Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 258553 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5520 : Лютого 01, 2022, 02:25:12 02:25 »
Трюдо захворів на ковід але продовжить виконувати свої обов’язки у віддаленому режимі.

Також Трюдо закликав всіх громадян вакцинуватися проти COVID-19.

https://suspilne.media/202760-premer-ministr-kanadi-dzastin-trudo-zahvoriv-na-covid-19/

 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5521 : Лютого 01, 2022, 04:22:23 04:22 »
Трюдо захворів на ковід

От жеж антивакс йобаний.  :gigi: (Пробачте, не міг стриматися. :bg)

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5522 : Лютого 01, 2022, 07:39:21 07:39 »
У мене теща, мабуть, вже третій місяць відчува наслідки: втомлюваність, втрата сил, апетиту, тахікардія.

Возрастная?
Повезло. Дай Бог ей здоровья.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5523 : Лютого 01, 2022, 07:46:46 07:46 »
кілька днів назад в новинах показували якийсь дослідницький центр де порівняли CT і NMR легенів післяковідного пацієнта. За першої методики - все нормально, за другої - великі пошкодження... Це до того що таке long covid який довгий час офіційна медицина заперечувала, мовляв такі пацієнти - симулянти і психі.

А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
Но! Что есть, то есть.
Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.
No money No honey

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5524 : Лютого 01, 2022, 07:58:38 07:58 »
А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
Но! Что есть, то есть.
Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.
Любой ГРИПП... дает необратимые осложнения - удар гриппа идет на иммунную систему - сперва - простуда, чихание, першить в горле, иногда скачет температура, озноб, как итог - пропадает аппетит, слабость, упадок сил, зрения, обоняния - это все симптомы... ОРВИ - а ковид тут каким боком - не ясно...
Ковид... скорее всего... разновидность ОРВИ, но более сильная стадия, которая переходит на бронхи, легкие и печень, которая вырабатывает кровь... - вот вам и ответ на вопрос - почему мне так хреново и когда это все пройдет...
По себе знаю, что просто так... не проходит, но и таблеток не принимаю - чай с малиной, лимоном, лук, чеснок...
Витаминная бомба, отказ от курева на месяц, алкоголя, крепкого кофе - спокойствие, хороший сон и проветривание помещения три раз в день по 1 часу - вот это вот все, что говорят усастковые врачи... по телефону.
Кстати, в клинику, районную, не хожу - в очереди бабущек и дедушек... можно еще больше подцепить заразу, чем на улице... - но всюду - в маске...
Таблетки не пью  - но от кашля можно себе позволить - все проходит за неделлю, а то и раньше...
Темп. до 37... - это норма, до 38... лучше не трогать, но быть готовым, когда выше - парацетамол...
Держать ноги и руки в тепле - основа теплообмена организма - даже спать в теплых носках и в пижаме...
Когда пропаете - это хорошее дело - организм... принял удар вируса и стал на путь здорового образа жизни...
Закладывает уши - иногда - давление, реже - отит - то, что мы выносим в платочки и в раковину, частично в нас еще сидит...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 01, 2022, 08:02:50 08:02 від Бувалий »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5525 : Лютого 01, 2022, 08:01:18 08:01 »

Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.

А фактор возрастных изменений учитывается?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5526 : Лютого 01, 2022, 08:14:07 08:14 »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5527 : Лютого 01, 2022, 08:20:38 08:20 »
Не кажи за результати цілого світу,
дурнуватий антиваксер.

Дурнуватий у твої мамки синок
А результати прості - рік вакцинується світ і ще й досі куча померлих і обмежень... наче вакцинації і не було

І ще.
Я не антиваксер
Я вакцинуюсь як тільки вакцина вязвиться.
Поки все що є - це фуфломіцин для плебсу, що б сцявся менше.
А плебс сциться.
Яскравий приклад - ти. Сцикун. ДЛя тебе прибумали фуфломіцин
1. Зневажаеш чужу думку
2. Переходиш на ображення співбесідника
3. "Три маски для маршрутки" - це взагалі зашквар. Чому не 4? Навіщо маски, якщо вакцинований? Сам не віриш же підсвідомо, що вакцина існує. А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся
« Останнє редагування: Лютого 01, 2022, 08:27:39 08:27 від jia »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5528 : Лютого 01, 2022, 08:46:52 08:46 »
На тему сцикунів і неадекватів

