Автор Тема: В Україні «паломництво» арабських туристів – їдуть цілими сім’ями  (Прочитано 997 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
автор Наталія К -08.08.2021




Якщо раніше арабських туристів українці могли побачити в основному на європейських курортах або ж в Єгипті, то в цьому році відзначається небачений наплив туристів із Саудівської Аравії, ОАЕ, Кувейту, Оману, Бахрейну у нас в Україні. Причому туристи приїжджають великими сім’ями з батьками і дітьми, гуляють вулицями міст України, радіють клімату і зелені. В Україні немає такої спеки, як в арабських країнах. Як передає портал “Коментарі”, про це розповіла BBC News Україна голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів.

Держприкордонслужба України підтверджує суттєве збільшення напливу туристів із арабських країн. Таких за перші 6 місяців нинішнього року нарахували 17 тисяч осіб, що в десятки разів більше, ніж в попередні роки.

Спостереженнями за тим, як поводяться арабські туристи поділилася заступник директора прем’єр-готелю “Дністер” Олександра Гагаріна. Вона зазначила, дуже цікаво спостерігати за поведінкою арабських гостей. Для них все в Україні здається новим, раніше небаченим. Перше, що найбільше кидається в очі — це те, як туристи з арабських країн радіють дощу, вони сміються, знімають зливу на телефони. Зазначимо, арабські гості не тільки облюбували для прогулянок такі міста-мільйонники України, як Київ, Львів, Дніпро, їх також багато на популярному курорті Буковель. Там фіксують масовий наплив туристів із Саудівської Аравії. Наплив настільки великий, що в деякі ресторани вже подбали про те, щоб перевести меню на арабську мову.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
СБУ буде робота - серед туристiв бувають... екстремiсти й терористи...
 :vinsent:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10214
Для них це як дотик до європейської культури задешево та без всяких обмежень..........

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Цю чорносраку саранчу потрібно видворяти з країни негайно.
Якщо хтось не хоче проблем на майбутнє

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Цю чорносраку саранчу потрібно видворяти з країни негайно.
Якщо хтось не хоче проблем на майбутнє

Ти про Макаку Владіміравну ?

Згоден, давно пора було  :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20797
уже видели даже в козине  :fp2

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Гарні очі у тої що зліва

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Цю чорносраку саранчу потрібно видворяти з країни негайно.
Якщо хтось не хоче проблем на майбутнє


Буму навіть тут чорні сраки ввижаються. Де він міг їх тут побачити?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Гарні очі у тої що зліва
У неї все є гарним. І очі також. Тим більше, що не прикриті

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
У неї все є гарним. І очі також. Тим більше, що не прикриті

ну не знаю вуйку як ви все бачите, може у неї целюліт :gigi:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
ну не знаю вуйку як ви все бачите, може у неї целюліт :gigi:

Та ти що? З такими руками? Ти й їх не бачив?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4792
  • Стать: Чоловіча

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Ти про Макаку Владіміравну ?

Згоден, давно пора було  :smilie7:

То вона ж не негритянка, пощастило, що має українських батьків.
А те що народилась і живе в Чикого, то тут можна лише поспівчувти.
« Останнє редагування: Серпня 09, 2021, 09:35:38 09:35 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча


Буму навіть тут чорні сраки ввижаються. Де він міг їх тут побачити?

 :smilie5:
Не турбуйся, на Полтавщину вони ще приїдуть теж. Арабський світ великикий, мільйонів 400.
На кожного україця буде по 10 арабів.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
симпатичні.   :smilie8:

Тобі в Ірпені циганів мало ?  :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
 Може ще комусь тут араби не подобаються ?  :gigi:


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Бум трохи іппанувся на цій гілці
Буме, РҐ тут мав на думці зовсім не Маркарову. А твою лідерку

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Бум трохи іппанувся на цій гілці
Буме, РҐ тут мав на думці зовсім не Маркарову. А твою лідерку

 :laugh:

Щойно помітив. Убюток геть дахом поїхав.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Бум трохи іппанувся на цій гілці
Буме, РҐ тут мав на думці зовсім не Маркарову. А твою лідерку

Я теж мав на увазі не Маркарову, а Уляну Джоржівну, відому санітарку з Чикаго :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
:laugh:

Щойно помітив. Убюток геть дахом поїхав.

Та це я намагаюсь йти в ногу з Байденом )
Хочу досягти його розумово-інтелектуального рівня ))

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
:smilie5:
Не турбуйся, на Полтавщину вони ще приїдуть теж. Арабський світ великикий, мільйонів 400.
На кожного україця буде по 10 арабів.
Це найостанній ризик в українських реаліях, чесно кажучи. Загалом я можу зрозуміти нетолерантність до інших народів як механізм захисту власного, але завжди було цікаво, де люди беруть на те час, коли поряд стільки кацапів  :weep:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Я теж мав на увазі не Маркарову, а Уляну Джоржівну, відому санітарку з Чикаго :smilie5:

Але твій співрозмовник- Юлію Валадіміравну!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
Как говаривал один ФУПовский персоонаж - "я б вдул"

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

Андрій Бондар

…Віднедавна українські Карпати, зокрема їхній найдорожчий курорт Буковель, переживають досить-таки масовану туристичну інвазію людей з Аравійського півострова. Їх можна зустріти всюди…

Ми нібито однаково "замовляємо музику", однаково за все заплатили і сподіваємося однакових речей вкупі з однаковим ставленням. Жоден із проявів їхнього приватного й інтимного життя мене особисто жодним чином не зачіпає. Ну, бо що таке полігамія – точніше, полігінія – як не освячений століттями традиційний спосіб існування чоловіків у мусульманській культурі? Як щось таке можна не толерувати, коли воно ні прямим, ні опосередкованим чином тебе не стосується? Він просто мешкає в сусідньому зрубі з двома дружинами. А приїхав би з трьома-чотирма, то й на здоров'я.
 
Але от ви вийшли зі своїх зрубів повечеряти. Він зі своїми двома дружинами і ти зі своєю родиною. Чи можлива тут ситуація, яка призвела би до клеш оф сівілізейшн із твого боку? Ні й ще раз ні. Тебе все задовольняє – особливо відсутність гучної музики і нарочитий спокій, який ширяє над усіма нами.
 
От саме з нарочитості цього спокою все й починається. Бо те, що задовольняє тебе, раптом ні сіло ні впало не задовольняє спочатку їхнього шестирічного хлопчика, який, наче нажахане оленятко перед лицем наглої смерти, демонстративно затуляється поліетиленовим пакетом від твоєї дружини, потім одну з його жінок, яка таки врешті-решт ловить на собі чийсь небажаний чоловічий погляд ("Подайте нам якусь ширму"), потім його, отця сімейства, якого не задовольняє твій "нечистий" собака в дружньому до собак готелі, тому ти мусиш зачинити його на всі замки в хаті, поки панове вечеряють на лоні… Пакет незадоволень і претензій до навколишнього контексту розширюється й розбудовується з кожною новою життєвою ситуацією. Але тут знову постає кляте питання про ксенофобію і ресентимент: де та межа, за якою їхні претензії до нас таки нарешті пройдуть точку неповернення? Де та тонка риска, за якою погляд на одну з його дружин буде розцінений не як випадковий, а як навмисний, пожадливий чи й хтивий? Де, зрештою, та цитата у їхній Святій Книзі, яка дозволить їм, наприклад, убити мого собаку, який знічев'я приблукав на їхній поріг чи – бережи його Господь, що всіх нас створив, – помахав комусь із них хвостиком?
 
Я й уві сні не зміг би уявити дзеркальної ситуації. Тобто я не бачу для себе можливости приїхати в сонячний Ер-Ріяд зі своїм реєстром уявлень про світ і вказувати їм, як вони мусять жити, дивитися на жінок чи хатніх улюбленців. Не бачу можливости зламати – хоч словом, хоч жестом, хоч ділом – їхній традиційний триб життя. Я його поважаю і толерую, хоч, може, до кінця й не розумію.
 
Але цього досить. Поваги і толерантности з мого боку досить. Я в себе вдома. Це мої цвинтарі з хрестами, мої церкви, мої люди, моя культура, зрештою. То чому це я мушу ховати очі від його жінки? Я мушу зненацька оволодіти витонченим мистецтвом ховати погляд? Чому моя дружина мусить почувати себе прокаженою у власній країні? Невже європейська жінка мусить улягати перед світом правил невідомого традиційного суспільства? Чому мій собака не має права побігати по лужку через те, що їхній Пророк тримав на руках кота?
 
І все це аж ніяк не риторичні питання, а реальна розгубленість перед конкретною міжцивілізаційною проблемою, де одні приїздять до інших і починають ладнати довкілля під свій копил, а інші, місцеві, як бідні родичі, повинні вирозуміло хитати головою і схилятися перед світом чужих приписів і заборон, яких не знають і знати, взагалі-то, не мусять. І – головне – де знайти між нами modus vivendi й у якій книзі нам його разом пошукати? Я вже практично почав пошуки.

Поки що без результату.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Це найостанній ризик в українських реаліях, чесно кажучи. Загалом я можу зрозуміти нетолерантність до інших народів як механізм захисту власного, але завжди було цікаво, де люди беруть на те час, коли поряд стільки кацапів  :weep:

Це тільки на початку так здається.
Але раптом настає такий момент, коли стає зрозуміло, що така кількісна присутність чужинців вже невідворотна.
Подивись на Францію чи Німеччину.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Це тільки на початку так здається.
Але раптом настає такий момент, коли стає зрозуміло, що така кількісна присутність чужинців вже невідворотна.
Подивись на Францію чи Німеччину.

А що не так в Німеччині чи Австрії ? Багато турків, курдів. Арабів і чорних не дуже. З Совка бувшого дохера народу, з Балкан.

Всі більш-менш інтегровані, в основному працюють. Проблем особливих не спостерігав.

Про Францію не кажу, бо не бував там.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
А що ж хорошого в тих країнах, де всієї тієї заїжджої наволочі, скоро стане більше ніж корінних мешканців ?

Я не звик жити в різнорасовій і в різноетнічній країні. І не хочу щоб Україна в таку перетворювалась.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
А що не так в Німеччині чи Австрії ? Багато турків, курдів. Арабів і чорних не дуже. З Совка бувшого дохера народу, з Балкан.

Всі більш-менш інтегровані, в основному працюють. Проблем особливих не спостерігав.

Про Францію не кажу, бо не бував там.
Як "працюють"  мігранти біженці з арабських країн в Зах Німеччині мені розповідали.
Плодяться, живуть на соціалі і безперервно сидять в кафешках, більше нічого.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Це тільки на початку так здається.
Але раптом настає такий момент, коли стає зрозуміло, що така кількісна присутність чужинців вже невідворотна.
Подивись на Францію чи Німеччину.
Я ж й кажу, дуже актуальна для України проблема.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Я ж й кажу, дуже актуальна для України проблема.
Я сам згоден. Більшість співгромадян цього чомусь не дооцінюють.