Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 290957 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5700 : Червня 19, 2024, 11:55:52 23:55 »
Дивись, бєгємотіна. Я про твою дитину не згадую взагалі. Ти про моїх згадуєш. Добре згадуєш, але це не важливо. Це не та тема куди треба лізти. Зрозуміло? Бери приклад з мене.

Факер пакета, згадував і згадуєш :smilie9:. Ще недавно згадував поряд з мерзенною Каровою, коли вона бажала їй смерті, поки ти ржав поряд :smilie9:.

Порядний чоловік не тільки б цього не робив, але б відразу заткнув їй рот, як це зробив Сергій.

А ти - не порядний і не чоловік!

Аморфне лайно в джинсах 32 розміру  :at.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5701 : Червня 20, 2024, 12:01:14 00:01 »
Дату поста глянь. На календар глянь. Зроби математику. Більше одного місяця?  Крім того пост про Кульгейко, королеву поїзду на москву.  Чи ти також Вікторія, також переїхала у північну Америку і також йобнута? Якщо так, то це одним пострілом я завалив обох!

А це що:

"В відео є прямо мова. Тільки наше weapon залишає кордон. Десь ще я бачив одну таку що не може не вставити англійські слова після того як виїхала зі свого села у бандеролі. І так, я знаю що ти це прочитаєш  :smiley14:
ВідповідьЦитуватиПовідомляти
26
Загальні обговорення / Re: таваріщь Спартц заявила, що не підтримає пакет із допомогою для України
« : Квітня 24, 2024, 11:36:36 11:36 »
Вікторії, що переїхали у північну Америку - якісь йобнуті."

Мерзенне брехло тупо відмовляється від своїх власних слів!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5702 : Червня 20, 2024, 12:01:36 00:01 »
Соррі у всіх за офтоп, задовбала клаповуха скотинка своєю брехнею!

Більше не буду, а якщо воно ще буде квакати в мою сторону, то відповідь на нашому ресурсі.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1798
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5703 : Червня 20, 2024, 12:04:23 00:04 »
шановні, з"ясовуйте стосунки на інщій гілці! :smilie9:

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5704 : Червня 20, 2024, 12:25:53 00:25 »
Ні, факер трьохпакетний, це в МЕНЕ алаверди!  :smilie9: Ти перший все почав зі своїми бегемотами, камбалами і лєх тіздаєнами :smilie9:.

Видно, багатий особистий досвід! Не всім же в юному віці ставати кандидатами наук і знаходити роботу самостійно за океаном, поки тебе по блату в Шабак затягли.

І це писала не я, а medved на на цьому ресурсі, звідки я це і взнала. Піди побий йому пику  :smiley14:.

Кандидатом яких наук? Сміявсі. В юному віці - сміявсі. Знаходити самостійно роботу - та я також сміявсі.

В мене є знайомі що мають докторські в цивілізації, а не у Волинському технікумі за ковбасу. Користі від такої роботи - нуль. Ото хіба поїли люди свіжини.

Щодо блату. У шин беті блат? Може ще й за сало? Бугага! Регочемо усім кібуцом.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5705 : Червня 20, 2024, 12:26:48 00:26 »
Факер пакета, згадував і згадуєш :smilie9:. Ще недавно згадував поряд з мерзенною Каровою, коли вона бажала їй смерті, поки ти ржав поряд :smilie9:.

Порядний чоловік не тільки б цього не робив, але б відразу заткнув їй рот, як це зробив Сергій.

А ти - не порядний і не чоловік!

Аморфне лайно в джинсах 32 розміру  :at.
30W/32L.. 32 трохи великуваті. Бугага.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5706 : Червня 20, 2024, 12:27:56 00:27 »
А це що:

"В відео є прямо мова. Тільки наше weapon залишає кордон. Десь ще я бачив одну таку що не може не вставити англійські слова після того як виїхала зі свого села у бандеролі. І так, я знаю що ти це прочитаєш  :smiley14:
ВідповідьЦитуватиПовідомляти
26
Загальні обговорення / Re: таваріщь Спартц заявила, що не підтримає пакет із допомогою для України
« : Квітня 24, 2024, 11:36:36 11:36 »
Вікторії, що переїхали у північну Америку - якісь йобнуті."