Захворів коллега
Як тільки почалась температура - пішов на лікарняний
На роботі він контактував з 4ма постійно, а з 15тьма - тільки привіт-пока при перезмінці
Через 5 днів пропав смак, зробив тест і через тиждень (від початку тесператури) повідомик керівника
Корпоративна бюрократія послала цілий відділ на аналізи фактично на 9-11й (через день, як коллега ЗАКРИВ ЛІКАРНЯНИЙ) день контактування з колегою
Я був в ДІЛА... 19чоловік в вітальні 6 на 6 метрів!!!
Послала мене в місце де навищий ризик заразитись

Сцикуни вони такі.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5529 : Лютого 01, 2022, 09:22:17 09:22 »
Дурнуватий у твої мамки синок
А результати прості - рік вакцинується світ і ще й досі куча померлих і обмежень... наче вакцинації і не було

І ще.
Я не антиваксер
Я вакцинуюсь як тільки вакцина вязвиться.
Поки все що є - це фуфломіцин для плебсу
, що б сцявся менше.
А плебс сциться.
Яскравий приклад - ти. Сцикун. ДЛя тебе прибумали фуфломіцин
1. Зневажаеш чужу думку
2. Переходиш на ображення співбесідника
3. "Три маски для маршрутки" - це взагалі зашквар. Чому не 4? Навіщо маски, якщо вакцинований? Сам не віриш же підсвідомо, що вакцина існує. А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся

 У мене багато померлих, тому я вакцинувався.
Зрозміло кажу, неадеквату-антиваксере?

Я пояснив чому 3 маски,
безграмотний антиваксер,

тому що, вивчав дослідження японців,

що таке 1 маска і як вона захищає:

на 17% - звичайна,
і на 47% - звичайна хірургічна,

навіть посилання на це дослідження надам :

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3122039-aponski-vceni-pidtverdili-efektivnist-masok-u-borotbi-z-virusami.html

Маски, щоб захиститися від корони,
невумне.

Вакцина береже від смерті,
а не захворювання
,
зрозуміло кажу,
дурнуватий антиваксер?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5530 : Лютого 01, 2022, 09:26:37 09:26 »
Сцикун... А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся

Ти мені це в очі скажи,
от тоді точно побачимо,
хто з нас сцикун. :smilie5:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5531 : Лютого 01, 2022, 10:03:31 10:03 »
Вакцина береже від смерті,
а не захворювання
,
зрозуміло кажу,
дурнуватий антиваксер?

Тьохмасочник, давай посилання.
Мруть вакциновані як і не вакциновані
Правда від грипу мруть теж і не менше

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5532 : Лютого 01, 2022, 10:05:24 10:05 »
Ти мені це в очі скажи,
от тоді точно побачимо,
хто з нас сцикун. :smilie5:

Ги, гопота вилізла.
Спочатку не було аргументів - почало ображати
Зараз новий етап відсутності агрументів
Сам зрозумієш, куди ти пішов з такими пропозиціями? В маршрутку

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5533 : Лютого 01, 2022, 10:16:59 10:16 »
Тьохмасочник, давай посилання

А я вже надав посилання.
Ти не тільки безграмотне
але ще й сліпувате.

 :laugh:

Мруть вакциновані як і не вакциновані
Правда від грипу мруть теж і не менше

Пора тебе банити, антиваксер "jia".

 :smilie7:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1503
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5534 : Лютого 01, 2022, 12:35:54 12:35 »
А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
Но! Что есть, то есть.
Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.

люди виходять з постковідного стану типово пів-року. Зауважу що пошкодженими можуть бути не тількі легені а і інщі органи як почки і печінка. Після хвороби потрібен повний аудит...
Мої родичі теж хворіли після щеплень і стан подібний до вашого. Кажуть що пігулки Омега-3 поліпшують стан (якісні і дорогі з ЄС).

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5535 : Лютого 01, 2022, 12:44:18 12:44 »
Rutene, не проводь агiтацiю ЗА вакцинування - кожен з нас розумiе, що таке вакцiнацiя... та до чого воно приводить...
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5536 : Лютого 01, 2022, 02:23:41 14:23 »
Rutene, не проводь агiтацiю ЗА вакцинування - кожен з нас розумiе, що таке вакцiнацiя... та до чого воно приводить...
 :smilie7:

Я не "проводив  "агiтацiю ЗА вакцинування". 
Ти не зрозумів.

Я відстоював вакцинування - від дурнуватих антиваксерів. :smilie7:

І мені це набридло.

Укі казав в іншій гілці,
що "пропагандонів антиваксерства треба ганяти"
але він фактично нічого не робить...
- забанив антиваксера-ферел-кота і все.

А  меніі, повторюю,
це все набридло.
Нехай слідкує сам,
що роблять на його сайті
антиваксери.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5537 : Лютого 01, 2022, 03:32:19 15:32 »
Тьохмасочник, давай посилання.
Мруть вакциновані як і не вакциновані
Правда від грипу мруть теж і не менше

Це відверта брехня....... за всима дослідженнями кількість померлих невакцінованих на одного невакцінованого в рази більша за кількість померлих вакцінованих......
Припиніть поширення цієї брехливої агітації на фоумі поки не буде посилань на якісь серйозні дослідження......
« Останнє редагування: Лютого 01, 2022, 05:29:01 17:29 від Uki »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5538 : Лютого 01, 2022, 05:24:07 17:24 »
Це відверта брехня....... за всима дослідженнями кількість померлих невакцінованих на одного вакцінованого в рази більша за кількість померлих вакцінованих......
Припиніть поширення цієї брехливої агітації на фоумі поки не буде посилань на якісь серйозні дослідження......
Думаєте послухається?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5539 : Лютого 01, 2022, 05:31:08 17:31 »
Я не "проводив  "агiтацiю ЗА вакцинування". 
Ти не зрозумів.

Я відстоював вакцинування - від дурнуватих антиваксерів. :smilie7:

І мені це набридло.

Укі казав в іншій гілці,
що "пропагандонів антиваксерства треба ганяти"
але він фактично нічого не робить...
- забанив антиваксера-ферел-кота і все.

А  меніі, повторюю,
це все набридло.
Нехай слідкує сам,
що роблять на його сайті
антиваксери.

Ну я пояснив тут хибність всих тих мантр що вони вивалили. jia злився....... Якщо продовжить вивалювати то знову піде в бан

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1503
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5540 : Лютого 01, 2022, 05:53:22 17:53 »
Секретар РНБО Данілов почитав цю гілку і заявив:
"Я один із небагатьох, який вважає (і я відстоюю цю точку зору), що у грудні 2019 року почалась перша велика біологічна світова війна. І вона на сьогоднішній день триває.
Наслідки тих подій, які почалися в грудні в Ухані, про які вже всі забули, а наслідки того, що світ сором’язливо називає пандемією, ми маємо сьогодні", – сказав Данілов.
Він також зауважив, що природне походження COVID-19 ще "не доведене".
https://life.pravda.com.ua/health/2022/02/1/247315/


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5541 : Лютого 01, 2022, 06:26:49 18:26 »
Секретар РНБО Данілов почитав цю гілку і заявив:
"Я один із небагатьох, який вважає (і я відстоюю цю точку зору), що у грудні 2019 року почалась перша велика біологічна світова війна. І вона на сьогоднішній день триває.
Наслідки тих подій, які почалися в грудні в Ухані, про які вже всі забули, а наслідки того, що світ сором’язливо називає пандемією, ми маємо сьогодні", – сказав Данілов.
Він також зауважив, що природне походження COVID-19 ще "не доведене".
https://life.pravda.com.ua/health/2022/02/1/247315/


Штучне походження та чиясь причетність до цього також не доведені......... А тому всі скиглення з цього приводу треба сприйняти як просто виїбони, та спробу отримати якусь дешеву популярність на "сенсації" та легковірності людей

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5542 : Лютого 01, 2022, 08:36:32 20:36 »
Данілов - тупий і малоосвічений хуєсос Опариша.

Раніше був макаківцем   :love:

Якраз для Астапчіков наших авторитет   :weep:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5543 : Лютого 03, 2022, 04:21:26 04:21 »
Ну я пояснив тут хибність всих тих мантр що вони вивалили. jia злився....... Якщо продовжить вивалювати то знову піде в бан

Можливо я помиляюся...
вибачте мені, якщо я написав на емоціях..
але
на мою думку,
антиваксерів дійсно треба банити,

це не іграшки, це чиїсь людськи життя,
якісь дурники всеж таки
слухають їхню антиваксерську пропаганду,
а згодом мруть, бо невакцинуються.

А тим паче, що в Украні повністю ЗЕ-вакци­новано

лише - 35 % людей

https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5544 : Лютого 03, 2022, 04:13:15 16:13 »
люди виходять з постковідного стану типово пів-року. Зауважу що пошкодженими можуть бути не тількі легені а і інщі органи як почки і печінка. Після хвороби потрібен повний аудит...
Мої родичі теж хворіли після щеплень і стан подібний до вашого. Кажуть що пігулки Омега-3 поліпшують стан (якісні і дорогі з ЄС).

Я согласен с мнением, что такие тяжёльіе последствия (поражение внутркнних органові) являются следствием кислородного голодания.

Что может вьілезти в результате кислородного голодания у каждого отдельного индивида -не прогнозируемо.
От того и страшно.
No money No honey

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5545 : Лютого 09, 2022, 11:48:33 11:48 »
Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
Новости Цензор.НЕТ Общество
Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
Такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.

Об этом министр здравоохранения Виктор Ляшко сообщил на брифинге, информирует Цензор.НЕТ.

"Пациенты, имеющие проявления гриппа, острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, или острой респираторной болезнью могут открыть электронный больничный без визита к врачу", - отметил он.

По словам Ляшко, Минздрав разработал и издал приказ №233 "Об особенностях формирования медицинских заключений в редких случаях".

"При наличии симптомов COVID-19, гриппа или ОРВИ пациент может позвонить своему врачу и получить от него рекомендации по дальнейшей тактике лечения", - пояснил глава Минздрава.

Также читайте: За сутки в Украине зафиксированы 38 257 новых случаев заболевания коронавирусом. 240 человек умерли, 17 063 - выздоровели, - Минздрав

Министр добавил, что такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
Источник: https://censor.net/ru/n3315014
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5546 : Лютого 10, 2022, 02:58:15 02:58 »
Альберта і Саскачеван відміняють "ковідні пачпорти".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5547 : Лютого 10, 2022, 08:17:41 08:17 »
Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
Новости Цензор.НЕТ Общество
Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
Такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
Об этом министр здравоохранения Виктор Ляшко сообщил на брифинге, информирует Цензор.НЕТ.
"Пациенты, имеющие проявления гриппа, острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, или острой респираторной болезнью могут открыть электронный больничный без визита к врачу", - отметил он.
По словам Ляшко, Минздрав разработал и издал приказ №233 "Об особенностях формирования медицинских заключений в редких случаях".
"При наличии симптомов COVID-19, гриппа или ОРВИ пациент может позвонить своему врачу и получить от него рекомендации по дальнейшей тактике лечения", - пояснил глава Минздрава.
Также читайте: За сутки в Украине зафиксированы 38 257 новых случаев заболевания коронавирусом. 240 человек умерли, 17 063 - выздоровели, - Минздрав
Министр добавил, что такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
Источник: https://censor.net/ru/n3315014
Враховуючi черги в амбулаторiях... скоро ми... самi себе лiкувати будемо...
А хто не зможе - найближча приватна клiнiка - середня вартiсть прийому спецiалiста  - 300 гр.
 :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5548 : Лютого 10, 2022, 06:33:19 18:33 »
Шалом провідним ваксюкам та вірусологам

Частина 1
1. Сестра, що начальниця обласного ковідцентру - хворіє
Точніше все як поза минулої осені
Дитина принесла зі школи, потім чоловік, потім вона
Дитина і чоловік - не вакциновані
Сестра - по роботі пічкали і не один раз, раз чуть почки не відпали - все одно хворіє...
2. Мойже всі, хто хворів позаминулої осені - зараз хворіють. У всіх діти зі школи принесли
Всі вакциновані

ВАКЦИНАПАРЦЮЄ... ГИ

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5549 : Лютого 10, 2022, 06:40:04 18:40 »
Шалом провідним ваксюкам та вірусологам
Частина 1
1. Сестра, що начальниця обласного ковідцентру - хворіє
Точніше все як поза минулої осені
Дитина принесла зі школи, потім чоловік, потім вона
Дитина і чоловік - не вакциновані
Сестра - по роботі пічкали і не один раз, раз чуть почки не відпали - все одно хворіє...
2. Мойже всі, хто хворів позаминулої осені - зараз хворіють. У всіх діти зі школи принесли
Всі вакциновані
ВАКЦИНАПАРЦЮЄ... ГИ
Слабкий iмунiтет...
 :smilie7: