормальна в нього зовнішність, могло бути і гірше. Та і для мене це не фактор від слова взагалі.

А ось що він собою представляє як людина, це реальна проблема  :smilie2:.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5737 : Червня 21, 2024, 07:34:34 19:34 »
Важко не погодитись : жидівка-хамасівка - рідкісне явище в природі.
Насправді ні. Єбанутих - є. Але Волинська хамасівка - фокін юнік!

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5738 : Червня 21, 2024, 07:38:49 19:38 »
Це ж яка мерзота!

А потім скаже, що то було просто так, він пошуткував.

Коли погрожував викласти адресу моєї дитини  :smilie9:.

І коли сам в цій темі розпочав офтоп з накидуванням брехні, лайна та поклепів!

Хоча міг би у ввічливій та культурній формі, як я вже написала вище, висловити свої concerns іншим способом.

Тим більше що ми обговорювали "його"в абсолютно нейтрально формі, на відміну від потоків бруду, який він виливав на Єрмачці на мене, навіть коли мене там не було  :smilie10:.

Мерзенна, повністю деградована, збочена, зла і ненависна істота  :at. Якби він знав, що йому нічого не буде, то думаю, із задоволенням вбив би мене!
Не треба пес діти. Я на упячці не пишу хз кіко і не планую там писати.  Обговорюй свого кота, пенса, подорож у сонячний Ванкувер влітку, нові фічі в екселі - та шо завгодно. А не мою національність. Зрозуміло? Вбивати тебе? Я що єбанутий? Я навпаки хочу щоб ти мінімум до 100 протягнула, я ж писав вже. А твій чоловік до 110. Хай насолоджується, бугага.
Йобнута істота.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5739 : Червня 21, 2024, 07:41:31 19:41 »
Дивись, бегемотіна. Якщо тобі не подобається якийсь камент на ютубі, там знизу є кнопочка report. Знаєш що це означає? Спробуй натиснути.  Якщо камент порушує правила - його видалять, а аффтора можуть забанити. Якщо гугл не знайшов нічого кримінального - камент буде висіти, а ти скуштуєш облизня.  Це зрозуміло?

Камент на ютубі до тебе ЖОДНОГО відношення не мав. Не лізь своєю мармизою туди, куди тебе не просять, це зрозуміло? Іон просить каменти - ми йому пишемо каменти. І будемо писати.  Питання щодо цього є?

Далі, щодо "традиційних" дружин. Нон май фокін бізнес, але що роблять чоловіки до 45 років у Канаді? Дрочать??? Чи шукають нетрадиційного чоловіка? В будь-якому випадку це не моя справа. Ще раз кажу - бажаю твоєму чоловіку протягнути мінімум до 110, а краще довше. І ти щоб не менше ніж до 100. 

Щодо ніяких законів - бугага.
1) Поширення приватної інформації
2) Зберігання і використанння інформації не за призначенням (наприклад, зберігання і аналіз айпішників) це я тобі як профі в цьому кажу.
3) Розповсюдження пропаганди, підтримка тереростичних формувань хамас
4) Хейт крайм. Антисемітизм. Щод мене - це пряме відношення

І це я навіть не починав, але про всяк випадок https://cst.org.uk/report-incident антисемітизм я зарепортаю як тіко ти ще квакнеш щось про євреїв у мій бік. Іон піде паровозом.

Боже, який ідіот.

Мій чоловік мав декілька long-term girlfriends до мене, це нормально. На момент знайомства він не був ні в яких стосунках. А що роблять інші чоловіки між стосунками? чи жінки?

Приклади поширення його приватної інфи в студію. Цього ніколи не було.

Аналіз айпішників - поржала. Вони на Єрмачці у відкритому доступі.

Я не підтримую Хамас, я підтримую зупинку геноциду мирного населення в Газі. Цю позицію розділяє канадський уряд, ООН, і мільйони навіть євреїв в цьому світі. Казати otherwise - це злісний наклеп з метою залякати і придушити свободу слова, а також звести особисті рахунки. А ось називати когось бармалеями - це антимусульманський хейт.

Антисемітизм - витвір збоченої уяви сіоніста, коли будь-яке слово проти Ізраїлю обзивається антисемітизмом. Тут це працює трошки не так :smiley14:.

Може, в нього і пан Гунька, боєць за незалежність України - нацист? Бо так Центр Візенталя вважає. Може, і Степан Бандера?

А чи він не засланий казачок на українських ресурсах? Може, дійсно підробляє на якийсь Мосад? Правда, топорненько  :fp2.

Квакне туди, хтось квакне в мусульманські орги Лондона, там їх як собак нерізаних. Буде до кінця життя оглядатися.

