Автор Тема: Сепаратисты заявили, что приехал человечек из федерации  (Прочитано 9995 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ми виграли тому що загинуло 100 а не 50?

Нє...
Він бажає потанцювати на кістках...
Розвиває дар убіжденія та безупречную логіку!

Кажная чілавеческая жисть ето єсть беспрекословная ценность!

А ти знаєш, що в великих людських суспільних утвореннях починають діяти такі самі закони, як і у мурашнику? І мурахи йдуть на смерть, щоби завалити своїми маленькими тілами вогонь? І кількість стає неважливою, коли мета - зберегти найцінніше - саму можливість існування того всесвіту, в якому ми залишилися живі...

Га?

Не знаєш?

що не відміняє необхідності мати елементарні навички ведення бою для збереження того всесвіту, бо в залежності від розміру пожежі маленьких тіл може і не вистачити. Якщо нас цікавить перемога.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Вообще-то задаю вопрос. Не пугаю, честно не понимаю.

Знаешь, тут у нас всяких "честных" полфорума бъётся в конвульсиях неминуемой гибели. Аскольд глянет твой айпишник и пристрелит, по необходимости.  Задрали своим ФСБшным нытьём...

Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Вообще-то задаю вопрос. Не пугаю, честно не понимаю.

Знаешь, тут у нас всяких "честных" полфорума бъётся в конвульсиях неминуемой гибели. Аскольд глянет твой айпишник и пристрелит, по необходимости.  Задрали своим ФСБшным нытьём...

Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Дарта я тоже офнула. Уши завяли
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Дякую.
Гарний постріл.
Слава Україні.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Очень плохо, если вторжения не будет...  :eyes:
вот по-моему только я тебя понять могу  :smiley24:

вторжение на 75% захлебнется и ускорит процесс скатывания Кремля в говно и как следствие - развалу РФ.
а у нас тогда появится шанс обрести независимость от действий Кремля, интегрироваться в западную экономику и заняться внутренними вопросами.

а если вторжение будет поддерживаться на уровне терактов или заброски небольших диверсионных групп для дестабилизации, то этот процесс может длиться годами, будет медленно уничтожать страну и ее разваливать.

Ну чого, я теж цю логіку розумію (чому краще щоб було пряме вторгнення) - але в тому й суть що Путін теж на таке, ймовірно не піде...

П.с.Chambaly  :Vedy_sebe: і не "посилай" співрозмовника, навіть якщо тобі його міркування не подобаються. Критика і тверезий погляд - корисні, навіть якщо тверезий погляд не дає багнатотпричин для оптимізму

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Вообще офигеть можно - на собственной земле какие-то мрази мочат украинцев

Тю...

А в ВР тебя никто не смущает? А в 2013 тебя все устраивало в СБУ? Что СБУ стал филиалом ФСБ и то, что сейчас происходит в "активной фазе" начато было лет 10 назад? А сейчас просто наступила "оперативная фаза"... 

Что не так?
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Вообще-то задаю вопрос. Не пугаю, честно не понимаю.

Знаешь, тут у нас всяких "честных" полфорума бъётся в конвульсиях неминуемой гибели. Аскольд глянет твой айпишник и пристрелит, по необходимости.  Задрали своим ФСБшным нытьём...

Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Дарта я тоже офнула. Уши завяли

Ну тоді і Chambaly одразу,той перший почпв лаятися "засунуть свою пропаганду в жопу и пиздовать на чемодан-вокзал ныть в Россию" , бач, йому не сподобалися критичні міркування.
Darth Vader дає дуже цінну інформацію
Ціннішу за шапкозакидательство chambaly

П.с. а ще менні здається хтось притягнув з ФУПу огидну бацилу стукачества по найменшому приводу.
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 01:56:06 01:56 від UnionJack »

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Критика і тверезий погляд - корисні, навіть якщо тверезий погляд не дає багнатотпричин для оптимізму

Критика и трезвий погляд прийнятні тільки від тверезих та мислячих людей. Ретрансляція емоційних утвореннь, або панічного навіювання на основі підобраного фактажу є просто типовими інструментами пропаганди.

Про яку критику може йти мова, якщо інформація про дії українських силовиків не існує? Медіа наповнені виключно дезою.

Хто є ті тверезі?
Ну я, ну ще хтось - перелічити можно на пальцях однієї руки... 

Або ноги...

 :smilie5:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Какими силами уничтожать?

Импортные ЧВК, потеряв несколько десятков человек, похоже рассосались.
Армия к активным боевым действиям против иррегулярных частей не готова
Беркута нет, с Альфой тоже непонятки
Профессионализм идейных правосеков/нацгвардии/самообороны сопоставим с оным защитников баррикад, использовать их - гарантированные большие потери, деморализация правосеков ставит само существование центральной власти под угрозу (можно расшифровать, но и так вроде понятно)

Плюс к тому, авторитет ВЗЛ поднят до небес. Неизвестно есть ли они в Донбассе, но боятся их до дрожи.

В общем, что делать, не совсем понятно.


О, ещё один вылез пугать! Аскольд, куда ты смотришь?

Окрім 1) дурниць проо частние военньіе клмпании і 2) терміна "правосєк"
Я фактично з всім решта Бубликовим згідний, бо так воно реально і є, хоч це може бути й прикро визнавати.
До чого тут "пугать"? Що є то є...
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 02:07:38 02:07 від UnionJack »

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
П.с. а ще менні здається хтось притягнув з ФУПу огидну бацилу стукачества по найменшому приводу.

Вибачаюсь, але явище "Стукачєства" - то цілком совієецький паттерн. Тільки совки в шоці від того, що хтось добровільно викрив їх злочин.

І мені доспини совієцькі ярлики - чого і вам бажаю.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
П.с. а ще менні здається хтось притягнув з ФУПу огидну бацилу стукачества по найменшому приводу.

Вибачаюсь, але явище "Стукачєства" - то цілком совієецький паттерн. Тільки совки в шоці від того, що хтось добровільно викрив їх злочин.

І мені доспини совієцькі ярлики - чого і вам бажаю.

Першим тут почав лаятися ти, і навішувати ярлики "засунуть свою пропаганду в жопу и пиздовать на чемодан-вокзал ныть в Россию", засмічуючи інформативну гілку

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
сколько раз уже вторгались- страшно вспомнить

Силентио тут, помниццо,  истерил очень авторитетно


Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Панове,все досить просто. Путін хотів би відкусити ще шматок України,взагалі всю Україну і ще Молдову,але є певні  фактори які його стримують. І це навіть не санкції Заходу і ймовірна стагнація економіки,єдине чого боїться Путін це масових жертв. Тисячні жертви з обох боків є для нього неприйнятними. Бо якщо слов"янська кров проллється рікою то люди по обох сторонах кордону запитають самі у себе "а що ж це коїться?" Чому пішов брат на брата? І хто в тому винен. А як прийде усвідомлення хто саме винен то армія може розвернутись у зворотному напрямі і тоді вже Путіна нічого не спасе, навіть спроба сховатись в Північній Кореї. Отже ,якщо українці будуть готовими по-справжньому обороняти країну вторгнення  не буде,але якщо Путін зрозуміє ,що за тиждень боїв з малою кров"ю він захопить весь південний схід то вторгнення буде. Значить це залежить від нас.

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Мое твердое ИМХО - вторжения не будет.

Вторжения может и не будет, но путлер будет пытатся любыми способами захватить эту часть Украины для доступа к Крыму

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
сколько раз уже вторгались- страшно вспомнить

Силентио тут, помниццо,  истерил очень авторитетно

Кілька місяців очікування вторгнення Вимотують більше ніж саме вторгнення - на яке армія і краіна, без сумніву дадуть збройну відповідь

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Мое твердое ИМХО - вторжения не будет.

Вторжения может и не будет, но путлер будет пытатся любыми способами захватить эту часть Украины для доступа к Крыму

В луганской области (Новопсков) ещё и ключевая точка газоснабжения юга России!

« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 03:13:00 03:13 від Chambaly »
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Кілька місяців очікування вторгнення Вимотують більше ніж саме вторгнення - на яке армія і краіна, без сумніву дадуть збройну відповідь

ну, у меня другое видение...острая стадия психоза от действий раши проходит, за это время можно было подготовиться к вторжению и морально, и во всех прочих аспектах

 а то шо вейдеровский начальник от кого-то прячется на больничном - так себе доказательства  :smilie1: 

не надо только воспринимать мой пост, как беспечность, но каждый высер в ФБ или твите или еще хз где- надо сильно фильтровать...или вообще игнорить

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Кілька місяців очікування вторгнення Вимотують більше ніж саме вторгнення - на яке армія і краіна, без сумніву дадуть збройну відповідь

ну, у меня другое видение...острая стадия психоза от действий раши проходит, за это время можно было подготовиться к вторжению и морально, и во всех прочих аспектах

- але чи готувалися? чи не змарнували часу? хочеться лише надіятися на це... :shuffle:


а то шо вейдеровский начальник от кого-то прячется на больничном - так себе доказательства  :smilie1: 

це само по собі не доказ...але кілька подбіних фактів (якщо Darth Vader на місці то він в курсі що і як) складаються в тенденцію

не надо только воспринимать мой пост, как беспечность, но каждый высер в ФБ или твите или еще хз где- надо сильно фильтровать...или вообще игнорить

та ясно...купа дези.з усіх боків, при чому

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Мое твердое ИМХО - вторжения не будет.

Вторжения может и не будет, но путлер будет пытатся любыми способами захватить эту часть Украины для доступа к Крыму


Судя по карте, украинской армии пора заходить в мариуполь

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
[
Цитувати
UnionJack
- але чи готувалися? чи не змарнували часу? хочеться лише надіятися на це... :shuffle:


ну, по крайней мере, официоз показал, что что-то делали, насколько серьезно- трудно сказать
просто ночные бдения- кто что видел, кто что слышал, кто что твитнул- достали
если вторгнется раша- так тому и быть, симпатиков у нее немного, может, потому и не лезут с открытой интервенцией?
но мое скромное имхо- не будет такого





Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

Судя по карте, украинской армии пора заходить в мариуполь

чому саме в Маріуполь?

доречі, українська армія там є.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Вообще-то задаю вопрос. Не пугаю, честно не понимаю.

Знаешь, тут у нас всяких "честных" полфорума бъётся в конвульсиях неминуемой гибели. Аскольд глянет твой айпишник и пристрелит, по необходимости.  Задрали своим ФСБшным нытьём...

Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Дарта я тоже офнула. Уши завяли
Не знаю, що він там написав, але шкода, що його на цілий тиждень не читатимемо. Він цікаво пише.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Вот нафига я полез в эту ветку  :bu Только настроение себе порчу.
Мое твердое ИМХО - вторжения не будет. Поезд уходит, ситуация меняется. Фактор внезапности - 0. Поддержка на местах сомнительна.
Напряженность будет, провокации будут, и вонючка-пу будет стараться раздуть их, насколько сможет. Но вторгаться вонючка ссыт, т.к. знает, что при вторжении вероятность отгрести далеко не нулевая, да и профит сомнителен.
Тем временем, что вонючка делает? Он минирует крымский перешеек, он ищет деньги на 15 тыс. полицейских и 3 тыс вованов в Крыму. Вонючка готовится удерживать Крым, т.к. понимает, что к осени там будет немало недовольных манюпасов, а с материка может начаться освободительный поход. А пока вонючкины гуманоиды куролесят на Донбассе, Украине не до Крыма.
Я так думаю!  :buba:

+1

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Дарта я тоже офнула. Уши завяли

А дарма.
Від проповідей малолітнього фаната Chambaly толку нуль. Шкоди більше.
Тим більше він перший і почав. Що схоже на провокатора.
Я б виправив помилку, пані Дрейк.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Вообще-то задаю вопрос. Не пугаю, честно не понимаю.

Знаешь, тут у нас всяких "честных" полфорума бъётся в конвульсиях неминуемой гибели. Аскольд глянет твой айпишник и пристрелит, по необходимости.  Задрали своим ФСБшным нытьём...

Глянув, ще побачив з чиїм збігається, і про всяк випадок таки забанив.

Дарта я тоже офнула. Уши завяли
Не знаю, що він там написав, але шкода, що його на цілий тиждень не читатимемо. Він цікаво пише.

+ 1000
Я не зрозуміла за що його забанили? Якщо за сварку, то не він її почав. Якщо за те, що написав правду (просто в мене є людина в СБУ і я можу підтвердити багато фактів, хоч і ця людина ніколи й не казала напряму), яку не хочеться чути, то це неправильно. Хто володіє інформацієй, той володіє світом. Вам хотілось почути щось приємне, коли цього немає? Мені - ні. Я просто хочу знати об*єктивку, якоюб гіркою вона не була.

Пи.Си. А де тут можна подивитись забанених та їх строк?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Панове,все досить просто. Путін хотів би відкусити ще шматок України,взагалі всю Україну і ще Молдову,але є певні  фактори які його стримують. І це навіть не санкції Заходу і ймовірна стагнація економіки,єдине чого боїться Путін це масових жертв. Тисячні жертви з обох боків є для нього неприйнятними. Бо якщо слов"янська кров проллється рікою то люди по обох сторонах кордону запитають самі у себе "а що ж це коїться?" Чому пішов брат на брата? І хто в тому винен. А як прийде усвідомлення хто саме винен то армія може розвернутись у зворотному напрямі і тоді вже Путіна нічого не спасе, навіть спроба сховатись в Північній Кореї. Отже ,якщо українці будуть готовими по-справжньому обороняти країну вторгнення  не буде,але якщо Путін зрозуміє ,що за тиждень боїв з малою кров"ю він захопить весь південний схід то вторгнення буде. Значить це залежить від нас.

Благоглупости