Мерзенне брехло тупо відмовляється від своїх власних слів!

Ти єбанута, цей пост за 24 квітня, зараз 19 червня. Ти за цей час кіко настрочила під кедами?

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5707 : Червня 20, 2024, 12:28:59 00:28 »
Соррі у всіх за офтоп, задовбала клаповуха скотинка своєю брехнею!

Більше не буду, а якщо воно ще буде квакати в мою сторону, то відповідь на нашому ресурсі.
Давай по холодку на бложик. Навалюй про жидорептилоїдів і бармалеїв.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5708 : Червня 20, 2024, 11:35:39 11:35 »
Скавчала до ранку, це добре. На нашому ресурсі, бгг. Наш, багатьох юзерів. Сміявсі.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5709 : Червня 20, 2024, 10:40:12 22:40 »
Здайтє єйо в Шабак.
Почітав єйо брєд о распятих палєстінскіх мальчіках, там будут счастліви снарядіть тайную ікспєдіцію в Калгарі для отлова такого жирного бєгємота агєнта Хамаса.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5710 : Червня 20, 2024, 10:47:02 22:47 »
Здайтє єйо в Шабак.
Почітав єйо брєд о распятих палєстінскіх мальчіках, там будут счастліви снарядіть тайную ікспєдіцію в Калгарі для отлова такого жирного бєгємота агєнта Хамаса.

У нас трохи інші тренди, Кетфакере.

А тебе вже коли здадуть в ЗСУ? Почитала твій плач про погані тазобедрені суглоби, але ж кілометри на роликах, etc. це тобі наярювати не заважає?

Влаштував би геноцид кацапам на фронті, замість того, щоб геноцидити котяче ачко своїм 0.99 on a regular basis?

Чи то не для професійних офіцерів типу тебе і козьїнського пітушарія??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5711 : Червня 21, 2024, 12:11:11 00:11 »
Цю тему все одно почистять, тому додам пару слів. З вчорашнього дня I don't acknowledge scum і тому звертання не до нього напряму, а мова в третій особі.

Ти єбанута

Сказала істота, яка:

1) Відома як один із найбільших булі Укрнету, організатор та активний учасник у різних епізодах кібербулінгу на різних ресурсах :smilie9:
2) Отруїла собаку, похвалялася цим та ще і давала інструкції іншим, як це зробити
3) Публічно підбивала іншого користувача до самовбивства, причому на камеру
4) За свідченнями юзерів, читала їх особисті повідомлення, коли була адміном на ПУФі
5) Закликала до вбивства та побиття опонентів,  а також знищення приватної власності інших юзерів, причому називаючи суму, за яку це можна зробити (включаючи абсурдні погрози про найм фейкового рентера у житло опонента, який прийде, накладе купу лайна у приміщенні і звалить :smilie10:)
6) Погрожувала "передати цукерки" і взнати та вивалити у паблік всі можливі дані опонентів (це щодо stalking :smilie9:)
7) Збирала і поширювала персональні дані опонентів
8) Погрожувала неповнолітнім дітям опонентів викласти адресу їх школи та адресу, де вони живуть
9) Брала великі суми пожертв у донаторів на ЗСУ і одночасно знущалася над ними, членами їх родин і навіть їх мертвими дітьми на інших ресурсах
10) Брала участь у зборі коштів на ЗСУ (за нашими підрахунками, тільки від емігрантів було зібрано біля 75 тисяч доларів), але не може показати жодної розписки  чи іншої документації на придбані траки, що підтверджують вартість
11) Поширює брехню, наклепи і гнилі оселедці по відношенню до ряду осіб, що може нашкодити їх репутації та містить у собі кримінальну складову
12) Продовжує займатися кібербулінгом, переслідуванням користувачів (наприклад, у Ютуб та на інших платформах), поширенням наклепів (наприклад, що його "переслідують" при повній відсутності будь-яких контактів чи any other evidence).

На все перелічене у нас є цитати і ми відповідаємо за кожне сказане слово.

То хто тут нормальний, а хто - є***нутий??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5712 : Червня 21, 2024, 12:16:52 00:16 »
На нашому ресурсі, бгг. Наш, багатьох юзерів. Сміявсі.

Це сказав колишній власник форуму uapolitics, на якому спочатку були сотні користувачів, і на який потім з невідомо якою метою адміністрацією була запущена вата та інші антиукраїнські елементи, а адекватного модератора Лісу просто вдарили ножем у спину. Після чого значна кількість користувачів покинули ресурс.

Особисто мені, після того, як я пішла, невідомо з якою метою (крім як помститися :fp2), було витерто всю карму :smilie10:.

Потім він продав (чи віддав) цей форум іншій особі, і тепер він мертвий.

Може, тому і пече, що в інших, хоч і скромно, але поки що по-іншому?

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5713 : Червня 21, 2024, 12:30:24 00:30 »
Здайтє єйо в Шабак.
Почітав єйо брєд о распятих палєстінскіх мальчіках, там будут счастліви снарядіть тайную ікспєдіцію в Калгарі для отлова такого жирного бєгємота агєнта Хамаса.
Хавер Мєдвєд, шалом! Істота з єврейської родини, хамасівка - унікальний екземпляр для Аялону в Рамлі.

Чуєш, єбанута, список не повний. Допиши ще - неодноразово рубав голови птиці, різав горло бичкам, тримав за ногу свиню коли її кололи (але свинину я не їм).

Йди за пенсом доглядай, може ще вичавиш якийсь cum, бачу мрієш регулярно.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5714 : Червня 21, 2024, 12:48:25 00:48 »
Хавер Мєдвєд, шалом! Істота з єврейської родини, хамасівка - унікальний екземпляр для Аялону в Рамлі.

Чуєш, єбанута, список не повний. Допиши ще - неодноразово рубав голови птиці, різав горло бичкам, тримав за ногу свиню коли її кололи (але свинину я не їм).

Йди за пенсом доглядай, може ще вичавиш якийсь cum, бачу мрієш регулярно.

Nice deflection :smiley24:, but does not matter.

Трьохпакетному факеру дуже пече, що хтось любить і цінує свого чоловіка, а він цінує і любить свою beautiful and accomplished wife. Ось і казицця і вигадує різний бруд та нісенітниці  :smilie9:.

[Тут був пасаж про неймовірну красу scum's squaw, відредагований з міркувань милосердя. Я не буду опускатися до їх рівня :at].
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 01:16:45 01:16 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5715 : Червня 21, 2024, 03:56:11 03:56 »
Істота з єврейської родини, хамасівка

Потвора не може і слова надрукувати, щоб не збрехати :smilie9:.

Діди і прадіди працювали на землі поколіннями, всі православні християни, я печу паску і святкую Різдво, але я - з єврейської родини :fp2.

І не хамасівка, а бандерівка, тому що мої родичі брали участь у національно-визвольному русі і тому я розумію, що це таке, коли цілий народ називають терористами, якщо він вибирає збройний опір, щоб визволити свою землю -  і саме так совіти називали бійців ОУН-УПА :smilie9:. І до речі, більшість країн світу не вважають Хамас терористичною організацією взагалі, або вважають таким лише його мілітарне крило.

Також, як українка, я цілком розумію, що чим довше триває війна в Газі, тим менше ресурсів світить Україні, якій і без того нічим оборонятися. Адмін Бідона надав Ізраїлю все від літаків до бомб та ракет до бабла. Ще й викинув мільйони доларів, щоб закрити небо, коли по Ізраїлю валив Іран, а для України вже третій рік це саме зробити відмовляється.

