Автор Тема: Заколот в США.....  (Прочитано 61758 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #30 : Листопада 20, 2020, 03:58:19 15:58 »
только и приходится тебе скаучать

но честно говоря я так и не понимаю почему ты со своей гринкардой за трумпо
ведь он может всех гринкардовцев нахрен выгнать  :laugh:
ти завжди на особистості переходиш коли аргументи скінчуються... так цікаво...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #31 : Листопада 20, 2020, 04:20:47 16:20 »
Заколот проти Трампа тривав впродовж усіх чотирьох років його президентства іа завершився тотальним фальшуванням результатів виборів у шести ключових штатах.
Це є незаперечним фактом.
Якщо справа дійде до Верховного суду, то закон буде на боці Трампа, тобто на боці справедливості.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #32 : Листопада 20, 2020, 04:28:15 16:28 »
Це є незаперечним фактом.

Як я люблю ці маніпулятивні фрази........  :smilie5:
Зазвичай вони означають шо людині цей "незаперечний факт" нічим підтвердити  :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #33 : Листопада 20, 2020, 04:29:48 16:29 »
А "заколот проти трампа" це тупа проекція

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #34 : Листопада 20, 2020, 04:33:44 16:33 »
Як я люблю ці маніпулятивні фрази........  :smilie5:
Зазвичай вони означають шо людині цей "незаперечний факт" нічим підтвердити  :smilie5:

Доказів більш ніж досить. Зокрема і транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.
Вони будуть надані у суді.
Так що своє кацапське “у вас даказатєлств нєту“ можеш залишити при собі.   :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #35 : Листопада 20, 2020, 04:34:56 16:34 »
А "заколот проти трампа" це тупа проекція

Таке враження що впродовж останніх чотирьох років ти жив у собачій буді кінці городу і дивився винятково CNN.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #36 : Листопада 20, 2020, 04:36:04 16:36 »
Доказів більш ніж досить. Зокрема і транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.
Вони будуть надані у суді.
Так що своє кацапське “у вас даказатєлств нєту“ можеш залишити при собі.   :smilie7:

Спочатку ти залиш при собі своє кацапське "ні для каво нє сікрєт"  :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #37 : Листопада 20, 2020, 04:39:58 16:39 »
Для тих, хто цікавиться тим, що відбувається в країні це зовсім не секрет. Медія продовжують замовчувати фальсифікації і продовжують брехати.
Нічого надзвичайного.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #38 : Листопада 20, 2020, 04:41:36 16:41 »
Таке враження що впродовж останніх чотирьох років ти жив у собачій буді кінці городу і дивився винятково CNN.  :lol:

 :laugh: знову проекція....... Це ви інтенсивно намагаєтесь створити собі бульбашку виключно з тих ресурсів що беззаперечно слідують генеральній лінії партії (брайтбарт, перший американський канал, макснюз), і вішаючи ярлики фейк нюз на всих інших...... Весь світ для вас фейк нюз, а не лише ЦНН, шо це ще як не бульбашка......
Ви вже навіть Фокси намагаєтесь з вашої бульбашки виштовхнути....... :smilie10: :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #39 : Листопада 20, 2020, 04:43:02 16:43 »
Для тих, хто цікавиться тим, що відбувається в країні це зовсім не секрет. Медія продовжують замовчувати фальсифікації і продовжують брехати.
Нічого надзвичайного.

ага, всі брешуть, весь світ бреше. лише Трумп та руді кришталево чесні  :lol:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #40 : Листопада 20, 2020, 04:51:50 16:51 »
ага, всі брешуть, весь світ бреше. лише Трумп та руді кришталево чесні  :lol:
73% Українців повелися на брехню... та сама ситуація була 1+1, Інтер, та інші мас медіа, до яких підключилися твітер та фейсбук , якими дуже вміло оперувала команда зибіла, не меньше року інформаційно атакувала країну зомбуючи її цінами на комуналку, фейками про роттердам+ та інше. за спиною стояли олігархи типа коломи, ахмета, тимошонки, пінчука..

та сама ситуація лише в мініатюрі. масі в ненависті до Порошенко було на все ПОХ. та сама ненависть до патріотів, та сама зневага до України що щара йде від підо-лівих демів...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #41 : Листопада 20, 2020, 04:54:03 16:54 »
і те саме було - я не ща зибіла, я проти Порошенко.. всі ухилялися від питання - чому я за зибіла. всі. зате скаженіли від люті коли чули слово Порох.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #42 : Листопада 20, 2020, 04:57:38 16:57 »
73% Українців повелися на брехню... та сама ситуація була 1+1, Інтер, та інші мас медіа, до яких підключилися твітер та фейсбук , якими дуже вміло оперувала команда зибіла, не меньше року інформаційно атакувала країну зомбуючи її цінами на комуналку, фейками про роттердам+ та інше. за спиною стояли олігархи типа коломи, ахмета, тимошонки, пінчука..

