Автор Тема: По дорозі до сузір"я Оріона ...  (Прочитано 10332 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #90 : Березня 02, 2021, 02:42:21 02:42 »
До речі, друга серія серіалу "Мужичйо майо"  :fp2

Маємо доволі чарівну фізично особу (I wish I could say the same about her personality, but we digress), яка показує свою фотку у міні-платті на високих підборах з гарними ногами (а якщо ноги гарні, я перша це скажу - бо я люблю ноги  :smilie5:).

Через деякий час ця ж особа показує фотку страшненьких на вигляд ніг і каже, що хоче зробити такі ж.

Їй мужичйо майо каже - ти шо, не роби таке, це страшно і негарно. А вона - ніт.

ПРАВИЛЬНА ВІДПОВІДЬ - ти що, не роби, твої ноги набагато кращі!

Блін, нема слів - одні емоції  :weep: Всьому вас вчити  :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #91 : Березня 02, 2021, 02:43:36 02:43 »
О, бачу, любитель чеського пива читає тему  :smilie7:

Хахаха - you are welcome  :smiley25:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #92 : Березня 02, 2021, 03:11:34 03:11 »
О, бачу, мєдведка теж читає  :fp2 Господи, в Європушці глупа ніч - спати давно пора. Зранку прочитаєте, фанати   :take_example:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #93 : Березня 02, 2021, 03:13:38 03:13 »
О, бачу, любитель чеського пива читає тему  :smilie7:

Хахаха - you are welcome  :smiley25:


це хто? :smilie10:


Хехе, I don't even know where to begin  :smilie10: Тому потезово:

1) Мальчік ти наш 50-літній (Володя теж, нє?), по-перше, Вікуся мені не звітує. Приїдь у Калгарі, подивися у її великі карі очі і спитай - тьотя Віка, what the f**k is going on with the trials??

По-друге, такі речі рідко коли закінчуються у судах. Як правило, спочатку пишеться cease and desist letter. Я не знаю, чи вже летить такий лист сірим лебедем у туманний Альбіон. Чи може, зацікавлені персони пожаліли нещасну жінку та малих діточок цієї особі, бо вони не винні, що їх годувальник - an immature little t**t  :smilie2:.

2) Якщо ти про the infamous photo of the delightful Vikusya бегемота в снігу, то колір курточки не червоний, а помаранчевий. Чи ти кольори не розрізняєш? І нащо тобі була та фотка, випрошувати її по приватах? Атвєчать, в глаза сматрєть. Мені, наприклад, не цікаво, хто як виглядає.

3) З Піпедою ти пальцем в одне місце, знавець ти наш, як колись проколовся з IBM Maximo. Абсолютно не має ніякого відношення до контексту обговорення.

4) Ну і before I forget, a friendly музичний reminder, куди тобі пройти - у твоєму випадку destination IS KNOWN  :smilie5: Там, де anally disturbed persons "ноги роблять" - сидіти та прославляти з висолопленими язиками.

Потворні бегемоти - то не ваш рівень.

  [/youtube]

сраки гарні, майже як '"жопки"© хєра-фартера
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #94 : Березня 02, 2021, 03:15:57 03:15 »

це хто? :smilie10:


Плзень.

сраки гарні, майже як '"жопки"© хєра-фартера

Не с**ки, а попочки. Ноги теж нічо, і не тільки. Так що давай, як каже дівчинка фіма, ну ти зрозумів. Тут тільки бегемоти.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #95 : Березня 02, 2021, 03:17:40 03:17 »
Плзень.

 

а він шо тут зареєстрований? :smilie10:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #96 : Березня 02, 2021, 03:19:08 03:19 »
а він шо тут зареєстрований? :smilie10:

Очевидно. Тільки що був тут, уважно читав мої рекомендації.

А ти що, не врубився, що це я про його дебільний коментар по очах Найтлі писала?

Чи на себе вчергове приміряв?  :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #97 : Березня 02, 2021, 03:23:13 03:23 »
Мєдвєдка, мені фізично боляче бачити твій нік на форумі у цей час. Тобі пора спати, відпочивати, берегти фігуру, так сказать. Завтра сзрання робочий день.

Баюшки-баю уже.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #98 : Березня 02, 2021, 03:24:32 03:24 »
Очевидно. Тільки що був тут, уважно читав мої рекомендації.

А ти що, не врубився, що це я про його дебільний коментар по очах Найтлі писала?

Чи на себе вчергове приміряв?  :fp2


я не вживаю алкоголь вже півтора роки, тьотя Віка,  тому й нічого приміряти


Мєдвєдка, мені фізично боляче бачити твій нік на форумі у цей час. Тобі пора спати, відпочивати, берегти фігуру, так сказать. Завтра сзрання робочий день.

Баюшки-баю уже.


маю два дні вихідних, тьотя Віка,  та й з фігурой всьо харашо.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #99 : Березня 02, 2021, 03:26:04 03:26 »

я не вживаю алкоголь вже півтора роки, тьотя Віка,  тому й нічого приміряти

До чого тут алкоголь і мені все одно, що там хтось вживає. До речі, помірне вживання алкоголю корисне, особливо для чоловіків. Для жінок - абсолютно навпаки.

А ви обоє з Чехії.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #100 : Березня 02, 2021, 03:32:37 03:32 »

маю два дні вихідних, тьотя Віка,  та й з фігурой всьо харашо.

Ось я і переживаю, щоб з твоєю фігурою нічого не сталося. Недосипання, знаєте лі. Це ж уже не вперше, чи не так?

Витрачати вихідні на потворних бегемотів - самнітєльноє удовольствіє, if you ask me.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #101 : Березня 02, 2021, 03:38:15 03:38 »
Ось я і переживаю, щоб з твоєю фігурою нічого не сталося. Недосипання, знаєте лі. Це ж уже не вперше, чи не так?

Витрачати вихідні на потворних бегемотів - самнітєльноє удовольствіє, if you ask me.

в Чехії повний локдаун до 28 березня, відходити від дому - не далі 500 м з собакою.
А шо у вас з хвігурой, тьотя Віка?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #102 : Березня 02, 2021, 03:45:56 03:45 »
в Чехії повний локдаун до 28 березня, відходити від дому - не далі 500 м з собакою.

Я не про це. Треба проводити час із better quality persons, а не з потворними бегемотами.

А шо у вас з хвігурой, тьотя Віка?

Якщо ти про delightful Vikusya, то вона ... кхм ... is rather delightful.

А я, за вашими ж параметрами, потворний калгарійський бегемот. Але це за вашими. Бо я вважаю себе красивішою, розумнішою і успішнішою ТМ, ніж коє-кто. Відверто кажучи, я вважаю себе too good for the 90 percent of the male population out there.

Так, знаю, що це нескромно. Але так говорить моє велике ЕГО.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #103 : Березня 02, 2021, 03:49:40 03:49 »
До речі, а за місто можна виїздити? адже ти любиш бігати.

Як спортсменам можна вижити в таких умовах, якщо вони звикли займатись спортом регулярно? Хіба що в будинку є спортзал.

Коли я у свій час рентувала апартаменти, то у бейсменті мого багатоповерхового будинку був тренажерний зал, сауна і навіть джакузі.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #104 : Березня 02, 2021, 04:04:28 04:04 »
До речі, а за місто можна виїздити? адже ти любиш бігати.

Як спортсменам можна вижити в таких умовах, якщо вони звикли займатись спортом регулярно? Хіба що в будинку є спортзал.

Коли я у свій час рентувала апартаменти, то у бейсменті мого багатоповерхового будинку був тренажерний зал, сауна і навіть джакузі.

нам так нє жіть(с) як кажуть в ландонах, тьотя Віка, виїздити можна якщо маєш аусвайс що працюєш в іншому місті, ну  чи тьоща там в іншому місті рожає внєзапно чи богу душу віддає. Я  вже 2 роки працюю з дому.
А так, - гори поряд, бігай хоч до всирачки.
То шо з хвігурою?  Записались в сєкцію хвігурного катанія?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #105 : Березня 02, 2021, 04:13:23 04:13 »
нам так нє жіть(с) як кажуть в ландонах, тьотя Віка, виїздити можна якщо маєш аусвайс що працюєш в іншому місті, ну  чи тьоща там в іншому місті рожає внєзапно чи богу душу віддає. Я  вже 2 роки працюю з дому.
А так, - гори поряд, бігай хоч до всирачки.
То шо з хвігурою?  Записались в сєкцію хвігурного катанія?

Я ж не самовбивця. Але почала режим partial fasting. Наприклад, не їм між 8 годинами вечора і 12 дня. Колись я займалась 24-годинним голодуванням, але це важко. Пила дистильовану воду і в мене боліла голова. З цим режимом, на якому я зараз, набагато легше і їсти не хочеться. Зранку попив чайку і спокійно до 12 собі працюєш. Ще займаюсь на тренажері, але дуже лінива. Що є, то є.

Якщо відверто, я у всьому звинувачую шлюб :fp2. Дивлюсь на свої фотки по приїзду в Канаду- так, це нескромно, але ну модель, блін, інших слів не підбереш  :fp2 Я взагалі до шлюбу ніколи не була в Макдональдсі. Машини у мене не було, тому ходила пішкарусом кілометрами. З"явився бф і потім чоловік - почали возити. А потім тортики, плюшечки, макдо і природня лінь.

От і маємо те, що маємо.




Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #106 : Березня 02, 2021, 04:17:13 04:17 »
 Бля, космонавтка таки перебрала з пігулками по "виходу з тіла" і вийшла на завжди в космос. Думаю,чого на фупі не появляється, а вонно тут "бороздить по галактиці" в стані повної дебілізації після просеру трьохмісячного.
 чудо,іди  панегірики додіку клепай після його спроб знову одурманити клаповухих МАГАїстів,яких він кинув  на амбразуру і по тюрмах,як тільки смаженим запахло.
 Ддеякі знову готові "віддати життя своє" за нього,бо у інфузорій памяті нема (ти жебро до таких не відносишся-за серлива душа).

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #107 : Березня 02, 2021, 04:24:30 04:24 »
Бля, космонавтка таки перебрала з пігулками по "виходу з тіла" і вийшла на завжди в космос. Думаю,чого на фупі не появляється, а вонно тут "бороздить по галактиці" в стані повної дебілізації після просеру трьохмісячного.
 чудо,іди  панегірики додіку клепай після його спроб знову одурманити клаповухих МАГАїстів,яких він кинув  на амбразуру і по тюрмах,як тільки смаженим запахло.
 Ддеякі знову готові "віддати життя своє" за нього,бо у інфузорій памяті нема (ти жебро до таких не відносишся-за серлива душа).

Ти все пропустив. Я пішла зовсім не з тих причин (хоча вже давно планувала), а фактично пожертвувавши собою заради миру на землі у гілці, кому за 45  :smilie5:

Та і тут не думаю, що надовго. Так що не переживай  :smilie3:

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 131
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #108 : Березня 02, 2021, 04:28:50 04:28 »
Innana, йомайо, сколько лет, сколько зим....
ты теперь СУП закапываешь в свой словесный фонтан))
Извини, что сразу не признала в СУПовском гриме) не было ни малейшего желания сопоставлять ники тут и там. а тут "навмання"  открыла страницу, и, бац - альфа, жертва, чужие ноги, простыни текста)





Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #109 : Березня 02, 2021, 04:29:45 04:29 »
Чомусь привидилась картина: мєдвєд у крижаних штанях пиздує пішки через все місто на Воскресенку(чи де він там жив), дивиться у космос , де сидить Валюха, і рече до неї безмістовні промови, називаючи чомусь цьоцею Вікою :smilie5:
Дуже крутий сімейний андеграунд з сексульним підтекстом. :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #110 : Березня 02, 2021, 04:31:44 04:31 »
Innana, йомайо, сколько лет, сколько зим....
ты теперь СУП закапываешь в свой словесный фонтан))
Извини, что сразу не признала в СУПовском гриме) не было ни малейшего желания сопоставлять ники тут и там. а тут "навмання"  открыла страницу, и, бац - альфа, жертва, чужие ноги, простыни текста)

Ну welcome to the club, my ass! як у вас там кажуть.

Може, нарешті поясните, за що назвали мене озабочєнною альфа-самкою?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #111 : Березня 02, 2021, 04:33:38 04:33 »
тьоть Віка, partial fasting  це як і partial fisting чи partial penetration.
Арихметика проста :  расход-пріход > 0
Вся остальна ліріка - для пожирателів 7 голубців +3 Опілля опівночі
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #112 : Березня 02, 2021, 04:34:50 04:34 »
Чомусь привидилась картина: мєдвєд у крижаних штанях пиздує пішки через все місто на Воскресенку(чи де він там жив), дивиться у космос , де сидить Валюха, і рече до неї безмістовні промови, називаючи чомусь цьоцею Вікою :smilie5:
Дуже крутий сімейний андеграунд з сексульним підтекстом. :smilie5:

Та тут і так уже давно велика сім"я (щоб не сказати шведська). Он я за медведку переживаю, щоб виспався. А він - щоб я лишні кіло збула. Колективно переживаєм за Кота. За те, щоб жіночкам в темі кому за 45 мужичйо компліменти правильно казало.

Так і живемо. Від бану до бану. Від  наїзду до наїзду. Від неліцензованого заходу в лінкедін до заходу. І т.п.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #113 : Березня 02, 2021, 04:36:48 04:36 »
тьоть Віка, partial fasting  це як і partial fisting чи partial penetration.
Арихметика проста :  расход-пріход > 0
Вся остальна ліріка - для пожирателів 7 голубців +3 Опілля опівночі

Ніт. В чомусь це правильно щодо меншого вікна для споживання калорій. Але науково доказано, що цей режим позитивно впливає на гормональні нюанси, обробку організмом глюкози і т.п. Цікаво, що для жінок навіть менший інтервал голодування теж ефективний.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #114 : Березня 02, 2021, 04:39:21 04:39 »
Ти все пропустив. Я пішла зовсім не з тих причин (хоча вже давно планувала), а фактично пожертвувавши собою заради миру на землі у гілці, кому за 45  :smilie5:

Та і тут не думаю, що надовго. Так що не переживай  :smilie3:
я і переживання за тебе :weep:. ну ти даєш,видно три місяці краху дають себе знати інанно. Ну і щоденне почуття програшу теж не останнє,що приходить тобі на думку. А до літа далеко,зима  у всій красі- тільки і сидіти та рости в шир. :smilie1: ...... Ваших у нас як корова язиком злизала-у мене в будинку вже з рік не показуються-там у вас трюдо карантин поставив чи ви так оголодали,що грошей нема для залишення у наших кишенях :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #115 : Березня 02, 2021, 04:41:49 04:41 »
я і переживання за тебе :weep:. ну ти даєш,видно три місяці краху дають себе знати інанно. Ну і щоденне почуття програшу теж не останнє,що приходить тобі на думку. А до літа далеко,зима  у всій красі- тільки і сидіти та рости в шир. :smilie1: ...... Ваших у нас як корова язиком злизала-у мене в будинку вже з рік не показуються-там у вас трюдо карантин поставив чи ви так оголодали,що грошей нема для залишення у наших кишенях :smilie7:

ЛОЛ! Трамп покрив всіх, як бик -  баблєцо-то в нього, а не в ГОП. Респи як такі are done. Нікушка Хейлі покакала йому, а тепер плазує, але її шанси - нуль.

Того то вас так ковбасить  :smilie3:

Поїхала у справах. А ще поїсти треба встигнути перед 8 годинами. Па-па!

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #116 : Березня 02, 2021, 04:43:45 04:43 »
Innana, йомайо, сколько лет, сколько зим....
ты теперь СУП закапываешь в свой словесный фонтан))
Извини, что сразу не признала в СУПовском гриме) не было ни малейшего желания сопоставлять ники тут и там. а тут "навмання"  открыла страницу, и, бац - альфа, жертва, чужие ноги, простыни текста)
Вона вернулася  в костюмі космонавтки(інанно,де шмоття на іконці? продала ,щоб додіку на фонд відциганити пару пезо?) :smilie5: і ще "кращою"репутацією-буде тепер тут вишивати. Аплодисменти нашому" виходу з тіла від пігулок". :super:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #117 : Березня 02, 2021, 04:45:34 04:45 »
ЛОЛ! Трамп покрив всіх, як бик -  баблєцо-то в нього, а не в ГОП. Респи як такі are done. Нікушка Хейлі покакала йому, а тепер плазує, але її шанси - нуль.

Того то вас так ковбасить  :smilie3:

Поїхала у справах. А ще поїсти треба встигнути перед 8 годинами. Па-па!
:weep: з таким "ПОКРИТТЯМ" він ЛУЗЕР....як і ти.не забувай то всі чотири рочки "перемог". :super:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #118 : Березня 02, 2021, 05:15:40 05:15 »
Нахуя я так рано встав :fp2 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #119 : Березня 02, 2021, 05:54:03 05:54 »
Нахуя я так рано встав :fp2 :weep:

 ... something in the air tonight (Oh Lord) (C)

Щось погодне. Мене теж зірвало ще в 4 ранку сьогодні.

Плюс повний місяць.