Це у той час, поки кацапи вже третій рік валять по ЗСУ зробленими за ізраїльськими ліцензіями дронами на побудованих ІЗРАЇЛЕМ в Росії заводах!

І це враховуючи, що Ізраїль відмовив Україні у будь-якій мілітарній допомозі, а його лідери роками лупилися і продовжують лупитися в десна з Пуйлом!

Це ж якими треба бути тупими або від народження, або вишквареними ковідною вакциною, або просто антиукраїнськими сіоністами, щоб не бачити, що війна в Газі була звичайнісіньким false flag (про напад знали майже рік і нічого не робили), могли обміняти заручників відразу (для того їх і взяли), а насправді ввалили по своїх (доктрина Ганібала в дії), розвалили купу будинків з мирняком в кібуцах з власних танків і попалили купу мирняка з гелікоптерів на фестивалі, і списали все на Хамас, у яких навіть зброї такої не було!

А потім та зброя, яка мала йти Україні, пішла куди? В Ізраїль :smiley14:.

Так ви або хрестик надягніть, або вишиванку зніміть. Хто ви в першу чергу - українці чи сіоністи? Якщо ви українці, у вас на першому місці повинні бути інтереси України, а вони в тому, щоб війна в Газі закінчилась поскоріше, тому що це питання розподілу американських ресурсів, яких і так мало. А якщо сіоністи, то не сидіть під своїми лондонськими та брнянськими диванами, а валіть у Ізраїль, беріть автомати в руки and put your money d**ck where your mouth is :smilie9:.

Про жахливі масові вбивства мирняка я вже мовчу. Ну добре, мудвед, який ненавидить людей, чхав на вбивства невинних дітей, але страждання невинних тварин йому б мали хоч щось ворухнути в його закам"янілій душонці??

Так от, не всі такі, як ви  :smilie9:.

« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 04:07:03 04:07 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5716 : Червня 21, 2024, 04:01:40 04:01 »
І наостанок.

Не бреши. Ти не вмієш брехати.

На відміну від цієї потвори, яка бреше, зводить наклепи і інсинує частіше, ніж дихає, я ніколи не брешу.

Цитувати
Закрий свій єбальник 

Є**ник - то у нього і у його скво.

А у мене - обличчя  :smiley14:.

Thanks for the fish and I am outta here :smilie9:.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5717 : Червня 21, 2024, 11:30:21 11:30 »
Знову настрочила під кедами, трясця. І тут, і на бложику усю ніч клавіатуру гвалтувала.  Читай уважно, потворо.
1. Nobody gives a fuck щодо твого чоловіка. Бачили його очі що купували у 45 (схоже що молоді дівчата вже дідом називали) - їжте хоч повилазьте.
2. Nobody gives a fuck стосовно твоїх акомплішментс.  Купила за сало диплом - ок. Янукович і Табачник теж купили, та багато хто купив. Користі суспільству від нього нуль.
3. Більшість країн не вважають хамас терористами. Тут я просто сміявсі. Як казав Єжи - хуйлометодичка. Скільки тобі платять терористи? Є чуйка що час репортати в службу божу канади. Хамас - терористична організація. І зокрема Канада це визнає.  А більшість країн - це Сомалі і Афганістан. Їх навіть араби визнають терористами, про шо мова? І не терористичне крило - це окрема ржака. А яке там ще є? Крило науковців? Там усієї Гази - Мєдвєд за день по колу оббіжить.
4. Визвольна війна Хамасу - бугага. Коли в 1945 було прийняте рішення, карта була трохи іншою. Але чогось цей варіант не влаштовував бармалеїв і вони постійно воюють з Ізраїлем, отримують пизди і втрачають території. Не хочеш втрачати - не воюй. З Газівки половина працювала в Ізраїлі за шекелі, але чогось полізли вбивати. Цікаво чого?

