Автор Тема: упячка давай давсиданье  (Прочитано 19815 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #210 : Червня 24, 2021, 04:57:20 16:57 »
а возьмем Бигуса
Уки Бигус это журналист? :fp2

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #211 : Червня 24, 2021, 04:58:23 16:58 »
а не находишь ли что прикрываяс Гонгалзе реноме этих продажных шлюшек еще более ничтожное?

Так а я що за них сперечаюсь? Навпаки я сказав що вони спаскудили починання Гонгадзе...... Замість того щоб розслідувати та витягати на поверхню оборудки олігархів та їхнього Януковича мудаки докопались до телефона верту  :fp2

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #212 : Червня 24, 2021, 05:01:36 17:01 »
І Лєщєнко. І Шеремет. І Бігус. І цей....згадаю..скажу. О! Гнап.

І таких з півтори десятки. З рахунками в "Сбербанке России".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #213 : Червня 24, 2021, 05:03:02 17:03 »
Коротше...ну нафіг.

Чмокі-чмокі...обговорюйте.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #214 : Червня 24, 2021, 06:03:46 18:03 »
Ти можеш, як хочеш до мене ставитись - твоє право..... просто винити журналістів у слабкості держави - це не зовсім розумно.......
На мою думку, основною проблемою України є не стільки корупція, скільки її економічна слабкість...... Корупція - то лише один з факторів, який тримає Україну у стані стагнації вже 30 років.........
А де Гео писав про вину журналістів?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #215 : Червня 24, 2021, 06:13:24 18:13 »
А де Гео писав про вину журналістів?

Я саме так сприйняв цю серію.......

Гонгадзе = Лєщєнко. Ви думаєте, Гонгадзе валив Кучму?

Ха!  :lol:

Притулини коханці ВАЛИЛИ ДЕРЖАВНИЙ УСТРІЙ УКРАЇНИ, яким би *уйовим він не був!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #216 : Червня 24, 2021, 06:16:36 18:16 »
Ти можеш, як хочеш до мене ставитись - твоє право..... просто винити журналістів у слабкості держави - це не зовсім розумно.......
На мою думку, основною проблемою України є не стільки корупція, скільки її економічна слабкість...... Корупція - то лише один з факторів, який тримає Україну у стані стагнації вже 30 років.........


1. Економічна слабкість країни є результатом корупції та системною присутністю кацапських грошей та агентури у всіх головних економічних процесах і державних структурах.

2. Медія України (а це саме і є ті, кого ти звеш журналістами) є головною внутрішньою загрозою від 1991 року починаючи. Насамперед тому, що вони системно і послідовно прцаюють проти національної безпеки та національних інтересів України. Медія - це московська агентура та прислуга анти-українського олігархату. Сподіваюся, що ти не будеш вимагати від мене прикладів, бо це свідичитиме про твоє повне незнання політичних та соціо-културних реалій України.
« Останнє редагування: Червня 24, 2021, 06:21:51 18:21 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #217 : Червня 24, 2021, 06:21:36 18:21 »

1. Економічна слабкість країни є результатом корупції та системною присутністю кацапських грошей та агентури у всіх головних економічних процесах і дежавних структурах.

Я думаю кацапи підтримують та фінансують українських корупціонерів.......

2. Медія України (а це саме і є ті, кого ти звеш журналістами) є головною внутрішньою загрозою від 1991 року починаючи. Насамеперд тому, що вони системно і послідовно прцаюють проти національної безпеки та національних інтересів України. Медія - це московська агентура та прислуга анти-українського олігархату. Сподіваюся, що ти не будеш вимагати від мене прикладів, бо це свідичитиме про твоє повне незнання політичних та соціо-културних реалій України.

Я не вважаю теперішні Українські мідія журналістами........ Жодного цікавого серйозного журналістського розслідування не бачив з часів вбивства Георгія........

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #218 : Червня 24, 2021, 06:21:59 18:21 »
Всі вже забули 90-ті , коли українці на повному серйозі вважали пєдєрацію еталоном демократії і свободи слова на теренах постсовка :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #219 : Червня 24, 2021, 06:24:16 18:24 »
Я думаю кацапи підтримують та фінансують українських корупціонерів.......

Я не вважаю теперішні Українські мідія журналістами........ Жодного цікавого серйозного журналістського розслідування не бачив з часів вбивства Георгія........

То в чому Geo неправий?
Ти можеш вважати медія журналістами або ні, але медія в Україні - це головний внутрішній інструмент руйнування України як держави. Цей інструмент всі 30 років є в руках купки місцевих покидьків та кацапів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #220 : Червня 24, 2021, 06:28:12 18:28 »
То в чому Geo неправий?


В тому що він і розгромні репортажі Гонгадзе також включає сюди

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #221 : Червня 24, 2021, 06:52:20 18:52 »
Я думаю кацапи підтримують та фінансують українських корупціонерів.......

..
Якби ви замість слова "корупціонерів" вставили слово "журнашлюх", тоді б і зрозуміли б про що ми вам розповідаємо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #222 : Червня 24, 2021, 06:53:23 18:53 »
В тому що він і розгромні репортажі Гонгадзе також включає сюди
І у Притуліній "УП" купа розгромних репортажів і що?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #223 : Червня 24, 2021, 06:57:41 18:57 »
Якби ви замість слова "корупціонерів" вставили слово "журнашлюх", тоді б і зрозуміли б про що ми вам розповідаємо.

навряд всі мідія фінансуються/керуються з єдиного місця та організовано валять українську державність...... це просто нереально ....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #224 : Червня 24, 2021, 06:59:58 18:59 »
І у Притуліній "УП" купа розгромних репортажів і що?

я вже писав в цій гілці, шо Притула та ко спаскудили УП........ нема у неї нормальних серйозних журналістських розслідувань, як були у Гонгадзе...... І професійний рівень нижче плінтуса став......

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #225 : Червня 24, 2021, 07:11:59 19:11 »
навряд всі мідія фінансуються/керуються з єдиного місця та організовано валять українську державність...... це просто нереально ....
Не всі, не обов'язково напряму фінансувати і керувати, достатньо власника зацікавити.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #226 : Червня 24, 2021, 07:12:31 19:12 »
я вже писав в цій гілці, шо Притула та ко спаскудили УП........ нема у неї нормальних серйозних журналістських розслідувань, як були у Гонгадзе...... І професійний рівень нижче плінтуса став......

Ти все ще віриш в медія як джерело конкретної і незаангажованої інформації?  :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #227 : Червня 24, 2021, 07:16:00 19:16 »
Ти все ще віриш в медія як джерело конкретної і незаангажованої інформації?  :smilie10:

Я просто вірю в журналістські розслідування......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #228 : Червня 24, 2021, 07:17:04 19:17 »
уки не ипи мозги
а покажи честного журналиста
ну можно несколько военкоров вписать, за то что с передовой вешали и которые особо и не популярны
а так тыкни пальцем
именно сейчас

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #229 : Червня 24, 2021, 07:20:46 19:20 »
уки не ипи мозги
а покажи честного журналиста
ну можно несколько военкоров вписать, за то что с передовой вешали и которые особо и не популярны
а так тыкни пальцем
именно сейчас

це ти не їпи мозги...... Я чітко написав сторінку тому шо мене розчарувало як УП була спаскуджена після смерті Гонгадзе........
Потім пішла розмова про вину журналістики взагалі за слабкість держави.......
« Останнє редагування: Червня 24, 2021, 07:24:39 19:24 від Uki »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #230 : Червня 24, 2021, 08:16:31 20:16 »
Я думаю кацапи підтримують та фінансують українських корупціонерів.......

Корупціонери, це таке ... вони взагалі на самоокупності... якщо з бузінесу чи якісь там чинуші. Вони у всіх візьмуть, можеш перевірити навіть в себе в Штатах  :smilie5:

А ось журнашлюхи це зовсім інше. Вони навіть не собою торгують, а своїми дітьми.

Я не вважаю теперішні Українські мідія журналістами........ Жодного цікавого серйозного журналістського розслідування не бачив з часів вбивства Георгія........

Гонгадзе був зливним бачком. Сірожа Квартирний - це Гонгадзе наших днів  :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #231 : Червня 24, 2021, 08:26:44 20:26 »
Корупціонери, це таке ... вони взагалі на самоокупності... якщо з бузінесу чи якісь там чинуші. Вони у всіх візьмуть, можеш перевірити навіть в себе в Штатах  :smilie5:

Ну може не готівкою спонсорують, а інформацією, "дипломатичною" підтримкою, і тд.......

А ось журнашлюхи це зовсім інше. Вони навіть не собою торгують, а своїми дітьми.

Гонгадзе був зливним бачком. Сірожа Квартирний - це Гонгадзе наших днів  :smilie7:

Чиїм?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #232 : Червня 24, 2021, 09:49:54 21:49 »

Чиїм?

Був період - з Марчуком. Потім, скоріше за все - з Морозом, а через нього опосередковано і з кацапами (в плані отримання матеріалів).

Швидше за все, його просто використовували, але ми тут не про моральність, а про те, що з того всього вийшло в результаті   :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #233 : Червня 24, 2021, 09:58:26 21:58 »
Був період - з Марчуком. Потім, скоріше за все - з Морозом, а через нього опосередковано і з кацапами (в плані отримання матеріалів).

Швидше за все, його просто використовували, але ми тут не про моральність, а про те, що з того всього вийшло в результаті   :smilie7:

За такою логікою всі серйозні журналісти "зливні бачки"...... любе розслідування базуяться на якихось зливах......

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #234 : Червня 24, 2021, 10:02:45 22:02 »
За такою логікою всі серйозні журналісти "зливні бачки"...... любе розслідування базуяться на якихось зливах......
Є різниця, коли ти використовуєш і коли тебе використовують.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #235 : Червня 24, 2021, 10:07:39 22:07 »
За такою логікою всі серйозні журналісти "зливні бачки"...... любе розслідування базуяться на якихось зливах......


Ніт. Журналісти (справжні журналісти) перевіряють ті зливи на достовірність. І можуть навіть рознести постачальника зливу, якщо бачать липу. В гіршому випадку нічого не публікуватимуть.

А квартирним сірожам це похер. Заказуху видали - оперативно її висрав на публіку - бігом в Сбєрбанк за срібняками. 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #236 : Червня 24, 2021, 10:11:44 22:11 »
Був період - з Марчуком. Потім, скоріше за все - з Морозом, а через нього опосередковано і з кацапами (в плані отримання матеріалів).

Швидше за все, його просто використовували, але ми тут не про моральність, а про те, що з того всього вийшло в результаті   :smilie7:

 :smiley24:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #237 : Червня 24, 2021, 10:15:17 22:15 »
Є різниця, коли ти використовуєш і коли тебе використовують.

Зазвичай сімбіоз...... Одному потрібно злити, іншому потрібен матеріал для розслідування.....

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #238 : Червня 24, 2021, 10:18:38 22:18 »
Зазвичай сімбіоз...... Одному потрібно злити, іншому потрібен матеріал для розслідування.....

Ніт. Журналісти (справжні журналісти) перевіряють ті зливи на достовірність. І можуть навіть рознести постачальника зливу, якщо бачать липу. В гіршому випадку нічого не публікуватимуть.

А квартирним сірожам це похер. Заказуху видали - оперативно її висрав на публіку - бігом в Сбєрбанк за срібняками. 
« Останнє редагування: Червня 24, 2021, 10:38:32 22:38 від Uki »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: упячка давай давсиданье
« Reply #239 : Червня 24, 2021, 10:38:42 22:38 »



Думаю, він перевіряв наскільки це було можливо...... А так звичайно ж ресурси у нього були обмежені для цього......  До Нюйорктаймз йому було ще далеко........
Але почав непогано....... Були всі шанси стати передовим виданням в Україні.......