« Останнє редагування: Червня 22, 2024, 07:20:20 07:20 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5740 : Червня 21, 2024, 07:45:32 19:45 »
Не треба пес діти. Я на упячці не пишу хз кіко і не планую там писати.  Обговорюй свого кота, пенса, подорож у сонячний Ванкувер влітку, нові фічі в екселі - та шо завгодно. А не мою національність. Зрозуміло? Вбивати тебе? Я що єбанутий? Я навпаки хочу щоб ти мінімум до 100 протягнула, я ж писав вже. А твій чоловік до 110. Хай насолоджується, бугага.
Йобнута істота.

Всі свідки, як він мені погрожував. Що конкретно ми сказали про його національність? А ось йому "румунський" паспорт Сергія можна було чи що мій чоловік єврей, як і вивалювати його ім"я та іншу інфу плєшивій суці, га??

Відповідай, в очі дивись!

І яка різниця між обс**нням людини на ютубі і на якомусь форумі? абсолютно ніякої.

Я вже не кажу, що вони завели фейкову сторінку в Ютубі і харасять цим мене і Сергія і він бере в цьому участь, поширює це лайно і лайкає!

А потім - а мене за що?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5741 : Червня 21, 2024, 07:49:28 19:49 »
4) Хейт крайм. Антисемітизм. Щод мене - це пряме відношення

То він визнав, що таки єврей, але необрізаний? :fp2

Назвати єврея євреєм - це антисемітизм?

Таки йому вакцини випалили начисто залишки мізків.


Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5742 : Червня 21, 2024, 07:54:16 19:54 »
Дивись, бегемотівна.  Наші справи з Іоном - це наші справи з Іоном. І бегемота в цих справах нема.  Це - зрозуміло?  Про кнопку репорт я написав вище.

Дивись у очі будеш казати свому пенсу, зрозуміло?  Щодо всього іншого я вже казав -  єбану так, що охуїють усі.  Мені втрачати нічого.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5743 : Червня 21, 2024, 07:55:06 19:55 »
І він проігнорував мій коментар, бо я його зловила на брехні.

Він бреше, що його це обговорення "євреїв" тригернуло. Бо пройшло аж цілих 5 днів після того обговорення і накиду на мене.

Щось інше зачепило його feeble ego, ось і бомбануло  :smilie9:.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5744 : Червня 21, 2024, 07:57:04 19:57 »
То він визнав, що таки єврей, але необрізаний? :fp2

Назвати єврея євреєм - це антисемітизм?

Таки йому вакцини випалили начисто залишки мізків.

Та це взагалі не твоє бегемотяче діло, обрізаний чи ні. Я розумію що ти необрізаного не бачила тому що у Канаді моелі працюють превентивно, але це не мої проблеми. Погугли картинки якщо вже дуже кортить. Я тобі в цьому не допоможу  :smiley14:

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5745 : Червня 21, 2024, 07:58:30 19:58 »
І він проігнорував мій коментар, бо я його зловила на брехні.

Він бреше, що його це обговорення "євреїв" тригернуло. Бо пройшло аж цілих 5 днів після того обговорення і накиду на мене.

Щось інше зачепило його feeble ego, ось і бомбануло  :smilie9:.
Які 5 днів, дура тупа.  Порахувала 5 день по Канаді ранку, пздц, по факту днів було аж 4. А ще деякі люди беруть вихідні влітку + додатково понеділок і п'ятницю і кудись катають, а не читають блоги єбанутого бегемота. Фак офф.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5746 : Червня 21, 2024, 07:58:36 19:58 »
Так я не Хорват, який дивиться в іншу сторону, коли мерзенні покидьки займаються своїми брудними дєлішками.

Йому буде що втрачати - роботу, дітей, сім"ю. Тому що на лоєрів буде працювати, поки не сконає. Це за умови, що не посадять.

Я йому нічого поганого не зробила, бо я не порушувала закон. А він зробив, і не тільки мені, а багатьом іншим людям. І так само і ще гірше погрожував їм.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 08:14:48 20:14 від Ad Astra »

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5747 : Червня 21, 2024, 08:00:33 20:00 »
Так я не Хорват, який дивиться в іншу сторону, коли мерзенні покидьки займаються своїми брудними дєлішками.

Йому буде що втрачати - роботу, дітей, сім"ю. Тому що на лоєрів буде працювати, поки не сконає. Це за умови, що не посадять.

Я йому нічого поганого не зробила, бо я не порушувала закон. А він зробив, і не тільки мені, а багатьом іншим людям. І так само і ще гірше погрожував їм.

Нон май фокін бізнес.  Але я за Єжи радий - отримав призів, а потім кинув  :smiley14:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5748 : Червня 21, 2024, 08:00:59 20:00 »
Та це взагалі не твоє бегемотяче діло, обрізаний чи ні. Я розумію що ти не обрізаного не бачила тому що у Канаді моелі працюють превентивно, але це не мої проблеми. Погугли картинки якщо вже дуже кортить. Я тобі в цьому не допоможу  :smiley14:

Воно саме Трейсі свого необрізаного тикало, я просто запам"ятала.