Так що зав'язуй з пропагандою терору, бо зарепортаю тебе у CSIS.

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5718 : Червня 21, 2024, 11:45:00 11:45 »
Спецово для тупих бегемотів

https://www.publicsafety.gc.ca/cnt/ntnl-scrt/cntr-trrrsm/lstd-ntts/crrnt-lstd-ntts-en.aspx

Якщо ти вважаєш інакше, то служба божа вже йде у напрямку вічнозелених дерев.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5719 : Червня 21, 2024, 03:33:31 15:33 »
Що,  stinky потоки знову позаливали цей багатостраждальний ресурс? Scum keeps on giving, продовжуючи поширювати про мене брехню і наклепи, як раніше?

Доведеться відповісти - не хочу забруднювати наш бложик навіть згадуванням цієї істоти  :at.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5720 : Червня 21, 2024, 03:50:44 15:50 »
Знову настрочила під кедами, трясця. І тут, і на бложику усю ніч клавіатуру гвалтувала.  Читай уважно, потворо.

Я з величезним задоволенням щодня дописую на нашому ресурсі, для мене це великий кайф, як і створювати електронну музику. Гвалтує свої необрізані ( :at) 0.99 клаповухе чмо, коли ...but we digress.

Цитувати
1. Nobody gives a fuck щодо твого чоловіка. Бачили його очі що купували у 45 (схоже що молоді дівчата вже дідом називали) - їжте хоч повилазьте.

Але згадка про нього в кожному пості, причому типу "він поганий, а ось я!".  Цікаво, чи називає себе дідом цей скоро 41-річний дядько, адже різниці між 41 і 44 практично нема. Та і мій чоловік у свох 44 виглядав краще, ніж це аморфне свиноподібне лайно  у свої 41, 31, 21, you get the drift.

І так, його очі бачили що купували - гарну, розумну і accomplished дівчину, ще й порядну, з традиційними цінностями, яка через два роки після прибуття в Канаду в"їїздила у власнопридбаний будинок (так ми і познайомились).  І мої очі теж - хоч ми і не відразу почали зустрічатись. Привабливий, добрий, розумний, високоосвічений, порядний, з хорошої родини - мені дуже пощастило. Будь-яка жінка може лише мріяти про такого чоловіка поряд.

А ось його очі не бачили, що купували. Запхав свої міліметри у 18 під впливом гормонів першій-попавшій, що put out  - мишоловка і захлопнулась! А потім - пив молоко, купуй кароффку. І різниця між моєю ситуацією і його, що для свого чоловіка я завжди буду цяцею і лялею, тому що я за нього молодша. А в нього - що йому 40 років і їй 40 років, йому 50 років і їй 50 років, йому 60 років і їй 60 років і так все життя!  :smilie2:

І що він взагалі може судити про чиїсь очі чи про жінок, коли в нього практично нема ніякого з ними досвіду і навряд чи ще буде. Ось і казиться, постячи фотки бритіш гьорлз, шукаючи компліментів від єрмачківскьких МІЛФ і чіпляючись до чужих жінок в інтернеті  :smilie9:.

Хоча я думаю, що є нюанс. Думаю, коли він зверху на Трьох Пакетах, поряд стоїть фоточка Сергія  :smiley14:. Тому-то він за ним постійно бігає  :at.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 04:58:59 16:58 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5721 : Червня 21, 2024, 03:55:53 15:55 »
Цитувати
2. Nobody gives a fuck стосовно твоїх акомплішментс.  Купила за сало диплом - ок. Янукович і Табачник теж купили, та багато хто купив. Користі суспільству від нього нуль.

Сказала істота, яка не здатна написати два слова без трьох граматичних помилок, в якої відсутня логіка і чия так звана математична освіта не допомогла йому розшифрувати навіть простенький шифр. Йому важко усвідомити, як це дехто не мав жодної четвірки за роки навчання в школі та університеті і блискуче захистив дисертацію у Києві, будучи практично дитиною. Тому що сам він - примітивна, безграмотна істота, яка не має критичного мислення і думає стереотипами типу ковідні вакцини гуд, Хамас бед.

