Автор Тема: Міхуїл повернувся. І тиша...😂  (Прочитано 7394 раз)

0 Користувачів і 27 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #120 : Жовтня 06, 2021, 08:55:29 20:55 »
бля, мвф знову винуватий! мантра ватяна.
якого покращення з 14-го року чекали? звідки? з війною, втратами людськими й переселенням тисяч народу?
та пахати тре було в три зміни роками, щоб запрацювало хоч щось.

блядь, ватніки грьобані. ніхуя - війна десь далеко, сука. шашлики, монатіки і картопля головне. пліснява зелена. світову зраду вони шукають, тьху!

От і скажи своїм дітям і онукам( якщо вже маєш їх) хай і працюють в три зміни. Результат праці хай забере невідомо хто.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #121 : Жовтня 06, 2021, 09:05:53 21:05 »
Так накуя Жулька його сюди через кордони тягала, коли його Порох випер ?   :smilie7:

Чисто по причині "опозиційної солідарності". Бо і він, і вона були тоді в опозиції
Звичайно ж, цього робити було не треба. Хоч я й не порохобот, але Порох в 10-ки разів кращий державний діяч і держуправлінець ніж Саака чи Зеля. І навіть при всіх його минулих "косяках", свинарчуках і т.п.

Юля здуру один раз з"їздила на кордон "з солідарності" зустріти Сааку й, Слава Богу, більше таких дурниць не робила.

Коли обговорювалось все це, то я якраз те й казав, те що я написав тут тільки що.
Довго зараз шукати тут тему й ту мою тодішню цитату.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #122 : Жовтня 06, 2021, 09:07:35 21:07 »
Совєцька промисловість перестала працювати ще на початку 90-х. Поступово, десь швидко, а десь ще дихала.
Та й до 91-го року  совєцька. промисловість конкурентною не була. Її иовари були тільки для внутрішнього ринку, а також для афроазійських країн, які перебували під совєцьким впливом.

Після розпаду СРСР в Україні стагнація й розвал посилювався щоразу, з кожним новим президентом, з кожними новими виборами до ВР. Чим більшими ставали вимоги МВФ - тим більше посилювалась деіндустріалізація. Але найбільше падіння промисловості й скорочення випуску різних товарів й затухання галузей відбувалося з 2014 року. Хоча й до того, за попередні 23 роки розкурочено й розкрадено було вже достатньо.

Здавалось би, навесні 2014 року донецьку банду від влади вигнали, але чомусь стало життя ще гірше.
Чому так? Бо тут велика політика ( дуже довго можна обговорювати).

Так чи інакше, але замість тієї совєцької промисловості в Україні нового не створеено ні-чо-го.
30 років було лише розтягування совєцької промислової і інфраструктурної спадщини, котра залишилась від СРСР.

Причому тут Україна........... Ти про Грузію писав.......... писав таку галіму маячню, шо у мене волоси дибом ставали - як людина може такий потік свідомості згенерувати......

До того як Саака став президентом в Грузії війною було все знищене вщент............ Країна була настільки бідна, що вони низькі українські зарплати вважали за щастя.......

Я вже тобі колись казав. Хочеш - приїдь сюди і спробуй пожити тут, хоча б півроку. Але гроші заробляти тут, а не привізши їх з Америки, проживаючи в Україні в статусі стороннього спостерігача.
Тоді ти трохи зрозумієш, що таке Україна.

Схоже це у тебе єдиний аргумент на всі дискусії........

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #123 : Жовтня 06, 2021, 09:09:51 21:09 »
Деіндустріалізація, млять. Стали менше калош виробляти ніж в 1991му.  :gigi:
Сцуко, коли ті ватани уже повиздихають...

Твою репліку навіть не хочу й коментувати. Все одно, Україну ти не знаєш, життя в СРСР пам"ятаєш слабо.
І думаєш, що на все незайняте населення України ай-тішних вакансій вистачить.

Дивно навіть що ти ще не примкнув до симпатиків політичної зелені.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #124 : Жовтня 06, 2021, 09:15:35 21:15 »
Все одно, Україну ти не знаєш, життя в СРСР пам"ятаєш слабо.
Куди вже мені. :gigi: Ану давай трохи про щасливе життя в СРСРі, та про найсмачніший у світі пломбір. Люблю вечірню казку перед сном послухати.  :laugh:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #125 : Жовтня 06, 2021, 09:19:25 21:19 »
якесь мішком притрухнуте   :smiley23:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #126 : Жовтня 06, 2021, 09:22:34 21:22 »
Причому тут Україна........... Ти про Грузію писав.......... писав таку галіму маячню, шо у мене волоси дибом ставали - як людина може такий потік свідомості згенерувати......

