Автор Тема: Криза  (Прочитано 1817 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #30 : Червня 11, 2021, 08:56:38 20:56 »
Бльо, два пердуни дрочать на совок   :fp2

Розкажіть ще про вкуснєйший в мірє савєцкій пломбір  :weep:

Відповідати на цю херню дійсно шкода часу, але вже хер з ним, потрачу пару хвилин.

А відповідь проста, як двері: Совок - це була звичайна теперішня Півн Корея. Абсолютно всіх відношеннях, хіба що з трохи м'якшим режимом в останні роки.

Зайнятість

Яка нахер у всіх робота ? З 'зарплатою' в 150 рублєй, за які ще хер що купиш ? Срані джинси коштували більше. Купити якийсь тєлєк чи золодильник - кілька місяців тієї 'зарплати'  було потрібно збирати всю до копієчки.

По населенню

Досить просто подивись на показник народжуваності в Україні при Совку - постійне падіння з 1960 року. А збільшення населення таки було - якраз за рахунок всілякої пиздоти з відставників, які в масі своїй перли сюди з цілого Совка - бо 'жрать било что і клімат тьоплий'  :moskali:

Через цю понаїхавшу кацапню і їх 'наслєдніков' ми, до речі, і знаходимось в теперішній сраці, бо голосує це бидло в масі своїй за всіляке савєцко-підкацапне лайно типу яників, тімашонок і прочіх зєлєнскіх.

Нормальні країни, які зразу відкинули цю совкову хуйню, вже давно вирішують проблеми іншого порядку. І не чути там ніякого пиздіжу про проєданіє вєлікого наслєдія Совдепії.

Так що Макакій з Іудушкою ідуть нахер  :smilie7:


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Криза
« Reply #31 : Червня 11, 2021, 09:03:10 21:03 »
Бльо, два пердуни дрочать на совок   :fp2

Розкажіть ще про вкуснєйший в мірє савєцкій пломбір  :weep:

Відповідати на цю херню дійсно шкода часу, але вже хер з ним, потрачу пару хвилин.

А відповідь проста, як двері: Совок - це була звичайна теперішня Півн Корея. Абсолютно всіх відношеннях, хіба що з трохи м'якшим режимом в останні роки.

Зайнятість

Яка нахер у всіх робота ? З 'зарплатою' в 150 рублєй, за які ще хер що купиш ? Срані джинси коштували більше. Купити якийсь тєлєк чи золодильник - кілька місяців тієї 'зарплати'  було потрібно збирати всю до копієчки.

По населенню

Досить просто подивись на показник народжуваності в Україні при Совку - постійне падіння з 1960 року. А збільшення населення таки було - якраз за рахунок всілякої пиздоти з відставників, які в масі своїй перли сюди з цілого Совка - бо 'жрать било что і клімат тьоплий'  :moskali:

Через цю понаїхавшу кацапню і їх 'наслєдніков' ми, до речі, і знаходимось в теперішній сраці, бо голосує це бидло в масі своїй за всіляке савєцко-підкацапне лайно типу яників, тімашонок і прочіх зєлєнскіх.

Нормальні країни, які зразу відкинули цю совкову хуйню, вже давно вирішують проблеми іншого порядку. І не чути там ніякого пиздіжу про проєданіє вєлікого наслєдія Совдепії.

Так що Макакій з Іудушкою ідуть нахер  :smilie7:

 :smiley24:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #32 : Червня 11, 2021, 09:11:25 21:11 »
Так що Макакій з Іудушкою ідуть нахер  :smilie7:

Про що б не писали ці два совка-єбанатія, вони завжди пишуть про себе любих.
Це віртуальні швондєри з паперовими коронами, від дивану до стелі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #33 : Червня 11, 2021, 09:45:09 21:45 »
... Отак почитаєш тут коментарі, таке враження, наче коментуаальники бачили Україну тільки в телевізорі і під час трансляції  Євромайдану.
Якщо такі розумні, то приїжджайте жити в Україну. І покажете на практиці як впровадити в життя те, про реальність чого писав Outlander.