Я в 31 рік через півроку в Канаді вже була тім лідом, а він в 41 рік все ще ницо програмує. І в 60 буде програмувати за миску баланди, бо  іпотеку йому ще платити і платити.

Ось і всі аргументи, чий диплом кращий і хто його дійсно купив.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5722 : Червня 21, 2024, 04:15:59 16:15 »
Цитувати
3. Більшість країн не вважають хамас терористами. Тут я просто сміявсі. Як казав Єжи - хуйлометодичка. Скільки тобі платять терористи? Є чуйка що час репортати в службу божу канади. Хамас - терористична організація. І зокрема Канада це визнає.  А більшість країн - це Сомалі і Афганістан. Їх навіть араби визнають терористами, про шо мова? І не терористичне крило - це окрема ржака. А яке там ще є? Крило науковців? Там усієї Гази - Мєдвєд за день по колу оббіжить. 

Не збираюся обговорювати історичні та політичні аспекти конфлікту з цим, очевидно, антиукраїнським сіоністом - все це є у Вікіпедії  :fp2.

Скажу лише, що мені платять стільки само, скільки платять йому та йому подібним за шилінг за державу, яка є антиукраїнською, яка вступила у військовий та економічний союз із ворогом України Росією, і від якої навіть на Євробачення послали хвойду, що нелегально виступала у ворожому Криму. Але для мудведів та фім це ок, бо для них інтереси Ізраїлю важливіші, а Україна перетопчеться :smilie9:.

І ще скажу, що якщо Хамас такий поганий, то чому Ізраїль роками фінансував його? Нетаньяху особисто рвав і метав, щоб бабло продовжувало надходити, як показав колишній шеф Мосаду. Хто платить, той і замовляє музику, чи не так, тваринки сіоністські?

https://ukrpatriots.com/forum/pitannya-blizkogo-shodu/pravda-pro-hamas-jogo-stvoriv-zral/

 
Цитувати
4. Визвольна війна Хамасу - бугага. Коли в 1945 було прийняте рішення, карта була трохи іншою. Але чогось цей варіант не влаштовував бармалеїв і вони постійно воюють з Ізраїлем, отримують пизди і втрачають території. Не хочеш втрачати - не воюй. З Газівки половина працювала в Ізраїлі за шекелі, але чогось полізли вбивати. Цікаво чого?

Не збираюся обговорювати історичні та політичні аспекти конфлікту з цим, очевидно, антиукраїнським сіоністом - все це є у Вікіпедії  :fp2.

Не хочеш втрачати території - не воюй? Я ж кажу, вони ведуть прямим текстом ворожу пропаганду, шилячи на партнера Ізраїля Росію. Саме це сказало пуйло Такеру Карлсону під час інтерв"ю. Війна закінчиться дуже швидко, якщо Україна складе зброю :smilie9:.

Цитувати
Так що зав'язуй з пропагандою терору, бо зарепортаю тебе у CSIS.

Ось і видно, чиї родичі були в ОУН-УПА, а чиї були стукачами та сексотами! Це вже третій, хто мені погрожує. Один рве дупу за Сороса, грантожерство та ФСБшну Єрмачку, а два місцевих сіоністи - за свій Ізраїль. Питається, що вони роблять на українських ресурсах, крім як овертонити, щоб Україна сприйняла як статус кво, що американської зброї не буде, бо Ізраїлю більше треба?

Поржала, звісно. Ось опис парадигми з цього питання в Канаді. Це раз.

Війна Ізраїлю та ХАМАС не повинна применшувати право канадців на вільне вираження поглядів

На нашому ресурсі нема і не було ніякого протизаконного контенту з цього чи інших питань. Всі перепости - із світових медіа чи твітера відомих пундітів, у тому числі канадських. Це не порушує ніяке законодавство. Це два.

Канадський уряд неодноразово закликав до припинення вогню у Газі і робив заяви на підтримку мирного населення Палестини, що робимо ми. Це три.

І нарешті, наш ресурс навіть не знаходиться в юрисдикції Канади  :fp2. Це чотири.

ПС. Доповнимо ганебний список:

1) Відома як один із найбільших булі Укрнету, організатор та активний учасник у різних епізодах кібербулінгу на різних ресурсах :smilie9:
2) Отруїла собаку, похвалялася цим та ще і давала інструкції іншим, як це зробити
3) Публічно підбивала іншого користувача до самовбивства, причому на камеру
4) За свідченнями юзерів, читала їх особисті повідомлення, коли була адміном на ПУФі
5) Закликала до вбивства та побиття опонентів,  а також знищення приватної власності інших юзерів, причому називаючи суму, за яку це можна зробити (включаючи абсурдні погрози про найм фейкового рентера у житло опонента, який прийде, накладе купу лайна у приміщенні і звалить :smilie10:)
6) Погрожувала "передати цукерки" і взнати та вивалити у паблік всі можливі дані опонентів (це щодо stalking :smilie9:)
7) Збирала і поширювала персональні дані опонентів
8) Погрожувала неповнолітнім дітям опонентів викласти адресу їх школи та адресу, де вони живуть
9) Брала великі суми пожертв у донаторів на ЗСУ і одночасно знущалася над ними, членами їх родин і навіть їх мертвими дітьми на інших ресурсах
10) Брала участь у зборі коштів на ЗСУ (за нашими підрахунками, тільки від емігрантів було зібрано біля 75 тисяч доларів), але не може показати жодної розписки  чи іншої документації на придбані траки, що підтверджують вартість
11) Поширює брехню, наклепи і гнилі оселедці по відношенню до ряду осіб, що може нашкодити їх репутації та містить у собі кримінальну складову
12) Продовжує займатися кібербулінгом, переслідуванням користувачів (наприклад, у Ютуб та на інших платформах), поширенням наклепів (наприклад, що його "переслідують" при повній відсутності будь-яких контактів чи any other evidence).
13) Сексот і стукач, погрожує здати опонентів в "органи" за те, що в них інші політичні погляди  :smilie9:.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 04:34:42 16:34 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5723 : Червня 21, 2024, 04:27:20 16:27 »
Спецово для тупих бегемотів

https://www.publicsafety.gc.ca/cnt/ntnl-scrt/cntr-trrrsm/lstd-ntts/crrnt-lstd-ntts-en.aspx

Якщо ти вважаєш інакше, то служба божа вже йде у напрямку вічнозелених дерев.

Спочатку хай здасть туди одного внучка, чий дєда працював проти України на найвищих рівнях, включаючи, щоб її не взяли у НАТО. Ілі ето другоє, бо проспиртований кацапський протеїн солодший, ніж пиво на знижці в лондонському пабі?

Ніколашка Бєзпородов, enemy of Ukraine

Це раз.

А по-друге, а звідки в нього інфа про вічнозеленість, га?

Там хтось щось гвандів про переслідування та stalking?

Scum недаремно почав проводити паралелі з серіалом "Оленя", асоціює себе з Донні?

Бо це справжній Донні переслідував Фіону, протагоніста Марти, а не  навпаки. І потім збочений брехливий психопат перевернув все з ніг на голову і оббрехав її, як Scum  оббрехав мене :smilie9:.

І подивіться, як закінчився серіальчєг і що стало з Донні  :smiley14:.

Це два.

І хай більше переживає, щоб в його overpriced розвалюху у Сатоні не прибуло справжне СБУ, не загребло під білі рученьки і не завезло на передову під Часовим Яром. Бо до того все йде.

Це - три!  :smiley14:
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 05:57:16 17:57 від Ad Astra »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5724 : Червня 21, 2024, 04:37:11 16:37 »
Дуже цікава гілка...  popcorn1
If you are going through hell, keep going.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1798
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5725 : Червня 21, 2024, 04:46:17 16:46 »
Дуже цікава гілка...  popcorn1

це наслідкі вакцинації чи війни? :smilie11:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5726 : Червня 21, 2024, 04:48:15 16:48 »
Дуже цікава гілка...  popcorn1

Привіт, Ферал і я ще раз перепрошую за офтоп.

Але ж кінчена психопатина вже чотири роки переслідує мене, збирає персональну інфу, шантажує, поширює брехню :smilie9:.

Як можна мовчати?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5727 : Червня 21, 2024, 04:49:26 16:49 »
це наслідкі вакцинації чи війни? :smilie11:

Вакцинації. Є вже дослідження, де показано, що шкідливі ковідні вакцини негативно впливають на когнітивні функції.

Хоча в цьому випадку воно таким народилось, а вакцини ще і додали :smilie9:.


ПС. А Три Пакети в курсі, чим займається її благовірний? Мені давно хотілося сконтактувати її і попросити, щоб надавала йому по попці :smilie9:.

Але мій добрий чоловік відмовив. Каже, ти що? Подумай про дітей, вони ж після цього розлучаться! Не звертай, каже, уваги на цих immature persons.

Але ці мерзенні persons keep on giving  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 04:56:18 16:56 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5728 : Червня 21, 2024, 05:42:20 17:42 »
бегемотів

Щодо бегемотів. Здавалося б, це мав писати якийсь неймовірний Аполон з жінкою-моделлю?

Ну, я навіть не хочу коментувати 3П, про чию неймовірну красу ходять легенди по всьому Укрнету :laugh:.  Зазначу лише, що я вже дуже довго радила істоті  перейматися не вагою чужих жінок (це для нього нерелевантне), а власної. Бо з її грушевидною фігурою її об"єми в деяких місцях були більші за мої ще роки назад. Але чомусь не слухає :smilie2:.

Та і з його зовнішністю не всьо так адназначна (С).

Він взагалі давно дивився в зеркало? Бо я ніяк не можу визначитися, на кого він більше схожий - на мавпу чи на свиню.

З одного боку, відстовбурчені, як у мартишки, вуха та мавподібна заточка :lol:.

З іншого, малесенькі глибоко втоплені, як у свині, очиці, кирпатий ніс і обвисле підгарля, ще й з небритою щетиною :smilie10:.

Красавєц хоч куди! :weep:

А до свиней у мене більше поваги, ніж до нього.

Тому що 1) свині високоінтелектуальні тварини і пересічна свиня набагато розумніша.

І тому що 2) свині насправді дуже великі чистюлі. Кожен, хто тримав свиней, знає, що вони какають лише в одному куточку. А цей с**ре і маже по всьому Укрнету  :smilie9:. Ще й розповідав, як днями не мився, коли жив в селі  :smilie10:.

Він свинину не їсть, бо підчепив цепня? Бо лінувався помити руки після витирання дупи лопухом? :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5729 : Червня 21, 2024, 05:48:41 17:48 »
Якщо воно заткне свій є**льник (С) і не буде продовжувати брехати про мене та зводити наклепи, то я дописувати більше теж не буду.

Ще раз прийміть мої найщиріші вибачення за офтоп у цій темі.

І месидж для істоти, яку я просила витерти мене з його церебрального кортексу на цьому самому ресурсі ще два роки назад, але він відмовився :smilie9::

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Please cease and desist all forms of harassment directed towards me, both online and offline, effective immediately. Specifically, your conduct includes posting defamatory statements, spreading false information, sharing personal information and participating in group cyberbullying.

This notice is provided with the intention to resolve this matter amicably and prevent further escalation.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

А мені наразі більше сказати нічого, крім того, що якщо будуть якісь кримінальні дії в мою сторону чи сторону моєї родини типу поширення адрес, персональної інфи та погроз, то будуть і наслідки відповідні   :smiley14:..