Автор Тема: Ну что...Супчики с ЗУ? Кто хочет хроники с автографом автора?  (Прочитано 5846 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Я, конечно, извиняюсь, но лично тебе за твои записки имеет смысл некоторые меры предосторожности принять. Иначе это может оказаться совершенно небезопасная и не прикольная поездка. А иллюстрация той самой мули. Мы, конечно, рады тебя видеть, но на этом форуме есть и провокаторы. Поэтому, будь сдержан и не указывай ничего, что может тебя идентифицировать.  Обязательно установи на телефон программу: отсюда - https://www.facebook.com/groups/p2psafety/ и дай твои реквизиты надёжному человеку не из форума, чтобы он мог контролировать твои перемещения в онлайн режиме. Сделай это не со своего телефонного номера, а с новой сим-карты.

Про заходи безпеки - підтримую! Але без параної.
Саме завдяки своїм дописам ТС став своїм для патріотів, яких на ЗУ >90% населення.
І тому на ЗУ в образу не дамо!
Пильнуйте столицю.  :smilie3:

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Але без параної.

Вы себе не представляете, о чем говорите.
Человек едет из зоны боевых действий и будет возвращаться обратно. Он не местный контрабасник, и, хоть с кр. номером будет под вниманием.
Даже синежелтая ленточка, оставшаяся "с прошлого года" в багажнике под колесом может быть поводом длянебудуговоритьчего. Кроме того, всеми обязательно должна быть выучена легенда - зачем едем в Украину (что-то нейтральное, требующее присутствия) и российский гимн... Ни один нормальный украинец российский гимн учить не будет...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
ну да, еще один Нигоян, читающий Шевченко. Пасли, снимали крупным планом и одним из первых отправили на тот свет. Еще и анонсировал поездку, оно вам надо? А кем был этот крымчанин? А это тот самый автор тех самых "Хроник". Сидели бы вы дома лучше.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 03:46:28 03:46 від dorosh »

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
В Луцьку і області спокійно, ніяких грабунків, кум наоборот казав - що східняків нема, він машини ганяє з голандії - каже на базарах автомобільних пусто, ціни на авто серйозно впали... надумаєш заїхати дзвони... мій мейл kovoyura@ukr.net відпишись дам номер...
:smiley15:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Практический вопрос. Тут нагнетают упорные слухи - о расправах правого сектора над крымчанами в глухих лесах под Ковелем...
Хе из толстолобика - вещь конечно вкусная...Только толстолобика джуниора жалко...Молодой еще совсем. Пропадет без батьки...
Шой та вроде визитки Яроша  - или какого другого знатного правосека не пригодицца?
 :smilie7:

Немає нічого такого в Львівській і Рівненській і на ділянці до Луцька 100%. Спокійно як до майдану. Даїшників не більше як у мирний час проте у декотрих є автомати. На дорогах порядок, аварії реєструються і оформляються.
Можеш промоніторити avtopoligon.info. Там кидають все можливе і неможливе лайно повязане з дорогами і машинами. Це лайно відразу коментують в тому числі місцеві. Дістанеш доволі об'єктивну картину.

Спасибо за ссылку... :smilie7:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Муля такая - одна баба на базаре - дальше варианты разные - племянница, муж сестры, кум - ездили на ЗУ .
Машину отобрали. Самих избили, ограбили - чуть живые домой вернулись...
И такое - изо дня - в день... :smilie2:

Я, конечно, извиняюсь, но лично тебе за твои записки имеет смысл некоторые меры предосторожности принять. Иначе это может оказаться совершенно небезопасная и не прикольная поездка. А иллюстрация той самой мули. Мы, конечно, рады тебя видеть, но на этом форуме есть и провокаторы. Поэтому, будь сдержан и не указывай ничего, что может тебя идентифицировать.  Обязательно установи на телефон программу: отсюда - https://www.facebook.com/groups/p2psafety/ и дай твои реквизиты надёжному человеку не из форума, чтобы он мог контролировать твои перемещения в онлайн режиме. Сделай это не со своего телефонного номера, а с новой сим-карты.

Спасибо за совет. Так и сделаю. Хотя ничего такого по - моему в моих хрониках нет... :smilie7:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Але без параної.

Вы себе не представляете, о чем говорите.
Человек едет из зоны боевых действий и будет возвращаться обратно. Он не местный контрабасник, и, хоть с кр. номером будет под вниманием.
Даже синежелтая ленточка, оставшаяся "с прошлого года" в багажнике под колесом может быть поводом длянебудуговоритьчего. Кроме того, всеми обязательно должна быть выучена легенда - зачем едем в Украину (что-то нейтральное, требующее присутствия) и российский гимн... Ни один нормальный украинец российский гимн учить не будет...

