Автор Тема: Вагаюсь , за кого голосувати в першому турі , за Яроша чи за Тягнибока?  (Прочитано 5895 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Тягнибок зараз сидить у засаді . А Ярош навпаки ,ЄДИНИЙ з кандидатів , ХТО веде ЗБРОЙНУ  боротьбу з колорадами. Але у Тягнибока партія , яка має значно більший потенціал в державному управлінні , бо у яроша . реально , просто бойовики . Тягнибок високий , хуйло  поруч з ним як гномик буде виглядати. Та і Обама зверху не зможе дивитись . Зате у Яроша морда крута . хуйло в поруч  з ним як школяр - пятикласник  виглядатиме . Звичайно , кличко був би відповідний през , з його зростом ,  але він не балотується . Що до інших кандидатів  - Порошенка до уваги не беру - це ліпший корєш зрадника Юща .  .та і судячи по рейтингам він і так у другий тур попадає. Юлька - воровка , але схоже теж там буде . В другому турі буде трудно між ними вибирати. Взагалі , оскільки ВЖЕ ВІДОМО , хто по-любому виходить в другий тур , в першому можна голосувати за кого хочеш. Я ще такого не памятаю - весь час ми на Заході голосували не за того . за кого хотіли . а за того . хто має найбільші шанси пройти в другий тур. А зараз можна собі позволити проголосувати навіть за Яроша .

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Не парься. Выборов не будед

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
трохи опиздав выбора уже нет похоже..



Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
голосуй за юльку, в неї вже є досвід стояння поруч з ху..лом

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Пропаганда на виборах вкотре тулить обивателю фуфло під назвою "з двох куп гімна наше - найкраще!"
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
голосуй за юльку, в неї вже є досвід стояння поруч з ху..лом

Ліпше ти голосуй за пороха , у нього більший досвід відсмоктування в ригів .

ПС :Vedy_sebe:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А Ярош навпаки ,ЄДИНИЙ з кандидатів , ХТО веде ЗБРОЙНУ  боротьбу з колорадами.

 Где? На Майдане?  :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
А Ярош навпаки ,ЄДИНИЙ з кандидатів , ХТО веде ЗБРОЙНУ  боротьбу з колорадами.

 Где? На Майдане?  :smilie11:

я на 100% впевнений , що на тих двох джипах . що їх сепаратори  під словянськом розстріляли 19 квітня . їхали бійці Правого Сектору . І попали в засаду так само . як попали в засаду альфівці .

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
А Ярош навпаки ,ЄДИНИЙ з кандидатів , ХТО веде ЗБРОЙНУ  боротьбу з колорадами.

 Где? На Майдане?  :smilie11:

я на 100% впевнений , що на тих двох джипах . що їх сепаратори  під словянськом розстріляли 19 квітня . їхали бійці Правого Сектору . І попали в засаду так само . як попали в засаду альфівці .


Не-не, там не правый сектор ехал, а настоящие недобитые немецкие фашисты, которым удалось дожить  в Аргентине ещё со времен войны, а руководил всем лично гитлер с шелленбергом.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А Ярош навпаки ,ЄДИНИЙ з кандидатів , ХТО веде ЗБРОЙНУ  боротьбу з колорадами.

 Где? На Майдане?  :smilie11:

я на 100% впевнений , що на тих двох джипах . що їх сепаратори  під словянськом розстріляли 19 квітня . їхали бійці Правого Сектору . І попали в засаду так само . як попали в засаду альфівці .


Не-не, там не правый сектор ехал, а настоящие недобитые немецкие фашисты, которым удалось дожить  в Аргентине ещё со времен войны, а руководил всем лично гитлер с шелленбергом.

  А "визитку Яроша " они где взяли? :smilie1:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
тягнибок злився на майдані і після майдана

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Ярош -ФСБ....буду за Тягныбока.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Ярош -ФСБ - так звичайно )))

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
посмотри что происходит..внимательно.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
так кацапчику я дивлюсь і на майдані дивився і тепер дивлюсь )) так що не потрібно тут банальними штампами кидатися ))

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Ярош -ФСБ....

це дійсно дуже важлива інформація, дякуємо

до речі ФСБ теж вдячна вам за довіру  :smiley16:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
народ! А вас не замахало плодити конспіративні теорії?
Невже так важко збагнути, що в режимі цейноту часу і в умовах постійно змінної обстановки лажають всі?
Що Майдан довший час був територією найгустішого скупчення шпіонів спецслужб пів світу?
Що всі вони намагались робити свої "впливи"? і що по-факту крива подій, яка нас вивела в нинішню ситуацію не могла бути наперед прорахованою ніким?

Ярош - не агент фсб. ПС - не структура,,. здатна до політичної діяльності (максимум - дрібний терор)
Тягнибок - не підстава йаника і "чєлавєкклюєва". Свобода - не бойовики (на час Майдану) а політична партія.
Сєня - не "кулявлоб"! Він досить грамотний економіст і "менеджер"
турчінов - не зрадник. Він просто особа не на свому місці
Юля - не "злий геній" нинішнього дня і не агєнт путєна. Вона клімактерична цьотка з завищеними амбіціями, котра відстала на 2 роки від реального життя
Порох - не політик і не "спасіння України". Він просто толковий бізнесюк. котрий чітко тримав ніс по вітру з всіма режимами в цій державі
І т.д. і т.п.
І головне - кожен з цих та багатьох інших персонажів веде СВОЮ ОСОБИСТУ гру! Хтось краще, хтось - гірше... Але в загальній какофонії ФАЛЬШИВЛЯТЬ ВСІ! Включно з обамою і путєном...
Тому найдурнішим нині буде робити з когось ікону, а з іншого - ворога суспільства
Не творіть зайвих міфів!
бритва Оккама Вам в руки! )))
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

ага! Тягнибок майже як баба яга тіко кручє!  :gigi:

не замахало ше домайданні "вводні" тиражувати?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
народ! А вас не замахало плодити конспіративні теорії?
Теория всемирного заговора – излюбленная тема домохозяек и диванной сотни. Для этой категории населения полное отсутствие практического жизненного опыта восполняется усиленным сурагатным воображением – что абсолютно нормально (обычная психиатрия).

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
посмотри что происходит..внимательно.

До Майдану теж саме говорили про Тягнибока  :smilie1: А ще що Свобода фінансується коломойським.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

ага! Тягнибок майже як баба яга тіко кручє!  :gigi:

не замахало ше домайданні "вводні" тиражувати?


Цитаты из открытых источников:

Ми не проти вступу України до НАТО та ЄС, але спочатку треба стати самим сильною державою та повернути Україні ядерний статус», – говорить заступник голови «Свободи» Андрій Мохник.

«Свобода» не будет голосовать за антидискриминационный законопроект, так как толерантное отношение к ЛГБТ, по мнению националистов, разрушает украинскую самобытность. Об этом сегодня заявил депутат от «Свободы» Игорь Швайка.

«Мы не выступаем против добычи сланцевого газа вообще, но у нас есть опыт изучения этого вопроса в Западной Украине, и нам известно, что технология гидроразрыва, применяемая при добыче, может нести угрозу землетрясений и загрязнения грунтовых вод, — говорит нардеп Игорь Мирошниченко. — Потому мы хотим гарантий того, что не будет экологической катастрофы. Кроме того, нужно понять, какой экономический эффект даст это Украине. И для получения ответов на эти вопросы мы требуем провести общественные слушания».

"Ми її як таку не підтримуємо, ми є проти парламентсько-президентської форми правління в державі, оскільки за нашим варіантом конституції Свободи ми виступаємо за президентську форму правління", - сказав Тягнибок.


Может, кто-то видит что-то в этом что-то другое, а для меня здесь черным по белому написано, что ВОС против как можно более быстрого вступления в НАТО, добычи сланцевого газа и парламентско-президентской республики. Если ещё учесть регулярную поставку необходимого контента для рашистских СМИ (начиная ещё с дискредитации Ющенко в 2004), то у здравомыслящего человека сомнения вряд ли должны оставаться. Хорошо, что народ это уже понимает, и ВОС очень скоро будет на своём достойном месте на свалке.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

ага! Тягнибок майже як баба яга тіко кручє!  :gigi:

не замахало ше домайданні "вводні" тиражувати?


Цитаты из открытых источников:

Ми не проти вступу України до НАТО та ЄС, але спочатку треба стати самим сильною державою та повернути Україні ядерний статус», – говорить заступник голови «Свободи» Андрій Мохник.

«Свобода» не будет голосовать за антидискриминационный законопроект, так как толерантное отношение к ЛГБТ, по мнению националистов, разрушает украинскую самобытность. Об этом сегодня заявил депутат от «Свободы» Игорь Швайка.

«Мы не выступаем против добычи сланцевого газа вообще, но у нас есть опыт изучения этого вопроса в Западной Украине, и нам известно, что технология гидроразрыва, применяемая при добыче, может нести угрозу землетрясений и загрязнения грунтовых вод, — говорит нардеп Игорь Мирошниченко. — Потому мы хотим гарантий того, что не будет экологической катастрофы. Кроме того, нужно понять, какой экономический эффект даст это Украине. И для получения ответов на эти вопросы мы требуем провести общественные слушания».

"Ми її як таку не підтримуємо, ми є проти парламентсько-президентської форми правління в державі, оскільки за нашим варіантом конституції Свободи ми виступаємо за президентську форму правління", - сказав Тягнибок.


Может, кто-то видит что-то в этом что-то другое, а для меня здесь черным по белому написано, что ВОС против как можно более быстрого вступления в НАТО, добычи сланцевого газа и парламентско-президентской республики. Если ещё учесть регулярную поставку необходимого контента для рашистских СМИ (начиная ещё с дискредитации Ющенко в 2004), то у здравомыслящего человека сомнения вряд ли должны оставаться. Хорошо, что народ это уже понимает, и ВОС очень скоро будет на своём достойном месте на свалке.

 :lol:
прочитай ще раз наведені цитати! Вдумливо прочитай! Можливо - декілька разів... Вірю, що дійдеш своїм розумом - всі твої домисли є всього лиш ДОМИСЛАМИ
Хоча...можеш перебувати й надалі в полоні власних ілюзій... Так легше живеться  :gigi:
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Про что домыслы? Про то, что в НАТО не нужно срочно? Про толерантное отношение к ЛГБТ?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

ага! Тягнибок майже як баба яга тіко кручє!  :gigi:

не замахало ше домайданні "вводні" тиражувати?

видно що пан добре розуміється на вводних :smilie1:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Про что домыслы? Про то, что в НАТО не нужно срочно? Про толерантное отношение к ЛГБТ?

я не буду переконувати тебе що біле є білим а чорне - чорним...
в наведених цитатах є інакші тези ніж у твоїх висновках
воля твоя - робити висновки котрі влаштовують саме тебе
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Тягнибок против НАТО, сланцевого газа, парламентско-президентской республики и всего остального, что не любит кгб. А агент фсб, оказывается, не он, а Ярош. Ну-ну.

ага! Тягнибок майже як баба яга тіко кручє!  :gigi:

не замахало ше домайданні "вводні" тиражувати?

видно що пан добре розуміється на вводних :smilie1:

за 25 років в активномуу політичному житті в тій чи іншій формі я брав участь у всіх загальнонаціональних виборах. Крім того - в низці локальних кампаній. Я добре знаю що таке "вводні", для чого і хто їх продукує
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Про что домыслы? Про то, что в НАТО не нужно срочно? Про толерантное отношение к ЛГБТ?

я не буду переконувати тебе що біле є білим а чорне - чорним...
в наведених цитатах є інакші тези ніж у твоїх висновках
воля твоя - робити висновки котрі влаштовують саме тебе

Меня не нужно убеждать. Я задал вполне конкретные вопросы. Другие тезисы я вижу тоже, но я говорю не о них, а о вполне конкретных вещах. Свобода против толерантного отношения к ЛГБТ, против скорейшего вступления в НАТО.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Европейские друзья Путина: Кремль ставит на ультраправых

Отношения Кремля со странами Евросоюза продолжают ухудшаться: российские руководители все чаще используют антизападную риторику, в столицах ЕС все громче критикуют нарушения прав человека в России. Однако, как отмечает обозреватель и публицист Елена Серветтаз, союзники в Европе у Кремля все же есть – это набирающие силу ультраправые националистические партии. :Prapor2:

Россию, по мнению Марин Ле Пен, «демонизируют» незаслуженно. Лидер «Нацфронта» подчеркивает, что кампания против российской власти ведется на уровне руководства Евросоюза и с подачи США

« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 03:06:09 03:06 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Про что домыслы? Про то, что в НАТО не нужно срочно? Про толерантное отношение к ЛГБТ?

я не буду переконувати тебе що біле є білим а чорне - чорним...
в наведених цитатах є інакші тези ніж у твоїх висновках
воля твоя - робити висновки котрі влаштовують саме тебе

як мінімум - пересмикування, як максимум - свідоме спотворення фактів

1.проти ПРОПАГАНДИ лгбт! В приватному житті хай роблять з собою що хочуть
2. Не проти НАТО, а ЗА Україну. Якщо б НАТО вже приймало Україну в Альянс то Свобода була б тільки за. Але в момент коли нам дають "от ворот паварот" то сподіватися можна виключно на власні сили. Тому - ЗА СИЛЬНУ АРМІЮ

решта твоїх "висновків" мають дуже побібну структуру...

більше розжовувати тобі прописні істини не буду!
Меня не нужно убеждать. Я задал вполне конкретные вопросы. Другие тезисы я вижу тоже, но я говорю не о них, а о вполне конкретных вещах. Свобода против толерантного отношения к ЛГБТ, против скорейшего вступления в НАТО.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!