та сама ситуація лише в мініатюрі. масі в ненависті до Порошенко було на все ПОХ. та сама ненависть до патріотів, та сама зневага до України що щара йде від підо-лівих демів...

Тваринна ненависть..... А Порошенко - сама святість....... Не дав найменьшого приводу його ненавидіти  :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Заколот в США.....
« Reply #43 : Листопада 20, 2020, 04:59:16 16:59 »
транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.


 :hot: :hot: :hot:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #44 : Листопада 20, 2020, 04:59:56 16:59 »
і те саме було - я не ща зибіла, я проти Порошенко.. всі ухилялися від питання - чому я за зибіла. всі. зате скаженіли від люті коли чули слово Порох.

Це результат бульбашки......
Звичайно як можна помітити тих хто не ухилявся, якщо все що за межами генеральної лінії - фейк нюз.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #45 : Листопада 20, 2020, 05:00:20 17:00 »
Тваринна ненависть..... А Порошенко - сама святість....... Не дав найменьшого приводу його ненавидіти  :weep:
назви мені хоч один привід.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Заколот в США.....
« Reply #46 : Листопада 20, 2020, 05:01:42 17:01 »
Заколот проти Трампа тривав впродовж усіх чотирьох років його президентства іа завершився тотальним фальшуванням результатів виборів у шести ключових штатах.
Це є незаперечним фактом.
Якщо справа дійде до Верховного суду, то закон буде на боці Трампа, тобто на боці справедливості.
в головах трампанзе навіжених типу кота і тебе-без сумніву. Але хто звертає увагу на групу психічнохворих на параною ? країна іде дальше,20 січня інагурують Байдена і додік піде в суди по справах .які його з нетерпінням чекають.РЕАЛЬНІ суди по РЕАЛЬНИХ справах і  РЕАЛЬНИМИ фактами додіковиї махінацій.ось і все :smilie7:.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #47 : Листопада 20, 2020, 05:02:15 17:02 »
Це результат бульбашки......
Звичайно як можна помітити тих хто не ухилявся, якщо все що за межами генеральної лінії - фейк нюз.....
вибач але то правда, є купа записів з виборів 2019 - ФУП наприклад. Чому за зеленського? я проти порошенко! а роттердам+! а комуналка! а зрада мінських! та інше

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Заколот в США.....
« Reply #48 : Листопада 20, 2020, 05:02:43 17:02 »
Зранку я написав, що в Алі є сумніви.
Я помилявся.
Таки Ольгіно. :russian:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Заколот в США.....
« Reply #49 : Листопада 20, 2020, 05:05:24 17:05 »
:hot: :hot: :hot:
трампони стають все цікавішими.Всі психіатри америки з нетерпінням чекають 20 січня.щоб потім почати курси прискореного лікування котів з алі і виведення їх назад в реальний світ.А якщо ні то НІ. гамівна сорочка,клістир з товченого скла і клізма з хініном  та обгортання в мокре простирадло-провірений спосіб лікування таких ще з часів Швейка :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #50 : Листопада 20, 2020, 05:06:47 17:06 »
назви мені хоч один привід.

Поперше ця гілка не про порошенка. Подруге - шо б я не скзав, ти тупо відметеш "брехня, фейк нюз, демагогія, тощо" і продовжиж твердити шо Порох святий, зробив все як нада а 73% населення підараси.

Те ж саме і зараз. Весь світ підараси, один лише трамп білий та пухнастий..... і кришталево чесний  :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Заколот в США.....
« Reply #51 : Листопада 20, 2020, 05:10:05 17:10 »
Цитувати
Якщо існує змова проти Трампа
То в ній приймає участь все населення США

Я забув додати, окрім мусліма і блохастого.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Заколот в США.....
« Reply #52 : Листопада 20, 2020, 05:11:03 17:11 »
Навіть деякі колишні ентузіасти та колишні помічники пана Трампа відмовились від нього через його претензії, часто із саркастичним глузуванням.

 "Їх основний аргумент полягає в тому, що це була змова настільки масштабна і настільки успішна, що про це немає жодних доказів", - заявив Джон Р. Болтон, третій радник пана Трампа з питань національної безпеки, який був звільнений минулого року.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Заколот в США.....
« Reply #53 : Листопада 20, 2020, 05:23:46 17:23 »
в головах трампанзе навіжених типу кота і тебе-без сумніву. Але хто звертає увагу на групу психічнохворих на параною ? країна іде дальше,20 січня інагурують Байдена і додік піде в суди по справах .які його з нетерпінням чекають.РЕАЛЬНІ суди по РЕАЛЬНИХ справах і  РЕАЛЬНИМИ фактами додіковиї махінацій.ось і все :smilie7:.

Прокуратура почала розслідування відносно дочки Трампа

Прокуратура Нью-Йорка почала розслідування відносно дочки чинного президента США Дональда Трампа Іванка. Про це в п'ятницю, 20 листопада, повідомляє американське видання New York Times з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

Як зазначається, генпрокурор Нью-Йорка Летиція Джейм (Letitia James), що займається адміністративним справою проти Трампа про шахрайство, направила в Trump Organization запит з проханням надати документи про гонорари, які виплачувалися Іванці. Аналогічну порядку компанія нинішнього американського лідера отримала і від окружного прокурора Манхеттена Сайруса Венса-молодшого (Cyrus R. Vance Jr.), який веде кримінальне розслідування на ту саму тему.

За даними видання, такі кроки були зроблені прокуратурою після того, як в кінці вересня з'явилася інформація про те, що Трамп протягом десяти років не виплачував федеральний прибутковий податок. Зазначалося, що в його податковій звітності протягом більшої частини часу фігурували збитки. В цілому з 2010 до 2018 року Трамп списав близько 26 мільйонів доларів як витрати на консультаційні послуги, за рахунок чого йому вдалося суттєво знизити свої оподатковувані доходи. При цьому відомо, що одним з консультантів, послугами яких користувалася компанія політика, була його дочка Іванка.  :weep: :weep: :weep:

Як пише New York Times, хоча законодавство дозволяє американським компаніям списувати свої витрати на консультаційні послуги, необхідно, щоб вони були обгрунтовані, а їх вартість залишалася в межах ринкової.

Сам Трамп заперечує претензії на свою адресу з приводу можливого ухилення від сплати податків і обіцяє в недалекому майбутньому опублікувати декларації. При цьому він - перший глава держави за останні 40 років, відмовлявся робити це до сих пір.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Заколот в США.....
« Reply #54 : Листопада 20, 2020, 05:30:48 17:30 »
При цьому він - перший глава держави за останні 40 років, відмовлявся робити це до сих пір.

 :alen

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Заколот в США.....
« Reply #55 : Листопада 20, 2020, 05:37:36 17:37 »
я думал беня это вверх хупцы
но когда родился додик весь палестинский нарид зарыдал :lol:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #56 : Листопада 20, 2020, 06:16:45 18:16 »
Поперше ця гілка не про порошенка. Подруге - шо б я не скзав, ти тупо відметеш "брехня, фейк нюз, демагогія, тощо" і продовжиж твердити шо Порох святий, зробив все як нада а 73% населення підараси.

Те ж саме і зараз. Весь світ підараси, один лише трамп білий та пухнастий..... і кришталево чесний  :weep:
це гілка не про Порошенко,  але й форум Український. Тому я маю цілковите право наводити аналогії з Україною.

То буде щось що Порошенко зробив що дає право Українцям його ненавидити? Чи чи ти просто насвистів?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Заколот в США.....
« Reply #57 : Листопада 20, 2020, 06:21:35 18:21 »
це гілка не про Порошенко,  але й форум Український. Тому я маю цілковите право наводити аналогії з Україною.

То буде щось що Порошенко зробив що дає право Українцям його ненавидити? Чи чи ти просто насвистів?

Ну давай пограєм в твою гру за твоїми правилами......

Порошенко призначив ген прокурором алкаша бездарність Луценка замість того щоб призначити туди грамотну досвічену людину, яка доведе до логічного завершення гучні та важливі справи.......

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Заколот в США.....
« Reply #58 : Листопада 20, 2020, 06:23:44 18:23 »

Національне свято-скинення тирана трампа

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заколот в США.....
« Reply #59 : Листопада 20, 2020, 06:27:06 18:27 »

Національне свято-скинення тирана трампа

Конкретно - в чому “тиранія“ Трампа?
Ці дегенерати на відео - не доказ того, що Трамп “тиран“.
If you are going through hell, keep going.