Ну так уж - не надо...Спокойно себя чуствует у меня на стекле два флажка - украинский и евросоюзовский и никаких эксцессов пока - не было... Так что - я думаю - все будет нормально - если все эти страшилки насчет зверств в отношении крымчан на ЗУ - полная чушь... :smilie7:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
центральна Україна - заїдеш - кримське вино буде не потрібне :)... власний натур продукт (в районі 60%) бажано на пару днів :)

п.с. показати є що :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
центральна Україна - заїдеш - кримське вино буде не потрібне :)... власний натур продукт (в районі 60%) бажано на пару днів :)

п.с. показати є що :)

60 градусов - это круто... :gigi:
Спасибо за приглашение... :smiley15:

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Ну так уж - не надо...Спокойно себя чуствует у меня на стекле два флажка - украинский и евросоюзовский и никаких эксцессов пока - не было...

Флажки украинский и евросоюзовский на границе? Это опрометчиво. Их вообще не должно быть в машине. Вообще - то у нас война. Да, вот такая немножко странная.

Твоя безопасность и безопасность твоих близких - в твоих руках и твоё личное дело. Твои тексты цитировались не только на украинских форумах, но и на форумах антиукраинских. И привлекли к себе внимание. Так что, информация о Нигояне, который ярко засветился на баррикадах совершенно уместна. И ещё напомню, что у нас в Киеве были милые объявления, где майдановцев приглашали помыться и передохнуть. Потом их либо не находили, либо находили убитыми. Поинтересуйся. Это были засады устрашения.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 02:10:16 14:10 від Chambaly »
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Ну так уж - не надо...Спокойно себя чуствует у меня на стекле два флажка - украинский и евросоюзовский и никаких эксцессов пока - не было...

Флажки украинский и евросоюзовский на границе? Это опрометчиво. Их вообще не должно быть в машине. Вообще - то у нас война. Да, вот такая немножко странная.

Твоя безопасность и безопасность твоих близких - в твоих руках и твоё личное дело. Твои тексты цитировались не только на украинских форумах, но и на форумах антиукраинских. И привлекли к себе внимание. Так что, информация о Нигояне, который ярко засветился на баррикадах совершенно уместна. И ещё напомню, что у нас в Киеве были милые объявления, где майдановцев приглашали помыться и передохнуть. Потом их либо не находили, либо находили убитыми. Поинтересуйся. Это были засады устрашения.

А мнє ізвєстін случай , кагда врагі атравілі піттєвую воду . І многа людєй прєвратілась в казльоначькав .  :smiley14:

ПС . З радістю зустрінусь з Толстолобіком у Львові .  :Hochu_pyva:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Эксклюзивная сказка для детей  - бонус... :smilie1:
Толстолобик собирается в кАмАндировку... Маршрут - большой...Крым - Киев - ЗУ - Польша - Литва - Польша -  Чехия - Германия - Польша - ЗУ  - Крым...
По опыту - где то тышш 6 на счетчике - будет...
С удовольствием загляну в гости  - если кто будет рад видеть... :smilie5:
Хорошее крымское вино - бонус - везу с собой... :gigi:

Пишите в личку. Буду рад.
Киев - не предлагать...Там живет старинный друг - еще со службы в армии...30 лет дружим - хоть он и синяк неисправимый...

Практический вопрос. Тут нагнетают упорные слухи - о расправах правого сектора над крымчанами в глухих лесах под Ковелем...
Хе из толстолобика - вещь конечно вкусная...Только толстолобика джуниора жалко...Молодой еще совсем. Пропадет без батьки...
Шой та вроде визитки Яроша  - или какого другого знатного правосека не пригодицца?
 :smilie7:

На мене посилайся.
Мій телефон у тебе є.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Флажки украинский и евросоюзовский на границе? Это опрометчиво. Их вообще не должно быть в машине. Вообще - то у нас война. Да, вот такая немножко странная.

Твоя безопасность и безопасность твоих близких - в твоих руках и твоё личное дело. Твои тексты цитировались не только на украинских форумах, но и на форумах антиукраинских. И привлекли к себе внимание. Так что, информация о Нигояне, который ярко засветился на баррикадах совершенно уместна. И ещё напомню, что у нас в Киеве были милые объявления, где майдановцев приглашали помыться и передохнуть. Потом их либо не находили, либо находили убитыми. Поинтересуйся. Это были засады устрашения.