Приїжджайте й живіть тут і дітей виховуйте, щоб вони жили тут, а не в якійсь підараситичній Польщі. І не булькотіть щось собі під ніс, що,мовляв, діти самі так схотіли. Україна -
 вона ж тут, а не де інде. Ви всі хочете з'їбать за кордон, слідом за дітьми, любити України звідти, а тутешніх мешканців презирливо називаючи совками. Живіть тут, власною присутності зміцнюйте й збільшуйте патріотичний сегмент населення.
І ще.
Коли Feral Cat_a звинувачують в совкізмі, то це вже ні в тин, ні в ворота. Він проживає в США вже пару десятиліть і мотивація його переїзду була не економічна, а світоглядна. Можна так сказати просто від відчаю й від розчарування.
На відміну від різних політичних пиздоболів, в котрих політологічні пізнання "не вельми", бо їх молодість і юність минула протираючи штани на польських базарах, торгуючи совковими електротоварами й горілкою "Столичная".
« Останнє редагування: Червня 11, 2021, 10:38:18 22:38 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #34 : Червня 11, 2021, 10:44:28 22:44 »
Жульок, давай ще нам щось розкажи про проєданіє вєлікого совєцкого наслєдія    :smilie7:

Бо по суті сказаного ти і так нічого розумного не зможеш з себе видавити. Як каже твій брат по відсутності розуму

Тобто відповіді нема.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #35 : Червня 11, 2021, 11:04:21 23:04 »
Не треба ніякого совка, тобто, не треба зациклюватися на якихось термінологічних кліше.
Але треба розуміти, що більшості людей хочеться якось нормально жити вдома, в своїй країні, і щоб і діти мали перспективи життя, а не животіння, і щоб дітям не було потреби по світах долю шукати.

Бо так рано чи пізно розбіжиться вся країна.
Соціальна складова в питаннях держуправління завжди займатиме своє належне місце.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #36 : Червня 11, 2021, 11:27:45 23:27 »
Не треба ніякого совка, тобто, не треба зациклюватися на якихось термінологічних кліше.
Але треба розуміти, що більшості людей хочеться якось нормально жити вдома, в своїй країні, і щоб і діти мали перспективи життя, а не животіння, і щоб дітям не було потреби по світах долю шукати.

Бо так рано чи пізно розбіжиться вся країна.
Соціальна складова в питаннях держуправління завжди займатиме своє належне місце.

Ну ти ж то залишишся. 

І коли будеш тут зовсім сам, то зможеш нарешті вибрати Жульку президентом   :love:

Вона залишить на якийсь час магазин Луї Віттона десь в Мілані і під'їде, щоби вступити на посаду  :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #37 : Червня 11, 2021, 11:29:37 23:29 »
Не треба ніякого совка, тобто, не треба зациклюватися на якихось термінологічних кліше.
Але треба розуміти, що більшості людей хочеться якось нормально жити вдома, в своїй країні, і щоб і діти мали перспективи життя, а не животіння, і щоб дітям не було потреби по світах долю шукати.

Бо так рано чи пізно розбіжиться вся країна.
Соціальна складова в питаннях держуправління завжди займатиме своє належне місце.

Мудрий наріт, який страждає через свої чесноти?  :weep:

Для початку підніми свою дупу з дивану та припини словоблуддя й псевдо моралізаторство, праведнику.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #38 : Червня 12, 2021, 06:59:52 06:59 »
Мудрий наріт, який страждає через свої чесноти?  :weep:

Для початку підніми свою дупу з дивану та припини словоблуддя й псевдо моралізаторство, праведнику.
Оця твоя репліка в стилі "Сам дурак!".

Мудрий наріт страждає не через свої чесноти, а через байдужість, заздрість, верхоглядство і егоїзм, які вже є майже основою ментальності українців.
Я такий само праведник як і ти, як і всі інші тут.
..............
Я ні до кого в душу не лізу, але здається мені, що перспективи твоєї життєдіяльності з Україною не пов'язані. Ти не українець, а ти вже готовий "Гражданин міра".


« Останнє редагування: Червня 12, 2021, 07:38:46 07:38 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #39 : Червня 12, 2021, 07:26:48 07:26 »
Ну ти ж то залишишся. 
І коли будеш тут зовсім сам, то зможеш нарешті вибрати Жульку президентом   :love:

Вона залишить на якийсь час магазин Луї Віттона десь в Мілані і під'їде, щоби вступити на посаду  :weep:
Я жарти теж люблю.
Але ти занадто зациклений на упередженому ставленні до окремих політиків. Чи ЮВТ, чи Трамп, не має значення.
Ти вже багато років дискутуєш на політичні теми, однак масштабне бачення перебігу політичних процесів і здатності прогнозування їх можливих наслідків, для твого розуму не осяжне.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10252
Re: Криза
« Reply #40 : Червня 12, 2021, 07:41:12 07:41 »
Я жарти теж люблю.
Але ти занадто зациклений на упередженому ставленні до окремих політиків. Чи ЮВТ, чи Трамп, не має значення.
Ти вже багато років дискутуєш на політичні теми, однак масштабне бачення перебігу політичних процесів і здатності прогнозування їх можливих наслідків, для твого розуму не осяжне.

для твого осяжне?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Криза
« Reply #41 : Червня 12, 2021, 08:14:28 08:14 »
Оця твоя репліка в стилі "Сам дурак!".

Мудрий наріт страждає не через свої чесноти, а через байдужість, заздрість, верхоглядство і егоїзм, які вже є майже основою ментальності українців.
Я такий само праведник як і ти, як і всі інші тут.
..............
Я ні до кого в душу не лізу, але здається мені, що перспективи твоєї життєдіяльності з Україною не пов'язані. Ти не українець, а ти вже готовий "Гражданин міра".

Ну так до кого тоді претензії і чого ти тоді постійно стогнеш?

Ти мене не українцем визначив, бо у тебе українець - це завжди комуноїдний скиглій.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #42 : Червня 12, 2021, 10:34:05 10:34 »
Якщо такі розумні, то приїжджайте жити в Україну. І покажете на практиці як впровадити в життя те, про реальність чого писав Outlander.
Якщо ти ще досі не зрозумів, практично усі з ким ти тут спілкуєшся (крім комуноїдо-совка Feral Cat, який тебе підтримав) і так живуть в Україні. І всі мої приклади саме з України. І це і є реальність. В Україні молодь після випуску з престижних ВНЗ, уже через рік-два легко отримує по 2-3 тисячі доларів зарплати не сильно напружуючись. І далеко не тільки Київ. І Львів, і Одеса, і Дніпро, і Харків давно по зарплатам наздогнали, а деякі навіть перегнали. Ще кілька десятків міст дуже близькі. Я знаю купу народу, які в 30-35 років без будь-яких протекцій стали директорами департаментів і управліннь комерційних банків чи представництв транснаціональних компаній, партнерами в юридичних чи аудиторських фірмах, засновниками мільйонних стартапів чи директорами софтверних фірм. Знаєш що їх відрізняє від тебе? Вони не є ментально скаліченими совком. Вони не вважають що держава їм щось винна, що вона мусить їм щось дати, щось забезпечити, кудись розподілити. Вони розуміють що їх успіх залежить лише від них самих.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Криза
« Reply #43 : Червня 12, 2021, 02:52:54 14:52 »
а если был свой бизнес то 50 это не возраст. даже лучше. можно инвестициями заняться. детьми что есть одно и тоже.

У одного з тих друзів якраз є свій бізнес, невеличкий, але такий що можна не ходити на роботу, навіть перевіряти там нічого, працює як часікі. Але каже - приїжджай пити водку, я кажу - та нащо бухати? А він каже - а нащо жити? Отаке. Я був вражений.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #44 : Червня 12, 2021, 03:35:58 15:35 »
Але каже - приїжджай пити водку
Це - одна з причин. Алкоголь - це мультиплікатор настрою. Тобто якщо тобі в даний конкретний момент добре, то алкоголь в розумних кількостях може зробити твій настрій ще краще, якщо ж тобі погано - то алкоголь зажене тебе ще глибше в депресію. Тому розумне правило - пити (і звісно не зловживаючи) можна лише тоді коли у тебе все в житті добре. Якщо в житті негаразди - пити алкоголь є категорично шкідливим з усіх точок зору.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20960
Re: Криза
« Reply #45 : Червня 12, 2021, 05:59:10 17:59 »
у меня депрессия исключительно изза кровных уз з 73тным украинским наридом
а так времени пиво попить и футбол посмотретьв хорошем месте нет
кризисы я думаю у людей ограниченных или чисто медицинского характера

p.s. совок тупейший строй с искревленной психикой и психологией людей, в принципе Украинв рещультат совкизации человеческого материала, а Польша пример нации которая не поддалась по многим причинам тлетворному влиянию Кремля

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #46 : Червня 12, 2021, 06:37:02 18:37 »
У одного з тих друзів якраз є свій бізнес, невеличкий, але такий що можна не ходити на роботу, навіть перевіряти там нічого, працює як часікі. Але каже - приїжджай пити водку, я кажу - та нащо бухати? А він каже - а нащо жити? Отаке. Я був вражений.
хызы тогда, может человек такой.  я бы если б не семья счас все нахер бросил и поехал в Украину в санатории всякие. потом ещё куда то попутешествовал. может как турчинофф байдарки велики. в мире столько всего интересного .

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #47 : Червня 12, 2021, 08:07:38 20:07 »
Якщо ти ще досі не зрозумів, практично усі з ким ти тут спілкуєшся (крім комуноїдо-совка Feral Cat, який тебе підтримав) і так живуть в Україні. І всі мої приклади саме з України. І це і є реальність. В Україні молодь після випуску з престижних ВНЗ, уже через рік-два легко отримує по 2-3 тисячі доларів зарплати не сильно напружуючись. І далеко не тільки Київ. І Львів, і Одеса, і Дніпро, і Харків давно по зарплатам наздогнали, а деякі навіть перегнали. Ще кілька десятків міст дуже близькі. Я знаю купу народу, які в 30-35 років без будь-яких протекцій стали директорами департаментів і управліннь комерційних банків чи представництв транснаціональних компаній, партнерами в юридичних чи аудиторських фірмах, засновниками мільйонних стартапів чи директорами софтверних фірм. Знаєш що їх відрізняє від тебе? Вони не є ментально скаліченими совком. Вони не вважають що держава їм щось винна, що вона мусить їм щось дати, щось забезпечити, кудись розподілити. Вони розуміють що їх успіх залежить лише від них самих.

Коротко.
Яка кількість від наявного працездатного населення в Україні мають зарплату 2-3 тис. долларів особливо не напружуючись ?
Можеш назвати ? В процентах? Приблизно?

Я можу тільки назвати кількість наявного населення в Україні, бо на це є офіційні статистичні дані.
Хоча ця цифра буде не точна. Бо багато укр. громадян їздять на роботи за кордон не міняючи громадянство й не виписуючись з місць реєстрації.

Ну ще можна почитати яка середня з/п в Україі сьогодні. Просто, офіційні дані.
https://www.kmu.gov.ua/news/serednya-zarplata-v-ukrayini-za-rik-zrosla-na-189

Або не офіційні:
https://www.work.ua/stat/


Але я кажу про що. Для  якої кількості працездатного населення в Україні знайдеться робочих місць, хоча б на ті цифри, які я привів як приклад в отих двох посиланнях?
.............................
Далі. Уяви собі якби всі заробітчани повернулись б в Україну й почали б енергійно шукати собі робочі місця. Що було б? Зрозуміло, роботодавці знизили б зарплати дуже суттєво.
Отже. Висновок. Те що ти розповідав, що молоді люди дуже швидко находять дуже високооплачувані посади і не тільки в крупних містах то таких щасливчиків дуже мало. Основа маса не знайде роботи навіть на ті зарплати які я викладав отих двох посиланнях.
..................
Щоб це зрозуміти треба просто спілкуватись з різними людьми, різного віку, різних професій і різних сфер діяльності і тих що проживають в різних місцевостях.
А не тільки з представниками ай-ті технологій.
ЗІ: В Україні вже майже не залишилось промислових підприємств, сільське господарство досить однобоке - великою мірою орієнтована не вирощування злакових і технічних культур для експортування.
ЗІ: проїдься по районних центрах, або по містах в складі районів різних областей і подивись, чи багато ти там знайдеш тих, хто "стали директорами департаментів і управліннь комерційних банків чи представництв транснаціональних компаній, партнерами в юридичних чи аудиторських фірмах, засновниками мільйонних стартапів чи директорами софтверних фірм.


Та там мати будь-яку роботу за щастя.
(повторюю- про сільську місцевість я навіть не згадую, нема потреби).
................................................................
Отже. Створюється така країна на місці України, де населення буде просто вкрай малочисельне. Тобто, для такої кількості населення, яке було 24.08.1991 року вже місця під сонцем немає.
« Останнє редагування: Червня 12, 2021, 08:39:57 20:39 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #48 : Червня 12, 2021, 08:21:38 20:21 »
для твого осяжне?

Для мого осяжне.

В 2010 р., після обрання Януковича, своїм друзям і знайомим я прямо казав : тепер  Україна в тих межах в яких є, проіснує не довго.
На мене тоді дивилися з подивом. Мовляв, чи здоровий я ?
Але 19 січня  2014 року, ввечері і потім на ранок до мене багато телефонували й запитували: чим же це все закінчиться/коли це все закінчиться ???

А я їм відповідав: тепер вже ніколи.

В деяких деталях я помилився. Але війна на сході триває й посьогодні і їй кінця краю не видно.
..................

Тому для мого розуму розуміння і передбачення можливих політичних наслідків, від тих чи інших політичних обставин осяжне.
Скажу це без зайвої скромності.

 




Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10252
Re: Криза
« Reply #49 : Червня 12, 2021, 08:28:20 20:28 »
Для мого осяжне.

В 2010 р., після обрання Януковича, своїм друзям і знайомим я прямо казав : тепер  Україна в тих межах в яких є, проіснує не довго.
На мене тоді дивилися з подивом. Мовляв, чи здоровий я ?
Але 19 січня  2014 року, ввечері і потім на ранок до мене багато телефонували й запитували: чим же це все закінчиться/коли це все закінчиться ???

А я їм відповідав: тепер вже ніколи.

В деяких деталях я помилився. Але війна на сході триває й посьогодні і їй кінця краю не видно.
..................

Тому для мого розуму розуміння і передбачення можливих політичних наслідків, від тих чи інших політичних обставин осяжне.
Скажу це без зайвої скромності.

Твій приклад стверджує про зворотнє........ Про долю криму стало відомо не 2010, а в 2008. Коли хуйло вліз в Грузію........ Перемога Януковича навпаки трохи посунула хуйловські плани..........

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #50 : Червня 12, 2021, 08:36:31 20:36 »
Твій приклад стверджує про зворотнє........ Про долю криму стало відомо не 2010, а в 2008. Коли хуйло вліз в Грузію........ Перемога Януковича навпаки трохи посунула хуйловські плани..........

???
В 2008 році доля Криму ніяким чином не була передбачена.
Планами Хуйла була вся Україна
Для того потрібен був Янукович, який підписав би "Тайожний Союз" В якому став би єдиний Кабмін ( як бло в СРСР) і спільні Збройні Сили, під управлінням Генштабу РФ.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10252
Re: Криза
« Reply #51 : Червня 12, 2021, 08:43:40 20:43 »
???
В 2008 році доля Криму ніяким чином не була передбачена.
Планами Хуйла була вся Україна
Для того потрібен був Янукович, який підписав би "Тайожний Союз" В якому став би єдиний Кабмін ( як бло в СРСР) і спільні Збройні Сили, під управлінням Генштабу РФ.

Знову помиляєся....... Всю Україну він би ніколи не проковтнув - і він це знав...........

У нього була чисто військова стратегія........ Ціль - Крим..... Напрямок подальшого руху - південний схід України..........

Так все і відбувалось........

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Криза
« Reply #52 : Червня 12, 2021, 10:00:32 22:00 »
Це - одна з причин. Алкоголь - це мультиплікатор настрою. Тобто якщо тобі в даний конкретний момент добре, то алкоголь в розумних кількостях може зробити твій настрій ще краще, якщо ж тобі погано - то алкоголь зажене тебе ще глибше в депресію. Тому розумне правило - пити (і звісно не зловживаючи) можна лише тоді коли у тебе все в житті добре. Якщо в житті негаразди - пити алкоголь є категорично шкідливим з усіх точок зору.
Тут ви не зовсім праві, мені допомагав але я вживав зовсім мало, для смаку.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #53 : Червня 12, 2021, 10:20:52 22:20 »
Тут ви не зовсім праві, мені допомагав але я вживав зовсім мало, для смаку.
я думаю там не для смаку вживалы.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #54 : Червня 12, 2021, 10:59:24 22:59 »
Знову помиляєся....... Всю Україну він би ніколи не проковтнув - і він це знав...........

У нього була чисто військова стратегія........ Ціль - Крим..... Напрямок подальшого руху - південний схід України..........

Так все і відбувалось........

Просуваючи Януковича повністю керованого ФСБ РФ до посади українського президента, ціль була не військова, а військово-політична.
Напрямок подальшого руху - які регіони почнуть опиратися, тим або дати якусь автономію ( яку - залежно від сили опору і від конкретної військово політичної обстановки) Автономний статус - вирішувався б на переговорах.

Якби вся Україна виявила б таку байдужіть як Білорусь - то Хуйло міг би навіть об"явити про відродження СРСР.
А якщо ні - то чим більше регіони опирались би - тим більше автономних прав і отримали б.

Звичайно, Хуйло розумів, що проковтни всю Україну - то був би ідеал. А в реальності - тохоча б  по Збруч.
А якщо й це було б не здійснено - то Південь і Схід
Або - хоча б Крим +3 східні області.
Ще в 2010 році, як тільки Януковича інаугурували, Хуйло знав, що майбутні ймовірні масштаби анексії ( або взяття під протекторальний контроль) українських регіонів залежатимуть тільки, від поточної, конкретної політичної обстановки, яка виникне     
в момент прийняття рішення (чи військового, військово-політичного).

Хуйло розумів, що буде не просто, тому й сподівався на військово-політичне рішення діями своєї маріонетки Януковича.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10252
Re: Криза
« Reply #55 : Червня 12, 2021, 11:35:52 23:35 »
Просуваючи Януковича повністю керованого ФСБ РФ до посади українського президента, ціль була не військова, а військово-політична.
Напрямок подальшого руху - які регіони почнуть опиратися, тим або дати якусь автономію ( яку - залежно від сили опору і від конкретної військово політичної обстановки) Автономний статус - вирішувався б на переговорах.

Якби вся Україна виявила б таку байдужіть як Білорусь - то Хуйло міг би навіть об"явити про відродження СРСР.
А якщо ні - то чим більше регіони опирались би - тим більше автономних прав і отримали б.

Звичайно, Хуйло розумів, що проковтни всю Україну - то був би ідеал. А в реальності - тохоча б  по Збруч.
А якщо й це було б не здійснено - то Південь і Схід
Або - хоча б Крим +3 східні області.
Ще в 2010 році, як тільки Януковича інаугурували, Хуйло знав, що майбутні ймовірні масштаби анексії ( або взяття під протекторальний контроль) українських регіонів залежатимуть тільки, від поточної, конкретної політичної обстановки, яка виникне     
в момент прийняття рішення (чи військового, військово-політичного).

Хуйло розумів, що буде не просто, тому й сподівався на військово-політичне рішення діями своєї маріонетки Януковича.

Ну так через янука він і відклав військову стратегію....... Скористався моментом щоб ослабити Україну наскільки це можливо.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #56 : Червня 12, 2021, 11:40:20 23:40 »
блин при чем тут янук? я думал это ветка про кризис возраста ..

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10252
Re: Криза
« Reply #57 : Червня 12, 2021, 11:47:43 23:47 »
блин при чем тут янук? я думал это ветка про кризис возраста ..

не заважай...... ми тут обговорюємо здатність бумеранга до "масштабне бачення перебігу політичних процесів і здатності прогнозування їх можливих наслідків"

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Криза
« Reply #58 : Червня 12, 2021, 11:47:56 23:47 »
В мене сусід - чистий совок, колишній водій АТП. Держава постійно йому винна за все, але коли ще він возив народ - постійно казав: "Хто бере білєт у касі, той іде пішком по трасі".
Зараз - діабет, туалет (тіпа сортир) на дворі, вода теж там, город заріс травою. І кругом бендєри...
Russia delenda est.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Криза
« Reply #59 : Червня 12, 2021, 11:52:15 23:52 »
В мене сусід - чистий совок, колишній водій АТП. Держава постійно йому винна за все, але коли ще він возив народ - постійно казав: "Хто бере білєт у касі, той іде пішком по трасі".
Зараз - діабет, туалет (тіпа сортир) на дворі, вода теж там, город заріс травою. І кругом бендєри...
совочки после 50 это руина...