До того як Саака став президентом в Грузії війною було все знищене вщент............ Країна була настільки бідна, що вони низькі українські зарплати вважали за щастя.......

Схоже це у тебе єдиний аргумент на всі дискусії........

В Грузії не було війною знищено все.
Війна була тільки в Абхазії (1992-1993) і в Півд. Осетії (2008). Зараз там така обстановка, як в нас в районах, які прилягають до ОРДЛО.
В інших грузинських місцевостях війна нічого не знищила. Там була пострадянська стагнація, така як і в Україні. Але якоїсь особливої промисловості ( крім виноробства) в Грузії й не було ніколи.

Хоча був ще в Тбілісі авіазавод.  І ще й в 2008 році існував. І ще й досі функціонує.
В 2008 році російська авіація його частково розбомбила під час війни, злітно-посадочну смугу розбомбила.

Ну й ще був колись Кутаїський автозавод. Випускав Колхіди. Що там зараз - я навіть не знаю. Чи випускають ще хоч щось, чи вже нічого. Хоча після 1991-го він ще функціонував.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #127 : Жовтня 06, 2021, 09:24:03 21:24 »
Чисто по причині "опозиційної солідарності". Бо і він, і вона були тоді в опозиції
Звичайно ж, цього робити було не треба. Хоч я й не порохобот, але Порох в 10-ки разів кращий державний діяч і держуправлінець ніж Саака чи Зеля. І навіть при всіх його минулих "косяках", свинарчуках і т.п.

Юля здуру один раз з"їздила на кордон "з солідарності" зустріти Сааку й, Слава Богу, більше таких дурниць не робила.

Коли обговорювалось все це, то я якраз те й казав, те що я написав тут тільки що.
Довго зараз шукати тут тему й ту мою тодішню цитату.

А зараз вона чого з 'опозиційної солідарності' засунула язика в дупу ?

Опариші таку куйню воротять, що мало місця, а вАна типу устала от палітікі, як ти тут нам постійно ліпиш.

І якого хера тоді в ВР місце займає ? Краще би вже Ляжка туди запустити, той хоч справжній бойовий підарас   :smilie5: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #128 : Жовтня 06, 2021, 09:27:19 21:27 »
Куди вже мені. :gigi: Ану давай трохи про щасливе життя в СРСРі, та про найсмачніший у світі пломбір. Люблю вечірню казку перед сном послухати.  :laugh:

Та не було там ніякого щасливого життя. Більшою мірою було виживання. Але зараз взагалі не  стало нічого, навіть в порівнянні з тим, що було в СРСР.
Для стариків зараз доживання, а для молоді - шлях за кордон.
То тоді постає запитання: в чому ж сенс існування суверенної України ?

Я не хочу в СРСР повернення. Але ця країна, в якій ми живемо - я не розумію сенсу її існування.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #129 : Жовтня 06, 2021, 09:29:33 21:29 »
якесь мішком притрухнуте   :smiley23:

Я так зрозумів, ця репліка мене стосується? правильно?

Ну нічого, мало тебе ще життя било. Ще всього побачиш, всього ще спробуєш.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #130 : Жовтня 06, 2021, 09:33:14 21:33 »
В Грузії не було війною знищено все.
Війна була тільки в Абхазії (1992-1993) і в Півд. Осетії (2008). Зараз там така обстановка, як в нас в районах, які прилягають до ОРДЛО.
В інших грузинських місцевостях війна нічого не знищила. Там була пострадянська стагнація, така як і в Україні. Але якоїсь особливої промисловості ( крім виноробства) в Грузії й не було ніколи.

Хоча був ще в Тбілісі авіазавод.  І ще й в 2008 році існував. І ще й досі функціонує.
В 2008 році російська авіація його частково розбомбила під час війни, злітно-посадочну смугу розбомбила.

Ну й ще був колись Кутаїський автозавод. Випускав Колхіди. Що там зараз - я навіть не знаю. Чи випускають ще хоч щось, чи вже нічого. Хоча після 1991-го він ще функціонував.

Старі та неефективні виробництва знищуються та занепадають всюди, навіть в найрозвиненіших ситсемах........ он подивись на той же детройт.......  Бо іноді дешевше знищити чим підтримувати його в стані овоча............
В Грузії ж була війна та повна руїна до Сааки.......... Не треба розповідати казки про те що всьо працювало, а саака прийшо і знищив.........

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #131 : Жовтня 06, 2021, 09:44:23 21:44 »
А зараз вона чого з 'опозиційної солідарності' засунула язика в дупу ?