Про це скажу так, правда Ваша, є багато ненависті і мерзоти в цьому світі, лізе вона і з правителів і з їх недолугих холуїв. І є сили які свідомо нищать все чисте і правдиве. І це дуже правильно і по-чоловічому піклуватись про людину котра стала чимось дорога. Неправильно тільки жити з таким тягарем, бо на все воля Божа. Людина котра творить - віддає Богу за ту іскру, котру отримала. І може варто подивитись на це з іншої сторони, то щире творіння, котре вийшло з під пера автора, тепер дасть йому можливість розвинутись щоб далі творити, притягне до нього власне добрих людей, а не навпаки.
Ось так, може надто пафосно і не дуже зрозуміло для атеїстів. :Prapor2:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
ну да, еще один Нигоян, читающий Шевченко. Пасли, снимали крупным планом и одним из первых отправили на тот свет.

А что это за поц dorosh?
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 04:11:53 16:11 від Мирон »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну да, еще один Нигоян, читающий Шевченко. Пасли, снимали крупным планом и одним из первых отправили на тот свет.

А что это за поц dorosh?

та баран якийсь на довічний бан наривається  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Флажки украинский и евросоюзовский на границе? Это опрометчиво. Их вообще не должно быть в машине. Вообще - то у нас война. Да, вот такая немножко странная.

Твоя безопасность и безопасность твоих близких - в твоих руках и твоё личное дело. Твои тексты цитировались не только на украинских форумах, но и на форумах антиукраинских. И привлекли к себе внимание. Так что, информация о Нигояне, который ярко засветился на баррикадах совершенно уместна. И ещё напомню, что у нас в Киеве были милые объявления, где майдановцев приглашали помыться и передохнуть. Потом их либо не находили, либо находили убитыми. Поинтересуйся. Это были засады устрашения.

Про це скажу так, правда Ваша, є багато ненависті і мерзоти в цьому світі, лізе вона і з правителів і з їх недолугих холуїв. І є сили які свідомо нищать все чисте і правдиве. І це дуже правильно і по-чоловічому піклуватись про людину котра стала чимось дорога. Неправильно тільки жити з таким тягарем, бо на все воля Божа. Людина котра творить - віддає Богу за ту іскру, котру отримала. І може варто подивитись на це з іншої сторони, то щире творіння, котре вийшло з під пера автора, тепер дасть йому можливість розвинутись щоб далі творити, притягне до нього власне добрих людей, а не навпаки.
Ось так, може надто пафосно і не дуже зрозуміло для атеїстів. :Prapor2:

Ставити віруючих людей вище, мудрішими, ніж атеїсти є проявом смертного гріха - гордині. З божої волі, чи ні - але російськи спецслужби почали зачищати територію Криму від, як вони називають, "української п'ятої колони"... Я  не піклуюсь. Я виконую свій громадянський обов'язок.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
ПОПЕРЕДЖАЮ!!! толстолобік - агент Росії. Поїде з метою виявити патриотів України, будуть спроби вербовки до москалів. Я попередив.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
ПОПЕРЕДЖАЮ!!! толстолобік - агент Росії. Поїде з метою виявити патриотів України, будуть спроби вербовки до москалів. Я попередив.

Эта ПЯЦЪ... :lol: :lol: :lol:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Тернопіль
дивись особисті
будемо дуже раді бачити
особливо вразило про маленького товстолобика
саме після тієї хроніки вирішив для себе, що Крим не віддамо ні за які коврижки
будуть питання по ПС звони

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
заплануй Чернівці, в мене там класні друзі і місто просто бомба, якщо не був - дуже рекомендую

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
ПОПЕРЕДЖАЮ!!! толстолобік - агент Росії. Поїде з метою виявити патриотів України, будуть спроби вербовки до москалів. Я попередив.

Чувак, ти яку траву куриш? Нахера для виявлення патріотів України засилати в Україну толстолобіка ?  У тебе що дах зірвало?

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
ПОПЕРЕДЖАЮ!!! толстолобік - агент Росії. Поїде з метою виявити патриотів України, будуть спроби вербовки до москалів. Я попередив.

Чувак, ти яку траву куриш? Нахера для виявлення патріотів України засилати в Україну толстолобіка ?  У тебе що дах зірвало?

Та да...Я тоже сразу подумал...Забористая трава... :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
там я в личку кинув особисті дані які можна перевірити, на всякий випадок))))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
ну да, еще один Нигоян, читающий Шевченко. Пасли, снимали крупным планом и одним из первых отправили на тот свет.

А что это за поц dorosh?

та баран якийсь на довічний бан наривається  :smilie2:

Спокуха
Що за дьоргання пальця на спусковому гачку?
Нлрмальна ця dorosh (це жінка якщо не помиляюся)
Наша людина, з Півдня Украіни

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Про це скажу так, правда Ваша, є багато ненависті і мерзоти в цьому світі, лізе вона і з правителів і з їх недолугих холуїв. І є сили які свідомо нищать все чисте і правдиве. І це дуже правильно і по-чоловічому піклуватись про людину котра стала чимось дорога. Неправильно тільки жити з таким тягарем, бо на все воля Божа. Людина котра творить - віддає Богу за ту іскру, котру отримала. І може варто подивитись на це з іншої сторони, то щире творіння, котре вийшло з під пера автора, тепер дасть йому можливість розвинутись щоб далі творити, притягне до нього власне добрих людей, а не навпаки.
Ось так, може надто пафосно і не дуже зрозуміло для атеїстів. :Prapor2:
Ставити віруючих людей вище, мудрішими, ніж атеїсти є проявом смертного гріха - гордині. З божої волі, чи ні - але російськи спецслужби почали зачищати територію Криму від, як вони називають, "української п'ятої колони"... Я  не піклуюсь. Я виконую свій громадянський обов'язок.

По-перше, не знав що Ви атеїст, тому останню фразу прошу трактувати не особисто, а як дійсний вираз мого сумніву.
По-друге, гординя - це коли людина вважає себе рівною Богові (я ж ніколи не вважав одних людей вищих від інших незважаючи на іхню релігійну приналежність (чи її відсутність) і не розумію де Ви то побачили?).
По-третє, виявлення піклування про співгромадян є проявом активної громадянської позиції і нічого в цьому сором'язливого немає, зовсім навпаки - постава гідна похвали.
По-четверте, коли є відомі факти про етнічні чистки в Криму, про це треба говорити вголос, бо це повинні знати всі.
По-п'яте, коли людина обтяжена грузом інформації, особливо негативної, віра допомагає їй зберегти рівновагу психологічну.
Можна б писати ще, але думаю, ми просто зле зрозуміли один одного.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Мені здається, що для толстолобіка головне доїхати до перешийка, мудро сформулювати зільоним чєловєчкам мету поїздки і до цього гарно заховати прапорці UA/EU (дуже прошу не ризикувати без потреби!) У якесь полювання ФСБ на толстолобіка під Києвом не вірю, а на заході взагалі Правий сектор зводиться до агітаційних палаток. Не лякайте чоловіка намарне!

Якщо буду на цей момент в Україні, ласкаво прошу до Івано-Франківська - місто спокійне, затишне, з невеликим, але гарним старовинним центром і найменшою серед обл. центрів злочинністю. Зробимо екскурсію, посидимо  :smiley15:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Мій знайомий регулярно переїздить перешийок на свому авто з кримськими номерами. Жодних проблем.
Пишу це для тих, хто уявляє собі там щось неймовірно жахливе. Крім цього, з обох строрін перешийок постійно перетинають фури.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Мені здається, що для толстолобіка головне доїхати до перешийка, мудро сформулювати зільоним чєловєчкам мету поїздки і до цього гарно заховати прапорці UA/EU (дуже прошу не ризикувати без потреби!) У якесь полювання ФСБ на толстолобіка під Києвом не вірю, а на заході взагалі Правий сектор зводиться до агітаційних палаток. Не лякайте чоловіка намарне!

Якщо буду на цей момент в Україні, ласкаво прошу до Івано-Франківська - місто спокійне, затишне, з невеликим, але гарним старовинним центром і найменшою серед обл. центрів злочинністю. Зробимо екскурсію, посидимо  :smiley15:

А вот во Франковске к стыду своему - никогда  и  не был... По моему - единственный областной центр в Украине - где не был до сих пор... :smiley15:

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
По-п'яте, коли людина обтяжена грузом інформації, особливо негативної...

Інформаціє не може бути позитивною, чи негативною. Бо вона є тільки інформацією. Негативним чи позитивним може бути ставлення ло неї, реакція на неї, чи її дія на психіку людини, що її сприйняє... Оскільки я знаю про це, то я ставлюся до інформації тільки як до інформації, і відокремлюю негатив від своєї власної сфери життя.  Цьому можно легко навчитися. Але дякую.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Мені здається, що для толстолобіка головне доїхати до перешийка, мудро сформулювати зільоним чєловєчкам мету поїздки і до цього гарно заховати прапорці UA/EU (дуже прошу не ризикувати без потреби!) У якесь полювання ФСБ на толстолобіка під Києвом не вірю, а на заході взагалі Правий сектор зводиться до агітаційних палаток. Не лякайте чоловіка намарне!

Якщо буду на цей момент в Україні, ласкаво прошу до Івано-Франківська - місто спокійне, затишне, з невеликим, але гарним старовинним центром і найменшою серед обл. центрів злочинністю. Зробимо екскурсію, посидимо  :smiley15:

А вот во Франковске к стыду своему - никогда  и  не был... По моему - единственный областной центр в Украине - где не был до сих пор... :smiley15:
Ну то чекаємо в Бандерштадті!  :Tyapnycia: :upa