Мені чужих членів не треба, хай пошле своїм Шановним Українським ЖінкамТМ, вони люблять на них скакати, весело хохоча (С)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5749 : Червня 21, 2024, 08:01:41 20:01 »
Нон май фокін бізнес.  Але я за Єжи радий - отримав призів, а потім кинув  :smiley14:

Це між Хорватом і мною, хай не пхає своє свиняче рило в чужі стосунки.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5750 : Червня 21, 2024, 08:02:35 20:02 »
Які 5 днів, дура тупа.  Порахувала 5 день по Канаді ранку, пздц, по факту днів було аж 4. А ще деякі люди беруть вихідні влітку + додатково понеділок і п'ятницю і кудись катають, а не читають блоги єбанутого бегемота. Фак офф.

Тобто затаїв злобу аж на 4 business days. Не дивно, що в нього в 40 високий тиск і на пігулках!

Hateful little prick!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5751 : Червня 21, 2024, 08:04:33 20:04 »
єбану так, що охуїють усі.  Мені втрачати нічого.

Скільки йому рочків, 5?

Може, ще й вуха назло мамі відморозить?

Чи 0.99 назло відірве?

Реально, як таке може писати дорослий статевозрілий чоловік, батько родини?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5752 : Червня 21, 2024, 08:10:06 20:10 »
Одне останнє питання:

Якій істоті вірити, яка з них автентична:

1) Та, що погрожувала, що викладе адресу школи моєї дитини

2) Чи та, що писала, та ти що, як це ти могла подумати, я не мав це на увазі, я б ніколи не завдав шкоди твоїй дитині

Бо просто зараз в мене сльози на очах. Не тому, що я боюсь погроз, чи мене дістали образи.

А тому що я дуже хотіла вірити і реально донедавна вважала, що саме істота 2) - справжня.

Але за результатом останніх трьох днів продовжувати так думати майже неможливо :smilie2:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5753 : Червня 21, 2024, 08:13:31 20:13 »

Я йому нічого поганого не зробила, бо я не порушувала закон. А він зробив, і не тільки мені, а багатьом іншим людям. І так само і ще гірше погрожував їм.

Це не про Хорвата, а про істоту вище.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5754 : Червня 21, 2024, 08:21:16 20:21 »
Також пропоную добровільно видалити гілку з хейтом з бложика. Я її вже забекапив, якщо шо. Там булінг адовий. При потребі - пошарю.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5755 : Червня 21, 2024, 08:24:30 20:24 »
Також пропоную добровільно видалити гілку з хейтом з бложика. Я її вже забекапив, якщо шо. Там булінг адовий. При потребі - пошарю.

А на Єрмачці він не вимагає видалити з своїм хейтом?

А чому так? Там не написано жодного слова неправди у порівнянні з тим, що істота написала тут і на Єрмачці разом із своїми подільниками.

І якщо забекапив, то нащо видаляти?

В нас також всі ходи записані з форуму З. При потребі пошаримо з кримінальними юристами. Його факт участі - визнаний ним самим.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5756 : Червня 21, 2024, 08:25:41 20:25 »
Ну так хто він, ця істота, що пише погрози?

Реально погрожував дитині чи тільки лякав?

Аткрой лічіко!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5757 : Червня 21, 2024, 08:26:33 20:26 »
А він не хоче видалити, як він хіхікав, коли про мене писали про оргазми і про мого чоловіка, а я навіть не могла відповісти?

Не хоче, це було ок??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5758 : Червня 21, 2024, 08:36:58 20:36 »
І нарешті хай вже визнає хоча б сам собі, що всі ці "обговорення євреїв" - це просто галімий привід.

Це не є справжній root cause.

Як і раніше накид з приводу Вікторії Спарц.

Ну щось горить, пече, дістає.

Те саме, що змушує відкривати іменні теми, булити, приходити і картинно викидати паролі, посилати перекази назад чотири рази, вичитувати і моніторити кожне слово і факт біографії, реагувати на кожну підколку так, ніби на нього скинули ядерну бомбу, казати, що гидує мною і на другий день зареєструвати себе під іншим ім"ям і прийти на "бложик" до тієї, яку так ненавидить ... блокувати імейли, з яких місяцями не було повідомлень, випилятися з Єрмачки, але обов"язково зайти і прочитати, що я про це і нього написала, щоб потім більше не заходити під своїми айпішками взагалі ... and the list goes on and on ...

Я не розумію ... я реально не розумію, чому і що я такого зробила, крім тролінгу і самозахисту у відповідь (я не заперечую і несу за це відповідальність), щоб заслужити стільки хейту і ненависті.

Я б навіть і хотіла допомогти, але не знаю, як!

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5759 : Червня 21, 2024, 08:46:11 20:46 »
А він не хоче видалити, як він хіхікав, коли про мене писали про оргазми і про мого чоловіка, а я навіть не могла відповісти?

Не хоче, це було ок??
За всі свої слова я готовий відповісти. All fucking in!