Опариші таку куйню воротять, що мало місця, а вАна типу устала от палітікі, як ти тут нам постійно ліпиш.

І якого хера тоді в ВР місце займає ? Краще би вже Ляжка туди запустити, той хоч справжній бойовий підарас   :smilie5:

 ???

Ну чого ж засунула язика в дупу? Фракція партії "Батьківщина" в опозиції до Уряду й президента ще з листопада 2019 року.
То що ще?

Більш радикальних дій вона вже проявляти не буде. Я вже на цю тему колись казав - все, досить.

Ляшко - це чисто праюючий по найму. Колись він і проти Уряду Гройсмана гавкав, декілька місяців під Кабміном стояли намети (навіть не пам"ятаю вже в якому це році було). Потім Ахметов дав команду припинити і намети відразу були згорнуті.
Ляшкові будь за горлопанити - як з гори бігти, тільки бабло давай.
................
ЮВТ займає місце в ВР бо є дуже не мало людей, які її знають, їй довіряють і ще на щось сподіваються.
Наприклад, особисто я вже ні на що не сподіваюсь.
Але якщо ЮВТ зійде з подітичної арени, то я, можливо навіть і не буду ні за кого голосувать. Ну на През. виборах, напевно, за колось буду. Але на виборах до ВР, швидше за все, ні за кого. З"їдатиму бюлетень на очах в членів виборчої комісії.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #132 : Жовтня 06, 2021, 10:03:40 22:03 »
Старі та неефективні виробництва знищуються та занепадають всюди, навіть в найрозвиненіших ситсемах........
ну це в Америці так
 В країнах бувшого СРСР часто неефективні виробництва підтримували дотаціями, щоб не було тяжких соціальних наслідків. Щоб не було масового безробіття, щоб люди не роз"їжджалися по всіх світах, щоб зберігалось корінне населення на своїх місцях, щоб потім не завозити інорасових мігрантів і щоб зберігати країну такою, якою вона є. Бо і Грузія, і Україна - це не Америка.

он подивись на той же детройт.......  Бо іноді дешевше знищити чим підтримувати його в стані овоча............
В Грузії ж була війна та повна руїна до Сааки.......... Не треба розповідати казки про те що всьо працювало, а саака прийшо і знищив.........

Чесно скажу я не спец з економіки Грузії. Але чого Сааку після його дворазового правління більшість грузинів не навидять і обирають інших? І чому він всі роки боявся повернутися в рідну Грузію?. Він же ж там скільки хорошого зробив? Приїхав він тільки зараз, в надії, що знову на виборах переможе його партія. Але - "не зрослось". І тепер в тюрмі сидить

Єдиний позитив від Саакашвілі для Грузії - це те, що він в 2004 році зумів втримати Аджарію, від окупації Росією ( не формальної, але фактичної), вишвирнувши звідти промосковську маріонетку Абашидзе. Абашидзе з 2004-го року в Москві мешкає.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #133 : Жовтня 06, 2021, 10:09:43 22:09 »
Але зараз взагалі не  стало нічого, навіть в порівнянні з тим, що було в СРСР.
Ну так розкажи, що у тебе було такого в СРСР чого немає зараз, не соромся.  :gigi:

Для стариків зараз доживання
А в СРСРі що було? Рестарт з перезапуском в новому тілі, чи що? Я не знаю як треба зараз кому жити, щоб жити гірше ніж в совку. Особливо в пізньому совку, з талонами на цукор, кілометровими чергами за горілкою і двома банками згущенки в пайку до нового року. А іншого його уже і не могло бути.

а для молоді - шлях за кордон.
Навіть це уже перевага, яка перекреслює совок повністю. Бо в совку це просто було недоступно. Там навіть у власній країні ти часто не міг вирішувати де тобі працювати - куди розподілили там і будеш. І це на фоні того що Україна зараз для молоді взагалі мабуть одна з найкращих країн. Безкоштовна, досить доступна і все ще достатньо якісна освіта. Низькі податки, і можливість їх практично взагалі не платити з мінімальним ризиком відповідальності. Низькі ціни на нерухомість, інтернет, мобільний зв'язок, транспорт і тд. Близькість до ЄС і безвіз. Легікість старту для бізнесу або приватної ініціативи. Для молоді Україна взагалі рай. 

То тоді постає запитання: в чому ж сенс існування суверенної України ?

Я не хочу в СРСР повернення. Але ця країна, в якій ми живемо - я не розумію сенсу її існування.
Сенс існування суверенної України - бути країною де українці зможуть побудувати власну державу. Це як питання про сенс існування матері. У українця питання про сенс існування України не може виникнути за визначенням. Я українець. А ти? Схоже що ні.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #134 : Жовтня 06, 2021, 10:20:50 22:20 »
Твою репліку навіть не хочу й коментувати. Все одно, Україну ти не знаєш, життя в СРСР пам"ятаєш слабо.
І думаєш, що на все незайняте населення України ай-тішних вакансій вистачить.

Дивно навіть що ти ще не примкнув до симпатиків політичної зелені.
А яж то думаю, чого це по місту з ранку і до пізнього вечора проїхати неможливо  :fp2 І машину припаркувати ще той квест  :eyes: А то виявляється, що то українці з голоду всі на машинах Їздять, бо пішки нездужають  :gigi: А при союзі звісно всі були здорові і наїджені. Машини і нах тоді непотрібні були. Всі пішкарусом і в громадському транспорті, це замість спортзалу, пересувались.  :gigi:
Давай ще щось про космічні кораблі у Тихому океані  :gigi: :gigi: :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #135 : Жовтня 07, 2021, 07:16:51 07:16 »
???

Ну чого ж засунула язика в дупу? Фракція партії "Батьківщина" в опозиції до Уряду й президента ще з листопада 2019 року.
То що ще?

Більш радикальних дій вона вже проявляти не буде. Я вже на цю тему колись казав - все, досить.
...

В Апазиції, мля... з язиком в дупі...

І оли ж це вАна щось опозиційне про опаришів казала ? Навіть зараз - як заціпило бапцю.

Мабуть, теж офшорів нахапалась, 'як сучка блох'  :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #136 : Жовтня 07, 2021, 07:51:45 07:51 »
В Апазиції, мля... з язиком в дупі...
І оли ж це вАна щось опозиційне про опаришів казала ? Навіть зараз - як заціпило бапцю.
Мабуть, теж офшорів нахапалась, 'як сучка блох'
:smiley24:
Та якi там офшори - досi ледь ноги пересувае: хоча... на пiв-вареника... таку сраку наiла...

« Останнє редагування: Жовтня 07, 2021, 08:26:43 08:26 від Бувалий »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18380
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #137 : Жовтня 07, 2021, 08:13:32 08:13 »


Юля здуру один раз з"їздила на кордон

А ще Юля здуру один раз підписала газовий контракт;
А ще Юля здуру один раз хіхікала з Хуйлом;
А ще Юля здуру один раз підписала меморандум з Януковичем;
А ще Юля здуру один раз сказала - "жоден танк не повинен виїхати, жоден солдат не повинен підняти зброю,..."
А ще Юля здуру всіх зрадила по одному разу, а Україну зраджує на постійній основі.
 :love:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #138 : Жовтня 07, 2021, 10:22:35 10:22 »
Ну так розкажи, що у тебе було такого в СРСР чого немає зараз, не соромся.  :gigi:
А в СРСРі що було? Рестарт з перезапуском в новому тілі, чи що? Я не знаю як треба зараз кому жити, щоб жити гірше ніж в совку. Особливо в пізньому совку, з талонами на цукор, кілометровими чергами за горілкою і двома банками згущенки в пайку до нового року. А іншого його уже і не могло бути.
Навіть це уже перевага, яка перекреслює совок повністю. Бо в совку це просто було недоступно. Там навіть у власній країні ти часто не міг вирішувати де тобі працювати - куди розподілили там і будеш. І це на фоні того що Україна зараз для молоді взагалі мабуть одна з найкращих країн. Безкоштовна, досить доступна і все ще достатньо якісна освіта. Низькі податки, і можливість їх практично взагалі не платити з мінімальним ризиком відповідальності. Низькі ціни на нерухомість, інтернет, мобільний зв'язок, транспорт і тд. Близькість до ЄС і безвіз. Легікість старту для бізнесу або приватної ініціативи. Для молоді Україна взагалі рай. 
Сенс існування суверенної України - бути країною де українці зможуть побудувати власну державу. Це як питання про сенс існування матері. У українця питання про сенс існування України не може виникнути за визначенням. Я українець. А ти? Схоже що ні.

Що було в СРСР такого, чого зараз немає?
Безкоштовна освіта( в т.ч. й вища) й медицина ( практично безкоштовна). І до 1991 року я ніколи не бачив стариків, які б нишпорили по симіттєвих контейнерах. ( хіба що бомжі).
Якогось великого достатку в абсолютної більшості громадян не було, але соціальний мінімум був. Щоб не перетворюватись в щось схоже на тварину. Навіть в дуже пізньому совку, отримуючи пайок з 2 банками згущонки і талонів на цукор ( це почалося в 1988-му).
Я вже багато разів казав, я абсолютно не ідеалізую совок, то була неукраїнська держава і українців постійно готовула до русифікації і асиміляції. Однак головні совкові соціальні надбання необхідно було залишити і в Україні. Бо тепер - "маємо те, що маємо".
...........................
У нас з тобою подібна розмова вже колись була. В кінці червня цього року. Вона тут є. Хочеш - пошукай, почитай ще раз. Тоді був в мене вільний час і я тоді багато тут в цій розмові написав. Відповідав і тобі на все і всм іншим хто задавав запитання по ходу розмови.
............................
Можна говорити, що завгодно про те як стало класно жити молоді, "Україна взагалі рай", але чомусь ця молодь ( та й не тільки молодь) намагається втекти з райської України й сюди більше не повертатись. Ти такої тенденції не помітив? А ти уважніше придивись.
І не треба судити всю Україну по Києву чи по деяких крупних містах. По всіх селах і райцентрах населення планомірно зменшується. Україною не може бути тільки Київ, Львів, Одеса чи Дніпро.
.....................................................
Врешті-решт. Знову ж та сама безпредметна розмова. Ми з тобою живемо в якихось різних Українах.




Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #139 : Жовтня 07, 2021, 10:25:03 10:25 »
ДО ВСІХ.

Хлопці, не говоріть дурниці, бо ви вже стали схожими на верховнорадівську монобільшість.
 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #140 : Жовтня 07, 2021, 10:54:56 10:54 »
Макакіє, твоя бабця дотична до цієї теми, хіба що, через порнофільм , що зняли кацапи у 2005 році :smilie5:

не флуди, йобана мавпа :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #141 : Жовтня 07, 2021, 11:52:45 11:52 »
До речі, Макака з опозиції сьогодні проголосувала за відставку Разумкова.  :lol:  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #142 : Жовтня 07, 2021, 12:23:52 12:23 »
юлька здасть завжди. іншого не було.
будь то союзники, будь то країна.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #143 : Жовтня 07, 2021, 07:20:06 19:20 »
До речі, Макака з опозиції сьогодні проголосувала за відставку Разумкова.  :lol:  :weep:  :lol:

Смішно в бабцефіла з тою опозицією вийшло, вчасно я його розкрутив  :smilie5:

До речі, сьогодні макаківець Сірожа Соболєв на запитання 'накуя ви таке зробили' почав блеяти, що насправді то була боротьба з монобільшістю, бо це ж їхній спікер  :weep:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #144 : Жовтня 15, 2021, 11:26:42 11:26 »
Прокинули опариші Михуїла  :Ganba:

Офіс генпрокурора вирішив не відправляти владі Грузії запит на екстрадицію в Україну колишнього президента Грузії, главу виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі.
...
У відомстві повідомили, що запит на екстрадицію Саакашвілі навіть не готували.


Україна вирішила не запрошувати екстрадицію Саакашвілі з Грузії

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #145 : Жовтня 15, 2021, 12:41:08 12:41 »
Прокинули опариші Михуїла  :Ganba:

Офіс генпрокурора вирішив не відправляти владі Грузії запит на екстрадицію в Україну колишнього президента Грузії, главу виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі.
...
У відомстві повідомили, що запит на екстрадицію Саакашвілі навіть не готували.


Україна вирішила не запрошувати екстрадицію Саакашвілі з Грузії
У порядку екстрадиції вимагають видачу злочинців для суду чи відбування покарання, в Україні ж нібито всі справи проти Міхо закрили.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #146 : Жовтня 15, 2021, 12:47:15 12:47 »
У порядку екстрадиції вимагають видачу злочинців для суду чи відбування покарання, в Україні ж нібито всі справи проти Міхо закрили.

Мабуть, як громадянина України можуть вимагати екстрадицію, щоб досиджувати по грузинських справах. 

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #147 : Жовтня 15, 2021, 12:53:40 12:53 »
З Карлсоном весело вийшло. Зебіли його прогнозовано прокинули. І оскільки вчорашній мітинг не звільнив його і не переріс у щось більше - то сидітиме до наступного шухеру у Грузії. А це думаю не менше року. А може й довше.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #148 : Жовтня 15, 2021, 01:02:55 13:02 »
Коротше, голова виконавчого комітету реформ України сидить в грузинській тюрязі. Кафка відпочиває  :weep:

 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27330
Re: Міхуїл повернувся. І тиша...😂
« Reply #149 : Жовтня 15, 2021, 01:04:41 13:04 »
Коротше, голова виконавчого комітету реформ України сидить в грузинській тюрязі. Кафка відпочиває  :weep:

Министр в законе

 :gigi: