Автор Тема: Он воно шо...  (Прочитано 449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Он воно шо...
« : Вересня 11, 2020, 06:11:51 18:11 »
Ще у 2016 році знімали передачу.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Re: Он воно шо...
« Reply #1 : Вересня 11, 2020, 08:14:15 20:14 »
К чему все время повторять "масоны, масоны" если сами же говорят что эта организация есть "псевдомасонской"

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он воно шо...
« Reply #2 : Вересня 11, 2020, 10:23:27 22:23 »
К чему все время повторять "масоны, масоны" если сами же говорят что эта организация есть "псевдомасонской"

Так ті, хто так каже, там і не є, а ті хто думає що їх вже прийняли в якусь дієву масонську ложу, вони думають що вони виконують якусь святу місію. Це досить цікава тема, і якщо вірити цьому відео, то ми маємо розуміти поведінку тих азарових та анілораків.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Re: Он воно шо...
« Reply #3 : Вересня 11, 2020, 10:53:33 22:53 »
Так ті, хто так каже, там і не є, а ті хто думає що їх вже прийняли в якусь дієву масонську ложу, вони думають що вони виконують якусь святу місію. Це досить цікава тема, і якщо вірити цьому відео, то ми маємо розуміти поведінку тих азарових та анілораків.

Поведение этих персонажей целиком объясняется их непроходимой тупостью.
Приведенный в фильме эпизод всего лишь следствие. Хотя то что подобные оганизации созданы и контролируются ФСБ интересно. Не думал об этом

Offline umkabear

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Нагадаю відому історію
« Reply #4 : Вересня 12, 2020, 09:05:20 09:05 »
Відео не дивився, але нагадаю відому історію про Петлюру.

Непримітну сіру мишку масони нібито проштовхнули у військові інтенданти, а потім, використавши маніпулятивні передвиборчі технології впливу на маси, і у керівники УНР. Відтіснивши відразу кількох сильних і досвідчених фахівців і позбавивши українську державу будь-яких шансів на успіх. Після чого небажані конкуренти були чи то відсунуті конкурентами, чи й фізично знищені. Сам Петлюра стверджував, що він того не робив. І хто ж це все робив?

Хоча Україна мала тоді величезний як військовий, так і економічний потенціал, не прорівняти з тими ж країнами Балтії, які змогли відбитись від комунарів ледь не голими руками.

І це зовсім ніяк не нагадує сучасність, непримітну сіру мишку-президента, яку невідомо хто десантував з телевізора, і державу, якою незрозуміло хто керує.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он воно шо...
« Reply #5 : Вересня 12, 2020, 09:30:16 09:30 »
Таку історію про Петлюру я не знаю, та я взагалі про історію мало що знаю, якось так склалося що більше цікавився не історією. Ну якщо це правда, то хай так і буде.

Але відео не про це, а про те що робить кремль. Орден Станислава - це, по твердженню (СБУ?) ICTV - організація, яку створила москва. І якщо ми уважно передивимось список членів цієї організації, то дещо стає зрозумілішим. Невипадково Азаров, Повалій, Куйок (анілорак), багато міністрів України є членами цієї контори. ФСБ-контори. Янук не був членом цього "ордену", його дійсно використали всліпу. Ну то таке, деталі.

Бля, головне забув додати, чому взагалі ця тема виникла. Я нарив в архівах форуму інфу про такого собі Дмитра... прізвище забув, dmsnet здається його нік на притулятнику. Так от він стверджує, що масон - цілком тепер вірю. Але не масон, а член ордена Станислава - антиукраїнської бидлячої фсб-контори.  Було б непогано, якби Гражданин якось пояснив все це проісходящее....

Ось ця тема - http://ukrpravda.net/index.php?topic=43704.0
« Останнє редагування: Вересня 12, 2020, 10:01:13 10:01 від svit »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
Re: Он воно шо...
« Reply #6 : Вересня 12, 2020, 09:59:01 09:59 »
Йопані масони(с)  :smilie5: